Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Dług poszczepienny.

Posted by Marucha w dniu 2021-08-09 (Poniedziałek)

Wchodzimy w dług poszczepienny. Ja tak podejrzewałem, że będzie jak z dragami, to znaczy jak weźmiemy raz, to będziemy musieli nie tylko kontynuować, ale zwiększać dawki i asortyment. I wszystko to nam wytłumaczą eksperci w kitlach i po ekonomii.

Świat już łyknął potrzebę trzeciej szczepionki. Na razie pod pretekstem, że działa ona cudownie na śmiercionośną Deltę i to tłumaczy nieoczywistość jej stosowania.

Nieoczywistość polega na tym, że wcześniejsza deklaracja producentów, iż trzeba szczepić góra dwa razy jest tak samo ważna, i powinna być dowieziona, jak wszystkie inne zapewnienia, łącznie z efektami immunologicznymi po szczepionkach.

To jak to jest – miały wystarczyć dwie, a tu jeszcze trzecia?

A przecież może oznaczać to tylko jedno. Powoli okazuje się, że – jeżeli już – to przeciwciała wywołane szczepionką utrzymują się około 3-6 miesięcy i ich liczba gwałtownie spada, aż do zera. To dobra wiadomość dla Big Farmy, byleby się za bardzo nie wydało. No, bo jeśli efekty szczepionki giną nawet po kwartale, to – i tu dobra wiadomość dla farmacji – trzeba się będzie szczepić parę razy do roku. Mając taki pewnik popytu Big Farma już podniosła ceny na szczepionki kowidowe, mimo tego, że ich skuteczność jest mniejsza od deklarowanej. [Jest  ŻADNA – admin]

A co będzie z paszportami kowidowymi? Przecież „resurs” szczepionek, zwłaszcza tych premierowych, dawno się już skończył. Badania już wykazały, że nawet podwójnie zaszczepieni przenoszą i chorują co najmniej tak samo jak niezaszczepieni. Epidemiologiczny sens paszportów już dawno poszedł w odstawkę. Dziś jest tylko narzędziem podziału na (chorych być może) spolegliwych i (zdrowych być może) nonkonformistów.

Mało tego, ja sobie kiedyś wykombinowałem, że zaszczepienie się antykowidowym preparatem będzie wymagało kolejnych, innych medykamentów. Myślałem, że już przekombinowałem, ale gdzie tam. Otóż Wielka Brytania zamówiła już 33.600.000 dawek środków zapobiegających zakrzepicy. Za kwotę 3.185.000.000 funtów. Czyli już się przygotowują na kolejne interwencje po zaszczepieniu. Zwłaszcza, że jednym z ich ubocznych efektów szczepień jest właśnie zakrzepica. A więc wchodzimy w serię: szczepionki i to co jakiś czas (kwartał?) oraz środki na pojawiające się Niepożądane Odczyny Poszczepienne.

Wchodzimy w dług, który zaciągnęliśmy od pierwszej dawki. Niedługo nam jeszcze powiedzą, że musimy się regularnie doszczepiać, bo „syndrom odstawienia” szczepionek może być dla nas szkodliwy. Teraz, w glorii nauki, będziemy się coraz to dowiadywać, że to jeszcze nie wszystko, że trzeba wzmóc.

Będziemy więc mieli fenomen kolejnych „ostatnich prostych”.

Jerzy Karwelis
https://dziennikzarazy.pl

Komentarzy 7 do “Dług poszczepienny.”

 1. Wladca said

  Opor Trzeba zaczac Powoli.Najpierw Male Grupy Samopomocy.Na calym swiecie.Jedna centrala i jeden Naczelnik w kazdym Kraju.Walka bedzie dluga i ciezka.
  Cel:Przezycie i fizyczna likwidacja „Filantropow“ i ich poplecznikow.Wojna!

 2. Wanderer said

  Gdyby nie to, ze to dzieje sie naprawde, taki tekst czytaloby sie jak z dobrego kabaretu.
  Tyle tylko, ze to nadal nie otwiera oczu tym ktorzy prawdy nie widza.

 3. OutsiderR said

  ” Myślałem, że już przekombinowałem, ale gdzie tam. Otóż Wielka Brytania zamówiła już 33.600.000 dawek środków zapobiegających zakrzepicy.”

  Nie ma to jak walczyć z problemem, który żeśmy sami spowodowali…

  Jeden z moich sąsiadów (lat 63) zaczął ostatnio jeździć koło domu na wózku.
  Jakoś tak się złożyło, że po około miesiącu po szczepieniu zakrzepica mu się w nodze utworzyła.
  Trzeba było nogę amputować, bo nagle zaczęła przeszkadzać,
  Okazuje się, że zdrowszy będzie bez nogi. No cóż…

  I tak miał farta, że skrzep nie w okolicach płuc, serca czy głowy się utworzył.

  PS Przez grzeczność nie pytałem, czy ten przypadek został zaliczony do powikłań.
  W sumie i tak mu teraz wszystko jedno.
  Odszkodowania przecież nie dostanie.

 4. Ale dlaczego? said

  To jest nomen omen koronny dowód ustawki „szcxepionkowej”.
  I co z tego?
  Podobno w Izraelu już pół miliona idiotów przyjęło 3 dawkę.
  Mogę się załoźyć, że zastępy debili nie będą w Polsce mniejsze w przeliczeniu na % ludności…

 5. plausi said

  Dług poszczepienny rządu III RP wobec koncernu Pfizer-BioNTech czyli ZBRODNIA DOSKONAŁA

  Zakupując u tego koncernu preparaty mRNA dla uszczęśliwienia ludności w Polsce zobowiązał się rząd do obrony koncernu przed jakimikolwiek konsekwencjami prawnymi, taki zapis stoi w umowach zawieranych przez koncern z rządami, na przykładzie co prawda RFN, ale III RP nie powinna się uchylić od zobowiązań

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Umow

  Oznacza to, że jeśli wstrzykiwanie preparatu mRNA koncernu Pfizer okaże się zbrodnią, na co wiele już dziś wskazuje, to rząd III RP, w końcu wywalczony przez miliony członków NSZZ „S”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  jest zobowiązany zapobiec wszelkiemu postępowaniu prawnemu, co rząd ten chętnie czyni i z czym ma niemałe doświadczenie na przykładzie tzw. „samobajstw” różnych znanych mieszkańców kraju, wspominano ostatnio Leppera.

  Wszelkie działania prawne wobec koncernu zostaną utrudnione także przez to, że „Firma Pfizer wymaga, aby umowy pozostały tajne przez dziesięć lat. ”, tzn. zarządcy, którzy byli uprawnieni podejmować decyzje na dwa przyszłe lat, podpisali zobowiązanie dla dwóch następujących po nich rządów/kadencji.

  Koncern Pfizera i rząd III RP zademonstrowali w jaki sposób należy zorganizować zbrodnię doskonałą.

  Wzywamy Wszystkich aby dali się wyszczepić, naturalnie wszystkich durni w Wolnej Polsce !! Byś może, że się okaże, „durnie z wozu, koniom lżej”. To zdanie jest gorzką ironią autorów i w żadnym przypadku nie należy je brać dosłownie. Uwagę zamieszcza się, bo nigdy nie wiadomo, z kim ma się do czynienia.

 6. Pamiętający said

  > To jak to jest – miały wystarczyć dwie, a tu jeszcze trzecia?

  Karwelis zapomniał, że z początku wcale nie miało być wyszc zepień, a dwutygodniowe zamknięcie szkól miało wystarczyć. Ci, co przed wyszcz epieniem ostrzegali, byli nazywani zwolennikami teorii spiskowej. Potem miał wystarczyć krótki choć bolesny zupełny lockdawn, a po nim już tylko powrót do normalności. Potem … Potem jednak pojawiła się perspektywa wyszc zepienia. Ale przepustką do raju miała być jedna dawka. Ponieważ jednak wyszc epienia ruszyły z kopyta, więc zanim się zakończyły okazało się, że potrzeba dwu dawek. Teraz znowu, choć jeszcze nie zakończono wyszc zepianiea drugą dawką, okazuje się, że ma być trzecia. Ciekawe, czy u nas rząd też zakupi środki przeciwko zakrzepicy i uszkodzeniom płuc przez białko z ko lcem, ktorego produkcja jest wynikiem szpr ycy.

  Tutaj Michalkiewicz celnie opisuje, gdzie ten pociąg jedzie: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31917&Itemid=119 A co najgorsze, nie jest to żadną tajemnicą nawet dla głęboko wierzących w coron awirusa. Ech, zatęsknimy jeszcze za Adolfem, bo to, co nam zgotował to był raj w porównaniu z … Warto przeczytać.

 7. UZA said

  Słyszałam w radio, że administracja kowidowa w USA usiłuje napuścić swoich zwolenników na wolne stany (m.in. Teksas) – jako słabo wyszczepione i skutkiem tego, podobno, generujące mutacje, które zagrażają wyszczepionym. Oczywiście, narrację tę umacnia się wielkimi liczbami „zakażonych” i „hospitalizowanych”. Biedne targety tej propagandy najwyraźniej są już tak otumanione, że nie dociera do nich oczywisty wniosek, iż wiadome preparaty nie tylko nie poprawiły ich bezpieczeństwa , ale wręcz je pogorszyły w stosunku do tych, którzy preparatów nie przyjęli. Skoro bowiem straszliwe mutacje zagrażają właśnie wyszczepionym, to najwyraźniej organizmy niewyszczepionych jakoś sobie z nimi radzą. Jeśli zatem wyszczepieni rozchorują się i poumierają (bo ich panowie nie dopuszczają żadnej terapii, zalecając wyłącznie „szczepionki”), to pandemia będzie musiała wygasnąć. Apel do niewyszczepionych można byłoby ująć w słowach : UMRZYJ Z NAMI !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: