Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
  Novy o Jak zostałam sąsiadką „M…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Epitafium dla Polaków i ich zachodnich pobratymców

Posted by Marucha w dniu 2021-08-26 (Czwartek)

Motto; Żyjemy w czasach w których szatan nie potrzebuje się nawet skrywać, a świat ciągle nie może go zauważyć.

Wywrotka uniosła już swą skrzynię do góry i zaczęły się z niej staczać ludzkie śmiecie, z prędkością gwałtownie narastającą zgodnie z prawem grawitacji i to wprost w szeroko otwarte bramy piekła.

Ładunek ten, zwany przez naszych władców i oprawców „gojami” (czyli bydłem), trudno jest opisać, pojąć i nazwać. Natomiast uważam, że jego porównanie ze zwierzętami domowymi jest wysoce krzywdzące dla tych ostatnich żyjących według Bożych Praw. Pozostawiam więc sprawę nazewnictwa na boku, koncentrując się na opisie skutków.

Te istoty bez nazwy zaludniają Polskę i pozostałe kraje Zachodu, do których nasza Ojczyzna „dumnie” przynależy już od trzech dekad! Są one głuche na prawdę i wszelkie przejawy rozumu, ale za to głęboko przeświadczone o swej „wyjątkowości” i „wspaniałości”. Gdyby którakolwiek z nich przeczytała ten artykuł, nie pojęłaby z niego ni słowa, a jeśli by coś zrozumiała, to zareagowałaby z wściekłością, dotknięta do żywego tym, ze ktoś odkrył jej, tak skrzętnie ukrywane przed światem, plugastwo.

Po co więc trudzę się, pisząc go? Z powodu złośliwości!

Dziś, kiedy Świat osiągnął już taki stopień „rozwoju”, że umożliwia on zbrodnie globalnego ludobójstwa, bez zwrócenia nań uwagi przez owe istoty bez nazwy, narastająca lawina śmierci i związanego z tym chaosu, wywoła konieczność Paruzji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Paruzja) i indywidualnego rozliczenia przez Zbawiciela grzeszników już w perspektywie liczonej tygodniami i miesiącami, a nie latami czy dekadami.

Przyzwyczajeni do taplania się w kłamstwie, będą oni próbować wykręcać się od osobistej odpowiedzialności, tym „że nic nie wiedzieli” o całym oceanie zła, w którym żyli i który współtworzyli, jeśli już nie czym innym, to swa głupotą.

Tymczasem źródła takie, jak to, oraz innych nielicznych Świadków Prawdy, wytrącą im ten argument z rąk. Jeśliby szukali PRAWDY, to mogli ja znaleźć! Powędrują więc ekspresowo w otchłań piekła, usprawniając proces oczyszczania świata.

A ten wymaga ogromnego wysiłku sanacyjnego. Z dumą możemy przyznać, że na jego kondycję olbrzymi wpływ miała wieloletnia działalność „mesjasza z Wadowic”. W swej posłudze „duszpasterskiej”, nie tylko zreformował Kościół w trakcie Soboru, ale również cały obecny szatański „episkopat polski”, który jest z jego nadania.

Za jego czasów wyrosło najbardziej przebiegłe Imperium Ojca Dyrektora, który z iście piekielną wirtuozerią potrafi ograbiać najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych swych zwolenników, emerytów, karmiąc ich w zamian wytartymi sloganami o „Bogu, Honorze I Ojczyźnie”, a współtworząc jednocześnie harmonijną fikcję propagandową wraz z mediami okupacyjnymi wszystkich „opcji politycznych” judeo-neobolszewickich „elit”, które bez przerwy od 1989 roku do dziś administrują naszą nieszczęsną Ojczyzną na rzecz zachodniej globalistycznej finansjery i reszty zbrodniczych rabusiów.

To z gleby kultywowanej przez „naszego mesjasza” wyrósł antychryst Bergoglio (https://deon.pl/wiara/wiara-i-spoleczenstwo/falszywy-prorok-to-bergoglio-wszyscy-krytycy-papieza-franciszka,515112 ) na Tronie Piotrowym.

W ogóle osiągniecia JP2, były tak wielkie, że zmusiły one żydo-masońską watykańską kamarylę do nadania mu tytułu „Błyskawicznego Świętego” (Instant Saint), zamykając tym samym usta ewentualnym krytykom jego „świetlanej postaci”.

Reasumując te smutne rozważania, należy podkreślić, że z powodów naszkicowanych skrótowo powyżej, III Wojna Światowa, która toczy się już w formie hybrydowej przeciw Bogu i Jego Dzieciom od wielu dekad (pomijam tu fakt odwiecznych zmagań DORBA ze złem), a od dwu lat pseudo-pandemii, weszła już w formę kinetyczną, ma kuriozalny jednostronny kształt!

Szatan i jego sługi prowadzą zmasowany atak na Ludzkość, a ze strony tejże nie uświadczysz żadnej reakcji. W dalszym ciągu funkcjonuje ona w „reżimie pokojowym”, współpracując ze swymi oprawcami jakby nigdy nic.

Posłusznie daje się szprycować śmiertelnymi zastrzykami, ulegle wypełnia wszystkie absurdalne, poniżające ludzką godność i wysoce szkodliwe z punktu widzenia medycznego, moralnego i gospodarczego, polecenia oprawców!

Jak to nazwać, jak ocenić? Słów brakuje. Jedno nie ulega wątpliwości, za sytuację tą odpowiadają opisany powyżej istoty, na które w żadnym ludzkim języku nie stworzono jeszcze adekwatnego epitetu!

[Gajowy mawia o nich „kupa gówna”, ale chyba z gówna jest więcej korzyści, niż z tych istot – admin]

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 19 do “Epitafium dla Polaków i ich zachodnich pobratymców”

 1. UZA said

  „Szatan i jego sługi prowadzą zmasowany atak na Ludzkość, a ze strony tejże nie uświadczysz żadnej reakcji. W dalszym ciągu funkcjonuje ona w „reżimie pokojowym”, współpracując ze swymi oprawcami jakby nigdy nic (…) Jak to nazwać, jak ocenić? Słów brakuje. Jedno nie ulega wątpliwości, za sytuację tą odpowiadają opisany powyżej istoty, na które w żadnym ludzkim języku nie stworzono jeszcze adekwatnego epitetu!”

  „[Gajowy mawia o nich „kupa gówna”, ale chyba z gówna jest więcej korzyści, niż z tych istot – admin]”

  Rozumiem gniew, płynący z bezsilności, ale trzeba zrozumieć, że normalny człowiek nie ma wielkich szans w starciu z psychopatą. Psychopata prawie zawsze takiego człowieka ogra, bo nie krępują go żadne zasady ani uczucia. W dodatku psychopaci z górnej półki dysponują armią wyszkolonych specjalistów od ludzkiej psychiki. Każdy może sobie pochlebiać, że jego/jej nie złamią, ale to w większości przypadków tylko złudzenia. Jeżeli do tej pory my tu obecni zachowaliśmy trzeźwy osąd, to tylko dlatego, że oni się nie wysilili. Nastawili celowniki na masowego telewidza, już wstępnie obrobionego. Po prostu z jakiegoś powodu zależy im na ilości i na tempie. Śpieszą się i odwalają swoją robotę byle jak. A biedni ludzie poruszają się po utartych szlakach i trudno im uwierzyć, że ci, którym do tej pory ufali, prowadzą ich ku zagładzie.

 2. jok said

  Autor nie opisuje „polityków”, „elity”, lecz szarych oszukanych gojów…..

  Nie jest to opis ścisły. Piszę dalej – nie o politykach.
  Za „wyjątkowych” to może uważają się tzw. lemingi. Nie wiem, przynajmniej w kręgach Wwy, jaki procent z nich to goje. Pewnie 99 %, ale im „wyżej”/ bliżej „lepszego świata” wśród tych uważających się za wyjątkowych, tym odsetek gojów maleje.
  Nienawiść, niechęć lub olbrzymi dystans do JPII – jest wśród nich powszechny.

  Rydzykowcy, pisowcy, są skromniejsi z tą wyjątkowością. Może tam jest jakiś kult JPII, w każdym razie nie zaprogramowana nienawiść. Prawdziwy pisowiec, rzadko spotykany, lubi Kościół, nie znosi Rosji i Niemiec, nie „zauważa”, że Żydzi istnieją, prócz ich ewidentnych „zagrań” w 2018 r. teraz.

  Zapewne obie grupy są „głupimi gojami”. Zgoda. Ale jedni tolerują Kościół i Rydzyka, a drudzy ich nienawidzą. To jednak różnica.

  „Uproszczony opis” autora, ze świadomością, że w życiu/publicystyce niezbędne są skróty, uproszczenia i uogólnienia, uważam za mocno nieusprawiedliwiony.
  Może ujmę to dosadniej: wg mnie jest o kant d… potłuc.

 3. Prowokator said

  Skąd ta etymologia słowa „goj”? „Goj” oznacza poganina, a nie bydło.

 4. Boydar said

  Owszem, oznaczał, gdzieniegdzie. A były miejsca i są nadal, które właśnie wskazują – „równi bydłu”.

  Niektórzy, bardziej konserwatywni rabini, stoją na stanowisku, że w hierarchii społecznej bydło plasuje się jednak znacznie wyżej.

 5. zen said

  https://demotywatory.pl/3713971/Apokalipsa-2-9

  Apokalipsa 3:9. „Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami Hebrajczykami) – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem” – to są słowa Chrystusa.
  I Tesaloniczan 5. 1 – 3. „Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą”

 6. wewewe said

  Re 4: Niemniej w Dekalogu bydło stoi poniżej sług:

  21 Nie będziesz pożądał żony swojego bliźniego. Nie będziesz pragnął domu swojego bliźniego ani jego pola, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do twojego bliźniego».
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=222

  ———–
  Bardzo „unowocześnione” tłumaczenie…
  Admin

 7. Antares said

  „….wywoła konieczność Paruzji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Paruzja) i indywidualnego rozliczenia przez Zbawiciela grzeszników już w perspektywie liczonej tygodniami i miesiącami, a nie latami czy dekadami.”

  Panie Nowopolski, to kiedy dokładnie będzie ten koniec świata?bo widzę że Pan już dokładnie ją zna.
  W przeszłości też było masę wydarzeń gdzie ludzie też mówili że to apokalipsa, a potem wszystko wracało co normy. Dziś owszem sytuacja inna, pewne będzie więcej ludzkości wytrzebionej, ale też jaki jest poziom technologiczny w porównaniu z przeszłością. I pewne jak poprzednio świat zacznie od początku, przynajmniej jego część.
  I to bedzie koniec świata jaki znamy.

 8. Voodoosch said

  Chyba rzeczywiscie, bardziej niz te wszystkie szczypawki, przeziebienia (ktore staly sie inteligentne i krwiozercze), lockdowny, przerazilo mnie to, jak bardzo skretyniale jest dzisiejsze spoleczenstwo. Ja wiedzialem, ze nie jest super ale to naprawde mnie zaskoczylo. Nie wiem, ktore zwierzeta, nie maja nawet najmniejszego instynktu samozachowawczego…moze plankton(?)

 9. UZA said

  „W przeszłości też było masę wydarzeń gdzie ludzie też mówili że to apokalipsa, a potem wszystko wracało co normy.”

  Tym razem tak nie będzie. Do tej pory przemiany miały charakter w stosunku do człowieka zewnętrzny. Owszem poddawano ludzi ciężkim próbom, dręczono i zabijano ciała, ale na ducha, istotę człowieczeństwa, na ludzkie sumienie prześladowcy wpływu nie mieli. Po tym, co teraz knują globalni psychopaci, już nic do normy wrócić nie może. Oni przekraczają granicę, za którą jest tylko Piekło.

  Pan Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. Tak uformowanemu człowiekowi, wyposażonemu w sumienie, rozum i wolną wolę, powierzył zarządzanie resztą stworzenia („czyńcie sobie ziemię poddaną”). Psychopaci chcą nas poddać modyfikacji genetycznej i pozbawić Bożych darów . Ich celem jest sprowadzenie nas do poziomu zdalnie sterowanych robotów biologicznych. To jest gorsze niż zwykłe zabójstwo i woła o pomstę do Nieba.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Nie chcę siać paniki.
  Wciąż wierzę, że Bóg – jeśli zechce – jednym słowem może przywrócić naturalny porządek świata.
  Jeśli zechce…

  Zadbajmy zatem o zbawienie naszych dusz.
  Katolik wie, co to oznacza.

 11. UZA said

  Re 10: „Nie chcę siać paniki. Wciąż wierzę, że Bóg – jeśli zechce – jednym słowem może przywrócić naturalny porządek świata.”

  Ja też nie chcę siać paniki. Ani przez chwilę nie zwątpiłam w to, że Pan Bóg może z łatwością przywrócić naturalny porządek rzeczy. Może też zamknąć projekt „Ziemia” i – po przeprowadzeniu sądu – zaproponować ludziom coś nowego. Coś cudownego albo coś strasznego. Rada Pana Admina, żeby zadbać o zbawienie duszy jest jak najbardziej aktualna. Nieprzyjaciel się śpieszy, więc i my się śpieszmy.

 12. Ad. 10

  Bóg – jeśli zechce – jednym słowem może przywrócić naturalny porządek świata.

  9 lat… Jeszcze 9 lat…

 13. Mano Negra said

  Polacy byli naiwni i głupi we wrześniu 1939, nie nauczyli się niczego przez lata okupacji, poszli do „powstania”. Potem wierzyli w nadejście IIIWŚ, potem w „wolny Zachód”, potem w „obalenie komuny”. Dzisiaj są zdegenerowanymi frustratami, egoistami bez ducha. Gojami ciągnącymi złoty zaprzęg.

  A bat w tych samych, nieskalanych pracą łapskach złotoustych zwyrodnialców.

 14. revers said

  A oto skromna lista smiertelnych przypadkow wsrod sportowcow i olimpijczykow, ktorzy ze wzgledu na uprawianie sortu wyczynowego szczegolnie poddani sa badaniomm okresowym, min 1 rok i karta zdrowia, cos jak paszport zdrowia, nie mylic paszport toksyczzny, smiertelnych toksyn w szczepionce.

  Nie wszyscy sportowcy sa ujeci na liscie

 15. revers said

  „85 mld dolarów to łączna wartość wyprodukowanej przez USA broni i sprzętu wojskowego, który trafił w ręce talibów po przejęciu przez nich władzy w Afganistanie.

  Porucznik Korpusu Zaopatrzenia Rezerwy Marynarki Wojennej USA i członek Izby Reprezentantów Jim Banks powiedział w przemówieniu do Kongresu, że ogromna ilość sprzętu i broni pozostawiona w Afganistanie obejmuje 75 000 pojazdów, 200 samolotów i helikopterów, a także 600 000 sztuk broni strzeleckiej i lekkiej.

  „Dziś talibowie mają więcej helikopterów Black Hawk niż 85 proc. świata”
  – zauważył Banks.

  Powiedział, że talibowie przejęli sprzęt noktowizyjny i termowizyjny, osobiste pancerze i środki medyczne.

  To właśnie jego doświadczenie jako oficjalnego pośrednika między rządem USA a Afganistanem w transakcjach dotyczących broni pozwala Banksowi tak pewnie wypowiadać się o tych liczbach.

  „Dla mnie i innych jest to nie do pomyślenia, ale teraz talibowie mają urządzenia biometryczne z odciskami palców, skanami oczu i danymi wszystkich Afgańczyków, którzy byli po naszej stronie i pomagali nam przez ostatnie 20 lat” – powiedział Banks.

  Według kongresmena, Pentagon „spisał na straty” tę nieruchomość i nie planuje jej zwrotu.”

  A jaby komus chcialo sie wrocic z warszawki i monu po afganskie eldorado, to czeka jego armie niespodzianka zbrojna opisana j.w.

  A moze juz w Polsce lub w Kosowie, Albani, Macedoni Pln stoja talibanie.

 16. lewarek.pl said

  „Imperium Ojca Dyrektora, który z iście piekielną wirtuozerią potrafi ograbiać najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych swych zwolenników, emerytów, karmiąc ich w zamian wytartymi sloganami o „Bogu, Honorze I Ojczyźnie”, a współtworząc jednocześnie harmonijną fikcję propagandową wraz z mediami okupacyjnymi”

  W powyższym fragmencie pan Ignacy Nowopolski zagrał z tej samej partytury, z której gra lewactwo, polskie i nie tylko. Radio Maryja, kierowane przez chciwego zakonnika, który okrada emerytów, to samo zło; okłamuje swoich słuchaczy udając patriotyzm i wysługuje się rządzącym, kimkolwiek oni są. No, pięknie panie Nowopolski! A to pan sobie znalazł orkiestrę.
  A prawda jest taka, że 80 procent audycji Radia Maryja to audycje ściśle religijne, katolickie, z czego dużą część stanowią modlitwy odmawiane przez słuchaczy. I to doprowadza lewactwo do białej gorączki. Nie ma drugiego tak rozmodlonego radia w Polsce. To źle?
  Z pozostałych 20 procent tylko niewielką część stanowią audycje polityczne gdzie prezentowane są również idee i poglądy nie zawsze (a może nawet coraz częściej) niezgodne z oficjalną polityką rządu.
  Na falach Radia Maryja można usłyszeć rzetelne opinie o histerii koronawirusowej i dowiedzieć się o pochodzeniu i ubocznych skutkach wyszczepionek. Żadna inna rozgłośnia radiowa w Polsce nie przekazuje takich treści.
  To też źle?

 17. Marucha said

  Re 16:
  Ojdyr Rydzyk przyjaźni się z żydowskim agentem Jojne Danielsem. To już go skreśla.
  Tak, Rydzyk UDAJE patriotę.
  Jego „katolicyzm” jest GÓWNO wart. Sieje posoborową zarazę wśród naiwnych wiernych.
  Dodajmy do tego angtyrosyjskość a o Łukaszence jego media nie wyrażają się inaczej, niż „dyktator”.

  Parszywa. plugawa działalność pod pozorem „katolicyzmu”.

 18. NICK said

  Wyszyński i lolek.

 19. Boydar said

  I cała reszta też. Z tym że ryba od głowy się psuje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: