Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Paranoja postępuje

Posted by Marucha w dniu 2021-08-13 (Piątek)

Na froncie walki z jedzeniem mięsa odznaczył się niejaki Alan Cummings (na zdjęciu), aktor brytyjski, a w zasadzie szkocki. Ciekawa postać – zwolennik niepodległości Szkocji, biseksualista, kiedyś miał żonę, teraz ma męża, aktywista LGBT, walki z klimatem i produkcją oraz konsumpcją mięsa.

Oto, wysłał on list do prezydenta szczytu ONZ COP26 – 26 konferencji dotyczącej zmian klimatu, która ma odbyć się w Glasgow w dn. 31.10-12.11.2021.

Cummings zażądał w liście m.in. wyeliminowania mięsa i nabiału z menu konferencji (postulaty wegańskie). Stając w obronie zwierząt stwierdził, że:- przemysłowa hodowla uderza w dobrostan zwierząt, a produkcja oznacza ich cierpienie i zabijanie, – produkcja mięsa odpowiada za zmiany klimatyczne, wirusy i pandemie, – hodowla skutkuje martwymi strefami oceanicznymi, zanieczyszczeniem wody, wymieraniem gatunków i niszczeniem siedlisk.

W związku z tym zaproponował, żeby cały świat przeszedł na weganizm do 2050 r. Naturalnie realizacja tych postulatów uderzy w najbiedniejszych. Lewaccy bogacze dalej będą głosić weganizm, a po cichu konsumować krwiste befsztyki. Jedzmy więc mięso póki czas.

Tymczasem można stracić nomen omen orientacje o co chodzi kobietom w sporcie. Jedne, jak niemieckie gimnastyczki sportowe zaprotestowały przeciwko seksualizacji ich dyscypliny wyrażającej się przede wszystkim obcisłymi strojami z gołymi rękami i nogami. Podobnie zrobiły norweskie piłkarki ręczne zakładając dłuższe szorty.

Jednak kiedy organizatorzy mistrzostw Wielkiej Brytanii w lekkiej atletyce zwrócili jednej ze sportsmenek uwagę, wskazując na zbyt krótki strój, który odsłaniał zbyt wiele, ta stwierdziła: „oni nie mogą komentować, co możesz, a czego nie możesz nosić (…) Myślę, że musimy coś zmienić. Zbyt wiele młodych dziewczyn i atletek jest napiętnowanych z powodu stroju”.

Federacja już wszczęła dochodzenie, któż to ośmielił się wpływać na strój śmiałej sportsmenki. W Berlinie zaś odbył się nagi protest przeciwko „tabuizacji” kobiecych sutków. Spectator już się w tym wszystkim zagubił. To o co w końcu chodzi tym kobietom? O niebędące wyrazem seksualizacji chodzenie z biustem na wierzchu po Berlinie i nie tylko? Oczywiście, w każdym z tych trzech przypadków tymi złymi są wg kobiet szowinistyczne męskie świnie…

Wreszcie sprawa zacnego Uniwersytetu Poznańskiego im. Adama Mickiewicza, przedwojennego siedliska endecji. Młodzież Wszechpolska powiesiła baner „UAM dla Polaków” w związku z podejrzeniem, że uniwersytet przyjmuje studentów obcokrajowców kosztem Polaków. Od razu pojawiła się potępiająca baner i MW strona na FB, wypowiedziały się władze, dementując forowanie obcokrajowców. Wszelkiej maści lewacy i naiwni wyznawcy powszechnej równości i szczęśliwości zarzucili MW „brunatne powitanie”, wyrazili wstyd z powodu przedwojennego antysemityzmu i zaproponowali „UAM dla wszystkich”. Faktycznie jest on dla wszystkich.

To MW próbowała może nie najlepszym, bo wystawiającym na ostry atak hasłem zwrócić uwagę na problem, a nie odwrotnie. Zwolennicy ludzkości, a nie np. polskości nie biorą jednak pod uwagę, że jak na razie UAM jest państwowy, leży w Polsce, razem z Poznaniem i jego hiperprogresywnym prezydentem i opłacany jest z naszych wspólnych pieniędzy. Jeśli dostaje celowe, dodatkowe pieniądze na obcokrajowców, to OK, ale jeśli nie, to warto to przynajmniej wyjaśnić.

Także historycznie lewacy wysilili się wyłącznie na bełkot nie biorący pod uwagę ani uwarunkowań społecznych, ani gospodarczych i politycznych międzywojnia. Wypominany oczywiście obowiązkowo „numerus clausus” był bez wątpienia naruszeniem równości, ale miał swoje słuszne uzasadnienie – młode państwo polskie chciało mieć polską inteligencję, chciało wspomóc tych, którzy nie mogli zapłacić za studia i wyciągnąć ich z beznadziei życia w biedzie.

Na przełomie XIX i XX wieku z terenów Polski wyemigrowało z powodu biedy wiele setek tysięcy Polaków, o wiele mniej Żydów, a innych prawie wcale. Państwo miało prawo kształtować strukturę społeczną opierając się przede wszystkim na Polakach, a nie na nienawistnie lub w najlepszym wypadku neutralnie nastawionych mniejszościach.

Zresztą bogate Stany Zjednoczone w tym samym czasie, obok szeregu innych państw, stosowały na uniwersytetach zasadę „numerus clausus” dla Żydów, włoskich katolików, czy Murzynów i to do lat 60 XX wieku. Dzisiaj próbują ograniczać liczbę Azjatów, choć w warunkach multikulti i PC jest to trudne. W każdym razie, dla niepoznaki, zmieniono w USA nazwę „karpia azjatyckiego” na „karpia inwazyjnego”. No, nie wiem – Chińczycy się obrażą albo wezmą sobie nową nazwę do serca i co wtedy?

Spectator

PS. Ciekawostka – na stronie UAM wisi wywiad z prof. Rafałem Witkowski z 13 lipca 2020 r. pt. „Żydzi na Uniwersytecie Poznańskim”. Stoi tam jak byk – „Kwestia antysemityzmu żydowskiego w przedwojennym Poznaniu była już wcześniej poruszana przez historyków”.

https://myslpolska.info

Komentarzy 6 do “Paranoja postępuje”

 1. JW said

  „Jedzmy więc mięso póki czas.”
  W tym krótkim zdaniu wyrażony jest ogrom zasranego defetyzmu, jakim przepełniona jest łże-prawica. Według niej słowa jakiejś pedalskiej cioty pokroju Cummingsa i jemu podobnych mają wielką moc sprawczą skutkującą tym, że wytwory ich chorej na pewno zostaną wdrożone. Chcą zakazać konsumpcji mięsa, nakazać szprycowanie i zalegalizować dziecięce pornole? Bronić się i kontratakować, pizdy, a nie jojczyć, że aj-waj, na pewno się to stanie, więc wszelkie działania są bezcelowe!

  ——
  Myśli Pan, że to niemożliwe?
  „Pandemia” też nie wydawał się możliwa jeszcze 2 lata temu.
  A swoją drogą… kto ma się bronić i kontratakować? Jakimi środkami?
  Admin

 2. Dziadzius said

  Gdyby ten zboczeniec nie byl pederasta czy jakims innym wariantem zboczenca jego list by nie zobaczyl swiatla dnia – ale ze zboczeniec pisze to i zboczeniec czyta i zboczeniec popiera bo w tym sa promocje i pieniadze.

 3. bryś said

  List powstał na zamówienie. Przecież to oczywiste. Możecie sobie pisać do us rania i nikt tego nawet nie otworzy przecież. A co dopiero opublikować i nagłośnić.

 4. I*** said

  Gwoli przypomnienia – nazywa się Alan Cumming (56 lat), „Szkot” z pierwszorzędnymi korzeniami… :)))

  Wystąpił w „GoldenEye” (w kolejnym filmie o Bondzie, z 1995 roku) z naszą Izabellą Scorupco – grał tam (zdradzieckiego) ruskiego speca od komputera, który nerwowo wywijał w palcach długopisem – i chyba z tej roli jest najbardziej rozpoznawalny w świecie! To tyle, w skrócie rzecz jasna, o tym „wegańskim bojowniku” ! :)))

 5. JW said

  @Admin: Możliwe jest wszystko. (((Oni))) zresztą nie kryją się z chęcią wprowadzenia zakazu spożywania mięsa już od lat. Chodziło mi o zgubny defetyzm autora powyższego artykułu, wyrażany przez wielu innych jego kolegów po fachu. Bronić się mają wszyscy, którym chce się bronić, bo nie dali zawładnąć sobą defetyzmowi, a środkami różnymi, m.in. uświadamianiem tych, którzy jeszcze nie mają do końca zrytych beretów. A gdy przyjdzie co do czego, to i przemocą. I tak trzeba na coś umrzeć, nie? Więc lepiej jak względnie wolny człowiek niż jak upodlone, zaszprycowane bydlę.

 6. bez nazwy said

  Już lata temu pisałem tu i nie tylko, że cała ta „niepodległość” Szkocji to masońsko lewacki pomysł popierany przez półgłówków.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: