Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

W szczepionkowej desperacji czyli czyje na wierzchu?

Posted by Marucha w dniu 2021-08-11 (Środa)

Jeśli za rok miliony z nas, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą nadal zdrowi, nie będzie to dobrze wyglądać na tle osób zajmujących się szczepieniami i tłumu zwolenników szczepień.

W menu na dziś danie podważające oficjalną narrację dotyczącą statystyk szczepień w USA. Felieton Jona Rappoporta o tym jaki odsetek populacji faktycznie mógł otrzymać szczepienie i co się stanie gdy niezaszczepieni nadal pozostaną zdrowi…

Zapraszam do lektury.

Wojna szczepionkowa czyli kto ma przewagę?

Nie wierzę, że rządy mówią prawdę o tym, ile osób przyjęło zastrzyk COVID. Myślę, że kłamią. Zawyżają liczby ponieważ są zdesperowani. Znacznie więcej ludzi odmawia szczepień, niż ogłaszano.

W każdej wojnie szpiedzy i inne najemne osoby próbują zdemoralizować wroga. Jest to standardowa procedura operacyjna. Zawyżanie kluczowych liczb to jedna ze strategii.

W tej szczepionkowej wojnie as w rękawie jest oczywisty: jeśli wystarczająca liczba osób powie NIE dla szczepień, to koniec. Fala przypływu pochłonie rządy i ich korporacyjnych sojuszników.

Gdyby ludzie uwierzyli, powiedzmy, że tylko 30% Amerykanów przyjęło zastrzyk, i liczba ta utrzymuje się na stałym poziomie, pomimo wszystkich nowych nakazów, morale wystrzeliłoby na nowe poziomy.

Zawsze jest lepiej być po zwycięskiej stronie.

Gdyby większość Amerykanów wiedziała, że ​​masowe protesty przeciwko szczepionkom mają miejsce we Francji, Niemczech i innych krajach, ich nastawienie uległoby zmianie. Gdyby większość Amerykanów wiedziała, że ​​w Australii najbardziej faszystowski rząd pro-szczepionkowców na świecie ma duszę na ramieniu, ponieważ pomimo straszliwych lockdownów i nakazów szczepień, pomimo gliniarzy i żołnierzy na ulicach, Australijczycy wciąż chodzą na plażę… ta wiedza mogłaby podnieść ich na duchu.

Gdyby ludzie sprzeciwiający się szczepieniu i/lub nakazom mogli dokładnie policzyć, ile postów i ile filmów oraz ile kont zostało ocenzurowanych przez media społecznościowe na całym świecie, ponieważ te posty wyrażają sprzeciw wobec szczepień… ludzie zobaczyliby, jak naprawdę duży jest opór.

Oto raport ze statista.com:

„Na dzień 1 sierpnia 2021r. Chiny podały około 1,67 miliarda dawek szczepionki na koronawirusa COVID-19, podczas gdy na całym świecie zastosowano około 4,18 miliarda dawek szczepionki”.

Nie wierzę w to. Nie sądzę, aby globalna organizacja i logistyka były aż tak sprawne. Ludzie, którzy dużo podróżowali, wiedzą, jak różnorodny i rozległy jest światowy krajobraz. Wiedzą, jak mnóstwo rządów jest nieefektywnych. Świat nie jest jedną wielką, dobrze oświetloną nowoczesną apteką z ludźmi ustawionymi w kolejce i technikami administrującymi szczepieniami.

Jak zauważyło kilka osób, niezaszczepieni są grupą kontrolną w tym rozległym eksperymencie ze szczepionką COVID. Jeśli za rok miliony z nas, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą oczywiście nadal zdrowi, nie będzie to dobrze wyglądać na tle osób zajmujących się szczepieniami i tłumu zwolenników szczepień. Nie chcą żywej grupy kontrolnej. Chcą podporządkowanych robotów.

Jest jeszcze to, ze Stat News, 21 lipca:

„Według urzędników zdrowia publicznego, miliony niewykorzystanych szczepionek przeciwko Covid-19 zostaną zmarnowane, ponieważ popyt w Stanach Zjednoczonych słabnie, a dawki prawdopodobnie stracą ważność tego lata…”

„Obecnie stany podały o 52,36 miliona dawek mniej niż zostało im przydzielone, zgodnie z danymi federalnymi”.

„Oczekuje się, że znaczna transza dawek Pfizera wygaśnie w sierpniu… Biorąc pod uwagę malejący popyt na szczepionki w kraju, jest mało prawdopodobne, aby dawki te zostały w pełni wykorzystane, zanim będą musiały zostać wyrzucone”.

„«Obserwujemy spadek popytu [na szczepionkę] we wszystkich stanach» – powiedział Marcus Plescia, główny lekarz ze Stowarzyszenia Stanowych i Terytorialnych Urzędników Zdrowia”.

Więc w jakie zestawy statystyk powinniśmy wierzyć? Te, które podkręcają liczbę osób, które się zaszczepiły, czy te, które pokazują, że miliony fiolek się zmarnują? Myślę, że te ostatnie statystyki są prawdziwymi wskaźnikami. Urzędnicy rzadziej się do nich przyznają, chyba że są dokładne.

Oficjalnie film zatytułowany “Szczepionka na covid” jest okrzyknięty genialnym przebojem, ale z drugiej strony sprzedaż biletów spada na łeb, na szyję.

Są ku temu powody. Jednym z nich jest to: ludzie doznają bardzo poważnych i groźnych obrażeń po szczepieniach. Umierają. Wiedzą o tym ich rodziny i przyjaciele.

Oto najnowsze dane CDC, które posiadam, opracowane przez Children’s Health Defense. Statystyki pochodzą z VAERS, federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami. „Dane VAERS opublikowane dzisiaj przez CDC wykazały łącznie 463 457 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych we wszystkich grupach wiekowych po szczepionkach COVID, w tym 10 991 zgonów i 48 385 poważnych obrażeń między 14 grudnia 2020 r., a 9 lipca 2021 r.”.

Należy pamiętać, że liczba powikłań jest znacznie niedoszacowana, ponieważ większość Amerykanów albo nie wie, czym jest VAERS albo waha się, czy zgłaszać obrażenia.

Niektórzy analitycy twierdzą, że aby uzyskać w miarę dokładną liczbę, należy pomnożyć liczbę zgłoszeń przez 10.

W dobrze znanym badaniu VAERS z 2010 r. przeprowadzonym przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc. bez ogródek stwierdzono: „Niekorzystne zdarzenia związane ze szczepionkami są częste, ale tylko częściowo zgłaszane, a do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zgłoszono mniej niż jeden procent. Niskie wskaźniki zgłaszania wykluczają lub opóźniają identyfikację «problemowych» szczepionek, potencjalnie zagrażających zdrowiu społeczeństwa”.

Zgodnie z ustaleniami tego badania należy pomnożyć liczbę zgłoszonych powikłań poszczepiennych przez 100, aby uzyskać właściwą liczbę.

Liczba urazów i zgonów poszczepiennych jest ogromna. W każdej innej sytuacji niż obecna fałszywa pandemia, program szczepień zostałby wstrzymany. Odwołany.

Bez względu na to, co rządy i papugi informacyjne mówią o szczepionce („bezpiecznej i skutecznej”), ogromna liczba osób poszkodowanych, ich rodzin i rodzin tych, którzy zmarli od zastrzyku, są posłańcami prawdy.

Prawda się rozprzestrzenia.

W czasie wojny, kiedy kombatanci i cywile trafiają do szpitali, a wielu z nich leży w trumnach wpuszczonych w ziemię, a ludzie nie mogą już dłużej utrzymywać w myślach spójnej opowieści o tym, dlaczego toczy się wojna, nastawienie całego kraju zmienia się.

To nie czas na poddanie się lub dołączenie do tych, którzy twierdzą, że już tylko zagłada nas czeka.

The Vaccine War: who really has the upper hand?, Jon Rappoport, August 3, 2021

Uzupełnienia:

Kłamliwy, ale przewidywalny
Psychologiczny plan przezwyciężenia „wahań”
Propaganda czyli jak do nas mówią
Szczepienia c19 – scenariusz z horroru

https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 8 do “W szczepionkowej desperacji czyli czyje na wierzchu?”

 1. PolishPolackski said

  Dlatego jutro głosowanie w knessejmie o przymusowej szprycy dla wszystkich.

  Nie może być tak, że ktoś się nie szczepi przeciw strasznej chorobie o śmiertelności 0’15%

 2. Skąd biorą się wśród nas covidowi debile? – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/08/10/skad-biora-sie-wsrod-nas-covidowi-debile/

 3. Maverick said

  Dlatego jeżeli coś takiego zostanie przegosowane, obywatele muszą przegłosować obywatelskie sądy jak dla nazistów w Norymberdze dla tych pajaców bez IQ. Dla nich trzeba by było przywrócić karę śmierci za zbrodnie przeciwko ludzkości.

 4. revers said

  Dzieki medycynie i naukowcom Rockefelra udalo sie wyszczepic smiertelnie 50 mln. hiszpanow, innych narodowosci w tym wlasne wojsko us army w 1918 roku, to dlaczego nie ma sie udac teraz?

  https://salmartingano.com/2020/05/the-1918-spanish-flu-only-the-vaccinated-died/?fbclid=IwAR1WotmFYAWFV5Moc5Tr9oh3R03gNSz0LNqY4aecI-pTBY3RDDV2Y0oQLVU

  czyli planowy odstrzal spryca.

  a dr. Goebels i jego wnuki to rozpowszechnily do dzisiaj

  https://www.redvoicemedia.com/2021/08/uk-vaccine-passport-company-owned-by-nazi-joseph-goebbels-step-grand-kids/?fbclid=IwAR0n8zJiKgXTKzM83CA2eM9N8YS6F-elDmpRZAIaTNuaifa2DUbus7zok5A

 5. Maverick said

  Revers nie wiem czy wiesz ale Dr. Fauci dostał miliony od rządu USA aby odkopać w wiecznej zmaźlinie zwłoki w pewnej wiosce norweskiej za kręgiem polarnym w wiecznej zmarźlinie aby odzyskać wiruska hiszpanki storzonego w USA co z Hiszpanią nie miał nic wspólnego, a tam go po prostu najszybciej zauważono. Tam ponoć cała wioska zmarła na tego wiruska i przetrwał sobie w ziemi ale mało o tym mówią. Mają tego wiruska i kto to wie kiedy go wypuszczą i czy nie zwalą winny na niezaszczepionych. Po tych psychopatach można się wszystkiego spodziewać.

 6. Anne said

  W miesiącach od grudnia do kwietnia pracowałam w domu starców w niemieckiej Niddzie. W tym czasie mieliśmy tam dużą zachorowalność na covid- w ciągu 2 tygodni 90% personelu i 90%pensjonariuszy miało pozytywny wynik testu. Przez cały czas unikałam noszenia tak maseczki jak i przyłbicy- przeszkadzały mi po prostu w pracy. Nosiłam ubranie ochronne i rękawiczki, ale ze względu na epidemię świerzbu i ze względów higienicznych. Cały czas byłam negatywna, bez względu na rodzaj pobieranych wymazów do testów. Co ciekawe- niektórzy nosili 2 maseczki+ przyłbicę, unikali kontaktów jak tylko mogli i i tak byli pozytywni. Po 2 tygodniach ciągłych zmian po 10-12 godzin dziennie, byłam tak zdesperowana, że testującym oferowalam 500 euro za pozytywny wynik testu. Dalej byłam negatywna. Bardzo bym chciała, żeby ktoś, na moim przykładzie, wskazał logiczny argument, że maseczki i inne badziewia chronią przed wirusem i, że dobrze jest się zaszczepić na chorobę, na którą jest się i tak odpornym.

  ————
  A w ogóle… CO TE TESTY WYKRYWAJA ?
  Nie prościej rzucić monetą?
  Admin

 7. JerzyS said

  Przed szczepieniem powinien być obowiązkowy test na posiadanie antyciał.

  Tylko ci którzy ich nie mają mogą dostąpić przywileju i zaszczytu, bycia wyszczepionym!

 8. Lily said

  Niejaki David R,nie mogl sobie ZYCZYC
  „LEPSZEGO KRYZYSU”.

  „JESTESMY NA KRAWEDZI CALKOWITEJ PRZEMIANY. JEDNEGO CZEGO POTRZEBUJEMY TO *** KRYZYS***,a
  NARODY SAME ZAAKCEPTUJA
  NOWY PORZADEK SWIATA”. NWO.
  TROJCA NWO.
  N = NATO =Swiatowa Armia
  W= WHO.
  O = ONZ.
  CELE.
  * Likwidacja panstw Narodowych.
  * Likwidacja Klasy Sredniej.(Rulers i Niewolnicy)
  NIEWOLNICY pozbawieni Wlasnosci i Wolnosci.
  * Obrot Bezgotowkowy (Calkowita kontrola)
  TO tylko TRZY(3) z Calej GAMY
  NAKAZOW i ZAKAZOW.

  JEST ROWNIEZ COS NA „POCIESZENIE”.

  „POSLUSZNI NIEWOLNICY.BEDA MIEC
  PRZYWILEJE”.
  JAKIE TE „PRZYWILEJE”.NIE PODANO.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: