Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

McDonald’s oferuje darmowy posiłek za… szczepienie!

Posted by Marucha w dniu 2021-08-06 (Piątek)

W 70 restauracjach McDonald’s w Kalifornii można zaszczepić się bezpłatnie przeciw COVID-19 i dodatkowo otrzymać kupon na bezpłatny posiłek w tej sieci fastfood.

[Któżby się oparł takiej ofercie? – admin]

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, sieć restauracji McDonald’s w USA rozpoczęła współpracę z Kalifornijskim Departamentem Zdrowia Publicznego. W jej wyniku w 70 jej lokalach w tym stanie można się bezpłatnie zaszczepić przeciw COVID-19 i dodatkowo otrzymać kupon na bezpłatny posiłek.

McDonalds zorganizował szczepienia nie tylko w restauracjach, ale też w 30 klinikach typu pop-up, które można znaleźć w wybranych restauracjach w hrabstwach San Francisco, Santa Clara, Solano i Monterey. Do wykonania szczepienia nie jest wymagane ubezpieczenie zdrowotne. W części placówek szczepienia wykonywane będą cały dzień w ciągu jednego dnia, w innych – w kilku różnych terminach po kilka godzin dziennie.

O akcji firma poinformowała na Facebooku przekonując: „Szczepienie jest podstawą, aby zakończyć pandemię. Jest bezpieczne, bezpłatne i ratuje życie”.

By promować szczepienia przeciw COVID-19, równolegle prowadzona jest specjalna oferta promocyjna. Od poniedziałku każdy, kto zaszczepi się w restauracji McDonald’s otrzyma kupon na jedną bezpłatną pozycję w menu. W Kalifornii obecnie jest 21,3 mln w pełni zaszczepionych mieszkańców, a w całych Stanach Zjednoczonych – 163 mln osób.

Tymczasem prezydent USA Joe Biden ogłosił w czwartek, że pracownicy administracji federalnej i usługodawcy będą musieli przedstawić dowód szczepienia przeciwko COVID-19 lub poddawać się regularnym testom. Zmiany obejmą ponad 4 miliony pracowników. „Wiem, że ludzie mówią o wolności, ale rodzice mnie nauczyli, że z wolnością wiąże się odpowiedzialność. (…) Jeśli jesteś niezaszczepiony, narażasz swoją rodzinę, lekarzy, którzy dla pacjentów poszli do piekła i z powrotem” – mówił Biden. „Jeśli jesteś niezaszczepiony, stajesz się problemem – dla siebie, twojej rodziny, twoich współpracowników” – dodał.

Opisując nowe wymogi dotyczące urzędników, Biden zapowiedział, że ci, którzy się nie zaszczepią, będą musieli poddawać się cotygodniowym lub częstszym testom, nosić maski oraz nie będą mogli odbywać podróży służbowych. Ogłoszenie prezydenta jest najpoważniejszym dotąd ruchem, wprowadzającym obowiązek szczepień przeciwko COVID-19. To reakcja na ostre spowolnienie akcji szczepień w ciągu ostatnich tygodni. To też konsekwencja m.in. szybko pogarszającej się sytuacji epidemicznej w całym kraju w związku z szerzeniem się wariantu Delta koronawirusa. [Jakiego znowu, k*rwa, „wariantu”? Czy ktoś widział tego wirusa? – admin]

Podczas przemówienia w Białym Domu Biden próbował przekonać niezdecydowanych Amerykanów do szczepień przeciwko COVID-19. Jak stwierdził, Ameryka przeżywa obecnie „pandemię niezaszczepionych”. Przyznał, że choć zdarzają się infekcje wśród osób zaszczepionych, niemal wszystkie przypadki hospitalizacji i zgonów dotyczą osób, które nie otrzymały szczepionki. „Czytamy historię ludzi, którzy umierając na Covid-19 pytają +panie doktorze, czy może mnie pan zaszczepić+. Ale doktor mówi, że jest już za późno” – mówił Biden. [Głupi chuj zmyśla! – admin]

Prezydent zaznaczył, że dotychczasowy bilans ofiar pandemii – ponad 612 tys. – to więcej niż liczba amerykańskich ofiar I i II wojny światowej, wojny w Wietnamie, Iraku, Afganistanie i zamachów 11 września razem wziętych.

Odnosząc się do dużej nieufności wyborców Republikanów wobec szczepień, prezydent przypomniał, że preparaty przeciwko Covid-19 zostały opracowane i zatwierdzone podczas republikańskiej administracji. „Nie ma w tym niczego politycznego” – mówił.

Choć nowe wymogi nie obejmą na razie wojskowych, Biden rozkazał Pentagonowi opracować zmiany w liście obowiązkowych szczepień dla żołnierzy, dodając do nich szczepienie przeciwko Covid-19. Na początku lipca media branżowe donosiły, że stanie się to po pełnym zatwierdzeniu szczepionek przez Agencję Żywności i Leków (FDA), spodziewanej jesienią. W siłach zbrojnych USA służy prawie 1,4 mln żołnierzy.

Biały Dom zapowiedział również, że małe i średnie firmy otrzymają środki na pokrycie kosztów urlopu dla pracowników na szczepienia ich dzieci i rodzin. Biden wezwał też władze stanowe i lokalne do zaoferowania 100 dolarów dla wszystkich nowo zaszczepionych mieszkańców. Takie programy wprowadziły już wcześniej władze Nowego Meksyku, Ohio i Kolorado, które według Białego Domu, były skuteczne w zachęceniu ludzi do szczepień. Administracja powołała się przy tym na badanie Uniwersytetu Kalifornijskiego, które wskazało, że taka zachęta przekonałaby ok. jedną trzecią niezaszczepionych osób.

WO
Wiktor Odlanor
https://prawy.pl/

Komentarzy 12 do “McDonald’s oferuje darmowy posiłek za… szczepienie!”

 1. Dejpanspokój said

  Nie wiem co gorsze, szczepionka czy ten posiłek?

 2. revers said

  Jeśli jesteś niezaszczepiony, stajesz się problemem – dla siebie, twojej rodziny, twoich współpracowników” – dodał.

  co tam Jozek pieprzy? niech to powie swoim Aniszom to go rozerwia na 2 Wozach..

  Sa rodziny ktore nie chca slyszec o szczepionce, z lekarzami wsrod czlonkow rodziny i blizej im do swiadkow Jehowych jak do piekla.

 3. revers said

  na gorze sw. Anny rowniez za Bog Zaplac po szczypce ..

  .https://www.youtube.com/watch?v=HUI8tSPuRQY

 4. bryś said

  Strasznie im zalezy żeby to zaplikować jak największej liczbie ludzi. To naprawdę musi być coś ważnego. I na pewno nie jest to tylko symbol czegoś tam.

 5. Marcin said

  Jaki bezpłatny kur.wa?
  Czy McShit to sponsoruje z własnej kieszeni czy dostał rządową kasę na to czyli zapłacili wszyscy podatnicy?

  A żołnierzyków to nie łaska jak najszybciej wyszczepić,skoro jest taki dramat i zagraża bezpieczeństwu narodowemu chyba a nie czekać na jakieś”zatwierdzenie” czy żołnierzyki dostaną coś innego?

  Podstawy najprostszej logiki kuleją.

 6. plausi said

  Wyszczepić ludzkość

  wydaje się dość prostym zadaniem, skoro za łapówkę w postaci posiłku, w Polsce jest to wygrana na loterii, są ludzi gotowi ryzykować nawet swoje życie i zdrowie. Świadczy to też wymownie o stanie umysłowym ludności, a raczej o stopniu degeneracji, przy czym oddziaływanie duszpasterzy nie sposób tu pominąć.
  Nie jest to jednak nic niezwykłego, Watykan prawie zawsze pojmował się jako filar wspierający lichwę, choć ojcowie kościoła przed tysiącem lat zupełnie inne wskazania zostawili.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  i tak otrzymują stręczyciele śmierci

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Zbrod

  błogosławieństwo kapłańskie.

 7. Antydonek said

  Niedługo, albo być może już, będzie GRAFEN w żarciu ‚myk Donalda’ i inne świństwa antyludzkie. Nie wolno tam się żywić. Żarcie McDonalda to trujące śmiecie dla półgłówków.

 8. Wanderer said

  Brys 4,
  Na to wyglada. To jest cos co nawet pod ludobojstwo nie podchodzi tylko jeszcze dalej. Skad taki upor?
  Mnie sie to coraz bardziej kojarzy z apokaliptycznym znakowaniem, a juz napewno pewna droga przygotowania.

 9. UZA said

  „Mnie sie to coraz bardziej kojarzy z apokaliptycznym znakowaniem,”

  Gdyby tam było tylko to, co oficjalnie twierdzą – czyli matryca do produkcji w ludzkim organizmie obcego białka, to strach wstrzykiwać sobie coś takiego, a jeśli jest to apokaliptyczne znamię Bestii – to tym bardziej.

 10. Dziadzius said

  Swiat sie obraca i tak iwrej za hamburga da ci igle smierci a on sam kiedys za miske soczewicy kupil falszywe blogoslawienstwo pierworodnosci ktore bog nie wycofal ani ukaral —

 11. wanderer said

  Pani UZA,

  Oczywiscie.
  Nie wiem czy jest to juz apokaliptyczne znamie bestii, to kwestia dyskusyjna, natomiast wedlug mnie moze to byc pewnym etapem na drodze do znakowania. Latwo sobie wyobrazic, ze osoby zaszczepione moga dostac pewien numer potwierdzajacy jego zaszczepienie, a dla ulatwienia przechodzenia pewnych procedur, jak na przyklad wejscia do marketow, lotniska itp. beda przykladowo nosili specjalne opaski z tym numerem rozpoznawalnym w czytnikach. Biblia nie mowi o tym w jaki sposob ten numer zostani nadany na ramie.

 12. NICK said

  Gdzieś.
  Ktoś.
  Był.
  Tam.
  I napisał.
  Ze.
  We.
  ham- burgerach SĄ geny ludzkie/człowiecze.
  Prawda to czy fałsz?

  P.S.
  kiedyś mówiono: „medice, cura te,
  ipsum”
  Co znaczy lekarzu-lecz się sam.

  A ja powtórzę Prawdę.
  Pacjencie współczesny.
  Lecz się sam,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: