Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Robert Kennedy: A.Fauci, największy zbrodniarz wszechczasów

Posted by Marucha w dniu 2021-08-26 (Czwartek)

Statystycznie rzecz biorąc, co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej. A co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest, sprytną bestią.

Wydanie International Journal of Infectious Diseases z czerwca 2021 r. nosi tytuł „Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2”. Najbardziej niepokojącą częścią wyników badań było to, że testy wykazały SARS-CoV-2 w prawie każdym kontrolowanym narządzie, w tym w mózgu, płucach, tchawicy, nerkach i sercu mężczyzny wykazywały obecność kolczastych protein. Krótko mówiąc, całe jego ciało było przepełnione dużą ich ilością wywołanych szczepionką lub RNA. Ciało mężczyzny zostało wypełnione spike proteinami wywołanymi szczepionką .

Nowe sposoby na spowodowanie śmierci

Liczba zgonów z powodu pandemii będzie nadal rosła, a jedną z ubocznych przyczyn będzie odpływ lekarzy i pielęgniarek odmawiających przyjęcia eksperymentalnego, śmiertelnego zastrzyku zmieniającego genetykę.

Istnieje znaczna szansa na pokaźny niedobór pielęgniarek począwszy od 1 października, donosi były dziennikarz New York Times, Alex Berenson, ponieważ rezygnują one z pracy, zamiast przyjmować eksperymentalne szczepionki na koronawirusa.

Berenson twierdzi, że 1 października to proponowany termin obowiązkowych szczepień dla personelu wielu szpitali, a sytuacja jest tak poważna, że: „jeśli musisz zachorować, zrób to, zanim dojdą 1 października nowe wymogi”.

150 pielęgniarek i innych pracowników szpitala w Houston Methodist Hospital, których zwolniono za odmowę przyjęcia jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID, najwyraźniej uznano za zbędne.
Ale dwa miesiące później szpital stał się jednym z kilku w okolicy, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego.

Ile osób zmarło od początku pandemii z powodu strachu przed pójściem do szpitala lub z powodu braku badań na raka?
Ilu ludzi zostało zabitych z powodu masek, które zmniejszają ilość tlenu i zwiększają CO2?
Ilu z nich zmarło z powodu zamknięcia (pozbawienie słońca i witaminy D) lub zdystansowania społecznego?

Wiemy bez wątpienia, że ​​liczba samobójstw wzrosła dramatycznie z powodu tej polityki publicznej. Czy to morderstwo?

Wiemy, że ucierpiało zdrowie psychiczne i emocjonalne, ale dla ludzi, którzy tylko liczą zyski nic nie ma znaczenia poza promowaniem szczepionek, nawet jeśli zignoruje się świadomą zgodę i Kodeks Norymberski.
Ilu ostatecznie umrze z powodu niedoboru krwi? Zaszczepieni nie mogą już oddawać krwi! Ilu umrze z powodu zmian we krwi po zaszczepieniu? W grę nie wchodzą jedynie biliony białek kolczastych, ale także gromadzenie się czerwonych krwinek, co zmniejsza dostarczanie tlenu.

Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID za pomocą substancji takich jak iwermektyna? Nigdy nie powinniśmy zapominać, że dr Fauci poprowadził krucjatę przeciw funkcjonowaniu leków takich, jak Iwermektyna i hydroksychlorochina, które mogły zapobiec 80% zgonów i hospitalizacji z powodu COVID i zakończyłyby pandemię z dnia na dzień.

I nadal to robią. 21 sierpnia przeczytaliśmy, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wzywa ludzi do zaprzestania przyjmowania preparatorów weterynaryjnych w celu leczenia lub zapobiegania Covid-19.

Po wydaniu pełnej aprobaty, FDA udowodniła, że jest najbardziej zbrodniczą organizacją terrorystyczną na świecie, wraz z CDC.

Agencja nie ma nic przeciwko okaleczaniu i zabijaniu Amerykanów. FDA jest w pełni świadoma, że ​​szczepienia nie chronią, ale powodują urazy zdrowotne i śmierć oraz rozprzestrzeniają wirusa.

Kennedy pisze:

„Dr. Fauci i jego grupa spekulantów z branży farmaceutycznej i Doliny Krzemowej – pracując ze skorumpowanymi politykami, przejętymi agencjami federalnymi oraz kupionymi i pozbawionymi mózgów mediami głównego nurtu – wykorzystali mityczną pandemię COVID do zdobycia miliardów za szczepionki i inne dochodowe leki”.

Dr Vanden Bossche, który ma doktorat z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech mówi, że „zaszczepieni” to chodzący mordercy przenoszący choroby na innych. Szpryca rzekomo zapobiegająca „grypie Fauciego” jest formą morderstwa, ponieważ nieszczepieni ludzie są teraz narażeni na zarażenie się śmiertelnymi chorobami wytwarzanymi w ciałach zaszczepionych.

Dr Luc Montagnier , francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania” oraz stanowi zarówno „błąd naukowy, jak również medyczny”.

Wniosek

Statystycznie rzecz biorąc, co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej. A co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest, sprytną bestią, która jak wielu innych „lekarzy” potrafi zdobyć zaufanie, na które nie zasługuje.

Wszyscy słyszeliśmy o okrucieństwach popełnianych przez lekarzy podczas reżimu nazistowskiego. Te straszne czyny są w dużej mierze personifikowane przez Josefa „Anioła Śmierci” Mengele i garstkę innych, mniej znanych lekarzy Trzeciej Rzeszy, takich jak Erwin Ding-Schuler. Ponadto istnieje cała masa praktycznie nieznanych nazistowskich lekarzy, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie przeciwko ludzkości podczas II wojny światowej i wydarzeń, które do niej doprowadziły.

Fauci zostanie zapamiętany z czasem jako najstraszniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie, wraz z Kill Gatesem, rywalizujący z najgorszymi potworami historii. Mogą mówić wszystko co chcą, ale ich czyny przemawiają głośniej niż słowa. Historia nie będzie dla nich łaskawa i my też nie powinniśmy. Pamiętajmy, że Fundacja Gatesa jest znaczącym inwestorem w firmie Pfizer.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 29 do “Robert Kennedy: A.Fauci, największy zbrodniarz wszechczasów”

 1. JerzyS said

  Trzeba pamiętać, że to po II w. św. Amerykanie i Anglicy
  przejęli zbrodniarzy hitlerowskich i banderowskich
  i zapewnili im bezkarność!

 2. MatkaPolka said

  POLECAM STRONĘ – THE TRUTH COMES TO LIGHT – PRAWDA WYCHODZI NA JAW
  Polska wersja – tłumaczenie automatyczne – LINKI podam sukcesywnie do wypowiedzi

  Reiner Fuellmich niemiecko-amerykański prawnik zebrał grupę ok. 1000 lekarzy, naukowców, biologów genetyków specjalistów, prawników – stworzył Miedzynarodowy Komitet Śledczy w sprawie Coronawirusa
  w przygotowaniu do procesu NORYMBERGA 2.0 – ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
  Reiner Fuellmich wygrał procesy m.in z Volkswagen i Deutche Bank

  Jednym ze współpracownków Reinera Fuellmich jest Dave Martin – i na wywiwdach z Dave Martin sie skoncentruję i po kolei omówię starsze i nowsze wywiady – REWELACJA !!!

  W tej wypowiedzi skoncentruję się na wywiadach z Dave Martin – światowej klasy specjalista

  Dr Dave Martin założyciel I Dyrektor Naczelny (chariman) firmy M-CAM – International Innovation Risk Management

  To najwieksza firma na świecie – Zarządzająca Moniturująca, Ubezpieczająca płynne zasoby i finanse – inowacje, patenty, granty, bazy danych – system zarządzania firmy M-CAM jest używany w 168 krajach na świecie. Ich Business to Inovacje i Finanse.

  M-CAM dokonała przeglądu 4000 patentów na Coronawirusa i szczepionki jakie zostały złożone w ciagu ostatnich 20 lat

  (***) Abstrakt
  (kolejne patenty na wirusy SARS i lekarstwa w latach 2000, 2001, 2002, 2003, 2005,2006, 2008, 2015, 2016, 2017 – mają niemal taką samą sekwencje genetyczną –
  Covid-19 nie może być nazwany „novel”- praktycznie to ten sam wirus SARS z 2000 roku.

  2007 i 2008 patent na wirusa został odrzucony – bo nie można patentować natury

  Jeśli to wirus modyfikowany – to jest to broń biologiczna – zakazana prawem w USA – i we wszystkich traktatach miedynarodowych.

  Wirus SARS powstał i został opatentowany w University of North Carolina Chapel Hill następnie został wykupiony przez National Institutes of Health – rząd USA
  Zgodnie z ustawą Bayh-Dole, rząd Stanów Zjednoczonych jeśli rząd USA zapłacił za badania, są oni uprawnieni do korzystania z tych badań na ich żądanie lub według własnego uznania.
  Dlatego w 2017 i 2018 roku nagle National Institutes of Health musi przejąć na własność patent, do którego już posiadały prawa, należący do University of North Carolina Chapel Hill.
  (***)

  Historia patentów – na COVID -wideo i transkrypt

  https://truthcomestolight-com.translate.goog/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  w 1999 r. Anthony Fauci sfinansował badania na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill… gdzie NIAID (The National Institute of Allergy and Infectious Diseases(NIAID)) zbudował koronawirusa z defektem replikacji zakaźnej, który był specjalnie ukierunkowany na ludzki nabłonek płuc.
  Innymi słowy,stworzyliśmy SARS

  Opatentowaliśmy go 19 kwietnia 2002 roku, zanim doszło do jakiejkolwiek rzekomej epidemii w Azji, która, jak wiecie, nastąpiła po kilku miesiącach

  Ten patent –wydany jako patent USA 7279327 – ten patent jasno określa w bardzo specyficznym sekwencjonowaniu genów fakt, że wiedzieliśmy, że receptor ACE, domena wiążąca ACE-2, białko kolczaste S1

  Został nie tylko zaprojektowany, ale mógł być syntetycznie modyfikowany w laboratorium przy użyciu jedynie technologii sekwencjonowania genów, biorąc kod komputerowy i przekształcając go w patogen lub pośrednik patogenu. A ta technologia była finansowana wyłącznie na początku jako środek, dzięki któremu mogliśmy wykorzystać koronawirusa jako wektor do dystrybucji szczepionki przeciwko HIV”.
  #
  „…moja organizacja została poproszona o monitorowanie naruszeń traktatu o broni biologicznej i chemicznej na samym początku 2000 roku. Pamiętacie wydarzenia związane z wąglikiem we wrześniu 2001 roku. tylko pochodzenie wąglika… Naszą obawą było to, że koronawirus był postrzegany nie tylko jako potencjalny czynnik manipulacyjny do potencjalnego wykorzystania jako wektor szczepionki, ale także bardzo wyraźnie uważany za kandydata na broń biologiczną.

  I tak nasze pierwsze publiczne sprawozdanie na ten temat miało miejsce przed wybuchem SARS w drugiej połowie 2001 roku.

  Materiału jest bardzo dużo – trzeba to jakoś usystematyzować

  W skaład tej grupy wchodzą między innymi Rocco Galati – prawniki Konstytucyjny z Kanady czy Dr David Martin z USA jest specjalistą od prawa patentowego – jego firma firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  Te wypowiedzi zamieszczone jest to na stronie Truth Comes to Light – Prawda Wychodzi na światło (wychodzi na jaw)
  Są filmy i transkrypty wypowiedzi (b.ważne) – na bitchute i odysee – youtube cenzuruje

  Jest strona po angielsku i tłumaczenie automatyczne (google) na polski – nie zawsze dobre ale można zrozumieć

  Dr. David Martin w/ Dr. Reiner Fuellmich:

  This, My Friends, Is the Definition of Criminal Conspiracy…This Is Not a Theory. This Is Evidence.

  https://truthcomestolight.com/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/

  The video clip below is one interview from the 60th session of the Corona Investigative Committee, livestreamed on July 9, 2021, which can be found at Corona Ausschuss – Ausweichkanal channel.

  In this interview, Dr. David Martin shares a summary of his decades of research related to this global takeover via “scientific and message control”, following a trail left via US patents. His company M-CAM has reviewed the over 4,000 patents that have been issued around SARS coronavirus, including a comprehensive review of the financing.

  Contributing to the conversation are Dr. Wolfgang Wodarg, Attorney Viviane Fischer and Prof. Martin Schwab (legal advisor to Corona Investigative Committee). See below for partial transcript and links.

 3. MatkaPolka said

  zmoderowało sie – jedziemy dalej

  Po polsku

  Dr David Martin z dr Reinerem Fuellmichem:

  To, moi przyjaciele, jest definicja spisku przestępczego… To nie jest teoria. To jest dowód”.

  https://truthcomestolight-com.translate.goog/dr-david-martin-w-dr-reiner-fuellmich-this-my-friends-is-the-definition-of-criminal-conspiracythis-is-not-a-theory-this-is-evidence/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  Poniższy klip wideo to jeden z wywiadów z 60. sesji Komitetu Śledczego Corona, transmitowanego na żywo 9 lipca 2021 r., który można znaleźć na kanale Corona Ausschuss – Ausweichkanal .

  W tym wywiadzie dr David Martin dzieli się podsumowaniem swoich dziesięcioleci badań związanych z tym globalnym przejęciem poprzez „kontrolę nauki i wiadomości”, podążając śladem pozostawionym przez patenty amerykańskie. Jego firma M-CAM dokonała przeglądu ponad 4000 patentów dotyczących koronawirusa SARS, w tym kompleksowego przeglądu finansowania.

  W rozmowie uczestniczą dr Wolfgang Wodarg, adwokat Viviane Fischer i prof. Martin Schwab (doradca prawny Komitetu Śledczego Corona). Zobacz poniżej częściową transkrypcję i linki.

  (***)

 4. Boydar said

  „… Dr Luc Montagnier , francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania” oraz stanowi zarówno „błąd naukowy, jak również medyczny” …”

  To jakiś fake, nie wierzę, że ten żabojad nie kuma sensu tych wyszczepionek. A jeśli kuma, to nie może mówić o „błędzie naukowym czy medycznym”; równie dobrze mógłby bowiem stwierdzić, że zastrzyki z fenolu też były nieporozumieniem. Dodać należy, że żaden z podmiotów bigpharmy nie udostępnia zawartości tych ampułek do badań laboratoryjnych, więc autorytatywne wypowiadanie się o błędach czy nie błędach to tylko lanie wody.

  Tylko Ruscy pozwalają na lokalną (odbiorcy) analizę zawartości „Sputnika”

 5. MatkaPolka said

  W swoim ostatnim wywiadzie Dave Martin rozmawia z Ted Kuntz – Vaccine Choice Canada – organizacja charytatywna promująca brak przymusu szczepionek.

  W tym wywiadzie przedstawiony jest mechanizm korupcji polityków – OLBRZYMIE PIENIADZE za wprowadzenie reżymu sanitarnego – ograniczeń i restrykcji – na przykładzie Kanady i USA,– ale w innych krajach zorganizowane jest to podobnie.

  CZĘŚCIOWE TRASKRYPTY – ANGIELSKI I POLSKI – poniżej

  Dr. David Martin w/ Vaccine Choice Canada: On Canada’s Role in Producing the Weaponized “Covid” Injections Which Have Seriously Harmed and Killed Many — While Bought-And-Paid-For Public Officials Continue to Lie and Terrorize the Public.

  https://truthcomestolight.com/dr-david-martin-w-vaccine-choice-canada-on-canadas-role-in-producing-the-weaponized-covid-injections-which-have-seriously-harmed-and-killed-many/

  Justin Trudeau – Premier Kanady – ma swój prywatny interes finansowy – w technologii ‘szczepionek” – materiał biologiczny został zmieniony w broń biologiczną – zakazane traktatami – skierowany przeciw ludności w Kanadzie

  POLSKI – automatyczne tłumaczenie

  Dr David E. Martin podaje szokujące informacje o Covid na temat roli Kanady w produkcji rozwoju „szczepionki”i jej zmiany materiału biologicznego jako broń biologiczna (weaponize vaccine) !
  autor: Ted Kuntz , Vaccine Choice Canada – 21 sierpnia 2021 r.

  https://dmrf77puv3cl6pet2ttgzsgu6m-ac4c6men2g7xr2a-truthcomestolight.translate.goog/dr-david-martin-w-vaccine-choice-canada-on-canadas-role-in-producing-the-weaponized-covid-injections-which-have-seriously-harmed-and-killed-many/

  Dr David Martin z Vaccine Choice Canada: O roli Kanady w wytwarzaniu uzbrojonych zastrzyków „Covid”, które poważnie zaszkodziły i zabiły wielu – podczas gdy kupowani i opłacani urzędnicy publiczni nadal kłamią i terroryzują społeczeństwo

  Tłumaczenie automatyczne(„googlina”) – niezbyt dobre

  W poniższym filmie Ted Kuntz, prezes Vaccine Choice Canada, prowadzi potężną rozmowę z dr Davidem Martinem na temat kanadyjskiego zaangażowania w rozwój wysoce toksycznych „szczepionek przeciw covidowi”. Dr Martin dodaje do informacji, którymi wcześniej podzielił się w innych wywiadach, ujawniając dodatkowe szczegóły dotyczące tego globalnego spisku przestępczego, zdrady i „umyślnego aktu zbrodni przeciwko ludzkości” popełnianych przez urzędników publicznych. Najciekawsze transkrypcje znajdują się pod filmem.

  TRANSKRYPT POLSKI

  Dr David Martin z Vaccine Choice Canada: O roli Kanady w wytwarzaniu zastrzyków „Covid”, jako broni biologicznej,które poważnie zaszkodziły i zabiły wielu – podczas gdy kupowani i opłacani urzędnicy publiczni nadal kłamią i terroryzują społeczeństwo.

 6. MatkaPolka said

  Mechanizm jest taki – najpierw rząd finansuje badania nukowe na Uniwersytecie (ze środków publicznych), patentuje się prace badawcze – potem tworzy sie prywatne firmy, – w tym przypadku farmaceutyczne – sprzedaje sie patent – a Premier ma udziały finansowe i zyski – pod warunkiem przymusu sanitarnego –
  np. Premier wydaje rozporządzenie o Paszportach Szczepionkowych – możesz podróżować, ale tylko wtedy, gdy sie zaszczepisz – a ja Premier jestem współudziałowcem firmy produkującej szczepionkę.

 7. bryś said

  Fauci nie stanowi prawa.

  ————
  No i co?
  Policja też nie stanowi prawa, ani ekspedientka w sklepie, ani ochroniarz…
  Admin

 8. wewewe said

  Re 7:
  Ale przelewy to chyba przyjmie, co nie?

 9. andzia said

  Te preparaty genetyczne nie zapobiegają zakażeniom ale mają łagodzić objawy zakażenia tym wirusem. Według dr Bosche`a szczepionki wyzwalają produkcję specyficznych przeciwciał, które tłumią naturalne mechanizmy obronne przejmując nad nimi kontrolę. Zaszczepieni po zetknięciu się z wirusem są inkubatorami dla nowych, zlośliwszych mutantów.:Warto przeczytać: https://stolikwolnosci.pl/przeczytaj-prawda-czy-mit-czas-pokaze/
  Gdzieś indziej czytałam wypowiedż prof. Zielińskiego, genetyka, że zaszczepieni są bardziej narażeni na wszelkie wirusy i bakterie. Brzmi to ponuro, bo będą chorować wszyscy a wrzaskliwe mendia przekonają gawiedż, że to niezaszczepieni roznoszą covid-19, bo i bakterie będą cozwidem.

 10. UZA said

  „błąd naukowy, jak również medyczny”

  Luc Montagnier faktycznie tak powiedział – ten wywiad można znaleźć w Sieci. Udzielił takiej odpowiedzi na pytanie, co sądzi o masowych szczepieniach wobec istnienia leku, który działa i nie jest drogi (prawdopodobnie chodziło o hydroksychlorochinę i azytromycynę – zalecane przez tzw. Protokół Raoulta) . W tym wywiadzie Montagnier określił także jako coś „nie do pomyślenia” szczepienie w trakcie pandemii. Wspomniał również o ryzyku ADE. Z kolei w nowym wywiadzie (jeszcze jest na CDA) mówi o możliwych odległych skutkach „szczepionek”, w tej chwili jeszcze nieznanych. Jak każdy rozsądny człowiek zwraca uwagę na konieczność działania dwutorowego – prócz profilaktyki (szczepienia), potrzebna jest też terapia. Na pytanie prowadzącego wywiad, jednoznacznie oświadcza, że sam nie zaszczepi się na kowid, a gdyby miał objawy, to zażyłby leki (azytromycynę i Plaquenil czyli hydroksychlorochinę) .

 11. Marucha said

  Re 9
  Te preparaty najpierw miały niezawodnie zabezpieczać przed zarażeniem.
  Potem już nie zabezpieczać, ale chronić przed rozprzestrzenianiem wirusa na otoczenie.
  Teraz – ani jedno ani drugie – tylko mają zapewniać łagodniejszy przebieg choroby (kto to testował??)

  A obecnie już zaczynają przebąkiwać, że wyszczepionki NIC nie dają, ale szczepić się trzeba, bo tak i już.

 12. bryś said

  „No i co? Policja też nie stanowi prawa, ani ekspedientka w sklepie, ani ochroniarz… Admin” – dlatego nie zapominajmy o wysokości szubienicy i grubości sznura. Jego nie będzie najwyższa.

  „Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID za pomocą substancji takich jak iwermektyna? ” – nie rozmywajmy winy. Dla nas główną odpowiedzialność ponoszą dekretujący i podpisujący ustawy czy rozporządzenia. Wyżej na razie nie sięgniemy. Chociaż własny pieniądz by nie zaszkodził.

 13. Andzia said

  re: Marucha
  Tak, to jest ta nowa normalność: zamordyzm, szczepienia, izolacja społeczna, kontrola, donosicielstwo. Plandemonium, a ludzie jak dzieci we mgle: mają oczy a nie widzą, mają uszy ale słuchają tylko telewizora i takie oczywistości jak te kłamstwa pozostają bez żadnej refleksji. I to niezależnie od wykształcenia.

  ——
  To bydło nawet nie dostrzega idiotyzmu stwierdzenia: POWRÓT NOWEJ NORMALNOŚCI.
  Admin

 14. Kar said

  re;11/Gajowy

  – z ostatniej relacji mojej siostry, moje wujki w Polin poszly zdecydowanie w starosc..drugie zmruszale glebokie dno-starosc..Efekt podwojnej szprycy, zgaduje. A nikt ich do tego nie zmuszal. Dobrowolnie, ot tak ze strachu, bo w sluzbie dla gudla z uszami po sobie

 15. Andzia said

  re: Bryś
  „wyżej nie sięgniemy…” Myśli Pan o kurduplu pilnowanym dzień i noc w swojej jamie przez żandarmów?Bo oficjalnie to jego partia rządzi. Światem nie musimy się przejmować. WHO oficjalnie podaje aktualności tylko minister desygnowany przez kurdupla na urząd d/s zdrowia nie publikuje tych informacji. Za to kłamie jak najęty o zarażeniach, falach i koniecznościach. Tumani i przestrasza w trosce o zdrowie Polaków, a przede wszystkim w trosce o kabzę dla siebie i kolegów kurdupli mentalnych.

 16. Olo said

  Re. 1. JerzyS

  Diabelscy anglosasi stworzyli ich na własne podobieństwo, więc musieli przyjąć. I w tym też działaniu zawiera się odpowiedź kto ciągle podpala świat i wywołuje wojny.

 17. bryś said

  re: Bryś
  „„wyżej nie sięgniemy…” Myśli Pan o kurduplu pilnowanym dzień i noc w swojej jamie przez żandarmów?” – raczej myślę o właścicielach świata i systemu finansowego, mających na swe usługi najemne armie, i rządy krajów. Nie wiadomo na ile są to właściciele, korporacji, bo gdzies kapitał wędruje, a na ile oni też są narzędziem. Co do władcy tego świata – upadłego anioła – tylko swoim krzyżem i jego godnym niesieniem mu możemy dokuczyc.

  Kurdupel z kotem i tak jest nasz, bez nas jest nikim.

 18. Bart Wagner said

  To my jesteśmy nikim, panie Brysiu. My nie mamy nic, nawet samych siebie, jako iż jesteśmy własnością systemu. Tak prawi ichnie (bo nie nasze) Prawo, a prawo mogą sobie stanowić ci, którzy mają prawo pisać i zmieniać prawo. Oni oprócz prawa mają także wszelkie możliwe środki do wymuszania takowego, łącznie ze współczesną neo-etyką, a my nie możemy nawet popiskiwać. Nawet Życie po życiu nam odbierają (właśnie są w trakcie tego procesu).

  Nawet wykrzyknik Caveamus nie ma racji bytu.

 19. UZA said

  „Gdzieś indziej czytałam wypowiedż prof. Zielińskiego, genetyka, że zaszczepieni są bardziej narażeni na wszelkie wirusy i bakterie. Brzmi to ponuro, bo będą chorować wszyscy a wrzaskliwe mendia przekonają gawiedż, że to niezaszczepieni roznoszą covid-19, bo i bakterie będą cozwidem.”

  Gdyby wyszczepieni zaczęli masowo chorować (i umierać), to nic by nam złego nie zrobili. Nie byliby w stanie. Gawiedź, która by w takiej sytuacji pozostała, to byliby niewyszczepieni, czyli my. Bo nasze organizmy, niezmodyfikowane genetycznie, zdołałyby naturalnie wytworzyć przeciwciała. Wrzaskliwe mendia do niczego nas by nas nie przekonały (tak jak dotąd nie zdołały) , tym bardziej, że wielu wrzaskunów ucichłoby na zawsze. A samych siebie przecież nie musielibyśmy się bać. Ten scenariusz nie wydaje się wcale ponury.

 20. Piskorz said

  re 19 bo będą chorować wszyscy „….bo jak odporność organizmu spadnie wielokrotnie…to tak będzie.!! DZIWIĆ SIĘ TRZEBA TYLKO TYM BOJAŹLIWYM, KTÓRZY SZCZYPAWKĘ BIORĄ NA POTĘGĘ !! A zero wiedzy, co to gówno zawiera.!! I zero zainteresowania..nim!

 21. Siekiera_Motyka said

  Japonia zauważyła problem ze szprycę Mengela ,

  „Japońskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w czwartek, że około 1,6 miliona dawek szczepionki Moderna Covid-19 zostało wycofanych z użycia z powodu zanieczyszczenia niektórych fiolek, które „reagują na magnesy”, według urzędnika ministerstwa. ”
  https://www.zerohedge.com/covid-19/japan-withdraws-16-million-moderna-doses-over-contaminant-reacts-magnets

  A w Polin nie ma żadnych problemów.

 22. bryś said

  „Bart Wagner” – inne kraje też mają problemy z pasorzytami. To nasz kraj, nasza administracja, nasz system prawny wypracowany przez wieki. Potrzeba tylko paru cięć.

 23. Maverick said

  Już niedługo ci co zaszczepili na świruska będą umierać od nadmiaru białka kolczastego, „spike protein” którego produkcja nie może być zatrzymana po uruchomieniu tego procesu. Już padają ludzie z narządami przpełnionymi białkiem kolczasty. Na dodatek kabalistyczne media trąbia o decyzji FDA że zatwierdziło szczepionkę, tylko nie mówią jaką. Nie tą co jest w użytku obecnie ale tą nazywaną „comernity” która nawet nie jest w produkcji, ale będzie zawierała truciznę podobną do trucizny zawartej w „rund up”. Pewnie idioci znowu polecą się szczepić.

 24. Andzia said

  re: 19
  Wszyscy zaszczepieni nie będą umierać od razu, to zależy od organizmw, a jak będą chorować, to nikt nie obwieści, że zaszczepiony. Zanim będzie zmuszony się hospitalizować, to może wiele osób zarazić.Poza tym eksperyment medyczny to co druga pusta próba. Nawet zaszczypani podwójnie, mogli dostać jedną dawkę preparatu, albo wcale. Celem pandemonium jest depopulacja. ub.roku czytałam wypowiedż baby z gremium MFW, że padają im systemy emerytalne, bo nie przewidzieli, że ludzie będą tak dlugo żyć. Przy okazji zrobią sobie producenci szczepionek, firmy ubezpieczeniowe, które zgarnęły skladki, ale za skutki eksperymentów nie odpowiadają,

 25. bryś said

  Andzia – System emerytalny już od dawna leży. Jako rozumiany przez miejsce które przechowuje, i inwestuje dla nas nasze składki. Polecam film:

 26. Boydar said

  „… 1,6 miliona dawek szczepionki Moderna Covid-19 zostało wycofanych z użycia z powodu zanieczyszczenia niektórych fiolek, które „reagują na magnesy” …”

  Wniosek japoński z tego, że dobry wyszczep na magnes nie reaguje. W mordę jeża, przecież dr Mengele udowodnił to już osiemdziesiąt lat temu ! Co za żółte głąby …

 27. Maverick said

  Australia miejscem eksperyentu globalistów. To co tam jest ćwiczone i przerabiane dotrze do każdego kraju który kontrolują w tym do Polski.

 28. revers said

  re23

  Pfizer / FDA: 95% oszustwa?

  Pełna aprobata FDA?

  Szczepionka przeciw Covid firmy Pfizer-Biontech

  Jak amerykańska FDA „w pełni zatwierdziła”
  szczepionkę Pfizer, jednocześnie wykluczając odpowiedzialność za produkt.

  W jaki sposób amerykańska FDA może „w pełni zatwierdzić” szczepionkę Pfizer Covid bez wymagania odpowiedzialności za produkt?

  Jako amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa biologicznego dr. Meryl Nass ujawniła (https://childrenshealthdefense.org/defender/mainstream-media-fda-approval-pfizer-vaccine/) , po prostu podzielić szczepionkę Pfizer na dwa produkty : ➡️produkt markowy ( „Comirnaty”),
  który otrzymał pełną licencję na rynku, ale jest obecnie niedostępny w Stanach Zjednoczonych (z powodu „niewystarczających zasobów”);

  ➡️oraz produkt niemarkowy („szczepionka Pfizer / Biontech”),
  który jest powszechnie dostępny w Stanach Zjednoczonych, ale pozostaje w ramach istniejącego zezwolenia na stosowanie w sytuacjach awaryjnych (EUA).

  Rezultat:
  wykorzystują niedostępny markowy produkt, aby uzasadnić politycznie umotywowane (https://swprs.org/the-vaccine-passport-agenda/) nakazy szczepień, ale mogą następnie dostarczyć niemarkowy produkt, aby uniknąć jakiejkolwiek odpowiedzialności za obrażenia poszczepienne (nie ma odpowiedzialności w ramach EUA,
  ale istnieje pełna odpowiedzialność w ramach licencji rynkowej).

  Wygląda na to, że Pfizer i FDA mogą być świadomi niekompletnego i coraz bardziej wątpliwego stanu bezpieczeństwa i skuteczności (https://blogs.bmj.com/bmj/2021/08/23/does-the-fda-think-these-data-justify-the-first-full-approval-of-a-covid-19-vaccine/) eksperymentalnych szczepionek .‼️

  Jak dr. Nass zauważa (https://childrenshealthdefense.org/defender/mainstream-media-fda-approval-pfizer-vaccine/) , że obywatele zmuszeni do przyjęcia tej szczepionki wbrew swojej woli z powodu mandatu federalnego, korporacyjnego lub szkolnego mogą zażądać otrzymania (niedostępnego) markowego produktu, który wiąże się z pełną odpowiedzialnością w przypadku urazu poszczepiennego.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwych urazów spowodowanych szczepionką Covid , zapoznaj się ze zaktualizowanym przeglądem zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką Covid (https://swprs.org/the-latest-on-covid-vaccine-adverse-events/) .

  Na całym świecie szczepionki przeciw Covid mogły już zabić lub zranić dziesiątki tysięcy ludzi, w tym osoby o niskim ryzyku ciężkiego Covid 19.

  Na marginesie, były komisarz FDA Scott Gottlieb jest członkiem zarządu firmy Pfizer (https://www.pfizer.com/people/leadership/board-of-directors/scott_gottlieb-md) .

  https://swprs.org/pfizer-fda-95-deception/

 29. Piskorz said

  re 25 P. Bryś b.dziękuję..ps Rosyjski ZUS radzi sobie w ten sposób, że bierze
  pożyczki w rożnych bankach komercyjnych; więcej info na ten temat nie mam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: