Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  maksj o Wolne tematy (23 – …
  Zbigi o Wolne tematy (23 – …
  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  UZA o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

25.08. Izrael. Czy zabraknie palców?

Posted by Marucha w dniu 2021-08-26 (Czwartek)

Mam ostatnio kumulację trollujących mnie szczególarzy, co to idą moim tropem i wyszukują źdźbła w moim oku za pomocą własnych belek. Jest parę tematów sprawdzających taki trollizm, po których znikają albo zmieniają rozpaczliwie temat, czyli wciągają cię w swoje bagienko, gdzie czują się lepiej.

Jednym z takich tematów jest zestaw – Izrael + trzecia szczepionka. O dziwo, jedno wynika z drugiego. I tak, jak chyba Australia została wybrana na przetestowanie wersji ZERO-Covid, czyli zamykamy się aż wirus nie zniknie (tuszę, że z kontynentu), o czym napiszę chyba osobny tekścik, tak widać, że Izrael ktoś (powiedzmy, że los) wybrał na inny test.

Otóż Izrael przechodzi bardzo dziwny okres. Dla koronasceptyków jest sztandarowym dowodem na nieskuteczność szczepień, w związku z tym info z Izraela znika jak trolle z mojego konta, bo to temat statystycznie niewygodny. Lepiej opowiadać banialuki, że wszyscy co leżą na kowida w szpitalu to niezaszczepieni, sami sobie winni , przyszli zatykacze służby zdrowia w czwartej fali.

Ale ja się nad fenomenem Izraela chcę pochylić z troską i uwagą, nie z satysfakcją, że wyszło na moje (nasze?). Głównie dlatego, że jak wyjdzie, że szczepionki nie działają, ba POWODUJĄ roznoszenie się nowych mutacji (o tym podejrzeniu tego mechanizmu też napiszę osobny wpis), to świat nie wyjdzie nigdy z lockdownów i dystancingu. No, bo jeśli nie zostanie spełniona niegdysiejsza obietnica, że zaszczepieni będą mogli żyć „normalnie”, osłonięci nieprzepuszczalną tarczą (gdzie się podziali ci obiecywacze, zapisani przecież w zezwoleniach na podawanie szczepionki?) to będzie oznaczać, że szczepienia będą szły równolegle z zamykaniem i niczego nie załatwią. Ba, pogorszą, nie wiadomo dlaczego, położenie niezaszczepionych, wprowadzając kompletnie nieuzasadniony logiką i praktyką sanitaryzm.

Zacznijmy od początku – wyjątkowa zaszczepialność Izraela to mit. Wcale w tym nie przoduje.

Ale przy tak wysokim procencie zaszczepionych (na 9,3 miliona mieszkańców co najmniej jeden zastrzyk otrzymało 5,9 miliona) wczoraj, czyli we wtorek odnotowano 9.831 zakażeń, czyli najwięcej od 18 stycznia. Zakażeni to w 85% zaszczepieni, na oddziałach kowidowych większość to zaszczepieni, zaś wśród zgonów też przeważają. O tym się nie dyskutuje, bo to nie jest wygodne dla narracji skuteczności szczepionek.

Wystarczy spojrzeć na wykres, te górki, to głównie zaszczepieni:

Zakażenia (tu: w korelacji z maseczkowaniem):

Zgony:

Jest to pewien fenomen, choć towarzyszą mu podobne wzrosty w… Hiszpanii. Też zaszczepiona, też obostrzona i powolutku paszportująca się na okoliczność. Też wzrosty zachorowań. Opierające się fali szczepień, opierające się sezonowości grypy. Jako, że ja nie wierzę w rzetelność testów PCR z powodu ich nadmiarowej fałszywej pozytywności wynikającej z ilości sekwencji w teście, to ostatecznym weryfikatorem będą zgony. Kowidowe wśród zaszczepionych. To nam pokaże jak jest naprawdę. I tu statystyki, przynajmniej w Izraelu są również niepokojące. Umierają nawet zaszczepieni po raz trzeci.

Właśnie – trzeci strzał. Moim zdaniem w Izraelu jest trenowane wejście, a właściwie społeczna akceptacja dla trzeciego zaszczepienia. Chodzi o zbadanie czy ta nielogiczność wejdzie społecznie i propagandowo. Polega ona na tym, że przecież producenci pokazali podczas pierwszego podejścia do rejestracji aprobującym szczepionki ciałom, że mają one określone charakterystyki, cechy, szkodliwe działania oraz osiągalne efekty. I to zostało przetestowane, udowodnione i klepnięte.

Teraz te papiery można wyrzucić, bo okazało się, że skuteczność szczepionek z upływem czasu spada do 30-40%. Czyli inaczej niż w zgłoszeniu. A jak tu się pomylono i to klepnięto, to skąd pewność, że nie walnięto się (i przyklepano) gdzieś indziej? Na tym polega ten brak logiki przy trzecim zaszczepieniu. I brak winnych – zgłaszających i te zgłoszenie akceptujących.

Wymówką do tego jest inny wariant wirusa, i zapewnienie (takie jak na początku?), że trzeci strzał to już na pewno zadziała. A jak nie zadziała? To i czwarty, to już jak bonie-dydy, bo przecież wersji wirusa przyroda (?) może naprodukować po kokardę.

Teraz złapalim kolejnego supertruper, oczywiście w nielockdownowanej Szwecji (kara musi być), o którym wiemy niewiele, ale na pewno jest jeszcze gorszy od poprzednich, opiera się szczepieniom (chyba), ale go jeszcze do końca nie zbadalim… Dla mnie to raczej wmuszanie strachem uzasadnienia, by sobie Big Farma dorobiła, bo po kiego kończyć pandemię na dwóch szczepieniach. Mówi się już, że na stałe co pół roku, do końca świata i jeden dzień dłużej.

Nawet już pal licho czy to działa czy szkodzi, ale tu się wyraźnie popycha towar na rynek. Jest to ucieczka do przodu, nie tłumaczymy się z poprzednich obietnic, że dwa wystarczą, przeciwnie – przebijamy ten blamaż chucpą, że będzie „więcej cukru w cukrze”.

Ja sobie przeanalizowałem jak to osmatycznie szło z tym trzecim strzałem w Izraelu. 17 sierpnia wychodzi premier Izraela i mówi, że na 79 osób, które zmarły tydzień wcześniej 78 osób NIE BYŁO ZASZCEPIONYCH trzecią dawką. To miało wykazać, że trzecia dawka jest niezbędna, ale premier się wkopał – wyszło, że zaszczepieni drugą dawką stanowili 78 osób wśród 79. Słabo.

W tym samym dniu Pfizer występuje o zezwolenie na trzecie zaszczepienie dla wszystkich powyżej 16-tego roku życia. Izrael podąża tą drogą, z wcześniejszych enuncjacji, że trzeci strzał powinien być tylko dla grup powyżej 60-tego roku życia, schodzi się do poziomów poniżej 60, potem 40-tego roku życia z wyraźnym wyjściem na powszechność trzeciego zaszczepienia. Ciekawe tylko czy zaszczepieni „tylko” dwa razy, a niechcący się zaszczepić trzeci raz będą się liczyli w obostrzeniach jako niezaszczepieni, czy jako zaszczepieni? I tak, niepostrzeżenie, kawałek po kawałku, przeszliśmy od pomocy szczepiennej dla grup zagrożonych do powszechności trzeciego zaszczepienia. I znowu nikt nic nie zauważył.

Robi się nieciekawie. W Australii totalitarny test na implementację chińskich rozwiązań monitoringu zachowań społecznych i zamykanie całych stanów na podstawie paru przypadków, które kiedyś obchodziły się aspiryną i kołderką.

Z kolei w Izraelu jesteśmy świadkami kompromitacji idei szczepień, z zaordynowanym remedium – ucieczki do przodu. Jak szczepionka nie działa, to trzeba się jeszcze bardziej zaszczepić czymś, co nie przynosi spodziewanych rezultatów. Niedługo Pfizery zgłoszą czwartą szczepionkę, uzasadniając to, że poprzednie nie działają, bo pojawiła się (jak wykryta w przypadku wirusa, którego nawet nie wyodrębniono?) wersja, których mamy na świecie setki tysięcy.

Idą trudne czasy. Logika idzie w odstawkę. Jej miejsce zajmuje stymulowany strach wśród społeczeństw i zimne wyrachowanie biznesowych macherów. Przed takimi numerami miało nas chronić państwo, ale gdzie ono dzisiaj jest? Stoi zdaje się ramię w ramię z jeźdźcami apokalipsy globalnego sanitaryzmu, który prowadzi do cywilizacyjnej wręcz skali zapaści, nabijając kabzę nielicznym. Wiem, to spiskowe, ale nigdzie indziej logika mnie nie zaprowadziła.

Jerzy Karwelis
https://dziennikzarazy.pl

Komentarzy 8 do “25.08. Izrael. Czy zabraknie palców?”

 1. Ale dlaczego? said

  😀 logika.
  Spytajcie o analizę logiczną „pandemii” zaszprycowanego.

  Izraelczycy, pomimo swoich wad, są teraz bardzo pomocni w zrozumieniu co się dzieje na świecie. Bo w odróżnieniu od teoretycznego Polin, w tym kraju są jeszcze naukowcy w słuźbie swego narodu i BADAJĄ tą straszną „PANDEMIĘ”.
  Pytanie, czy ktoś tam w końcu powie „DOŚĆ!”
  Ale dla nas te dane są bezcenne.

  Dziś widziałem na ulicy faceta po 50-tce z kolorową szmatą na mordzie. Ale nie na nosie. A praktycznie prawie nikt nigdzie już nie nosi szmat. Może ze 2% w sklepach.
  NIE ROZUMIEM CZŁOWIEKA…

  Dla odsapnięcia od tematu.
  Izraelscy ( 😉 ) naukowcy zbadali sposób rozumienia odległości przez nietoperze. I okazało się n.p. że wiedza ta jest przekazywana u nietoperzy w genach…

 2. Ale dlaczego? said

  https://losyziemi.pl/u-nietoperzy-w-drodze-ewolucji-pojawila-sie-wrodzona-wiedza-o-predkosci-dzwieku

 3. walthemar said

  Jak wyginie 6000 000 to powstanie prawdziwy Izrael

  Zawsze bylo MNIEJ [cyfry byly naciagane]

 4. Zbigniew Kozioł said

  Przyznam, że dla mnie w miarę wiarygodny jest tylko pierwszy wykres. Drugi to można sprokurować.

  Autor sam popada w pułapkę myślową. Uwierzył bowiem w Covida, by potem zajmować się danymi statystycznymi na jego temat.

  Wartościowe jest zwrócenie uwagi na podsuwanie nam w mediach Izraela jako pozytywnego przykładu.

 5. Ale dlaczego? said

  Jeszcze jedno. Autor chyba popełnia pewien błąd.
  „Zacznijmy od początku – wyjątkowa zaszczepialność Izraela to mit. Wcale w tym nie przoduje.”
  To że jest teraz tak duża zachorowalność w Izraelu, to nie tylko skutek ilości zaszprycowanych, ale głównie tego, że zaszprycowanych najwcześniej.
  Czyli prawdopodobnie 5akie same skutki % będą po pół roku (?) od zaszprycowania.

  https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB1cNj3g.img?h=0&w=600&m=6&q=60&u=t&o=f&l=f

 6. Ale dlaczego? said

  Dodatkowo może być istotne, jaka to szczypawka. Izrael stosował pfizera:
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/izrael-%C5%9Bwiatowym-liderem-szczepie%C5%84-przeciw-covid-19-ale-s%C4%85-wobec-niego-te%C5%BC-oskar%C5%BCenia-wykres-dnia/ar-BB1cN9hu
  Moźe też istotne są inne czynniki. DNA, stan układu immunologicznego danej populacji, partie szczypawek.
  Wygląda jednak, że nasilenie skutków jest po pół roku (???).
  ZOBACZYMY…
  Zapewne też Izrael jest awangardą EKSPERYMENTU…

 7. Ale dlaczego? said

  Nowe, kolejne badania pokazujące dlaczego dzieci tak rzadko chorują na covida:
  https://losyziemi.pl/dzieci-z-mniejszym-prawdopodobienstwem-zarazaja-sie-sars-cov-2-i-maja-mniejsze-ryzyko-powaznych-objawow-w-gornych-drogach-oddechowych-dzieci-wystepuje-wiecej-niz-u-doroslych-receptorow-zdolnych-do-wy

 8. Ale dlaczego? said

  Mafia satanistyczna…
  Amantadyna, chlorochina w Polsce, podobnie jak iwermektyna i chlorochina na Zachodzie nie jest dopuszczana do leczenia, bo jest za tania, nie można z nich zrobić geszeftu, a najważniejsze: MOGŁY BY WYLECZYĆ Z COVIDA.

  Za to Remdesiwir kosztujący około 10tys. na pacjenta amerykańskiej firmy został w TRYBIE WARUNKOWYM w maju dopuszczony w USA i w czerwcu w EU (czyli automatycznie w naszym bantustanie).
  Może być stosowany tylko doźylnie, w szpitalu. Ma niewielki wpływ na przebieg covida, łagodzący…
  Już w październiku 2020 Niedzielski zamówił partię za 120mln zł.

  Natomiast chlorochinę wycofano z leków dopuszczonych na covida, a amantadynę nadal „badają”.
  https://pulsmedycyny.pl/chlorochina-lek-na-malarie-moze-zwalczac-koronawirusa-sars-cov-2-985130

  https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-w-polsce-arechin-chlorochina-nie-jest-juz-lekiem-na-covid-19

  https://www.gdziepolek.pl/substancje/remdesivir

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/lek-remdesivir-walczacy-z-koronawirusem-ile-kosztuje-cena-wedlug-koncernu-gilead/hlhecfv

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: