Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt nieistnienia covida

Posted by Marucha w dniu 2021-08-07 (Sobota)

Prawdomówne media głównego nurtu milczą w tej sprawie jak zaklęte, ale opis procesu można znaleźć w programie niezależnej telewizji pod tym linkiem:
>https://www.bitchute.com/video/BDuAaXtTNPEU/

Od czasu rozpętania przez WHO pandemii covidowej, różnorakie organizacje wolnościowe wielokrotnie zwracały się do odpowiedników polskiego Sanepidu w swych państwach o dostarczenie informacji dotyczących tego mitycznego wirusa. Za każdym razem otrzymywały oficjalne pisma stwierdzające brak takowych w zasobach informacyjnych wspomnianych urzędów.

Nie przeszkadzało to im jednak w rozpętywaniu coraz to brutalniejszych fal terroru pod pretekstem nowych mutacji wirusa, o którym posiadały ZERO informacji.

Dla każdego posiadającego MINIMUM INTELIGENCJI musi być oczywistym, że takowe bezprawne działania i to w skali światowej musiały pochodzić od zakamuflowanych władców świata, czyli globalnej oligarchii finansowej. To stwierdzenie nie stanowi żadnego novum dla wszystkich myślących tego świata.

Zdumienie musi natomiast budzić fakt istnienia tak wielkiej i precyzyjnej zakulisowej maszyny pozwalającej oligarchom wdrażać identyczne zadania w skali całego świata, bez względu na kraj, jego polityczną organizację, kulturę, sojusze i geograficzne położenie.

Fakt istnienia takiego globalnego mechanizmu daje świadectwo zaprzedaniu dziełu globalizmu milionów osób zajmujących przeróżne stanowiska w krajowych systemach społeczno-polityczno-gospodarczych. Innymi słowy daje twarde dowody na istnienie praktyki spiskowej, wspomnienie której zawsze wywołuje głupawy rechot gawiedzi utwierdzonej propagandą medialną, że wiara w spiski to dowód średniowiecznej ciemnoty.

W takich warunkach nawet najtwardsze dowody nie na wiele się zdadzą odbijając się od muru ludzkiej głupoty i bezmyślności. Znajomość tego faktu, gwarantująca tym milionom globalistycznych przestępców praktyczną bezkarność, zachęca ich do coraz bezczelniejszych działań.

Tak też było i w kanadyjskiej prowincji Alberta, gdzie bandyci w policyjnych mundurach wlepili $ 1200 kary przywódcy związku tamtejszych nafciarzy, za niezałożenie kagańca w miejscu publicznym. Patrick King, bo tak zwie się ów aktywista, nie przestraszył się ich działania i odwołał do sądu.

W trakcie pokrętnych manewrów prokuratury i sądu, Kingowi udało się zmusić przedstawiciela władz do przedstawienia dowodów istnienia covida, na podstawie to których urząd sanitarny prowincji wydał cały pakiet „zarządzeń restrykcyjnych”.

Na kolejnej rozprawie przedstawiciel Urzędu przyznał oficjalnie, że władze nie posiadają nawet strzępu dowodu na istnienie mitycznego covida, a co za tym idzie ich wszystkie działania są całkowicie bezprawne.

I tu padł blady strach na uczestników afery, którzy od początku zdawali sobie sprawę z faktu łamania prawa i wezwali na ratunek prokuratora generalnego Kanady, który jako reprezentant głowy Wspólnoty Brytyjskiej, królowej Elżbiety, zjawił się na następnej rozprawie. Jego wysiłki okazały się jednak płonne, bo sędzia słusznie wykalkulował, że Rotszyld jest daleko, a więzienie prowincji za rogiem i nakazał udokumentowanie w aktach sprawy faktu nieistnienia covida, co pociąga za sobą daleko idące konsekwencje formalno-prawne, jak na razie tylko na terenie Prowincji, ale dobry i taki początek!

Prawdomówne media głównego nurtu milczą w tej sprawie jak zaklęte, ale opis procesu można znaleźć w programie niezależnej telewizji pod tym linkiem:
>https://www.bitchute.com/video/BDuAaXtTNPEU/

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt nieistnienia covida”

 1. NICK said

  Cieszy mnie ‚normalka’, Panie Ignacy.

 2. Jan_S said

  Ku odnowie świadomości.

  Istnieją dwa różne rodzaje testów na COVID lub wirusy, które są często wymieniane. Test na przeciwciała, który jest badaniem krwi i wymazem, który pobiera próbkę z nosa lub gardła. Test wymazowy jest często używany do celów przesiewowych. Dlatego w poniższym opisie ograniczę się do testu wymazowego. Jednak ograniczenia i wady tego testu dotyczą w równym stopniu testu przeciwciał.
  Test wymazowy nazywa się testem wymazowym, ponieważ rozpoczyna się od pobrania próbki wymazowej. W przeciwnym razie jest to formalnie określane jako test PCR. Codzienny użytkownik testu niekoniecznie musi znać szczegółowe działanie testu PCR ani szczegóły techniczne, których potrzebuje użytkownik domowego testu ciążowego.

  Aby przeprowadzić walidację testu, należy spełnić co najmniej cztery podstawowe wymagania:
  1. powinien być na tyle wrażliwy, aby rozpoznać przedmiot, który ma rozpoznać;
  2. Test powinien być powtarzalny lub odtwarzalny.
  3. Musi być specyficzny, tj. powinien być w stanie rozpoznać przedmiot bez niepokojenia przez inne współistniejące zanieczyszczenia;
  4. Musi być dostępny oczyszczony i wykrywalny produkt odniesienia, w tym przypadku wirus.
  Krytycznym aspektem jest to, że pozostałe trzy wymienione pozycje, tj. specyficzności, czułości i odtwarzalności nie można określić, jeśli produkt referencyjny lub odniesienie nie są dostępne. Dlatego do walidacji testu PCR wymagany jest wirus referencyjny (niezależnie wyizolowany i oczyszczony). I tu pojawia się problem.

  Nie ma wyizolowanej i oczyszczonej próbki czystego wirusa (!!!) dostępnej od stron trzecich.
  Dlatego z naukowego punktu widzenia nie można opracować odpowiedniego testu PCR.

  Oznacza to, że test nie może wykazać obecności lub nieobecności wirusa – kropka !!!

  Tutaj chcę podkreślić i wyjaśnić, że każde inne stwierdzenie byłoby albo wyrazem niekompetencji badanego, albo stronniczością w nauce o testach.

  Jedno jest pewne, PCR to naukowo niepoprawny test do wykrywania wirusa !!!

  Dr. Saeed Quresh

 3. revers said

  a kanadysjki rzaad ma to doopie i wyjasnil nawet dlaczego.

  Podobne akcje mialy miejsce w Holandii i Belgii, gdzie nawet nalozono wysokie kary finansowe za kazdy dzien bezprawnnegto lockdownu.

 4. Boydar said

  @ Pan NICK (1)

  A mnie nie cieszy. Bo to zawracanie Wisły kijem, i jeszcze demoralizujące w aspekcie. Kogo ob. Ignacy chce ustrzec przed wielbłądem ? Kogo ocalić ? Jak żyda do piwnicy bo łapanka, to mówione było TU, że Polak głupi. Bo żyd jak żmija, tylko odmarznie weźmie i ukąsi. Tyle że, nie każdy żyd jest bandytą pomimo że statystycznie każdy bandyta jest żydem. Więc Polak wbrew talmudowi drabiny nie wyciągał, i co przynależało człowiekowi wedle sumienia i możliwości – czynił. Różnie też z tym bywało, Jad Waszem nie Polakom nadawał i przyznawał, wszystkie sprawy w rodzinie zostawały. Uwzględniając, że eksterminowano tylko biednych i nic nie mogących, także sprzeciwić się machinie, upychanie po piwnicach było i katolickie i ludzkie, tyle że zupełnie niepraktyczne w doczesnej konsekwencji.

  A takie artykuły to nic innego. I po co ? Mają wolę, niech się szczepią ! Niech też skaczą z jedenastego na chodnik i Marszałkowską przechodzą na czerwonym. Ja im przeszkadzać nie chcę i nie będę.

  A od żyda gorsze jeszcze są szabesgoje, zdrajcy narodu i jurgieltniki. Im się nawet bardziej należy, bo żyd to żyd, wróg, i na pewno zdradzić nie może, wiadomo od początku że weźmie stronę i interes swoich. A szabesgoj to potencjalna padlina, i nigdy nie wiadomo kiedy zacznie cuchnąc i rozsiewać wąglik na zapleczu.

  Reasumując klasykiem – „niech bestia zdycha !„. I zdechnie niewątpliwie, bo takich Nowopolskich czytuje ze zrozumieniem ledwie margines błędu statystycznego. A nie po to rabini i Matka Natura żydowi rozum przez wieki kastrowali żeby ob. Ignacy cały proces odwrócił i myślenie unym naprawił. Jestem więc zupełnie spokojny.

 5. Siekiera_Motyka said

  Ad. 3 – Ma Pan racje. Mają sądy tam, gdzie Słońce nie świeci.

  Obserwując wydarzenia widać że strategia jest zawsze ta sama, gadać jedno dzisiaj a jutro dokładnie odwrotnie. Powoływać xpertów takich jak prof. Simon i dawać im maksimum czas by plećili głupoty lub pół prawdy w TV i Radiu. To świetnie działa na większość ludności.
  „Prof. Simon: Jesteś Polakiem, jesteś patriotą, to się szczep!”
  https://www.rp.pl/Covid-19/210739960-Prof-Simon-Jestes-Polakiem-jestes-patriota-to-sie-szczep.html

  Podobny wyrok na temat PCR padł bardzo wcześnie w Portugalskim sadzie, w 27-11-2020. Tam sędzia sięgnął po wiedzę naukową, jaka była praktykowana przed 2020 roku. To jest, nie diagnozuje się stan zdrowia osoby jedynie na podstawie testu bez obecności doktora. Testem, który nigdy nie był użyty, by ocenić stan zdrowia osoby. No ale po 2020 roku to można zrobić i się robi. Bogowie Telewizora tak mówią. I Bogowie Telewizora postarali się by ten wyrok zniknął z widowni. Nawet starali się usunąć sędziego, który ten wyrok dał.

  Prawie żadnemu baranu nie przychodzi do głowy kwestionować ten test, kiedy po 10-14 dniach domowego aresztu człowiek wychodzi taki sam jak wszedł. Zdrowy. W dyskusjach jakich miałem, nikt nie zwraca uwagi na ten absurdu, bo są przekonani że tak jest bezpiecznie. To samo dotyczy masek, „One przynajmniej trochę pomagają.”.

  I jak tu zatrzymać karuzele głupoty opartej na tym teście ?

  „Jednak w artykule opublikowanym w Clinical Infectious Diseases Bullard i wsp. stwierdzili, że pacjenci nie mogą być zaraźliwe z Ct > 25, ponieważ wirus nie jest wykrywany w hodowli powyżej tej wartości [6]. Limit ten został następnie przywołany we francuskich mediach podczas wywiadu z członkiem francuskiej Rady Naukowej Covid-19 jako możliwa wartość, powyżej której pacjenci nie są już zaraźliwi [7].”
  https://academic.oup.com/cid/article/72/11/e921/5912603

  A mimo tej i innych prac naukowych test PCR jest „kręcony” do CT=40 a niekiedy do 45.
  Czemu ? Tłumaczą, „Bo tak jest bezpieczniej.”

 6. revers said

  testery wykupil juz gates z bufetem, a sa juz inne regulacje ze wazznosc testu na covid ma wynosic 4-6 godzin, co przy oplacie za test 30-40 eur/sud za test mozze dac dzienna wartsosc zdrowia ok 200 eur/usd za dzien zycia w przestrzeni publicznej i przestrzni dobrodzieji ludzkosci gatesa-bufeta.

  Minimu 2/3 testy dziennie zeby zalatwic jakas sprawe w urzedzie lub poprCOWAC, PRZEJSC PRZEZ GALERIE HANDLOWA, CZYLI wydac z wlasnej kieszeni TAA STOWKE na dzien TESTOWANEGO ZDROWIA.

  a tak poza tym ustawodastwo i polityka jest ustawlana wg. innych znaczkow oczka na dloniach elit. wtedy wybira sie odpoidnia strone referencji prawa, rezolucji, wsrod gituni wystraczy oczko i kropka na dloni jumaka.

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 6 – Niesamowite !!!! Ciekawe kto mu dał ten sygnał i czemu było to potrzebne .

 8. Postulaty Kocha.

  I pozamiatane.

  Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
  Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
  Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
  Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Postulaty_Kocha

 9. NICK said

  Lubelaku!
  Stajesz się wrażliwszy ode mnie.
  Dobrze!
  Orzeczenie jest.
  Zapisane.

 10. Boydar said

  Licytować się, kto wrażliwszy, nie będę, jestem jaki jestem. Tyle że, znęcać się nie mam we zwyczaju i przeważnie oględnie piszę. Czasem jednak coś mnie wqurwi ponadnormatywnie, no i wtedy właśnie …

 11. Boydar said

  Odnoszę wrażenie że Ci jakby nieco lepiej. To dobrze, cieszę się.

 12. NICK said

  Wrażenia Twe?
  Hmm.

  O mnie???

  Idź… .
  Miłego pogłosssu/

  P.s.
  Gospodarzu czytaj pocztę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: