Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Przychodzi kolejna „pandemia”. I kolejne genetyczne „szczepionki” – tym razem przeciwko RSV

Posted by Marucha w dniu 2021-09-08 (Środa)

Znany wirus układu oddechowego RSV (wirus syncytialny układu oddechowego – Respiratory Syncytial Virus), który powoduje zazwyczaj łagodne objawy przypominające przeziębienie, został najwyraźniej wybrany jako następny niewidzialny „pandemiczny straszak”. Oraz jako pretekst do wyszczepiania ludzkości nowym preparatem.

Co prawda większość dzieci przed drugim rokiem życia narażona była na wirus RSV, a jak wiemy objawy, w postaci kataru, kaszlu, czy umiarkowanej gorączki, ustępują po kilku dniach, i widzimy też, że dzieci przechodzą tą i inne choroby wieku dziecięcego bez problemów – to wszystko jednak nie wystarcza naprawiaczom ludzkości próbującym wykreować narrację nowej „pandemii”.

Otoczona złą sławą federalno-prywatna agencja CDC – (Centers for Disease Control and Prevention – „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”), oznajmiła, że wirus RSV grasuje w południowych rejonach Stanów Zjednoczonych i wydała alarm awaryjny.

CDC zaleciła aby rozpocząć testowanie pacjentów „na wirusa RSV” wśród tych, u których wynik „testu na Covid-19” był negatywny, lecz mieli objawy „ostrej choroby układu oddechowego”. W środku lata liczba przypadków zmalała, lecz teraz następuje tendencja wzrostowa z „rekordową liczbą 653 przypadków RSV” – alarmuje CDC w raporcie z 3 sierpnia 2021 r.

Podobnie „alarmują” różne agencje rządowe na świecie, np. w Nowej Zelandii, gdzie urzędnicy powiedzieli, że w 2020 roku podczas „pandemii Covid-19” było niewiele przypadków RSV – bo być może nie badano pacjentów skupiając się wyłącznie na „walce z koronawirusem” – za to w jesiennym sezonie 2021 r. nastąpił „wybuch epidemii”, a według stuff.co.nz wybuch ten był ”ponad dwukrotnie wyższy niż średnia historyczna z lat 2014-2019 dla tej pory roku”.

Podobne doniesienia zostały opublikowane przez japoński Narodowy Instytut Chorób Zakaźnych, który na początku lipca 2021 r. ostrzegał przed zwiększonymi zakażeniami RSV poza normalnym okresem szczytowym.

Groźne i śmiertelne ADE

Dokładnie tak jak w przypadku szczepionek przeciwko koronawirusom, wszelkie poprzednie próby stworzenia szczepionki przeciwko RSV kończyły się niepowodzeniem, gdyż już w procesie początkowych badań następowały zgony testowanych zwierząt, które zaszczepione na początku okazywały obiecujące wyniki, jednak poprzez nabycie tzw. paradoksalnie wzmocnionej odporności (Paradoxical Immune Enhancement – PIE), zjawiska znanego również jako wzmocnienie zależne od przeciwciał (antibody-dependent enhancement – ADE), po zarażeniu się wirusem po prostu umierały.

Śmiertelność zaszczepionych, a następnie walczących z nowym wirusem zwierząt, była 100-procentowa. Producenci zmuszeni byli do rezygnacji z dalszych badań wiedząc doskonale, że żadna agencja nie zaaprobuje wyników ze 100-procentową śmiertelnością.

Tak było w przeszłości, dopóty… Dopóki nie stworzono pretekstu w postaci „pandemii koronawirusa”, która stała się przyjaznym narzędziem eliminacji wszelkich barier. Do amerykańskiej federalnej agencji FDA (Food and Drug Administration – „Agencja Żywności i Leków”) napłynęły wnioski od producentów leków o udzielenie autoryzacji na zastosowanie „szczepionek przeciwko Covid-19” w ramach „autoryzacji nadzwyczajnej, awaryjnej” (Emergency Use Authorization – EUA), które to „szczepionki” opracowano w ramach ekspresowego programu „Warp Operation” – z pominięciem badań nad zwierzętami.

Ludzie stali się zamiennikami zwierząt, bo „czas naglił”, bo „pandemia szaleje” i „trzeba natychmiast wyszczepić ludzkość”.

I zaczęło się wyszczepianie ludzkości preparatami rozreklamowanymi jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, które nie przeszły żadnych poważnych badań, i o których długofalowych skutkach ubocznych nic nie wiadomo – bo błyskawiczna „Warp Operation” nie pozwoliła na takie badania, a i teraz ignoruje się skutki uboczne (np. poprzez totalną cenzurę).

Przypomnijmy może w tym miejscu co mówią polscy naukowcy, którzy we wrześniu 2020 roku opracowali propagandowy poradnik pt „Zrozumieć COVID-19”, na temat zagrożeń ADE:

„Bezpieczeństwo i potencjalne zagrożenia

Jak każda substancja, szczepionka może potencjalnie być szkodliwa, np. ze względu na działanie uczulające lub indukcję nieprawidłowej odpowiedzi immunologicznej. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w przypadku koronawirusów konieczne jest sprawdzenie, że odpowiedź naszego organizmu na szczepionkę nie nasila choroby (proces nazywany ADE – ang. antibody-dependent enhancement).

W związku z tym każda szczepionka przed wejściem do obrotu musi przejść całą serię badań laboratoryjnych, następnie jest badana na zwierzętach, aby w końcu trafić do ludzi, gdzie początkowo jest testowana na małej grupie, a następnie na coraz większych. Z tego względu ważne jest, aby cały proces był transparentny, a wyniki wszystkich badań trafiały do niezależnych ekspertów. Podejmowane w niektórych krajach próby ominięcia tych kroków mogą być bardzo niebezpieczne. W Europie nad bezpieczeństwem szczepionek czuwają organizacje krajowe oraz Europejska Agencja Leków (EMA), które weryfikują przebieg tego procesu.”

Cały raport (PDF):
>https://informacje.pan.pl/images/2020/opracowanie-covid19-14-09-2020/ZrozumiecCovid19_opracowanie_PAN_interactive.pdf

Dobrze, że naukowcy polscy widzą i podkreślają niebezpieczeństwo wynikające z ADE, dobrze, że zauważają ignorowanie serii badań laboratoryjnych, i ostrzegają że „w niektórych krajach próby ominięcia tych kroków mogą być bardzo niebezpieczne”. Co prawda wątpimy aby mieli na myśli Stany Zjednoczone, gdzie właśnie w sposób bezprecedensowy odstąpiono od takich badań, ale fakt pozostaje faktem, że ostrzeżenia są realne. Szkoda natomiast, że ci sami naukowcy zapomnieli później o tym co sami pisali, przyzwalając na wyszczepianie niebezpiecznymi preparatami genetycznymi. I tym bardziej smutne i przerażające, iż po wyszczepieniu znacznej części populacji, groźba ADE dotyczy właśnie tych „w pełni zaszczepionych”.

Szczepionka najlepsza na wszystko

Pomimo wiedzy naukowej, pomimo ostrzeżeń, lobby farmaceutyczne oraz polityczna ideologia przebudowy świata, wykorzystując nadzwyczajne w ramach „pandemii” warunki, zamknęły oczy naukowcom, lekarzom, dziennikarzom oraz urzędnikom odpowiedzialnym za przyznawanie licencji i autoryzacji na leki i szczepionki.

Tak jak rok temu w przypadku „szczepionki przeciwko Covid-19”, tak i teraz firma farmaceutyczna Moderna wystąpiła do FDA o przyznanie specjalnej ścieżki zatwierdzenia szczepionki. I – bez zdziwienia, wszak mamy jakąś „nową pandemię” – FDA w dniu 3 sierpnia 2021 r przyznała tą „ścieżkę” (fast-track designation) dla „szczepionki przeciwk RSV”.

Moderna z dumą oznajmiła o tym sukcesie, oczywiście nie o sukcesie naukowym, lecz administracyjnym:

„Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) przyznała oznaczenie Fast Track dla mRNA-1345, eksperymentalnej jednodawkowej szczepionki mRNA przeciwko wirusowi syncytialnemu układu oddechowego (RSV) u dorosłych w wieku powyżej 60 lat. Pracujemy nad szczepionką mRNA RSV, aby chronić najbardziej narażone populacje — małe dzieci i osoby starsze — powiedział Stéphane Bancel, dyrektor generalny Moderna. Badamy mRNA-1345 w tych populacjach w trwających badaniach klinicznych i nie możemy się doczekać udostępnienia danych, gdy będziemy je posiadali…”

I tym podobne banialuki ze strony przedstawiciela firmy, która przed tzw. szczepionką przeciwko Covid-19 nie wypuściła na rynek ani jednego produktu – ani jednego leku, ani jednej szczepionki – a teraz stała się nagle potentatem na rynku „nowych technologii” i próbuje wciskać genetyczne produkty mRNA do wyszczepiania kolejnymi dawkami, kolejnych „szczepionek”.

Cisza wokół ADE

Komunikat Moderny oczywiście pomija skutki ADE nowych szczepionek, bo naprawdę nie ma czym się chwalić. Lepiej uśpić społeczeństwa propagandą – finansowaną w dużej części właśnie przez koncerny farmaceutyczne – lepiej wystraszyć nową „pandemią” i wytworzyć konieczność „zabezpieczenia się”, lepiej naopowiadać im świetlane bajki, o „skuteczności i bezpieczeństwie” produktów farmaceutycznych, niż ukazywać prawdę. Zresztą, co ukazało psychologiczne zjawisko wyszczepiania ludzkości, ludzie boją się prawdy, nie chcą jej znać ani jej szukać i wolą zadowalać się medialnymi hasłami i półprawdami.

Kolejna decyzja FDA – agencji która zupełnie skompromitowała się nie tylko przyznaniem warunkowych autoryzacji EUA dla „szczepionek przeciwko Covid-19”, ale przyznając tzw. pełną autoryzację „szczepionki” firmy Pfizer, stała się w pełni kryminalną organizacją przestępczą – pokazuje, że zupełnie nie można liczyć na rządowe agencje mające statutowo chronić społeczeństwa przed chorobami.

Firmom farmaceutycznym dążącym tylko i wyłącznie do zysku, nie ma czemu się dziwić, lecz wstręt i przerażenie budzi działalność agencji mających chronić społeczeństwa, a w rezultacie, agencje te rozprzestrzeniają stany chorobowe, doprowadzają do uzależnienia od, w większości zupełnie niepotrzebnych leków, degradując zdrowie społeczne.

Oprac. http://www.bibula.com
2021-09-03
na podstawie: Mercola.com
https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 27 do “Przychodzi kolejna „pandemia”. I kolejne genetyczne „szczepionki” – tym razem przeciwko RSV”

 1. Adrem said

  Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy zawiesił powszechne szczepienia w Stanach Zjednoczonych
  08/09/2021 Wilk Komentarze wyłączone

  „Sąd Najwyższy zawiesił powszechne szczepienia w Stanach Zjednoczonych

  Nigdzie nie wspomniano o tym w wiadomościach. Wygląda na to, że zbliżamy się do finałowej sceny filmu.

  Prosimy o powiadomienie wszystkich członków rodziny, przyjaciół i krewnych! Z ostatniej chwili! Sąd Najwyższy uchylił powszechne szczepienia w Stanach Zjednoczonych. Bill Gates, amerykański dyrektor medyczny, Fauci i Big Pharma przegrali sprawę w Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych za nie udowodnienie, że wszystkie ich szczepionki były bezpieczne dla zdrowia komorników przez ostatnie 32 lata!

  Pozew wytoczyła grupa naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy’ego. Robert F. Kennedy Jr.: „Nowej szczepionki przeciw COVID należy unikać za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne pytania w związku z kolejnym szczepieniem przeciwko Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień, tzw. .

  Szczepionka na koronawirusa nie jest szczepionką! Czym zawsze była szczepionka? To zawsze był sam czynnik – drobnoustrój lub wirus, który został zabity lub osłabiony – i został wprowadzony do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał. Nawet szczepionka na koronawirusa! On wcale nie jest! Należy do najnowszej grupy mRNA (mRNA), które rzekomo są „szczepionkami”. Wewnątrz ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA/DNA, które następnie wytwarza inne białko.

  Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! Oznacza to, że jest to instrument modyfikacji genetycznej. Genetyczna broń biologiczna! Oznacza to, że zostaną zniszczone, a ci, którzy przeżyją, staną się organizmami zmodyfikowanymi genetycznie! Po bezprecedensowej szczepionce mRNA osoby zaszczepione nie będą już w stanie leczyć objawów szczepionki w żaden alternatywny sposób.

  Zaszczepieni będą musieli pogodzić się z konsekwencjami, bo nie da się ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z organizmu człowieka, jak u osoby z defektem genetycznym (np. zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, serce genetyczne wada, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny pozostaje na zawsze.

  To znaczy w prostym języku: jeśli objawy po szczepieniu pojawią się po szczepieniu mRNA, ani ja, ani inny terapeuta nie możemy ci pomóc, ponieważ szkody spowodowane przez szczepienie są genetycznie nieodwracalne.

  Szczepienia – broń biologiczna ludobójstwa XXI wieku. Były główny naukowiec Pfizer, Mike Yeedon, powtórzył swoje stanowisko, że jest już za późno, aby uratować tych, którym wstrzyknięto substancję publicznie znaną jako „szczepionka Covid-19”. Zachęca tych, którzy jeszcze nie otrzymali śmiertelnego zastrzyku, by walczyli o życie swoje, swoich bliskich i swoich dzieci.

  Znany na całym świecie immunolog opisuje procedurę, która jego zdaniem zabije zdecydowaną większość ludzi: „Zaraz po pierwszym szczepieniu około 0,8% ludzi umiera w ciągu dwóch tygodni. Średnia długość życia ocalałych wyniesie maksymalnie dwa lata, ale będzie się również zmniejszać z każdym nowym „zastrzykiem”.

  Opracowywane są inne szczepionki, które powodują niszczenie niektórych narządów, takich jak serce, płuca i mózg. Po dwóch dekadach w firmie Pfizer profesor Yedon znał role i cele badawczo-rozwojowe giganta farmaceutycznego i zdał sobie sprawę, że ostatecznym celem obecnego reżimu „szczepionek” może być tylko ogromne wydarzenie demograficzne, na które wszystkie wojny światowe razem wzięte wydają się małe wydarzenia odchodzą. ”

  https://boersenwolf.blogspot.com/2021/09/aktuelles-von-heute-dienstag-0709-2021.html

 2. Marcin said

  Dałeś się uszczypnąć raz to teraz będą cię szczypać notorycznie.
  Mówię to moim znajomym lub już byłym znajomym to się śmieją.

 3. Boydar said

  Artykuł jest o wstrętnej bigpharmie i przekupnych urzędnikach.

  Ktoś tu się chyba z chu’jem na rozum zamienił, i strasznie z tego dumny.

 4. Sebastian said

  Dziesięć powodów, by powiedzieć „nie!” szczepionkom

  Doktor medycyny Aleksander Kotok, specjalista homeopata, autor książek „Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach dla myślących rodziców” oraz „Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach” (ostatnio wydana po polsku).

  1. Szczepionki z definicji są truciznami. Wielu ludzi starannie dba, by nabywane przez nich warzywa i owoce zawierały jak najmniej pestycydów lub były w ogóle ich pozbawione, lecz spokojnie pozwala podawać sobie lub/i swym dzieciom szczepionki zawierające formaldehyd, rtęć i aluminium. Formaldehyd to oficjalnie uznany czynnik rakotwórczy. Toksyczne właściwości rtęci, szczególnie wywołujące autyzm i porażenie nerek, również są dobrze znane. Aluminium, będące nieodłączną częścią szczepionek, uznano za substancję powodującą chorobę Alzheimera. Rządy krajów europejskich zakazują importu modyfikowanych genetycznie produktów rolnych, lecz spokojnie pozwalają podawać swym obywatelom produkowane przy użyciu inżynierii genetycznej szczepionki, chociaż nikt nawet w przybliżeniu nie jest w stanie przewidzieć skutków takich przedsięwzięć.

  2. Wiele szczepionek przygotowuje się na bazie zwierzęcych linii komórkowych, przez co zawierają one ich wirusy. Międzygatunkowa migracja wirusów może doprowadzić do rozwoju nowych strasznych chorób zwyrodnieniowych, o których obecnie ludzkość nawet nie ma pojęcia. Geny i białka wirusa małpiego SV-40, którym skażone były setki tysięcy dawek szczepionki przeciw polio w 1950 roku, zostały niedawno wykryte w nowotworach złośliwych u ludzi. Kto wie, jakimi nowymi zwierzęcymi wirusami systematycznie skażane są szczepionki w trakcie ich produkcji i czym to grozi?

  3. Zmuszanie, zastraszanie, prześladowanie, przemilczanie „pojedynczych faktów”, kłamstwo i bezpośrednie fałszowanie statystyki niezmiennie towarzyszy szczepionkom na przestrzeni całej ich dwustuletniej historii. Trudno uwierzyć w to, że wymaga tego dobro ludzkości. „Żelazną ręką zmusimy ludzkość do szczęścia” – wydaje się, że już to kiedyś przerabialiśmy. Szczepionki i przemoc z nimi związana, bezpośrednia lub pośrednia, to bezczelne wyzwanie rzucone godności i wolności przekonań wszystkich ludzi.

  4. Produkcja szczepionek jest najbardziej dochodowym biznesem farmaceutycznym. Miliardy dolarów trafiają do firm produkujących szczepionki, a część tych pieniędzy później inwestuje się w finansowanie „badań naukowych”, mających na celu udowodnienie bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek, oraz w opłacanie przekupnych „ekspertów szczepieniowych”.

  5. Brak jakichkolwiek dowodów na to, że właśnie szczepionki pomogły ludzkości zwyciężyć w walce z niektórymi groźnymi chorobami zakaźnymi. Fakty świadczą o tym, że zachorowalność na gruźlicę, błonicę, odrę i krztusiec gwałtownie spadała już zanim zostały wprowadzone masowe szczepienia przeciw tym chorobom. Miało to miejsce dzięki poprawie warunków sanitarno-higienicznych (eliminacja zarażonego bydła, likwidacja przeludnienia w miejscach zamieszkania, chlorowanie wody, kontrola jakości produktów rolnych itd.). Klasyczny przykład „zwycięstwa nad ospą” stanowi równocześnie klasyczny przykład manipulacji statystyką. Zachorowalność zaczęła gwałtownie spadać w miarę poprawy warunków sanitarnych i zaniechania wspierającego epidemie ospy barbarzyńskiego zwyczaju „inokulacji limfą ospową”. Tam, gdzie powszechnie stosowano szczepionki, epidemie ospy nie tylko nie zelżały, lecz występowały częściej i pochłaniały coraz większą liczbę ofiar. Z drugiej strony takie choroby jak dżuma, cholera, malaria, dur brzuszny, szkarlatyna itd., do walki z którymi na szczęście nie udało się opracować „skutecznych” szczepionek, stały się rzadkością lub praktycznie zanikły w krajach rozwiniętych. Tam, gdzie szczepionka BCG nigdy nie była podawana masowo lub dawno została wycofana, poziom zachorowalności na gruźlicę jest niski. Z drugiej strony w Rosji, Brazylii, Indiach i Bułgarii [jak również w Polsce – dop. red.], gdzie szczepionkę BCG otrzymuje każdy noworodek, co roku odnotowuje się dziesiątki tysięcy nowych chorych na aktywną postać gruźlicy.

  6. Szczepionki każdego roku są przyczyną śmierci i dożywotnich okaleczeń tysięcy dzieci na całym świecie. Brak badań wykazujących faktyczne bezpieczeństwo szczepionek, szczególnie w dziedzinie odroczonych w czasie skutków ich podania.

  7. Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej publikacji naukowych wykazujących związek szczepionek z takimi chorobami jak autyzm, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów i białaczka. Wiadomo, że zachorowalność na te właśnie schorzenia gwałtownie rośnie w krajach, w których panuje wysoki poziom wyszczepialności i „nasycenia lekarstwami” (szczególnie antybiotykami) wśród ludności. W krajach Afryki i Ameryki Południowej, w których wielokrotne masowe szczepienia nie weszły jeszcze do rutynowej praktyki, choroby te, a także ciężkie zaburzenia psychiczne, praktycznie są niespotykane. Istnieją też dane przemawiające na korzyść tego, że szczepionki są odpowiedzialne za wysoki procent nagłych śmierci łóżeczkowych (SIDS) niemowląt.

  8. Szczepionki odzwierciedlają wyłącznie alopatyczne podejście do pojmowania chorób zakaźnych i ich profilaktyki, które to podejście nie jest jedynym możliwym. Podejście to jest bardzo wygodne dla producentów i dystrybutorów szczepionek na wszystkich poziomach, włącznie z różnej maści urzędnikami medycznymi, lecz niekoniecznie dla ludności. Właściwym okaże się raczej podejście przeciwne.

  9. Polityka masowych szczepień całkowicie ignoruje indywidualne cechy dziedziczne, skłonność do różnych chorób, stan układu immunologicznego i stan psychoemocjonalny u szczepionych.

  10. Jeśli szczepionki stają się przyczyną śmierci lub obrażeń, władze medyczne bez wątpienia dokładają wszelkich starań, by udowodnić, że szczepionki nie miały nic wspólnego ze zdarzeniem. Istnieje mnóstwo przykładów, w których (szczególnie w Rosji, lecz inne kraje wcale nie są wyjątkiem) rodzice zmarłego lub okaleczonego dziecka pozostawieni byli bez jakiegokolwiek odszkodowania zagwarantowanego im prawem [nadmienić należy, że w Polsce nie istnieje nawet system odszkodowań za powikłania poszczepienne – dop. red.].

  Aleksander Kotok
  14 kwietnia 2015

  https://prawdaoszczepionkach.pl/dziesiec-powodow–by-powiedziec-%E2%80%9Enie!%E2%80%9D-szczepionkom,55,152.htm

 5. Agnieszka said

  Do Pana Adrema: byłoby świetnie, ale to podobno fake…

 6. NC said

  Sąd Najwyższy zatrzymał przymusowe szczepienia – ale to w Indiach.

  W USA, jak na razie, SN stoi na odwrotnym stanowisku, sformułowanym w 1950 roku.

 7. UZA said

  „Dałeś się uszczypnąć raz to teraz będą cię szczypać notorycznie.
  Mówię to moim znajomym lub już byłym znajomym to się śmieją.”

  Wkrótce już nie będzie im do śmiechu. Bo kiedy wprowadzą kolejne dawki, ich status uprzywilejowanych wyszczepieńców zniknie jak sen. Będą musieli biegać, kombinować, zapisywać sobie w terminarzach, może nawet zakładać komitety kolejkowe, żeby tylko uzyskać kolejny stempelek. Tymczasem państwo nie ma już kasy – za kolejne wyszczepienia i doszczepienia trzeba będzie płacić z własnej kieszeni. A przecież nie wiadomo ile tego będzie, są w końcu różne inne rodzaje wirusów np. te wywołujące opryszczkę czy grypę – wszystkie mogą trafić na listę niezbędnych dla uzyskania certyfikatu. Krótko mówiąc: płać, płacz i szczep się !

 8. bryś said

  UZA – no tak. Nowa normalność. Ale w pełnym zdrowiu i bezpieczeństwie. 🙂

 9. Olo said

  Re. 1 Adrem

  „Sąd Najwyższy zawiesił powszechne szczepienia w Stanach Zjednoczonych”.

  To nie ma i nigdy nie będzie to miało żadnego znaczenia, co jest lub co się w danej chwili dzieje w USA, ponieważ największym wrogiem Polki i Polaków jest frankizm i żydobanderyzm, które siedzą w Polsce od wieków i od środka toczą nasz kraj jak nowotwór złośliwy. Znikną wrogowie wewnętrzni, znikną i zewnętrzni.

  Nikt żydobanderowskiego Kurdupla czy chrzczonego w niedzielę ministra śmierci nie zmusza do depopulacyjnego wyszczepiania. Mordowanie, okradanie i niszczenie Polski i Polaków to chleb powszedni tych skur wysynów od wieków. Une nic innego nie potrafią.

 10. Boydar said

  „… znikną wrogowie wewnętrzni, znikną i zewnętrzni …” – to akurat prawda

  „żydobanderowski Kurdupel” & Co. dziwnym trafem mnie jakoś nie zaszczepili, i, o dziwo, nawet mojej Baby też nie, chociaż wcale z nią tego nie ustalałem

  Wypada więc zrewidować pogląd na sprawę, Panie Olo.

 11. Olo said

  Re. 10 Boydar

  Nie zaszczepili, bo jesteś Pan pewno stary grzyb, za przeproszeniem, więc niedługo sam zejdziesz bez wyszczepiania. Pan więc nie jesteś problem. Co innego polskie dzieci i silna presja w szkołach – zaczynając od publicznego poniżania rodziców niezaszczepionych dzieci na wywiadówkach, po jakieś idiotyczne listy wysyłane do rodziców z Izb Lekarskich i ministerstw.

  Przymusowe wyszczepianie dzieci, Panie Boydar, to nic innego jak kolejne ludobójstwo na narodzie polskim, tym razem przeprowadzane łapami frankistów i żydobanderowców, po którym nas Polaków już nie będzie – ani Pana, ani Pańskiej Małżonki, ani mnie, ani naszych dzieci i wnuków…

  Kurdupla też nie będzie, ale zejdzie spełniony, bo przyczynił się do kolejnej depopulacji Polaków i Słowian, więc wśród swoich żydo-chazaro-frankisto-banderowców będzie czczony jak bóg.

  „Chwała Ukrainie” i tak właśnie jest – ukrom w Polsce coraz lepiej, Polakom coraz gorzej, czyli wszystko zgodnie z żydobanderowskim planem.

 12. Kar said

  ..zjazd yidds w Karpaczu w hotelu Golebiowskiego

 13. Boydar said

  Pozwoli Pan, że zachowam zdanie odrębne 🙂

 14. Boydar said

  A tak w ogóle to „przychodzi-kolejna-pandemia” nieodparcie kojarzy misię zez „przychodzi-baba-do-lekarza”.

 15. Lily said

  Re 12;Kar

  JELITY. POOKRAGLOSTOLOWE, i Ich

  POMAZANCY, po ZJEZDZIE w KRAKOWIE,

  w stycznie 2014r.( WSPOLNE OBRADY

  IZRAELSKIEGO KNESETU i RZADZACYCH

  w POLSCE, po 04.06.1989r.)

 16. UZA said

  „Nie zaszczepili, bo jesteś Pan pewno stary grzyb, za przeproszeniem, więc niedługo sam zejdziesz bez wyszczepiania.”

  Z całym szacunkiem dla seniorów, do których zresztą sama się zaliczam, myślę, że Pan Olo ma rację. Oczywiście System ciepło powitał tych z nas, którzy ochotniczo – z własnej i nieprzymuszonej woli- stawili się do wyszczepień, ale to nie my jesteśmy targetem. Schodzimy im z drogi z powodów naturalnych, a przy okazji odciążamy ZUS i pomagamy budować statystyki zgonów oraz atmosferę grozy:

  Jeździ, jeździ karetka po mieście
  Wyje, świecą światełka na dachu
  Już kolejny odchodzi nareszcie
  Pozostali trzęsą się ze strachu

  Natomiast młode pokolenie jest dla nich warte zachodu.

  Znamienne, że zainteresowali się grupą 12+. W tym wieku na ogół ma się już jakieś pojęcie o świecie i jakiś światopogląd – nierzadko wyniesiony z domu. Grupa hunwejbinów zapewne już została wyszczepiona – poprawni rodzice o to zadbali. Teraz trzeba się „zaopiekować” dziećmi normalnych ludzi, którzy swoje potomstwo chronili przed czymś, co uważali za niebezpieczny eksperyment. I po to jest obecna akcja w szkołach.

  Małym dzieciom prawdopodobnie odpuszczą, bo je mogą jeszcze uformować, a w razie potrzeby przeformatować na posłusznych niewolników (zwłaszcza gdy rodziców zabraknie). Nie wykluczam, że czymś tam w końcu dzieciaki wyszczepią, ale będzie to specjalny preparat, że tak powiem -„dedykowany” tym biednym maluchom. Być może właśnie „szczepionka” przeciwko RSV.

 17. I*** said

  (12) Hotel Gołębiewski… taki olbrzymi potworek architektoniczny, szpecący piękny Karpacz!

 18. I*** said

  (11) Obywatel Boydar nie jest jeszcze „starym grzybem”, choć chętnie na takiego pozuje – pracuje „ostro” i do emerytury parę lat… :)))

 19. Boydar said

  „Pesel prawdę ci powie”, jak Cyganka.

 20. revers said

  As these covid “quarantine camps” get going we will inevitably be seeing this story fold out:

  0. Man is unvaccinated.
  1. Man gets sick.
  2. Man gets on bus to covid quarantine.
  3. Family disallowed contact with man.
  4. “Oh so sorry, he died. Should have been vaccinated.”

  “Quarantine camps” may quickly become “kill camps” and the unvaccinated will be first in line.

  Z australijskch unitow trukersow, jak zmienia sie czesto who, fda, inne unickie definicje szczepionek, wskaznia o szczepieniu dzieci, a teraz
  obozow kwaranatny na obozy smierci.

  Duzo nie trzeba wejsc na strone organizacji i wytnij, wklej tekst.

 21. Kar said

  re;16/UZA

  – pani zalega w temacie w wyszczepianiu/szprycowaniu malych dzieci. Temat byl juz np poruszany kilkakrotnie w Realu24 u Roli(interwencja Brauna u rzyda Cessaka). W Polin sa dowody, ze szprycowali juz noworodki!

  re;14

  – tutaj nie chodzi o „szpetny” temat, tutaj jest bulwersujace to jak knury yidds sobie poczynaja z podatnika trzosem. Burmistrz Karpacza wytrzasnal lekka raczka z podatnika pugilaresa 200 000plzl., na zarcie tej nienasyconej pazernej zakagancowanej holoty.

  Brawa dla organizatorow (A. Szymczyk i inni) opozycji wznoszacej gromkie „owacje” na czesc wchodzacej squrwionej knurowni do h. Golebiowskiego

 22. I*** said

  (19) Nie podupadajcie na duchu, obywatelu Boydar! :)))

  Sześćdziesiątka na karku – zwłaszcza dla mężczyzny pracującego zawodowo, przed emeryturą – to naprawdę nie jest jeszcze starczy wiek… A wam energii bynajmniej nie brakuje! :)))

 23. Boydar said

  To nie jest normalna energia, to tylko rutyna. I zupełnie niechrześcijańska wściekłość.

 24. tras said

  w czwartek joe ‚dementia’ bidet >selected but not elected ‚prezydent’ USA ma wygłosić przemówienie ws ‚walki z pandemią’ >w USA ale to co w USA to od ręki będziemy mieć u nas rąsiami kaczora+moravera
  Beyond Totalitarian Rule
  .https://stephenlendman.org/2021/09/beyond-totalitarian-rule/
  ‚After made-in-the-USA flu/covid policies were instituted with depopulation and draconian social control in mind, the nation shifted from totalitarian rule to tyranny on a fast track toward becoming full-blown.’
  i
  ‚Ahead of what the fake Biden is expected to announce on Thursday, White House mouthpiece Psaki previewed what’s coming, saying:
  He’ll (bidet-tras) “announc(e) six steps…related to access to testing” — that’s all about artificially inflating flu/covid cases
  “(S)ome will be related to (draconian) mandates…”
  “(S)ome will be related to how we ensure kids will be protected in schools (sic)” — by policies harming their health and well-being.
  “We want to be specific about (the harm) we’re trying to accomplish in this moment and what these six steps will do.”
  “We’ve been at war (on public health) for a long time,”
  i trzeba dodać, że jeszcze 15.08.2021 (kiedy dawanie dupy przez USA-NATO w Afganistanie już było widoczne) amerykańskie DHS (min. spraw wewnętrznych) opublikowało ‚wytyczne’
  .
  DHS Bulletin Says Opposition To COVID Mandates Is Potential „Domestic Terrorism
  .https://www.zerohedge.com/political/dhs-bulletin-says-opposition-covid-mandates-potential-domestic-terrorism-threat
  i sprzeciw/opór wobec nakazów będzie traktowane jako DOMESTIC TERRORISM THREAT

 25. JanuszT said

  Prawdopodobnie p.Boydar jest z mojego rocznika 1962 (59 wiosen), czyli w świetle poliniackiego „prawa” nie jest jeszcze emerytem (65 liet)🙄🤥 (mężczyzna – 63. kilogramowy, jak kiedyś pisał)…🙄. Tak notabene …

 26. bryś said

  Uza – Małym dzieciom prawdopodobnie odpuszczą, – małe na razie mają swoje 30 wkuć w 3 pierwsze lata.

  Proszę poczytać: https://stopnop.com.pl/category/nop-alert/

 27. JanuszT said

  Dodam że w Polin mężczyzna (59 lat) jest już zdarty i wypompowany pracą, kobietą, życiem choć teoretycznie nie powinien, teoretycznie … Taka auto dygresja moja, jak ja to widzę … A ONI narzucili mężczyznom w Polin wiek emerytalny – 65 lat … 🙄🤥🙄, kto to dojedzie?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: