Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Polin: Fundacja PZU sponsorem żydowskiej sekty Chabad Lubawicz

Posted by Marucha w dniu 2021-08-19 (Czwartek)

Polin w praktyce. Politycy PiS-uaru są wzorowymi szabesgojami, którzy wiernie służą wiecznym tułaczom. PZU to jedna z największych spółek kontrolowanych przez skarb państwa.

Fundacja PZU jest sponsorem żydowskiej sekty Chabad Lubawicz w Polsce – na oficjalnej stronie koszernego tworu znajduje się informacja „Strona internetowa Chabad Lubawicz oraz pracownia multimedialna powstały dzięki wsparciu: Fundacja PZU”.

Ciekawe na co jeszcze przeznaczono pieniądze i dlaczego Polacy wspierają odnogi synagogi szatana? Palenie świec chanukowych w Sejmie i Pałacu Prezydenckim, które rozpoczęło się na skutek decyzji Lecha Kaczyńskiego, to pomysł rabinów z Chabadu. Do sekty Chabad należy też rabin Shmuley Boteach, z którym spotkał się Mateusz Morawiecki jeszcze przed desygnowaniem go na premiera.

Chabad Lubawicz reprezentowany jest w Polsce przez Fundację Chai. Działalność statutowa Fundacji Chai obejmuje krzewienie kultury żydowskiej oraz działalność edukacyjną, a także szeroko pojętą pomoc osobom wyznania Mojżeszowego mieszkającym na terenie Polski. Fundacja współpracuje ściśle z międzynarodową organizacja żydowską Chabad Lubawicz mającą swoją siedzibę w USA. W ramach tej współpracy prowadzone przez Fundację Centrum Żydowskie jest rekomendowane przez Chabad Lubawicz na świecie jako „Chabad Lubawicz w Polsce”.

W 156 numerze kwartalnika „Szczerbiec” polecamy obszerny artykuł poświęcony zjawisku kryptojudaizmu – autorem jest włoski ksiądz Curzio Nitoglia. Szczegóły wydawnictwa TUTAJ.
Nacjonalizm przeciwko żydowskiemu lobby w Polsce i Europie!

https://www.salon24.pl

Komentarzy 7 do “Polin: Fundacja PZU sponsorem żydowskiej sekty Chabad Lubawicz”

 1. „Szczerbiec” jest jedynym pismem o profilu narodowo-radykalnym i tradycjonalistycznym na krajowym rynku wydawniczym. Zwalczamy bezkompromisowo wszystkich, którzy sprzeciwiają się idei Polski Narodowej. W ramach „Biblioteki Szczerbca” wydawane są książki, które powinien przeczytać każdy nacjonalista. Wszystkie osoby zaangażowane w projekt wykonują swoją pracę non-profit w wolnym czasie – nie ma u nas „wierszówek” lub „etatów”. Nie korzystamy z dystrybucji za pośrednictwem sieci kontrolowanych przez wielki kapitał. Jeśli chcą Państwo wesprzeć finansowo „Szczerbca” i kolejne wydawnictwa prosimy o darowizny:

  Instytut Trzeciej Pozycji Numer rachunku: 98 1600 1462 1813 2684 4000 0001 w tytule wpisać „Projekt Szczerbiec”.

 2. Lily said

  Jaka LOZA?.
  Pytanie do naczelnika,
  „Po Symbolach Ich POZNACIE”.
  Symbol CISZY / CICHO.

 3. Olo said

  Politycy PiS-uaru nie są żadnymi wzorowymi szabesgojami. To frankiści, zwykłe przechrzty i przebierańce udające Polaków. Dla przykładu w Portugalii funkcjonują jako marranowie. Jakub Frank nie był żadnym geniuszem. W prawie każdym silniejszym państwie Europy zastosowano ten sam scenariusz przenikania do środka i sterowania od wewnątrz. Ludzie, obudźcie się w końcu.

 4. Piskorz said

  re 1 A teraz proszę namówić Polaka, aby to choć x od wielkiego dzwonu kupił i czytał !! ps Dobrze , że przynajmniej czytają „Warszawską Gazetę”..

 5. Piskorz said

  re 4 A propos „Szczerbca”…Okrzyczane przez lewicę i liberałów organem „polskiego faszyzmu”. Umieszczane w raportach Komisji Europejskiej, jako jedna z głównych sił polskiego oporu antyunijnego. Wymieniane w w raportach unijnych służb specjalnych, jako zarzewie europejskiego nacjonalizmu. Cel ataków soc-liberalnych elit władzy, policji, prokuratury. Kontynuator „Jestem Polakiem”, pierwszego nacjonalistycznego magazynu doby powojennej. Nośnik nacjonalizmu, tradycyjnego katolicyzmu, narodowej niezależności, gospodarczej wolności i historycznej prawdy. Przeciwnik dziecięcej choroby lewicowości i starczego uwiądu prawicowości.

 6. Lily. said

  Re 3;Olo
  DOWOD na, palec na USTACH J.K.
  OD najmlodszych LAT,nauki pobierali TYLKO
  u NAJLEPSZYCH przyjaciol domu,np.J.J.L.

  http://waitingtorot.blogspot.com/2007/11/12-masonic-signs-of-recognition_27.html
  Z.r.o.d.l.o ;jak w.y.z.e.j.

 7. jok said

  „są wzorowymi szabesgojami”
  O ile oraz w jakim zakresie/liczebności/procencie – gojami. W większości zapewnie tak, ale raczej nie wszyscy. No i jak zaliczyć potomków frankistów?
  Z moich znajomych „niegojów”, co znam/mam pewność: część, chyba największa, nie znosi Kościoła, część – wręcz po neoficku – bywa nierzadko, część – niektóre uroczystości rodzinne załatwia w kościele. Są wśród nas i się „nie obnoszą z etną”….

  Chabad to chyba takie „trzecie rozdanie”? „Rosyjsko-trumpowskie”? :). Obok bardziej władnych: ży-muna i ż. neokonserwatyści. 🙂 Czwarte: bo jeszcze ż. religijni, ale niechasydzi…..

  Ciekaw więc jestem czy takie wspieranie, to element jakiegoś planu? Jakiegoś podziału wpływów przez obdarowanych, ze świadomością lub bez „darujących”?
  Czy może podejście: „wypada dać coś jakiejś organizacji/grupie ż, dajemy tym co się trafią”- ale to raczej wg mnie mało prawdopodobne

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: