Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dane Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepionek szokują. Nie tylko nikt nie umarł od szczepionki, ale na dodatek 360 osób zmartychwstało.

Posted by Marucha w dniu 2021-08-21 (Sobota)

Na „pandemicznej” wojnie nie ma miejsca na subtelności. Nie możesz być neutralny. Musisz wybrać swoją stronę konfliktu. Pamiętaj o tym.

Jak pisze autor artykułu dotyczącego zmartychwstań:

– “Nigdy nie byłem „antyszczepionkowcem”, sam jestem zaszczepiony, moi bliscy są zaszczepieni i jak się doczekam, wnuki też będą zaszczepione, na te choroby i tymi szczepionkami, które są znane i skuteczne od lat.

– Nigdy nie byłem głosicielem największych bzdurnych teorii o chipach, 5G, jakie wypromowali „eksperci” w gatunku Simona, Horbana, Niedzielskiego. Całkowicie odrzucam też bajanie, że producenci „szczepionek” na COVID–19, w porozumieniu z NWO postanowili dokonać depopulacji i wymordować miliony, czy nawet miliardy ludzi.

– Za to od początku twierdziłem, że „szczepionki” to marketingowa blaga i polityczne narzędzie terroru, ze skutecznością podobną do „szczepionek” na grypę i z tą różnicą, że tempo „badań” oraz „nowa technologia”, w mojej ocenie niesie dużo poważniejsze zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Fakty na temat skutków ubocznych i zgonów po przyjęciu „szczepionek” na całym świecie są ukrywane albo zalewane propagandą. O ile każdy zgon z „pozytywnym testem” jest przypisywany do COVID–19, nawet jeśli pacjent miał zaawansowany nowotwór, o tyle w przypadku śmierci ludzi po podaniu „szczepionki” obowiązuje „koincydencja czasowa”.

– Powszechnie też wiadomo, że tak zwane NOP-y, w takiej skali, w jakiej rzeczywiście występują, nie są zgłaszane ani przez lekarzy, ani przez pacjentów. Według oficjalnych danych do dziś, czyli 20 sierpnia 2021 roku, odnotowano zaledwie 14 458 NOP-ów, tymczasem Niedzielski mówił, że około 40 000 do 60 000 Polaków nie chce przyjąć II dawki, bo ciężko zareagowali na pierwszą. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w jedną i drugą wartość, jednak te kłamstwa są praktycznie nie do udowodnienia, ponieważ prawdziwymi danymi dysponuje wyłącznie „rząd” i żongluje nimi jak chce” – dodaje autor.

– Szczęście nie w nieszczęściu polega na tym, że przy tej skali kłamstw i propagandy Ministerstwo Zdrowia z całą resztą propagandystów rządowych nie jest w stanie zapanować nad „spójnym przekazem” – twierdzi. Należy przy tym dodać, że kłamstwa te prowadzą wręcz do absurdów.

Bohater tego artykułu sprawdził dogłębnie dane ministerstwa zdrowia i to co z nich wyszło zaskakuje:

– Z zestawienia odpowiedzi Ministerstwa Zdrowia wynika, że pomiędzy 11 maja i 21 czerwca 2021 roku zmartwychwstało 360 osób i to nie jest śmieszne, to jest zbrodnia.

Źródło: kontrowersje.net
https://twojenowinki.pl/

Komentarzy 35 do “Dane Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepionek szokują. Nie tylko nikt nie umarł od szczepionki, ale na dodatek 360 osób zmartychwstało.”

 1. Siekiera_Motyka said

  W Polsce „zakrzepiec” działa bardzo pozytywnie na Polakach.

  To tylko inne narody które są słabe nie mogą sobie poradzić ze złymi reakcjami od tego zastrzyka.

 2. UZA said

  „W Polsce „zakrzepiec” działa bardzo pozytywnie na Polakach.”

  Pewnie dlatego tak nam to wmuszają. Mamy się dawać „wyszczepiać” z miłości – żeby innym nie zaszkodziło. Jak nam zaszkodzi, to najwyżej umrzemy, a przecież dla Polaka śmierć to po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć…
  I czym się tu przejmować ?

 3. Ale dlaczego? said

  „(…) ponieważ prawdziwymi danymi dysponuje wyłącznie „rząd” i żongluje nimi jak chce” – dodaje autor.”
  Oj naiwny, naiwny.
  W Polsce nie ma działającego systemu rejestracji NOPów. Czyli nikt nie rejestruje, lekarze nie zgłaszają, pacjenci nie mają jak.

  A zarządzanie plandemią wygląda tak, że tzw. rada medyczna przy premierze złożona przez lobbystów szczepionkowych doradza Pinokiowi i Pinokiowi Niedzielnemu. A najważniejsze decyzje i tak podejmują zarządcy na rozkaz z bruksrlki, berlinka, waszyngtonka, czy innego dawosika.
  O dopuszczeniu do stosowania tzw. szczepionek to Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zwdecydował w kilka godzin po decyzji odpowiednika eu.
  Czyli NIKT w kraju bananowo-kartoflanym nie bada niczego. A szczególnie amantadyny.

 4. osoba prywatna said

 5. Adrem said

  Aaaa !

  To ludzie prawdę gadali.
  Po 4 dawce uzyskuje się nieśmiertelność !

  W każdym razie w statystykach MZ

 6. Siekiera_Motyka said

  W przypadku że nie jest zrozumiale co pokazuje grafik w #1 i co próbuje pokazać.

  W Polsce kłamią jak cholera o skutkach teko szpryca.

  żeby była taka rozbieżność NOP-ów, to patrząc na te dane trzeba być idiotom by w to uwierzyć.

  Problem jest jak zauważa Pan „Ale dlaczego” , że nie są zgłaszane lub po prostu są ukrywane.

  Prawdo podobnie w Poniedziałek FDA (USA) ma dać temu szprycy status leku a nie jako eksperymentalny szpryc Pana Mengela.

  Uwaga Obywatele: Szpryc Pana Mengela nie ma zakończonych badań na skutki długo letnie !!!!!!

 7. osoba prywatna said

 8. Maverick said

  Co ciekawe najbardziej w szczepionki wierżą lewacy w Polsce a w USA demokraci. Trochę to dobre bo sami się wykończą. Niewiedza, naiwność, łatwowierność w jakieś eksperymentalne cuda co powodują więcej komplikacji niż dobrego, ale ich starch jest tak wielki jak ich głupota, przed czymś co nawet nie istnieje i jest chyba planem zamordyzmu globalistycznego, bo globalne problemy jak wirus czy ocieplenie wymagają globalnego rządu i globalnych podatków na nierobów co zwęszyli możliwość wygodnego życia kosztem innych. Taki Gore co przewidywał że Floryda będzie pod wodą już w roku 2000 i to 3 stopy, dorobił się 200 milionów i chyba ma 10 will ponad 10 000 kwadratowych stóp. tak zatroskany o ofekt cieplarniany że gada jedno a robi co innego. Ci co wierzą w gadki takich ludzi mają nasrane w głowach.

 9. Chciałbym dziś cos powiedzieć, co uważam za ważne i choć możecie się zgodzić z tym albo nie, proszę o przeczytanie do końca.
  Powinienem to właściwie wstawić na wolne tematy, ale te za chwilę zostaną odswieżone i moje słowa zgina w czeluściach internetu.

  Tłumaczę niniejszym, dlaczego dobrowolnie ani pod przymusem nie poddam się wyszczepianiu. Może siłowo, ale niech mnie najpierw znajdą.

  Ostatnimi czasy jesteśmy zawalani wielką ilościa informacji zarówno propagujących [rpcedurę wyszczepień, jak i podkreślających jej szkodliwość. Trudno tu odróżnić prawdę od fałszu (zdaje się, że o to chodzi) i nie o tym będzie mój skromny wywód.

  Nie wiem, czy wyszczepionka ma na celu depopulację, czy też nie, ale tym też się nie chcę teraz zajmować.

  Nie wiem, czy zawiera czipy czy grafen, i to tutaj nie będzie najważniejsze.

  Ważny jest następujący aspekt zagadnienia, apekt czysto bioetyczny:

  Główny propagator imprezy, rażyser i aktor, Bill Gates, tłumaczył ludności, i to na modelu, jak pracuje preparat, którym traktuje się ludzi z uwagi na kowida albo i nie.

  To jest oficjalna informacja, zaakceptowana i rozpowszechniana przez media głównego rynsztoka, włączając wszechmocną telewizję.

  Otóż wyszczepionka przerywa łąńcuch kwasów rybonukleinowych RNA i wstawia w przerwę nowe ogniwo, czym zmienia sekwencję tych kwasów.

  Co to oznacza. Wiele dekad temu pobierałem dwa semestry podstaw biochemii u docenta Tadeusza Kączkowskiego i dzielę się z Wami w sposób jak najbardziej skrócony i uproszczony tym co wiem.

  Łańcuch RNA jest prekursorem łańcucha DNA (kwasów dezoksyrybonukleinowych), który jest matrycą według której budowana jest struktura białkowa człowieczego (vulgo każdego zwierzęcego) organizmu. Proces przechodzenia RNA w DNA zachodzi pod działaniem enzymu zwanego dezoksydazą kwasów rybonukleinowych i nie pamiętam jakich jeszcze koenzymów, zresztą to nie jest tu istotne. Sekwencja aminowkwasów w białkach, wzajemne ich położenie i relacje zdeterminowane są przez ciąg DNA, który jest słusznie nazwany kodem genetycznym.

  Mądrej głowie dość dwie słowie. Tu mógłbym zakończyć swój wywód aby nie narażać się na zarzut wodolejstwa. Ale cóż, pro publico bono niech mi wolno będzie zaakcentować skutki przyjęcia wyszczepionki.

  Załóżmy, że przyjąłem preparat i moje RNA zostało zmienione. Jest zmodyfikowane RNA czyli mRNA. Wskutek tego mój kod genetyczny uległ zmianie i z kolei struktura białek w moim organiźmie już nie jest taka jak oryginalnie zaprojektowana przez Stworzyciela. Nie wiem, jak szybko przebiega proces przekształcenia mojego białka w zmodyfikowane białko i podejrzewam, że wynalazcy preparatu też moga nie wiedzieć.

  Tak, teraz będe sam produkować wirusa, którego w naturze jak na razie nikt nie wyodrębnił i sam będe sobie produkował antygeny na tego wirusa. W odróżnieniu od szczepionek, ten mój wirus nie zdechnie, a będzie wciąz tworzony, bo tak teraz jest przeprojektowany mój organizm. I będe kichał tym wirusem na bliźniego swego. Nawet przez maseczkę.

  Ale miało byc wyłącznie w aspekcie bioetyki. Otóż pozwoliłem na sobie poprawiać pana Boga. Czym takie próby się kończą opisuje Genezis a obszerniej księga Enocha.
  Ponadto, ponieważ mój człowieczy kod DNA uległ zmianie, nie jestem już człowiekiem, a być może nawet nie zwierzęciem naturalnym, tylko jakimś mutantem, hybrydą, chimerą, meduzą, a więc przywilej posiadania duszy człowiekowej, czy ewentualnie zwierzęcej (jeśli taka istnieje), mi nie przysługuje. Jestem rzeczą. Można ze mną robić cokolwiek, na przykład użyć do wiwisekcji, albo po prostu wyeksterminować i to nie będzie żadna zbrodnia morderstwa, ani grzech zabójstwa. Ot, mniej więcej tak jak się tępi muchy. Albo szczury. Nie ma moralnych zahamowań, a kto wie, czy unicestwienie mutanta, usunięcie go z Natury, nie jest wręcz pożądane.

  Więc czy wyszczepieńcy są człowiekami? Czy na ten przykład ksiądz, który się wyszczepił, może praktykować swoje powołanie jako człowiek? Czy wyszczepiony filozof, etyk, polityk może uprawiać swoją profesję w stosunku do ludzi, skoro fizycznie i prawdopodobnie umysłowo nie jest już człowiekiem?

  Może własnie na tym polega idea depopulacji – na zamianie człowieków w biomasę, zlepek tkanek, jako iż fizyczna kondycja człowieka wpływa na stan umysłu – a więc właściciele tego swiata nie poprzestaną na zabraniu ludziom wolności, prywatności, zycia, ale chcą unicestwić stronę niematerialną zwaną duszą?

  I to jest jedyny powód, dla którego nie pójdę się wyszczepić i zrobię wszystko, aby nikt z mojej rodziny nie poszedł dobrowolnie na nigdynieistnienie.

  Dziękuję za uwagę i przepraszam za zawracanie kijem Wisły.

 10. piwowar said

  Także przepraszam za mimowolne zchrzanienie swojego podpisu. Jest ciemno a klawiatura nie ma oświetlenia.

 11. Maverick said

  Bardzo świetnie to wytłumaczyłeś i to są rownież moje powody do nie przyjęcia tej szczepionki. Dodam tylko ze Franciszek z Rzymu nazywa przyjęcie szczepionki aktem miłości, a biskupi w Polsce udostępnili kościoły jako miejsca do tego eksperymentu, czyli pozwolili lucyferowi wejść do świątyni Bożej. Powoli wdrożą paszporty, i będzie ciężko, no chyba że szczepieni zaczaną szybko umierać. Trzeba będzie to wszystko jakość przetrwać.

 12. Boydar said

  Spokojnie, Panie Piwowarze. Tylko trochę Pan przegiął ale generalnie popieram.

  To czy mamy duszę czy nie, zależy wyłącznie od Boga, nie od Bila Gatesa a nawet nie od obywatela Niedzielskiego, który niekoniecznie nazywał się wcześniej Malinowski. Ponadto, przyjęcie wyszczepionki miejsce ma w trakcie jeszcze życia. Nie wskazując gdzie „podziewa się” dusza otrzymana przy narodzinach, podważa Pan jednocześnie swój wywiód. Pragnę zwrócić uwagę, że ambitni i postępowi żydzi, od wielu wieków pragną pozbyć duszy siebie i innych gdyż uważają ją za zbędny a wręcz blokujący ideę Forca Judea ! element człowieka. Taka dusza tylko straszy i przekazuje SMS’y od Ducha Świetego. Atawizm. I jeszcze bezproduktywny.

  I w kwestii drugiej. Przychodzi mi taka zbieranina komediantów i próbuje przestawiać fortepian w mojej prywatnej kuchni, bo im konfiguracja nie pasuje do scenariusza. Ja się tak nie umawiałem, a zwłaszcza na parapecie. Człowiek poważny w takich okolicznościach przyrody powiedzieć może tylko jedno – WYPIERDALAĆ !!!. Może też poszczuć psem albo kotem, jak ma.

  Kłaniam się najuprzejmiej.

 13. Olo said

  Spokojnie, nie umarł na covida, ale umrze od piSSowskiej szprycy.

  Tylko proszę nie mówić, że tak jest na całym świecie, bo na całym świecie nie ma drugiego Kurdupla, który dostaje orgazmu przy nienawidzących Polski banderowcach, czy frankistów od wieków udających Polaków jak miniSSter Niedzielski. A kto sprawdził jaki jest skład piSSowskiej szprycy?

 14. JanuszT said

  Brawo Boydarze za znakomity mini twój wykład, nie pierwszy twój tutaj 🙂 👏👏👏 …

 15. Czytelnik z Pólnocy said

  Moj kolega, o ktorego stanie zdrowia moge sie z cala pewnoscia wypowiadac, znarl 4 dni po przyjeciu pierwszej dawki phaizera. Chlop bez nalogow, 42 lata, znaleziony przez zone w toalecie, caly siny, karetka po 10 minutach, reanimacja i nic. W akcie zgonu przyczyna smierci: nieznana. Na sugestie o sekcji lekarz z wyrzutem, ze on by swojej zony nie pokroil, jak zycie to jej nie wroci. Reszta rodziny tez zbyt zszokowana, zeby na cokolwiek naciskac i wyjasnic. Po 3 dniach od zgonu, krematorium, bo wtedy pogrzeb szybciej. I koniec.
  Nikt juz nigdy nie udowodni, ze zdrowy chlop, ojciec dwoch dziewczynek 9, 13 lat zostal zamordowany w majestacie prawa, bo ulegl namowom swojej mamuski i mimo wlasnego sceptycyzmu , dal sie zaszprycowac….
  Spoczywaj Łukasz w pokoju….

 16. Boydar said

  A ja, jak mnie ktoś pyta, odpowiadam że zaszczepiłem się, a jakże. Uradowany interlokutor przeważnie drąży, czym. Wtedy tłumaczę że najnowszą mieszanką kreozotu i karbolineum. Wątpliwość co do podmiotu producenta rozwiewam też błyskawicznie – IG Farben GmbH, firma stara i z ogromnym doświadczeniem, tak żeby mieć większą pewność zdrowia i jutra. Ponieważ zdecydowana większość pytających nie ma zielonego pojęcia co do użytych terminów, tylko ze zrozumieniem i zazdrością kiwają pustymi głowami.

  Tylko jeden był nieco zdziwiony.

 17. gd-ap said

  Lubię czytać wpisy Piwowara.

 18. JANKO said

  ja P………….WIĘKSZYCH DEBILIZMÓW NIE CZYTAŁEM każdy z dyplomem profesora biotechnologi zrobionym na pierwszym roku studiów u profesora Google zakrzepica ma większości cywilizowanego świata jest za tłusta średnia wagi to dobry tucznik w klasie eksportowej .osoba prywatna said następny upośledzony umysłowo pokazuje jakieś rysunki penie skopiowane z innego forum.

 19. Ale dlaczego? said

  JANKO-głupanko, chcesz coś mądrego powiedzieć? Bo jeśli nie, to wracaj skad przyszedłeś…

 20. Maverick said

  Co ciekawe najmniej wiedzący i nie wiedzący co dali sobie wszczepić, najbardziej się tym obnoszą i sugerują aby inni zrobili to samo. Fotka jest bardzo wymowna, i pewnie podważa ich dialektykę myślenia urobioną propagandą strachu, Stąd takie oburzenie. Jak mogło wyjść coś dobrego od firm które nie leczą chorób tylko symptomy? Wiadomo że nie chodzi o uodpornienie ale o użależnienie. Wyleczenie urywa dochód a oni tego nie dopuszczają nawet do myśli. Dla tych co mają wątpliwość czy mają duszę, i czy ona istnieje. Oczywiście ze istnieje. Podróżuje w czasie i w snach podpowiada lub ostrzega ludzi. Również to ona zapisuje całe twoje życie. które potem będzie replay na sądzie ostatecznym. Inna sprawa że mogą istnieć bezduszni osobnicy, oni nie mają duszy i często są sadystami, zbrodniarzami, złodziejami, gwałcicielami, czy mordercami dlatego niegodne uczynki nie wprawiają ich wyrzuty sumienia tylko sprawiają radochę i przyjemność. Stąd biorą się psychopaci. Bo oni już mają DNA Lucyfera.

 21. Boydar said

  Wszystko pięknie, Panie Maverick, ale to by oznaczało że do piekła na pewno nie trafią bo duszy nie mają. A to przecież marzenie każdego żyda.

  Ale nie że Pan obrzezany, w żadnym razie, to tylko bezpośredni wniosek z (20).

  Owszem, mają duszę, NIEŚMIERTELNĄ I WIECZNĄ. I niestety zdegenerowaną i upadłą. I ona potem już tam trafi gdzie trzeba. A gdyby miała jakieś opory to ja pokierują.

 22. Isreal said

  „poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze, więc dopóki nie zarobią wystarczająco …”

  takie popierdółki
  dziś rano przy śniadaniu – żeby fizycznie nie odczuć, że demokracja jest silniejsza siedzę cicho, a kilka inteligentnych rozprawia się z antyszczepionkowcami, KK i kilkoma innymi truciznami, ….
  ale kiedy jedna yntelygentna mówi, że ledwo ją odratowali po pierwszej dawce szczypawki nie zdzierżyłem i zapytałem czy zgłoszony jest NOP – a cóż to takiego? – no Niepożądany Odczyn Poszczepienny! – panie, jaki odczyn, ja na astmę choruję i tak już mam , że tak mogę zareagować!!! to nie szczepionka!!!! itd …

  tabuny durni, a jakie agresywne toto ….

  „nie masz, nie masz nadziei ….”

 23. Boydar said

  … fabryka małp … fabryka psów … rezerwat dzikich stworzeń … zajadłych tak, że nawet Bóg i Bóg im nie pomoże

  .https://www.youtube.com/watch?v=v8LSz4Zbsdw&t=2s

 24. Piskorz said

  re 20 Jak mogło wyjść coś dobrego od firm które nie leczą chorób tylko symptomy? Wiadomo że nie chodzi o uodpornienie ale o użależnienie. Wyleczenie urywa dochód a oni tego nie dopuszczają nawet do myśli.””…a ci od tzw. 1 kontaktu to lepsi..?!! Oni tylko zaleczają, a nie leczą !! Symptomy „leczą”, tzn. usuwają je.!!

 25. Antares said

  „Nigdy nie byłem głosicielem największych bzdurnych teorii o chipach, 5G, jakie wypromowali „eksperci” w gatunku Simona, Horbana, Niedzielskiego. Całkowicie odrzucam też bajanie, że producenci „szczepionek” na COVID–19, w porozumieniu z NWO postanowili dokonać depopulacji i wymordować miliony, czy nawet miliardy ludzi.”

  A więc jednak to wszytko teorie spiskowe. Czysty spontan, nagle pojawiła się korona i od razu była szpryca, czy też każdy działa na własną rękę, czyli nie ma ośrodka decyzyjnego na cały świat.
  A od kiedy to eksperci simona czy niedziela wspominali w ogóle o czipach i 5G?
  I że w ogóle 5G i czipy to też bzdury?
  Kto pisał ten artykuł ?

 26. piwowar said

  „ale to by oznaczało że do piekła na pewno nie trafią bo duszy nie mają. A to przecież marzenie każdego żyda.”

  Wyprzedza pan, panie Boydarze. Cóż, szybkość to przywilej młodych, a może atrybut. Teraz dalej, jak to będzie z grzechem pierworodnym. Skoro ja, odszczepieniec (z założenia) jestem rzeczą i nie mam duszy, to i grzechu pierworodnego tez nie ma. Tal by wynikało z konsekwencji zdarzeń. Następne pytanie na które odpowiedź nie jest oczekiwana – Ile czasu zabierałoby, żeby po aplikacji preparatu człowiek stał się rzeczą?

  Tak sobie dziś na Mszy myślałem, czy ksiądz jest odszczepiony zgodnie z sugestią Szefa? I co znajduje się na paterze – co, czy Kto?

  IM dokładnie o to chodziło, abyśmy mieli właśnie takie refleksje.

  Cyt: „Czy wy także chcecie odejść?”

 27. piwowar said

  Miło mi panie Gd-ap. Pańska uwaga łechce moją grzeszną pychę. Pozdr.

 28. revers said

  „Co ciekawe najbardziej w szczepionki wierżą lewacy w Polsce a w USA demokraci. Trochę to dobre bo sami się wykończą. .. ”

  To nie tak w pelni p. Maverick, bo czesc z tzw . lewakow szybko w skoczyla w baile kombinzony, dobrze kalulujac sobie ze na ty procederze podawania zatrutych szczepionek, testow na pale, krazenia ambulansem od szpitala do szpitala duzo na tym zrobi albo sie dorobi.

  Nawet to na gajowce byl szypki ratownik medyczny z odzysku, ktory wcale nie ukrywal swoich lewackich pogladow, a „motywowala w tej bizness pandemii” jedynie godzinowa stawka na godz 100 zlp, co daje m-cznie 200h x 100 , 20 patoli na miesiac przy srednim obciazeniu.

  Tacy to nigdy nie beda interesowac sie zawartoscia szczepionek, normalnymi wynikami testow, czy innymi schorzeniam ofary zbrodni medycznej, szybkim zakonczeniem pandemii tylko czysty lewacki zysk minimu 20 tys.

  To juz dawo temu mowila pani Bienkowska ze za mniej jak 6 tys zlp to pracuja frajerzy., dzis to ca 10 tys.

 29. Maverick said

  Trochę a zamordyzmie szczepionkowym w Austaralii:

  https://www.bitchute.com/video/JSAgnbNiKN1N/

 30. BK said

  Austalia; 06.01-08.18
  populacja: 25 687 041
  przynajmniej jedno „szczepienie” : 10 195 842
  cv19 chorzy: 40 774
  cv19 zgony: 970
  Pfilzer ADR: 28 487
  Pfilzer ADR zgony: 254
  Astra Zeneka ADR: 16 816
  AZ ADR: zgony 166
  ADR razem: 45 303
  ADR zgony razem: 420
  szansa na covida: 1 na 629,99
  szansa na zgon na covida: 1 na 26 481,49
  szansa na ADR po „szczepieniu”: 1 na 225,06
  szansa na zgona po ADR: 1 na 24 275,81
  98% przypadków covida to osoby zaszczepione.
  QED

 31. Ale dlaczego? said

  Coraz bardziej staje się oczywiste dla coraz większej ilości ludzi, że szczypawki co najmniej NIE DZIAŁAJĄ.
  Więc FDA „poza kolejnością” bez badań skutków długookresowych dopuściła do użycia w normalnym trybie preparat pfizera:
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8230424,wladze-usa-w-pelni-zatwierdzily-szczepionke-pfizera-przeciwko-covid-19.html
  Wojna z ludzkością wchodzi w nowy etap.

 32. Ale dlaczego? said

  Kolejne informacje o nieskuteczności szczypawek:
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agencja-bloomberg-twierdzi-ze-eliksiry-przeciw-covid-nie-chronia-ci-ktorzy-sobie-je?page=1

 33. revers said

  ad32

  pierwsze wyniki badan wypadkow smiertelnych z powodu szczepionek Pfizera beda podane dopiero w 2023 roku.

  No piknie, nic tylko szukac o tym w poprawkach w ustawie 1449

 34. revers said

  re29

  z komentaerzem rabiego Y. ale ludzie i tak nie uwierza, zawlasza w tej fazie szczepien i tzw. urojonego dobrobytu, bo przeciez wladcy chca placic i plus 1000 zlp za skarzenie dzieci i przyjecie szczepionki besti..

  I am Rabbi Yeshua Ha Mashiach (Jesus the Messiah). The COVID-19 vaccine is the Mark of the Beast. The coronavirus doesn’t even exist; it is a fictional prop used to convince people to inject themselves with graphene oxide nanotechnology, which is the BEAST’S DNA. Everything I have said is proven in this video and many others on my channel. https://www.bitchute.com/video/hPN9GrxJiWsh/

 35. revers said

  No i zlikwidowany czat polskich lekarzy na zywo

  https://dropmb.com/J7T7k

  z rzutem ekranu, wymazaniem, nazwisk i nickow

  Istna maskara medyczna, miedzy innymi opisna w gajowce wczesniej z relacji z intensywnej terapii

  gdzie tam kilkoro w serii staruszkow, czy w wieku przejsciowym pacjentow opis smierci nie robi wrazenia, jest juz norma i nie wpisywana w NOP-ach innych statystykach poszczepienyych.

  istnny kryminal z masowym ludobojstwem pod okiem kontrolowanej etyki lekarskiej, prawa, sprawiedliwosci, dobrodziejow z onz, who, wb, kopro i innych agencji depopulujacych..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: