Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Badania dowodzą transformacji zaszczepionych w roznosicieli

Posted by Marucha w dniu 2021-08-27 (Piątek)

Przełomowy artykuł prestiżowej grupy badawczej Oxford University Clinical Research Group, opublikowany 10 sierpnia w The Lancet, zawiera alarmujące konkluzje dotyczące efektów szczepionki przeciw COVID.

MOTTO: The truth hurts, but silence kills. Prawda boli, ale milczenie zabija /Mark Twain/

Badania wykazały, że zaszczepione osoby noszą w nozdrzach 251 razy więcej koronawirusów w porównaniu z osobami nieszczepionymi. Łagodząc objawy infekcji, szczepienie pozwala zaszczepionym osobom na przenoszenie niezwykle wysokiej ilości wirusów bez początkowego zachorowania, potencjalnie przekształcając je w ich roznosicieli.

Zjawisko to może być źródłem dramatycznego wzrostu infekcji w wysoko zaszczepionych populacjach na całym świecie.

Autorzy artykułu, Chau i wsp., wykazali zupełną bezużyteczność szczepionek i transmisję wirusów w ściśle kontrolowanym środowisku w zamkniętym szpitalu w Ho Chi Minh City w Wietnamie.

Naukowcy zbadali pracowników służby zdrowia, którzy nie mogli opuścić szpitala przez dwa tygodnie. Dane wykazały, że w pełni zaszczepieni pracownicy — około dwa miesiące po wstrzyknięciu szczepionki Oxford/AstraZeneca COVID-19 (AZD1222) — nabyli, przenieśli i przekazali wariant Delta swoim zaszczepionym kolegom.

Prawie na pewno przenieśli również infekcję Delta na podatne osoby nieszczepione, w tym ich pacjentów. Sekwencjonowanie szczepów potwierdziło, że pracownicy przekazali sobie SARS-CoV-2.

Jest to zgodne z obserwacjami w USA Farinholta i współpracowników oraz zgodne z komentarzami dyrektora Centrum Kontroli i Prewencji Chorób przyznających, że szczepionki przeciw COVID-19 nie powstrzymały transmisji SARS-CoV-2.

11 lutego Światowa Organizacja Zdrowia wskazała skuteczność szczepionki AZD1222 na poziomie 63,09% przeciwko rozwojowi objawowego zakażenia SARS-CoV-2. Wnioski z artykułu Chau potwierdzają ostrzeżenia czołowych ekspertów medycznych, że częściowa, niesterylizująca odporność z trzech notorycznie „nieszczelnych” szczepionek COVID-19 pozwala na przenoszenie 251 razy większej liczby wirusów SARS-CoV-2 w porównaniu z próbkami z okresu przedszczepiennego w 2020 roku.

W ten sposób mamy kluczowy element układanki wyjaśniający, dlaczego epidemia Delta jest tak groźna – w pełni zaszczepieni odgrywają funkcję potężnych szerzycieli infekcji w stylu tyfusu Mary.

Zaszczepione osoby wywołują skoncentrowane eksplozje wirusowe w swoich społecznościach i napędzają nowe wzrosty infekcji. Zaszczepieni pracownicy służby zdrowia prawie na pewno zarażają swoich współpracowników i pacjentów, powodując przerażające skutki uboczne.

Kontynuacja szczepień tylko zaostrzy ten problem, szczególnie wśród lekarzy pierwszego kontaktu i pielęgniarek, które opiekują się podatnymi pacjentami.

Systemy opieki zdrowotnej powinny natychmiast zrezygnować z wymogów szczepienia, dokonać oceny pracowników którzy są silnie odporni na Delta i rozważyć potencjalne zagrożenie obecnych zaszczepionych pracowników opieki zdrowotnej dla pacjentów i współpracowników wysokiego ryzyka.

Autor: dr Peter McCullough
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 43 do “Badania dowodzą transformacji zaszczepionych w roznosicieli”

 1. NICK said

  Nie będzie.
  Komentarza.
  Siewców „zaszczepionych”.

  Unikajcie.

  Proszę.

 2. Maciejasz said

  Panie Nick
  Ja bym z chęcią unikał zaszczepionych. Ale jak? U mnie w pracy chyba większość zaszczepiona. Sąsiedzi, z którymi jeżdżę często rano do pracy też. Tak jak członkowie rodziny, którzy mieszkają niedaleko i z którymi odwiedzamy się nawzajem. I jeszcze obce osoby, które spotykam w autobusach gdy wracam do domu.
  Jedyne co to mogę oddać siebie i najbliższych pod opiekę Opatrzności. Wydaje mi się, że sprawy zaszły już tak daleko, że na niektóre ze zjawisk nie mamy już wpływu. Zostaje tylko wytrwać.

 3. ,, Wizjoner" said

  GMO – Genetycznie Modyfikowany Osobnik.

 4. Bójta sie, dzielta sie, nienawidźta sie, mordujta sie, bo chujta, bo srelta, bo widzimiśta, bo nochalujty tak chcom.

  W lesie nasrał szyd
  I na tym gównie urósł grzyb
  Taki ładny w kropeczki
  Zwija ludzi w kuleczki

 5. Maverick said

  Ponoć zaszczepieni mają 250 razy więcej w sobie wirusa wytworżonego poprzez szczypawkę niż niż niezaszczepieni i chorzy. W wielu krajach już nie przyjmują organów od zaszczepionych jak i nie pobierają krwi czy osącza krwi. Czyli brak krwi w bankach spowoduje podskok w śmiertelności i zapewne o to chodzi. Łże media w rękach kabalistów idą na całego ze swoimi kłamstwami i spora część ludzi wierzy w te brednie.

 6. Maverick said

  W Polsce zbaranieli do tego stopnia że szczepią w kościołach. Czyli nawet w mięjscu świętym zezwalają na lucyferiańską szczepionkę aby została podana słabym w świątyni bożej. Boże przebacz im nie wiedzą co czynią.

 7. zen said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/kanadyjski-sad-oficjalnie-przyznal-fakt-nieistnienia-covida/

 8. Kar said

  ha, Nick zes sie nie popisal. No nie! Gdzie ty sie chowasz, i w jakich realiach wegetujesz ?? …z kurami na wygnaniu??..dochtor..

 9. Andzia said

  To chyba z tej nowej germańskiej medycyny. Proponuję obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=VdwnGaYrWNg
  To o emocjach, które powodują choroby/objawy.
  To co się obecnie dzieje, to wzmożony atak na ludzi: bezustanne straszenie, dyskryminacja i szczepienie preparatami genetycznymi,

 10. Maverick said

  David Knight show wywiad z lekarzem

  https://www.audible.com/pd/Wed-25Aug21-INTERVIEW-Dr-McDonald-Masks-Are-Child-Abuse-Podcast/B09DMK447N?ref=a_pd_The-RE_c0_lAsin_0_2&pf_rd_p=1da7ab30-c785-4a0e-a160-4a7e7077b353&pf_rd_r=E9189YPKSF1RGKMA63KB

 11. Olo said

  Coraz więcej zgonów młodych sportowców polskich. Co ich zabija? Szpryca Mengele-Niedzelskiego?

 12. Andzia said

  A te publikowane badania naukowe są takie jak nauka dzisiaj. Jak się odpowiednio zapłaci, to i badania będą na zamówienie. Podobnie jak opinie rozmaitych biegłych w sprawach sądowych skutecznie podważane przez niespecjalistów prawników.
  Wniosek z badań jest taki, że trzeba się bać jeszcze bardziej. Może ta delta to wyprodukowane białko kolczaste? Wirusy to też odpady białkowe. Trudno, aby ich nie było na świecie zamieszkałym przez stworzenia, Najgorsze jest to, że zbrodniarze niedouczeni zabrali się do genomu człowieka. Sam diabeł za nimi stoi.Proponuję obejrzeć pogodny film, jak doskonale Bóg nas stworzył: https://www.youtube.com/watch?v=ob9NJgz41Zc&t=1288s

 13. JANKO said

  „Coraz więcej zgonów młodych sportowców polskich” a słyszałeś o sterydach żaden sport zawodowy bez tego nie istnieje i nie jest zdrowy a ty jakieś brednie o wirusie wypisujesz .

  ——
  Sp… laj.
  Admin

 14. Primo NON NOCERE said

  Nawet sie zdziwiłem jak DoRzeczy opublikowało dane z bazy powikłań (jest na ich stronie) :
  „Już ponad dwa miliony powikłań według oficjalnych danych UE”
  i czytamy :
  „Ponad 20 tys. zgonów
  Blisko powoła zgłoszeń (1 021 867) stanowi przypadki poważne. W rozumieniu unijnej definicji są to „zdarzenia medyczne, które skutkują śmiercią, zagrażają życiu, wymagają hospitalizacji, skutkują innym stanem o istotnym znaczeniu medycznym lub przedłużeniem trwającej hospitalizacji, skutkują trwałą lub znaczną niepełnosprawnością lub niezdolnością do pracy, lub jest wadą genetyczną bądź wrodzoną”.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/196595/ponad-dwa-miliony-powiklan-ue-publikuje-dane-nt-szczepien.html

  w międzyczasie polecam film : .tinyurl.com/ostatniaprosta

 15. Jan said

  Do Janko w 30 letniej historii nie zmarł żaden kickboxer : a w ub tygodniu zmarł nagle Gniewko Herbst lat 19 , a co go rożni od pozostałych ? przyjął preparat genetyczny ….

 16. jola said

  Japończycy wycofali 1,6 miliona szczepionek ze względu na ich skażenie , a co dokładnie było ? czytamy :
  „The ministry said later in the day that the substance that had been mixed in may have been metal. „It’s a substance that reacts to magnets,” a ministry official said. „It could be metal.””
  https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus/COVID-vaccines/1.6m-Moderna-doses-withdrawn-in-Japan-over-contamination

  podkreślę to : „It’s a substance that reacts to magnets,”!!!!

  być może to jest uzasadnienie tych reakcji po szczepieniu : .https://www.bitchute.com/video/0Fh3OVXYM4Xr/

 17. gd-ap said

  Trochę przygłupi ten artykuł … dla mocno naiwnych odbiorców.

  ——
  A co konkretnie? Doczekam się odpowiedzi?
  Admin

 18. Greg said

  Gad?-ap.
  Dyżurny troll ?

 19. andi said

  Zaszczepieni sa 13x bardziej narażeni na zakażenie :
  „New Israeli preprint shows natural immunity to #SARSCoV2 is FAR superior to the artificial kind – vaccinated people were 13x as likely to be infected and 27x to have symptomatic infections as a matched cohort that was previously infected. And this is with Delta dominant.”

  w linku jest źródło do badań

 20. Kosierne połykanie pelikanów na wszystkich frontach walki z ludzkością, gdzie głównie strzelają une niezgody kością. Nie wierzę w żadne ychnie „badania”! A każdemu, kto bredzi o jakimś srowidzie w swoim durnym zwidzie należy się szczał kościotrupem przez ten duracki kowidiański łeb.

 21. NICK said

  Roznoszą.
  Kar.
  Twoja jebana nać.
  Nad sobą się pochyl.
  Chuju.

  Ponieważ.

  Żadnej wiedzy nie masz.

  ż

 22. Marcin said

  https://cai24.pl/swiat/39684/podano-ile-w-europie-jest-powiklan-i-zgonow-po-szczepieniach-liczby-przerazaja/

  W tej chwili w Europie podano 552,4 mln dawek szczepionki na COVID-19, którą przyjęło 450 milionów obywateli.

  Z danych zawartych w raporcie Health Impact News wynika, iż odnotowano 2 074 410 zgłoszeń dotyczących urazów spowodowanych szczepieniami.

  Przeraża ilość zgonów, bowiem odnotowano 21 766 z tych przypadków okazało się śmiertelnych po szczepieniach.

 23. Jurek said

  Ze strony po holendersku ztranslatowalem:

  Pandemia to dopiero początek, przyszłość jest katastrofalna: „Stawką jest teraz tylko jedna rzecz i jest nią przetrwanie naszej rasy ludzkiej”
  24 sierpnia 20213582 11

  © Freepik
  BD Drodzy czytelnicy, to najważniejszy i przerażający ze wszystkich artykułów Covid. „Szczepionka” Covid powoduje, że ciała zaszczepionych wytwarzają warianty, które mogą stać się coraz bardziej śmiercionośne i wyniszczać ludzką populację. Zaszczepieni to ci, którzy wydalają wirusa i rozprzestrzeniają chorobę. Innymi słowy, kampania szczepień rozprzestrzeniła wirusa, zamiast go powstrzymać. Nauka popierająca ten wniosek wydaje się być przekonująca. Albo agencje zdrowia publicznego są pełne całkowicie niekompetentnych i całkowicie głupich ludzi, albo polityka Covid ma na celu zmniejszenie populacji. Tak czy inaczej, pandemia dopiero się rozpoczęła, a najgorsze przed nami, pisze Paul Craig Roberts.
  Przerażające ostrzeżenia dwóch czołowych wirusologów dotyczące zastrzyków COVID: ignorowane przez rząd i duże media

  Jeśli dwóch czołowych naukowców dojdzie do podobnych wniosków na temat obecnego globalnego nacisku na szczepienie wszystkich eksperymentalnymi szczepionkami na COVID, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Obaj bardzo doświadczeni naukowcy mają całkowicie negatywną opinię na temat prób szczepień. Gorzej niż nieskuteczność, wskazują na negatywne skutki zdrowotne dla światowej populacji. Ci dwaj renomowani badacze medycyny, którzy mówią prawdę, sprawiają, że Fauci wygląda na tak nieudolnego, podstępnego i niebezpiecznego, jakim jest naprawdę, pisze dr Joel S. Hirschhorn.

  W tym artykule podkreślono, że Fauci nie tylko przedstawił niewłaściwe, potencjalnie katastrofalne rozwiązanie pandemii, ale zablokował to właściwe.

  Wiele z tego, co mówią ci dwaj wirusolodzy, jest wysoce techniczne. Ten artykuł upraszcza ich kontrowersyjne przekazy, nie tracąc ich podstawowego znaczenia. Opinia publiczna musi zrozumieć ich ostrzeżenia, które obalają wszelką propagandę szczepionkową ze strony rządów i agencji zdrowia publicznego oraz głównych mediów.

  Ostrzeżenie: Czytaj dalej, a możesz wpaść w depresję.

  dr. Luc Montagnier

  Po pierwsze, myśl dr Luc Montagnier, francuskiego wirusologa i laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2008 za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV). Posiada doktorat z medycyny. Ale jest o wiele więcej rzeczy, z których można wywnioskować, że jest świetnym ekspertem: otrzymał ponad 20 ważnych nagród, w tym francuski Narodowy Order Zasługi i Legię Honorową. Jest laureatem nagrody Lasker, Scheele Award, Louis-Jeantet Prize for Medicine, Gairdner Award, Golden Plate Award American Academy of Achievement, King Faisal International Prize (znana jako Arabska Nagroda Nobla) oraz Nagroda Księcia Asturii.

  Jest głęboko zaangażowany w ujawnianie niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami COVID-19, które wciąż są eksperymentalne, ale niestety mogą zostać wkrótce w pełni zatwierdzone. Szczepionki nie powstrzymują wirusa, twierdzi wybitny wirusolog, ale robią coś przeciwnego – „karmią wirusa”, ułatwiając jego rozwój w silniejsze i bardziej zakaźne warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienie i mogą mieć więcej konsekwencji zdrowotnych niż ich „oryginalne” wersje.

  Montagnier nazywa program masowych szczepień „błędem niedopuszczalnym” i „błędem naukowym i medycznym”. Twierdzi, że „książki historyczne pokażą, że… to szczepienie tworzy warianty”.

  Szczepionki nie powstrzymują wirusa, twierdzi wybitny wirusolog, robią coś wręcz przeciwnego — „karmią wirusa” i ułatwiają mu przekształcenie się w silniejsze i bardziej zakaźne warianty. Te nowe warianty wirusa są bardziej odporne na szczepienie i mogą mieć więcej konsekwencji zdrowotnych niż ich „oryginalne” wersje. Innymi słowy: „Są przeciwciała wytworzone przez szczepionkę”, zmuszając wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. „Tu powstają warianty”. Są to warianty, które są „produkcją i wynikiem szczepienia”. Zatrzymaj się i pomyśl o tych myślach. Czy słyszałeś lepsze wyjaśnienie pochodzenia wariantów? Wątpię.

  Mówi o mutacji i amplifikacji wirusa poprzez zjawisko znane jako wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE). ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do atakowania komórek i powodowania pogorszenia choroby.

  Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, wszędzie jest tak samo: krzywa szczepionek następuje po krzywej śmierci”. To brzmi jak to, o czym teraz dużo słyszymy, czyli eskalacja przełomowych infekcji, które zabijają niektórych ludzi. A ta spirala ku katastrofie może się nigdy nie skończyć.

  Czy pamiętasz dr Neila Fergusona, który przewidział 65 milionów zgonów Covida?
  W dokumencie z listopada 2020 r. podkreślił szkodliwe i irracjonalne nakazy masek, a także blokady, kwarantanny, nadużycia władzy rządowej i poparł stosowanie skutecznych metod leczenia COVID, takich jak hydroksychlorochina. Film został zakazany przez YouTube i większość innych sieci głównego nurtu. W tym momencie Fauci zdołał zablokować powszechne stosowanie tanich leków generycznych na COVID i kontynuował strategię oczekiwania na szczepionkę.

  Montagnier jest zagorzałym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Państwa Izrael, którzy rozpoczęli najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do jej zawieszenia. Powiedział: „Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w polityce masowych szczepień”. Tutaj są:

  Krótkotrwałe skutki uboczne: Nie są to normalne reakcje miejscowe obserwowane przy jakimkolwiek szczepieniu, ale poważne reakcje zagrażające życiu biorcy, takie jak wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem mieszanki szczepionki lub ciężkie alergie lub reakcja autoimmunologiczna. włącznie z ablazą komórek. Do tej grupy należy również zaliczyć niektóre śmiertelne problemy z krwią obejmujące skrzepy i utratę płytek krwi, które powodują udary, krwotoki mózgowe i inne konsekwencje.

  Brak ochrony szczepionek:

  2.1 Indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz przeciwnie ją promują, w zależności od biorcy. Ta ostatnia mogła już być bezobjawowo narażona na działanie wirusa. Przeciwciała indukowane naturalnie mogą konkurować z przeciwciałami indukowanymi szczepionką.

  2.2. Produkcja przeciwciał indukowanych szczepionką w populacji silnie eksponowanej na wirusa doprowadzi do selekcji wariantów opornych na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub przenośne. Oto, co widzimy teraz. Niekończący się wyścig między wirusem a szczepionką, który zawsze okaże się na korzyść wirusa.

  Skutki długoterminowe: W przeciwieństwie do tego, co twierdzą producenci szczepionek z informacyjnym RNA, istnieje ryzyko integracji wirusowego RNA z ludzkim genomem. Nasze komórki mają zdolność odwracania transkryptazy z RNA na DNA. Chociaż jest to rzadkie zdarzenie, nie można wykluczyć jego przeniesienia przez DNA komórek zarodkowych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

  Jego konkluzja: „W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej się powstrzymać”. Jednak dla większości ludzi niezwykle trudno będzie oprzeć się wszelkim nakazom przymusu i szczepień.

  Już w kwietniu 2020 r., przed wszystkimi rozmowami o wariantach i przed wprowadzeniem eksperymentalnych szczepionek, Montagnier wezwał ludzi do odrzucenia szczepień przeciwko COVID-19, gdy staną się one dostępne. Należy zawsze pamiętać o jego głównym punkcie: „zamiast zapobiegać infekcji, przyspieszą infekcję”. Dziś nowo pojawiające się warianty SARS-CoV-2, dotykające zaszczepione osoby, potwierdzają jego rację. Dzięki naukowemu nastawieniu masowe szczepienia mogą wywołać kolejną, bardziej śmiercionośną falę zarażenia pandemią. Zgodnie z jego naukowym nastawieniem, masowe szczepienia mogą wywołać nową, bardziej śmiercionośną falę infekcji pandemicznych.

  Jeśli chodzi o szeroko dyskutowaną i oczekiwaną odporność stada, powiedział: „Szczepionki Pfizer, Moderna, Astra Zeneca nie zapobiegają przenoszeniu wirusa z człowieka na człowieka, a zaszczepione są tak samo zakaźne jak nieszczepione. Dlatego nadzieja na „zbiorową odporność” poprzez wzrost liczby zaszczepionych jest całkowicie bezsensowna”.

  Po stronie pozytywnej opowiedział się za: „Wczesne leczenie infekcji iwermektyną i antybiotykiem bakteryjnym, ponieważ istnieje kofaktor bakteryjny, który wzmacnia działanie wirusa”.

  dr. Vanden Bossche

  Silną opinię Montagnier podziela czołowy belgijski wirusolog dr Vanden Bossche. On również ma znaczące referencje, które sprawiają, że jego poglądy są warte rozważenia. Posiada doktorat z wirusologii na Uniwersytecie Hohenheim w Niemczech. Zajmował stanowiska wydziałowe na uniwersytetach w Belgii i Niemczech. Był kierownikiem Biura Rozwoju Szczepionek w Niemieckim Ośrodku Badań nad Zakażeniami w Kolonii. Pracował w sektorze prywatnym w kilku firmach zajmujących się szczepionkami (GSK Biologicals, Novartis Vaccines, Solvay Biologicals), gdzie był zaangażowany w badania i rozwój oraz rozwój szczepionek. Pracował również dla Global Alliance for Vaccines and Immunization (GAVI) w Genewie jako Senior Ebola Program Manager.

  Doradca rządu Wielkiej Brytanii mówi, że mandaty na maskę powinny pozostać „na zawsze”.
  Jego poglądy zostały przeanalizowane w niedawnym artykule. Nawoływał też głośno do zakończenia programów masowych szczepień. Uważa, że ​​jeśli szczepionki nie zostaną przerwane, mogą doprowadzić do ewolucji coraz silniejszych wariantów wirusa, dopóki „superwirus” nie przejmie kontroli i wybije dużą liczbę ludzi.

  Oto jego opinia:

  „Biorąc pod uwagę ogromną liczbę ucieczek immunologicznych, które zostaną wywołane przez kampanie masowych szczepień i flankujące środki powstrzymujące, trudno sobie wyobrazić, jak ludzkie interwencje nie mogłyby zmienić pandemii COVID-19 w niesamowitą katastrofę dla globalnego i indywidualnego zdrowia. ”

  Oto zasadniczy element jego myślenia. Praktycznie wszystko, co dzieje się podczas pandemii, nie gwarantuje wyeliminowania wirusa. To, co się dzieje, to selektywna wirusowa „ucieczka immunologiczna”, podczas której wirusy są nadal uwalniane od zarażonych [zarówno zaszczepionych, jak i nieszczepionych], ponieważ przeciwciała neutralizujące nie są w stanie zapobiec replikacji i eliminacji wirusa.

  Ewolucyjna presja selekcyjna wywierana na wirusa poprzez „ucieczkę odporności” tworzy coraz bardziej zjadliwe szczepy wirusa, które mają przewagę konkurencyjną nad innymi wariantami i mają coraz większy potencjał do przełamywania mechanizmów obronnych przeciwciał. przeciwciała dostarczane przez indukowany szczepionką układ odpornościowy. To jest „odporność na szczepionki”. Dzieje się tak, że producenci szczepionek próbują przechytrzyć warianty, ale zawodzą. Kontynuują więc podawanie dawek przypominających i corocznych szczepień. Tym bardziej, to lepsze podejście. Sprzyja temu ukrywanie przez media głównego nurtu wielu negatywnych faktów na temat szczepionek.

  Przerażająca przepowiednia Bossche mówi, że najgorsza pandemia ma dopiero nadejść. Trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę wszystkie złe wieści dotyczące przypadków, hospitalizacji i zgonów. Ale wierzy, że teraz doświadczamy spokoju przed ostateczną burzą. Wyobraź sobie kolejną falę infekcji znacznie gorszą niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej, mówi Bossche.

  Jak to się stanie? Będzie więcej mutantów lub wariantów, na które adaptacyjny układ odpornościowy będzie miał niewielką odporność z powodu szczepienia. Jednocześnie, jeśli ludzie nie podejmą szeregu środków w celu wzmocnienia swojej naturalnej odporności, skuteczność wrodzonego lub naturalnego układu odpornościowego spadnie.

  Bossche konsekwentnie wskazuje, że nie ma dowodów na to, że istniejący globalny program masowych szczepień, który został wprowadzony w czasie, gdy nadal istnieje poważna infekcja, jest bezprecedensowy i że nie ma naukowych dowodów na jego skuteczność. Z tego powodu jest w dużej mierze ignorowany. Dlatego jest w dużej mierze ignorowany.

  Podkreśla, że ​​historyczne programy szczepień zawsze podkreślały znaczenie profilaktycznego szczepienia populacji w przypadku braku presji infekcyjnej.

  Twierdzi również, że sytuacja byłaby zupełnie inna, gdyby zastosowano inne rodzaje szczepionek, które zapewniają sterylizującą odporność, tj. zapobiegają ucieczce immunologicznej i zabijają wszystkie wirusy w szczepionkach. Większość ludzi nie rozumie, że obecne eksperymentalne szczepionki tak naprawdę nie zabijają wirusa i że rozprzestrzeniają go zarówno osoby zaszczepione, jak i nieszczepione. Te szczepionki nie zatrzymują przenoszenia wirusa. A wszystkie środki mające na celu powstrzymanie skażenia po prostu nie są wystarczająco skuteczne, aby powstrzymać szerokie rozprzestrzenianie się wirusa w jego różnych formach.

  Oto jego wielkie podsumowanie: „W tej chwili stawką jest tylko jedna rzecz, a jest nią przetrwanie naszej rasy ludzkiej, szczerze mówiąc”.

  Ale są mocniejsze słowa, które niedawno wypowiedział Bossche, które należy wziąć pod uwagę:

  „Każdy, kto jest ‚częściowo’ lub ‚w pełni’ zaszczepiony, jest inkubatorem chodzących chorób, który naraża wszystkich innych na ryzyko zarażenia się śmiertelnym ‚wariantem’ wywołanym szczepionką, który może ich zabić. „Zaszczepieni” to chodzący zabójcy, którzy rozprzestrzeniają choroby na innych. Wstrzyknięcie przeciwko grypie Covid jest również formą morderstwa, ponieważ osoby nieszczepione są obecnie narażone na śmiertelne choroby wytwarzane w ciałach zaszczepionych. Gdyby Trump nigdy nie wprowadził szczepionki, pandemia skończyłaby się dawno temu. Jednak w miarę jak jego szczepionki są nadal forsowane… wariant „Delta” rozprzestrzenia się jak pożar, a wkrótce wraz z wejściem w sezon jesienny pojawiają się inne „warianty”.

  Były wiceprezes Pfizer: Dzieci 50 razy częściej umierają z powodu szczepionki na koronawirusa niż z powodu samego wirusa.
  To również bardzo mocna opinia. Program masowych szczepień nie jest w stanie wywołać odporności. Jeśli to prawda, nie ma nadziei na zakończenie pandemii COVID.

  Jakie jest rozwiązanie? Bossche znalazł niezbędną alternatywę dla obecnego programu masowych szczepień. Mówi: „Ten pierwszy krytyczny krok można podjąć tylko poprzez natychmiastowe wstrzymanie programu masowych szczepień i zastąpienie go powszechnym stosowaniem chemioprofilaktyki przeciwwirusowej, przy jednoczesnym mobilizowaniu ogromnych zasobów zdrowia publicznego do powszechnego wczesnego leczenia choroby Covid-19 za pomocą wielu leków ”. Odnosi się to do protokołów wczesnego leczenia w domu/pacjenta, opartych na niedrogich, bezpiecznych iw pełni zatwierdzonych lekach generycznych, takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina; działają one również zapobiegawczo. W ten sposób obaj wirusolodzy popierają wykorzystanie tego, co zablokował Fauci.

  Następujące zalecenia zostały również wydane przez firmę Bossche „Zapewnij – bez żadnych kosztów – wczesne leczenie wielolekowe wszystkim pacjentom, którzy tego potrzebują. Prowadź kampanie promujące zdrową żywność i styl życia”. Innymi słowy, ludzie muszą podjąć działania w celu wzmocnienia swojej naturalnej odporności, która obejmuje witaminy i suplementy, w tym koktajl: witaminę C, witaminę D, cynk i kwercetynę.

  Wnioski

  Poświęć chwilę na rozważenie, że Patrick Wood podsumował 21 sierpnia Bannon pokazał, że wszystkie dostępne dane z USA i Europy pokazują, że około 100 000 osób zmarło z powodu eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID. Zgadzam się z tą oceną. I zanim to przeczytasz, FDA mogła w pełni zatwierdzić szczepionkę firmy Pfizer.

  Biorąc pod uwagę to, co powiedzieli ci dwaj eksperci, należy skrytykować to, co mówią obecni urzędnicy rządowi, którzy obwiniają nieszczepionych za nagły wzrost przypadków COVID, hospitalizacji i zgonów. Wielką alternatywą dla tego sposobu myślenia jest to, że to zaszczepieni powodują problemy pandemiczne, w tym warianty. Mocnym wnioskiem jest to, że obecne szczepionki są nieskuteczne, niezabezpieczone i niebezpieczne.

  Potrzebne jest całkowicie nowe podejście do szczepionek przeciw COVID. Może są firmy nad tym pracujące. To zagroziłoby bilionowemu biznesowi dzisiejszych producentów szczepionek.

  Gdyby ludzie, agencje i instytucje posłuchały tych dwóch bardzo mądrych ludzi, włożyliby całą swoją energię w używanie alternatyw dla obecnych szczepionek. Mamy ich. W szczególności protokoły leczenia, które tak wielu wspaniałych lekarzy stworzyło i używało, aby pomóc swoim pacjentom.

  Wielu innych lekarzy i badaczy medycznych wezwało do zakończenia obecnej kampanii szczepionkowej głównych firm farmaceutycznych. Tymczasem z każdym dniem staje się coraz jaśniejsze dla każdego, kto chce przyjrzeć się faktom, że eksperymentalne szczepionki są nieskuteczne. To szaleństwo robić lub rozwijać coś, co nie działa. To jest szalony świat, w którym żyjemy, ponieważ coraz więcej ludzi umiera z powodu przełomowych infekcji, problemów z krwią i innych negatywnych skutków zdrowotnych szczepionek.

  Być może brzydka prawda o szczepionkach nie wyjdzie na dużą skalę, dopóki nie nastąpią masowe, powszechne zgony pomimo wszystkich zastrzyków i dopalaczy. To będzie za późno, by zmienić zarządzanie pandemią z żądnej pieniędzy głupoty na ratujące życie, medyczne środki moralne.

  Copyright © 2021 by Frontnieuws. Chętnie udzielamy zgody na przedruk w całości lub w części, pod warunkiem udostępnienia pełnego kredytu i bezpośredniego linku.
  KARTA SZCZEPIONKI COVID-19

  Śledź Frontnieuws na Telegramie

 24. Kar said

  ..siejesz ferment konowale, pokaz, ze dzialasz w niezaleznym stowarzyszeniu ..no pokaz, Ty zrobiony miettkim ciulem!

 25. Marek said

  Copyright © 2021 by Frontnieuws. Chętnie udzielamy zgody na przedruk w całości lub w części, pod warunkiem udostępnienia pełnego kredytu i bezpośredniego linku.
  KARTA SZCZEPIONKI COVID-19

  Śledź Frontnieuws na Telegramie
  ===

  Proszę podać oryginalny link

 26. Boydar said

  A moje stowarzyszenie jest jednoosobowe, i bardzo niezależne. Może być, Panie Kar ? Trochę wstyd się przyznać, ale też jestem członkiem.

 27. NC said

  Re 9: Kiedy we czwartek zamieściłem link do tego doniesienia na moim fb, to po kilku godzinach został on ocenzurowany, a ja dostałem napomnienie, by nie zamieszczać „misleading opinions”.

 28. NC said

  Miało być Re 19, a nie 9.

 29. NICK said

  Kar.
  Nie musisz nic.
  Zamilcz.
  Od dawna tak uważam.
  Chuju.

 30. NICK said

  Ty chujku zapiździały.
  Ty nie znasz słów polskich.
  Ja.
  Tobie.
  Qrvo! Nie wybaczę, obrzezańcze.
  Spierdalaj.
  żydzie… .

 31. NC said

  Proszę Gospodarza o reakcję na chamstwo.

 32. Marek said

  To może być bezsilność.
  Chcecie się bać zaszczepionych?
  No to już niewiele brakuje do strachu szczepanów przed nieszczepami.

  Jak powszechnie wiadomo z tiwi, Delta przeskakuje błyskawicznie z ludzia na ludzia chodzących tym samym chodnikiem w odległości paru metrów, hehe.
  Zamknijcie się w worku foliowym, może przeżyjecie.

 33. zen said

  Kissinger powiedział, że do końca 2022 roku przesiedlą nierobów znad Jordanu do Polski i na uKrainę, ponieważ szukają żywicieli – kradli wodę Arabom z Jordanu tak, że nawet im zabrakło – chciwość zabija powoli. Potwierdza się to, że to potomkowie Kaina, dlatego nic im nie rośnie w polu – przekleństwo Boskie jest wieczne!
  Wkrótce czeka nas inwazja nowej szlachty rodem z nocnego koszmaru, cała nagonka na Polskę to przygotowywanie gruntu psychologicznego, aby pokazać światu, że tylko Żyd potrafi trzymać w ryzach Polaków – „pomożemy” im się osiedlić tutaj?

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/czy-koronawirus-jest-w-rzeczywistosci-choroba-popromienna/

 34. JADAM said

  Summa sumarum
  Poza wyzwiskami – i extrapseudonaukowców – WNIOSKÓW – zapodaję:
  Jedynie Baćko Łukaszenka zapodał jedyną , prawidłową recepturę – atidotum na ten „”CYRK””
  Stakan vodka & sało ( 200 / 200g ) – i ustabilizowany tryb życia.
  a kto się szczepi – jego cyrk , jego małpy .
  …………..
  ps
  NICKu , drogi przyjacielu z dawnych lat
  (ALBO KWARANTANNA , ALBO ZMIANA „DIETY” — no drags/no tablets

 35. NC said

  Autor artykułu: „Zaszczepione osoby wywołują skoncentrowane eksplozje wirusowe w swoich społecznościach i napędzają nowe wzrosty infekcji.”

  Ale infekcje wśród zaszczepionych mają przebieg bezobjawowy lub łagodny, więc szczepionka chroni przed chorobą z powikłaniami lub śmiercią.

  ——
  Fajny żart.
  Admin

 36. Juliusz said

  Nie ma żadnej pandemii.Została wymyślona by zaszprycować ludzi czymś co już mieli przygotowane.

 37. Boydar said

  Pewnie że fajny, niech im ziemia lekką będzie. Tylko dlaczego nasza.

 38. Zbigniew Kozioł said

  Po prawdzie, mnie ten cały kowid jako możliwość zachorowania to on mnie zwisa i powiewa od początku. Nawet nie interesuje. Ktoś się zaszczepił u mnie w pracy? A pewnie, że tak, wielu. Większość. Też mało mnie to wzrusza. Mnie interesują restrykcje i świrowanie, wariactwo narzucone, świrdemia, poddawanie się absurdowi, manipulacja. Nie jakiś katar mnie interesuje.

  Parę dni temu (na urlopie!) rzuciło się na mnie ponad +39 stopni. Już w miarę dobrze ze mną, ale teraz żona to samo (też będzie z nią dobrze). Musiałbym ześwirować, aby pomyśleć, że to był świrus…

 39. NICK said

  Maciejasz.
  Wybacz.
  Widzisz.
  Kar był się.
  Powiesił.
  Na nie swojej PĘTLI,
  na nie swojej.

  Szkoda gościa.

 40. Krzysiek z małopolski said

  Ja się zaszczepiłem 14 czerwca i 14 lipca drugą dawką i do tej pory nic nie przeniosłem na babcię 93 lata niezaszczepioną.

 41. Piskorz said

  re 40 Spoko, symptomy mają …czas, poczekają. Nie tak szybko to działa..

 42. NICK said

  Piskorz.
  To działa i szybko i przewlekle.
  Zawsze wściekle.
  Teoria?
  Spiskowa?
  Archanioł się chowa… .

 43. Isreal said

  „zaszczepione osoby noszą w nozdrzach 251 razy więcej koronawirusów” , gdzie o tym jest w artykule?

  jak na mnie to jest za wysoki poziom – artykuły fachowe np w Lancecie, na dodatek po angolsku,
  a byłoby dobrze wiedzieć …. choćby po to żeby szczepić wiedzę gdzie jest to możliwe ….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: