Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Porzućcie wszelką… narrację

Posted by Marucha w dniu 2021-08-12 (Czwartek)

Nie ma się czego obawiać poza samymi siewcami strachu, ich „Wielko-Resetowymi” reformami społecznymi i ich „maścią na szczury” – „eksperymentalnym”, całkowicie niepotrzebnym „specyfikiem”.

W menu na dziś danie negujące. Catte Black, dziennikarka z Off-Guardian, namawia do odrzucenia wszelkich narracji na temat obecnej ‘pandemii’, nawet tych ‘alternatywnych’, aby nie uwierzytelniać całej operacji pt. covid-19. Czy takie podejście jest możliwe i jak to zrobić?

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
11 sierpnia 2021

*                        *                         *

Odrzućcie WSZYSTKIE narracje strachu

Gdy walka o prawdę i wolność nabiera tempa, musimy uważać na zagmatwane wiadomości i stopniowany język, który ustępuje ważnej dziedzinie.

Musimy skupić się na kilku kluczowych punktach we wszystkim, co piszemy/publikujemy, czy to do przyjaciół, do rodziny, czy do całego świata.

 1. Pandemia jest fałszywa. To nie przesada ani oportunistyczne nadużycie – po prostu FAŁSZYWA.
 2. Testy PCR NIE DZIAŁAJĄ w diagnozowaniu infekcji, więc niekończące się „testy” są w dużej mierze tylko oszustwami napędzającymi zyski, a ilość „przypadków” jest bez znaczenia.
 3. Większość diagnoz „Covid” to po prostu zwykłe przeziębienie lub grypa plus bezsensowny test PCR. A 99,9% osób, które „mają to” lub powiedziano im, że mają, wyjdzie z tego. A ci, którzy na to umrą, będą to prawie wyłącznie osoby w podeszłym wieku i bardzo chore i już umierające na coś innego. Tak jak przed 2020 rokiem, kiedy „Covid” był po prostu grypą lub zapaleniem płuc.
 4. Szczepionka jest całkowicie niepotrzebna, nie działa i może cię okaleczyć lub zabić.
 5. Twoja uległość nigdy nie sprawi, że to zniknie. Tylko opór może to zrobić.

Jak opisałam to w niedawnym artykule, wszyscy mamy tendencję, by zapominać o podstawowych faktach i zaczynamy kupować część tych narracji, nie zdając sobie z tego sprawy.

Jest to kluczowe, ponieważ ci, którzy sprzedają to oszustwo, są bardzo dobrzy w dostarczaniu nowych historii, które pozornie wydają się pomagać naszej stronie, ale po bliższej analizie po prostu promują ordynarny strach przed wirusami, tylko że tylnymi drzwiami.

Uważaj na wszelkie wiadomości z głównego nurtu, a nawet te „alternatywne”, które ostatecznie promują śmiertelnego wirusa – dowolną drogą.

Wliczam w to wszystkie historie o „przecieku laboratoryjnym” w Wuhan, wszelkie rzekome badania nad „wzmocnieniem funkcji” [gain of function], wydzielanie „białka kolczastego”, „przełomowe infekcje”, superwirus tworzony przez szczepienie, a nawet twierdzenia, że ​​iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] mogą „wyleczyć covida”.

Wszystkie te historie, niezależnie od tego, czy zawierają ziarno prawdy, czy też są całkowicie zmyślone, i jakkolwiek uczciwie promowane, działają w tym samym celu – aby przekonać cię, że istnieje nowy i śmiertelny wirus, czy to występujący naturalnie, wytworzony w laboratorium czy zmutowany w ciałach osób zaszczepionych.

Nawet promowane w dobrej wierze służą ostatecznemu programowi strachu, wyobcowania i kontroli.

Twórcy tej narracji nie dbają o to, czym się przestraszysz. Nie obchodzi ich, jaki aspekt infekcji doprowadzi cię do tego stanu. Chcą tylko, żebyś się bał jakiegoś dziwnie przerażającego wirusa i ludzi potencjalnie go noszących.

Jeśli więc jakaś konkretna narracja kieruje cię w stronę skalistego i nękanego falami Przylądka Strachu, zatrzymaj się i pomyśl, zanim tam dotrzesz.

Pamiętaj, że pandemia jest kłamstwem, a testy PCR nie mogą zdiagnozować aktywnej infekcji. A 96% osób, które zmarły „na covid” było już w bardzo podeszłym wieku i/lub chorowali z innych powodów, gdy otrzymali naukowo bezsensowny test PCR i stali się częścią w dużej mierze bezsensownej statystyki.

Reszta – wszystko, co zaczyna podążać krętą drogą z powrotem do historii o „śmiercionośnym zarazku”, jest po prostu sprytną zmyłką.

Nie czepiaj się skał Przylądka Strachu, krzycząc o wirusie, jego wariantach lub kretyńskich, przełomowych, zabójczych zarazkach. Tego właśnie od ciebie chcą: bycia przerażonym, zahukanym niewolnikiem wszystkiego, co łagodzi twój strach.

Stań na twardym gruncie. Pozostań przy zdrowych zmysłach. Trzymaj się jedynej informacji, która ma znaczenie.

Nie ma się czego obawiać poza samymi siewcami strachu, ich „Wielko-Resetowymi” reformami społecznymi i ich „maścią na szczury” – „eksperymentalnym”, całkowicie niepotrzebnym „specyfikiem”.

Źródło: Refuse ALL fear narratives, Catte Black, Aug 9, 2021
Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (11 sierpnia 2021)

Komentarz Bibuły:
Coś wydaje nam się, że Autorka nieco się zapędziła. Owszem, wiemy doskonale, że i cała „pandemia” została zbudowana na fałszywych testach PCR, że diagnozy to lipa, że autentycznie chorujący ludzie przechodzą jakiś rodzaj grypy, a umierający to najczęściej starzy ludzie z wieloma chorobami, których odejście do tej pory było odnotowywane w aktach zgonu i statystykach jako któraś z setek chorób. W czasie „pandemii” te setki chorób zniknęły, a pojawiła się tylko jedna – „Covid-19”. To wszystko wiemy.

Jednak w zdaniu poniższym niepotrzebnie wrzucono cztery rzeczy do jednego worka: „Wliczam w to wszystkie historie o „przecieku laboratoryjnym” w Wuhan, wszelkie rzekome badania nad „wzmocnieniem funkcji” [gain of function], wydzielanie „białka kolczastego”, „przełomowe infekcje”, superwirus tworzony przez szczepienie, a nawet twierdzenia, że ​​iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] mogą „wyleczyć covida”.”

1. Badania w tajnych i półtajnych laboratoriach nad bronią biologiczną SĄ prowadzone przez potęgi technologiczne, w tym Stany Zjednoczone, Chiny, Izrael, Wielka Brytania, Rosja. W badaniach tych SĄ dokonywanie manipulacje w ramach gain of function. Czy zastosowano jeden z takich patogenów w wybranych regionach świata w początku „pandemii”, to sprawa dyskusyjna. Całkiem możliwe, że w czasie początkowej destabilizacji skorzystano z okazji i pewien kraj miłujący pokój lecz nienawidzący Iranu, zrobił im taki prezencik. Bo – jakoś szybko wyparowuje z pamięci – ale na początku były tylko 3 rejony na świecie z „ogniskami koronawirusa”: Chiny, północne Włochy i właśnie Iran.

2. „Białko kolczaste” nie jest pojęciem abstrakcyjnym, lecz – według tego co oferuje dzisiaj nauka – może być wykorzystane do destrukcji organizmu. I właśnie może być to wykorzystane w szczepionkach.

3. ​​Iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] są bardzo popularnymi i niezwykle bezpiecznymi lekarstwami, stosowanymi na całym świecie w różnych chorobach. Mogą więc również „wyleczyć covida”, jeśli prawidłowo zrozumiemy, że ludzie chorują na grypę, z jej przeróżnymi mutacjami. Nie należy przekreślać tych leków – wręcz przeciwnie: należy je propagować.

4. Superwirus MOŻE być tworzony przez szczepienie tego typu preparatami i może stwarzać zagrożenie dla każdej osoby zaszczepionej, jak i całej populacji. Jeśli nie chcemy używać pojęcia „wirus” – bo nie musimy być pewni co jest sprawcą wielu zgonów osób „w pełni zaszczepionych” – to możemy używać szerszego pojęcia „patogen”, gdyż naprawdę nauka nie powiedziała ostatniego słowa, a człowiek używający pewnych nowoczesnych narzędzi genetycznych i zabawiający się w Boga, może tworzyć twory, o których istnieniu i działaniu lepiej nie rozmyślać przed snem…

https://www.bibula.com

Komentarze 32 do “Porzućcie wszelką… narrację”

 1. Nestor said

  Prawda jest taka, że zaszczepieni umrą w ciągu kilku lat a każde igłowanie tego gówna przybliża do grobu a po drodze NOPy , bezpłodność i śmierć.

 2. Voodoosch said

  Jestem jak najbardziej za autorką. To jest ta sama grypa/przeziębienie, które towarzyszy nam od dziesięciątek, setek, tysięcy lat. Nie, nic nie wyszło z żadnego laboratorium, ani k***a z żadnego nietoperza. To głupkowaty holiłódzki scenariusz. Proszę sobie obejrzeć film Contagion z 2011

  Większość tych głupich pomysłów pochodzi właśnie z tego filmu i jakieś nerdy to rozpromowały, a opinia publiczna nie zaprzeczyła i zauważyła, że się to świetnie sprzedaje w świecie strachu przed świrusem. Koronawirusy są znane od dziesięcioleci i nikt przez te dziesięciolecia się nimi nie interesował, po prostu były. Nawet jeśli Szczepany będą „produkować” nowe warianty wirusów to wciąż będą to podobne wirusy do tych, które nasze organizmy już znają. Szczepany z tymi wariantami zagrożą samym sobie, bo ich układ odpornościowy po prostu zaniknie. Niezaszczepieni dostaną kaszel, który przejdzie po tygodniu (jak zazwyczaj).
  Jak ktoś ma dobre leki (najlepiej naturalne) to niech używa. Nikt nie lubi być przeziębiony. Tylko, żeby nie popadać w skrajność, bo sobie można krzywdę zrobić.
  Pod względem biologiczno-wirusowym nic ale to nic się nie zmieniło pomiędzy 2018, 2019, 2020 i 2021. Co się zmieni to to, że szczepany będą schorowani do końca życia.

 3. Ale dlaczego? said

  Covid istnieje.
  Nie jest to grypa z kilku powodów. Ani dotychczasowy patogen.
  A czy jest z Wuchan, czy z innego kraju/laboratorium, to teraz nie ma dużego znaczenia. I tak prawdopodobnie się nie dowiemy.

  Znam wiele opisów skutków covida. A także mam moje doświadczenia i rodziny. Nie było do tej pory choroby o tych objawach. Czyli brak węchu, brak kataru, temperatura. Miałem co najmniej kilka razy grypę w życiu. Ale nigdy nie straciłem węchu CAŁKOWICIE i bez kataru. Później go odzyskałem. Znam przypadek utraty wzroku w jednym oku dość długo po covidzie. Przypadek śmierci faceta przed trzydziestką, gdy jego rodzina przeszła chorobę dość lekko.
  I wiele innych, lekkich, jak i z temperaturą ponad 38 przez 2 tygodnie. Tzw. służba zdrowia nie leczyła tych przypadków, jedynie w stanie agonalnym stosując respirator, oczywiście facet zmarł. Był też podawany drogi lek, lecz mało skuteczny. Większość nie otrzymywała żadnych leków, bo ich oficjalnie nie ma. NIE WOLNO BO SZCZEPIONKI.
  Ale zachorowalność, jak i zgony są dużo mniejsze niż podaje propaganda, przynajmniej w Polsce. Znam przykłady dopisywania chorych, jak i zgonów do „covidiozy” dla KASY.
  Nie dopuszcza się żadnych leków na covida na prawie całym Zachodzie, jak i w Polsce.
  Wygląda to na wykonywanie ROZKAZÓW przez zarządzających poszczególnymi krajami.
  Lockdowny mają doprowadzić, zamierzenie czy nie, do kryzysu.
  Już spowodowały np. u nas około 150 tys. nadmiarowych zgonów, nie licząc ofiar covida nie leczonych z powodu niedopuszczania leków.

  Tzw. „szczepionki” są zaś przekrętem na wielu poziomach. Już widać, że nie działają i powodują problemy wytwarzając białko „kolczaste”, które ma skutki te same przecież, co przy covidzie.
  Pytanie czy jeszcze nie będzie dalszych, nie związanych bezpośrednio z białkiem spike. Np. rozregulowaniem układu odpornościowego czy innych.

  Najważniejsze, że epidemia covida jest ŚRODKIEM dla zaprowadzenia NWO. W jaki sposób i jakim zakresie, to dalsze pytania.

 4. Zbigniew Kozioł said

  W Polsce nie ma możliwości odróżnienia Delta od Alfa, Kappa od Delta, Lambda od Kappa. Nie w dużej skali.

  A w Izraelu jest? Wątpię.

  Co tu zresztą odróżniać, gdy świrusa nie wyizolowano.

  Ta rzeczywistość została stworzona. Istnieje w ludzkiej imaginacji. Jej istnienie jest objawem społecznej schizofrenii, rozstroju myślenia na dużą skalę, wariactwem, chorobą zbiorowości, znakiem upadku, podporządkowania się ludzi hochsztaplerom, zniewolniczenia, degeneracji myślenia, braku wyobraźni, nieumiejętności analizowania sytuacji w większej skali. Jest też oznaką spodlenia charakterów, sprzedajności, braku wartości.

  Podobnie myślałem, jak Catte Black, od samiutkiego początku. tylko wtedy jeszcze trudno było uwierzyć. Teraz wątpliwości już nie ma.

  Nie powinno się w ogóle mówić o jakiejś pandemii. Trzeba mówić o oszustwie. O wielkim kłamstwie.

  A przecież używają wciąż i nadal tego samego słownictwa, narzuconego. Nawet ci, którzy widzą kłamstwo, operują w swoim myśleniu argumentami takimi, jakby jakieś zagrożenie istniało.

 5. Marucha said

  Re 4:
  Wchodziłem swego czasu na różne witryny poświęcone nauce. Bardzo przyzwoite, kompetentne…
  Niestety, z chwilą podjęcia narracji kowidowej, WSZYSTKIE się skundliły.

 6. Zbigniew Kozioł said

  Marucha, w zasadzie tak. Ale… chyba nie całkiem.

  Te najważniejsze, najbardziej znane, biorą przecież forsę z odpowiednich źródeł (tak, jak nie przymierzając, o ile rozumiem, Kościół w Polsce też poszedł na łaskę od państwa, przez co skundla się coraz bardziej).

  Quanta – ma pewną swoją specyfikę. To jedno z najbardziej znaczących pism internetowych popularyzujących naukę w wielu dziedzinach. Ich teksty wcale nie są jednoznaczne. Nie mieli problemu z moim komentarzem krytycznym i nawet dostałem łapki pozytywne – trudno mi to znaleźć ponownie.

  Środowiska naukowe są bardzo ociężałe w myśleniu (brzmi jak żart 😉
  Ale to na Wydziale Fizyki UW miał pierwsze znaczące seminarium współtwórca i animator Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

  Ogromnie wysoką renomę miało zawsze pismo Nature. Owszem, skundliło się. Ale oni w otoczce propagandowej (czyli coś na kształt tego, co było PRL) nadal zamieszczają wartościowe informacje. Tylko trzeba czytać między wierszami (znowu, jak za PRL).

 7. Marucha said

  Re 6:
  Cóż mi po tym, że zamieszczają wartościowe informacje, skoro traktują na serio „pandemię”, „koronawirus”, „szczypawki” itp.
  Straciłem zaufanie.

 8. NICK said

  Zatem, Zbignie-wie?
  Która „naukowa” swołocz”?
  Która, pytam.
  Się była i nie skundłiła… .

  Która?
  Nie bój się.

  P.S.
  A jak tam żona/kochanka/rosjanka?
  Retoryczne… .

 9. NICK said

  Jesteś Pan we Rzeszowie?
  Nic o tym nie słychać.
  Jakoś… .
  Azaliż o osią-gnięciaciach.

 10. Zbigniew Kozioł said

  To, co jest większością tutaj, na Maruwszczyźnie – tam, w społeczeństwie… jesteśmy bez znaczenia, cóż możemy? A jednak?

  Zaufanie można mieć do ludzi. Do instytucji to już rodzaj fetyszyzmu.

  Co mnie po zaufaniu lub nie do pisma Nature, gdy nie wiem, czy powinienem mieć zaufanie do dyrekcji instytucji w której pracuję?

  Biorą nas od podszewki.

  Na razie nie wiadomo jeszcze na całkiem pewno, jak to wszystko przejdzie.

 11. Zbigniew Kozioł said

  @8 NICK pisze tak:

  A jak tam żona/kochanka/rosjanka?

  Rosjanka pisujemy po polsku z dużej litery.

  Ależ z pana pierdolec. Bezmyślny chuj.

  Jest pan dla mnie dnem myślowym. Odpieprz się od mojej żony. Ode mnie też. Degenerat, myślę, że wynajęty.

  Panie Marucha, ile można znosić ludzi przebrzydłych którzy i tak nic nie wnoszą?

 12. NICK said

  Wróć.
  Do.
  Wiesz czego.
  Raczej nie osoby miłej.
  „Rosjanki”.
  Przyznaj się.
  Czasami… .
  Do błędu.
  Albo.
  Potwierdź.
  Albo.
  Tylko i wyłącznie bądź Polakiem.
  Polskiej Dziewczyny Rycerzem
  Słuszność.
  Wybieraj.
  Wolność.
  NIE „nature”.

 13. Voodoosch said

  Ad 3 Ale Dlaczego.
  No to ja miałem utraty węchu i smaku podczas przeziębień wiele razy w życiu. Po prostu nos jest zatkany częściowo. Walnij Pan strzała Tequili, a magicznie smak i węch wróci, a nawet wygnie ryj. Można też walnąć kreskę z moelonego pieprzu. Nie opowiadaj Pan głupot. Skowyd to jest rebranding sezonowej grypy. Pan sobie sprawdzi, że nawet oficjalnie WHO powiedziało, że w 2020 98% pospolitej grypy zniknęło (!). Jeżeli przekona mnie Pan, że ta pospolita grypa naprawdę zniknęła i poda mi jakieś racjonalne wytłumaczenie tego ewenementu, tak żebym uwierzył, to ja jutro lecę sobie je**ąć z fajzera potrójną dawkę 🤗.

 14. Boydar said

  Nooo dobrze. „Ale dlaczego” słusznie podnosi i Pan Voodoosch również.

  Tylko na czym się Panowie opieracie ? Mówicie że na autopsji. A jak się ma autopsja do szerokiej statystyki ?

  Moim zdaniem była normalna grypa oraz „to”. System wszystkich wrzucał do jednego wora – covid !!! Nawet jak pacjent złamał nogę a pacjentka powiła bliźniaki. Może przesadzam, ale niewiele. Z powyższego wynika wrażenie że covid wytępił grypę. Nieprawda.

  Chcesz ukryć liść ? Zasadź las. Tu nie trzeba było sadzić, grypa co sezon rośnie sama.

  Covid musi być sztuczny (podrasowana przez fachowców wersja szczególnie zjadliwej grypy) bo wszystko na to wskazuje. A przedsięwzięcia realizowane przez poszczególne rządy państw noszą wyraźne znamiona dawno i starannie zaplanowanych. Także kasa jaką wyłożono na realizowane „projekty” jest gigantyczna, wobec czego cel też musi być kosmiczny.

  Ja żadnej pewności nie mam i mieć nie mogę, ale sądzę że musi to mieć związek z „judaizm – tak, wypaczenia – nie”. Poza tym ktoś tu niedawno w Gajówce zacytował fragment jakiejś analizy, z którego wynika że nie bardzo jest już kogo rabować. Co było domeną krajów kolonialnych w nieodległej przeszłości a sine qua non potwora w postaci USA również obecnie. W stopniu mniejszym także GB (pionierzy !) oraz PRC (przyuczyli się).

 15. Voodoosch said

  Panie Boydar,
  Nie powinniśmy się opierać w tych czasach na niczym innym, jak na naszych własnych doświadczeniach. Miałem tego straszliwego skowyda: kaszel, temperatura, łeb boli. Tydzień minął i przeszło. Moja córka, lat 3: kaszel, brak temperatury, zmęczona, tydzień minął przeszło. Małżonka… nic (to chyba był ten bezobjawowy…). Moi znajomi w pracy, wszyscy to samo: temperatura, łeb boli, kaszel. Nikt z moich znajomych nie umarł. Nikt z moich znajomych nie pojechał do szpitala. Tylko słyszałem, że znajomy, znajomego ciężko przeszedł skowyda, a inny znajomy znajomego umarł. Nigdy, nikt kogo ja znałem. No chyba, że kogoś spotkałem co miał 90 lat, miał raka płuc, i jeszcze z 40 innych schorzeń. Tak, ci umarli na skowyd. Nie ma nowego wirusa. Nikt z tych co są na górze, by nic takiego nie wypuścił, bo jakoś mogłoby to przenieść się na nich. Pracowałem wiele lat w City of London. Tam są „kierownicy” tego bajzlu. Tam się nie da, nie mieć kontaktu z innymi ludźmi. Jest za gęsto, za blisko. Trzeba się obudzić kompletnie, a nie tylko częściowo.

 16. Voodoosch said

  To jest zwykła grypa sezonowa. Tylko ludziom można wmówić chorobę. Studiowałem Etnologię na UAM i pamiętam bardzo ciekawy wykład o magii. Gdzieś w Afryce były plemiona (pewnie jeszcze są), które karały „złych” członków plemienienia, właśnie chorobami. Szaman od rana do wieczora wmawiał delikwentowi, że jest chory. Starszyzna robiła to samo, a analogicznie reszta członków plemienia robiła to samo, bo podążała za mundrzejszymi. No i zgadnijcie co się wydarzyło… „zły” członek plemienia po prostu się rozchorowywal, bo uwierzył wszystkim wokół. Tutaj mamy ta samą zasadę, te same praktyki tylko w skali makro.
  Nie ma pandemii, nie ma nowego wirusa.

 17. Boydar said

  Panie Voodoosch, mnie nie trzeba przekonywać, mam te same doświadczenia co Pan. Wszyscy znani mi nieboszczycy opuścili ten ziemski padół wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Gdyby nie plandemia, męczyli by się z nami jeszcze długo. Dzięki cowidowi ich problemy się skończyły – a to pielęgniarka spaliła im płuca respiratorem, a to leżąc na oddziale kowidowym nie otrzymali leków na chore serce, a to w ogóle nie udzielono im pomocy kiedy zwyczajnie zasłabli na ulicy i stracili przytomność. Itp, itd, etc.

  Tak więc kwestią zasadniczą jest wyciągnięcie właściwych wniosków z prawdziwych obserwacji. Żeby nie było jak w tym kawale – „po oberwaniu szóstej nóżki mucha ogłuchła”

 18. wanderer said

  Panie Voodoosch, z calym szacunkiem, ale uwazam, ze „to” cos jest bardzo podobne w przebiegu do grypy, jednak objawy jak ie ja, moja rodzina czy znajomi przechodzili potwierdzaja, ze jest to „cos” odrebnego. Wielokrotnie podczas grypy lamaly mnie kosci, stawy, miesnie, doslownie wszystko, jak to sie mowi „bolaly wlosy”. Fakt. Wielokrotnie tez podczas kataru mialem ograniczony wech ze wzgledu na zapchany nos. To normalne. Przy tym czyms, calkowicie nie majac kataru, majac czysty nos utracilem calkowicie wech i smak na ok 3 tygodnie. moja rodzina podobnie. Nigdy wczesniej takich nietypowych objawow nie bylismy swiadkami. Chce nadmienic, ze tesciowa mojego syna w podobnych okolicznosciach stracila wech i smak w zeszlym roku i nie odzyskala go do tej pory. Czy nie jest to dziwne? Kazdy przechodzi to „cos” inaczej, kazdy moze miec niekoniecznie takie same symptomy, i ze swojego poziomu wyciagac wnioski co do tego, czy jest to cos nowego, czy to cos nie istnieje.
  Natomiast zgadzam sie ze wszystkimi, ze problem jest nadmuchany do granic obledu. Syn praktykuje na szpitalu, wiec od poltora roku mam poniekad wglad na zapatrywania tutejszych szkockich lekarzy na ten temat i moge potwierdzic, ze nijak to sie ma do oficjalnej propagandy. Oddzialy staly caly czas puste, wewnetrzne biuletyny informacyjne zasadniczo roznily sie od oficjalnych informacji spoza szpitali.
  Teraz syn zajmuje sie czasami ofiarami szczepien. Ostatnio to dziadek z wybroczynami naskornymi, ktoremu po pewnym czasie „odkleily” sie podeszwy stopy podchodzac plynem w ilosci ok pol litra na stope. Syn mowil, ze az przykro bylo patrzec na cierpienia tego czlowieka.

 19. MatkaPolka said

  (***)
  ZBIERZMY FAKTY

  Reiner Fuellmich niemiecko-amerykański prawnik zebrał grupę ok. 1000 lekarzy, naukowców, biologów genetyków specjalistów, prawników – Miedzynarodowy Komitet Śledczy w sprawie Coronawirusa
  – w przygotowaniu do procesu NORYMBERGA 2.0 – ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
  Reiner Fuellmich wygrał procesy m.in z Volkswagen i Deutche Bank

  Bodaj na całym świecie podobne akcje i incjatywy niezależnych lekarzy i naukowców – w Polsce również –
  np. Stolik Wolności – prof. dr hab. Roman Zieliński

  Materiału jest bardzo dużo – trzeba to jakoś usystematyzować

  Wskaład grupy Fuellmicha wchodzą między innymi Rocco Galati – prawniki Konstytucyjny z Kanady, czy Dr David Martin z USA jest specjalistą od prawa patentowego – jego firma firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  Te wypowiedzi zamieszczone jest to na stronie Truth Comes to Light – Prawda Wychodzi na światło (wychodzi na jaw)
  Są filmy i transkrypty wypowiedzi (b.ważne) – na bitchute i odysee – youtube cenzuruje

  Jest strona po angielsku i tłumaczenie automatyczne (google) na polski – nie zawsze dobre ale można zrozumieć

  Dr. David Martin w/ Dr. Reiner Fuellmich:

  This, My Friends, Is the Definition of Criminal Conspiracy…This Is Not a Theory. This Is Evidence.”

  https://truthcomestolight.com/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/

  The video clip below is one interview from the 60th session of the Corona Investigative Committee, livestreamed on July 9, 2021, which can be found at Corona Ausschuss – Ausweichkanal channel.

  In this interview, Dr. David Martin shares a summary of his decades of research related to this global takeover via “scientific and message control”, following a trail left via US patents. His company M-CAM has reviewed the over 4,000 patents that have been issued around SARS coronavirus, including a comprehensive review of the financing.

  Contributing to the conversation are Dr. Wolfgang Wodarg, Attorney Viviane Fischer and Prof. Martin Schwab (legal advisor to Corona Investigative Committee). See below for partial transcript and links.

  Po polsku

  Dr David Martin z dr Reinerem Fuellmichem:

  To, moi przyjaciele, jest definicja spisku przestępczego… To nie jest teoria. To jest dowód”.

  https://truthcomestolight-com.translate.goog/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  Poniższy klip wideo to jeden z wywiadów z 60. sesji Komitetu Śledczego Corona, transmitowanego na żywo 9 lipca 2021 r., który można znaleźć na kanale Corona Ausschuss – Ausweichkanal .

  W tym wywiadzie dr David Martin dzieli się podsumowaniem swoich dziesięcioleci badań związanych z tym globalnym przejęciem poprzez „kontrolę nauki i wiadomości”, podążając śladem pozostawionym przez patenty amerykańskie. Jego firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  W rozmowie uczestniczą dr Wolfgang Wodarg, adwokat Viviane Fischer i prof. Martin Schwab (doradca prawny Komitetu Śledczego Corona). Zobacz poniżej częściową transkrypcję i linki.

 20. MatkaPolka said

  WIELKI RESET – TO NIE ŻADNA TEORIA SPISKOWA
  – wszystko jest dokładnie opisane w oficjalnych dokumentach
  ONZ, WHO lub ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE

  Świetny krótki film opisujący aktualną sytuację na świecie, co tu jest grane..

  PLANDEMIC-INDOCTORNACJA | POLSKI LEKTOR
  https://www.bitchute.com/video/6zBOr9d0gDUq/

 21. MatkaPolka said

  WIELKI RESET – Wydawnictwo Wektory
  https://wydawnictwowektory.pl › file › Wielki-res… PDF

  Czym jest „Wielki Reset”? To określenie używane od pewnego czasu przez prominentów globalnej władzy oraz oligarchów związanych z największymi korporacjami i …15 pages

  Klaus Schwab i jego faszystowski „wielki reset”

  Click to access The-Great-Reset-Komentarz-PL.pdf

 22. MatkaPolka said

  Download: Klaus Schwab – COVID-19. The Great Reset (2020).pdf angielski 110 stron

  Click to access Klaus+Schwab+-+COVID-19.+The+Great+Reset+(2020),7597130898.pdf

  Covid19: Wielki Reset. Klaus Schwab. Audiobook po polsku

 23. MatkaPolka said

  Globalny komunizm , przebrany w „Wielki Reset”
  https://docer.pl/doc/s508xn1

  We must move on from neoliberalism in the post-COVID era
  ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE

  Bill Gates wielokrotnie wypowiadał sie – że zamierza zredukować populacje o 20% przez „szczepionki” – ale nie chce zaczynać od siebie

  PATENTY NA KORONAWIRUSA – W TRZY (3) DNI PÓŹNIEJ PATENTY NA „SZCZEPIONKI”

  TO NIE JEST SZCZEPIONKA – TO FABRYKA PATOGENÓW!

  FIRMY UBEZPIECZENIOWE ODMAWIAJĄ WYPŁATY POLISY „NA ŻYCIE”dla rodzin ZASZCZEPIONYCH – bo brali w udział w ekserymencie medycznym

 24. MatkaPolka said

  ZBIERZMY FAKTY

  Reiner Fuellmich niemiecko-amerykański prawnik zebrał grupę ok. 1000 lekarzy, naukowców, biologów genetyków specjalistów, prawników – Miedzynarodowy Komitet Śledczy w sprawie Coronawirusa
  – w przygotowaniu do procesu NORYMBERGA 2.0 – ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
  Reiner Fuellmich wygrał procesy m.in z Volkswagen i Deutche Bank

  Bodaj na całym świecie podobne akcje i incjatywy niezależnych lekarzy i naukowców – w Polsce również –
  np. Stolik Wolności – prof dr hab Roman Zieliński

  Materiału jest bardzo dużo – trzeba to jakoś usystematyzować

  Wskaład tej grupy wchodzą między innymi Rocco Galati – prawniki Konstytucyjny z Kanady czy Dr David Martin z USA jest specjalistą od prawa patentowego – jego firma firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  Te wypowiedzi zamieszczone jest to na stronie Truth Comes to Light – Prawda Wychodzi na światło (wychodzi na jaw)
  Są filmy i transkrypty wypowiedzi (b.ważne) – na bitchute i odysee – youtube cenzuruje

  Jest strona po angielsku i tłumaczenie automatyczne (google) na polski – nie zawsze dobre ale można zrozumieć

 25. MatkaPolka said

  Dr. David Martin w/ Dr. Reiner Fuellmich:

  This, My Friends, Is the Definition of Criminal Conspiracy…This Is Not a Theory. This Is Evidence.”

  https://truthcomestolight.com/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/

 26. MatkaPolka said

  Po polsku

  Dr David Martin z dr Reinerem Fuellmichem:

  To, moi przyjaciele, jest definicja spisku przestępczego… To nie jest teoria. To jest dowód”.

  https://truthcomestolight-com.translate.goog/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  Poniższy klip wideo to jeden z wywiadów z 60. sesji Komitetu Śledczego Corona, transmitowanego na żywo 9 lipca 2021 r., który można znaleźć na kanale Corona Ausschuss – Ausweichkanal .

  W tym wywiadzie dr David Martin dzieli się podsumowaniem swoich dziesięcioleci badań związanych z tym globalnym przejęciem poprzez „kontrolę nauki i wiadomości”, podążając śladem pozostawionym przez patenty amerykańskie. Jego firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  W rozmowie uczestniczą dr Wolfgang Wodarg, adwokat Viviane Fischer i prof. Martin Schwab (doradca prawny Komitetu Śledczego Corona). Zobacz poniżej częściową transkrypcję i linki.

 27. Voodoosch said

  Panie Wanderer,
  Kazda grypa sezonowa jest inna, bo te wirusy bardzo szybko mutuja. Ze 3 lata temu, dopadlo mnie cos dwudniowego – temperatura w ciagu godziny wskoczyla mi na 40 i dostalem takich drgawek, ze szklanki nie umialem z woda utrzymac. Po paru godzinach przeszlo i zostala tylko temperatura, Innym razem czulem sie tak pod czas grypy (czy tam czegos innego), ze rzygalem co pare godzin. Teraz jest utrata wechu i smaku. To jest totalnie normalne i przez to nasz system odpornosciowy sie uczy. Przez to takze nie istnieje skuteczna szczepionka na grype sezonowa, bo ta za szybko sie zmienia. Zawsze tak bylo. Jak mialem owego skowyda w zeszlym roku to przy wciaganiu mocno powietrza do pluc, czulem lekki bol i przez 5 minut zaczalem sie zastanawiac „A co jak ten bol bedzie narastac?” i nagle zdalem sobie sprawe, ze w zyciu bym o tym nie pomyslal gdyby nie wszechobecna propaganda strachu. Strzelilem sobie liscia w pysk i juz o tym nie myslalem. To ze to jest nowy, bardzo grozny wirus jest tylko w naszych glowach, bo w jakims stopniu wszyscy jestesmy, tej propagandy, troche ofiarami.

 28. revers said

  Od poniedzialku dnia 9.08.2021 zaczeto napedzac kolejna akcje „zmiany klimatyczne”

  https://www.cbc.ca/news/science/ipcc-report-canada-1.6134879

  https://www.ipcc.ch/report/ar6/wg1/

  bierze udzial w akcji promocjii myslnych , platnych pozarow i chemitrils, zz tego p0owodu zmain klmatycznych takie osobistosci poczawszy od komisarzowych unijnych po Grete Thunnborg.

  Tez mmozna zamknac wile zakladow, lub przebranzowic, przejac zwlaszcza z sektora energetycznego, zaglodzic lud.

 29. Ale dlaczego? said

  Panie Voodoosch.
  Panie Boydar.
  Napisałem, może za mało to podkreśliłem, że brak węchu, całkowity, był połączony z brakiem kataru i niedużą temperaturą. Nie miałem NIGDY takich objawów. I od wielu osób słyszę o takich właśnie symptomach.
  Z wielu opisów działania białka covida wynika, że skrzepy przez niego powodowane mają wpływ na natlenienie komórek, a co za tym idzie, mogą mieć skutki wielonaczyniowe. Co odpowiada objawom tak po covidzie jak i „szczepionkach”.
  Oczywiście tak to widzę, jeśli będę miał więcej informacji, mogę zmienić swoją opinię.
  Jestem obserwatorem, nie wiem wielu rzeczy NA PEWNO.

  Ale.
  Czy spieranie się o to, czy covid jest cy go nie ma jest teraz najważniejsze?
  Czy nie jest najważniejsze, że covid jest NARZĘDZIEM do zniewolenia ludzkości???

 30. MatkaPolka said

  Dr Dave Martin założyciel I Dyrektor Naczelny (chariman) firmy M-CAM – International Innovation Risk Management

  To najwieksza firma na świecie – Zarządzająca Moniturująca, Ubezpieczająca płynne zasoby i finanse – inowacje, patenty, granty, bazy danych – system zarządzania firmy M-CAM jest używany w 168 krajach na świecie. Ich Business to Inovacje i Finanse.

  http://www.davidmartin.world/about/

  M-CAM dokonała przeglądu 4000 patentów na Coronawirusa i szczepionki jakie zostały złożone w ciagu ostatnich 20 lat

  (***) Abstrakt
  (kolejne patenty na wirusy SARS i lekarstwa w latach 2000, 2001, 2002, 2003, 2005,2006, 2008, 2015, 2016, 2017 – mają niekal taką samą sekwencje genetyczną – Covid-19 nie może być nazwany „novel”- praktycznie to ten sam wirus SARS z 2000 roku.
  2007 i 2008 patent na wirusa został odrzucony – bo nie można patentować natury
  Jeśli to wirus modyfikowany – to jest to broń biologiczna – zakazana prawem w USA – i we wszystkich traktatach miedynarodowych.
  Wirus SARS powstał i został opatentowany w University of North Carolina Chapel Hill następnie został wykupiony przez National Institutes of Health – rząd USA
  Zgodnie z ustawą Bayh-Dole, rząd Stanów Zjednoczonych jeśli rząd USA zapłacił za badania, są oni uprawnieni do korzystania z tych badań na ich żądanie lub według własnego uznania.
  Dlatego w 2017 i 2018 roku nagle National Institutes of Health musi przejąć na własność patent, do którego już posiadały prawa, należący do University of North Carolina Chapel Hill.
  (***)

  Historia patentów – wideo i transkrypt

  https://truthcomestolight-com.translate.goog/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  W1999 r. Anthony Fauci sfinansował badania na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill… gdzie NIAID (The National Institute of Allergy and Infectious Diseases(NIAID)) zbudował koronawirusa z defektem replikacji zakaźnej, który był specjalnie ukierunkowany na ludzki nabłonek płuc.
  Innymi słowy,stworzyliśmy SARS

  Opatentowaliśmy go 19 kwietnia 2002 roku, zanim doszło do jakiejkolwiek rzekomej epidemii w Azji, która, jak wiecie, nastąpiła po kilku miesiącach

  Ten patent –wydany jako patent USA 7279327 – ten patent jasno określa w bardzo specyficznym sekwencjonowaniu genów fakt, że wiedzieliśmy, że receptor ACE, domena wiążąca ACE-2, białko kolczaste S1

  Został nie tylko zaprojektowany, ale mógł być syntetycznie modyfikowany w laboratorium przy użyciu jedynie technologii sekwencjonowania genów, biorąc kod komputerowy i przekształcając go w patogen lub pośrednik patogenu. A ta technologia była finansowana wyłącznie na początku jako środek, dzięki któremu mogliśmy wykorzystać koronawirusa jako wektor do dystrybucji szczepionki przeciwko HIV”.
  #
  „…moja organizacja została poproszona o monitorowanie naruszeń traktatu o broni biologicznej i chemicznej na samym początku 2000 roku. Pamiętacie wydarzenia związane z wąglikiem we wrześniu 2001 roku. tylko pochodzenie wąglika… Naszą obawą było to, że koronawirus był postrzegany nie tylko jako potencjalny czynnik manipulacyjny do potencjalnego wykorzystania jako wektor szczepionki, ale także bardzo wyraźnie uważany za kandydata na broń biologiczną.

  I tak nasze pierwsze publiczne sprawozdanie na ten temat miało miejsce przed wybuchem SARS w drugiej połowie 2001 roku.

 31. Piskorz said

  re 16 Gdzieś w Afryce były plemiona (pewnie jeszcze są), „….są na pewno. Przede wszystkim tam, gdzie nie docierają biali.!

 32. seler said

  nie chroni szie tych, gdy zabija szie ich… z premedytacją
  prawda, że dziwne ?

  przepraszam, że zapodam pastora Andrzeja Cyrikasa
  [inna opcja religijna]

  nie przynależę do ŻADNEJ religii,
  jestem wierny tylko Bogu – seler

  zapodaję

  859. Szczepionka i znamię bestii; czy istnieje różnica? – Pastor Andrzej Cyrikas


  _______________

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: