Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację na pozycję „specjalista obozu internowania”

Posted by Marucha w dniu 2021-08-14 (Sobota)

Amerykańska Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację pracowników na pozycję „specjalista [obozu] internowania/przesiedlenia” (“Internment/Resettlement Specialist”). Osoby w wieku od 17 lat do 35 lat mogą składać podania do kwatery Gwardii w Waszyngtonie, D.C., a wymagania pracy wymieniają „wykorzystywanie Twoich umiejętności organizacyjnych w miejscach wojskowej izolacji, w zakładach karnych, ośrodkach odosobnienia i ośrodkach internowania”.

Podczas kilkutygodniowego kursu, nowi pracownicy/żołnierze/klawisze nauczą się m.in. „prawa wojskowego i jurysdykcji, samoobrony i używania broni, procedur przeszukiwania osobistego, obezwładniania”.

Według dyrektywy Departamentu Obrony z 2014 roku (Department of Defense DIRECTIVE Number 2310.01E issued on August 19, 2014), stwierdza, że:

„Zgodnie z wymaganiami w przypadku zastosowania prawa wojennego, jeńcy (POW) oraz nieuprzywilejowane jednostki mogą być legalnie przetrzymywane, aż odpowiednie władze zadecydują czy i kiedy konflikt ustał, a internowani cywile (Civilian Internee – CI) mogą być legalnie przetrzymywani, aż powody ich koniecznego odosobnienia przestają istnieć”.

[Usrael słynie z przestrzegania prawa i legalności swych poczynań. – admin]

W lipcu zeszłego roku, w trakcie pierwszej fazy tzw. pandemii – czyli zorganizowanego i przeprowadzanego na niewiarygodną i globalną skalę planu przebudowy świata w ramach Nowego Światowego Porządku – federalna agencja CDC (Centers for Disease Control and Prevention – „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”) opublikowała dokument („Interim Operational Considerations for Implementing the Shielding Approach to Prevent COVID-19 Infections in Humanitarian Settings„), nakreślający konieczność powołania i zasady funkcjonowania obozów odosobnienia, celem „zredukowania liczby poważnych przypadków Covid-19, poprzez ograniczenia kontaktów pomiędzy osobami ‚dużego ryzyka’, a generalną populacją (’niskie ryzyko’). Osoby z grupy dużego ryzyka byłyby tymczasowe relokowane do ‚zielonych obszarów’, zorganizowanych w domostwie, sąsiedztwie, sektorach, obozach, w zależności od warunków i okoliczności…”

Gwardia Narodowa Stanów Zjednoczonych (ang. United States National Guard), jako cywilno-wojskowa formacja typu milicyjnego, w wielu sytuacjach wspiera bądź zastępuje regularną armię amerykańską. W razie potrzeby, np. w czasie ogłoszenia stanu wojennego bądź wyjątkowego, niemal pół miliona rezerwistów Gwardii Narodowej może być powołanych do wykonywania zadań wskazanych przez rządy stanowe albo rząd federalny. Oprócz rezerwistów wojskowych, do „zwykłych prac” klawiszów więziennych mogą być przydatne osoby, których właśnie rozpoczęto rekrutację.

Obecny reżim amerykańskiej administracji uzurpatora prezydenckiego, wraz ze swoimi sojusznikami politycznymi, przy pomocy konglomeratu medialnego i totalnej cenzury, wykorzystują sytuację „nadzoru sanitarnego”, „walki z koronawirusem” i przymusowego wyszczepiania ludności niebezpiecznymi preparatami, do stworzenia dyktatorskiej władzy.

Korzystając ze wzorów totalitarnych z przeszłości i wzbogacając je o najnowsze technologie, dążą do wyeliminowania ze społeczeństwa jednostek mogących wyrażać sprzeciw i zagrażać ich planom.

Oprac. http://www.bibula.com
2021-08-13
na podstawie NationalFile

Zobacz wideo: CDC Publishes ‚Green Zone’ Concentration Camp Protocol, Preparing Masses Imprisonment
>https://sp.rmbl.ws/s8/2/d/p/v/f/dpvfc.caa.mp4?u=0&b=0

https://www.bibula.com

Komentarzy 8 do “Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację na pozycję „specjalista obozu internowania””

 1. Sebastian said

  obozy już od dawna gotowe

  Obozy kwarantanny dla dzieci: CDC otwiera obozy FEMA dla dzieci, które mogły być narażone na COVID-19

  Stan Ohio, pod przywództwem republikańskiego gubernatora Mike’a DeWine’a, otwiera obozy kwarantanny w całym stanie, aby przetrzymywać dzieci podejrzane o zakażenie koronawirusem z Wuhan (COVID-19).

  Według poradnika CDC, dzieci, które uważa się za potencjalnie dotknięte przerażającym wirusem chińskim, mogą być przymusowo przetrzymywane w tych obozach, które będą kierowane przez Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA).

  W przypadku stwierdzenia, że ​​dziecko nie ma odpowiedniej „kwarantanny” w domu, FEMA i CDC będą miały teraz prawo uprowadzenia dziecka na noc, a być może znacznie dłużej, dopóki nie zostanie ustalone, że może ono „bezpiecznie” wrócić do domu.

  „Poinformuj dyrekcję szkoły o wszelkich dodatkowych produktach, których Twoje dziecko może potrzebować, aby bezpiecznie przetrwać noc poza domem” – napisało CDC w oficjalnym poradniku dla rodziców.

  „Przynieś dodatkowe lekarstwa, specjalne jedzenie lub zapasy, których twoje dziecko będzie potrzebować, jeśli zostanie zabrane na noc. Wypełnij kartę plecaka i włóż ją do plecaka dziecka oraz swojego portfela”.

  Tymczasowy dyrektor Departamentu Zdrowia Ohio (ODH), Lance Himes, stworzył te obozy na mocy zarządzenia wydanego w całym stanie 31 sierpnia. Nakaz ten dotyczy w szczególności dzieci „które nie są w stanie bezpiecznie poddać się kwarantannie w miejscu zamieszkania”, rzekomo w celu „Izolowania osób, u których zdiagnozowano lub mają objawy COVID-19”.

  Trzy typy osób, które zostaną wysłane do obozów FEMA w Ohio, obejmują:

  • Osoby z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19, które nie wymagają hospitalizacji, ale potrzebują izolacji (w tym osoby wychodzące ze szpitali)
  • Osoby, które były narażone na COVID-19, które nie wymagają hospitalizacji
  • Bezobjawowe osoby wysokiego ryzyka wymagające dystansu społecznego jako środek zapobiegawczy
  Nie martwcie się, rodzice: obozy koncentracyjne COVID-19 wyleczą nas wszystkich

  https://ocenzurowane.pl/obozy-kwarantanny-dla-dzieci-cdc-otwiera-obozy-fema-dla-dzieci-ktore-mogly-byc-narazone-na-covid-19/

 2. UZA said

  „nieuprzywilejowane jednostki ”

  Używają typowej strategii drapieżnika: wybrać ofiarę i oddzielić ją od stada. Ludzkie stado jest na razie zbyt liczne i trzeba je likwidować stopniowo, grupami. Badają więc, jak zareaguje reszta. Póki co ludzie zachowują się jak zwierzęta albo nawet gorzej – każdy osobnik myśli tylko o sobie : „byle uciec, byle przetrwać; złapali tamtego – to dobrze, bo mnie się udało”. Moim zdaniem podział na wyszczepionych („uprzywilejowanych”) i niewyszczepionych (nieuprzywilejowanych) to tylko taka próba generalna, test. Oni po prostu chcą sprawdzić, czy już mogą zrobić z ludźmi wszystko, co zechcą, czy może trzeba jeszcze trochę odczekać.

 3. Rezerwaty, piękna tradycja demokracji w USA

  Rezerwaty były wprowadzone, aby uwięzić właścicieli ziemi w USA w celu jej zagrabienia, chodziło o tubylców.

  Tym razem przygotowała administracja USA już przed 15 laty *), przynajmniej wówczas już były znane, rezerwaty (obozy koncentracyjne) dla przybyszów, pewnie głównie z Europy, no bo za Azajatów to się zaraz upomni ChRL.

  O bliskości administracji USA, w ogóle demokratycznych administracji, z organizacjami przestępczymi, w USA mafii, już pisano, to jest rzeczą zrozumiałą a chyba i oczywistą, że podstawą organizacji państwa nie tylko w USA jest PPZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  To tłumaczy też, dlaczego przestępczy charakter ma n.p. tzw. walka z tzw. „plandemią”, to jest walka z ludnością a właściwie z wojna przeciw niej:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  To nie jest mój wymysł czytelniku, to jest deklaracja jednego z bardziej znanych wojowników w tej wojnie przeciwko ludzkości. Można jedynie podziwiać degenerację umysłową tych, którzy mają złudzenie, że państwo może się o ICH zdrowie troszczyć. Zastosowane przeciwko ludności preparaty mRAN, nazwne „szczepionka” mogą mieć jedynie takie działanie, jakie broń biologiczna powinna mieć, a więc możemy spokojnie spać dalej, administracja się nie tylko nami zajmuje, ona już dawno się do nas dobrała.

  *) ciekawskim proponuje się google (FEMA Camp Locations – Google My Maps)

 4. Maverick said

  Tak komuszki amerykańskie pod dyktat miejscowych eskimosów planują umieścić w nich wszystkich antyszczepionkowców, krytyków DEEP STATE czy eskimosów. Czyżby rozprawa z nieporawnymi gojami już się zaczynała i będzie robiona rękoma posłusznych gojów? Wszystko na to wskazuje tylko najważniejsze decyzje będą podejnować eskimosi, a czarną robotę będą wykonywać psychopaci których oni sobie wyselekcjonują.

 5. JW said

  O, tu właśnie zatrudnienie mogą znaleźć „beneficjenci” rozmaitych programów opisanych dwa artykuły wyżej, zgodnie z którymi niewymagana jest umiejętność czytania, pisania i liczenia. W całych Stanach niekoniecznie powiedzie się takie porywanie ludzi do koncłagrów, bo tu i ówdzie niektórzy jeszcze mają broń. Chyba że i ci już są tak zbydlęceni, że wierzą w straszliwą plandemię i działania bandyckiego rządu podejmowane w dobrej wierze.

 6. Piskorz said

  re art We wrześniu/może sierpniu/ 2019 /sic!!!!/ na str. rządowej USA ukazało się ogłoszenie; potrzebowali lekarzy chorób zakaźnych, personel o tym profilu, jakiś bakteriologów itp. I SZUKALI JESZCZE…specjalistów od….kwarantann grupowych.!! ps Był skan na WPS.

 7. JerzyS said

  W Polsce pozamykają nas w rezerwatach pod pretekstem pandemii ?

  Zaimportują z Ziemi Świętej,
  Nowych Świerzych Polaków z licencją.

  Ciekawe , czy jak już „Nowi Polacy” się urządzą, to nas wypuszczą z rezerwatów,

  czy już tak zostanie?

 8. JerzyS said

  otrzymałem
  „Twój komentarz nie może być dodany”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: