Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Zmarł kolejny pilot – miał udar mózgu podczas lotu

Posted by Marucha w dniu 2021-09-07 (Wtorek)

Pilot sterujący samolotem pasażerskim bengalskich linii lotniczych Biman Bangladesh, doznał udaru mózgu – podają lokalne media, w tym The Times of India. O incydencie tym nie poinformowały główne media zachodnie.

44-letni Nawshad Ataul Qaiyum, kapitan sterujący Boeingiem 737 ze 124 pasażerami i 5 członkami załogi na pokładzie, doznał udaru mózgu, wykonując 27 sierpnia br rutynowy lot Numer BG022, z Muscat (Oman) to Dhaka (Bangladesh).

Po awaryjnym lądowaniu samolotu w Indiach i udzieleniu natychmiastowej pomocy w szpitalu Kingsway Hospital w Nagpur, kpt Quaiym zmarł dwa dni później – podaje komunikat Towarzystwa Pilotów Bangladesh BAPA. Szpital potwierdza, że zmarły pacjent miał udar mózgu.

Żadna informacja nie podaje statusu zaszczepienia pilota, lecz sam fakt przemilczenia tego zdarzenia przez zachodnie media oraz unikanie jasnego stwierdzenia przez przewoźnika, o tym czy kapitan zaszczepił się jakimkolwiek preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, daje wiele do myślenia.

„Szczepionki” przyczyną częstych zakrzepów

Udar niedokrwienny mózgu, zwany również zawałem mózgu, jest najczęściej występującą postacią udaru mózgu. Przyczynę stanowi niedokrwienie wynikające z nagłego zatrzymania dopływu krwi do mózgu. Do niedokrwienia dochodzi wtedy, gdy skrzep krwi albo blaszka miażdżycowa zatka naczynie doprowadzające krew do mózgu.

Jeden ze znanych skutków ubocznych tzw. szczepionek przeciwko Covid-19 jest właśnie występowanie zakrzepów w różnych organach i częściach układu krwionośnego. Przyznają to sami producenci „szczepionek” oraz amerykańska agencja wydająca autoryzację, obarczona złą sławą CDC – (Centers for Disease Control and Prevention – „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”).

Inne tajemnicze zgony pilotów

Nie jest to pierwszy tego typu niepokojący przypadek wśród pilotów. Jak potwierdził rzecznik prasowy brytyjskich linii lotniczych British Airways, w czerwcu br. aż 4 pilotów zmarło w ciągu krótkiego okresu czasu (prawdopodobnie w ciągu zaledwie jednego tygodnia) (Zob. „Rzecznik British Airways potwierdza: zmarło czterech pilotów. Byli zaszczepieni, ale łączenie śmierci ze szczepionkami jest bezpodstawne…”).

Statystycznie taki splot wydarzeń jest niemal niemożliwością i nigdy nie wystąpił w takiej proporcji w przeszłości. Wszyscy ci brytyjscy piloci na krótko przed swoją nagłą śmiercią zaszczepili się groźnym preparatem zwanym „szczepionką przeciwko Covid-19”, co jest faktem bezdyskusyjnym i potwierdzonym. Jednak według British Airways „żadna ze śmierci [pilotów] nie ma związku z zaszczepieniem się”.

Podobnie, jeden z pilotów przewoźnika Delta zmarł niedawno nagle; komunikaty oficjalne i media zaprzeczają jakoby śmierć miała związek ze szczepionką.

Również pięciu pilotów indyjskich zmarło w okresie od 9 do 30 maja – potwierdza Asian News International. Hinduskie Towarzystwo Pilotów ICPA oznajmiło zdawkowo, że piloci zmarli „przegrywając z wirusem”.

I znów, tzw. fakt-checkery (nb. finansowane w dużej części przez koncerny farmaceutyczne) ruszyły do boju oznajmiając, że przecież żadne z mediów nie podało stanu zaszczepienia się indyjskich pilotów, a więc powiązanie ze szczepionkami jest nieprawdziwe. Ale… dlaczego nikt nie chce podać prostego faktu, jasnego stwierdzenia czy piloci wtłoczyli w swój organizm niebezpieczną substancję zwaną „szczepionką przeciwko Covid-19”, czy też nie? Przecież podanie tego faktu byłoby wystarczające i przecięłoby wiele spekulacji. I właśnie sam fakt unikania tego tematu, niestety świadczy o prawdziwości podejrzeń. Bo to, że piloci „ulegli wirusowi” może niejako potwierdzać oczywistą i jakże jasno widoczną przeraźliwą statystykę (w krajach najbardziej wyszczepionych, np. Izraelu), że umierają „z Covid-19” najczęściej osoby zaszczepione. A najpierw doświadczają wielu poszczepiennych objawów, np. właśnie zatorów.

Air India, narodowy przewoźnik Indii nakazał z dniem 4 maja wyszczepianie wszystkich 10 tysięcy pracowników, w tym i pilotów. Samousprawiedliwiając się, przewoźnik od razu tłumaczy się, że obowiązek został przesunięty o dwa tygodnie, a więc „nie można” mówić o szczepionkach jako przyczynie zgonów 5 pilotów. Jednak firma nie podaje ilu pilotów zaszczepiło się już przed nałożeniem tego obowiązku, no i czy zmarli byli zaszczepieni. Brak jasności i koincydencja czasowa pomiędzy nałożeniem obowiązku a zgonami również przemawia za ukrywaniem straszliwej prawdy.

Szczepienia niebezpieczne, szczególnie dla pilotów

Grupa pilotów United Airlines złożyła pozew do sądu o powstrzymanie obowiązkowego wyszczepiania, który jednak z przyczyn proceduralnych został odrzucony. Adwokaci zapowiadają powtórne złożenie wniosku.

Piloci argumentowali, że według oficjalnych, dostępnych, w pełni udokumentowanych źródeł, „szczepionki przeciwko Covid-19” mogą powodować zatory, a z uwagi na ich warunki pracy – przebywanie na dużych wysokościach, liczne zmiany ciśnienia i wysokości, nie licząc oczywiście stresu i innych czynników – są szczególnie narażeni. Niestety, firma lotnicza United Airlines brnie w ideologiczny projekt wyszczepienia swoich pracowników eksperymentalnym preparatem o tragicznych poszczepiennych odczynach i nieznanych, jeszcze straszniejszych długofalowych skutkach ubocznych.

Jak to szaleństwo skończy się? Wydaje się, że bez zmasowanego oporu społecznego trudno będzie szybko je przerwać. Zarówno planiści, jak i wykonawcy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności i gwałtownej reakcji ludzi, którzy dowiedzieliby się jak bardzo byli oszukiwani.

W międzyczasie, szaleństwo wyszczepiania będzie miało swoje konsekwencje również w postaci katastrof lotniczych. Jeśli w komercyjnych lotach dużych odrzutowców załoga jest dublowana, a w największych samolotach (Airbus A380) z reguły leci ich aż czterech, to nawet pojedynczy przypadek zatoru lub innego poszczepiennego zdarzenia może skończyć się awaryjnym lądowaniem. Jednak w przypadku lotów czarterowych samolotami z jednym pilotem, bądź prywatnych odrzutowców i samolotów tzw. lotnictwa ogólnego (jedynie w USA jest ich 200 tysięcy, a na całym świecie 450 tysięcy), skutek zasłabnięcia, zatoru, utraty przytomności czy innych konsekwencji „szczepionki” – jest tylko jeden.

Podobnie, w przypadku wielu typów samolotów wojskowych, skutki katastrof mogą być nieobliczalne, również z licznymi ofiarami na ziemi. Niestety, w szaleństwie zniszczenia sił zbrojnych USA, przywódcy polityczni i degeneraci w mundurach zarządzili wyszczepienie wszystkich bez wyjątki żołnierzy wszystkich sił zbrojnych.

A w diabolicznym szaleństwie bezwględnego podporządkowania ludzkości wybranym decydentom, w szaleństwie uzależnienia od nieustannie aplikowanych „preparatów medycznych”, wreszcie – w szaleństwie depopulacyjnym, „szczepionki przeciwko Covid-19” są pierwszym etapem tego przedsięwzięcia.

Oprac. http://www.bibula.com
2021-09-04
https://www.bibula.com/

Komentarzy 9 do “Zmarł kolejny pilot – miał udar mózgu podczas lotu”

 1. Greg said

  Całkiem poważnie, teraz jest strach podróżować samochodem gdy szczepan jedzie przeciwnym pasem !

 2. Kura domowa said

  We Francji dokładnie w Paryżu ludziska siedzą przed knajpa i robią piknik.. Skoro im nie wolno wejść do restauracji..

 3. revers said

  Kapitan Graham Hood moze cos na temat „no jab, no job” powiedziec mimo przelataniu 35 tys godzin, zrobieniu 20 tys mil, grozi mu zwolnienie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=EvYSyibYgZM

  Innym po szczeepionce c19 grozi podczas lotu zawal serca, utrata przytomnosci, czy utrata kontroli na ruchami ciala w powietrzu podcza lotu,

  ale to nikogo nie rusza, zwiazki zawodowe personalu latajcego, who, fda maja lepszych ekspertow przy kasie.

 4. Maverick said

  Mało tego zaszczepieni będą zapadać nie tylko na zakrzepy, ale i przyśpieszoną demencję. Białko kolczaste może powodować schorzenie mózgu podobne do chroby wściekłych krów. I wyłączać pewne częsci mózgu kontrolujące inne organy, oraz ich powolne obumieranie. U wielu schorzenia będą objawiać się szybkim obniżaniem się współczynnika inteligencji. Ludzie będą się stawać coraz bardziej agresywni bo myślenie będzie się odbywać korteksem czyli prymitywną częścią mózgu. Wielu zatraci kognitywne zdolności rozumowania i pojmowania jak i wypowiadania się, nie zapomną języka bo ten twardo zakodowany.

  Ogólnie efektem tego będzie się obniżająca średnia długości życia.

 5. antykhazar said

  Kiedy te kurwy rządowe wyzdychają w końcu, i przestaną psychopaci mordować ludzi. Narody powinny chwycić z broń i wyrżnąć to szczepionkowe gówno globalistyczne chazarskiego pochodzenia zanim zniszczą kurwy świat. To najgorsze ścierwo nawet swoich morduje. Oby do tego doszło jak najszybciej.

 6. UZA said

  Obawiam się, że branża lotnicza została przeznaczona do likwidacji. Obecnie można wiele rzeczy bez problemów zlikwidować. Personel latający był znany z tego, że dość aktywnie walczył o swoje, a teraz żadne protesty już nie pomogą. Wyszczepieni poumierają, niewyszczepionych wywalą z roboty, samoloty pójdą na złom albo zostaną wykupione i przerobione na oryginalne rezydencje. Zwykli ludzie nie będą już nigdzie latać, hałasować i brudzić. Zostaną przypisani do ziemi jak niegdyś pańszczyźniani chłopi. Luksusowe kurorty, egzotyczne raje będą dostępne tylko dla bogaczy, których stać na prywatne samoloty i jachty. Sądzę, że właśnie takie mają plany, ale nie tracę nadziei, że Ktoś lub coś je pokrzyżuje.

 7. Ad. 5

  Kiedy te kurwy rządowe wyzdychają w końcu, i przestaną psychopaci mordować ludzi.

  Jeśli oczekuje pan na szczęśliwe zrządzenie losu, to traci pan czas. To my daliśmy im zielone światło. Jeśli oni odejdą, pojawią się im podobni. Aż zmądrzejemy i psychopatów nie będziemy dopuszczać do ŻADNYCH stanowisk i ŻADNYCH pieniędzy.

 8. JanuszT said

  Re 1:
  No wsiadasz do auta na własne ryzyko, że nie zginiesz przez szczepanów. Nie ma innego wyjścia, co komunikacja zbiorowa, rower?, a idź pan w c*h…ooj

 9. Piotr Kabat said

  Obserwując nasze społeczeństwo zauważyłem, że istnieją ludzie którzy nawet czując knagę w tyłku nie uwierzą, że są gwałceni i jeśli im to powiesz to nazwą Cię foliarzem…..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: