Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zastawka zaporowa

Posted by Marucha w dniu 2021-08-21 (Sobota)

Pan minister Niedzielski nie tylko zapowiada nieuchronne nadejście „czwartej fali”, której będą towarzyszyły „selektywne obostrzenia”, ale i wpada na coraz to nowe pomysły, jakby tu zachęcić obywateli do szprycowania się w ramach tak zwanej „dobrowolności przymusowej”, którą pamiętamy jeszcze z czasów stalinowskich.

Początkowo się zarzekał, że żadnego przymusu nie będzie, nawet tego dobrowolnego, ale kiedy kupione szczepionki zalegają w magazynach i tylko patrzeć, jak się zaśmierdzą, narasta zniecierpliwienie – być może również dlatego, że koncerny za stosowną opłatą mogły już sprzedać Polsce kolejne partie, na trzecią, czwartą, a być może nawet – piątą dawkę.

Jeśli tak, to tylko patrzeć, jak w Polsce pojawi się znowu mnóstwo starych rodzin, podobnie, jak się pojawiły na początku lat 90-tych, zaraz po rozkradzeniu pieniędzy (1640 mln dolarów) z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Byłby to oczywiście plus dodatni, ale w oczekiwaniu na rozwiązanie tych problemów socjalnych, nasi Umiłowani Przywódcy kombinują, co by tu zrobić, żeby magazyny rozładować.

Pan premier Morawiecki wysłał nawet nadwyżkę szczepionek do Australii, ale to widać tylko kropla w morzu, bo rząd wpada na kolejne „koncepcje”, niczym Kukuniek. Jeszcze kilka tygodni temu próbowano zanęcać obywateli przy pomocy zapowiedzi, że od września szczepić się będzie można tylko za pieniądze. Ale chyba ta pogróżka nie podziałała, więc następną przynętą były konkursy z nagrodami – że jak ktoś się zaszczepi, to wygra elektryczny samochodzik, a w ostateczności – makagigi.

Wydawałoby się, że to strzał w dziesiątkę, bo któż nie chciałby być ulubieńcem Fortuny? Niestety i to nie poskutkowało, toteż rząd próbował brać obywateli pod włos, że to niby zaszczepienie się jest dowodem solidarności z rodakami. Ciekawe, że za taki dowód solidarności nie może uchodzić solidarna odmowa zaszprycowania – no ale za odmowę nikt przecież nie wybula.

Toteż roli naganiacza podjęło się nawet przewielebne duchowieństwo, mam nadzieję, że nie za darmo, umożliwiając władzom wyszczepianie obywateli wychodzących z niedzielnego nabożeństwa. Ale i to nie przyniosło widocznie zadowalających rezultatów, więc teraz nie tylko słychać pogróżki, że jak ktoś nie będzie miał autentycznego (bo podobno pojawiły się już fałszywe) certyfikatu szprycowego, to nie zostanie wpuszczony nawet do sklepu.

Do tej rewolucyjnej praktyki dorobiona już została rewolucyjna teoria, wymyślona przez byłego rzecznika praw obywatelskich, pana Adama Bodnara. Wykombinował on sobie, że zrobienie zakupów w sklepie nie jest prawem obywatelskim, którego władza nie może nikomu odjąć, tylko przywilejem, którego każdy obywatel może zostać pozbawiony. Jak się okazuje, nawet rzecznikowie praw obywatelskich nie są odporni na faszyzm, kiedy tylko pojawia się tak zwane „społeczne zamówienie”. Wyobrażam sobie, jak Hitler musi się radować i szykować się do zmartwychpowstania.

Ale i to nie doprowadziło do przełomu, toteż w niezależnych mediach głównego nurtu pojawiły się mrożące krew w żyłach relacje zbolałych wdów i sierot, jak to ich mężowie lub ojcowie, co to nie chcieli się zaszczepić, jednego dnia zarazili się zbrodniczym koronawirusem, a już nazajutrz zmarli w męczarniach, chociaż medycyna zastosowała wszystkie możliwe leki, by ich uratować. Ciekawe, czy wśród tych leków była amantadyna, czy też medycyna ma zakaz stosowania tego specyfiku do czasu ukończenia żmudnych i wieloletnich badań, czy przypadkiem nie jest on szkodliwy.

Nietrudno się domyślić, że te badania nie mogą zakończyć się, zanim magazyny nie zostaną opróżnione z zakupionych przez rząd szczepionek.

Jeszcze ciekawsze w tej sytuacji jest pytanie, czym ci pacjenci są leczeni – bo jakoś nikt nie chce podać nazwy tego skutecznego lekarstwa. Mam nadzieję, że doktorzy nie czytają im statystyk Ministerstwa Zdrowia, ani nie puszczają z patefonu zbawiennych wskazówek i złorzeczeń pana profesora Simona w nadziei, że jak któryś pacjent to przetrzyma, to już nic mu nie zaszkodzi. Czytałem nawet pełne goryczy oskarżenie pewnego sieroty, który nieubłaganym palcem wytknął „antyszczepionkowcom”, że „ich słowa zabijają”.

Ta argumentacja pokazuje, że nadszedł czas na zastosowanie tak zwanej – jak mówią gitowcy – „poważnej zastawki” tym bardziej, że właśnie papież Franciszek oświadczył, iż „wyszczepienie się” jest „aktem miłości”. Skoro słowa „antyszczepionkowców” mogą „zabijać”, podczas gdy zaszprycowani zwyczajnie się miłują, nawet jeśli nie są sodomitami, ani gomorytami, to trzeba chwycić byka za rogi i wreszcie ujawnić rzecz najważniejszą.

Otóż ci, co nie będą mieli certyfikatu szczepionkowego, nie zostaną wpuszczeni do Nieba, tylko w najlepszym razie będą się kotłować przed Bramą Niebieską, niczym amerykańscy kolaboranci na lotnisku w Kabulu, a w najgorszym razie trafią do Piekła, gdzie nie tylko przez cały czas będzie bolało, ale w dodatku – przez całą wieczność trzeba będzie słuchać kompozycji „Nergala”, co – jak wiadomo – gorsze jest od śmierci. Myślę, że teraz można to już ujawnić, bo inaczej szczepionki w magazynach mogą się naprawdę zaśmierdzieć.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 12 do “Zastawka zaporowa”

 1. Adolf said

  On sam jest 13 falą pejsatej kloaki ten niedzielny malutki starek

 2. Siu said

  Naganiacze sejmowi cały czas trąbią aby się zaszczepić jednak jak ktoś poprosił o dane który z naganiaczy jest zaszczepiony a który nie to okazuje się że nie podadzą tych danych bo to tajemnica. A ludzie aż tak głupi nie są i widzą że coś śmierdzi.

 3. Piskorz said

  re 2 się że nie podadzą tych danych bo to tajemnica”…jebane dranie !!

 4. Olo said

  A ja popieram przymus szczepień, który będzie wyrokiem śmierci dla żydobanderowskiego reżimu dobrej zmiany. Inaczej poliniacy nie ruszą tyłków ze swoich nor. Wóz albo przewóz.

  ——
  Nie ruszą d00py nawet wtedy, gdy gestapo zacznie strzelać do niezaszczepionych.
  Admin

 5. UZA said

  „zrobienie zakupów w sklepie nie jest prawem obywatelskim, którego władza nie może nikomu odjąć, tylko przywilejem, którego każdy obywatel może zostać pozbawiony”

  A co z prawem do życia ? To nie jest prawo obywatelskie i w ogóle ludzkie ? Jeżeli bez poddania się wiadomemu eksperymentowi medycznemu nie będzie można kupić sobie chleba i mleka w sklepie, czyli człowiek będzie skazany na śmierć głodową, to to jest przymus w wersji hardcore. A do udziału w eksperymentach podobno nie można zmuszać. Oni jednak odpowiedzą, że skoro zmuszają, to znaczy, że nie jest to eksperyment. I gadaj tu z takimi…

 6. wanderer said

  Retoryka tych drani zasluguje na kule w leb.

  ——
  Ja bym ich położył na prasie hydraulicznej i bardzo powoli naciskał dźwignię…
  Potem do dołów z wapnem.
  Admin

 7. Ale dlaczego? said

  Kurwom pisowskim i innym nie przeszkadza oczywisty, widoczny, krzyczący FAKT, że jeśli sami już dopuszczają 3 szprycę, bo wcześniejsze nie działają, to to jest kompletna bzdura, która nikogo nie ochroni przed covidem. O skutkach „ubocznych” nie wspominając…

  Niejaką złośliwą satysfakcję sprawia mi zapytanie OŚWIECONYCH i MĄDRZEJSZYCH zaszprycowanych o datę 3 szprycy…
  Bo to przecież oni, naganiacze z tv i rzundu mieli w rencach PRAWDĘ, a nie foliarze 😉
  Nie była nawet potrzebna wiedza NAUKOWA o covidku i genetyce (Niemożliwe przecie!).
  Cóż, znowu okazuje się, że logika to nieznana ludowi czarna magia.
  I DZIAŁA.

 8. Olo said

  Re. 7 Ale Dlaczego?

  Im nie przeszkadza, bo to polityczni bandyci, zawodowi zdrajcy, taka ich robota, a jedyny sens ich życia to niszczenie Polski od wewnątrz i wykańczanie Polaków pod przykrywką fałszywego patriotyzmu. To są frankiści.

 9. Olo said

  Re. 4 Admin

  Chyba ma Pan rację. Może nawet przyłączyliby się do gestapo. Smutna prawda.

 10. Doinformowany. said

  ,,…przewielebne duchowieństwo, mam nadzieję, że nie za darmo…”.
  Podobno za wiosenne zamknięcie przybytków pańskich dostali ,, odszkodowanie” w kwocie 4600000000 złotych. Chodzą słuchy, że za jesienne, też dostaną.

 11. Lily. said

  „JESTESMY na KRAWEDZI,

  **** CALKOWITEJ **** PRZEMIANY.

  WSZYSTKIEGO CZEGO POTRZEBUJEMY

  TO **** KRYZYS **** , a NARODY SAME

  ZAAKCEPTUJA **** NOWY PORZADEK

  SWIATA****,inaczej NWO.

  David R……..r (wyzsza rasa) Rok 1991.

  COVID – 19,to”KRYZYS”,o jakim dotychczas

  Swiat nie Slyszal. GLOBALNY.

  J Kaczynski, J. Gowin i Z. Ziobro,podpisali

  „NOWY LAD POLSKI”.

  „Nowy Porzadek”,a „Nowy Lad”,roznica jaka?.

 12. Carlos said

  Re Olo— tak ,oczywiscie ,ze przylaczyli by sie do Gestapo. Mialem przyklad na wczasach w Ladku ,jak same starszaki z siwymi wlosami , ganili mnie za brak maski i szczypawki. Jeden rano mi powiedzial ,ze cala noc nie spal przeze mnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: