Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wirus stalinizmu z covidem pod rękę

Posted by Marucha w dniu 2021-08-30 (Poniedziałek)

W niedawnym artykule Financial Times martwi się o przyszłość Hongkongu
>https://www.ft.com/content/3c6bf58a-3291-4760-84a5-d9eb2cb5fd30
informując że zagraniczne firmy grożą opuszczeniem Hongkongu z powodu niekończącego się covidowego terroru.

Wysoki rangą urzędnik w Hongkongu przyznał, że rygorystyczny system kwarantanny i ruchu w mieście spowodował „trudnosci” dla międzynarodowych firm.

Edward Yau, sekretarz ds. handlu i rozwoju gospodarczego Hongkongu, przeprowadził rozmowy z przedstawicielami lokalnej społeczności biznesowej po tym, jak rząd nagle zmienił plany złagodzenia ograniczeń w podróżowaniu w tym miesiącu.

Po zaanonsowaniu, że w czerwcu znacznie złagodzi większość ograniczeń w podróżowaniu, Hongkong zmienił swoją decyzję w zeszłym tygodniu, wydłużając w większości przypadków czas, jaki podróżni muszą spędzić na kwarantannie z jednego do trzech tygodni. Zwrot ten spowodował chaos dla podróżnych oraz brak wyznaczonych kwarantanny pokoi hotelowych dla osób wjeżdżających do miasta.

Grupy biznesowe twierdziły, że utrzymanie wspomnianych obostrzeń, w połączeniu z rosnącą niepewnością co do tego, kiedy zasady kwarantanny zostaną złagodzone, skłonił niektóre firmy do rozważenia relokacji.
„Nie jest tajemnicą ani niespodzianką, że firmy cierpią z powodu ograniczeń dotyczących podróżowania w erze covida zarówno lokalnie, jak i regionalnie”, powiedział Yau gazecie Financial Times. Rząd Hongkongu otrzymuje „nieustanne monity [od firm] oraz bardzo ostre prośby o ponowne rozpatrzenie sprawy”.

Podczas jednego ze spotkań szef dużej europejskiej firmy z regionu Azji i Pacyfiku, która ma swoją regionalną siedzibę w Hongkongu, ostrzegł Yau, że według jednej z zaangażowanych osób przeniesie znaczną część swojej działalności do Singapuru.

Europejska Izba Handlowa (EuroCham), jedna z największych grup lobbystów biznesowych na tym terytorium, opublikowała w zeszłym tygodniu bezprecedensowy list ostrzegający namiestnika Hongkongu Carrie Lam, że ścisłe zasady kwarantanny zagrażają jego statusowi międzynarodowego centrum finansowego. EuroCham powiedział, że nowo zaostrzone przepisy miasta dotyczące kwarantanny mogą skłonić „wielu w społeczności międzynarodowej do rozważenia, czy chcą pozostać w nieskończoność uwięzionymi w Hongkongu.”

List otwarty oznaczony jako eskalacja napięć między rządem a biznesem w Hongkongu, gdzie częste podróże praktycznie zatrzymały się na ponad rok. Gniew został dodatkowo podsycony, gdy okazało się, że aktorka Nicole Kidman została zwolniona z kwarantanny.

Frederik Gollob, przewodniczący EuroCham, powiedział: „Mamy do czynienia z tym statusem, w którym nie możemy swobodnie prowadzić naszej działalności w Hongkongu z powodu kilku zakłóceń i trwa to już od dwóch lat. Teraz jesteśmy w punkcie, w którym wiele firm rozważa lub faktycznie przenosi funkcje”.

Yau powiedział, że Hongkong potraktował skargi „bardzo poważnie”. Bronił jednak polityki, mówiąc, że „głównym celem” miasta było zrównoważenie ochrony zdrowia z ponownym otwarciem na podróże zagraniczne. „Jesteśmy bardzo bezpiecznym miastem pod względem powstrzymywania covida” – powiedział.

Hongkong odnotował około 12,000 zachorowań i tylko 212 przypadków śmierci od koronawirusa od początku pandemii w populacji 7,5 około mln. Jednak niskie wyszczepienie wśród osób starszych i strategia „zero-Covid” którego celem jest otwarcie granicy z Chinami kontynentalnymi zwiększyły obawy, że ponowne otwarcie zostanie opóźnione.

Z drugiej strony, rywalizujący azjatycki ośrodek finansowy Singapur przedstawił plany ostrożnego wznowienia podróży zagranicznych od przyszłego miesiąca, w tym korytarza bez kwarantanny z Niemcami.

Wysoki rangą urzędnik branży bankowej, przemawiając anonimowo, powiedział: „Będzie to bardzo trudne dla Hongkongu jako międzynarodowego centrum finansowego, jeśli [inne] granice pozostaną zamknięte przez sześć do dziewięciu miesięcy”.

Odpływ netto z Hongkongu to prawie 90,000 osób w ciągu ostatniego roku, najwyższy wskaźnik od wybuchu epidemii Sars w 2003 roku. Prywatne kluby członkowskie, które są popularne wśród emigrantów, takie jak American Club, odnotowały skrócenie list oczekujących z około dwóch lat do mniej niż miesiąca z powodu opisanych problemów.

American Club, którego członkostwo kosztuje około 60,000 dolarów, przygotowuje się do ponownego skrócenia list oczekujących, jeśli nastąpi dalszy eksodus członków.

Ignacy Nowopolski

https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 32 do “Wirus stalinizmu z covidem pod rękę”

 1. Marek said

  Szanowny Marucha.
  Serwer marucha.wordpress.com odrzuca połączenie z komputera stacjonarnego.
  Mam połączenie z Tel po sieci komórkowej.
  Czy mój ip jest u Pana blokowany?

 2. revers said

  O tym stalinizmie sanitarnym i ustawce 1449 mowil ostatnio Gadkowski

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=367029715021646&id=100051438620921&sfnsn=mo

  Cala Wladza w rece Rad Medycznych i SANEPIDow. I tu na wskors przychodzi ustawka 1449 ktora pozwala zamkmac firme jesli 75% stanu osobowego firmy nie jest wyszczepiona na covid, plus niekonczaca sie kwarantana, brak rekompensat za trefne szczepionki..

  tylko kto byl jeszcze nad Stalinem? amerykanski Trocki? jakis czerwony Baron z City L., czy NY?

  Bo australiijscy trokisci juz z moga z mocy prawa moga w ranach kwarantany wyciagac dziecii z domow

  https://caldronpool.com/authorities-granted-covid-19-powers-to-forcibly-take-children-from-their-homes/?fbclid=IwAR3dGbYwnYL2GAeqb_BDk4Mug6zUZKCtbhIShE15XUQOZaJbVsDlaV6mn3I

  Za Trockego rowniez byly Lagry dla dzieci, ktorymi kierowala krwawa elsterka za Trockiego w Radach Radzieckich.

 3. zen said

  https://odkrywamyzdrowie.pl/post/to-tlenek-grafenu-jest-koronawirusem-jak-go-usunac-z-organizmu

 4. re/2. „Cala Wladza w ‚rence…”, co ma wspólnego ze stalinizmem? A czy TO nie leninizm? BO, TO robi (ogromną) różnicę!

 5. Olo said

  W Polsce mamy coś znacznie gorszego niż stalinizm. To żydobanderyzm zwany też kaczyzmem, który jest rodzajem nowotworu państwowego. Żydobanderyzm po wejściu w bliski sojusz z polskojęzycznymi frankistami zagnieździł się we wszystkich najważniejszych organach państwa polskiego. Niszczy, dusi, pasożytuje i zasysa polską krew. Bez tego dawno temu by już zdechł, ale Polacy świadomie go podkarmiają i dla cielesnej uciechy wystawiają tyłki do dymania. W swojej głupocie i autodestrukcyjnym miłosierdziu…

 6. wewewe said

  Nie stalinizmu, ale trockizmu. Stalinizmem fajnie straszyć, ale sednem tego syfu jest trockizm i jego wyznawcy.

  ———
  W punkt.
  Admin

 7. revers said

  re4
  a o Rady Robotnicze lub Rady Medyczne prosze pytac sie Gadkowskiego, to on uzyl sformulowania Rada Medyczna.

  Tu byla wypowiedz Gadkowskiego przytoczona, Nie kazdy ma wejscie na FB zeby odsluchac lub szukac na godzinnym streamerze na youtubie wypowiedz w jednym ciaagu z Talibami , o ustawie 1449 wypowiedz.

  Nie mniej uchodzcow nie obowiazuja zadne sanitarne obostrzenia, kwarantanny lub traktowani sa ulgowo.

 8. UZA said

  a propos tlenku grafenu

  Już od dawna czytam rozmaite doniesienia nt. „tlenku grafenu” w tzw. „szczepionkach” i muszę wyznać, że nie bardzo rozumiem ten temat. Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby ktoś mądrzejszy zechciał go naświetlić.

  Zawsze mi się wydawało, że grafen to po prostu materiał – warstwa atomów węgla, tworząca coś w rodzaju bardzo cienkiej siateczki albo płaskiego kryształu. Krótko mówiąc – jedna z możliwych postaci, jaką może przybrać węgiel ( tak jak grafit czy diament). Tlenki zaś – o ile pamiętam ze szkoły – są związkami różnych pierwiastków z tlenem. Skoro w grafenie pierwiastkiem jest węgiel, to związek powinien się nazywać tlenkiem węgla a nie grafenu. Czy zatem utleniony grafen jest czymś odmiennym od znanego (i niewątpliwie paskudnego) gazu, zwanego czadem ? I jakim cudem to coś miałoby reagować na magnes ?

 9. rola said

  @8 UZA
  Różnica w strukturze i stechiometrii.

 10. Zbigniew Kozioł said

  Pani UZA, myślę, że ta historyjka z tlenkiem grafenu w szczepionkach to wyssana z palca dezinformacja mająca za cel ośmieszanie przeciwników szczepień na kowid (sami ją przyjmują, sami propagują, sami się osmieszają). To głupie i szkodliwe powtarzanie tego rodzaju teoryjek. Powtarzać należy informacje pewne.

  Tak zwany tlenek grafenu (GO, graphene oxide) to nie to samo co czad. Czad to gaz, zaś GO to substancja podobna do grafenu (czyli jednoatomowa krystaliczna struktura heksagonalna w 2 wymiarach), z dołączonymi gdzieniegdzie atomami tlenu. O ile troszkę zajmowałem sie badaniami (teoretycznymi) samego grafenu, to na temat własności GO powiedzieć wiele nie umiem – musiałbym spędzić na temat wiele czasu. GO ma jednak własności korzystne dla zastosowań w materiałach biologicznych, bowiem ów tlen czyni materiał bardziej aktywnym biologicznie (tyle wyczytałem).

 11. gnago said

  Obiło mi się o oczy że, ten tlenek grafenu łączy się z hemoglobiną rozwalając przy tym erytrocyty. Stąd w miejscach kłucia pojawia się w niektórych przypadkach efekt magnetyzmu, kiedy preparat eksperymentalny nie rozjedzie się jeszcze po organizmie

 12. UZA said

  ad.10)
  Dziękuję, Pańskie uprzejme wyjaśnienia przybliżyły mi temat. Ja z natury jestem sceptyczna i raczej niczego nie przyjmuję na wiarę. Cały problem w tym, że technologie poszły bardzo do przodu i jeśli ktoś nie jest na bieżąco, to trudno się zorientować bez pomocy.

 13. Zerohero said

  Ciekawe kto lansuje ograniczenia pseuosanitarne w Hongkongu: władze lokalne czy Pekin. Bo jeśli Pekin, to mogłoby to oznaczać dyskretne umniejszenie znaczenia Hongkongu.

 14. Zbigniew Kozioł said

  Oczywiście. Teraz rozmawianie na tematy na których człowiek się nie zna jest ryzykowne. A przecież większość zagadnień na które natykamy się co dzień są w zasadzie większości nie znane dogłębnie. To nie dotyczy spraw czysto naukowych typu fizyka czy biologia, ale nawet społecznych czy politycznych.
  Po drugie Polacy (nie przypadkiem wskazuje palcem na Polaków, bowiem jednak owo podejście na Zachodzie jest inne) mają jakby we krwi przekorę i ignorowanie faktu, że większośc z nas (ja też) … to po prostu głupcy w większości dziedzin. Co gorsza, Polacy nie szanują opinii kogoś, kto może znać się lepiej, nie mają rozwiniętej umiejętności dyskutowania, ważenia argumentów, podejmowania właściwych, wyważonych decyzji w zespole. Przekonałem się o tym boleśnie w związku właśnie z kowidem.

  @gnago : nade wszystko trzebaby mieć pewność, że GO jest dodawany do szczepionek. Wtedy można zastanawiać się, jaką pełni rolę.

  Problem tak zwanych szczepionek polega przede wszystkim na tym, iż jest to materiał genetyczny, zaś nikt nie potrafi przewidzieć skutków jego stosowania na masową skalę.

 15. Kar said

  re;ZK..zaś nikt nie potrafi przewidzieć skutków jego stosowania na masową skalę.
  ________________

  – zagadkowe jest to, ze nikt sie nie wysilil zeby wykrasc chociaz jedna (szt. x) „szczepionki-szprycy”. I wziac ja skrupulatnie po szklo powiekszajace (??) Minelo juz 1 1/2 roku z hakiem..a u nas przeciez naukoffcow bez liku..ot np. ..gajowka trzeszczy i skrzpi od takowych rowniez

 16. Zbigniew Kozioł said

  Panie Kar, tego nie da się zbadać jednej osobie. Przypuszczam, że one są badane, ale w tajemnicy. W Polsce – no nie wiem, głowy nie dam – myślę, że instytucji naukowych na odpowiednim poziomie nie ma.
  Z tego samego powodu śmieję się gorzko z informacji o wykrywaniu Delta czy Kappa – tego nie da się zrobić szybko, tanio, wiarygodnie w Polsce. Bardzo też wątpię, by było to możliwe w najlepszych ośrodkach naukowych na świecie.

 17. Marek said

  Ad1) zmieniłem adresy DNS w routerze domowym.
  Wygląda na to, że ktoś na poprzednio ustawionych adresach DNS zablokował adres marucha.wordpress.com.

  Marucha, ktoś docenił Pana działalność blokując ruch sieciowy akurat Pańskiej strony na owych serwerach DNS, z resztą odwiedzanych przeze mnie stron nie zauważyłem problemów.

  ———–
  Fajnie, że Panu udało się dociec przyczyny. Ja nie miałem pojęcia.
  Admin

 18. Marek said

  Nie stalinizmu, ale trockizmu. Stalinizmem fajnie straszyć, ale sednem tego syfu jest trockizm i jego wyznawcy.
  ===
  Tak jest, można dodać dla wyjaśnienia, że większość żydostwa swego czasu stanęła po stronie trockizmu, w opozycji do Stalina, stąd wycieranie sobie gęby przez żydów Stalinem od dziesięcioleci.
  Stalin żydom trochę przykręcił śrubę w ZSRR, czego do dzisiaj nie mogą mu zapomnieć.

 19. revers said

  re13

  Chinczycy tez rozgrywaja Hong Kong , przesuwajac swoje interesy jak i duzych firm jak Huwei do stabillniejszego Singaporu.

  Straci HK gospodarczo a zbliza sie kryzys, FED zamyka kranik z dolarami i co na tym zyska dolar Hingkondzki?

  Teraz w Singaporze szybko zdobywaja chinczycy fortuny, 20-40 mld usd to norma dla nowych bogatych chinczykach.

  A jak ktos juz przytacza Stalina to dlaczego Harris fotografuje sie chetnie na tle pomnika Hoszimina w Wietnamie z wietnamskimi genosami.

  Wlasnie Morawiecki wprowadza stan wyjatkowy na granicy bialorusi i polski, na razie na okres 30 dni, na Bialorusi tez podobno rzadzi krwawy dykator Lukaszenko, co to rzuca na granice z polska miliony Afganow, a dobry natoszczyk Erdogan swoich Afganow trzyma w obozach pod kontrola dronow

  https://www.youtube.com/channel/UCzQZbOb86WvhOPoR7jgAfsA?sub_confirmation=1

 20. bez nazwy said

  „stalinizm” heh dobre ku#wa. Kolejny jakiś zwalacz wszystkiego na komunę.

  ——
  A te „bez nazwy” – to kto?
  Obszczymurek?
  Admin

 21. bez nazwy said

  Obszczymurkiem to może być ten co zwala winę za całe zło w Polsce na świecie na Rosję, komunę, Stalina, ZSRR i dla kogo wszystko złe co się dzieje na świecie jest synonimem tychże.

  I ten co niby wie co się dzieje na świecie i kto tym steruje a sam się bawi na pejsbuku mając tam swój prawdziwy profil. A nie, to raczej hipokryta.

 22. NC said

  Re 18: Dużo trockistów uciekło przed stalinowskimi czystkami w latach 1930-tych do USA,gdzie ich potomstwo zaczęło piąć się do góry w amerykańskich strukturach, opanowując rząd federalny, szkolnictwo wyższe i rzecz jasna instytucje finansowe. Ten trockistowski układ Trump nazwał „Deep State”, więc został usunięty. Dla trockistów ludność amerykańska to zwykli goje, istniejący po to, by dostarczać żołnierzy i środków finansowych do trockistowskiej mrzonki opanowania świata, czyli w nowomowie „szerzenia demokracji”.

 23. walthemar said

  Re1 i17

  Czasami moze byc zainfekowany komputer
  Chociaz pracuje na Linuxie mialem podobny problem [pobieralem duzo w pdf]
  Nawet na poczcie bylo ”czy nie jestes robotem?] i nie wysylalo poczty
  Wtedy zmienilem system na nowy [Linux] i wyj… oneta na yahoo
  I smiga juz 2 lata

 24. bez nazwy said

  trump to taki sam pajac i żydowska kukiełka jak reszta. „Został usunięty” hehe

 25. Marek said

  Gdyby problem braku dostępu do danej strony internetowej dotyczył tylko jednego urządzenia podłaczonego do sieci to być może takie urządzenie jest zawirusowane. Ale na kilku urządzeniach nie mogłem otworzyć Gajówki więc źródło musialo leżeć gdzieś indziej.

 26. tras said

  ‚Wirus stalinizmu z covidem pod rękę’
  i nie wiem co sie doktorkowi >nie podoba
  bo HongKong jest częścią Chińskiej Republiki Ludowej>>tak jak Tajwan.
  i obecnie władze ChRL robią porządek w gospodarce – w końcu są za coś odpowiedzielne tzn. za los-byt narodów w swoich granicach bo oni też zostali dotknięci zarazą neoliberalizmu z wszystkimi konsekwencjami
  i mogą im naskoczyć zarówno cepy amerykańskie czy sorosowskie.
  Mają poza tym -delikatnie mówiąc-bb.przykre doświadczenie z tzw.’kulturą zachodu’>począwszy od wojen opiumowych czy bycie przedmiotem wojny biologicznej – japońce w czasie WWII>tak na marginesie, dla Chińczyków WWII zaczęła się w 1937>od najazdu Japońców na Mandżurię.
  To wtedy japońce wymordowały 300 000 Chińczyków w Nankinie (bo tak ich bronił czan kai szek) czy ‚utopił’ 100 000 Chińczyków (bo tenże czang kai szek =’check his check’ kazał przerwać tamy co spowodowało śmierć wlaśnie ponad 100 000 ludzi>chłopów.
  A co do wspólczesności>
  ChRL
  – pogoniło prywatne korporacje amerykańskie edukacyjne z ChRL>bo sprywatyzowanie edukacji to durnowaty patent
  – eliminuje możliwość firm chińskich do oferowania swoich akcji dla inwestorów SPOZA chin a szczególnie z USA-EU tzw. wolnego świata
  – ogranicza dostęp młodzieży do tzw. ‚gamingu’ czyli tracenia czasu na gry komputrowe
  – po eliminacji obcego kapitału zagranicznego z ‚rynku edukacji’ będzie realizowany program edukacyjny nakierowany na naukę ‚przedmiotów potrzebnych do życia’ a nie ćwierćmózgów’
  jak to się dzieje u nas i w całym ‚wolnym świecie’
  .
  Czy to jest ‚stalinizm”>tak, to jest stalinizm, który kiedy pogonił Trockiego, któremu marzyła się ‚rewolucja światowo’ (a w Rosji było coś co się nazywa NEP-nowaja ekonomiczeskaja ekonomia czyli neoliberalizm w czystej postaci) skupił się na Rosji.
  A co do ‚covida’>z każdą chwilą wyłazi, że ta impreza to PLANdemia czyli wojna biologiczna zachodu>my jesteśmy jego częścią przeciw ludzkości.

 27. Leo said

  Nieco się wzdragam przed peplaniem o informacji podanej mi w sekrecie, ale w Instytucie Genetyki Roślin mają narzędzia do badania DNA, RNA etc. i po cichu zbadali szczypionkę. Nie znaleźli materiału genetycznego, za to sporo potencjalnie szkodliwych związków chem. Nie umiem tego zinterpretować. Może ich metody są niewystarczająco czułe? Może nie znają się? Nie wiem. Nic nie wiem. Było to możliwe, bo my tu już stare som i wśród nas są lekarze, naukowcy, dyrektorzy i prezesi, więc conieco możemy… Szczegółów nie podaję, bo jesteśmy w stanie wojny…

 28. wewewe said

  Re 18 & 22:
  Należy też dodać, że trockiści dążą do rewolucji ogólnoświatowej. Co teraz ma właśnie miejsce.

  Włodzimierz Iljicz Ułjanow miał odwagę otwarcie oświadczyć, iż głód niesie wiele konsekwencji pozytywnych, takich jak pojawienie się proletariatu przemysłowego, grabarza burżuazyjnego porządku.
  […] Niszcząc przestarzałą chłopską gospodarkę – tłumaczył – głód przybliża nas obiektywnie do naszego ostatecznego celu, socjalizmu, który to etap następuje bezpośrednio po kapitalizmie. Głód niszczy także wiarę nie tylko w cara, ale i w Boga [strona 134].
  Czarna księga komunizmu
  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj16pOQ6dvyAhUJ6aQKHYUIC0Q4ChAWegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fpdf-x.pl%2Fapi%2Fdocument%2F5aca5ef9b9b20f0dcf2c59c1%2Fdownload&usg=AOvVaw2AoOvhi3oYyUke7IwhEyR0

 29. Marucha said

  Re 21:
  Nie wiem, o czym pisze „bez nazwy” i kto tu „zwala winę za całe zło w Polsce na świecie na Rosję, komunę, Stalina, ZSRR ”

  Tak może twierdzić tylko ten, kto dopiero co wszedł do gajówki i jeszcze zanim się zorientował, co jest w niej grane, zaczyna nam objaśniać świat.

 30. Jurek said

  Leo, i nie wykryją tradycyjnymi metodami.
  W zastrzyku może być zastosowana metoda pól informacyjnych, „nagranych” na idealnym kształcie plastra miodu ( taka pamięć na trójwymiarowej siatce) , jaki ma grafen. .
  Pole informacyjne może uszkodzić RNA, które również ma pamięć pola informacyjnego. Taka mała kwantowa gwiezdna wojna.
  Technika ta wywodzi się z urządzeń NLS ( tzw biorezonans ) które potrafią „nagrać” oryginalne” pole informacyjne w miejsce uszkodzonego.

 31. Zbigniew Kozioł said

  @30 pole informacyjne musiało tobie dupku zakłócić procesy myślowe.

 32. revers said

  To juz nie fikcja naukowa, grafeny potrafia kontrolowac prace moozgu

  https://translate.google.com/translate?sl=es&tl=pl&u=https://www.eldiestro.es/2021/07/ya-no-es-ciencia-ficcion-se-anuncia-la-tecnologia-de-control-cerebral-basada-en-grafeno/

  Firma IMBRAIN ma juz nawet patenty na ta okolicznosc, wystarczy ze technologia wpadnie w rece Gatesa i Muska i dewolucja zapewniona.

  Tmplant grafenu potrafi wykryc aktywnosc moozgu na bardzo malych czestotliwosciach.

  https://translate.google.com/translate?sl=es&tl=pl&u=https://hipertextual.com/2019/01/implante-grafeno-detecta-actividad-cerebral-frecuencias-extremadamente-bajas

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: