Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Stop Bzdurom” zgarnęło kasę i skończyło działalność

Posted by Marucha w dniu 2021-08-10 (Wtorek)

Bandzior LGBT, Michał Szutowski ksywa „Magot”.

Niemal dokładnie przed rokiem przez Warszawę przetoczyły się demonstracje środowisk LGBTWERTY, broniących niejakiego „Margota”.

Współtwórca organizacji „Stop Bzdurom” na fali swojej medialnej popularności zebrał blisko 400 tysięcy złotych, aby teraz zdecydować się na zakończenie działalności. Do dziś mężczyzna podający się za kobietę nie rozliczył się ze zbiórki.

Michał Sz. posługujący się pseudonimem „Margot” został przed rokiem aresztowany przez warszawską policję. Trafił on do izby zatrzymań w związku z oskarżeniami o niszczenie mienia, a więc o atak na ciężarówkę należącą do ruchów obrońców życia. 7 sierpnia ubiegłego roku przeciwko jego zatrzymaniu protestowali aktywiści lewicy i organizacji zrzeszających dewiantów seksualnych.

Dzięki głośnym demonstracjom, kolektyw „Stop Bzdurom” mógł zorganizować zbiórki na swoją działalność. Pieniądze dla organizacji płynęły szerokim strumieniem także z zagranicy. Ostatecznie „Margot” i jego towarzysze zebrali blisko 400 tysięcy złotych.

Dziennikarz Marcin Dobski, pracujący wówczas dla tygodnika „Wprost”, zauważał przy tej okazji, że „Stop Bzdurom” nie miało osobowości prawnej. W porównaniu do innych organizacji LGBTQWERTY kolektyw nie był transparentny finansowo i w praktyce nie rozliczał się ze swoich zbiórek. Co więcej, mężczyzna podający się za kobietę nie ukrywał nawet, że wpłacone pieniądze są wydawane na jego bieżące potrzeby życiowe.

Teraz „Margot” wraz z niejaką „Łanią” udzielił wywiadu lewicowo-liberalnemu portalowi OKO.press. Twierdzi w nim, że w zasadzie żałuje całej działalności pod szyldem „Stop Bzdurom”, bo w praktyce niczego ona nie zmieniła. Przede wszystkim aktywiści LGBTQWERTY ogłosili faktyczne zakończenie aktywności swojej organizacji. Dziennikarze portalu nie zadali jednak żadnego pytania o wydatkowanie wspomnianych funduszy ze zbiórek.

Na podstawie: oko.press
http://autonom.pl

Jedna odpowiedź do “„Stop Bzdurom” zgarnęło kasę i skończyło działalność”

 1. Roman B said

  Drodzy czytelnicy. I jaki obraz społeczeństwa kreśli nasza obecna rzeczywistość przed młodymi ludźmi? Idź przez drogę nauki ,przechodź kolejne szczeble a bez „pleców” marsz do magazynu, czy innego dyskontu na kasę. Jest też wariant numer dwa. Wyjdź na ulicę ,wystaw penisa twierdząc ,że jesteś kobietą, pobij się z policją a potem zrób…zbiórkę na rzecz uciskanych mniejszości walczących o lepsze jutro…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: