Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o City of London
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Papież Franciszek apeluje o przyjmowanie uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2021-09-06 (Poniedziałek)

Papież apeluje dawanie Afgańczykom edukacji i ochrony.

– Oby wszyscy Afgańczycy, zarówno ci w ojczyźnie, jak i w drodze oraz w krajach, które ich goszczą, mogli żyć w godności, w pokoju i braterstwie ze swoimi sąsiadami – powiedział papież Franciszek podczas modlitwy Anioł Pański.

Nawiązując do żydowskiego nowego roku Rosz ha-Szana i uroczystości Jom Kipur i Sukkot – Z serca kieruję moje życzenia dla wszystkich braci i sióstr religii judaizmu. Niech nowy rok będzie bogaty w owoce pokoju i dobra dla tych, którzy wiernie podążają drogą prawa Boga – powiedział papież Franciszek.

[A co z braćmi i siostrami religii satanizmu? – admin]

Należy przypomnieć, że w 2018 r. papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to „Boski plan”:
„Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem Boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów – powiedział papież Franciszek”.

Mordowanie chrześcijan to część boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Co ważne, papież Franciszek kwestionuje istnienie islamskiego terroryzmu, który nie istnieje tak, jak nie istnieje terroryzm chrześcijański. Papież, który nie kocha i nie dba o chrześcijan…

Opr. Romuald Kałwa
https://romualdkalwa.neon24.pl

Wszelkie komentarze są zbędne, a nawet niemożliwe. Nasz język bowiem nie dysponuje wystarczająco obraźliwymi słowami.
Admin

Komentarzy 13 do “Papież Franciszek apeluje o przyjmowanie uchodźców”

 1. revers said

  No pieknie ze ubogaci sie europe wyzynka chrzescian jak nie muzulmanskimi kndzalami dla niewiernych to obozami smierci dla nie wyszczepionych z milosci do szczepionek papieza i naszego nycza.

  Obozy smierci gotowe?

  https://www.bitchute.com/video/yuq9zhfnyP82/?fbclid=IwAR1DIwEZNmewbsgAD0Nr6DuoNsDEZCDa256XVnftaELgs36MCojwL1ecG8I

 2. UZA said

  Skoro po zapowiedzi Pana Admina, że „wszelkie komentarze są zbędne”, jakiś komentarz się jednak pojawił, to i ja się ośmielę wtrącić swoje trzy grosze. Otóż nie mam nic przeciwko temu, żeby Papież dobrze ludziom życzył. Ja też bym chciała, żeby Afgańczycy w Afganistanie (Polacy w Polsce, Australijczycy w Australii, Syryjczycy w Syrii, Belgowie w Belgii a Rosjanie w Rosji) żyli sobie w pokoju i w godności – daj Im i nam Panie Boże. Co do życzeń z okazji świąt innowierców (Rosz ha-Szana, Jom Kipur i Sukkot), uważam, że jak już chcemy być tacy kurtuazyjni, to należałoby uwzględnić wszystkich, co wydaje się niepodobnieństwem. Podejrzewam bowiem, że chyba codziennie ktoś gdzieś obchodzi jakieś święto – jak nie wyznawcy judaizmu, to wyznawcy voodoo albo Pachamamy , albo żywej bogini Kumari, animiści, shintoiści czy inni. Nie da się tego wszystkiego ogarnąć, więc lepiej dać sobie spokój i nikogo nie wyróżniać, bo przecież dla chrześcijanina wszyscy ludzie są braćmi.

  ————-
  Pani Uzo, miałem na myśli, że MOJE komentarze są zbędne.
  Bo postanowiłem trochę mniej bluzgać.
  Admin

 3. Piskorz said

  re art A może zrobić tak; eksportować do nich pomoc, aby nie importować problemów!!

 4. To Franek powinien wziąć z 10 rodzin na utrzymanie dożywotnie dla przykładu.
  Tylko w sumie i tak zapłacą za to wierni…

 5. Dinozaur said

  Na razie wyeksportowano do Afganistanu za ( europejskie ) 2 biliony dolarów i teraz widać w Afganistanie postęp : W roku 1996 talibowie przyszli na bosaka albo przyjechali na osiołkach – w 2021 roku przyjechali na Hummerach .
  Podobne zjawisko obserwować można było w Kosowie : Przed interwencją NATO małżonek jechał na ośle a żony dreptały za nim. Potem nastąpiła prawdziwa feministyczna rewolucja : Małżonek jedzie na ośle a żony maszerują przed nim ( oczywiście ze względu na miny ).

 6. wnikliwymokiem said

  Na necie znalazłem korespondujący komentarz :

  / papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to „Boski plan”: /-

  – tydzień temu byłem w Stuttgart’cie * i jednego wieczoru, na dobranoc włączyłem sobie radyjko – przerzucając stacje trafiłem na jedną z SWR ( Süd-West Rundfunk ) gdzie dwóch uczonych mężów rozprawiało o imigracji, integracji i problemach jakie przyniosła im muzułmańska fala z 2015 r. ( z trwożliwym dopiskiem w głosie aby się nie powtórzyła w związku z Afganistanem ). Panowie położyli akcent na integrację i nie mogli się nadziwić, że ona nie ‚ klapnęła ‚ ( niby kto i z kim miałby się integrować i na jakich zasadach ? ) i w to miejsce wszedł muzułmański radykalizm młodych – a ich świadomość nie mogła ogarnąć tego, że dotknął on szkolne, urodzone już w Niemczech dzieci ( tak jakby nie wiedzieli o wysysaniu z mlekiem matki – mogliby zapytać Żydów, którzy by im wytłumaczyli na czym rzecz polega ).

  … końcowa konkluzja programu zawarta była w pytaniu : – czy na terenie Niemiec możliwa jest pokojowa koegzystencja muzułmańskiej i niemuzułmańskiej społeczności ( zaintrygowało mnie takie ujęcie, w którym nie uwzględnili Niemców w tym zestawie ) – obudzili się mając już na karku milionowe rzesze muzułmanów, radykalnych muzułmanów .

  Moja konkluzja też jest zawarta w pytaniu : – kogo trzeba by było, dla przykładu i nie zważając na chrześcijańskie wartości, humanitaryzm , itp. popierdułki powiesić za jaja ?!

  * – przy okazji załatwiania swoich spraw przyglądałem się ( no, nie trzeba było się przyglądać – samo biło po oczach ) temu, tak obcmokanemu przez zarządzających tym Miastem jak i przez niemieckojęzyczne media multi- kulti ( już ponad 50% społeczności Stg stanowią ‚auslanderzy’ ) i gdybym miał jednym słowem opisać to co mialem przed oczami to posłużyłbym się określeniem jakie słyszałem podczas rodzinnych spotkań, a które dotyczyło Żydów, których widok zebrani mieli w Zduńskiej Woli … OBRZYDLIWOŚĆ !

 7. wnikliwymokiem said

  Ad. 4

  ” Polska może przyjąć tylu uchodźców co Watykan bo nie wypada być lepszym od Papieża”

 8. D-T said

  Rozwiązanie wydaje się być prostsze niż nam się wydaje. Zwyczajnie – trzeba tego gościa uznać za wroga wiary chrześcijańskiej i wykluczyć z grona tych co mogą zabierać jakikolwiek głos w sprawach chrześcijaństwa. Co może być następstwem takiego rozwoju wydarzeń? Komentowanie tego artykułu jest bardzo ryzykowne, z czego zdaję sobie sprawę…

 9. Zenon_K said

  Proponuję zmienić pisownie na papierz. To taka papierowa kukła. No i przecież sam powiedział, że jest tylko biskupem Rzymu. Więc nie jest Papieżem lecz papierzem.

 10. Inkwizytor said

  Trzeba być posłusznym papieżowi

 11. Lily said

  Wynajety Aktor, odgrywa jedynie ROLE,
  a SCENARIUSZ pisza Mu INNI.
  Jonathan PRYCE, walijski aktor, maz
  jednej zony(slub w 2015r.)
  Ojciec trojki doroslych dzieci. SPRAWDZCIE.

 12. Mano Negra said

 13. NICK said

  1 promil to zrozumie.
  (12)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: