Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Siedem grzechów głównych …
  Maciek o Wolne tematy (39 – …
  CIA o Zagraniczne korporacje sprowad…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  revers o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  biordal o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szybka piłka – List z przyszłości od „szczepana”

Posted by Marucha w dniu 2021-08-08 (Niedziela)

Kolejka po śmierć

„Jako Ludzkość w swej masie reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko. Głupkowi nie można.”

List z nieodległej przyszłości od szczęśliwie wyszczepionego (niejednokrotnie):

„Cześć mam na imię Szczepan. Jest rok 2023 i siedzę właśnie w izolatce, gdzie przebywam z powodu wykrycia u mnie wirusa SARS-Cov-2; izraelski wariant Gimel – najgorszy bo ściśle bezobjawowy.

Jest tu trochę zimno, bo izolatki nie są ogrzewane z powodu nowych dyrektyw Unii Europejskiej ograniczających emisję CO2, ale jestem dobrej myśli. Lekarz powiedział, że wyjdę z tego, byle bym się doczekał na najnowszą, najskuteczniejszą szczepionkę firmy Zyklon-Biontech (to taka nowa firma powstała przez połączenie sił Pfizer, Astra-Zeneca Biontech, Moderna, i innych).

Z tymi szczepionkami to trochę dziwna sprawa. Nie jestem foliarzem czy płaskoziemcą, ale czasami mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. Nie zrozumcie mnie źle, do 10 dawki czułem się świetnie, ale potem jak gdyby spadała skuteczność leku… Z powodu wariantu Aztec (bezobjawowy z rejonu Machu Pichu) musieli mi odciąć nogę. Po 13 dawce dostałem lekkiego udaru – normalna reakcja poszczepienna wzmacniająca odporność. Jednak po 15 dawce złapałem ten nowo wykryty w Izraelu wariant Gimel zwany także „ścianą płaczu”.

Dlaczego szczepionka mnie przed nim nie uchroniła? To właśnie z jego powodu siedzę teraz w izolatce. Czasami mam podejrzenie, że władza coś knuje i sama szczepi się innymi preparatami. Np.minister Niedzielski został niby po raz 15 zaszczepiony na oczach kamer, jednocześnie przez profesorów Horbana, Simona oraz Sutkowskiego (w lewe ramię, prawe ramię i pośladek) na warianty epsilon, pi-500 oraz sigma+ i jest zdrów jak ryba. Tylko antyszczep widziałby w całej sprawie drugie dno, nie mniej jednak większość mojej rodziny i znajomych już nie żyje. Czyżby władza wykorzystywała swoją uprzywilejowaną pozycję i brała potajemnie dodatkowe, mocniejsze dawki? Przeżyli wszak tylko politycy… no i te wredne antyszczepy, które wszystkich wokół zarażają.

Tak więc siedzę sobie w izolatce i rozmyślam. Jedzenie podają znakomite. Szkoda, że nie czuję jego smaku. Aby umilić nam jakoś życie stworzono nowe testy PCR z końcówką, która podłącza się do nasączonej grafenem kory mózgowej i aktywuje przysadkę, dostarczając bodźców podobnych jak podczas jedzenia i picia za czasów starej normalności. Prawie nie ma to efektów ubocznych tylko trochę krew cieknie z nosa i zbiera na wymioty. Ja tam zamawiam sobie testy o smaku buraczków lub ketchupu i jest git.

Kończę kochani bo też i kończy mi się tlen w butli respiratora. Gdzie też podziewa się ta pielęgniarka? Powinna zmienić butlę już dwie godziny temu…”

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/comment/587128#comment-587128
https://kmiec.neon24.pl/

Komentarzy 5 do “Szybka piłka – List z przyszłości od „szczepana””

 1. Tlen bezoobjawowy

  ” Powinna zmienić butlę już dwie godziny temu.” Myślę. że nie jest to aż tak wane, jeśli ” SARS-Cov-2; izraelski wariant Gimel – najgorszy bo ściśle bezobjawowy”, to pewnie potrzebny jest też tlen bezobjawowy.

  „Jako Ludzkość w swej masie reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka” i słusznie, wiejski głupek jest zbyt prostacki aby pojąć subtelności propagandy medycznej ostatnich lat i nie dałby się na takie odchody nabrać.

  Dlaczego więc należałoby wybić ludzkość ?

  Do miliarderów należy pewna, nie mała część naszego globu

  https://marucha.wordpress.com/2021/07/19/bogacze-i-biedacy-2/#comment-963008

  wymienieni w linku miliarderzy to jedynie ci mniejsi, taka szpica góry lodowej, bowiem takie odwieczne klany Rothshildów i Rockfellerów wcale nie są objęte ewidencją, a te klany posiadają naprawdę dużą część globu wraz z przynależną do tego częścią ludzkości. Proszę zrozumieć, na tej ich własności dzieją się rzeczy straszne, wody i oceany są zanieczyszczone do niemożliwości nie tylko chemią ale też jej produktami z tworzyw, żywność jest zanieczyszczona różnymi GMO, o powietrzu to nawet nie wspominam. Czy Państwo będąc właściecielami globu patrzylibyście bezczynnie na to, jak ludzkość gnoi, nie gnoi, to byłoby raczej pozytywnie, zanieczyszcza glob, to ludzkość jest zarazą za to odpowiedzialną, Czy zawahalibyście sIę zetrzeć z Ziemi tę zarazę, jaką jest ludzkość, nawet sprowadzając na nią zarazę ?

  Miejmy choć odrobinę wyrozumienia, dla właścicieli globu !

 2. Tlen bezobjawowy

  link do tekstu .

 3. Boydar said

  Z Orwella też żeśma się rechotały

 4. bryś said

  Wątpliwe, żeby za parę lat ktoś się tak nad szczepanami spuszczał. Respirator, tlen, jakaś siostra, amputacja nogi? Chyba tylko po to, żeby wykończyć niedobitków.

 5. Boydar said

  – … panie doktorze, panie doktorze !
  – czego tam ?!?!
  – panie doktorze, pacjent pod czwórką wciąż oddycha
  – coooooo ??? już tam idę, siostro …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: