Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Zmiana paradygmatu elit walczących

Posted by Marucha w dniu 2021-09-02 (Czwartek)

Wszystkie „elity”, bez względu na pseudo orientację polityczną, stanowią swoisty konglomerat mafijnych rodzin.

Na obecnym etapie „walki z pandemią”, Australia i Nowa Zelandia są najbardziej poszkodowane. Terror w nich jest szokujący do tego stopnia, że powszechną jest opinia o powrocie tych terytoriów do ich pierwotnej roli karnych kolonii Imperium Brytyjskiego.

Rząd australijski zainaugurował niedawno budowę pierwszego obozu koncentracyjnego, oczywiście pod nazwą polowego obiektu kwarantanny i to w obliczu JEDNEGO oficjalnie ogłoszonego „przypadku covida”.

Zgodnie z doktryną „zero covid”, nawet w przypadku braku jakichkolwiek „zachorowań”, opornych „szczepieniom” obywateli będzie się zamykać w takowych obiektach.

Jak dotąd, wśród „pseudo elit” znalazł się zaledwie JEDEN SENATOR, przeciwstawiający się koszmarowi obecnej rzeczywistości (jego expose zawarte jest w poniższym linku) :

>https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=241726

Jeden z przedstawicieli autentycznych elit walczących z globalizmem, które samoistnie kształtują się pod wpływem dynamiki wydarzeń w tym kraju, Max Igan w swoim najnowszym wystąpieniu (patrz powyższy link) przekroczył swoisty Rubikon, czego od niego z utęsknieniem od dawna oczekiwałem i zadeklarował bez ogródek, że obecne wydarzenia wykazują jednoznacznie całkowitą degenerację wszystkich bez wyjątku instytucji państwowych: rządu, parlamentu, władz regionalnych, sądów, policji, wojska, a także zakłamanych propagandowych mediów, zbrodniczej służby zdrowia, wynaturzonego systemu szkolnictwa produkującego zidiociałych ignorantów umiejących jedynie bezmyślnie wypełniać polecenia władzy, itd.

W obliczu takiej sytuacji, jedynym sensownym posunięciem jest rozwiązanie tych wszystkich instytucji i postawieniem przed trybunałem odpowiedzialnych oficjeli.

Truizmem byłoby stwierdzenie, że do identycznej konkluzji można dojść w przypadku III RP. Jak sam niejednokrotnie pisałem, że bez likwidacji CAŁYCH globalistycznych „elit” naszego państwa, jakikolwiek powrót do normalności jest zupełnie nie możliwy.

Wszystkie te „elity”, bez względu na pseudo orientację polityczną, stanowią swoisty konglomerat mafijnych rodzin składających psychopatów, złodziei, bandytów, nałogowych kłamców, morderców, oszustów, satanistów, masonów, obcych narodowo i rasowo okupantów, którzy pozostawieni sobie samym, nawet po ewentualnym odsunięciu do władzy i wpływów zawsze stanowić będą śmiertelne zagrożenie dla społeczeństwa.

Warunkiem sine qua non jest zatem ich całkowita neutralizacja i usunięcie ich rodzin do obozów kwarantanny, które nam oni sami dziś szykują.

Po ewentualnym oczyszczeniu Polski z tego łajna, pozostanie jeden poważny problem: co czynić z „polskimi duszpasterzami kościoła katolickiego”? No i tu konkluzja jest tylko jedna. Ponieważ Kościół jest Mistycznym Ciałem Chrystusa, to musimy Jemu pozostawić zadanie oczyszczenia go z szatańskich odchodów. Należy się o to gorąco modlić, gdyż bez odnowy duchowej, żadna inna sanacja nie jest możliwa.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 4 do “Zmiana paradygmatu elit walczących”

 1. Yagiel said

  Przed jakim Trybunałem postawić manekin-władze Australii czy NZ, gdy najpierw proponuje się rozwiązanie wszystkich tych niby-władz, w tym sądów…? Może przed Chińskim Trybunałem ?

  Pisałem Tu, że Australia to kolonia karna przekazana mocą Nowych Decyzji Światowego Predykatora – nie Xazarii? – właśnie Chinom: Azja do Chin z Europą dla Rosji, dla Chin Azja Południowa do Indii i Oceania z Australią… Australia-prezent ma być oczywiście odpowiednio opakowana 😉 Budowa opakowań już nabiera tempa, więc…

  Gra się tak, jak przeciwnik pozwala – tzw. społeczeństwo australijskie pozwala się traktować obozowo, no to obudzi się w KL Australia czy jak to po chińsku… Pan Nowopolski może zaklinać rzeczywistość, jak ten Mad Max Igan zaklina: skończyć z tym i osądzić ? Skończ waść…

 2. wewewe said

  Zamiast: „postawieniem przed trybunałem odpowiedzialnych oficjeli.” powinno być „rozstrzelanie odpowiedzialnych oficjeli”.

  co czynić z „polskimi duszpasterzami kościoła katolickiego”? – nie dawać na tacę. Jak koryto wyschnie, to albo rozum wróci albo pójdą jawnie służyć diabłu.

 3. Boydar said

  Panie Nowopolski. Nie wątpię że poparcia nie uzyskam, ale zwrócić pragnę uwagę, że „polskich duszpasterzy kościoła katolickiego” można policzyć na palcach jednej ręki doświadczonego drwala. Wprawdzie to tylko takie głupie powiedzonko ale w porównaniu z trzydziestoma tysiącami „kapłanów” w Polsce tych kilkudziesięciu faktycznie polskich to właśnie tyle jest.

  Uważam że akurat z nimi robić nic nie trzeba, ewentualnie uczestniczyć we Mszy Świętej o ile wolno im celebrować.

  Ja zastanawiam się natomiast co uczynić z żydami ubranymi w ornaty. I Panu radzę to samo.

 4. Axel said

  Obecny tzw. kościół nie jest kościołem katolickim. Jest to sekta posoborowa z nowymi sakramentami, nową mszą, nowym katechizmem, nowym kodeksem kanonicznym, nowym różańcem, odrzucający nauczanie papierzy przed soborem watykańskim II, odrzucający tradycję katolicką. To antyKościół .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: