Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Siedem grzechów głównych …
  Maciek o Wolne tematy (39 – …
  CIA o Zagraniczne korporacje sprowad…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Skąd biorą się wśród nas covidowi debile?

Posted by Marucha w dniu 2021-08-11 (Środa)

Prof. A.Rychard: „Samym szczepieniem nie zwalczymy koronawirusa” – ale: „szczepienie winno być obowiązkowe”.

– Geniusz, czy covidowy debil? A może clou covid-terroru tkwi w recepturze „szczepionki” i skutkach jej zastosowania?

Kim jest ów profesor? Jest dyrektorem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk oraz – uwaga! – jest członkiem zespołu doradczego ds. Covid-19 przy prezesie PAN. – Polski podatniku, pamiętaj ! To Ty utrzymujesz podobne indywidua !

Nie jest bez znaczenia fakt, że ów profesor jest także członkiem zarządu żydowskiej Fundacji im. S.Batorego (był także przewodniczącym zarządu). Ta antypolska fundacja została założona w 1988 r. przez syjonistę G. Sorosa w Nowym Yorku. To w tej fundacji w 2005 r. pederasta J. Kaczyński składał obietnicę usunięcia z sejmu III RP Samoobrony RP i LPR, widząc w nich niebezpieczeństwo dla utrzymania się Żydów przy władzy, ponieważ jak stwierdził, „zjednoczenie się całkowicie wykluczonych z częściowo wykluczonymi (z życia społeczno-politycznego) może pozbawić nas władzy”.

3.08.2021 profesor A.Rychard oznajmił:

Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem i przed zgonem, ale nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa. W związku z tym maseczki, dystans i dezynfekcja powinny towarzyszyć nam cały czas. Samym szczepieniem nie zwalczymy koronawirusa.

więcej tu:
>https://nowyswiat.online/ruchy-szczepionkowe-zostaly-osmielone-przez-rzad-mowi-prof-andrzej-rychard-w-nowym-swiecie/

A więc „Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem i przed zgonem, ale nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa.” Skąd biorą się tacy geniusze? I pomyśleć, że takie indywidua posiadają naukowe tytuły, wypowiadają się w powszechnych żydo-mediach, stając się dla wielu mniej rozgarniętych, zastraszonych przez żydowskie media, rodaków autorytetami i co gorsza nauczają naszą młodzież.

Już 9.08.2021 r. w żydowskiej, syjonistycznej, gadzinówce Tok FM ów profesor zradykalizował swoje dotychczasowe stanowisko i stwierdził, że szczepienie winno być obowiązkowe, a nie wypełnienie obowiązku obłożone karą finansową, co wedle tegoż „intelektualisty” nie jest tożsame z przymusem.
>https://audycje.tokfm.pl/podcast/109930,Czy-szczepienia-powinny-byc-obowiazkowe

Nie dziwi ta iście rabiniczna dialektyka na potrzeby covidowego terroryzmu zważywszy, gdzie i przez kogo jest stosowana. A kto chce może się zastanawiać, czy debilem jest być lepiej samym z siebie, czy za pieniądze? To przecież i tak jest bez znaczenia, gdy chodzi o antypolską działalność.

Dariusz Kosiur
https://wiernipolsce1.wordpress.com

Komentarzy 31 do “Skąd biorą się wśród nas covidowi debile?”

 1. Yagiel said

  iście rabiniczna diablektyka nie zmieni faktu – a uwyraźnia go – że tytuły przed takimi Rychardami są
  MNIEJ NIŻ ZERO PRZED ZERO

 2. Kojak said

  To znany koszerny gnoj i smiec ! Jest dyzurnym ,,laltorytetem ,,w TOK FM . Ta koszerna gnida zawsze tylko belkocze zydowska glupkowata sieczke ! Kto tej gnidzie dal tytul profesora ? Zydowskie smieci go widac napomowaly ! Z ta gadzinowka to bym sie tak nie rozpedzal ! Politycznie to gadzinowaka ! Ale obok polityki jest tam tez szereg, tez ciekawych audycji !

 3. Wu said

  Zymianie do gazu (rozweselajacego oczywiscie)!

 4. JerzyS said

  Niech ten psotnik zaszczepi tą ” szczepionką” komisyjnie wylosowaną fiolką swoje wnuki!

 5. POWTARZAM ODPOWIEDŻ JAKĄ MI UDZIELŁ NA MOJE PYTANIE JAK TO JEST ŻE TAK UTYTUOWANI LUDZIE MÓWI Ą JAK STADO BARANÓW NA TO SP ALBIN SIWAK: NATWORZYLI SETKI UCZELNI NADAWALI PRZEZ NIE TYSI ACE TYTUŁÓW . ZAMKNĘLI UCZELNIE A UTYTUOWANE BARANY POZOSTA ŁY. TO SIE ZGADZA – GDY WYJEŻAŁEM Z POLSKI W 1980 R BYLO OK. 150 UCZELNI A GDY SZUKALEM STUDENTÓ W KRAJU W 2010 R OKAZAŁO SIE ŻE JEST PONAD 500 WY ŻSZYCH UCZELNI. A TYTUŁY ZAŁATWIAŁ TEŻ GEN KISZACZAK DLA SWYCH AGENTÓW NA WYJAZD ZA GRANICĘ. WIEM O TYM BO MAM TAKIEGO W „RODZINIE!!”TEKST PREZENTOWANY TUTAJ JEST CZYSTYM TŁUMACZENIEM NA POLSKI Z HIBRU – STĄD TA ZACHWIANA LOGIKA!

 6. bryś said

  Może to nie są „covidowi debile”, a po prostu debile?

 7. gnago said

  raczej sprzedajna menda

 8. bez nazwy said

  To nie debile. SSmani też nie byli debilami. Dobrze wiedzieli co robią, na czyj rozkaz tak naprawdę i chcieli tego.
  Fundacja Batorego. Sorosz. Rockefeller.

 9. NC said

  Ten facet jest dyrektorem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, który to Instutut zamieścił niedawnio tryumfalne obwieszczenie na Fb o tym, że Barbara Engelking-Boni jest 13 najbardziej wpływowym historykiem na świecie (a Jan Tomasz Gross 12-tym). Ranking został ogłoszony prze inne żydowskie przesiębiorstwo propagandowe, o czym napisałem juz w Wolnych Tematach
  https://marucha.wordpress.com/2021/08/06/wolne-tematy-55-2021/#comment-965302

 10. revers said

  no nie wiem czy debile bo w Paryzu i LYONIE wydaja juz opaski niezaszczezpioym w miejscach publicznych, dworcach, wezlach komunikacyjych.

  Tylko teraz zamias z opaska z gwazda dawida nosi sie opaske nie zaszczepionego.

  Z drugiej strony w Tajlandi dopusczono do uzytku szczepionke donosowa w formie sprayu.

  Ogolnie porazic pikiem, kropelkowo z spray zdrowego, izolowac, wykluczyc, a jak trzeba zlikwidowac.

 11. Piotr said

  „Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem i przed zgonem, ale nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa. ”

  Daje nam argument do ręki. Nie dajemy się zaszczepić, bo to i tak nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa, a to, jaką śmiercią chcemy umrzeć, nikogo nie powinno obchodzić.

 12. revers said

  choc mowi sie ze wyksztalcenie nie ma nic wspolnego z inteligencja to jednak zestawienie poziomu wyksztalcenia w grupie bioracych szczepionkach daje niepokojace spostrzezenia, bo nagle okazuje ze doktorki phd opiniotworcy na gorze i niby eksperci, poziomem wiedzy i zachowania samozachowawzego wcale nie odbiegaja od osob bez wyksztalcenia, lub z wyksztlceniem podstawowym

  zestawiebie slupkowe wyksztalcenia osob zasczepionych

 13. piwowar said

  Ludzie: Wyszczepionka nie ma nic wspólnego z kowitem, ale ma z biochemią i ma z inżynierią genetyczną. I tu jest sedno całej tej hucpy. Rozchodzi się o to, aby z człowieków zrobić nieczłowieków, a w konsekwencji: po śmierci dla odszczepieńców nie ma nic, albowiem twór homo GMO nie ma człowiekowej duszy tylko zwierzęcą albo wcale, a po drugie wyszczepieńców nie chronią prawa ludzkie, bo nie są człowiekami. Więc można na nich dokonywać eksperymenta najprzerozmaitsze, z wiwisekcją łącznie, a także zabijać i utylizować ad libidum bez zarzutu o morderstwo, bo przecież my człowieki nie zabijamy człowieków tylko hybrydy jakieś, czy też cyborki. Albo wręcz zombie. Nawet w sklepach w USA jest amunicja z przeznaczeniem tylko na zombi. Naprawdę. Z zielonym czubkiem. Widziałem. Więc całe te dywagacje, w zakresie szkodliwości wyszczepionki czy też podnoszenie argumentów i niskiej śmiertelności kowita są tylko dowodem, że daliśmy się jak dzieci wyprowadzić na mentalne manowce. Szkoda czasu na takie dyrdymały.

  Mam nadzieję że powyższe to tylko bredzenie zakałapućkanego teoriami spiskowymi…

 14. piwowar said

  Panie Piotrze: Przyjdą po pana, psikną gazem obezwładniającym, zwiążą, wyszczepią, nawet pan nie poczuje i od tej chwili przestaje pan być człowiekiem, a staje się pan zlepkiem tkanek i komórek, nawet nie wiadomo czy zdatnych na części zamienne, bo przecież GMO. A argumenty? Oni nie wiedzą co oznacza słowo argument.

  Starym to dobrze, mogą nie doczekać.

 15. revers said

  re13

  https://www.sueddeutsche.de/image/sz.1.5355830/1408×792?v=1626686577&format=webp
  https://www.sueddeutsche.de/image/sz.1.5355830/1408×792?v=1626686577

  no ale w europie nie ma sklepow z bronia gdzie na karte rowerowa mozna kupic bron lub zielone pociski, jak w niektorych stanach.

  Co najwyzej popisac zielona kredka na uliicy lub po chodniku.

  To ze szczepionka wyjalawia z duszy to juz dawno wiadomo, odczasu ekspozycji obcego ciala do wynajecia w Davos..

  Za to sa przyszykowane tortury, dotkliwe ograniczenie praw dla niezaszepionych ,lacznie z pozbawieniem praw do pracy, praw socjalnych, bytowych.

  Potem sytuacja moze sie odwrocic bo zaszepieni kolejna szczepionka traca prawa zaszczepionych z data waznosci fali plandemii gdy nie przyjma kolejnej szczeponki., i tak w kolko macieju do ostatniegoo zdowego czleka.

 16. andrzej said

  – Geniusz, czy covidowy debil? Geniusz w debilstwie

  ———
  Nie – zwykła kurwa męska, która za pieniądze będzie żreć gówna w TV.
  Admin

 17. revers said

  ad14

  w tle kolejnych zalecanych aktow prawnych o charakterze masowych mordow dla uni , poszczgolnych krajow, who z indyjska bogini smierci shiva.

 18. Siekiera_Motyka said

  To co ten debil mówił,

  Prof. A.Rychard: „Samym szczepieniem nie zwalczymy koronawirusa” – ale: „szczepienie winno być obowiązkowe”.

  przypuszczam pochodzi z jednego „scenariusza teatralnego” wysłanego po wszystkich krajach Demono-tycznych. Bo oni wszyscy używają podobne słowa, frazy i metody działania. Jednym z najgorszych przykładów tego Cyrku jest Australia gdzie ludzi którzy zmarli na Kowid można policzyć na jednej ręce. Mimo tego stosują metody godne Niemcow kiedy okupowali Polskę.

  Ostatnia osoba, która cos podobnego mówiła był PM Boris Johnson.
  Dobry Polski przykład to Pinokio i jego „Polski Ład”

 19. Marek said

  Czy ta gnida może kłamać?
  Złe ludzie gadają, ze un nawet, jak się modli – kłamie.

 20. Boydar said

  Znowu pośpiech, Panie Reversie. Panu się rozchodzi o Kali, żonę Śiwy. Baby są bardziej okrutne, a ta faktycznie potrafiła dać do pieca, niewykluczone, że brała naukę od starożytnych ukrów.

 21. revers said

  Nie widac za plecow szefow od smierci, filozofow z who i lopaty z Niemiec

  ale na tym wideo juz lepiej widac jak uzdrawia sie smiertelnie wspolczesny swiat

  https://streamable.com/wsjsmr

  ale sa lepsze techniki szamanskie voodo klucia nie lalek z podobizna wroga a realna nieletnia osoba i to w obecnosci matki Kali lub w niektorych landah juz bez obecnosci rodzicow.

 22. Polecam na „zywo” Jana z Kanady na stronie:

  ======================
  zapodal:
  jasiek z toronto

 23. Ad.9 – @ NC

  Dobrze, że Pan znalazł tę informację i ją przypomniał. Można ją znaleźć tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Engelking (rozdział Nagrody).
  Ta syjonistyczna, żydowska zgnilizna stała się „sławna” m.in. dzięki takiej wypowiedzi:

  Oto, jaką antypolską, żydowską szumowinę utrzymują Polacy płacąc podatki i nic o tym nie wiedzą.

 24. NC said

  Re 12: Ten histogram jest oparty o dane zebrane od ludzi, którzy dobrowolnie kliknęli w link na fb i sami podali swój poziom wykształcenia.

 25. tmc said

  re12
  To potwierdza potoczną codzienną obserwację, że najłatwiejsze do manipulowania są tzw. wykształciuchy aspirujące do miana inteligencji. W naszych warunkach namiętni połykacze Wyborczej i jej przyległości etc.
  Najtrudniej poradzić sobie z grupą najmądrzejszych oraz z ludźmi kierującymi się normalnym zdrowym rozsądkiem.

 26. NC said

  Tr 24: To co Pan pisze jest prawdą, ale ten histogram nie zasługuje na poważne traktowanie.

 27. Antares said

  #Rzeczpospolita

  „Oto, jaką antypolską, żydowską szumowinę utrzymują Polacy płacąc podatki i nic o tym nie wiedzą”
  Nawet gdyby to usłyszeli to wzruszyliby ramionami – no bo co ona tego powiedziała?

 28. NC said

  That was Re 14, not Tr 24 😟

 29. komentując said

  > J. Kaczyński składał obietnicę usunięcia z sejmu III RP Samoobrony RP i LPR …

  No właśnie, niszczył te partie, jako że były niezależne, polskie, niedające się zdominować i działające w interesie Polaków. Od tamtej pory nie mamy żadne naprawdę polskiej — tj. dbającej o polski interes — partii w sejmie.

  Nie słychać, żeby Kaczyński chciał zniszczyć „Konfederację”, ale czemu się dziwić?! Przecież jest to partia anarcho-liberalna, czyli „róbta co chceta” z „Narodowcami” jako narodowcy i Braunem jako wabikiem na katolików. W sprawie „pandemii” zachowują się racjonalnie, ale w innych już nie. Obawiam się — np. po ich chęci zniszczenia ZUSu, co jest w interesie wiadomej mniejszości — że jakby dorwali się do władzy, to by sprywatyzowali i zniszczyli wszystko to czego nie udało się „sprywatyzować”, czyli zniszczyć liberałom w latach 90tych.

 30. Lily said

  PLUC NA POLAKOW, na koszt polskiego
  podatnika.
  COS TAKIEGO MOZE TYLKO ZAISTNIEC, w
  POOKRAGLOWEJ.KTO PRZEJAL WLADZE?.
  NIE DO POMYSLENIA,w Zadnym innym kraju.

 31. Lily said

  Pytanie.
  KTO JEST NAWYZSZYM dla Zydow,o
  ktorym mowi Barbara Engelking?.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: