Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  maksj o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  karlik o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Blady Pank czyli ski… o Wolne tematy (25 – …
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  revers o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Ruska baba, czyli co dale…
  Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  NICK o Wolne tematy (25 – …
  Mietek o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Epitafium dla Ludzkości z NMP w tle

Posted by Marucha w dniu 2021-08-30 (Poniedziałek)

Niniejszy esej stanowi luźną kontynuacje poprzedniego zamieszczonego w następującym linku:
>https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/589 [U mnie link nie działa – admin]

Nie jest jego intencją skonstruowanie wyczerpującej analizy sytuacji Świata na progu Apokalipsy, a jedynie postawienie przysłowiowej kropki nad i w najważniejszych sprawach.

Największa Postać Ludzkości, Matka Boga Narodzonego uzyskała od Stwórcy prawo i obowiązek „starcia głowy szatana”. Z tego też względu darzona jest przez złego szczególna nienawiścią. Jego jawni słudzy: „europejczycy”, globaliści, sataniści, masoni, żydzi mogą przyciągnąć doń jedynie najbardziej zdegenerowane jednostki, a przecież gra idzie o dusze tych, którzy ciągle mają szanse zbawienia!

Z tego też względu, dla niepoznaki, ubiera się bestia w szaty sługi Bożego. Krótki rzut oka na dzieje Ludzkości, pokazuje że jego sługi szerzą najwięcej zła pod sztandarami NMP, udając Jej pomocników, poniżej pierwsze z brzegu przykłady:

Truizmem jest stwierdzenie, że tylko pod przykrywką „sługi Bożego”, może mieć szatan nadzieję na zwabienie w swe sidła dobrych lecz naiwnych ludzi. Natomiast działania pod „Sztandarami Maryi” dają mu zapewne dodatkowy smaczek w jego perfidnej przewrotności.

Przy czym ze smutkiem należy skonstatować, że najwięcej szkód poczyniła Ludzkości współczesna działalność „wadowickiego mesjasza”. Ostatni już czas ocenić go bez owijania w bawełnę! Nie ma bowiem wątpliwości, że dokonał więcej zła, niż cała szatańska Unia wraz z jej nieudolnymi pokracznymi demonami odgrywającymi rolę „wybitnych oficjeli”, więcej niż prymitywna siła „wielkiego szatana” ( USA) próbującego swej militarnej potęgi w każdym zakątku świata.

Zgniłe owoce działalności JP2 ciągle jeszcze dojrzewają i w niedalekiej perspektywie wszystkie będziemy musieli skonsumować, a te które już wchłonęliśmy przyprawiają każdego świadomego Człowieka o chroniczną niestrawność.

Jego największe osiągnięcia to:

 • Przywódcza rola w reformatorskim Soborze;
 • „Ekumeniczny” dialog ze „starszymi braćmi w wierze”, czyli wrażając się kolokwialnie, z szatanem;
 • W tzw. „porozumieniu ponad podziałami”, wtłoczenie ufających mu rodaków i pozostałych postkomunistycznych ofiar z Europy Wschodniej w objęcia szatańskiej Unii. Przy czym tego „teoretyka chrześcijańskiej etyki” ich los w strukturach unijnych w ogóle nie interesował, a jedynie zagadnienie „odniesienia do chrześcijańskich korzeni” w preambule unijnej konstytucji.
 • W pełnej dyplomatycznej komunii Watykanu z IV Rzeszą Niemiecką, spowodował rozpad Jugosławii, krwawą wojnę domową, morze nienawiści pomiędzy słowiańskimi narodami i otworzył drogę do pierwszej militarnej agresji Stanów Zjednoczonych na to bezbronne europejskie państwo. Watykan i Republika Federalna były dwoma pierwszymi państwami uznającymi rozpad Jugosławii!
 • Ponosi on odpowiedzialność za kierownicze sprawstwo ustanowienia obecnego szatańskiego składu episkopatu polskiego i nie tylko. Choć w przypadku tego pierwszego, nie mógł się zasłaniać argumentem, że nie wiedział z kim ma do czynienia! Należy w tym miejscu podkreślić, że bez PEŁNEJ KOLABORACJI hierarchii polskiego kościoła, zbrodnia covidowego ludobójstwa nie mogłaby mieć miejsca w III RP.

Piszę te gorzkie słowa, nie w celu ocenienia tego człowieka, bo poniósł on już sprawiedliwość z Bożej Ręki, ale jedynie jako próbę uświadomienia rzeczywistości tym z polskich katolików, którzy zdolni są jeszcze do samodzielnego myślenia, no i ewentualnego dotarcia do tych nielicznych księży, których można jeszcze „obudzić”.

Pamiętajcie drodzy przebierańcy, że służenie szatanowi w stroju sługi bożego, to grzech przeciwko Duchowi Świętemu, od którego nie ma przebaczenia!

A do rodaków apeluję, zbierzcie się pod autentycznymi sztandarami NMP i pomóżcie Jej zetrzeć w proch łeb szatańskiemu wężowi!

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Epitafium dla Ludzkości z NMP w tle”

 1. AnuLa said

  Jest straszliwa wojna z szatanem i jego sługami.

 2. Andrzej said

  Kto ma Syna ma Zycie ,kto nie ma Syna , nie ma żywota.! Jezus jest zbawicielem..

 3. Antares said

  „Piszę te gorzkie słowa, nie w celu ocenienia tego człowieka, bo poniósł on już sprawiedliwość z Bożej Ręki….”

  A skąd wiadomo co się z nim po śmierci stało?
  Znowu ktoś miał „wizję”

  ———–
  NIby że co? Jaką wizję?
  Jest OCZYWISTE, że JP2 – jak każdy zmarły – doznał bożej sprawiedliwości.
  Admin

 4. lewarek.pl said

  Chyba pan Nowopolski wkracza w gęste krzaki jeżyn. Dużo ryzykuje. Podrapie się i tyle z tego będzie miał.

 5. Antares said

  #Admin
  Dla mnie przekaz jest taki, że jakby Bóg skazał go na potępienie.

 6. Marucha said

  Re 5
  Autor nigdzie tego nie napisał.

 7. Miet said

  Re.5.
  I ja też tak to odczuwam – Nowopolski chyba się mocno zagalopował.
  No ale jak to miło gdy się ma na kogo zwalić to wszystko co złe w narodzie.

 8. Boydar said

  Każdy sposób przekonywania do nieuznawania zwierzchnictwa Papieża jest dobry, a nuż/nóż widelec ktoś da się przekonać … ziarnko do ziarnka …

  Nie ze mną te brunery numer, ty świnio.

 9. revers said

  A moze to wstep do Judaszyzmu?

  https://www.dlapolski.pl/zycie-za-20-lat-bedzie-koszmarem-ciesze-sie-ze-tego-nie-dozyje

  Pan Stanislaw M. ja zawsze z sarkazmem i niepopranym optyzmizmem o przyszlosci za 20 lat i jego najnowszej wydanej ksiazki pod tym samym tytulem „Judaszyzm”

 10. MatkaPolka said

  Artykuły na blogu – linki
  Dr. Ignacy Nowopolski Polska Panorama

  https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/

  https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/author/drnowopolski/

 11. MatkaPolka said

  W pełnej dyplomatycznej komunii Watykanu z IV Rzeszą Niemiecką, spowodował rozpad Jugosławii, krwawą wojnę domową, morze nienawiści pomiędzy słowiańskimi narodami i otworzył drogę do pierwszej militarnej agresji Stanów Zjednoczonych na to bezbronne europejskie państwo. Watykan i Republika Federalna były dwoma pierwszymi państwami uznającymi rozpad Jugosławii!
  • Ponosi on odpowiedzialność za kierownicze sprawstwo ustanowienia obecnego szatańskiego składu episkopatu polskiego i nie tylko. Choć w przypadku tego pierwszego, nie mógł się zasłaniać argumentem, że nie wiedział z kim ma do czynienia! Należy w tym miejscu podkreślić, że bez PEŁNEJ KOLABORACJI hierarchii polskiego kościoła, zbrodnia covidowego ludobójstwa nie mogłaby mieć miejsca w III RP.

  Ciekawy tematy dr Nowopolski poruszył

  Watykan a sprawa Polska – czy Watykan był i jest przyjacielem Polski ??
  Kościół a sprawa Polska – Czy Kościół był i jest przyjacielem Polski??

 12. skretowicz Z said

  Jaka jest prawda o „niewolnictwie Morzynow”:). wedlug czterech encyklopedi : Portugalskiej, Chiszpanskiej ,Francuskiej i Angielskiej do przewozow Afrykanow do Ameryki Polnocnej w 1730 roku (zaczeto) uzywano statkow o wypornosci 120 ton!? .Przewoz „towaru” trwal 3 miesiace !. aby towar przezyl w dobrym stanie ! musial jesc i pic!!!! (autor blaga na kolanach 🙂 kazdego czytajacego aby SAM OBLICZAL !. Na dobe w tropiku ! …towar.. zjadal i wypijal 2 litry pokarmu. Statek byl przystosowany do pomieszczenia 600 sztuk towaru. kazdy Towar przecietnie wazy 60 kg !.Autor tych niepoprawnie politycznych prawd:) celowo nie wlicza 45 do 50 czlonkow zalogi okretu!? przyjmuje zgodnie z akademicka wesja ! ze nie jedli ani pili przez 3 miesiace!:). Z takiej rachuby wynika ze ……aby „towar” wraz z jedzeniem i piciem pomiescil sie w 120 tonowym statku ??? statek taki musialby wazyc ….DWA RAZY TYLE ….240 TON . a w oceanie atlantyckim nie bylo i niema stacji do zaopatrzenia :):). Autor (ruski antysemita ) podie jeszcze wieksze szokujace fakty z tychze 4 encyklopedji …! w tamtych wiekach ..towar …kosztowal naitaniej od 100 do 300$ a naidrozej 900$ za sztuke. Prosze SAMEMU SPRAWDZAC na WWW!!!przypomina „ruski”alternatywny szerlok Holemes:).Podczas gdy w okresie naiwiekszego handlu „Afrykanami” za 300$ mozna bylo kupic wiele krow ,kilka koni .woz i kilka hektarow ziemi !!. a …wedlug tychze 4 encyklopedji w kolejnych wiekach 1800 kiedy niewolnictwo „Afraykanami” kwitlo na 100% cena niewolnika dochodzila do ….900$!! za sztuke. kiedy w tym okresie krowa kosztowala .14$ a za 600% mozna bylo wybudowac wygodna dom ze stodola ,obora i chlwewnia dla swin!.autor …niepoprawny politycznie 🙂 donosi ze w tamtym okresie taka cena za morzyna „niewolnika ” bylaby uzasadniona …. pod warunkiem ze tenze „niewolnik” musialby by byc wagowo calej jego wagi!ju ze ….szczerego zlota o czystosci …18 karat 🙂 a co nas wiernych i rozmodlonych:) „karmia wiedza:)” w zlobkach! ,szkolach podstawowych! ,zawodowych ,uczelniach ,uniwersytetach ??? alez oczywiscie !!!! niewolnictwo istanialo i kwietlo na szeroka skale ! ALE TO BYLO NIEWOLNICTWO ..BIALEGO CHRYSTOWIERCY !! ktormi chandlowali i zbierali za przerozne grzechy :)Arcykaplani z pod znaku krzyza!za tak :grzechy” jak male ofiary! nie uczeszczanie do Kosciola ! nie celebrowanie swiat! i setek „swietych ” szczegoly na Bibula.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: