Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dzieci, rodzice i szczepienia – 13.08.2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-08-14 (Sobota)

Robert Malone jest wynalazcą technologii mRNA, która umożliwiła opracowanie szczepionek covid firmy Pfizer i Moderna.

Fakt, że on właśnie kwestionuje bezpieczeństwo szczepionek, powinien dać nam do myślenia – zamiast tego główny nurt stara się go ocenzurować i odrzucić jego komentarze jako ‚nieuzasadnione’. Niezliczeni eksperci ufają jednak jego wiedzy. Dlatego też Malone ma wkrótce udać się do Bostonu, aby złożyć zeznania w sądzie: chodzi o spór dotyczący szczepienia dziecka szczepionką przeciw covidowi.

W wywiadzie wideo Malone tak relacjonował sprawę: szefowa firmy biotechnologicznej, dobrze poinformowana o technologii stojącej za covidowymi szczepionkami, po zapoznaniu się z danymi nie wyraziła zgody na szczepienie swojego 14-letniego dziecka. Dziecko jest jednak uparte i chce poddać się szczepieniu wbrew woli swoich prawnych opiekunów, tak że sprawa trafiła do sądu w Bostonie. Sąd chce teraz wyegzekwować szczepienia dziecka – nawet bez zgody rodziców. W tym celu prawo rodzicielskie powinno zostać niezwłocznie uchylone.

Zdesperowani opiekunowie zwrócili się do Roberta Malone’a jako eksperta. Malone widzi ryzyko związane z kontrowersyjnymi szczepionkami mRNA, zwłaszcza u dzieci i młodzieży, oraz krytycznie odnosi się do słabych i niewystarczających danych dotyczących szczepionek eksperymentalnych.

Przypadek nastolatka i jego rodziców może na początku wydawać się niewiarygodny – ale nie będzie to odosobniony przypadek. Pozbawianie rodziców praw w odniesieniu do szczepionek covid stale postępuje. Na przykład w opinii zamieszczonej w czasopiśmie JAMA Pediatrics z dnia 12 lipca 2021 r. stwierdza się:

„Dzieci i młodzież mają zdolność rozumienia i oceny interwencji zdrowotnych o niskim ryzyku i korzystnym wpływie na zdrowie. Dlatego prawo stanowe powinno zezwalać osobom niepełnoletnim na wyrażenie zgody na szczepienie szczepionką covid bez zgody rodziców”.

Fakt, że niezliczeni eksperci zdecydowanie wątpią w korzyści płynące ze szczepień, zwłaszcza dla młodych ludzi, i że udowodnione ryzyko jest w związku z tym nieproporcjonalne, nie został tu wspomniany.

Do tej pory tylko kilka stanów USA stworzyło ramy prawne przewidujące nadrzędność decyzji rodziców. Dyskusja o kontrowersyjnych szczepieniach dzieci budzi jednak zainteresowanie państwa takimi ‚rozwiązaniami’: w ten sposób można dotrzeć do łatwej do wpływania klienteli, jaką są nieletni – rodzice nie powinni już mieć szansy na zapobieżenie krzywdzie swojego potomstwa.

Children’s Health Defence, wraz z Parental Rights Foundation, walczy obecnie z takim prawem w Kolumbii – DC Minor Consent for Vaccinations Amendment Act of 2020 – prawo to zezwala na szczepienie nieletnich bez wiedzy i zgody rodziców, jeśli lekarz stwierdzi, że dziecko może wyrazić ‚świadomą zgodę’. Rodzice nie muszą być nawet o tym informowani. Podobne regulacje istnieją w innych krajach na świecie, np. w Niemczech.

Dzieci są poddawane masowej manipulacji psychologicznej w ramach ogólnoświatowej kampanii szczepień. Pomimo wszystkich skutków ubocznych, szczepionki są opisywane jako bezpieczne, reakcje poszczepienne są bagatelizowane, a korzyści dla dzieci i młodzieży, które w rzeczywistości prawie nie istnieją, są masowo wyolbrzymiane. Robert Malone donosi, że w USA dzieci są obecnie wabione do szczepień zachętami finansowymi i udziałem w loteriach szczepionkowych.

Podczas gdy szczepionki są obecnie dopuszczone w nagłych przypadkach tylko dla dzieci powyżej 12. roku życia, szczepi się przeciwko covid nawet małe dzieci – wystarczy zajrzeć do baz danych dotyczących skutków ubocznych szczepionek, ale jest to również dumnie nagłaśniane (np. w Brandenburgii).

W tej dyskusji nie bierze się pod uwagę faktu, że rodzice na całym świecie troszczą się wyłącznie o bezpieczeństwo swoich dzieci. W końcu to rodzice będą musieli zapłacić za leczenie skutków ubocznych i szkód wyrządzonych przez szczepienia u swoich dzieci… Albo, w najgorszym przypadku, będą musieli opłakiwać straszną i bezsensowną śmierć.

>https://report24.news/biotechnologin-verweigert-covid-impfung-ihres-kindes-gericht-entzieht-sorgerecht/

Opracował: Zygmunt Białas
https://zygumntbalas.neon24.pl/

Komentarze 22 do “Dzieci, rodzice i szczepienia – 13.08.2021.”

 1. UZA said

  „Robert Malone jest wynalazcą technologii mRNA, która umożliwiła opracowanie szczepionek covid firmy Pfizer i Moderna.
  Fakt, że on właśnie kwestionuje bezpieczeństwo szczepionek, powinien dać nam do myślenia – zamiast tego główny nurt stara się go ocenzurować i odrzucić jego komentarze jako ‚nieuzasadnione’.”

  Przypadek Pana Malone dowodzi, że każdy naukowiec powinien się porządnie zastanowić komu służy i w jakiej sprawie. Niestety, we współczesnym świecie sławę i pieniądze można znaleźć raczej po stronie zła , a kiedy się raz zacznie z nim współpracować, to potem już ciężko się wycofać. Wszelkie czyny i ich tragiczne następstwa są wtedy nieodwracalne.

 2. wewewe said

  Where did they get desease?
  And the answer was: from the vaccinated individuals.
  No vaccine prevents you from getting infection. (3’50s).

  .https://twitter.com/RaheemKassam/status/1424806413474336769

 3. Zbigniew Kozioł said

  Cytat z cytatu:

  „Dzieci i młodzież mają zdolność rozumienia i oceny interwencji zdrowotnych o niskim ryzyku i korzystnym wpływie na zdrowie.”

  To jest manipulatorskie stwierdzenie sądu.

  Dzieci i młodzież (jak widać także i dorośli) nie mają zdolności rozumienia każdej sytuacji. Tym bardziej skomplikowanej.

  Sąd też ocenia tutaj, że „interwencja zdrowotna” jest „o niskim ryzyku i korzystnym wpływie na zdrowie”. Na jakiej podstawie? Z powietrza.

  Założę się, że dziecko będzie siłą zaszczepione, wbrew woli opiekunów. Sadów nie interesują kwestie moralno-etyczne, a zgodność z istniejącymi procedurami prawnymi.

 4. Kojak said

  Co to za bzdury zwlaszcza dla mlodych ludzi korzysci nie ma , ale dla starszych ludzi to chyba sa ? Widac ten baran ma juz wyprany mozg ! Starsi wiec wedlug tego polglowka nic w zasadzie nie ryzykuja i moga sie szczepic ! Juz nawet Lukaszenka zidiocial w sprawie szczepionek bo belkocze do ludzi , ze on nie zmusza ale szczepionek ale te szczepionki jednak chronia przed wirusem ! ! !

 5. revers said

  Malona usunieto juz pejsopedii, czyli dla wiekszosci mundrych internautow nie istnieje, lub est malym ekspercikiem w mrna materii.

  Tak samo lokalne MZ nie chce wiedziec o zgonach nadprogramowych, jaki grosz ma przygotoany na mozliwe NOP-y.

  https://szczepienie.info/ministerstwo-zdrowia-nie-chce-znac-liczby-zgonow-w-nastepstwie-czasowym-szczepienia.

  A po internecie kraza juz zdjecia jak policja ussmanska haltuje rodzicow bo dziecko ma bana w szkole na covid.

  Wlasciciele 3 najwiekszych koncenow szczepionkowych to nie dosc ze pejsy to pedofile.

  To do kogo trafia dzieci ktore maja bana w szkole z powodu covidaw przypadku rozwinietej sieci kochajacych inaczej,? i braku rodzicow zatrzymanych l izolowanych na covid.

 6. NC said

  Te 3: To cytat z artykułu w czasopiśmie medycznym, a nie z orzeczenia sądu.

 7. walthemar said

  Malone ma wkrótce udać się do Bostonu, aby złożyć zeznania w sądzie

  CZY Dojedzie???

 8. Broń bilogiczna w tej wojnie

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  jest ważną i skuteczną techniką rażenia wroga

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/05/18/panowanie-i-niezaleznosc/

  gdyż wróg nawet nie spotrzega, że
  a. bierze udział w wojnie
  b. że został śmiertelnie rażony

  przeciwnie, w licznych przypadkach domaga się, aby został zaatakowany taką nowoczesną bronią.

  Broń biologiczna mRNA jest idealną bronią w tej wojnie przeciwko ludzkości.

 9. Ad. 3

  Założę się, że dziecko będzie siłą zaszczepione, wbrew woli opiekunów. Sadów nie interesują kwestie moralno-etyczne, a zgodność z istniejącymi procedurami prawnymi.

  Dzieciak może dostać placebo (bez wiedzy rodziców), a potem media zakrzykną „I co? Zaszkodziło? NIE!” 🙂

 10. Zaniepokojony said

  Czy w przypadku wyroku sądu dziecko zostanie ,,zaszczypane”, to ewentualne konsekwencje ,,poszczypaniu” też poniesie …,,świadome dziecko” bez udziału rodziców?

 11. Ale dlaczego? said

  U nas kurwy pisowskie już przebąkują, że chcą od września w szkołach wprowadzić apartheid. A więc zajęcia stacjonarje tylko dla zaszprycowanych dzieci i nauczycieli.
  Spieszy się im…
  Czyżby dlatego, że zaszprycowani po kilku miesiącach zaczynają chorować na białko kolcowe? Jak w Izraelu i WB?
  Im więcej będzie niezaszprycowanych, tym większe zrozumienie kłamstwa szatańskiej plandemii w społeczeństwie? Tego się boją? Zleceniodawcy będą NIEZADOWOLENI z zarządców?

  Tak na marginesie. Teorię tlenku grafenu w preparatach genowych traktuję jak mało realną plotkę.
  Ale ciekawostką jest, źe nawet w wikipedii jest informacja o fluorescencji tego materiału (?).
  „GO przejawia także ciekawe właściwości optyczne. Wykazuje fluorescencję w bardzo szerokim zakresie promieniowania bliski UV – bliska podczerwień[8]. Właściwość tę tłumaczy się rekombinacją par elektron-dziura w GO. Właściwości fluorescencyjne tlenku grafenu mogą być z powodzeniem wykorzystane w projektowaniu biosensorów czy znaczników fluorescencyjnych. ”
  Jeśli ma to coś wspólnego z PRAWDĄ, to byłby to świetny sposób na znakowanie ludzi…

 12. bryś said

  „Im więcej będzie niezaszprycowanych, tym większe zrozumienie kłamstwa szatańskiej plandemii w społeczeństwie?” – a gdzie tam. Przecież to nie naszprycowani będa winni. Poczekajcie aż naszprycowane dzieci zaczną umierać…. To dopiero zrodzi prawdziwą nienawiść do nie naszprycowanych.

 13. Przeciw covidowemu bandytyzmowi syjonistycznych reżimów – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/08/14/przeciw-covidowemu-bandytyzmowi-syjonistycznych-rezimow/

 14. UZA said

  „Zleceniodawcy będą NIEZADOWOLENI z zarządców?”

  Już są niezadowoleni. Toteż szykuje się zmiana. Nie bez powodu przysłano Tuska. Nowi zarządcy nie będą już mieli żadnych zahamowań. Ich elektorat – niezbyt młodzi, niezbyt wykształceni z wielkich miast (w których za Komuny jakoś się zaczepili) i ich zdegenerowane potomstwo – są za przymusem szczepień (dzieci, dorosłych – wszystkich), segregacją i fizyczną likwidacją już nie tyle przeciwników, co osób niewykazujących dostatecznego entuzjazmu. Agresywne, bezrefleksyjne i pozbawione empatii towarzystwo, szarżujące pod hasłem „WYPIERDALAĆ!”, zetrze nas z powierzchni Ziemi i może tak nawet będzie lepiej, bo zostać tu z nimi, to dopiero byłby koszmar.

 15. revers said

  wracajac do tematu ktos po niemiecku wypuscil memo

  „Zaszczepic sie ekperymentalna szczepionka, to tak jak zainfekowac sie tylko po to zeby zaistniec w „spolecznym” zyciu lub inaczej
  amputowac sobie zdrowe nogi zeby skorzystac z publicznego parkingu dla inwalidow.”

 16. Ale dlaczego? said

  Pani Uzo, Panie Bryś.
  No tak. Już napuszczają. Tak prostytutki polityczne, lekarskie jak i telewizyjne.
  To oczywisty niestety kierunek.
  Naszym zadaniem jest uświadamiać kogo się da.
  I chyba nie tylko o nasze doczesne życie ta gra. Ale i o uratowanie od szatana istnień, dusz.
  Bo coraz bardziej wydaje mi się, że żyjemy w czasach Apokalipsy.
  „Nie bójcie się tych, co na ciele mogą zabić, ale tych, co na duszy”. Chyba tak to brzmiało?

 17. Krzysztof said

  Gdzie podział się Kościół Katolicki, jako instytucja? Dlaczego nie broni najsłabszych? Dlaczego cała masa księży, podczas czytania ogłoszeń parafialnych, namawia do „szczepień”(dziś np. mój proboszcz stręczył przyjęcie „jednodawkowej szczepionki przeciw kowid firmy J&J(!!!) w pobliskim ośrodku zdrowia” a nawet że”strażacy dowiozą jak ktoś nie ma transportu”)? Żenujące przedstawienie, delikatnie mówiąc…

 18. revers said

  O szczepionce „Moderny”

  https://www.bibula.com/?p=127175

  Przeciek dotyczący „szczepionki firmy Moderna” potwierdza jedynie wcześniejsze podejrzenia, twarde dane i badania pokazujące, że mamy do czynienia z największą na świecie operacją aplikowania lubodójczych preparatów reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, mnożącą astronomiczne liczby ofiar poszczepiennych.

  Oprac. http://www.bibula.com
  2021-08-14

  Nie ladnie ze kosciol juz dekalog nie obowiazuje, tylko powszechne ZABIJAJ, w skali 10^9.

 19. ModeRNA jak sama nazwa firmy wskazuje

  ad 18., Revers

  (Modified RNA) specjalizuje się w modyfikowaniu RNA do różnych celów, nie bez znaczenia jest zastosowanie mRNA dla potrzeb Pentagonu, tzn. celów wojennych. Kontakty ModeRNA trwają od lat, być może nawet, że firma została przez Pentagon założona, to dość typowy sposób zakładania firm przez organizacje rządowe USA, jak wojsko czy wywiad. Firmy z dziedziny informatyki z reguły mają powiązania z wywiadem, znane są usługi takich firm jak Microsoft, Google, Facebook, Twitter i inne na rzecz wywiadu USA, patrz Snowden.

  Google (ModerRNA & Pentagon) przyniósł na pierwszym miejscu Washington Post „How a secretive Pentagon agency seeded the ground for a rapid coronavirus cure” (Jak tajna agencja Pentagonu przygotowała podstawy na szybkie opracowanie lekarstwa na koronawirusa), w którym czytamy wypowiedź przedstawiciela Pentagonu: „Mamy wielką nadzieję, że co najmniej będziemy mogli mieć wpływ na tę epidemię.” (orig: “We are very hopeful that we will at least be able to have an impact on this outbreak”).

  Z powyższego można śmiało odczytać, że armia USA jest zaangażowana w tej wojnie o której mowa w 8, Prostopopolsku, z tekstu można wynieść, że od lat przygotowywała się do operacji z zastosowaniem broni biologicznej virusów i mRNA.

  Doniesienie z 9.12.2013 z kolei

  https://www.fiercepharma.com/r-d/pentagon-tasks-pfizer-radically-rethinking-vaccine-development

  przynosi wiadomość, że Pfizer otrzymał od Pentagonu zlecenie skrócenia procesu przygotowania szczepionek, dzisiejsza „Plandemia” szybkiego ataku ludności preparatami dopuszczonymi awaryjnie jest realizacją tej idei Pentagonu.

  Doniesienie z 2.10.2012: Pentagon – „DARPA Awards Moderna Therapeutics A Grant For Up To $25 Million To Develop Messenger RNA Therapeutics”, tzn. od 9 lat pracuje firma ModeRNA dla US Army nad preparatami mRNA. Preparaty mRNA można śmiało zastosować jako „Warfare agents” (środki wojenne), podobnie jak inne preparaty o charakterze biologicznym: bakterie, virusy i.t.p.

  Naturalnie sceptycy mogą nadal utrzymywać, że preparaty mRNA nie muszą zaraz zostać zastosowane dla celów wojennych. Zastanówmy się więc, jaki elementy poza tym cechują wojnę, weźmy łup wojenny, ten jest znany:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  można nadal mędrkować, nikomu tego nie zabraniam, dobrze jest jednak się zastanowić, jak to będzie PO WOJNIE, już dziś w czasie jej trwania wiele się zmieniło, ale PO WOJNIE będzie zupełnie inaczej, obozy koncentracyjne już przygotowano, patrz w tym portalu „Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację na pozycję „specjalista obozu internowania” ”, ongiś taki specjalista nazywał się KAPO.

 20. revers said

  Nareszcie samodzilnie myslacy profesor , nie z nomenklatur partyjnych lub korporacyjnych , prof.zw.dr.hab.Zielinski pisze :

  https://www.salon24.pl/u/wawel24/1121971,prof-zw-dr-hab-roman-zielinski-zamieniono-grype-na-covida?fbclid=IwAR2DLCErSyIEJejOjuSd31ASOBn77b3Lxr3HDQ01roPLF5tnP_kOCu6KrgY

  Według rządzących Covid-19 to choroba niewydolności oddechowej, wywołana przez coronawirusa, SARS-CoV-2. Pojawiła się ona nagle, wiosną 2020 r., chociaż koronawirusy istnieją w przyrodzie od dawna.

  Do 2019 r. w okresie przeziębieniowym mieliśmy grypę z około 4-5 mln zachorowań rocznie, tylko w Polsce.
  Jeśli tak się rzeczywiście wydarzyło z tą zamianą, to “specjaliści” od biomedycznej manipulacji poszli na całość. Wymyślili jednostkę chorobową, zwaną “Covid-19”.

  I tu zaczynaja sie masowe smiertelne wypadki po falszywych diagnosach i po preparatch zwanych szczepionkami.

 21. revers said

  No to krewni po scyzoryku Morawieckiego qw Australi, otwarcie mowia o spedzie 24 tys. dzieciakow na stadionie i masowej wyszczepce bez zgody rodzicow.

  Million szepionek Pfizeraz Polski juz wyslano do Australii, wraz z ogorkowa zakaska i woodka z trawaka.

  kto nie chce dobrowolnie wyszepic sie czeka go psychuszka ba mocy ustawki 1449

  https://4mens.pl/2021/08/16/ujawniamy-szczegoly-ustawy-1449-przymusowe-leczenie-psychiatryczne-dla-nieuklutych/

 22. O organizacji państwa PPZ

  Ad. 21. Revers

  w demokracji była już mowa.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Naturalnie wystawieni na stanowisko rządu w Polsce tworzą taką organizację PPZ od samego początku.

  Stawiano już pytanie, czy demokratycznie wybrana administracja może stać się organizacją zbrodni ?

  M. In. przykład III: Rzeszy daje odpowiedź twierdzącą, ale z perspektywy 20 lat zbrodni popełnionych na ludności Afganistanu, jest więcej przykładów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: