Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Jak powiększyć liczbę zgonów osób niezaszczepionych? CDC znalazła sprytny sposób…

Posted by Marucha w dniu 2021-09-06 (Poniedziałek)

Otoczona złą sławą federalno-prywatna agencja CDC – (Centers for Disease Control and Prevention – „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”), dąży w sposób coraz bardziej bezczelny do stworzenia medialnego wrażenia, iż największym niebezpieczeństwem dla ludzkości są osoby niezaszczepione.

Prawda jest oczywiście dokładnie odwrotna – to osoby zaszczepione preparatami zwanymi „szczepionkami przeciwko Covid-19”, nie tylko stwarzają niebezpieczeństwo epidemiologiczne, ale każda z tych osób jest sobie sama winna chorując coraz częściej i na coraz bardziej dziwne choroby. Bowiem to właśnie zaszczepieni stanowią większość pacjentów w szpitalach, u których testy PCR wykazały „wirusa SARS CoV-2”.

Ale trudno się do tego przyznać, więc skompromitowane instytucje próbują manipulować faktami i danymi, zniekształcając je lub po prostu cenzurując. Raz robią to lepiej, raz gorzej, a w desperacji uciekają się do tak śmiesznych machinacji, że trudno uwierzyć, że ktokolwiek bierze je na serio.

Osoba zaszczepiona = osoba niezaszczepiona

Oto aby wzmocnić panikę w społeczeństwie i obarczyć osoby niezaszczepione odpowiedzialnością za „przeciążenie” szpitali, oraz oddalić zarzuty niebezpieczeństw jakie noszą ze sobą „szczepionki przeciwko Covid-19”, CDC zmieniła zasady liczenia osób zmarłych. Otóż osoba zaszczepiona – pierwszą bądź obiema dawkami – jeśli umrze w okresie krótszym niż 14 dni od dnia ostatniego zaszczepienia, to zaliczana jest do osób NIEZASZCZEPIONYCH.

[Zastanawia mnie, po co w ogóle CDC próbuje znaleźć jakieś pseudouzasadnienie dla zmiany sposobu liczenia osób zmarłych. Czy nie mogą, ku*wa, po prostu ogłosić, że KAŻDA osoba zmarła ma być uznana za niezaszczepioną i już, a komu się nie podoba, to do pierdla? – admin]

 

W ten prosty sposób mistrzowie manipulacji mogą wyprzeć się jakiegokolwiek powiązania pomiędzy poszczepiennymi skutkami preparatów genetycznych, a zgonami. Osoba zaszczepiona przez 2 tygodnie traktowana jest jako „niezaszczepiona”, a więc skutki uboczne tych preparatów – włącznie ze śmiercią – nie mogą wystąpić, gdyż oficjalnie osoba zaszczepiona nie jest „jeszcze” zaszczepiona.

Ponadto, można takimi „statystykami” postraszyć społeczeństwo, czyli głównie tą część, która zaszczepiwszy się wszystkim możliwymi dawkami, dalej siedzi w domach, wychodzi w maskach (nawet spacerując samotnie w lasach – widzieliśmy takie osobniki), „trzyma dystans” i żeluje rączki sto razy dziennie. Postraszyć i zaaplikować kolejną dawkę kolejnego produktu przemysłu farmaceutycznego.

Statystyka według CDC, czyli manipulacja na przykładzie stanu Floryda

Kolejnym wymownym przykładem manipulacji danymi przez CDC jest polityczna zagrywka wobec znienawidzonego stanu Floryda, gdyż rządzony przez w miarę rozsądnego gubernatora, nie uległa naciskom propagandowym (m.in. nie zastosowując się do wymogów bezsensownych maseczek). Establishment farmaceutyczno-rządowy chcący zemścić się i ukazać jakie to straszne rzeczy dzieją się na Florydzie, pokusił się o wręcz komiczne kuglarstwo.

CDC opublikował wyniki „danych” pokazujących, że na Florydzie szaleje koronawirus osiągając niebotyczne liczby, z 28,317 zakażeniami na dzień 8 sierpnia. Władze stanowe Florydy zareagowały, że jest to czysta manipulacja i… CDC musiała wycofać się, przyznając, że „przez pomyłkę” dodała kilka liczb z poprzednich dni. Po pewnym czasie CDC „skorygowała” liczby, zmniejszając do 19,584 przypadków, podczas gdy agencje stanowe dalej uważają, że liczba powinna być o 4 tysiące niższa.

Tak zatem wyglądają serwowane publice przez rządowe agencje „dane”, które w praktyce są jakimiś podstępnymi wybiegami urabiania odbiorców. Innymi słowy: trzeba naprawdę wiele cierpliwości i gimnastyki intelektualnej, aby z publikowanych przez rządowe agencje danych, komunikatów, wytycznych i zaleceń, wydobyć jakąś wartość naukową czy medyczną.

„Pandemia” bez ofiar

Jak wszyscy normalnie myślący ludzie wiedzą, tzw. szczepionki nie zatrzymują transmisji żadnego wirusa (zresztą, ani jedno badanie któregokolwiek z producentów nie uwzględniało tego zjawiska); nie zapobiegają zakażeniu się żadnym z wirusów, a jedynie – według producentów – mają zmniejszyć przebieg choroby wywołanej przez „wirusa SARS-CoV-2”. Ale sam przebieg jest dokładnie taki sam jak inne choroby wywoływane przez wirusy czy patogeny określane dotychczas szeroko jako grypa. Ponadto, co ze zdumieniem spostrzegły kraje najbardziej wyszczepione, tzw. skuteczność szczepionki (kolejny mit bądź czyste kłamstwo) po kilku miesiącach spadło i trzeba dołożyć klientom firm farmaceutycznych kolejne dawki.

Również i śmiertelność mająca wynikać ze strasznego „koronawirusa” okazuje się być minimalna i dotyczy głównie osób w podeszłym wieku, i to na dodatek mocno schorowanych. Dla reszty populacji zagrożenie jest mniejsze niż ze strony sezonowej grypy.

Pseudo-argumenty propagandystów „pandemii” kruszeją natychmiast gdy spojrzymy na oficjalne dane dotyczące ogólnej śmiertelności. Czy np. w takich Stanach Zjednoczonych, gdzie rządowo-medialna propaganda zniewoliła społeczeństwo i wmówiła „ponad 600 tysięcy ofiar Covid-19”, mamy naprawdę do czynienia ze zwiększoną liczbą zgonów, uzasadniającą pojęcie „pandemii”? Otóż – absolutnie NIE!

Poniższy wykres ilustruje wzrost śmiertelności na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mówienie o jakiejś „pandemii” i o „nadmiarowych zgonach” jest fikcją i czystą manipulacją. W latach „pandemicznych”, czyli 2020-2021 nastąpił SPADEK wzrostu śmiertelności! Chociaż w USA od 2010 mamy do czynienia z corocznym wzrostem śmiertelności, wynikającym ze starzenia się społeczeństwa, co oznacza, że każdego kolejnego roku umiera coraz więcej osób, to właśnie w „pandemicznych latach” tenże wzrost został SPOWOLNIONY.

United States – Historical Rate Data
YEAR DEATH RATE (per 1000 people) - GROWTH RATE - CHANGE
2021                                 8.977          1.09%
2020                                 8.880          1.19%
2019                                 8.782          1.29%
2018                                 8.685          1.35%
2017                                 8.580          1.37%

Czy zmarło zatem więcej czy mniej osób w Stanach Zjednoczonych, czy mamy do czynienia z „nadmiarową” liczbą zmarłych, czy też nie? To jest pytanie do prawdziwych naukowców chcących poświęcić czas na dociekania i dotarcie do rzetelnych danych, bo to co jest nam, zwykłym śmiertelnikom, pokazywane, najczęściej jest politycznym hochsztaplerstwem.

Spójrzmy dla przykładu na powyższy wykres. Ma on pokazywać „nadmiarową śmiertelność” (Excess mortlality) w USA. Widzimy krzywą która waha się w „latach pandemicznych” osiągając apogeum w dniu… 3 stycznia 2021. Cóż takiego wydarzyło się, że nagle, z dnia na dzień spadła śmiertelność? Czy ludzie nagle, w ciągu jednego dnia zdecydowali się nie umierać? Oczywiście, że nie – to polityka zarządzania danymi zadecydowała, że w czasie ogłoszenia „wyborów prezydenckich” nagle „spadła śmiertelność”, bo przecież ludzie byli tak uradowani wyborem „prezydenta Bidena”, że zachciało im się żyć.

I tak właśnie wyglądają obecnie oficjalne dane i tak mają się agencje rządowe usiłujące kreować się na jakieś naukowe gremia, podczas gdy są parszywymi i przestępczymi organizacjami w rękach despotów.

https://www.bibula.com/

Komentarzy 5 do “Jak powiększyć liczbę zgonów osób niezaszczepionych? CDC znalazła sprytny sposób…”

 1. Marucha said

  Obóz koncentracyjny?

 2. NICK said

  Wszystkie centra „handlowe”, stadiony… .
  SĄ przystosowane na obozy.
  Nie koncentracyjne.
  A Śmierci.

  Dawno Wam to wyłożyłem.

  Do Pana Boga idźcie. Do Stwórcy.
  JUŻ!

 3. wewewe said

  Poza szpitalem tyle osób nie umierało nawet w PRL-u. Pozamykana służba zdrowia gorsza od koronawirusa
  Jacek Frączyk
  18 sie, 06:00

  W ubiegłym roku w Polsce umarło o 16,5 proc. więcej osób niż rok wcześniej. Ale mniej niż połowę tego przyrostu da się wytłumaczyć oficjalnymi statystykami zgonów z powodu COVID-19. Najnowsze dane GUS rzucają światło na temat. Jest poważny argument na to, że dużo bardziej śmiertelne niż koronawirus okazało się zablokowanie i nieefektywne zarządzanie zasobami służby zdrowia.
  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/koronawirus-czy-sluzba-zdrowia-na-dwie-trzecie-mocy-co-gorsze-zgonow-poza-szpitalem/sq80hzw

 4. revers said

  Cos powstaje przy jednostce wojskowej w dzielnicy Gdyni , Obrzeze i sklada sie docelowo z 9 budynkow o dziwnej niepodpiwniczonej zabudowie, ni to budynek mieszkalny , ni to barak, ni magazyn.

  https://nczas.com/2021/08/24/gdynia-buduje-lokale-na-kwarantanne-dziambor-zapowiada-interpelacje-i-pokazuje-zdjecia-foto/

  https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1gCaE0oTpers9ZY-Z7CR33lqjQ6E&ll=54.55525058647172%2C18.545709539138233&z=19

  https://nczas.com/2021/08/02/kolejna-teoria-spiskowa-staje-sie-faktem-w-gdyni-powstaja-miejsca-odosobnienia-dla-osob-skierowanych-na-kwarantanne/

  lub mozna mowic o kompleksie budynkow do izolacji i utylizacji.

  https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1gCaE0oTpers9ZY-Z7CR33lqjQ6E&ll=54.56674603842268%2C18.548112322506626&z=16

  duzo terenu w Nowych Obzezach Gdynskich jest wylaczona na google maps satelite, czyli po tajemnica ubecko-wojskowa

 5. revers said

  Obozy koncentracyjne (śmierci) już się tworzą…
  Aby przejść do tego samego filmu w Bitchute kliknij tutaj
  Sprawy rozwijają się w tak szybkim tempie, że nie możemy nadrobić zaległości
  Aby sobie kogoś uświadomić, wyłania się coś innego. Neotaksyczny klan
  to przeniknęło, a raczej zajęło wszystkie rządy
  cywilizowanego świata, ma specyficzny plan, który wprowadza w życie
  w sposób, który nie pozostawia nikogo nawet najbardziej.. wypoczęty aż do teraz,
  nie zdawać sobie sprawy (a nawet podejrzewać), co się dzieje.
  Ci co jeszcze wierzą w system i akceptują
  nieistotne jego praktyki, po prostu ODMAWIAJĄ zobaczyć ogólny obraz
  i intencje stojące za nałożeniem środków, które na pewno nie
  zdrowie publiczne jest też gorsze od głupoty
  w stopniu, w jakim plaguje zarówno inteligentnych, wykształconych, jak i zdolnych ludzi w
  ich profesjonalny obiekt.
  Nie dość, że obracają się przeciwko dorosłym osobom z trucizną, to
  teraz obracają się przeciwko dzieciom.

  https://www.bitchute.com/video/tig65dZyCWWx/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: