Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  minka o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Novy o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Rick o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  lewarek.pl o Putin i putinizacja
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Boydar o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  emilo o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Leo o Polscy socjaliści o cenzurze i…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Leo o Putin i putinizacja
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (61 – 2021)

Posted by Marucha w dniu 2021-09-09 (Czwartek)

Anglicy zaledwie zremisowali z Polską 1:1 w piłce kopanej i nie pomogło im nawet klękanie na murawie stadionu ku chwale murzyńskiego kryminalisty.
Jak się okazuje powodem ich słabego wyniku był rasizm Polaków. 

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2021/09/04/wolne-tematy-60-2021/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2021/09/14/wolne-tematy-62-2021/

Gajowy Marucha

Komentarzy 248 do “Wolne tematy (61 – 2021)”

 1. Yagiel said

  Dwie rocznice wrześniowe.
  1. Tajne dokumenty kreml. po Hiroszimie i Nagasaki: raport ambasa Sowietów w Japonii/Tokio z września’45:
  „Dla tow. Stalina, Berii, Malienkowa, Nikojana.”
  .https://www.youtube.com/watch?v=e1KBEV57qIY
  Na Hiroszimę spadło 6 sierpnia po 8 rano. Grupa Rosjan była w Hir. o świcie 14 sierp.: nieprzerwanie lało… nie było gdzie się skryć – tak zniszczono miasto.
  [w poł. 6 min.] skutki wybuchu nie były jednostajnie rozległe – place pożarów i place bez pożarów.
  Naczelnik stacji kolej., Miyadi Maguti, z odl. 30 km od Hir. – stojąc na parowozie – poczuł podmuch

  [7.40 min.] lekarz, kt przyjechał do H. pomagać ofiarom, powiedział, że były zrzucone 3 bomby na spadochronach i że wybuchła 1; dwa niewypały przejęli wojskowi… Skąd on, jakiś wolontariusz, mógł wiedzieć o tym? I spotkać przypadkiem Sowietów… W raporcie info, że potem wyż. oficer-dowódca medyczny V Floty Amer. zaprzeczył: Bomby były bez spadochronów, a bomby zrzucone NA PEWNO wybuchły; było zrzucenie dwu pojedynczych bomb ! I jeszcze to powiedział: Japony przesadzają co do skutków wybuchów… Lekarz japon. powiedział, że kiedy napił się wody, zaczęła się biegunka.
  Napicie się wody przez rannych, umycie się nią powodowało szybką śmierć.

  Nagasaki, 9 VIII, ok. 10.: góra rozdziela Stare i Nowe miasto N., dlatego Stare N. zniszczone mniej.
  Ciekawe szczegóły: człowiek pracujący przy elektryczności blisko wybuchu – przeżył, włosy wypadły, mało białych krwinek, ale ogólnie ok; dzieci siedzące w koronach drzew – przeżyły, dzieci obok na ziemi – zginęły.
  Wniosek końcowy filmu, nie raportu ambasa: bomby A zrzucono na Japonię, ale też w celu postraszenia Sowietów: okazat’ wlijanije/wpływ !
  No to ciekawe: wybuchły 2 z 4 ? Japony zostawili sobie jedną, a jedną przekazali Sowietom ?

  2. Ostrzeżenie z kanału Marina Malini z dziś !
  .https://www.youtube.com/watch?v=ISdPV9xWs2U
  Что НАС ЖДЁТ 11 СЕНТЯБРЯ #день #города #праздник #оккультные #игры #код #911

  Ponad 80 miast w Rosji, w tym Moskwa, ma 11 września odchodzić Dzień Miasta radosny. Wiele z tych miast ma inne daty tego prazdnika, ale wyjątkowo w tym roku… Do tego 11 bm. ma też być ogolnorosyjskie święto Czysty Krym. Autorkę zastanawia ta przemożna chęć radosnego świętowania w 20 rocznicę masakry w USA: WTC, Pentagon, jeszcze samolot… Czy to taktowne? Zastanawia ją też, czemu w wielu z tych miast główną atrakcją ma być pokaz dronów, czasem połączony w plenerowymi pokazami hologramów – ?
  Oczywiście nie twierdzi, że te masówki przerodzą się w masowe napromieniowanie ani zabijanie – ! Jednak powiedziała, co powiedziała.
  Przekonamy się.

 2. Boydar said

  Ahoj ! Tam na tratwie !

 3. osoba prywatna said

  Sowie oczy
  Bezlitosna Immunizacja
  https://prawdaoszczepionkach.pl/sowie-oczy,53,209.htm

 4. piwny kibic said

  A do tego klękania to jakiś stadionowy mistrz ceremonii wzywa, czy to spontan? I przed kim (fizycznie) klękają?

 5. Talibowie nie nawiążą relacji z Izraelem!

  Taliban po przejęciu władzy w Afganistanie stara się z każdym dniem ujawniać szczegóły swojej polityki. Tym razem przedstawiciele islamistycznej organizacji zadeklarowali, że są zainteresowani nawiązaniem relacji dyplomatycznych ze wszystkimi państwami na świecie. Wyjątek jest jednak jeden i jest nim Izrael.

  We wtorek Taliban ogłosił utworzenie nowego rządu, na czele którego stanie mułła Mohammad Hasan Achund. Nowe władze Afganistanu zapowiedziały przy tej okazji utworzenie państwa opartego o islamskie prawo szariatu. Zaniepokojenie zmianami, w tym głównie brakiem kobiet w gabinecie Achunda, wyraziły między innymi Stany Zjednoczone.

  Krytyka ze strony Ameryki na razie nie przeszkadza jednak Talibanowi. Jeden z rzeczników organizacji, Suhail Szahin, w rozmowie z rosyjską agencją Sputnik News zadeklarował chęć nawiązania relacji dyplomatycznych ze wszystkimi państwami świata. Wśród nich wymienił także Stany Zjednoczone, natomiast wykluczył możliwość współpracy z Izraelem.

  O samym Szahinie było głośno w ubiegłym miesiącu, gdy udzielił wywiadu izraelskiej stacji telewizyjnej Kan. Rzecznik Talibanu tłumaczył później, że nie miał pojęcia z kim rozmawia, bo został w tej sprawie oszukany.

  Na podstawie: Autonom.pl

 6. revers said

  re3
  dr ZBIGNIEW HAŁAT: Dlaczego preparaty medyczne są niebezpieczne?

  preparat c19 w polaczeniu z falami elektromagnetycznymi rowniezz moze massowo zabijac

 7. bryś said

  Prokurator za świdnicy bez szmaty na ryju w sklepie!!!

  https://wydarzenia.interia.pl/dolnoslaskie/news-swidnica-nagi-prokurator-spacerowal-po-miescie,nId,5472310

 8. Piskorz said

  re 1 Kom.do p. 2 Пусть они сами и празднуют свои праздники. Плохо, что привлекают молодежь, там могут быть провокации или какая-то другая дрянь

 9. Piskorz said

  !!! Kabaretu ciąg dalszy…. Choć na całym świecie nadal mówi się głównie o pandemii COVID-19, wirusolodzy ostrzegają przed nową epidemią. Chodzi o śmiercionośny wirus Nipah, którego ogniska odkryto w Indiach. Szacuje się, że jest on zabójczy aż w 75 proc. przypadków.

  W południowym indyjskim stanie Kerala wykryto kilka przypadków wirusa Nipah, co wzbudziło obawy, że nowa epidemia rozciągnie się na cały kraj. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega, że wirus jest bardzo groźny, a śmiertelność spowodowana zakażeniem jest na niezwykle wysokim poziomie.
  …i tak dalej będą nas jebać tymi wirusami..!!! Bez końca…Bydło psychopatyczne dobrze wie, że strach ma wielkie oczy…i wtedy ludkiem lepiej się rządzi/steruje !!

 10. https://marucha.wordpress.com/2021/09/04/wolne-tematy-60-2021/
  Ad. 14, 232, 244:

  Liberałowie mówili: TRZEBA UKRAŚĆ MILION DOLARÓW, ŻEBY BYĆ UCZCIWYM. Pan Janusz Zagórski ukradł sto milionów dolarów Urszuli Sipińskiej, zamordował Profesora Prystupe-Przystawę i jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM. Wobec tego przypominam to, co ma związek ze Sprawą.
  Z mego komputera i tagu ZNIKAŁO zdjęcie Preskotta Buscha-Sherffa-Busha, ojca i dziada prezydentów USA, w komitywie z Adolfem Hitlerem pod bramą ARBEIT MACHT FREI, czego Busch był DYREKTOREM. W roku 2008 niegdyś niewątpliwie Piękna krakowianka dziwowała w Parku Południowym: TO BYLI TACY PORZĄDNI ŻYDZI A TAK SIĘ ROZBISURMANILI W TEJ AMERYCE. Z Dziwowania wynikało, że JUREK obiecał ją zabrać do Ameryki, ale Się Nie Odezwał. Skąd innąd wiadomo, że Tesla poprosił UJ o Zdolnego Asystenta więc wysłano JURKA, który został widocznie wykopulowany przez Boskiego Adolfa.
  Praktykujący Katolik i Dobroczyńca Kościoła Otto Skorzeny zeznał na Łożu Śmierci przed hiszpańskimi hierarchami kościelnymi i bonzami Falangi, że to Nie On zamordował Teslę i Kennedych, ale generał Obce Armie Wschód Reinhard Gehlen i PREZYDENT USA George Bush, co uwiarygodnił wręczeniem przytomnym pudełka ze zdjęciami hitlerowskich miliarderów nowojorskich, których obsługiwał fotograficznie. Na zdjęciu: http://wandaluzja.pl/?p=p_373&sName=46.-ann-ben Gehlen ma przyklejony nos Tadeusza Kościuszki a Bormann jest po kilku operacjach Odmładzających.
  Pan Janusz Zagórski dwukrotnie wyrzucał mnie z Forum Wynalazczego na kapitale Urszuli Sipińskiej: EJ GÓRAL JA CI GÓRAL…

 11. Wolne tematy (60 – 2021) « Dziennik gajowego Maruchy (wordpress.com)
  Ad. 251:

  CZYŚ PAN OSZALAŁ ??? Ja Zamki Jurajskie metrykowałem greckim bogiem Prapoczątku Jurem-Uranosem, ale teraz Wyszło Mi, że to zamki CHALIBÓW jako Okupacyjne Śmietany Hematytowej. Ja postponować Zamków Jurajskich nie pozwolę więc proszę się WYCOFAĆ ze Zwariowanej Hipotezy.
  Niech pan jedzie do Siedmiogrodu, gdzie odkryto CZYNNĄ technikę elektryczną i nuklearną sprzed wielu tysięcy lat. W Gabonie znaleziono zaś baterię minireaktorów URSZULA SIPIŃSKA sprzed 15 milionów lat + jeden obok.

 12. osoba prywatna said

  Być może to skutki nie klękania.

  Kamil Glik oskarżany o rasizm. FIFA wszczyna dochodzenie
  Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/raporty/raport-eliminacje-ms-2022/polacy/news-kamil-glik-oskarzany-o-rasizm-fifa-wszczyna-dochodzenie,nId,5472118?parametr=najczesciej_czytane&iwa_source=najczesciej_czytane#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 13. osoba prywatna said

  Wiesław Gołas nie żyje. Aktor zmarł w wieku 90 lat

  Czytaj więcej na https://film.interia.pl/wiadomosci/news-wieslaw-golas-nie-zyje-aktor-zmarl-w-wieku-90-lat,nId,5471679?parametr=zobacz_takze#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 14. osoba prywatna said

  Krótko o najlepszym z sojuszników czyli USA.
  https://kj12345.neon24.pl/post/163500,krotko-o-najlepszym-z-sojusznikow-czyli-usa

  Co zyskała Polska ??? w imię interesów Ukrainy i USA ?
  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/163496,co-zyskala-polska-w-imie-interesow-ukrainy-i-usa

 15. bryś said

  usa:

  Prezydent ogłosił szereg nowych decyzji, mających usprawnić walkę z pandemią. Głównym z nich są nowe przepisy, nakazujące firmom zatrudniającym powyżej 100 osób wprowadzenie obowiązku szczepienia lub przechodzenia co najmniej cotygodniowych testów na COVID-19. Obowiązkiem objęto także pracowników medycznych oraz pracowników administracji federalnej, którzy dotąd mogli alternatywnie do zaszczepienia poddawać się regularnym testom. Według Bidena, łącznie decyzje te dotyczą ponad 100 mln Amerykanów.

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-joe-biden-cierpliwosc-wobec-niezaszczepionych-sie-konczy,nId,5473704#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  itd,itp…

 16. Botdar said

  I co się gapisz obrzygańcu ?!?

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-pocie-naukowcy-sprawdzaja-nowy-test,nId,5471877

  Remedium na zakażenie wirusem pochodzenia podpachowego upatrywałbym w noszeniu dwóch dodatkowych maseczek, pod pachami oczywiście.

  No dobrze, a jeżeli naukowcy wykryją wirusa w „wiatrach” ? Np. po grochówce ?

  Se qurwa z nas jaja robią na full, a my to wszystko łykamy jak młode pelikany. Nic to, „przeżyliśmy prohibicję, przeżyjemy i milicję”, „i tego robaka też ci zjemy”.

 17. Sail said

  Panie gajowy, nigdy Panu tego nie mówiłem ale uwielbiam ten serwis m.in. za to że nie ma tu nachalnych reklam wyskakujących w najmniej oczekiwanych momentach….

  Jakkolwiek wczoraj był smutny dzień bo dowiedziałem się o śmierci Wiesława Gołasa (l.90) ale też znacznie młodszego Bartka Sosnowskiego (l.38) fenomenalnego muzyka i artystę m.in. można go znać z tego wykonania….

  >https://youtu.be/wcKjP0L_B9k

  Dzisiaj rano znalazłem na jego oficjalnym profilu Face****** publikację z 22 maja o przyjęciu dawki szczepionki…i tak sobie myślę…..koincydencja ?

  Pozdrawiam gajówkowiczów

  „Wodę – podaj mi kiedy skoczę w ogień
  I na pustyni w mojej głowie
  Kiedy bez siły padnę napój mnie
  Wodę – podaj mi, błagam, gdy zapomnę
  Oczy zapłoną jak pochodnie
  Gdy zostaniemy sami napój mnie”

 18. revers said

  Blue Beam w pelni gotowy do religinej obslugi globalych goim, jak goje zostana przy zyciu po globalnych wyszczepach

  https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

 19. Rubaszny Rubens said

  Sarmaci i Krak:

  .https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2020/04/o-sarmatach-i-kraku-czesc-5.html

  Realne podstawy legendy o Kraku i Smoku Wawelskim:

  .https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2020/04/realne-podstawy-legendy-o-kraku-i-smoku.html

  Wikingowie czy Słowianie?

  .https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2021/05/wikingowie-czy-sowianie-uzupenienie.html

  Słowianie twórcami kultury hinduskiej?

  .https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2016/12/czy-sowianie-sa-tworcami-kultury.html

  Rondele na wschód od Wisły- sensacja archeologiczna:

  .https://rudaweb.pl/index.php/2019/11/22/rondele-za-wisla/

  Polscy przodkowie Kreteńczyków:

  .https://rudaweb.pl/index.php/2019/10/24/polscy-przodkowie-kretenczykow/

  Pozłacane kule ozdobiły wieżę jednego z najbardziej znanych wrocławskich kościołów:

  .https://www.wroclaw.pl/portal/remont-dachu-kosciola-pw-sw-elzbiety-we-wroclawiu

  Stary Ratusz we Wrocławiu- skarb architektury:

  .https://visitwroclaw.eu/miejsce/ratusz-we-wroclawiu

  We Wrocławiu miały być trzy wieże matematyczne, ostatecznie zbudowano tylko jedną:

  .https://visitwroclaw.eu/miejsce/wieza-matematyczna-uniwersytet-wroclawski

  Kraśnik- królestwo malin i cegły:

  .https://m.niedziela.pl/artykul/71107/Krasnik-W-krolestwie-malin-i-cegly

 20. Yagiel said

  ad Piskorz@8 – priwliekajut, bo zabójcza czy samobójcza jest Wielka Liczba. Zbyt Wielka. Nie powinniśmy zbierać się w gromady, tłumy powyżej kilkudziesięciu ludzi. My nie mrówki ani termity, my nie szpaki, a i one są w ciągłym ruchu – jak ławica ryb, na kt czyha drapieżnik!

  Wielka Liczba antylop przechodzących rzekę – to bierna strategia ocalenia się: wiadomo im, że w rzece są krokodyle, że płycizna/bród jest wąski – że na drugim brzegu są pastwiska: szansa życia. Z pięciu tysięcy antylop krokodyle zeżrą 50-100 ? Co pięćdziesiąta – ale może przechodzić ich 10 tysięcy, wtedy zginie 1/100, praktycznie niezauważalny ubytek…
  A gdyby przechodziły, przebiegały po 15-20 ? Miałyby po co zbierać się tam krokodyle ?
  Zaraz-zaraz: przy liczebności 15-50 – miałyby po co zebry przechodzić rzekę ?
  Coś mi się zdaje, że to krokodyle wychowują, hodują zebry/antylopy – może telepatycznie ?
  A potem:
  Czy widać po antylopach czy bizonach, że straciły 1/100 czy 1/50 stada ? Widać po matce, że straciła cielaczka/dziecko? Człowieki żyją/giną tak samo: ktoś przechodził po pasach – wjechał w niego krokodyl… 10 minut zainteresowania gapiów ? Następni będą tędy przechodzić… Że światła zamontują ? I co – pomogły na oczy krokodylom ludziokształtnym ?

  Owce, kury – to też my: mentalnie. W masie, w za dużej liczbie gubi się wrażliwość i mądrość – ile to jest za dużo? Wagon metra czy tramwaj z 15 osobami jest ok, ale wchodzić między stłoczone 50 osób ?! Bierna strategia przetrwania owiec, kt jest w istocie biernym samobójstwem. Wiem, to paradox. Ale tak nas zgłupiono cywilizacją. I skazano autostradami, ulicami…

  Pracować czy mieszkać na 16 czy 75 piętrze np. WTC ? To bierne samobójstwo. Ktokolwiek wiedział/widział, co działo się w NY/WTC – zamienił mieszkanie/pracę na niżej ? Ktokolwiek pracował w PENTAGONie czy w odpowiedniku – przestał ? Ktokolwiek chodzi na stadion na mecz piłkarski – 50 tys ludzi ciasno… Filmy o tym już są – trzeba aż zamachu w realu ?

  Kto nas przyciąga ku rzece – kto kusi trawą na drugim brzegu: nie krokodyle ?
  Ja wiem: one też chcą żyć… Mają prawo. A żeby żyć – muszą jeść. Dlaczego nie ryby ? Że też hipopotamy nie jedzą antylop !
  Grizzly jedzą ryby płynące pod prąd rzeki: stoją i czekają – ryba wyskoczy z wody prosto do pyska grizzly. Te ryby to też my…
  To znaczy nie my Tu – to ludzie genetyczni, ale ryby mentalne.
  Ludzie genetyczni i mentalni żyją w Małych Liczbach: tak bezpieczniej i mądrze.
  I takich jest coraz mniej. Ok. Reszta, tj. 90% to mentalne ryby, szpaki, kury, owce, antylopy… termity, mrówki.
  Ja szanuję mrówki – kury jadłem: żadnej nie zabiłem, ale… umiem orlić. Podobnie z owcą. A krokodyla ? – spytasz.
  Słusznie. Wrzesień to miesiąc przez-iścia…
  Potem rzeki zamarzają: Tu
  krokodyli
  niet

 21. Olo said

  Anglicy nie wygrali, bo Putin prowadzi prowadzi wojnę hybrydową przeciwko Polsce. Kaczyński musi wejść na drabinkę, krzyknąć coś po ukraiński i strzelić z pistolecika. Inaczej nasi sojusznicy znowu nie wygrają w piłkę.

 22. Boydar said

  Pan Gajowy dyskretnie acz niedwuznacznie (takie „wstrząśnięte ale nie zmieszane”) daje nam do zrozumienia co pomaga wygrać a przynajmniej zremisować – „… powodem ich /Angoli/ słabego wyniku był rasizm Polaków …”

  W zasadzie to tej myśli jest cała Gajówka i chyba od początku – jesteśmy za mało rasistami, i nie wieszamy zdrajców.

 23. Boydar said

  „… zdaniem ministra edukacji /aktualnieCzarnek/ patriotyzm jest nierozłącznie związany z odpowiedzialnością /…/ za siebie, za swoje środowisko, za przyszłość naszego społeczeństwa. To jest poszanowanie dla przeszłości, dla wszystkich, którzy doprowadzili nas do tego miejsca, w którym jesteśmy i jednocześnie odpowiedzialne patrzenie w przyszłość. To jest miłość ojczyzny, czyli również szacunek do naszego społeczeństwa i odpowiedzialna troska o środowisko, w którym wzrastamy …/

  https://parenting.pl/czarnek-chce-ciec-w-podstawie-programowej-po-to-zeby-plan-lekcji-nie-zakladal-wiecej-niz-6-7-godzin

  No właśnie, wszystko dobrze, tylko co robić z wrogami, dywersantami i zdrajcami ? Rozumiem jednak, że to pytanie raczej do Zbycha Ziobry.

 24. Boydar said

  I jeszcze do poprzedniego – „Czarnek chce”, żeby plan lekcji i tak dalej. A to osiemnaście godzin zajęć na dobę nie łaska ? Ktoś tą „podstawę programową” przecież szczegółowo opracował, wymyślił po coś i dla kogoś, a ktoś inny ją zatwierdził.

  To jasię pytam – a gdzie byli rodzice ? Czy na to głosowałaś w wyborach durna tłuszczo ? Karmiąca się „polskim papieżem” i serwisem TVN ? No to masz !

 25. I*** said

  (17) Gołas też się szczepił, bodaj w marcu br. – a więc w wieku 90 lat!

 26. revers said

  Ktoś tą „podstawę programową” przecież szczegółowo opracował,

  i to od 2006 roku przed wejsciem do ukochanej uni lbtq, klimatyczek i za brak innej drogi JP2.

  To tam juz powstawaly programy nauczania gender, nawet w KUL, plany redukcji ludnosci w nowo wybudowanych stadionach narodowych robiocych za centra szczepien c19.

 27. Boydar said

  Ten [Botdar] to moja literówka, jak by się kto pytał

  „… w południowym indyjskim stanie Kerala wykryto kilka przypadków wirusa Nipah …”

  Bo w tym stanie Kerala to w ogóle żyda jak na lekarstwo, czy inną wyszczepionkę.

 28. Boydar said

  Wynik 1:1, w dodatku ustalony w dogrywce, może oznaczać że albo City nie jest już City albo po raz kolejny wkręcani jesteśmy w „sojusze”. Są też jednak inne możliwości 🙂

 29. revers said

  Pani Alina na Allegro jest super botem, zalatwia klientow jak chce, z dziekuje i do widzenia na droge, czy zamowiony na Allegro towar dojdzie, czy nie.

  Za to PIS szykuje Nowy Wal podatkowy, mieniaccy sie bunczucznie Nowym Ladem Rp.

  .https://www.youtube.com/watch?v=qv2Mp5X6G_s

  ktos musi zaplacic za beke pandemii z lokdownami, klimatu z zamykanymi kopalniami i wylaczonym z ruchu elektrowniami, i za mocarstwo trojmorza z wydatkiem na zabawki wojene z kodem dostepu za oceanem z 60 mld, gdy Talibowie i Al Kaida 6 krotnie wiecej za friko.

 30. Boydar said

  https://portal.abczdrowie.pl/jak-chronic-przed-covid-19-osoby-ktore-ze-wzgledow-zdrowotnych-nie-moga-sie-zaszczepic

  A podobno USA i Izrael to najbardziej wyszczepione społeczności, może nie trzeba było ciągnać tygrysa za wąsy.

  Kokonowe, ha ! Kojarzy misię z „Obcym ósmym pasażerem” i jedwabnym sznurem.

 31. trybeus said

  Miasto królewskie Székesfehérvár

 32. trybeus said

  https://www.ekspedyt.org/2021/09/05/szlakiem-krolow-wegierskich-1/

 33. trybeus said

  https://www.ekspedyt.org/2021/09/09/szlakiem-krolow-wegierskich-2/

 34. podczaszy said

  anonimowi redakorzy portalu balcerowicz.com:
  terrorysta żyd Herszel Grynszpan uchodźcą

  żyd Herszel Grynszpan był żydowskim terrorystą i zabójcą niemieckiego dyplomaty. Czyn ten był pretekstem dla niemieckiego rządu w Berlinie do rozpoczęcia pogromu , znanego jako kryształowa noc.

  terrorysta żyd Herszel Grynszpan zakupił rewolwer i zamierzał zastrzelić ambasadora Niemiec we Francji, Joannesa von Welczka.
  W wyniku pomyłki terrorysta żyd Herszel Grynszpan postrzelił trzeciego sekretarza ambasady, Ernsta vom Ratha.

  Na pogrzebie dygnitarza obecni byli Austriak Adolf Hitler oraz Joachim von Ribbentrop. Ten drugi w mowie pogrzebowej powiedział, że zamach ten to atak Żydów na naród niemiecki.
  http://kontrrewolucja.net/historia/zydowski-terrorysta-z-lat-30-przedstawiony-jako-uchodzca-ktorego-nie-wpuszczono-do-polski

 35. podczaszy said

  Strona główna WIADOMOŚĆ DNIA Skutki uboczne szczepionek COVID. Europejski? regulator zaktualizował listę
  9 września 2021
  Facebook
  Twitter
  Pixabay
  Kolejna aktualizacja ulotek preparatów COVID na koronawirusa.
  W środę Europejska Agencja Leków zaktualizowała listę możliwych skutków ubocznych po szczepieniu preparatem na COVID-19 firmy AstraZeneca i J&J.

  – Europejski regulator rynku leków dodał
  zaburzenie uszkadzające nerwy,
  zespół Guillain-Barré,
  jako możliwy efekt uboczny szczepionki COVID AstraZeneca – donosi Reuters.

  Do listy dodano również kilka mniej poważnych odczynów poszczepiennych firmy Johnson & Johnson COVID
  m.in. takich jak powiększenie węzłów chłonnych, szumy w uszach, biegunkę, wymioty i zaburzenia czucia powierzchownego.

  źródło: Reuters/Polsat News
  https://tarnogorski.info/skutki-uboczne-szczepionek-europejski-regulator-zaktualizowala-liste/

 36. podczaszy said

  Trener Holandii Louis van Gaal zapytał zawodnika czy się szczepił [na kowid ]. „Dzięki Bogu. Nie jesteś idiotą”
  10.09.2021 15:00

  Trener Holandii Louis van Gaal wrócił do pracy z reprezentacją Holandii. Jego piłkarze szybko przekonali się, że 70-latek nie przebiera w słowach.
  https://prawy.pl/115763-trener-holandii-zapytal-zawodnika-czy-sie-szczepil-dzieki-bogu-nie-jestes-idiota/

 37. Boydar said

  „… ja do Rasiaka mówię …”

 38. podczaszy said

  angielscy brytyjscy wieczni sojusznicy i przyjaciele Polaków

  Aktualności / Informacje
  „Tolerancja” angielska w praktyce. Anglicy grożą Polce Marcie Glik, żonie Reprezentanta Polski Kamila Glika
  dodano dnia: 2021-09-10

  Reprezentacyjny obrońca Kamil Glik po środowym spotkaniu z Anglikami jest oskarżany przez nich o „rasistowskie” komentarze.

  Do angielskich zawodników dołączyli ich kibice, którzy w mediach społecznościowych grożą rodzinie polskiego piłkarza oraz życzą jej śmierci. W obronie Glika stanęli już obecny i były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  W środę reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Anglią na Stadionie Narodowym w Warszawie,

  Angielska federacja piłkarska złożyła oficjalny protest do międzynarodowej federacji FIFA, oskarżając jednego z reprezentantów Polski o „rasizm”.

  Z relacji dziennikarzy wynika, że pierwsze protesty Anglików miały miejsce już w przerwie spotkania, jednak szybko okazały się kłamstwem. Teraz Anglicy twierdzą, że Glik miał zachowywać się „rasistowsko” wobec Kyle’a Walkera.

  Obrońca włoskiego Benevento rzekomo wykonał „małpi gest” w kierunku zawodnika Manchesteru City. Naśladowanie małpy przez Glika zauważył angielski defensor Harry Maguire, który w przerwie spotkania zaczął szarpać się z polskim reprezentantem.

  Do akcji wkroczyli obecnie angielscy kibice. Wysyłają oni w mediach społecznościowych obraźliwe informacje do rodziny Glika. Jego żona Marta Glik otrzymuje więc wiadomości z pogróżkami i życzeniami śmierci, publikując ich treść wraz z nazwiskami nadawców.
  https://www.rt.com/sport/534394-poland-england-walker-racist-abuse-glik/

  W obronie Glika stanęli były i obecny prezes PZPN. Zbigniew Boniek radzi więc Anglikom przyjrzeć się zachowaniu samego Walkera, odrzucającego rękę Glika wyciągniętą w pojednawczym geście. Cezary Kulesza zapewnił z kolei o wsparciu dla polskiego obrońcy, jednocześnie odrzucając wszelkie oskarżenia o „rasizm”.
  https://gol24.pl/anglicy-zbieraja-dowody-na-kamila-glika-chca-dla-niego-dodatkowej-kary/ar/c2-15794486

  Na podstawie:
  Tagi: dziki kraj Anglia, antyrasizm, piłka nożna, Polska, pzpn, rasizm, sport, walka z rasizmem, ksenofobia wielka brytania niewolnictwo brytyjskie
  http://autonom.pl/?p=37740

  dailyuknews.com/uk-news/fifa-investigating-kyle-walker-and-kamil-gliks-stoppage-time-bust-up/

  https://korwin24.pl/index.php/2021/09/09/glik-oskarzony-zostal-o-rasizm-zdumiewajace-zarzuty-anglikow-po-meczu/

  https://www.polishexpress.co.uk/rasizm-ksenofobia-codziennosc-w-wielkiej-brytanii-zobacz-dlaczego

  ta wizyta została brutalnie zweryfikowana kolejnym ekscesem, który obala i brytyjskie ideologie o tym, że wśród Brytyjczyków nie ma agresywnych zachowań wobec obcokrajowców
  https://pl.sputniknews.com/20160912/Ksenofobia-Polska-Wielka-Brytania-3863060.html

  Anglicy „Wypie*dalaj do je*anej Polski”.
  https://pikio.pl/wypiedalaj-do-jeanej-polski-na-wyspach-kwitnie-ksenofobia/

 39. podczaszy said

  Wyzysk Polaków w Anglii
  Życie i praca polskich przybyszów na Północnym Wschodzie Anglii

  (30%) respondentów kwestionariuszowych oraz jeden z respondentów, z którymi przeprowadzaliśmy wywiad stwierdziło, że doświadczali różnych form wyzysku w miejscu pracy.

  Komentarze wahały się od stwierdzeń o ‘przymusowej pracy wymaganej przez pracodawcę…’ (qu.12),

  ‘…pracy w godzinach nadliczbowych, …oszukiwanie w sprawie liczby godzin pracy’ (qu.49) poprzez stwierdzenia o ‘traktowaniu ludzi z pogardą, zwalnianiu ludzi bez uprzedzenia’ (qu.20),

  ‘Brytyjscy pracownicy otrzymują wynagrodzenie gdy są na urlopie, ale my Polacy nie otrzymujemy wynagrodzenia…’ (qu.28) do stwierdzeń o ‘niepłaceniu należnej pensji’ (qu.10) oraz ‘złych warunków pracy’ (qu.47).

  Ważne jest również, aby podkreślić, że często pracowitość i sumienność Polaków była postrzegana przez niektórych pracodawców jako zachętę aby oczekiwać więcej pracy za mniejsze wynagrodzenie:

  ‘… w pubach i hotelach czuję, że pracodawcy oczekują ode mnie ciężkiej pracy i muszę wykazać więcej zaangażowania niż Brytyjczycy. Jestem postrzegany jako ciężko pracujący Polak i dlatego muszę nosić ciężkie pakunki i otrzymuję więcej zadań w pracy. Wydaje mi się, że formalne równouprawnienie obywateli europejskich, nie ma zastosowania dla wielu Polaków tutaj….’ (in.9).
  http://www.polnews.co.uk/index.php/felieton/2731-wielka-brytania-przyjazne-powitanie.html

 40. podczaszy said

  rasistowskie angielskie Ksenofobiczne komentarze w miejscach publicznych wobec:

  Respondent z Bishop Auckland zauważył ‘…wrogie nastawienie w sklepie oraz w szkole’ (qu.37);

  Respondent z Gateshead ‘…zostałem nazwany pieprzonym polskim dupkiem … dzieci krzyczały do mnie: wracaj do domu …Często jestem pytany, dlaczego imigranci mają mieszkania komunalne, gdy Anglicy ich nie mają!’ (qu.42);

  Respondent z Hull odnotował ‘…Obraźliwe słowa w pubach i na ulicy … także niektóre artykuły prasowe i opinie polityczne są tendencyjne’ (qu.78),

  ‘…Niektóre drobne komentarze takie jak: “To nie jest twój kraj, wracaj do domu”’ (qu.80), ‘…Obrażano mnie, a nawet pluto na mnie’ (qu.86);

  Respondent z Leeds:

  …Anglik sąsiad nazwał mnie polską kurwą’ (qu.107);

  Respondent z Newcastle ‘…W ciągu czterech lat jak tu mieszkam byłem szereg razy obrażany i wyzywany…’ (qu.20)

  Respondent z Salford ‘…Często obwiniają mnie, że zabieram komuś pracę’ (qu.59);

  Respondent z Sunderland ‘…Dzieci na ulicach krzyczą za mną: “wracaj do domu”…’ (qu.47),

  ‘…Ludzie pokazują mi swój środkowy palec…’ (qu.118).

  angielski Wandalizm i inne formy ataku wobec Polaków:

  Respondent z Barton upon Humber: ‘…Mój samochód i okna w mim domu były wielokrotnie uszkodzone’ (qu.55);

  Respondent z Gateshead ‘…W miejscu gdzie mieszkam na ścianie mojego domu pojawiło się obraźliwe graffiti’ (qu.43);

  Respondent z Hull: ‘…Kiedy przyjechaliśmy tutaj opony w naszym samochodzie zostały przebite’ (qu.66), ‘…W jednym samochodzie uszkodzono mi lampę, inny został porysowany’ (qu.68), ‘…Na naszym osiedlu sąsiedzi … zniszczyli naszą własność’ (qu.72);

  Respondent z Newcastle ‘…Rozbito lusterko mojego samochodu…’ (qu.4), ‘…Ludzie próbowali kilka razy zniszczyć nasz samochód’ (qu.17), ‘…Rzucali jajkami w nasz dom …porysowali nasz samochód, pisali obraźliwe słowa na naszych drzwiach’ (qu.22);

  Respondent z Sunderland ‘…Rozbito szyby w moim samochodzie…’ (qu.120), ‘Mój samochód został porysowany’ (qu.121);

  Respondent z Winsford (Cheshire) ‘Często atakowano nas na naszym osiedlu, połamano nasze ogrodzenie, rozbito lusterka samochodowe … informowaliśmy o tym policję, zainstalowaliśmy też kamerę’ (qu.61).

  brytyjczyk Jeremy Corbin 5letni przywódca angielskiej Partii Pracy film antysemityzmie sa w nim polskie flagi
  https://dorzeczy.pl/kraj/92677/jeremy-corbyn-publikuje-film-o-antysemityzmie-sa-w-nim-polskie-flagi-i-piotr-r.html

 41. podczaszy said

  Hotel Ikar w Poznaniu tu zamieszkują islamiści imigranci z Afganistanu prawdopodobne że konfidenci ubecji usa CIA
  fakt.pl/afganczycy

  Hotel Ikar stał się twierdzą. Poznań czeka na uchodźców z Afganistanu. Lot z ( basa usa) Ramstein opóźniony. …
  Poznań szykuje się na przylot kilkuset uchodźców z Afganistanu, 3 września 2021

  poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27531173,hotel-ikar-stal-sie-twierdza-poznan-czeka-na-uchodzcow-z-afganistanu.html

  http://zafganistanu.pl/

  http://www.stowarzyszenierannych.pl/index.php/informacje/aktualnosci/679:czy-uchwalenie-konstytucji-3-maja-w-1791-roku-przyspieszylo-upadek-rzeczpospolitej

 42. podczaszy said

  islamiści uchodźcy imigranci z afganistanu w Poznaniu

  Dworczyk dodał, że do tej pory Polska przyjęła ponad 900 Afgańczyków, którzy pomagali w ciągu 20 lat polskiemu kontyngentowi wojskowemu czy polskim dyplomatom w Afganistanie
  https://www.wykop.pl/tag/afganistan/

  Ewakuacja obywateli Afganistanu przebiegła sprawnie i efektywnie. Po przylocie do Polski zostali zakwaterowani w hotelu i poddani obowiązkowej kwarantannie – poinformowało w niedzielę wczesnym popołudniem Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. … Poznań szykuje się na przylot kilkuset uchodźców z Afganistanu, 3 września 2021
  poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27535603,rzadowe-centrum-bezpieczenstwa-informuje-pierwszy-etap-ewakuacji.html

  Poznań szykuje się na przylot kilkuset uchodźców z Afganistanu, 3 września 2021 (Fot. Piotr Skornicki / Agencja Gazeta). – Policja. … Informację o tym, że Polska przyjmie uchodźców z Afganistanu, którzy pomagali żołnierzom NATO, podał w piątek rano Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera.

  Najpierw mówił o 1 tys. osób, potem zredukował tę liczbę do 500. Pierwsze dwa samoloty z 284 pasażerami na pokładzie miały przylecieć na poznańskie lotnisko Ławica ok. godz. 20, ale rejsy są opóźnione.

  – Trwają procedury przed odlotem w amerykańskiej bazie okupacyjnej w Ramstein w Niemczech, gdzie przebywają uchodźcy ewakuowani z Afganistanu. Na razie nie wiadomo, ile ostatecznie osób wsiądzie na pokład.
  https://pl.sputniknews.com/20210828/msz-wsrod-uchodzcow-z-afganistanu-moga-byc-terrorysci-15959387.html

 43. podczaszy said

  Firma Oknoplast karze niezaszczepionych pracowników
  dodano dnia: 2021-09-08
  https://stopnieuczciwympracodawcom.pl/

  Nawet co trzeci pracownik firmy Oknoplast w województwie małopolskim może stracić premię frekwencyjną. W ten sposób przedsiębiorstwo zamierza ukarać pracowników, którzy dotychczas nie przyjęli szczepionki przeciwko koronawirusowi.

  Wszystko przez represje krakowskiego przedsiębiorstwa wobec osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19.

  Zdaniem zatrudnionych przedsiębiorstwo poprzez obcięcie premii frekwencyjnych chce po pierwsze przymusić ich do szczepień, a po drugie zamierza w ten sposób zaoszczędzić na wynagrodzeniach dla załogi. Na te chwilę niezaszczepiona jest prawie jedna trzecia załogi, czyli około 600 osób

  . Łatwo więc policzyć, że obcięcie premii frekwencyjnej w wysokości 400 zł brutto oznacza oszczędność nawet 240 tys. zł miesięcznie.

  Zastraszanie pracowników przez Oknoplast nie ogranicza się tylko do likwidacji premii frekwencyjnej dla niezaszczepionych.
  Zobacz również:

  Rośnie presja przedsiębiorców na niezaszczepionych pracowników

  Tagi: biznes, koronawirus, polscy przedsiębiorcy, Polska, pozycja pracownika, praca, praca w polsce, pracownicy, przedsiębiorcy, szczepienia
  http://autonom.pl/?p=37718

 44. podczaszy said

  Aktualności / Informacje
  Nie założył tęczowej opaski lgbt. Napiętnuje go ruch LGBT
  dodano dnia: 2021-09-06

  Chorwacki piłkarz Josip Brekalo przed trzema laty odmówił założenia tęczowej opaski kapitana niemieckiego VfL Wolfsburg. Po przenosinach do włoskiego Torino FC jego osobą zainteresowała się z tego powodu miejscowa organizacja LGBTQWERTY. Domaga się ona od zawodnika uczestnictwa w akcji mającej na celu zwalczanie „homofobii”.
  http://autonom.pl/?p=37701

  orwellowskie „kurs wrażliwości” w anglii:

  totalitaryzm, angielski PZPN: ukarany za wpisy z 2012r

  Aktualności / Informacje
  Anglia Piłkarz napiętnowany za wpis anty lgbt sprzed lat
  dodano dnia: 2021-09-05

  Czarnoskóry piłkarz Marc Bola z Middlesbrough F.C. jest przesladowany przez angielskie media. Zawodnik kilka ładnych lat temu, gdy był jeszcze nastolatkiem, miał zamieścić w mediach społecznościowych wpisy negatywnie odnoszące się do orientacji seksualnej. Angielska federacja piłkarska postanowiła ukarać piłkarza z tego powodu.

  Obecnie defensor Middlesbrough ma 23 lata.

  Zainteresowanie mediów wzbudziły jednak jego wpisy na Twitterze z 2012 roku
  http://autonom.pl/?p=37680

 45. Yagiel said

  Hm, może ja coś źle rozumiem po rusku ?
  W związku z jutro/11 września mówi się o 11 godz. 11, ale najpierw o tym, co już się stało:
  podobno Szojgu robi rewolucję: wprowadził Putina w śpiączkę farmakologiczną i trzyma go pod kontrolą, a…
  delegatem przed kamery jest tzw. Buratino, tj. dwojnik/sobowtór Putina (któremu trudno naśladować mowę P.)
  ten Buratino jest trzymany przez Szojgu (i Ławrowa) na krótkiej smyczy:
  jeśli uda się zastępstwo za P., trza spalić ciało P., a Buratino na jakiś czas wystarczy…

  Jakiś z rym związek ma dzień a raczej Wieczór godz. 11 11 września (numerologicznie coś)
  decydujące mają być wydarzenia w Moskwie i Wołgogradzie (w dużych miastach)
  cytuję: Sobianin propłatił bezpariadki=Sobianin zapłacił za zamieszki w wykonaniu etnicznych mniejszości:
  jeśli prazdniki zakończą się do wieczora, to niczego nie będzie, ale jeśli przeciągną się…

  Ta numerologia: 11 to liczba Miłości. Albo składania ofiar… A jesli nie 11, to 19/20: gatowties’ !
  Tyle Gonczar: .https://www.youtube.com/watch?v=NxVCUKWnhjU na cenzurowanym YT
  a raczej tyle ja zrozumiałem

 46. Sebastian said

  Bardzo trafny, wyważony artykuł. Polecam

  Obcy w domu.

  W 2018 roku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie zorganizowało wystawę, której nadano tytuł „Obcy w domu”. Odnosiła się ona do wydarzeń marca ’68, jednak zakres interpretacji można rozszerzyć. Jak bowiem rozumieć ten tytuł?

  W dyskusjach na forach internetowych pojawia się regularnie wymiana zdań, gdzie jedna osoba mówi: „Żydzi polscy”, a druga jej odpowiada, że to przecież „Polacy żydowskiego pochodzenia”. Rodzi to nieporozumienia już na poziomie samych pojęć. Najlepiej oczywiście byłoby zapytać samych Żydów, ale ci religijni, chasydzi, zginęli i nie mogą się wypowiedzieć. Ci, którzy się spolonizowali i głównie dzięki temu przeżyli II wojnę światową, nierzadko mieli za sobą komunistyczną przeszłość. Ich potomkowie nadają ton dzisiejszym dyskusjom w Polsce o stosunkach polsko-żydowskich. Żeby zatem zrozumieć oba przytoczone pojęcia, trzeba przyjrzeć się historii Żydów w Polsce od początku ich przybycia na nasze ziemie.

  Zagadnienie „obcy w domu” przeanalizowała historyk Ewa Kurek w książce „Stosunki polsko-żydowskie 1939 – 1945. Poza granicą solidarności”. Pani Kurek zwraca uwagę na fakt, którego często nie bierze się pod uwagę: osadnictwo żydowskie rozpoczęło się na ziemiach polskich najpóźniej w XII wieku. W tym czasie stosunkowo młode administracyjnie państwo polskie czerpało z wielowiekowych tradycji słowiańskich oraz promowało chrześcijaństwo. Żydzi natomiast przybyli jako przedstawiciele innej cywilizacji; ze swoimi świętami, własnym piśmiennictwem, religią, wreszcie rozumieniem spraw politycznych [1]. Modlili się o odzyskanie legendarnego królestwa na Bliskim Wschodzie. Szukali spokojnego miejsca do osiedlenia się, nieważne pod czyją banderą.

  https://coniecoosztuce.wordpress.com/2019/06/27/obcy-w-domu/

 47. Nie żyje Andrzej M. Kempiński, autor ENCYKLOPEDII LUDÓW INDOEUROPEJSKICH (r. 1993) i SŁOWNIKA MITOLOGII LUDÓW INDOEUROPEJSKICH (r. 2019) . Obie edycje BEZ firmy i miejsca wydania czyli konspiracyjnie. To jest dla mnie wielka strata.
  ELIE ukradła mi kilka tygodni temu policja polityczna wraz z książką Daniela Pipesa POTĘGA SPISKU. Według FBI to policją polityczną jest NIE tandem KGB – Mossad, ale jak wykazało badanie Marszałka KGB w Obu Amerykach Polańskiego-Pollarda JEDNOTĄ Mossad-KGB czyli Dwie Strony Jednego Medalu. Pollard został skazany w r. 1984 na Dożywotne Więzienie, ale jako Pobożny Żyd został ułaskawiony przez Trumpfa i deportowany do Izraela, gdzie przed Uroczystym Powitaniem przez Premiera Netanjachu W OJCZYŹNIE Ucałował płytę lotniska w Tel Awiwie.
  Mam kilka książek z tej tematyki, jak np. FAŁSZERSTWA I OSZUSTWA; MITY, BŁĘDY I OSZUSTWA W HISTORII; KRADZIEŻ HISTORII itp. HISTORII nie można lekceważyć, gdyż wg. Konserwatyzmu Angielskiego to Historia Rządzi Finansami i Polityką, skąd maksyma, że KTO PANUJE NAD PRZESZŁOŚCIĄ PANUJE I NAD PRZYSZŁOŚCIĄ. To dlatego Anglicy amputowali nam w Konstytucji TRZECIEGO MAJA Lechiadę, żeby oddać Polskę Prusakom a wziąć OSZUSTWAMI Rosję, potrzebną dla zawładnięcia Azją.
  Wiadomo, że Rotszyldy są właścicielami Połowy Świata, ale nikt kapitału Rotszyldów nie widział, bo Żydzi to Psy Rotszyldów. Amerykanie modlili się ŚWIĘTY STALINIE CHROŃ NA SPRZED ROTSZYLDAMI, ale dopiero Donald Trumpf powiedział Amerykanom, że Narodowy Kapitał Amerykański MORGANA To Rotszyldy. Polacy wiedzieli, że Kapitał Amerykański to kierowane przez Rotszylda kapitały książąt niemieckich, toteż Rotszyld chciał zawłaszczyć te Depozyty Poprzez Mnie – jak Rotszyld Paryski przejął dopozyty francuski dzięki Komunie Paryskiej – ale ja boję się bardziej Rotszylda niż tych książąt niemieckich.
  Żydzi stali się Psami Rotszylda, gdy Wielka Rewolucja Francuska zlikwidowała Sądy Biskupie WINTOJRĘ, których miejsce zajęła DINTOJRA, co znaczy Sąd Rabinacki. Upodlenia Żydów przez jezuitów – a każdy rabin jest jezuitą – zaczęło się od Templariuszy, którzy WYTŁUMACZYLI Wszystkim, że Wzgórze Świątynne to Świątynia Salomona. Gdy Marszałek Brytyjski wjeżdżał do Jerozolimy to napotkał szpalery hierarchów muzułmańskich, żydowskich, rosyjskich, greckich i armeńskich, ale kazał boskonogim andrusom zaprowadzić się do ŚWIĄTYNI SALOMONA. Ci zaprowadzili go na Wzgórze Meczetów, gdzie Marszałek zapytał swych generałów, CO ZROBIĆ Z TYMI MECZETAMI? ale słychać było tylko klekot kopyt – aż książę Faisal zakrzyknął: Z TYMI MECZETAMI NIC NIE TRZEBA ROBIĆ.
  Gdy wytłumaczyłem Amerykanom, że sakramentalne pytanie sądowe o Przynależność do Zorganizowanej Przestępczości jest szkodliwe, bo Dintojra to Loża Masońska, to trzeba było zmienić strukturę Masonerii. Rotszyldy poluzowały Depozyty, wobec czego powstała struktura opisana w książce HITLER BYŁ AGENTEM BRYTYJSKIM: Królewięta-bastardy rządzą pedofilami-wampirami; wampiry homoseksualistami; pederaści kadrowymi masonami a masoni Jurysdykcją, Policją, Wojskiem i Nauką. J, P, W, i N są awansowane przez Wampirów, o których wiedzy nie mają, wobec czego muszą się podlizywać Pederastom jako skoneksjonowanym z Wampirami. TO ZAPEWNIA WAMPIROM, MASONOM I POLICJI BEZKARNOŚĆ.
  Mam książkę PANOWIE ŚWIATA – Dzieje teorii spiskowych, Juan Carlos Castillon, Prószyński i S-ka, Warszawa 2006; raczej zgodną z mą teorią, że SPISEK TO ZBIJANIE KAPITAŁU KRYMINALNEGO, głównie przez eliminowanie z kapitału słabszych. Popis tego dały Bank Światowy Rotszylda i Międzynarodowy Fundusz Walutowy cherubina Hitlera PROTESTUJĄC moje czeki, wobec czego Armia Izraelska wystawiła mi Akt Zgonu, na podstawie którego dokonano Grabieży mego kapitału.
  Feudalizm uważał Spisek za ZDRADĘ, gdyż monopol na kapitał kryminalny miał monarcha, ale Wielka Rewolucja Francuska Rozpętała Spiskowość więc teraz o monopol na spiskowość upomniał się Rotszyld jako PIAST z żydowskiego haremu Augusta Mocnego.

 48. podczaszy said

  22.12.2020 Author: F. William Engdahl
  The Dangerous Alliance of Rothschild and the Vatican of Francis
  https://www.inclusivecapitalism.com/

  Niebezpieczny związek multimiliardera oligarchy bankiera żyda Rotszylda i globalistycznego antykatolickiego „Papieża Franciszka”
  https://journal-neo.org/2020/12/22/the-dangerous-alliance-of-rothschild-and-the-vatican-of-francis/

 49. Piskorz said

  Z beczki …rosyjskiej historii …..Обзор кратко: Потребитель посетил музей Ленина в Самаре, заплатил 50 рублей. После этого, он предъявил претензию Дому-музею с требованием вернуть 50 рублей за некачественно оказанную услугу. Ленин это не Ульянов и потому /!!!!! /никакого отношения к дому в Самаре он не имеет..
  ps Ленин это не Ульянов. Суд в Самаре против музея Ленина…!! Amerykę odkryli…trup Amerykańca w mauzoleum w Moskwie.

 50. Lily said

  Re 46;Sebastian
  JESLI, ktos NIE WIE,to przypominam.
  TO Lech Kaczynski WMUROWAL
  KAMIEN WEGIELNY.
  Jak to okreslil A.D, L.K, to zaraz po
  J.Pilsudskim „najwiekszy z Polakow,
  ostatniego 100-lecia”.TUBYLCOW brak.
  KTO trzeci J.K.?.

 51. Lily said

  http://endoftheamericanedream.com/archives/pope-francis-calls-for-a-new-global-political-authority-to-save-humanity

 52. Lily said

  Re 51;Lily
  „Is the Pope a „New World Order”
  ILLUMONATI Mason?”.
  Source.
  UNCENSORED. Issue 62.pages 80-81.
  http://www.uncensored.co.nz

  „THEY will always say that is about
  „SAVING HUMANITY”, or „SAVING the PLANET”,but ultimately everything that
  THEY are trying to ACCOMPLISH, would
  mean MORE POWER IN THEIR HANDS”.

 53. revers said

  Brytyjska prawniczka Anna de Buisseret utrzymuje w mocy ze zgony po szczepionce c19 spelniaja wszystkie wykladnie prawa krajowego, prawa miedzynadodowego ludoboojstwa na szeroka skale.

  https://theexpose.uk/2021/09/06/lawyer-anna-de-buisseret-deaths-from-covid-19-vaccination-program-fits-the-definition-of-genocide/

 54. Boydar said

  @ komentarz zacytowany w (40)

  „… Anglik sąsiad nazwał mnie polską kur’wą …”

  Może miał rację, może nie miał, szczegółów nie znamy. Ale szczerze mówiąc wolałbym na Sądzie Ostatecznym być kur’wą niż Anglikiem. Nawet polską, choć to unikat.

 55. seler said

  dla Wszystkich !

  [próbowałem z tą kropką… ale szie nie udała, czyżby to był przecinek ?]

  Andrzej Rosiewicz Koncert Hi-Fi. Ochota Park Szczęśliwicki Pytasz mnie 33:15 Studio nagrań Warszawa


  ____________

  pozdro 😉

 56. Greg said

  A taki Ch*oooj !

  .https://www.youtube.com/watch?v=QlEaeJvLb80

 57. revers said

  re49

  Z rosyjskich cwiczen strategicznych zapad 2021

  Początek ćwiczeń strategicznych Zapad2021 zaznaczył się wzrostem aktywności zagranicznych samolotów zwiadowczych w pobliżu zachodnich granic Państwa Związkowego i obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.

  Gulfstream IV Korpen SVF623 i Saab S100D Argus Szwedzkich Sił Powietrznych,
  RC-12X Guardrail i CL600 ARTEMIS Armii USA,
  RQ-4 Global Hawk i E-8C Joint STARS Sił Powietrznych USA,
  E-3F Sentry Francuskich Sił Powietrznych,
  duński CL-600-2B16.

  A ile samolotow zwiadowczych nad polinskim niebem, w razie draki winnych brak oprocz nasych ktorzy wzniecieli II i III wojne swiatowa.

  Kto jeszcze ogarnie obrone polinska, na dunczyka? na szweda, na amerykana z gory syjon, czy na angola , niemca Talibskiego Radka S. lub Tuska?

 58. Peryskop said

  Arabia Saudyjska buduje Linearne Miasto Przyszłości NEOM za 500 mld $

 59. seler said

  oj… ta Francja… i ten satanista Macron… u papieża był… wspierali szie…
  bluzgnąć ?

  Goście z Francji w świetlicy romskiej w Olsztynie


  ________

  kto nie chce lub nie umie zaufać Bogu Jezusowi
  jest skazany zaufać upadłemu człowiekowi,
  bo szie taka kurew lansuje, by oczadzić
  ten człowiek innych „mu” podległych

  który Ojciec by pozwalał w nieskończoność,
  by mu złodziej w chałupie rozrabiał,
  szafy wynosił, dzieci szczepił ?
  jeszcze trochę, chwilka
  jeszcze i pozamiata

  przyjdzie Czas, a przyjdzie, kiedy rozróżnimy
  Ziarno od plew….
  i… ?
  zachowamy Wierność i Człowieczeństwo
  komu i czemu ?
  [Biblia]

  Mój Mistrzu – Jacek Sadowski


  _______

 60. Peryskop said

  202 Podczaszy

  Warto podkreślić, że Pasteur był chemikiem.

  Ponadto pleomorfizm zauważył i podkreślał jego znaczenie, współczesny L.P. i A.B. – prof. fizjologii Claude Bernard (1813+1878).

  Członek Akademii Francuskiej, autor, popartej empirią, obowiązującej do dziś zasady homeostazy, polegającej na dążeniu organizmu do zapewnienia względnej niezmienności swojego środowiska wewnętrznego i zewnętrznego, jako warunku wolnego i samodzielnego życia.

  Ów postulat niezmienności należy odnosić do warunków funkcjonowania całego ciała, jak i poszczególnych jego tkanek i komórek.

  Zjawisko pleomorfizmu drobnoustrojów ma ogromne znaczenie dla warunków zdrowia i życia każdego organizmu. Lecz robi wrażenie paradoxu, wskutek czego przyczynia się do błędnej diagnostyki.

  Albowiem zauważyć należy, że pleomorfizm jest trudny do zrozumienia u osób ze skłonnościami do mechanistycznego pojmowania Przyrody i do czynienia zbytnich uproszczeń funkcjonowania rozmaitych organizmów, tkwiących zazwyczaj w złożonych wzajemnych układach symbiotycznych.
  I m.in. dlatego negowanie pleomorfizmu jest strategią nieuczciwej medycyny – od czasu oficjalnego przyjęcia fałszywej teorii zarazków Pasteura, i podstępnego przejęcia sfery lecznictwa przez kręgi powiązane biznesowo oraz (bez)ideowo z klanem Rockefellerów.

  ===

  Jacek Sokal – Zarządzanie stadem a wzrost świadomości

  dr med. Marzanna Radziszewska-Konopka Psychobiologia – emocjonalne przyczyny chorób (Vedica 2018)

 61. ? said

  Widział ktoś ten film?

  https://m.demotywatory.pl/2584025

 62. Boydar said

  .https://rcin.org.pl/dlibra/doccontent?id=31539x

  iksa na końcu wykasować, kropkę z początku też.
  J.U.Niemcewicz „Rok 3333”

 63. revers said

  A swadkowie wydarzen z dn. 11 wrzesnia 2001 roku mowia ze zadnen samolot nie uderzyl w blizniacze wierze WTC

  https://rumble.com/vmc6l7-no-airplanes-flying-at-20010911th-near-wtc12.html

  tak jak zaden mikroskop eletonowy nie wyodrebnil wirusa c19 w 2019 roku.

 64. Boydar said

  @ Pan Greg

  Jak słonia nos, ew. Batorego komin. Ale chińskie władze stać na dowolny eksperyment, nawet na wybicie milionów wróbli, o świeżo urodzonych dziewczynkach nie wspominając

  https://styl.interia.pl/podroze/news-ekologiczne-osiedle-marzen-opustoszalo-komary-odstraszyly-mi,nId,5465689

  Najbardziej przerażające jest jednak, że dla nich wyeliminowanie nawet pół miliarda własnych obywateli jest wręcz pożądane. To niby co, nad nami się będą litować ?

 65. NC said

  1) Angole z pewnością wystąpią o przyznanie im zwycięstwa walkowerem ze względu na rasistowską atmosferę uniemożliwiającą im grę.

  2) Dania właśnie zniosła wszelkie ograniczenia covidowe.

 66. Boydar said

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-grazyna-wolszczak-pozwala-panstwo-za-smog-zapadl-prawomocny-,nId,5474393

  Podobnie rygory i molestowanie plandemiczne są „zjawiskiem realnym i niebezpiecznym, a nasze Państwo dopuszcza się bezprawnych zaniedbań /chłe, chłe, zaniedbań …/, w wyniku których naruszane są prawa obywateli”

  I tu się nawet nie ma co cieszyć na przyszłe „piękne wyroki”, bo to przecież i tak my zapłacimy a nie żadne tam „państwo”. Od kiedy to „ch.d. i kamieni kupa” bywają wypłacalne.

  Nie przypuszczam, że akcja obywatelki Wolszczak czy też zalinkowana publikacja stanowią niewinny zbieg okoliczności.

 67. seler said

  romskie uwielbianie Boga

  [1] Gypsy Worship – Romskie uwielbianie

  [2] Gypsy Church Ruda Slaska Polska

  [3] GYPSY CHURCH RUDA SLASKA POLAND

  _______

  Zgromadzenie Ludzi Wiernych Bogu
  i przestali kraść te kury
  bo im obrzydły
  a
  pierze z upadłych „aniołów”
  wala szie po całej
  ziemi…
  i, kto to pozamiata ?
  chyba nie ja,
  😉

 68. NICK said

  Mój pleban otrąbił plebanów
  swego twardogłupa.
  I, były, dożynki.
  I żalu też.
  Kupa.

  Odwalcie tych Chamów
  tzw plebanów.
  I. Wreszcie. Żesz.

  Sprawy.
  W ręce polskie weźcie.

 69. seler said

  a, cóż to jest Powszechny Kościół Boży ?
  którego Jezus ustanowił
  i kto TO rozkmini ?
  wierni Bogu,
  tak ?

  czyli że ?

  Składanka – Muzyka chrześcijańska


  ___________

 70. Peryskop said

  Józiek Biden znów w biedzie.

  Bo sąd apelacyjny stanu Floryda jednak przywrócił gubernatorowi uprawnienie do uchylenia federalnego nakazu zakładania masek w szkołach.

  https://www.rt.com/usa/534525-florida-mask-mandate-court/

  Co na to Pinokio i ch…łopaki Niedzielaki ?

 71. Peryskop said

  Pozorna wolność u Nordyków.

  Szwedzki urząd podatkowy zabronił rodzicom nadania dziecku imion „Vladimir Putin” :

  https://www.rt.com/russia/534493-swedish-child-name-vladimir-putin/

 72. revers said

  jest tez wazniejszy biskup watykanu, kazdemu da inkluzive po visa karcie

  https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://thephaser.com/2020/12/pope-rothschilds-partner-with-guardian-ceos-10-trillion/

  w jednym chipie,
  w jednym palcu.

 73. Orangutan i spułka said

  Panie Rversie:

  „w blizniacze wierze WTC”

  Nie wieży Jeży że na wierzy jest gniazdo jerzy,

  Niemniej, dziękuję za linka.

 74. Boydar said

  Pan Revers ma dyspensę. Jest pilny i pracowity, jeszcze się przyuczy 🙂

 75. revers said

  mikroskop eletonowy , jak zawsze Microsoft Orankutana i Spoolki przesunaal literki lub frazy zdania w edytorze slowka prasy i jest error 401 eletonowy dalej.

  Dziekuje za poprawke.

  Moze cos Pan O.i.S. przytoczyc o Silverstonie, kiedy kupil wieze, moze z samym Kulczykiem na spolke, jak ubezpieczyl wieze i na ile ubezpieczyl wieze, czym odpalil wieze i jaka metoda pirotechniczna zostaly wyburzone wieze?

  A tak pozostaje nam wiara w swietlanne slupy jakie demonstruje juz pan Owsiak i Szmpans z pobliskiego ZOO, wniebowziecie Adamowicza, , zamiast w sw.Jerzego i wiare w Boga.

  Trudno uwiezyc w swietnne wieze Jerzego na slupie.

 76. osoba prywatna said

  Dobra wiadomość: około połowa niepokrytych lodem terenów lądowych Ziemi jest w dużej mierze wolna od wpływu człowieka. Zdaniem naukowców zachowanie dziewiczej przyrody na tych obszarach jest nadal możliwe.
  https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C82683%2Cpolowa-ladow-w-duzej-mierze-wolna-od-wplywu-czlowieka.html

 77. osoba prywatna said

 78. osoba prywatna said

  Medyczny monopol – MORDERSTWO PRZEZ ZASTRZYK – EUSTACE MULLINS
  https://pubmedinfo.org/2017/01/15/medyczny-monopol/

 79. osoba prywatna said

  Będzie pierwszy w Polsce pozew za powikłania po szczepieniu? Na taki krok ma się zdecydować krakowska kancelaria
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/565897-bedzie-pierwszy-w-polsce-pozew-za-powiklania-po-szczepieniu

 80. Zniknął najbardziej ŁŻĄCY MNIE elaborat WANDALILUZJA na tagu https://m.facebook.com › tomaszjkosinski › posts
  ale pozostały:

  Wandiluzja Wilhelma Tella polskiej archeologii Juliusz Prawdzic-Tell na swej stronie … To connect with Tomasz J. Kosinski, join Facebook today.

  Wandiluzja Wilhelma Tella polskiej archeologii | Slavia Lechia
  http://slavia-lechia.pl › wandiluzja-wilhelma-tella-polski…
  Zastępowanie kłamst fantasmagoriami jest iluzją prawdy, wandalstwem naukowym, Wandiluzją. Tomasz J. Kosiński 17.02.2020. 1 Images. View Gallery …

  Kim jest Tomasz J. Kosiński | Slavia Lechia
  http://slavia-lechia.pl › kim-jest-tomasz-j-kosinski-id128
  Wandiluzja Wilhelma Tella polskiej archeologii · Wielka Lechia – wywiad z historykiem, czyli płeć pleciugo byle długo · Wielka Lechia, R. Żuchowicz – …
  ****************
  Tomasz J. Kosiński zarzuca mi ZASTĘPOWANIE KŁAMSTW FANTASMAGORIAMI, „co jest iluzją prawdy, wandalstwem naukowym, Wandiluzją.” Tłumaczy utrzymywanie się mej Wandaluzji na forach IN błazeństwem naukowym: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO. Przezywa mnie WILHELMEM TELLEM, choć ja nie jestem zadłużony u Żydów jak Wilhelm Thal, któremu Żydzi – jako niewypłacalnemu – zmienili nazwisko na Tell.

 81. seler said

  mówiąc krótko…

  jeżele wierzymy Bogu, ale nie że tylko „w” Boga [szatan też wierzy „W”],
  postępujemy na życia Drodze,
  jak Jezus przykład Dał
  i to JEST kościół
  ściemniam ?
  WIERNI
  Bogu
  czy

  [limit piosenek mi wyczerpał szie… szkoda,
  nadrobię, jak pożyję jeszcze
  w przyszłym roku]

  pozdrawiam

 82. seler said

  czytają Biblię… rozważają… porównują z rzeczywistością
  i wracają do Boga….
  dziwne ?

  GYPSY CHURCH RUDA SLASKA POLAND

  [kościół boży]


  _______
  solozibi@onet.eu

 83. osoba prywatna said

  Jaja bzdyklaczy XXIII, czyli Margaret Thatcher miała rację
  https://sigma.neon24.pl/post/163512,jaja-bzdyklaczy-xxiii-czyli-margaret-thatcher-miala-racje

 84. revers said

  Teoretycy spiskowi wyrywają sobie włosy z głowy, antyglobaliści płaczą gorzkimi łzami, antyszczepionki wpadają w histerię. Rozumiem, wężu! Z bliska zbliżył się do swojego ukochanego celu – samego serca Rosji! Teoretycy spiskowi podrywają się zlany zimnym potem w środku nocy z koszmaru: czarny charakter siedzi na balkonie w okularach Briony za cenę rocznej emerytury weterana pracy i nalewa herbatę na złotą nabożeństwo dla swojego bezbożnika gości. A wszyscy goście są jak wybór towarzyszy w Tajnym Rządzie Światowym: tutaj i Soros, i Rockefeller, i sam baron Rothschild przyszli. Uśmiechają się, popijają mewy i mrużą chciwe oczy na zwieńczone złotą kopułą wieże z gwiazdami – ostatni bastion sił dobra w walce z nienasyconym Złotym Miliardem…

  Читайте на http://WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/28328/4472678/

  W translacji https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.kp.ru/daily/28328/4472678/

  Ktos bagatelizuje problem, z takich hoteli wychodza kolorowe rewolucje jak w Kijowie w 2013, 2014 roku.

  Pandemia wcale nie zakonczy sie za rok lub 2 lata, gdy banki placa za I pandemie do 2025 roku.Koncoka moze byc boleasniejsza w 2027 do 2030 roku Agendy depopulacyjnej, zbojeckiej 2030.

 85. Boydar said

  „… jako człowiek kota masz obowiązek współpracy …” !!!

  https://www.onet.pl/styl-zycia/kotypl/kociarze-te-8-rzeczy-zrozumiecie-tylko-wy/v5qm50n,30bc1058

 86. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/kai/byla-protestantka-nogi-ugiely-sie-pode-mna-zaczelam-plakac/yj0d6zw,30bc1058

 87. seler said

  ja przepraszam bardzo, że ośmieliłem szie
  ponapisywać siedem komentarzy
  po pożegnaniu wielokrotnym,
  no cóż… uczniostwo
  zobowiązuje

  Jezus czekał 2ooo Lat
  a przyszedł, by ratować
  Wiarę czy religię ?
  człowieka…

  o, kurcze
  André Rieu – Tales from the Vienna Woods


  ______

 88. Orangutang i jewo kamanda said

  Panie Reversie: Tego nikt nie ma prawa wiedzieć, a przypuszczenia w tej materii krążą najfantastyczniejsze. Ubezpieczył na pewno na gigantyczna sumę, a sposób kolapsnięcia tych trzech budowli bez większych uszkodzeń sąsiednich gmachów to arcydzieło sztuki rozbiórkowej.

 89. bardzo said

  Stare, ale na czasie…

  Stara pisanina o 9/11

 90. Boydar said

  Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

  Tamtemu bolszewikowi przeszkadzało wtedy; a któremu przeszkadza dzisiaj ?

 91. Boydar said

  Wiara tkwi w miózgu, jak ktoś ma. A religia to zewnętrzne symptomy, dla oczu, uszu, dla Dzieci żeby mogły zacząć. Zrozumienie tego niuansu przekracza możliwości nie jednego warzywa.

 92. revers said

  Tak to i owo pisalo sie o F911 poprawnie wczesniej o kwadrans na Telegramie, nie mniej pomylki Freundowskie wykraczaly poza zasady gramatyki i poprawnej pisowni polskiej.

  Traz wszyscy laacznie z Jerzym O. bryluja w swiatlach przynajemiej dwoch jupiterow swietlnych skierowanych w kosmos.

  Po FB i inernecie nadal kraza przynajmiej 2 wersje zamachu na WTC, w przypadku WTC7 mowi sie o budynku wielokodygnacyjnym.

  Okultyzmu nigdy nie zamalo, chocby byl z piekla rodem.

  A co przylacialo do Polski, do Poznania, na Okecie? ile zapalnikow do bomb i materialow splonkowych, detontorow?

  Ramstein: Afghane chciał wspiąć się na samolot z ładunkami wybuchowymi!
  Ramstein, Nadrenia-Palatynat Afgański ′′ uchodźca ′′ został znaleziony na lotnisku wojskowym w Ramstein z ładunkami wybuchowymi w bagażu. To było pięć detonatorów, przełącznik zapłonowy, kabel wybuchowy i rura wybuchowa.

  Kto to wezmie na klate?

  http://www.pi-news.net/2021/09/ramstein-afghane-wollte-mit-sprengstoff-flieger-besteigen/?fbclid=IwAR3Q0ZxJj7tgVOwEMGEYCjZ_bF3Jc-TCFaAN4p5Vj8mwY0WujEWcHwiRhhA

 93. Greg said

  Ponowne masywne opady w Chinach, 400mm w 3h !

  .https://www.youtube.com/watch?v=teFeptUdd0I

 94. Yagiel said

  Ciekawy dzisiejszy komentarz na dziś 11/9 i jutro – Gonczara:
  .https://www.youtube.com/watch?v=EoShop9zP5A
  że Merkel wykonała w Rosji pocałunek Almanzor’a: przywiozła polecenie do wykonania przez Miszusztina: przez te dwie doby przykryć jakąś kopułą podświadomą ludzi w Rosji… To polega na co 25 klatce w darmowych kino-teatrach i na kodzie dźwiękowym na koncertach; to tłumienie energii ludzi, a bardziej – tłumienie Energii At’ca/Ojca-Kosmos, przegrodzenie jej nad głowami ludzi „kopułą strachu”. Malo to dla mnie uchwytne.
  Energia Matieri też mało dostępna, no chyba że ludzie będą boso chodzić/tańczyć…
  Z jakiegoś względu Zachód/Xazaria boji się tych dwu dób, zwłaszcza w Rosji: przebudzenia Rosjan! Chce je przetrzymać. Gonczar radzi trzymać się prosto, spokojnie na swojim terytorium – bronić go!
  To czemu/czego Zachód boji się ? Nie są to spójne, moim zdaniem, porady.
  Pożyjemy – zobaczymy…
  ps/ gonczar to garncarz ? czy w tym czar/carz jest jakiś czar ?

  Zacząłem dziś zbierać z ziemi dereńki – na kolanach, na czworakach – a najbardziej spod długiej trawy: jaki to piękny kolor i smak ! Będą nalewki rozmaite 🙂

 95. I*** said

  (92) Wieże WTC zostały, w sposób kontrolowany, wyburzone (specjalnymi ładunkami, umieszczonymi w podziemiach… nie bez kozery obszar wokół nazwano strefą Zero) – ta wersja została dokładnie swego czasu omówiona.

  Koszty rozbiórki takich potężnych wieżowców są niemałe, toteż żydki upiekły dwie pieczenie na jednym ogniu! Zaoszczędzili na kosztach rozbiórki (nie omieszkali przy tym bezczelnie wyciągnąć kasę z ubezpieczenia)… no i znaleźli doskonały pretekst do wojny, wprowadzenia różnorakich obostrzeń ograniczających wolność obywateli etc.

 96. D-T said

  na kolanach, na czworakach – a najbardziej spod długiej trawy: jaki to piękny kolor i smak ! 🙂
  A co na to kibice? Podzielają ekstazę?

 97. Boydar said

  Niezaszczepieni, czyli zdrowi i normalni, wedle pomysłów niektórych powinni być izolowani. To już przerabialiśmy.

  https://wiadomosci.wp.pl/niezaszczepieni-uczniowie-pojda-na-zdalne-nauczanie-jest-reakcja-ministra-czarnka-6681721447435232a

 98. Yagiel said

  ad Greg@93 – może i znów ich zalewa, ale zdjęcia są sprzed kilku miesięcy…

  ad D-T@96 – kibice? alejką biegają ludzie, rowerują, ale na 100 osób, które mnie widzą, może 2-3 wiedzą, co ja zbieram, jem: Dereń – a co to jest ? Nawet kiedy orzechy włoskie spadają na głowy, to póki są w zielonej łupinie – ludzie nie kojarzą. Na straganie wyglądają inaczej… A dereńki na straganach – rzadziutko. Zresztą gdzie im do smaku tych spod tapirowanej trawy 😉
  Korzystam z darów okolicy/Kępy Potockiej – ZERO CHEMII . Kiedy zaproponowałem uczniom kilka jabłek, to popatrzyli na czarne dziurki – robaki? – i podziękowali: Nie. Lecz kiedy przypomniałem, że robaczek to gwarancja ZERO CHEMII, część przyjęła poczęstunek i radę: Nie kupujcie wielkich-pięknych! Kupujcie mniejsze, robaczkowate owoce 😉 A najlepiej sami zbierajcie.

  ad Boydar@97 – niestety: albo zdrowi, albo normalni. Zdrowie przestało być normą – cel jemioły… Nieszczypanie się jest oznaką rozumu, tj. zdrowia, i jeśli kto chce pozostać zdrowy, sam powinien trzymać od-stęp od obcych chorych – nie mówię o krewnych. Rodziny w połowie wyszczypane – problem ! A jeszcze bezpłodność: u szczypanów/-pań w 80% gwarantowana !
  No ale czy oni będą w stanie myśleć za 5-10 lat ? Będą zczipieni z e-bliźniakami, kt poprowadzą ich prosto do fantasy room…
  Rozmnażanie będzie reglamentowane i raczej nie sex-biol a lab-ins – nie będzie przecież trwać bezhołowie, że ludzie rodzom sie różne i za kilka lat znów wysiłek psucia w szkołach kolejnych stopni !
  Oczywiście Taki Chiuj ! nie będzie tak, że jakaś jemioła
  będzie różno-Drzewu wydawała pozwolenie
  na sexiulki/mnożenie się
  zdrowe

 99. revers said

  re95, o to nie jest calkiem takie proste umiescic w podziemiach ladunki burzace i struktualnie wyburzyc budynek, bo byla tez wersja mikro ladunku jadrowego, ale musial by pozostac slad uranu lub plutonu. A promieniowania znaczaceg radioaktywnego nie bylo.

  jesli juz to strukturalnie podlozone mikroladunki wybuchowe i pirotechniczne typu termit ktory z chemicznymi utleniaczami mzoe osignac tempertaure 3000 do 3500 stopnia celcjusza, temeratura bliska temp plazmy starczayla na liniowe przeciecie stali konstrukcyjnej pod katem 45 stopni strukturalnie na kilku pietrach powzej podziemia i zawalaenia sie wiez.

 100. Kar said

  D-T/96/Podzielają ekstazę?

  – dworoj se pan dworoj..Laskawca zapomnial, ze my wszycy w tej yiddekstazie juz dobre 10w..(??)..stawiam male przy beczce na rogu jezeli pomylilem sie o konski paznokiec

 101. Yagiel said

  Złoj Ekołog w ogóle nie o 11/9 – które może być zastawką czegoś, o czym ZE mówi:
  zabójstwo min. nadzwyczajnego Ziniczewa nad wodospadem!
  Nikt myślący nie wierzy w „nieszczęśliwy wypadek”: minister miałby rzucić się za reżyserem z wodospadu=wysokości 7 piętra !
  Kto popełnia takie samobójstwo ?
  Putin/Buratino pożegnał przyjaciela Putina – walka o władzę w Rosji i nad Rosją trwa…
  ZE zwraca uwagę i na taką zbieżność: tego samego dnia w zupełnie przypadkowym wybuchu gazu w budynku zginął gaspadin Sołowiow, szef treningu wodnego/nurkowego kosmonautów rosyjskich ! ZE zestawia to z miejscem/sposobem śmierci Ziniczewa:
  woda/wodospad…

  Zapewne podpis pod oboma morderstwami jest ten sam. Trudno go na wodzie odczytać…
  Łatwiej odczytać go na zdrowym chłopskim roz-um’ie:
  kto wchodzi na władzy szczyty
  ten miewa ze-szczytu
  wodo-spady.
  A Putin
  jak
  ?

 102. Lily said

  https://www.clearnewswire.com/467590.html

 103. Lily said

  https://www.intellihub.com/rothschild-filed-covid-19-test-patent-in-2015-ahead-of-outbreak-millions-of-test-kits-sold-in-advance/

 104. NICK said

  Boydar.

  Jesteś chujem i to średnio prostym.
  Jesteś chachłem i nie wyniosłym!

  Zatem Polak ci TU napisze.
  Lubię ciszę.(

  Wiadomości swe czerpiesz
  od Gajowego.
  Taki „mondry”?
  (brak napletka?)
  twojego.

  Propozycja jest zatem prosta.
  tY się nigdy nie ostań. Tu qrvo.blob:https://www.youtube.com/1387136a-2257-4a39-8729-c17a0c611079

 105. Kwal said

  Ad.87. Szanowny Panie Seler ! Jadę na Jasną Górę w następnym tygodni i rozumiem, że Zdrowaśkę odmówić ?
  Pozdrawiam Medalika i Ziomala.

 106. JanuszT said

  Nikt cię stąd nie wyrzuca Selerze, bracie, bądź tu cały czas i rozwijaj się, bo jesteś mądrym człowiekiem, a takich ludzi nie ma wcale dużo.

 107. Boydar said

  @ Pan NICK

  Czyżby jakowyś covid Cię dopadł ? Cie choroba … !

  Wymyśl coś nowego 🙂

 108. NICK said

  NIC nowego nie wymyślę.
  „Czyżby jakowyś covid Cię dopadł ? Cie choroba … !”
  Jak chcesz być.
  To nie bądź gojem.
  Przepadłeś.
  Dla ludzi normalnych.
  Żydzie po matce.
  Nie po ojcu.
  Chuju,

 109. NICK said

  Daj swój kalendarz chuju parchaty.
  „Rodzinny. Pokoleniowy”

 110. I*** said

  (107) Nie wybrzydzajcie, obywatelu Boydar! :)))

  (104) Całkiem zgrabna laudacja… :)))

 111. Marucha said

  Panie NICK, to chyba jednak jakiś Covid, może wariant Mu albo Mi…

 112. Kar said

  ..u niego to normalne..klasyczna miesiaczka, he s bleeding now..

  (Any bleeding from the vagina after this time needs to be checked by a GP.!!..)

 113. Boydar said

  Okropny jest, do kotów strzela, ale i tak Go lubię. A choroba nie wybiera, każdemu się może przytrafić. Covid zwłaszcza. Na parapecie, oczy wiście.

 114. revers said

  dodatek F911

  Oto 30 faktów na temat 11 września, o których większość ludzi nie zdaje sobie sprawy:
  1. Projekt na nowe amerykańskie stulecie został napisany w Izraelu w 1996 roku pod nazwą – Czysta przerwa: nowa strategia zabezpieczania królestwa.
  Wymaga nowego Pearl Harbor do swojego planu.
  2. Syjonistyczny Żyd Silverstein kupił WTC 6 tygodni wcześniej. Po raz pierwszy WTC trafiło w prywatne ręce. Przyjaciele z izraelskimi premierami i służbami wywiadowczymi, wraz z prezesem Rezerwy Fed i prezesami Banku Światowego.
  3. Syjonistyczny Żyd Frank Lowy zapłacił 127 milionów dolarów w maju 2001 roku za 99-letnią dzierżawę powierzchni handlowej pod nowojorskim World Trade Center. Członek brygady Golani i walczył w izraelskiej wojnie o niepodległość.
  4. Syjonistyczny Żyd Ronald S. Lauder był kluczową osobą, która lobbowała za prywatyzacją WTC. Lauder ufundował szkołę dla Mossadu w Herzliya w Izraelu.
  5. Airline Security Company na obu lotniskach w Bostonie i Newark w dniach 9-11 była spółką zależną należącą w całości do izraelskiej firmy (ICTS). Większość pracowników stanowili byli izraelscy agenci Shin Bet.
  6. Ochroną w WTC zarządzała firma Kroll Associates, której właścicielami byli Jules Kroll i Jerome Hauer (OBU Żydzi). Matka Hauersa zaangażowana w tworzenie i utrzymanie państwa Izrael.
  7. Syjonistyczny Żyd Philip Zelikow (żydowski podwójny obywatel Izraela) napisał oszukańczy raport Komisji 911.
  8. Żyd syjonistyczny, Richard Perle, przewodniczący Rady Polityki Obronnej Pentagonu, został wydalony z biura senatora Henry’ego Jacksona w latach 70-tych po tym, jak NSA przyłapała go na przekazywaniu wysoce tajnych dokumentów do Izraela.
  9. Podwójny obywatel Izraela Michael Chertoff był zastępcą prokuratora generalnego w wydziale kryminalnym Departamentu Sprawiedliwości; później dyrektor Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  10. Izraelska usługa przesyłania wiadomości Odigo wysłała CO NAJMNIEJ 2 Izraelczykom wcześniejsze ostrzeżenia w dniu 9 11, 2 godziny przed atakiem. Odigo ma biura w Nowym Jorku i Herzliya w Izraelu. Herzliya jest kwaterą główną Mossadu.
  11. Syjonistyczny Żyd Pete Zalewski był kontrolerem ruchu lotniczego odpowiedzialnym za 2 samoloty w 911 i inny samolot pełen czołowych pakistańskich urzędników wojskowych, których samolot (egipski Fl990) rozbił się 2 lata przed 911.
  12. Izraelscy Żydzi z Mosadu złapali i aresztowali filmowanie i świętowanie WTC przed i po uderzeniu pierwszego samolotu w WTC. Skakanie w górę i w dół, zapalanie zapalniczek i utrzymywanie ich w powietrzu.
  13. Żona Teda Olsena rzekomo wykonała niemożliwy telefon komórkowy z samolotu podczas 9 11, Ted Olsen był adwokatem izraelskiego szpiega Jonathona Pollarda.
  14. Izraelscy Żydzi Mosadu złapani z materiałami wybuchowymi w pobliżu mostu George’a Washingtona 9 11.
  15. Syjonistyczny Żyd Alan D. Ratners Metals Management połączył się z grupą SIMS i Hugo Neu Corporation i sprzedał ponad 50 000 ton dowodów z miejsca zbrodni.
  16. Ponad 60 izraelskich szpiegów aresztowanych 9 11 i dni później.
  17. Rzecznikiem Al-Kaidy jest syjonistyczny Żyd Adam Pearlman. Mieszkał z dziadkiem przed dołączeniem do Al-Kaidy, dziadkiem na pokładzie ADL i ogromnym izraelskim zwolennikiem. Jego ojciec pomagał w prowadzeniu ruchu hipisowskiego w SoCal, a następnie przeniósł rodzinę, aby prowadzić koszerną farmę.
  18. S.I.T.E. strona internetowa wydaje taśmy Al-Kaidy, ale jest własnością irackiego Żyda, który przebywał w izraelskim IDF. Jej ojciec był irackim Żydem i został skazany na powieszenie po tym, jak został złapany na SZPIEGOWANIU DLA IZRAELA podczas wojny w 1967 roku.
  19. Syjonistyczny Żyd Dov Zakheim był dyrektorem generalnym SPC International, które opracowało technologię zdalnego sterowania lataniem i dzierżawi tankowce Boeing 767, te same samoloty, które były używane w 9 11. Był także autorem PNAC i był kontrolerem Pentagonu, gdy zaginęło 2,3 biliona dolarów.
  20. Według FBI, w 2000 roku izraelski Mossad przeniknął tajne komunikaty w administracji Clintona, nawet na prezydenckie linie telefoniczne.
  21. Po 9 11 premier Izraela Szaron powiedział: My Żydzi posiadamy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.
  22. W tak zwanym artykule Popular Mechanics (Debunking 9 11 Lies) starszym badaczem był Benjamin Chertoff, kuzyn ówczesnego szefa Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Michaela Chertoffa, podwójnego obywatela Izraela.
  23. Izraelski Mossad udaje, że jest Al-Kaidą w Palestynie, ale zostaje złapany przez Autonomię Palestyńską w 2002 roku.

  Gdzis bld powstal po googlowskim tlumaczenu? lub inna transkrypcja, kabalistyczna naracja o Al Kalkadzie i pejsatym wahabizmie.

 115. podczaszy said

  Zmarła Anna Szulc, dziennikarka związana z tygodnikiem „Newsweek”.
  https://wmeritum.pl/anna-szulc-nie-zyje-poruszajace-pozegnanie-znanej-dziennikarki/355637

  nie pisza czy Anna Szulc dziennikarka związana z tygodnikiem „Newsweek”. była zaszczepiona na kowid
  https://wtv.pl/nie-zyje-anna-szulc-o-smierci-poinformowal-maz-dziennikarki-mh-090921

  Mimo godzinnej reanimacji, nie udało się jej uratować. W poruszającym wpisie pożegnała ją miedzy innymi Renata Kim, szefowa działu Społeczeństwo w „Newsweeku”.
  https://tarnogorski.info/nie-zyje-anna-szulc-dziennikarka-newsweeka/

  nie pisza czy Anna Szulc dziennikarka związana z tygodnikiem „Newsweek”. była zaszczepiona na kowid
  https://goniec.pl/nie-zyje-dziennikarka-anna-szulc-pp-100921

 116. podczaszy said

  anglia dziki rasistowski zażydzony kraj

  Polska – Anglia.

  Obrzydliwa sugestia angielskiego dziennika: „Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych…”

  11 września 2021
  Kategorie: Polecane, Wiadomości, Wiadomości z Polski

  Fot.: Twitter/TVP SPORT screen

  Mecz Polska – Anglia 0:0 (1:1) wzniecił lawinę komentarzy w mediach. Angielscy komentatorzy zarzucili jednemu z naszych reprezentantów rasizm i ubolewali nad zachowaniem naszych kibiców. Kolejną „cegiełkę” do dyskusji stanowi oburzający fragment relacji live z meczu na stronie dziennika „The Guardian”.

  „Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych, czy wszystkie dzieci w Warszawie okazują się blondynami” – czytamy.

  W obronie naszego zawodnika stanął wiceprezydent UEFA Zbigniew Boniek. „Wyrażam wielkie zdziwienie i niesmak z powodu oskarżeń, jakie wysuwają pod adresem polskich piłkarzy (zwłaszcza Kamila Glika) przedstawiciele reprezentacji Anglii.
  https://weszlo.com/2021/09/10/the-guardian-polska-anglia-aryjscy-chlopcy/

  Bezpodstawne i szkalujące dobre imię reprezentantów Polski oskarżenia o rasizm są szokujące i godzą w dobry wizerunek polskiego futbolu” – napisał w oświadczeniu.
  https://www.tysol.pl/a71509-Operator-kamery-meczu-PL-ENG-celowo-szukal-dzieci-o-aryjskiej-urodzie-Kuriozalne-zarzuty-brytyjskiego-The-Guardian

  Weszlo.com: Skandaliczne sformułowanie w relacji live „The Guardian”

  Tymczasem portal weszlo.com oraz internauci informują o kolejnej kontrowersji. W relacji live podczas meczu Polska-Anglia na stronie „The Guardian” miał się pojawić skandaliczny komentarz.

  „Operator kamery w dalszym ciągu kieruje obiektyw na dzieci wśród kibiców. Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych, czy wszystkie dzieci w Warszawie okazują się blondynami. W każdym razie Stones wygląda na gotowego do powrotu do gry” – czytamy.

  OK, to nie fejk, sprawdziłem. Komentator Guardiana naprawdę zarzucił operatorowi kamery wyszukiwanie „najbardziej aryjskich dzieci w Warszawie” podczas spotkania #POLENG. Tekst jest wciąż widoczny w Google, na stronie Guardiana zmieniony. pic.twitter.com/ubrYYF3pbT
  — 𝙿𝚛𝚣𝚎𝚜𝚣𝚙𝚒𝚎𝚐 (@przeszpieg) September 10, 2021
  Wpis został już zmieniony, natomiast nadal pozostaje widoczny w wyszukiwarce Google…
  Tagi Kamil Glik mecz polska – anglia rasizm
  https://wmeritum.pl/polska-anglia-relacji-the-guardian/355719

 117. podczaszy said

  Francuska policja pacyfikuje protesty antyrestrykcyjne, przeciwko paszportom szczepionkowym oraz obowiązkowym sczepieniom. Protesty organizowane w każdą sobotę.
  http://blogpublika.com/2021/09/11/na-zachodzie-bez-zmian-paryz-tutaj-ludzie-ciagle-sie-do-siebie-usmiechaja/

 118. podczaszy said

 119. Zenon_K said

  Panie Seler przestan Pan wciskac te przyspiwki pseudo krzescijanskie. Nie ma to ani ladu ani skladu. Wymsylili sobie jakigos Dzizusa bo to napewno nie nasz Pan Jezus. Kiedys w USA zaproszony zostalem, jako jeden z 5 bialych na uczestnictwo w jakies tam niedzielnej odprawie, w kosciele murzyskich baptystow (na kilkaset murzynow bylismy jedynymi bialymi). Spiewu i tancow bylo co niemiara, na bardzo dobrym poziomie muzycznym. Jakis pastor wyglosil plomienne przemowienie. Przynajmniej bylo na co popatrzec i czego posluchac choc to przeciez nie nasza Wiara. Niestety nie mozna tego powiedziec o filmikach ktore tu ciagle sa nam wciskane.

 120. podczaszy said

  Francja Reżim Macrona „reformuje” z pominięciem parlamentu…
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/16/w-telewizji-tego-nie-zobaczysz-wielotysieczne-manifestacje-przeciwnikow-segregacji-sanitarnej-we-francji/
  Francja Reżim Macrona „reformuje” z pominięciem parlamentu…
  https://wolnemedia.net/rezim-macrona-reformuje-z-pominieciem-parlamentu/
  Francja Reżim Macrona
  https://www.nacjonalista.pl/2019/04/02/masonski-rezim-macrona-kontra-bastion-social/
  Francja Reżim Macrona
  https://www.wykop.pl/link/5302767/rezim-macrona-skazuje-pisarza-renauda-camusa-na-wiezienie-za-krytyke-imigracji/
  Francja Reżim Macrona
  https://www.kontrowersje.net/spokojnie-przygladajmy-sie-bolszewickim-eksperymentom-macrona/

 121. Ola said

  W zeszlym tygodniu w pewnym klubie w niemieckim Munsterze ( jakies 300 tys. mieszkancow) odbyla sie impreza rozrywkowa. Oczywiscie tylko za zaszczepionych i ozdrowiencow. I co? No i 26 osob ma corone po tej imprezie. Ale tylko takom slabom….No nie wiem, moze sie zaszczepic jednak?

 122. podczaszy said

  Koronawirus
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/11/2021-zaszczep-sie-zafunduj-sobie-powiklania-poszczepienne-potem-o-zadosc-uczynienie-bedziesz-sie-sadzil-latami/
  Koronawirus
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/10/dzis-zamiast-szczepien-ludzie-zalatwiaja-lewe-paszporty-covid-polak-potrafi/
  Koronawirus
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/10/mein-nie-mozna-dzielic-uczniow-na-zaszczepionych-uczacych-sie-stacjonarnie-i-niezaszczepionych-uczacych-sie-zdalnie/

  Koronawirus
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/10/jest-dziewiec-lekarstw-na-covid-ale-was-i-tak-beda-szczepic-a-dopiero-potem-leczyc/

  Koronawirus
  Lokalne
  Najważniejsze artykuły
  Świat
  Portugalia najbardziej wyczepione państwo UE – 85 % ma 10 razy więcej zakażeń niż w Polsce – czego nie rozumiecie ??
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/10/2021-portugalia-najbardziej-wyczepione-panstwo-ue-85-ma-10-razy-wiecej-zakazen-niz-w-polsce-czego-nie-rozumiecie/

  Zakażony Prezydent Świnoujścia nie zakaża kowid w przeciwieństwie do nauczycieli – czego nie rozumiecie ??!!!
  Jak informują służby prasowe Prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza:
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/10/swinoujscie-zakazony-prezydent-swinoujscia-nie-zakaza-w-przeciwienstwie-do-nauczycieli-czego-nie-rozumiecie/

 123. podczaszy said

  Świnoujście – Zaszczepiony Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz ma koronowirusa
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/08/swinoujscie-zaszczepiony-prezydent-swinoujscia-ma-koronowirusa/

  Wielka Brytania Anglia: Lider szczepień kowid – liderem zakażeń i zgonów
  wrz. 8, 2021
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/08/w-brytania-lider-szczepien-liderem-zakazen-i-zgonow/

 124. Amerykanie oddali hołd ofiarom zamachów Al-Kaidy. Wyczytano niemal trzy tysiące nazwisk (msn.com)
  AMERYKANIE ODDALI HOŁD OFIAROM ZAMACHÓW AL-KAIDY. WYCZYTANO NIEMAL TRZY TYSIĄCE NAZWISK

  Ponieważ podejrzewałem, że Bin Ladenem jest Prezydent Bush-Junior to ZMUSIŁEM Bundestag do śledztwa w/s WTC. Otóż śledztwo Bundestagu w pełni POTWIERDZIŁO moje Podejrzenia. Wieloletni minister Bundeswehry Bilow zeznał bowiem przed Komisją Bundestagu, że TAKĄ OPERACJĘ MÓGŁ PRZEPROWADZIĆ TYLKO PENTAGON. Śledztwo Bundestagu UWOLNIŁO też Arabskiego Bin Ladena od zarzutu kierowania zamachem, gdyż mógł on tylko zlecić ten zamach i sfinansować go, ale żadnych śladów pieniędzy z Arabii Saudyjskiej nie znaleziono. AKTOREM WTC był natomiast Syryjczyk Zarkawi, który został Zamordowany przez Arabskiego Bin Ladena – jakby dla zatarcia śladów FINANSOWANIA ZAMACHU ???
  Śledztwo miało być opublikowane w kobiecym magazynie polityczny CICERO, ale uniemożliwiła to bardzo brutalna interwencja Policji.
  Zamach WTC mógł być zlecony przez Bin Ladena BUSHA-Juniora dla odwrócenia uwagi od mego Aerobusa jako SADDAMA, kierowanego przez SWISSAIRA, o czym świadczą dwa zamachy Lufthansy na Swissairy nad Atlantykiem ze śmiercią 450 ludzi. Swissair zbankrutował a wraz z nim Reforma Bliskowschodniego Rynku Lotniczego, wobec czego Aerobusa-SADDAM w Dniepropietrowsku za sto miliardów USD wykupił PEKIN poprzez Kanclerza Schroedera i Jasira Arafata, który wzbogacił się nagle Wielokrotnie. Pekinowi Aerobus-SADDAM był potrzebny dla aneksji Morza Południowochińskiego – podstawy imperialnej doktryny Teodora Roosevelta.
  To IDENTYFIKUJE Bin Ladena z hitlerowcem Bushem-Juniorem.

 125. seler said

  re: 105 Kwal —> witaj Ziomalu

  „Ad.87. Szanowny Panie Seler ! Jadę na Jasną Górę w następnym tygodni i rozumiem, że Zdrowaśkę odmówić ?
  Pozdrawiam Medalika i Ziomala.”
  ________

  czy Jego Ciebie dał Wolną Wolę Bóg ?
  możliwość wyboru znaczy szie ?
  i to za darmo…. ?

  czy cygan Ci Tobie ukradł ?
  czy sprzedał ?

  idź więc…
  może mi noga odrośnie
  w kilka chwil…

  bywaj, pozdrawiam serdecznie 😉
  hej

 126. wanderer said

  Panie Rewers, jak sobie dobrze przypominam, czytalem nie pamietam juz gdzie, ze wlasnie podczas odgruzowywania punktu zzero bylo takie mocne promieniowanie ze nie mozna bylo dlugo w nim pracowac, nie bardzo tez kto chcial to robic, dlatego tez, jak czytalem bardzo wielu Polakow pracowalo przy odgruzowywaniu. Promieniowanie tlumaczyli to tym, ze doszlo do uszkodzen podczas zawalenia jakichs systemow wykorzystujacych czujniki z substancjami promieniotworczymi.
  Artykul czytalem prawie dwadziescia lat temu i wygladal na rzetelny. Takze nie do konca jest tak, ze tam nie bylo promieniowania. Wiec skad by sie wzielo? Uwazam, ze bylo to kontrolowane wyburzenie, i sklaniam sie do twierdzenia ze uzyto ladunki jadrowe. Na swiecie bylo tysiace eksplozji jadrowych, w tym setki podziemnych roznej mocy wiec doswiadczenie bylo. Wykorzystanie energii jadrowej do celow inzynieryjnych od dawna bylo w planach i nawet podejmowane byly proby. To sa fakty.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sedan_(test_nuklearny)

  https://m.demotywatory.pl/5010810

 127. NyndrO said

  Właśnie Boydar, Ty Chuju! 🙂

 128. wanderer said

  Panie Zenonie, nikt panu nie karze czytac ani zagladac do filmow Pana Selera. Mozna zignorowac i przeskoczyc dalej, kazdego kogo pan nie chce czytac. Sa inni, ktorzy ewidentnie pisza od rzeczy i jakos nie przypominam sobie by wnosil pan swoj sprzeciw.

 129. Carlos said

  https://www.paulcraigroberts.org/2021/09/10/9-11-after-20-years/ prawda o 11.09.2001

 130. wanderer said

  Pozdrawiam Panie Nicku.
  Probowalem sie wielokrotnie skontaktowac. Coz. Nie nalegam. Gdyby co Pan Gajowy przekaze Panu moj adres.

 131. wanderer said

  Kwal, moze by Pan odwiedzil Pana Selera? Ja nie dalem rady tego lata, za duzo spraw na glowie, za bardzo napiety czas (za co Pana Selera bardzo przepraszam). Moze uda mi sie jesienia.

 132. wanderer said

  Panie Generale, Pan Nick posiada te piekna ceche, ze przypier..doli z grubej rury prawde bez wzgledu na konwenanse, nie zginajac przy tym glowy przed kimkolwiek. Stac go na szczerosc. I za to go cenie.
  Pozdrawiam jak zawsze serdecznie!

 133. podczaszy said

  Polski Policjant jak zabije Polaka jest nietykalny gorzej jak trafi na ukraińca?

  Policjant z Wrocławia zwolniony. Chodzi o śmierć 25-latka z Ukrainy.
  https://www.radiosupernova.pl/wiadomosci/smierc-po-intrwencji-policji-we-wroclawiu-zwolniono-jednego-z-funkcjonariuszy-ak-1smg-cUFx-nSqt.html

 134. Piskorz said

  re 63 Właśnie mam na tapecie /dopiero zaczynam lekturę/ Kozaka ” Demony zagłady”…Autor dokonuje w książce analizy samych wypadków 11 września 2001 roku z pozycji kontrolera ruchu lotniczego, próbując ukazać najbardziej prawdopodobny ich scenariusz. Książka opowiada również o niewoleniu politycznych przeciwników dokonywanym za przyzwoleniem i przy współudziale „demokratycznych” państw.
  Zapowiada się ciekawie…

 135. Piskorz said

  re 127 Wlk szkoda,że pozostałych nie wypieprzyli..Może trochę się opamiętają..

 136. Carlos said

  Wanderer , Ty masz tez piekna ceche- na debilow patrzysz z podziwem

 137. Piskorz said

  re 116 Wiem od dawna, że te policaje fr. od dawna b. ale to- bardzo agresywne/brutalne.!!

 138. podczaszy said

  11 9 2001r WTC
  |Jak Edna Cintron może machać z miejsca tak gorącego że zmiękcza stal

  http://bbc911confile.blogspot.com/2008/07/woman-can-be-see-in-photographs-looking.html

 139. podczaszy said

  11 9 2001r WTC
  Jak Edna Cintron może machać z miejsca tak gorącego że zmiękcza stal

  http://hercolano2.blogspot.com/2012/03/911-wtc1-edna-cintron-no-fires-no.html

 140. podczaszy said

  11 9 2001r WTC
  100 FDNY personnel reported explosions in the Twin Towers.
  100 strażaków nowojorskich stwierdziło detonacje w w wieżach WTC
  http://patriotsquestion911.com/survivors.html#Palmer
  http://hercolano2.blogspot.com/2012/03/911-wtc1-edna-cintron-no-fires-no.html

 141. wanderer said

  Drogi Carlosie, nigdy na nikogo nie patrze z podziwem. To po pierwsze. A po drugie, szkoda ze tylko tyle widzisz. Moze kiedys zobaczysz wiecej, ale to jest tak jak z tym cowidem, niektorzy widza od razu co sie dzieje, a niektorzy nie sa w stanie tego dojrzec chocby im wszystko pokazano na tacy. W tym przypadku jest podobnie. Nie chce zebys zrozumial mnie zle, nie chce Cie obrazic, ale sa rzeczy i sprawy tu bardziej widoczne i oczywiste dla kilku osob w tym mnie, ktore nie sa (jak na razie?) najwyrazniej widoczne dla innych.
  Do czasu, mam nadzieje.

 142. wanderer said

  To wszystko kwestia optyki, Carlosie. Nie zawsze to co na wierzchu jest prawdziwe.

 143. wanderer said

  Bardzo ciekawy artykul Izabeli Brodackiej jak to wiadomi, nierozpoznawani przez Polakow robia za „chrzescijan” i patriotow. Tylko ze „po owocach ich poznacie” i te owoce wylaza na zewnatrz. I chocby plywali w swieconej wodzie – korzenie daja o sobie znac.

  Zlodzieje i filantropi

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32139&Itemid=119

 144. podczaszy said

  11 9 2001r WTC raport
  .http://patriotsquestion911.com/Counterterrorism_Veterans_Polish.pdf

 145. podczaszy said

  konfident kapuś donosiciel ubek Lekarz zawiadamia diecezję o „kryjówce antyszczepionkowców” w katolickim klasztorze
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl

  wrz. 2, 2021

  Lekarz z północy Włoch zawiadomił miejscową diecezję o tym, że w klasztorze koło Vicenzy mieszkają katolickie zakonnice, które nie zaszczepiły się przeciw Covid-19 i są przeciwne temu szczepieniu. „Macie tam kryjówkę antyszczepionkowców” – ostrzegł.

  O zdarzeniu poinformowała lokalna prasa w regionie Wenecja Euganejska dodając, że przełożoną katolickiego klasztoru jest siostra 72-letniego emerytowanego lekarza, który złożył skargę.

  77-letnia katolicka zakonnica jest zdecydowaną przeciwniczką szczepionek przeciw Covid-19, a jej brat to ich zadeklarowany zwolennik, który pracuje jako wolontariusz w punkcie szczepień. Ich spór nie pozostał jednak w rodzinie, ale trafił do diecezji w Padwie – wyjaśnił dziennik „Il Gazzettino”.

  Lekarz wiedząc o tym, że także pięć innych zakonnic z klasztoru w miejscowości Montegalda nie zaszczepiło się, zawiadomił o tym ordynariusza miejscowej diecezji.

  W przytoczonym przez dziennik liście napisał: „Mimo apeli o to, by się zaszczepić, kierowanych przez papieża, biskupów i prezydenta (Włoch) Sergio Mattarellę macie kryjówkę antyszczepionkowców, która posługuje się zdjęciami i hasłami na granicy śmieszności”.

  Wyjaśnił następnie: „To klasztor w Montegalda z matką przełożoną, która z telefonu komórkowego czerpie codzienną i głupią propagandę antyszczepionkowców”. „Szczytem zaś jest to, że jest to moja siostra” – dodał.

  Diecezja w odpowiedzi na ten list przypomniała jego nadawcy, że miejscowy biskup oraz inni duchowni wiele razy apelowali o odpowiedzialną postawę wobec siebie i innych oraz zaszczepienie się przeciw Covid-19. Apele Kościoła są wyłącznie kierowane do „poczucia odpowiedzialności każdej osoby” – dodał ksiądz Daniele Longato z biura prasowego diecezji w Padwie.

  Jak podał lokalny dziennik, wydaje się, że zakonnica zaczyna zmieniać zdanie i zadeklarowała, że zaszczepi się we wrześniu.
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/02/jekarz-zawiadamia-diecezje-o-kryjowce-antyszczepionkowcow-w-klasztorze/

 146. podczaszy said

  redaktor Grzegorz Płaczek
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/02/w-telewizji-tego-nie-zobaczysz-kancelaria-premiera-rady-ministrow-mija-sie-w-swoich-pismach-z-prawda/

  redaktor Grzegorz Płaczek
  Kancelaria Premiera Rady Ministrów mija się w swoich pismach z prawdą? 🆘
  https://www.tosiesamokomentuje.pl/wsparcie

  redaktor Grzegorz Płaczek
  Z opublikowanych oficjalnych danych wynika, że państwa z wyższym poziomem wyszczepienia mają JEDNOCZEŚNIE WYŻSZĄ liczbę zgonów na Covid-19. Jak to możliwe??!!? OPIERAMY SIĘ NA FAKTACH. #OstatniaProsta
  Pliki do pobrania:
  https://www.naszkobior.pl/pliki/02092021.zip

  redaktor Grzegorz Płaczek
  NAJNIŻSZA liczba zakażeń na Covid-19 występuje w Polsce, Czechach, Słowacji i Rumunii.
  I tu ciekawostka! Te kraje mają jednocześnie NAJNIŻSZY poziom wyszczepienia w UE.
  Szykuje się czwarta dawka.
  https://www.facebook.com/watch/tosiesamokomentuje/

 147. Carlos said

  Wanderer- Zrobil Cie w chooja z telefonem, a Ty dalej go kochasz. Moze to syndrom bitej zony?. Gajowy trzyma takie egzemlarze dla podniesienia cisnienia na stronie, bo nie widze innych powodow, dlaczego przyjmuje na klate wyzwiska panow :Nick , Nyndro , czy Selera. Ale to nie moja strona i nie moj biznes.

 148. revers said

  re144

  to juz donoszenie staje sie powszechne, jak brat na siostre donosi, i odwrotnie. Do tego i kosciol, i przelozeni klasztoru nie zachowuja tajemnicy stanu duchownych, jak tu isc na spowiedz?

  Jak za konfensjonalem moze juz stac SANEPID, policja z wiedza od kaplana, przeora o akcie nie szczepienia sie.

  Obozy kwarantannowe lub smierci jak to woli stoja juz gotowe lub z terminem pelnej uzywalnosci wiosna 2022.

  lub cala masa swiezo zaladowanych filmow na Bitchute o F911

  https://www.bitchute.com/video/oAwK9ltyPLRA/

  https://www.bitchute.com/hashtag/911/

 149. I*** said

  (132) Szanowny Panie Wanderer – doceniam szczerość Pana Nicka… 🙂

  Dziękuję i wzajemnie pozdrawiam serdecznie, dużo zdrowia życzę! 🙂

 150. Andzia said

  Polak z Australii o istniejącej tam sytuacji: https://pl1.tv/title/australia-obozy-koncentracyjne-dla-niezaszczepionych/

 151. Boydar said

  Co ja bym bez Was począł … 🙂

 152. http://wandaluzja.pl/files/Morze%20Herodota.bmp; http://wandaluzja.pl/?p=p_266&sName=17.-najazd-kimeryjski-i-liczyrzepa; http://wandaluzja.pl/?p=p_259&sName=18.-scytowie-i-leszek-zlotnik

  Hrabianka Zaremba z Sieradza, która uważała się za familiantkę Biskupa Zaremby z Wrocławia, mówiła mi o swej koleżance, hrabiance Liczyrzepie z Ukrainy Wschodniej. Hr Zaremba chciała założyć Gazetę Internetową i skaptować do niej mnie, ale podczas JEJ zebrania w hotelu na Wyspie Młyńskiej zostałem „prawie zelżony” przez studenta w sprawie w której uważałem się za Kompetentnego, co zmilczałem i od tego czasu jej nie widziałem. Wiem, że miała dom w Warszawie, gdzie przed przyjazdem do Wrocławia pracowała w hotelu MARIOT jako Dekoratorka. Gazetą Internetową założył zaś Gajowy Marucha.
  Hrabianka Liczyrzepa daje do myślenia, że Morze Herodota na Ukrainie i Białoruski mogło być dziełem Jana Liczyrzepy z zamku BOLCZÓW w Rudawach Janowickich między Wałbrzychem a Jelenią Górą. JLi zaczął karierę polityczną występując na sejmie poznańskim z Wezwaniem o wypędzenie Kimieriów z Salowii-Kłodzka i przyłączając się do armii idącej na Salowię jako intendent, skąd przezwisko Liczący Rzepy.
  W r. 705 pne Scytowie zadali ostateczną klęskę Kimieriom przy ujściu Dunaju, którzy wywędrowali nad Ren. Otóż Pan Jan NIE BYŁBY SOBĄ, gdyby nie anektował wówczas Prawobrzeża Borystenu. Tomasz Kosiński szydzi ze mnie, że wyprowadzam nazwę Neurów od GÓRY NARAD w Poznaniu, gdzie był SEJM. Pisałem, że Sejm po klęsce Kimieriów wysłał Neurów dla obsługi drogi wodnej Krypeć-Prypeć do Kijowa, wobec czego byli nazywani NAJRADOWCAMI jako Sojusznicy ASYRII, jak Scytowie. Po rozgromieniu Asyrii przez Medów Sejm stał się Sojusznikiem Iranu.
  Najważniejszym wydarzeniem wojny persko-scytyjskiej w l. 510-500 było SPUSZCZENIE PRZEZ FLOTYLLĘ SCYTYJSKĄ TAMY, co ZATOPIŁO dwie armie perskie. To Umożliwiło PRZEJŚCIE konnicy scytyjskiej znad Dniepru na Lubelszczyznę, która po zaciekłych walkach w Polsce Zachodniej i Północnej SKAPITULOWAŁA SŁOWIAN, o czym pisze logicznie Józef Stalin.
  Wniosek z tego jest taki, że Wały Żmijowe i Morze Herodota utworzył Jan Liczyrzepa PRZECIW SCYTYJSKIM ŁAPACZOM NIEWOLNIKÓW.

 153. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/beatyfikacja-stefana-wyszynskiego-10-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-kardynale/l11hvh4,79cfc278

  Żeby tylko dziesięć …

 154. osoba prywatna said

  USA: Obowiązkowe szczepienia nie dotyczą… członków Kongresu i sędziów
  https://www.bibula.com/?p=127910

 155. Boydar said

  później sobie przeczytam do końca

  https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/klatwy-czary-i-zaklecia-magiczne-rytualy-wyznawcow-voodoo/7cq55j2

 156. seler said

  odpowiem Zgromadzeniowo i dyplomatycznie, jakkolwiek to brzmi 😉
  =======
  re: 105 Kwal
  „Ad.87. Szanowny Panie Seler ! Jadę na Jasną Górę w następnym tygodni i rozumiem, że Zdrowaśkę odmówić ?
  Pozdrawiam Medalika i Ziomala.”

  BÓG,
  który istnieje, dał Ci Tobie Wolną Wolę [możliwość wyboru],
  a zatem módl szie nawet do lusterka, może pomoże…
  i potem nie narzekaj 😉 – też pozdrawiam
  =======

  re : 106 JanuszT
  „Nikt cię stąd nie wyrzuca Selerze, bracie, bądź tu cały czas i rozwijaj się, bo jesteś mądrym człowiekiem, a takich ludzi

  nie ma wcale dużo.”

  mądry JEST tylko Bóg, my co najwyżej Jego oddechem [odblaskiem 😉 ]
  NIKT mnie stąd nie wyrzuca, co jest ewenementem nawet w necie,
  po prostu… „wygoń szie” mówię sobie sam… Hej 😉
  =======

  re: 119 Zenon_K
  „Panie Seler przestan Pan wciskac te przyspiwki pseudo krzescijanskie. […]”

  zapodać Ci Tobie „Czarną Madonnę” ?

  albo

  w Indiach ma na imię Kali – pasuje ?
  =======

  NICK, Nyndro, Wanderer —> wyluzujcie, proszę…
  =======

  re: 145 Carlos
  „Wanderer- Zrobil Cie w chooja z telefonem, a Ty dalej go kochasz.”

  i to jest właśnie Wanderera zaletą… tylko naśladować,
  chociaż nie wszyscy potrafią… za TO zabili Jezusa,
  że kochał ?
  =======

  dziękuję
  seler

 157. Greg said

  Polecam wysłuchać mądrych przemyśleń.

  .https://www.youtube.com/watch?v=rckVLuCqQII

 158. osoba prywatna said

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/W8Lk9kpTURBXy81ODY1OTkyYjRmNTAzNDliOGRlYmVhMDMwNWIzZjk4ZC5qcGeSlQMAzIvNEYDNCdiVAs0DnQDDw4KhMAWhMQE

 159. I*** said

  (119) Zna Pan, Panie Zenonie, to jakże wymowne porzekadło: „modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”… krótko mówiąc, wszyscyśmy grzeszni i nie ma co wytykać palcami! W końcu Pan Bóg nas będzie rozliczał na Sądzie Ostatecznym!

  Mnie niedawno poruszył film, zamieszczony przez Pana Selera, o – świeżo nawróconych na wiarę katolicką – Cyganach z Białorusi… a także inne bardzo ciekawe (a nawet zaskakujące dla mnie) filmy! Dziękuję, Panie Seler! 🙂
  Jednym słowem, proszę nie kręcić nosem, Panie Zenonie! 😉 Dobre słowo więcej znaczy…

 160. Greg said

  Piękne świadectwo chińskiego lekarza.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ncMOh-bLk2U

  Kto spowodował powódź w Chinach.
  .https://www.youtube.com/watch?v=CfoKAErN0t4

  Trafiłem przypadkiem, nawet na IPP tv trafiają się wartościowe materiały.

 161. podczaszy said

  Strona główna WIADOMOŚĆ DNIA

  Będzie w Polsce pierwszy pozew przeciw pisowskiemu rządowi za skutki uboczne kalectwo po preparacie przeciw Covid-19
  12 września 2021
  Facebook
  Twitter

  adwokat Beata Broniewicz-Pasieka. Zgodnie z relacjami mecenas, Ministerstwo Zdrowia zostało poinformowane o sprawie / kalectwa poszczepionkowego /, ale odmówiło pokrycia kosztów rehabilitacji po zaszczepieniu przez lekarzy ministra pis Niedzielskiego

  Jak ustalili reporterzy Radia Zet, prawdopodobnie szykuje się w Polsce pierwszy pozew za niepożądany odczyn po szczepionce preparacie przeciw COVID-19.

  Jak podaje radio, kancelaria z Krakowa zamierza pozwać Skarb Państwa.

  „Kilka dni po przyjęciu drugiej dawki szczepionki pani Agata straciła czucie w nogach. W szpitalu spędziła ponad 2 tygodnie, lekarze stwierdzili u niej zapalenie rdzenia kręgowego spowodowane najprawdopodobniej wczesnym odczynem poszczepiennym” – powiedziała w rozmowie z Radiem ZET mec. Beata Broniewicz-Pasieka.
  https://www.bbroniewicz.pl/

  Po miesiącach rehabilitacji pani Agata stanęła na nogi, jednak problem z chodzeniem pozostał. Kobieta czuje się „całkowicie bezradna i pozbawiona pomocy, za rehabilitację płaci miesięcznie 2,5 tys. złotych” – powiedziała reporterom Radia Zet mecenas Broniewicz-Pasieka.

  Wielu niezależnych ekspertów alarmuje, że za możliwe powikłania po preparatach na Covid-19 nikt w Polsce nie bierze odpowiedzialności, nawet producent medykamentu. Tymczasem na świecie są już wypłacane pierwsze odszkodowania.
  https://tarnogorski.info/pierwszy-w-polsce-pozew-za/

  ZOBACZ: Singapur. 16-latek, który miał atak serca po podaniu szczepionki, otrzyma 225 000 dolarów
  https://www.moh.gov.sg/news-highlights/details/positive-progress-for-16-year-old-who-had-an-out-of-hospital-cardiac-arrest-after-covid-19-vaccination

  Mecenas Broniewicz-Pasieka wystąpiła do resortu zdrowia o pokrycie kosztów rehabilitacji pani Agaty, ale ministerstwo odmówiło. To nie Ministerstwo płaci odszkodowania tylko Skarb Państwa, trzeba pójść do sądu i Skarb Państwa o takie odszkodowanie zaskarżyć – stwierdził Adam Niedzielski w Radiu ZET. Pani Agata Nie chciała występować na drogę sądową, obawiała się, że może to zniechęcić do szczepień,????????????
  https://nczas.com/2021/09/10/kancelaria-pozwie-skarb-panstwa-za-powiklania-po-szczepieniu-przeciwko-covid-19/
  Znaczy, fanatyczna kowidianka aż po sam grób. Gratulacje.

  https://odszkodowanieodpanstwa.net/

  https://www.money.pl/gospodarka/skarb-panstwa-odpowiedzialny-za-tragedie-w-mtk-jest-decyzja-sadu-6341611382621825a.html

 162. podczaszy said

  Rząd rezygnuje z wprowadzania certyfikatów covidowych
  Przez
  Świnoujście w sieci http://www.eswinoujscie.pl

  wrz. 12, 2021
  Niestety póki co nie w Polsce – ale to jest dobry początek !!!
  —————
  W. Brytania: rząd rezygnuje z wprowadzania certyfikatów covidowych w Anglii

  Wymóg przedstawienia certyfikatów covidowych, aby wejść do klubów nocnych i na inne imprezy masowe w Anglii, nie będzie wprowadzony w życie – powiedział w niedzielę brytyjski minister zdrowia Sajid Javid.
  Dodał też, że rząd chce znieść obowiązek wykonywania po powrocie z niektórych krajów testów typu PCR na obecność koronawirusa „tak szybko, jak to możliwe”.
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/12/rzad-rezygnuje-z-wprowadzania-certyfikatow-covidowych/

 163. podczaszy said

  Producenci szczepionek przyznają – będziecie się szczepić do końca życia !!!
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl

  sierpień 6, 2021
  Moderna: nasza szczepionka skuteczna przez pół roku od podania drugiej dawki
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/08/06/czy-to-mozliwe-ze-politycy-az-tak-bardzo-klamia-patrzac-nam-w-oczy/

  Amerykański koncern farmaceutyczny Moderna zakomunikował w czwartek, że jego szczepionka przeciw Covid-19 jest w ok. 93 proc. skuteczna przez sześć miesięcy po podaniu drugiej dawki. W związku z tym firma opowiada się za podawaniem dawki przypominającej.
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/08/06/producenci-szczepionek-przyznaja-bedziecie-sie-szczepic-do-konca-zycia/

 164. podczaszy said

  anglia lekarze zamordowali zdrowe dziecko
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/07/w-szpitalu-zabili-zdrowe-dziecko/

  100-000-zakazonych-to-osoby-zaszczepione-dwoma-dawkami-podalo-ministerstwo-zdrowia
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/19/2021-100-000-zakazonych-to-osoby-zaszczepione-dwoma-dawkami-podalo-ministerstwo-zdrowia/

  Minister zdrowia przyjął dwie dawki szczepionki kowid i .. Jest zakażony koronawirusem !!
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl

  lipiec 17, 2021

  W. Brytania: minister zdrowia Javid zakażony koronawirusem

  Brytyjski minister zdrowia Sajid Javid
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/17/minister-zdrowia-przyjal-dwie-dawki-szczepionki-i-jest-zakazony-koronawirusem/

  https://www.eswinoujscie.pl/tag/aborcja/

  https://www.eswinoujscie.pl/tag/zdrowie/

  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/18/szczepienia-to-eksperyment-medyczne-do-ktorego-nie-mozna-zmuszac-pracownikow-panstwowa-inspekcja-pracy/

  Ostatnia prosta na… Cmentarz
  Lider szczepień kowid liderem zakażeń !!! – W. Brytania: kolejny dobowy rekord zakażeń w trzeciej fali epidemii – 54 674
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/18/2021-ostatnia-prosta-na-cmentarz-lider-szczepien-liderem-zakazen-w-brytania-kolejny-dobowy-rekord-zakazen-w-trzeciej-fali-epidemii-54-674/

 165. podczaszy said

  Strona główna koronawirus Ostatnia prosta, ale bez mety? Dr Sutkowski: „Trzecia dawka szczepionki nieunikniona”. koronawirus. …
  https://nczas.com/2021/08/03/ostatnia-prosta-ale-bez-mety-dr-sutkowski-trzecia-dawka-szczepionki-nieunikniona/

  Katowice. Ostatnia prosta „na cmentarz”! napis … Zobacz galerię (15 zdjęć). Kampania dotycząca szczepień przeciw COVID-19
  https://sportowy24.pl/katowice-ostatnia-prosta-na-cmentarz-skandaliczny-napis-na-billboardzie-z-polskimi-siatkarzami-zachecajacym-do-szczepien-na/ar/c1-15679208

 166. podczaszy said

  Morawiecki przeznacza 140.000.000 zł na promocję sczepień i loterię w tym czasie dzieci błagają o pomoc finansową aby ŻYĆ !!!
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/11/morawiecki-przeznacza-140-000-000-zl-na-promocje-sczepien-i-loterie-w-tym-czasie-dzieci-blagaja-o-pomoc-finansowa-aby-zyc/

  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/16/szczepienie-dzieci-od-5-roku-zycia-juz-we-wrzesniu-siewcy-smierci-w-bialych-kitlach-zachwyceni/

  Rak piersi zbiera żniwo – POWÓD – Ograniczony dostęp do leczenia szpitalnego !!!
  ——
  Ograniczenia wprowadzone z powodu COVID-19 mogą oznaczać więcej zgonów na raka piersi
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/07/16/rak-piersi-zbiera-zniwo-powod-ograniczony-dostep-do-leczenia-szpitalnego/

  Izrael na czwartej „ostatniej prostej” – ponad 10 tys. nowych zakażeń SARS-CoV-2, kraj przygotowuje szczepionki na czwartą dawkę
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl

  wrz. 12, 2021
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/12/izrael-na-czwartej-ostatniej-prostej-ponad-10-tys-nowych-zakazen-sars-cov-2-kraj-przygotowuje-szczepionki-na-czwarta-dawke/

 167. podczaszy said

  Nadal twierdzicie, że szczepienia kowid to wybawienie !!!
  9 września 2020 – 431 zakażeń brak szczepień
  9 września 2021 – 529 zakażeń 50% wyczepionego społeczeństwa
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl

  wrz. 12, 2021
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/12/nadal-twierdzicie-ze-szczepienia-to-wybawienie-9-wrzesnia-2020-431-zakazen-brak-szczepien-9-wrzesnia-2021-529-zakazen-50-wyczepionego-spoleczenstwa/

 168. Boydar said

  „… egzekwowana będzie również segregacja płciowa – nie pozwolimy chłopcom i dziewczętom uczyć się razem …” talibański minister szkolnictwa Hakkani

  https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-talibowie-kobiety-beda-mogly-studiowac-ale-nie-z-mezczyznami,nId,5477760

  To rozumiem, zwłaszcza że odróżniam chłopca od dziewczynki; a co z pozostałymi pciami panie ministrze ?

 169. osoba prywatna said

  Liczba pożarów instalacji fotowoltaicznych w USA rośnie
  https://biznesalert.pl/fotowoltaika-usa-pozary-oze-energetyka/

 170. Maha said

  Jeżeli było, to przepraszam.
  To nie ludzie, nie policja a zwykłe, chamskie, sprzedajne, prymitywne kurwy są, bez kropek i zmiany liter, należy im się to:
  .https://twitter.com/i/status/1436032421867233287

  Dobry adres, sporo info nazbierane:
  .https://twitter.com/Antycovidianin2

 171. seler said

  Zbawiciel

  nie czyńcie nikomu krzywdy, potępiajcie grzech…

  minister

  zabijcie Człowieka, nie czyniąc krzywdy plandemii
  _________

  dla Ciebie I*** Marszałku

  trzymaj szie, dziękuję 😉

  Colaj muzica crestina 2019 – Beni Buble, Emanuel Pavel, Alin Pascalau


  _______

 172. Boydar said

  Nie ciągnij tygrysa za wąsy, ani grzechotnika bosą stopą. Jeśli jednak, to i tak będziesz miał większe szanse.

  Bo Chrystus nie daruje ci prób poniewierania Jego Matki. I nie ma mowy o pomyłce czy przypadku – robisz to celowo i bardzo wrednie. Opamiętaj się, póki jeszcze żyjesz i możesz odpokutować.

  Jeśli jednak nie, trudno, ch’uj ci w dupę i kawałek szkła, może być szyjka od butelki.

 173. seler said

  cała szie żółć szie z ciebie powylewała,
  podłogę przynajmniej powycieraj,
  i Marii zapytaj, czy dobrze,
  poniżasz Ją….
  [xxxxx]

 174. podczaszy said

  Rabin i Dalai lama

 175. podczaszy said

  Włodzimierz Uljanow pseudo Lenin

  http://expandourmind.com/2016/11/12/top-secret-judaism-exposed-part-iii-2016-11-12/

  Włodzimierz Uljanow pseudo Lenin
  https://en.metapedia.org/wiki/Vladimir_Lenin

 176. podczaszy said

  Włodzimierz Uljanow pseudo Lenin
  https://justice4poland.com/2016/05/16/mask-of-zion/


  Wojny to żniwa dla żydów
  ”Wars are the Jew’s harvests.”
  Werner Zombart, Jewish Professor
  http://expandourmind.com/2016/11/11/top-secret-judaism-exposed-part-ii-2016-11-11/

 177. seler said

  oj, Boydar, oj…
  nie rzucę w Ciebie kamieniem,
  bo bym musiał krawężnikami
  napie.rdalać…
  ciężkie,
  jak Ty

 178. podczaszy said

  Cochin Jews żydzi Hindusi judaizm Indie

  Jews of_Kai-Fung-Foo_China. żydzi Chińczycy

  http://expandourmind.com/2016/11/10/top-secret-judaism-exposed-2016-11-10/

  myjewishlearning.com/article/the-cochin-jews-of-kerala/

  czerwona krowa czerwona jałówka izrael
  http://expandourmind.com/2018/09/30/historic-red-heifer-born-israel-2018-09-29/

  https://www.rt.com/news/438102-bible-prophecy-heifer-apocalypse/

 179. Boydar said

  Ano, zasiadłem do lektury …

  … jakoż niejeden przyciśniony biedą, znużony
  i spodlony uciskiem, zapomniawszy co winien Bogu i sobie, został żydem, zapuścił pejsaki i tąk się dobrze kiwa nad talmudem jak Jud najlepszy …

  Julian Ursyn Niemcewicz „Rok 3333”

 180. Boydar said

  Uderz w stół … czyli dobrze wiesz, co czynisz

 181. podczaszy said

  WTC 2001 911 zburzenie 3 wieży nowy jork
  stopione samochody oddalone od WTC nowy jork 2001r

  What Melted Cop Cars 7 Blocks From WTC On 911?
  https://rense.com/general75/melt.htm

  https://911justicehalifax.wordpress.com/nuclear-devices-used-at-wtc/

  Dimitri Khalezov – WTC Nuclear Demolition [1/26]
  https://ok.ru/video/365045944650

  Rak nowotwory wśród strażaków zburzonego WTC 2001
  https://www.serendipity.li/wot/ed_ward/use_of_abombs.htm

  https://www.whatreallyhappened.com/?q=content/firefighters-working-world-trade-center-during-911-are-13-more-likely-develop-cancer-study-f

 182. podczaszy said

  WTC 2001 911 zburzenie 3 wieży nowy jork
  co stopiło i natychmiast „zardzewiło” samochody oddalone od WTC 911 nowy jork 2001r
  What Melted Cop Cars 7 Blocks From WTC On 911?

  Beam Weapons, Energy Weapons, and Directed Energy Weapons (DEW):
  http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam7.html#DEW

  Toasted Cars

  .http://www.drjudywood.com/articles/DEW/dewpics/Image168.jpg

  .http://hereisnewyork.org//jpegs/photos/5244.jpg

  .www.studyof911.com/images/wtc/cars/0624.jpg


  http://www.drjudywood.com/wtc/

  http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam5.html

  25 zasad dezinformacji
  Twenty-Five Rules of Disinformation
  https://janedoe0911.tripod.com/disinfo.html

  8 cech dezinformatora manipulatora
  Eight Traits of the Disinformationalist

  by H. Michael Sweeney
  copyright (c) 1997, 2000 All rights reserved
  http://www.whale.to/b/sweeney.html

  https://www.checktheevidence.com/wordpress/

  upieczony samochód irak kontra nowy jork 911

  http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam7.html#laser

 183. NyndrO said

  Ludzie, Wy nie wieta z kim tańczyta z tym Boydarem. To jakby Maciek Sturhr kopnał w kostke Marlona Brando. To ładnie, że ambicje, duma itd. Tylko po prostu inna liga jest. Szanuje Waa za ambicje, tylko, że On ma ubaw. Musicie najsampierw opanować nienawiść i kompleksy. O reszcie pogadamy duuużo później. Boydar to Ch, a nie e fifolek.

 184. podczaszy said

  41 niewyjaśnionych faktów dot praw fizyki i wyburzenia wież WTC 911 2001r w Nowym Jorku
  http://www.drjudywood.com/new.html
  https://12160.info/profiles/blogs/9-11-some-of-the-principal-evidence-that-must-be-explained-1

 185. NyndrO said

  Toże jest Chujem i nie ma zeba; wszystko prawda. Tylko Wy w innej wadze chodzicie intelektualnej. Już pomijam, że mój Kumpel, ale to.go.akurat degenetuje. A do jakiegoś tam cwaniaka; nigdy Kierownika nie obraziłem, o czym On sam dobrze wie.

 186. NyndrO said

  Jeden i drugi sa Skurwiele.wyjatkowo cyniczni i maja miedzy innymi dlatego zdilność do nie zajmowania sie ciotami i reagowania na sprawy ważne. Jak Rodzina,Tradycja, Poczucie własnej wartości. I maja przez to poczucie humoru, bo bryłka gliny ich Pałacu Jestestwa nie rozwalisz.

 187. Greg said

  Konkretnie i rzeczowo o Niebie, Piekle, obecnych klęskach żywiołowych.
  Uważaj, by nie stracić szansy na Niebo !

  .https://www.youtube.com/watch?v=GYytzzuCif0

 188. Greg said

  WTC 2001 – ciekawa rozmowa o kulisach i zastosowaniu nowego rodzaju broni (skalarnej ?).
  Strażakom topiły się metalowe wkładki w butach.

  .https://www.youtube.com/watch?v=i5EFLDkBsxg

 189. Greg said

  Zapomniałem dodać, samolotów nikt nie widział, to była animacja komputerowa powielona w mediach i Tv.

 190. Zdzicho said

  Może i moje wywody o prozdrowotnych właściwościach zamków, tak jurajskich, jak i katarskich są bardzo wyssane z palca, ale czasami można się pokusić, też o bajkowo- życzeniowe wizje. Nota bene, byłem w lipcu tego roku przy zamku Lipowiec w Babicach i obszedłem go dwa razy dookoła przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Rano obudziłem się z trzydniowym zarostem, pomimo, że dzień wcześniej się ogoliłem na gładko. Dlatego zacząłem się zastanawiać nad ewentualnym wpływem tej budowli na człowieka. Budowniczy tzw. Coral Castel na Florydzie Ed Linskalnin, pochodzący z któregoś kraju bałtyckiego, sam zbudował z olbrzymich kamieni koralowca swój mini zamek. Użył w tym celu ponad 1200 ton kamieni, wznosząc bez pomocy maszyn całą budowlę. Twierdził on, że w każdym kamieniu, jak i w innych istotach materialnych jest jakaś cząstka materii, której nie był w stanie określić, sprecyzować, która może wytworzyć polaryzację, pod wpływem np. dźwięku, dającą efekty lewitacyjne. Co do moich obserwacji zamków, to być może one wytwarzały ruchy wirowe zgodne i przeciwne do kontinuum czasoprzestrzeni. A co do rudy żelaza magnetytowej, to w pobliżu jest bardzo dużo wyrobisk po starych kopalniach dolomitu. Np. W Płazie, Chrzanowie i w dalszym Jaworznie- Szczakowej. A nasze słynne kręgi kamienne w Odrach, czy Węsiorach na Kaszubach. One tworzą, według radiestetów, bardzo silne wiry energetyczne. Są położone na przecięciu linii geomantycznych. Najsilniejsza i podobno bardzo pozytywnie oddziałująca na ludzi jest tzw. Elipsa w Odrach.

 191. Boydar said

  „… Boydar to Ch, a nie e fifolek …”

  No, chociaż jedna pozytywna opinia, TNX !

 192. osoba prywatna said

  Dziennikarka: Panie Premierze @MorawieckiM
  , czy Pan wie jaka jest obecnie cena chleba?

  Morawiecki: Wiem, ale proszę zauważyć, że jak ceny poszły w górę, to wzrosły również ceny skupu pszenicy, kukurydzy, czy rzepaku. Dlatego to dobrze dla polskich rolników.

  To nie jest fejk!

  .https://twitter.com/Ankapitalizm/status/1436403637949976576

 193. osoba prywatna said

  Nowy dzień, to i nowy dowcip z cyklu „O covidzie”.

  „Czym się różni wirus grypy od koronawirusa?

  Nazwą.”

 194. zen said

 195. oleo said

  Chiny zarobki robotnika 1500zł DZIENNIE!!!
  To przy prostej pracy w fabryce łyżek.

  Właściciel fabryki mówi że po roku pracy kupujesz nowe mieszkanie 80m2 i nówka dobry samochód.
  W Polsce aby tyle odłożyć potrzebne by były 2 lub 3 życia robotnika.

 196. oleo said

  Gdzie Macierewicz nie może, tam Brauna pośle…

  pejs szczęść boże Braun pokazał kim jest.

 197. NyndrO said

  Nie przeceniaj mojej roli. Obiektywna. A czy pozyrywna, to mam w dupie.

 198. Greg said

  Czy Pan Oleo chciałby żyć w Chinach nawet za taką stawkę ?
  Chiny są projektem realizowanym przez ,,pewną grupę ludzi” za którym stoją piekielne siły.
  To się odbywa kosztem Europy i USA, czyli także każdego z nas.

  ——
  Chiny są własnym projektem.
  Admin

 199. Greg said

  Tak wygląda ,,życie” w Ameryce, chodzące zombie na prochach !

  .https://www.youtube.com/watch?v=j7layyUBQFs

 200. Greg said

  Meksykański sąd poparł aborcję, za kilka godzin…….straszna powódź i trzęsienie ziemi !
  To protestant, ale mówi prawdę z pewnym wyjątkiem i przypadłością jak u Selera.

  .https://www.youtube.com/watch?v=_7d3gC2S-Tg

 201. revers said

  re182

  A gdzie p.Podczaszy analiza silnika Boeingow lacznie z numerami serii produkcji? To co zmnaleziono z resztki silnika Boeininga na ulicy NY, to i gabarytowo nie odpowadl serii samolotow Boeinga ktore niby wbily sie w wieze, a ani serii numerow nie bylo. Dr. Watson z Scottland Yardu powiedzial by ze fuszerka partaczy z CIA, Mossad.

  Te skrzydlo Beininga ktore niby znaleiono miedzy budynkami w skrytce, to tez jakies nie seryjne, nieoznaczone kodem produkcyjnym, lub materialowo rozne.

  Reszte moe pan Splt dopowie, znawca Boeiningow , SUVow i analityk doskonaly.

  Tylko dzisiaj juz nie dr.Watsonow i analitykow.

 202. Greg said

  Kadry z Meksyku i nie tylko.

  .https://www.youtube.com/watch?v=J4zWvdipu2M

 203. NyndrO said

  Ja Wam puszcze już za tego Chuja Jednego (i Drugiego). Kluczem jest „dżentli” i „stil”.

 204. Ad. 176:
  Polka po zamordowaniu przez Niemców ojca i męża przyjęła na przechowanie żyda bolszewickiego, który ją kopulował. OWOC tego kopulunku, Jan Tomasz Gross, okazał się największym Antypolonusem i Łgarzem Antypolskim. Napisał książkę ZŁOTE ŻNIWA – jakim to Złotym Interesem był dla Polaków Holokaust – co jest Odwróceniem cytowanej w tytułowym poście maksymy, że WOJNA TO ZŁOTE ŻNIWA DLA ŻYDÓW – jak Pogromy Żydów, którymi kierują Żydzi.
  DOWODEM tej maksymy są poszukiwania KATA z Treblinki IWANA GROŹNEGO, którego nie chciano znaleźć, bo nazywał się Nikita Chruszczow, a ponieważ Treblinka była obozem Komisariatu Żydostwa Rzeszy to akta Iwana Groźnego były w dyspozycji rządu RFN. Otóż podczas POLSKICH poszukiwań Iwana Groźnego treblinianka powiedziała: TU BYŁA KLOAKA PEŁNA ZŁOTA. – NO I CO, WZBOGACILIŚCIE SIĘ? – ALEŻ SKĄD, ZARAZ POSTAWILI STRAŻE.
  Złoto z kloaki zabrali Żydzi z NKWD. Niejednokrotnie czytałem, że cmentarz żydowskich milionerów przy ul. Ślężnej zniszczyła Polska Hołota w poszukiwaniu złota. Ja mieszkałem tam w Hotelu Cmentarnym więc wiem, że cmentarz obrabowali Sowieci, którzy nas też ograbili. Przed bramą cmentarza leżał trup wysokiego blondyna, o którym mówiono, że niósł PLECAK.

 205. jadzia said  a dziś już sałkiem niepartyjna ?

 206. Piskorz said

  re 189 Tak było z tym samolotami! ps Warto czytać Kozaka „Demony zagłady” i ewent. „Dwie wieże”. Oficyna Aurora. Te wieże, piszę ewentualnie, bo jeszcze nie czytałem, ale po nie dokończonej lekturze „Demonów…!!

 207. Piskorz said

  !!! ZUERST!-Hintergrund: Israelische Großstudie bestätigt: Geimpfte sind viel infektiöser als Nichtgeimpfte… ..zaszczepieni są bardziej infekcyjni /zakaźni/ niż nie zaszczepieni.!

 208. Boydar said

  Przyszło mi do głowy, że w to WTC „ktoś” mógł piznąć z orbity, taka pokazówka. No i przecież jankes w życiu się nie przyzna że gów’no może na takie dictum poradzić a biliony podatków „na obronę” to obecnie jak psu w dupę.

 209. Boydar said

  https://finanse.wp.pl/bedzie-lex-anty-huawei-to-oznaczaloby-gospodarcza-wojne-z-chinami-6682533193083392a

  Ja sobie nawet nie potrafię wyobrażać, że kontenerem z Chin nie przypłyną zapałki, gwoździe czy zwykły czosnek.

 210. Marcin said

  Fajna i ciekawa stronka o kotach.
  Może gospodarz coś wybierze i kiedyś umieści.
  http://kociweterynarz.pl/

  ——
  Dzięki!
  Admin

 211. wewewe said

  Nagle zmarli młodzi sportowcy (po szczypawkach?):
  .https://twitter.com/PoPrawnik2/status/1437140824400318464

 212. podczaszy said

  Pandemia – Coraz więcej osób zaszczepionych w szpitalach !!
  – Co próbują ukryć Niedzielski
  Przez
  Świnoujście w sieci http://www.eswinoujscie.pl płaczek grzegorz

  wrz. 13, 2021
  Pandemia – Coraz więcej osób zaszczepionych w szpitalach !! – Co próbują ukryć Niedzielski czy pozwalają mu na to Kaczyński i Morawiecki
  https://www.tosiesamokomentuje.pl/

  UWAGA! W dniu 10.09.2021. Ministerstwo Zdrowia odmówiło mi dostępu do informacji publicznej dot. liczby osób hospitalizowanych z powodu C-19 z PODZIAŁEM na osoby:

  – zaszczepione,
  – niezaszczepione.

  Ministrze Niedzielski – ma Pan coś do ukrycia? Coś jest nie tak z liczbami? #ostatniaprosta placzek grzegorz
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/13/pandemia-coraz-wiecej-osob-zaszczepionych-w-szpitalach-co-probuja-ukryc-niedzielski/

  Grzegorz Płaczek – Rząd PiS wydał ponad 1,2 mln zł na hulajnogi dla zaszczepionych! …
  https://www.cda.pl/video/7648473b7

  https://vk.com/wall391853724_1952

  Jak Morawiecki przekonał naród polski do zaakceptowania szczepień kowid?

  Z procesu norymberskiego (1945) Hermann Goering na pytanie

  „Jak przekonałeś naród niemiecki do zaakceptowania tego wszystkiego?”,

  odpowiedział: „To było łatwe i nie ma nic wspólnego z nazizmem.

  Jedyne co rząd potrzebuje aby przemienić ludzi w niewolników to wzbudzić w nich strach. Jeśli znajdziesz coś, co ich przestraszy, możesz sprawić, że zrobią wszystko, co chcesz.”
  https://vk.com/mgrzyb

 213. podczaszy said

  I V fala w Polsce 269 nowych zakażeń
  Portugalia 4 razy mniej ludzi niż w Polsce
  5 razy więcej zakażeń niż w Polsce
  85% wyszczepień kowid Portugalczyków
  – czego nie rozumiecie ??
  wrz. 13, 2021
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/13/i-v-fala-w-polsce-269-nowych-zakazen-zero-zgonow-portugalia-4-razy-mniej-ludzi-5-razy-wiecej-zakazen-85-wszczepien-czego-nie-rozumiecie/

 214. podczaszy said

  mix szczepionek na kowid i na grypę 2021

  Królowa Brytyjska Elżbieta wstrzymała grypę ale tylko na rok
  w sezonie 2021/2022 Królowa Brytyjska Elżbieta wypuszcza grypę i bardzo dochodowe szczepionki na grypę

  brytyjski minister zdrowia Sajid Javid W rozmowie ze stacją Sky News powiedział on, że rząd brytyjski przygotowuje się do uruchomienia największego programu szczepień przeciwko grypie w historii Wielkiej Brytanii

  i podkreślił, że dla osób powyżej 50. roku życia „zaszczepienie się przeciwko grypie będzie tak samo ważne jak zaszczepienie się przeciwko Covid”.

  Tak więc, obok kontynuowania naszego programu szczepień przeciw Covid, będziemy mieć największy w historii program szczepień przeciw grypie
  wrz. 13, 2021
  https://www.eswinoujscie.pl/2021/09/13/wraca-grypa-ktora-bedzie-grozniejsza-od-covida/

 215. podczaszy said

  Korporacja Miasto Londyn

  Major Przedsiębiorstwa Miasta Londynu William Russell

  Mayor and Commonalty and Citizens of the City of London
  City of London Corporation

  Type
  Local authority
  of the City of London
  Leadership
  Lord Mayor

  William Russell
  since 9 November 2019
  Town Clerk & Chief Executive

  John Barradell OBE
  since 16 September 2012
  Policy chairman

  Catherine McGuinness[2]
  Chief Commoner

  Deputy Brian Mooney
  Structure
  Seats 100 Common Councilmen
  25 Aldermen
  https://www.knowpia.com/knowpedia/City_of_London_Corporation

  the City of London and Greater London
  https://wakeup-world.com/2013/11/05/the-crown-empire-and-the-city-of-london-corporation/

  https://assistant.gloria.tv/FxK6pqhk7ZiS1AZwTDoBU6KMY/ldnzdp3cwmfwgya7ao0wq8yrop6fh0lz9jkw5ca.webp
  https://justice4poland.com/2018/09/19/corona-temple-city-of-london-cooperation-co-to-jest/

  https://www.guidelondon.org.uk/blog/around-london/10-facts-city-london/

  Jaka jest różnica między Londynem a miastem Londyn?
  https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-London-and-the-city-of-London

  city of london vs greater london
  https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-London-and-Greater-London

  Corona Temple – City of London Cooperation. Co to jest?

  2 miasta odrębne miasta w Londynie: the City of London and Greater London
  https://londontopia.net/site-news/featured/tale-two-cities-city-london-greater-london/

  szkoły prawnicze Inner Temple i Middle Temple

  Wewnętrzna Świątynia – Inner Temple.

  Jeden z czterech Inns of Court w Londynie w Anglii. Hare Court, w wewnętrznej świątyni. …

  W 1922 r. Temple wezwała Ivy Williams do adwokatury,

  czyniąc ją pierwszą kobietą adwokacką w Anglii i Walii.
  Wewnętrzna i Środkowa Świątynia, stowarzyszenia prawnicze, literackie i historyczne .
  https://pl.abcdef.wiki/wiki/Inner_Temple

  Brytyjski Potop Szwedzki?
  Karol Gustaw napadł na Polskę w 1655 roku, za otrzymane 200 000 od City of London.
  https://gloria.tv/post/wEVCH9oDPHzU1RPD96Aiazjfw

  https://www.budowle.pl/budowla/london-city-hall

  https://www.polishexpress.co.uk/wielka-feta-w-city-london-powitaj-nowego-burmistrza-dzielnicy

 216. podczaszy said

  Korporacja Miasto Londyn

  Major Przedsiębiorstwa Miasta Londynu William Russell

  city of london vs greater london
  Corona Temple City of London Cooperation.

  Flaga Państwa Miasta Londyn

  https://www.flaginstitute.org/wp/flags/city-of-london-flag/

  .https://flagof.ru/wp-content/uploads/2018/10/1706r.jpg

  http://www.cityoflondon.gov.uk/Corporation/LGNL_Services/Council_and_democracy/Council_departments/City_Remembrancers_Office/

  The Remembrancer is a Parliamentary agent and so can observe House of Commons proceedings from the under-gallery facing the Speaker’s chair.

  Remembrancer Lobbysta przedsiębiorstwa pańśtwa miasta City of London w Brytyjskim Parlamencie
  https://politics.stackexchange.com/questions/33194/what-are-the-limits-to-the-power-of-the-city-remembrancer

  Mr Paul Robert Edgar Double
  https://ru.abcdef.wiki/wiki/City_Remembrancer

  http://theunhivedmind.com/UHM/queen-needs-permission-to-enter-the-sovereign-city-of-london-the-unelected-remembrancer/

  http://theunhivedmind.com/UHM/prof-werner-exposes-city-of-london-sovereignty-the-bankingfinancial-sector/

  Mr Paul Robert Edgar Double LVO is a Barrister and Director of Global Law Summit Limited since 2013. http://www.checkcompany.co.uk/director/3800264/MR-PAUL-ROBERT-EDGAR-DOUBLE-LVO

  QUEEN OF ENGLAND MEETS THE KING OF THE CITY OF LONDON AT THATCHERS FUNERAL

  król Anglii Roger Gifford 685 major państwa londyn

  http://theunhivedmind.com/UHM/queen-of-england-meets-the-king-of-the-city-of-london-at-thatchers-funeral/

 217. podczaszy said

  Koronawirus maska z dziurą

 218. podczaszy said

  Koronawirus

  6 września o godz. 11.00 odbyła się na sanockim Rynku konferencja prasowa środowisk zaangażowanych w obronę nauczania Kościoła o wolności poddawania się procedurom medycznym.
  http://www.europatradycja.pl/pl/aktualnosci/169-sanepid-i-policja-przesladuja-parafie-w-katach

  Poniżej treść Deklaracji Inicjatywy Sanockiej- jest ona dostępna również pod adresem:
  https://www.facebook.com/inicjatywasanok/

  Nagranie z konferencji prasowej:
  .https://www.youtube.com/watch?v=yp6HL7KOFFo

  Deklaracja Inicjatywy Sanockiej

  Nasze postulaty:

  Ochrona praw katolików i Kościoła,
  Odwoływanie samorządowców, służących rządowemu bezprawiu epidemicznemu (zwłaszcza, przymuszanie do szczepienia dzieci w szkołach),
  Uchylenie ustawy wprowadzającej stan epidemii, którą rząd terroryzuje nas od kilkunastu miesięcy.

  Inicjatywa sanocka

  Deklaracja

  Z dalekiego Sanoka, z Podkarpacia, które wciąż opiera się demoralizacji, zwracamy się dziś do całej Polski.

  Nasza inicjatywa nie odnosi się w pierwszym rzędzie do takich, czy innych preparatów medycznych, czy badań klinicznych. Stawką są same pryncypia naszej cywilizacji, fundamentalne moralne zasady.

  Przez ostatnie kilkanaście miesięcy rządzący pokazali, że mają je za nic. Na Podkarpaciu powiedziano nam to prosto w oczy, gdy kilka tygodni temu do Jeżowego przybył minister Niedzielski tylko po to, by obrażać i szkalować mieszkańców.
  https://korsosanockie.pl/wiadomosci/powstala-inicjatywa-sanocka-wolny-wybor-nie-dla-podzialu-polakow/1rNAyAVaLo3K85f4mNbx

  Prowokować, z zamiarem wywołania zdarzeń, które później można by propagandowo nagłośnić, użyć w politykierskich rozgrywkach. Przyjechał, by wygrażać, że jeśli tak postanowi, dokona zamknięcia Podkarpacia, pozbawi nas naszych podstawowych wolności.

  Prowokacja się nie powiodła, ale dla mieszkańców Podkarpacia płynie z tego jednoznaczny wniosek: musimy się bronić.

  Jacek Kotula, Radny Sejmiku Wojewódzkiego

  Marcin Solarz, Sanok
  https://ryszardskotniczny.pl/o-mnie
  Ryszard Skotniczny, Prezes Stowarzyszenie Europa Tradycja
  Sanok, 6 września 2021r.
  https://nowiny24.pl/stowarzyszenia-europa-tradycja-kosciol-na-podkarpaciu-jest-bardzo-mocno-przesladowany-przez-sanepid-i-policje-zdjecia-wideo/ar/c1-15019771

  rzeszow.tvp.pl/50327597/stowarzyszenie-europa-tradycja-w-obronie-ksiezy-ktorym-zarzuca-sie-lamanie-obostrzen

 219. podczaszy said

  Szkoły nie mogą prowadzić żadnych informacji, rozmów, pogadanek i innych „uświadamiających” zajęć dotyczących szczepienia przeciw koronawirusowi.

  W przypadku takich czynności na terenie szkoły proszę wyciągać konsekwencje karnoprawne z tych zachowań – twierdzi prawnik mecenas radca prawny Anna Kubala.
  https://tarnogorski.info/radca-prawny-szkoly-nie-m/
  prawnik mecenas radca prawny Anna Kubala kowid szczepienia

 220. podczaszy said

  Brytyjczykom chyba ideologia i „antyrasizm” zaburzyły całkiem procesy myślowe. „The Guardian” oburzył się, że telewizja pokazywała na trybunach białe dzieci z jasnymi włosami
  13 września 2021 http://www.Kontrrewolucja.net

  Polityczna poprawność, ojkofobia i rasizm wobec białych przybrało w Zjednoczonym Królestwie nową formę. Popularny portal podczas relacjonowania meczu w piłkę nożną między Anglią a Polską oburzył się, że pokazywane na ekranie dzieci na trybunach są „aryjskie” i mają blond włosy. Wpis został później usunięty.

  – Reżyserka ciągle łapie z tłumu dzieci. Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjską młodzież, czy wszystkie dzieci w Warszawie są blondynami – napisano w relacji meczu na stronie „The Guardian”.

  – Klauny z The Guardian narzekali, że polski operator pokazywał w Polsce i Anglii tylko blond polskie dzieci – napisała internautka, która wrzuciła screena ze strony portalu na Twittera. Jak dodała, portal usunął później swój wpis.
  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/brytyjczykom-chyba-ideologia-i-antyrasizm-zaburzyly-calkiem-problemy-myslowe-the-guardian-oburzyl-sie-ze-telewizja-pokazywala-na-trybunach-biale-dzieci-z-jasnymi-wlosami

 221. podczaszy said

  zdziecinnienie księży posoborowych „koncelebrujących” Mszę Pawła 6
  http://kontrrewolucja.net/kosciol/beatyfikacja-kard-wyszynskiego-ksieza-koncelebrujacy-robili-sobie-fotki-smartfonami-w-trakcie-liturgii-mszy-swietej-grunt-ze-trydenckiej-nie-odprawiaja-fotowideo

 222. jadz said

  AD .217 podczaszy said
  2021-09-13 (Poniedziałek) @ 14:11:33

  Koronawirus maska z dziurą
  MOJE OPROGRAMOWANIE BIOLOGICZNE JAK DOTYCHCZAS ROZZPOZNAŁO pewnego SOBOWTÓRA spode Sandomierze tamtejsi miejscowi sie domysla (menia sklep a tenze sobowtórek zaglądał do supemaket bedron ka jeszcze przed pandemiom )
  dotyczy poniekąd NAGŁÓWKA artykułu

 223. osoba prywatna said

  Bruksela wstrzymuje 57 mld euro dla Polski…
  https://racjonalizm.neon24.pl/post/163550,bruksela-wstrzymuje-57-mld-euro-dla-polski

 224. osoba prywatna said

  Jedzenie zabija więcej ludzi niż papierosy
  https://www.rp.pl/zdrowie/art1400321-jedzenie-zabija-wiecej-ludzi-niz-papierosy

 225. osoba prywatna said

  Duński autorytet w dziedzinie medycyny przestrzega, że zaraz po chorobach serca i raku trzecią przyczyną śmierci ludzi na świecie są… leki. Jego zdaniem koncerny farmaceutyczne skrzętnie ukrywają ten fakt. Duńczyk nie szczędzi pod ich adresem słów ostrej krytyki: porównuje ich działalność do przestępczości zorganizowanej, gdyż korumpują sektor służby zdrowia, nie mają na względzie poprawy ochrony zdrowia, tylko patrzą na jak największe zyski, przytacza jego słowa hiszpański dziennik La Vanguardia.
  https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,o-czym-milcza-koncerny-farmaceutyczne-,artykul,1705522.html

 226. osoba prywatna said

  Czy naprawdę Polska wycina swoje lasy w pień? Sprawdziliśmy twarde dane, oto co pokazują
  https://www.money.pl/gospodarka/czy-naprawde-polska-wycina-swoje-lasy-w-pien-sprawdzilismy-twarde-dane-oto-co-pokazuja-6650870258637696a.html

 227. JanuszT said

  Bywa, że ten i ów, to dzisiaj nasz wróg. Nie chodzi jednak o to, by tych wrogów pokonać, ale raczej o to, by zrobić coś, aby stali się naszymi przyjaciółmi, naszymi braćmi w Bogu…

 228. bryś said

  Co do lasów – wycinamy 150 letni dąb a wsadzamy sadzonkę za 1 PLN jakiejś sosenki. Jest hektar lasu? Jest. A kasa leci.

  drzewostan dojrzały. To już „gruby las” – średnica drzew wynosi wtedy 35-50 cm. Drzewa niewiele przyrastają na wysokość ale utrzymuje się intensywny przyrost na grubość. Z tego lasu pozyskujemy nasiona oraz staramy się inicjować odnowienie naturalne czyli nalot. Leśnicy określają ten las jako dojrzały do wycięcia. Zaspakaja on nasze potrzeby na surowiec drzewny. To z takiego lasu chcemy mieć domy, podłogi, meble itp. Po takim lesie lubimy spacerować, podziwiać jego potęgę i wygrzewać się w słońcu, które z łatwością przenika do dna lasu. Wiek takiego lasu zależy od gatunku i tak: dla sosny i świerka jest to ok. 100 lat, dla jodły 100-150 lat a dla buka i dębu 120-160 lat. Liczba drzew na 1 hektarze jest niewielka bo wynosi zaledwie ok. 400 szt.

  https://strzebielino.gdansk.lasy.gov.pl/widget/hodowla-lasu/-/asset_publisher/1M8a/content/od-malego-drzewka-do-wielkiego-lasu/maximized

 229. wewewe said

  MZ do MSW – na wizji przy włączonych mikrofonach: „Nie ma medycznego ani epidemiologicznego uzasadnienia dla paszportu Covid („zielona przepustka”), ma on na celu jedynie wywieranie nacisku na niezaszczepionych, aby się zaszczepili”.
  .https://twitter.com/altershot_tv/status/1437146218526875655

  Israeli Ministry of Health recorded saying „There is no medical or epidemiological justification for the Covid passport („green pass”), it is only intended to pressure the unvaccinated to vaccinate.”
  .https://twitter.com/DrEliDavid/status/1437136657422200839

 230. Ola said

  w sobote zamiescilam tu informacje o pewnej imprezie rozrywkowej w niemieckim Munster – 380 uczestnikow , srednia wieku 25 lat i wszyscy zaszczepieni lub ozdrowiency. W sobote bylo jeszcze 26 z nich ze stwierdzona corona, dzisiaj ale juz – 63. Sytuacja rozwojowa. No oki, oki – nikt podobno ciezko chory nie jest. Ale co sie dziwic? w koncu mlodzi ludzie.

  Pod pewnym filmikiem na YT ( z RussiaToday o zniesieniu ograniczen w Danii) pisza Niemcy i zachwalaja sytuacje covidowa w Polsce – ze zadnych masek, wolny wstep do lokali i wszedzie bez maski , bez testu i bez szczepien. Naprawde tak jest?
  Na szczescie rzeczywiscie zachorowan w Polsce jest naprawde malo, ale rosna niestety o 50 % z kazdym dniem. Nie zeby pograzac, ale tak to wyglada. Wszedzie zreszta.

 231. revers said

  re161

  zdaje sie Niedzielski nie podlega polskiej Jurysdykcji, a panstwo polskie jest tylko fikcja o czym mowil dawny min. bezpieki Sienkiewicz.

  Sprawa zostala zepchnieta do innego ministerstwa, gdzie tez oczy zrobia i odesla do min. Koscinskiego reortu finasow, a ten przekarze do Londynu, lub od Eliasza do Kejfasza.

  poza tym pani prawnik nadal jest za szczepieniami, czyli udaje ze nie wie o NOP ach i innych umowach z producentami szczepionek ze nie odpowiadja za stan ekspeymentu nad ktorym wszystkie 195 rzady swiata opowiedzialy sie hurtem za szczepieniami.

  W Australi to premier przynajmiej otwarcie mowi o winie scxzepiacego, po cos sie pan, pani zaszczepila? wasza wina i po zawodach roszczczeniowych.

  A tu wynajdywanie kolejnego alibi dla reortu, dzialania odciagajace od creda, chyba ze poszkodowana nalezy do gminy to nalezy jej sie dozywotnia renta + opiekuncze.

 232. Grecy nazywali Kijów MELANCHAIM lub MELANCHTON czyli Czarna Tama lub Czarne Miasto. Czerń była bowiem synonimem Czarnego Lasu.
  Ponieważ Kijów był miastem Wspaniałym w europejskim słowa znaczeniu to widocznie NAJWSPANIALSZYM dziełem była tam TAMA na Dnieprze, która tworzyła Morze Poleskie, co wymagało Grobli Holenderskich. Największe zagęszczenie Wałów Żmijowych jest na południe od Kijowa – bo aż 7 linii – ale odcinek Żmijowego Wału jest znany na północ od Kijowa jako GROBLA zachodniego brzegu Dniepru, co świadczy, że poziom Dniepru był bardzo wysoki.
  Nazwa Wały Żmijowe może pochodzić od ŻMIJÓW czyli wielkich gadów żyjących na mokradłach. Ja tłumaczę Morze Herodota ODGRODZENIEM SIĘ SŁOWIAN OD SCYTYJSKICH ŁAPACZY NIEWOLNIKÓW, których sprzedawali Grekom lub na Bliski Wschód a za budowniczego uważam Jana Liczyrzepę.
  ZERWANIE TAMY przez wiozącą Skarby flotyllę scytyjską, zatopiło dwie armie perskie, co było przekształceniem wojny persko-scytyjskiej w wojnę scytyjsko-słowiańską. To Zerwanie Tamy UMOŻLIWIŁO bowiem przejście konnicy scytyjskiej znad Dniepru na SUCHĄ Lubelszczyznę i podjęcie podboju kultury łużyckiej NEURÓW z Góry Narad czyli SEJMU w Poznaniu. Znaczy to, że owe Dwie Armie Perskie szły w górę wschodnim brzegiem Dniepru więc Scytowie spuścili Morze Poleskie na NISKI wschodni brzeg Dniepru.

 233. Głos Prawdy said

  Chrześcijaństwo widziane oczami biografa Rothschildów
  https://astromaria.wordpress.com/2012/06/05/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

  Żyd Mark Eli Ravage jest osobistym biografem rodziny Rothschildów.
  „Prawdziwe zarzuty wobec Żydów” – 1928 r.
  https://loreley10.livejournal.com/64057.html

 234. https://wideo.wp.pl/powrot-mamuta-wlochatego-badacze-chca-stworzyc-nowa-hybryde-6683037019702913v

  WYRZUCANIE PIENIĘDZY W BŁOTO.
  Na Syberii żyje tysiące mamutów włochatych jako Potwory Wodne, które zimą idą w tajgę, gdzie Nikt Nie Zagląda.
  Mamuty jako rude słonie syryjskie uciekły też ze zwierzyńców faraonów do Nilu i przetrwały w Afryce Zachodniej jako Słonie Wodne.
  35 lat temu pisałem o tym do amerykańskiego Towarzystwa PRZYJACIÓŁ SŁONIA, które po moim liście dało sobie spokój z introdukowaniem Słonia Afrykańskiego.
  Podobna sprawa jest z nosorożcem syberyjskim, który przetrwał jako SUMATRZAŃSKI z darów Prawdziców.

 235. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/lomza-28-latek-nie-zyje-mial-66-promila/vr4nc9m,79cfc278

  Nie jestem lekarzem ale wygląda mi to na covida !

 236. Zdzicho said

  Można sobie wyobrazić, że stare drzewa przekazują swoją ,, wiedzę” młodym drzewom. Jest tak samo jak u ludzi. W lasach drzewa są wzajemnie oplecione korzeniami, które przekazują informacje innym osobnikom. Co robią z tą wiedzą. Zapewne jest to pomocne przy przetrwaniu. Przy pożarze, przy wycince, przy trąbach powietrznych, czy przy np. deszczu. Wytwarzana aura przyciąga albo odstrasza chcących wejść do lasu. Drzewa tworzą, przy swoim umieraniu, pozytywny albo negatywny rezonans, który później wpływa na użytkowników wyrobów z drewna. Ile razy nie wychodzi rzeźbienie w jednym, a idzie lekko i łatwo w innym kawałku drewna. To samo jest w meblarstwie. Są specjalne zaklęcia u szamanów tzw. przebłagalne, aby drewno nie chciało oddać, czy przekazać złą karmę. A znani malarze malujący na drewnianych deskach, bardzo długo wybierali odpowiednie drewno, zanim je zastosowali do malowania obrazu. Czy drzewa dają dobrą karmę. Może trzeba by spróbować i przytulić się, objąć np. brzozę. Nie mówiąc o prozdrowotnych działaniach soków, wysięków z drzew.

 237. Piskorz said

  re 166 Morawiecki przeznacza 140.000.000 zł na promocję sczepień i loterię w tym czasie dzieci błagają o pomoc finansową aby ŻYĆ !!!….wystarczy wejść na str. siepomaga…aż serce boli!!

 238. Piskorz said

  re 225 serca i raku trzecią przyczyną śmierci ludzi na świecie są… leki. „” Zgadza się, w mag. Nexus dawno o tym czytałem..!

 239. podczaszy said

  Afera w szkole podległej pisowskiemu ministrowi prof. Przemysławowi Czarnkowi z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego: dyskryminacja i zakazy dla uczniów niezaszczepionych przez bezkarnego dyrektora szkoły Andrzeja Palaszka.

  Zarządzenie wydano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Osięcinach w woj. kujawsko-pomorskim. dyrektora placówki Andrzeja Palaszka.
  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/afera-w-szkole-podstawowej-dyrektor-zarzadzil-podwyzszona-ocene-z-zachowania-dla-dzieci-ktore-sie-zaszprycuja-i-zakazal-udzialu-w-zabawie-dla-czystych

  Przedszkole Komunalne w Osięcinach
  ul. Traugutta 1, 88-220 Osięciny
  http://www.pk.osieciny.pl/
  Szkoła Podstawowa

  im. mjr. Henryka Sucharskiego
  ul. Traugutta 1, 88-220 Osięciny
  http://www.zsposieciny.pl/

  dyrektora placówki Andrzeja Palaszka.
  http://www.sp.osieciny.pl/?id=72

 240. podczaszy said

  Leki są trzecią najważniejszą przyczyną śmiertelności – Prof. Stanisław Wiąckowski
  .www.youtube.com›watch?v=YPRY9evIviM
  1:32:33
  Prof. Stanisław Wiąckowski przedstawia przykłady udowodnionych zbrodni firm farmaceutycznych oraz mówi o tym, w jaki sposób on osobiście dba o swoje zdrowie.
  https://kopalniafilmow.pl/leki-sa-trzecia-najwazniejsza-przyczyna-smiertelnosci-stanislaw-wiackowski-208629

  =======================

  LEKI… trzecia przyczyna śmierci pacjentów w XXI wieku
  Lekarze jedną z głównych przyczyn zgonów

  utworzone przez admin | kwiecień 8, 2016 | Historia | 0 komentarzy

  LEKI… trzecia przyczyna śmierci pacjentów w XXI wieku
  O czym milczą koncerny farmaceutyczne?

  „Wiele z tego, co robi przemysł farmaceutyczny spełnia kryteria przestępczości zorganizowanej w prawie amerykańskim.” Profesor Gotzsche
  https://pubmedinfo.org/2016/04/08/leki-trzecia-przyczyna-smierci-w-xxi-wieku/

  ========================

  Lekarze jedną z głównych przyczyn zgonów
  Choroby jatrogenne pod tą tajemniczą nazwą ukrywają się choroby wywołane przez lekarzy.

  W 2003 roku amerykański system opieki zdrowotnej tj lekarze byli główną przyczyną śmierci pacjentów

  Do dziś pewnie niewiele się zmieniło…

  Death by Medicine – Choroby jatrogenne

  Całkowita liczba zgonów jatrogennych przez lekarzy przedstawionych w poniższej tabeli wynosi 783.936 .

  Jest oczywistym, że amerykański system medyczny jest główną przyczyną zgonów pacjentów i obrażeń w Stanach Zjednoczonych.

  W 2001 roku roczna śmiertelność z powodu chorób serca wyniosła 699 697 ;

  Roczna ilość zgonów z powodu raka wyniosła 552 251 Źródło
  https://pubmedinfo.org/2016/03/17/jatrogenia-choroby-wywolane-przez-lekarzy/

  ==================
  Lekarze jedną z głównych przyczyn zgonów
  Autor: Józef Słonecki Choroby jatrogenne lekarskie
  Źródło: http://www.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/jatrogenia

  ========================

  Jatrogenia kliniczna – Epidemie współczesnej medycyny – Ivan Illich, Medical Nemesis

  utworzone przez admin | wrz. 6, 2018 | Książki | 2 Komentarze

  Jatrogenia kliniczna – szkody na zdrowiu wynikłe z działań lekarzy

  Film WIWISEKCJA – Śmiertelna medycyna [1997]
  Tłumaczenie fragmentu książki Medical Nemesis autorstwa Ivana Illicha
  https://pubmedinfo.org/2018/09/06/jatrogenia-kliniczna-szkody-na-zdrowiu-wynikle-z-dzialan-lekarzy/

  ===========================
  Dr John Kellum specjalista od intensywnej opieki medycznej na Uniwersytecie w Pittsburghu mówi, że
  „Od dwudziestu lat bijemy na alarm odnośnie możliwych szkód powodowanych solą fizjologiczną… To czysta bezwładność zapobiega zmianie.”

  Dwa nowe badanie stawiają pod znakiem zapytania zawartość kroplówek, którą otrzymuje prawie każdy hospitalizowany pacjent.

  Używanie innego płynu podawanego dożylnie zamiast zwykłej soli fizjologicznej znacznie zmniejszyło ryzyko śmierci lub uszkodzenia nerek.

  Badacze szacują że różnica może oznaczać od 50.000 do 70.000 mniej zgonów powodu kroplówek soli fizjologicznej oraz nawet o 100.000 mniej przypadków niewydolności nerek każdego roku w Stanach Zjednoczonych.

  ===============================

  admin dnia 10 marca 2020 o godz. 23:49

  „Brudne ręce personelu medycznego, skażone otoczenie chorego, zatrudnianie osób nieprzygotowanych do pracy w szpitalach wskazują, jak bardzo nieskuteczny jest w niektórych placówkach system przeciwdziałania zakażeniom wewnątrzszpitalnym ostrzega NIK.

  Z najnowszego raportu Izby wynika, że wzrost liczby pacjentów m.in zarażonych lekoodpornymi szczepami bakterii Klebsiella Pneumoniae NDM(+) w 2016 r. był niemal trzykrotnie wyższy niż w 2015 r.

  Niestety NIK nie może podać kompletnych danych, bowiem funkcjonujące w kontrolowanych szpitalach systemy monitorowania i raportowania o zakażeniach nie dostarczały pełnych danych.

  Przekazane zestawienia w ocenie Izby mogą być znacznie zaniżone. ” – Zakażenia w szpitalach poważnym problemem, NIK, 17 maja 2018
  https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/zakazenia-w-szpitalach-powaznym-problemem.html

  =======================
  leki
  http://www.biznesnetworking.pl/leki-trzecia-przyczyna-smierci-w-xxi-wieku/

  NIK: W szpitalach przeterminowane leki
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-04-06/nik-przeterminowane-leki-plesn-w-pomieszczeniach-tak-wyglada-czesc-szpitalnych-aptek/

  W przychodni w Tyczynie lekarz pediatra szczepił dzieci przeterminowanymi szczepionkami, niektóre dzieci miały szczepionki przeterminowane 8 miesięcy. Przychodnia kontaktuje się z pacjentami, a lekarz informuje, że szczepionki są przeterminowane kilka dni”
  https://rzeszow-news.pl/w-przychodni-w-tyczynie-szczepiono-dzieci-przeterminowanymi-szczepionkami/

 241. podczaszy said

  Lekarze stosują na dzieciach szczepionki przeznaczone do utylizacji, a niektórzy urzędnicy wiedzą o tym od dawna.

  Lekarze Nic nie mówią, bo nie chcą wspierać ruchów antyszczepionkowych.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Euvax B, Engerix B, Bexsero, Clodivac, Boostrix, Typhim VI, Verorab. … Z naszych informacji uzyskanych z kilku niezależnych źródeł wyłania się przerażający obraz:

  część lekarzy, nawet po dowiedzeniu się, że mają wadliwy produkt, szczepiła.

  – To naganne. Ale nie traćmy z pola widzenia faktu, że w większości przychodni szczepionki są właściwie przechowywane – zapewnia dr Michał Sutkowski, rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce.
  https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1102185,preparaty-byly-przeznaczone-do-utylizacji-pacjenci-dostali-wadliwa-szczepionke.html

  =============================
  Po kontroli rzeszowskiego sanepidu okazało się, że w Przychodni Rejonowej w Tyczynie pod Rzeszowem pacjentom podano przeterminowane szczepionki. W sumie otrzymało je 41 osób – 29 dzieci oraz 12 dorosłych. Najmłodsi pacjenci mieli tylko pół roku, najstarsi 19 lat. Jak ustalił sanepid, daty upływu ważności były różne, od dnia do trzech miesięcy.
  https://nowiny24.pl/czy-przeterminowane-szczepionki-byly-tylko-w-tyczynie-bedzie-wiecej-kontroli-sanepidu/ar/13699384

  =====================

  W przychodni w Tyczynie lekarz pediatra szczepił dzieci przeterminowanymi szczepionkami, niektóre dzieci miały szczepionki przeterminowane 8 miesięcy. Ale zwolnili pielęgniarkę?
  https://www.wykop.pl/link/4659985/w-przychodni-w-tyczynie-szczepiono-dzieci-przeterminowanymi-szczepionkami/

  =================

  https://wolnemedia.net/szczepionka-na-covid-to-nie-szczepionka/

  ==============

  Malawi nie jest jedynym afrykańskim państwem, które posiada przeterminowane szczepionki. We wcześniejszych oświadczeniach WHO zalecało, aby je zachować,
  o2.pl/informacje/szczepionki-astrazeneca-poszly-z-dymem-dla-dobra-obywateli-6641372710374304a

  ===========

  Opublikowano: 06/04/2018. Przeterminowane i o nieustalonym pochodzeniu leki wykryli kontrolerzy NIK w niektórych oddziałach szpitalnych i w aptekach.

  Dzieci były szczepione szczepionkami przeznaczonymi do utylizacji
  http://www.cda.pl/video/1952573a1/vfilm
  To jest zastanawiające, rzecz dyskutowana wśród sceptyków medycyny zachodniej.Bo to właśnie widać gołym okiem, co/kto/kiedy wycofał, a kto to potem kupuje i to nawet przez dekadę po wycofaniu szczepionki z innych rynków.

  ========

  Lista szczepionek do utylizacji podanych dzieciom…
  http://www.stopnop.com.pl/lista-wycofanych-szczepionek/
  Gazeta Prawna: Lekarze stosują na dzieciach szczepionki przeznaczone do utylizacji, a niektórzy urzędnicy wiedzą o tym od dawna.
  (…) Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków. (…) Dorota Konaszczuk, szefowa sanepidu w Gorzowie Wielkopolskim, mówi, że na jej terenie w aż 10 placówkach wykorzystano szczepionki, które powinny być zutylizowane.

  =========

  Część przychodni, gdy inspektorzy wszczynają postępowania w sprawie szczepionek, zamiast je wycofać z użycia zaczyna grozić urzędnikom. „Było wiele telefonów, że będą ode mnie żądać odszkodowań, jeśli wydam nakaz utylizacji” – mówi Adam Chojnacki, lubuski wojewódzki inspektor farmaceutyczny.
  https://wolnemedia.net/tysiace-pacjentow-dostalo-wadliwa-szczepionke/

  ===============

  lekarz : Kierownictwo placówki wymuszało podawanie ludziom szczepionek do utylizacji? To za dużo powiedziane. Szef mówił jedynie o bardzo dużych kosztach i tym, że brakuje pieniędzy, a tu jeszcze leki poniszczone przez wichurę.

  lekarz: A jeszcze trzeba zniszczyć leki, za co trzeba zapłacić. Nikt na tym nie korzysta.

  A pacjenci? Lepiej gdy im się podaje niepełnowartościową szczepionkę?

  lekarz: [ przeterminowana ] Szczepionka jest pełnowartościowa, przynajmniej moim zdaniem.

  Zresztą uważam, że to nie jest najlepszy pomysł, bo w wielu sytuacjach każdy z lekarzy widział, że raporty naukowe swoje, a praktyka swoje.

  Polecam każdemu przeczytanie książki „Szpital Babylon”. Autor pokazuje w niej obraz lekarzy, którzy leczą się przeterminowanymi lekami, wstrzykują coś sobie, żeby dłużej wytrzymać na dyżurze. Oczywiście autor tej książki w wielu miejscach przesadził, ale nie tak znacząco, przyzna to panu niemal każdy lekarz
  https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/568781,podawal-szczepionki-przeznaczone-do-utylizacji.html

 242. podczaszy said

  bez ich wiedzy i zgody jedna z grudziądzkich przychodni testowała szczepionki przeciwko „ptasiej grypie”. Poszkodowanych mogło zostać nawet 196 osób. Część z nich to bezdomni.

  W styczniu 2007 roku grudziądzka placówka podpisała umowę z koncernem farmaceutycznym. Chodziło o kolejną, trzecią już fazę testowania szczepionek przeciw ptasiej grypie.

  Według ustaleń śledczych w przychodni szczepiono wszystkich: chorych, pijanych, a nawet kobiety w ciąży.

  W toku śledztwa wyszło na jaw, że lekarze nawet, jeżeli byli w gabinecie, to nie przekazywali informacji na temat badania.

  Pacjentom nie udostępniono do zapoznania się dokumentów dotyczących szczepionki.

  W większości przypadków pielęgniarki dawały formularz świadomej zgody do podpisania w taki sposób, aby pacjenci nie mogli się zorientować, co do treści dokumentu.

  Informowały jednocześnie, że podpisują listę obecności na szczepieniu.

  Sprawa dotyczy 196 pokrzywdzonych. Spora część z nich to ludzie ze schroniska im. Świętego Brata Alberta.

  Wyroki już zapadają. Przykładem jest ten z 26 listopada 2018 roku Sądu Rejonowego w Grudziądzu, który zasądził na rzecz poszkodowanej tytułem zadośćuczynienia kwotę 5000 złotych.

  W kolejnym postępowaniu Sąd Rejonowy w Grudziądzu zasądził na rzecz Agnieszki T. kwotę 8000 złotych tytułem częściowego zadośćuczynienia.
  https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/588732,ptasia-grypa-szczepionka-przychodnia.html

  Z oświadczenia władz gminy wynika, że była to „niedopuszczalna forma protestu przeciwko obostrzeniom wprowadzonym w związku z koronawirusem”.
  https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8244055,holandia-holokaust-protest-covid-antysemityzm.html

 243. podczaszy said

  W wywiadach lekarze jak i sam Główny Inspektor Sanitarny pis Marek Posobkiewicz bronią swoich kolegów lekarzy, którzy z pełną świadomością te przeterminowane szczepionki do utylizacji podawali pacjentom

  Za to powinno być odebrane prawo wykonywania zawodu. Czy w przypadku wystąpienia NOPU u tych dzieci, rodzice mogą dociekać swoich praw i odszkodowania w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście że nie, bo wg lekarzy NOP nie istnieje.

  dlaczego Wiceminister zdrowia pis Marcin Czech w dniu 5 lutego 2017 zapewnił, że według ekspertów szczepionki, nawet przechowywane w niewłaściwych warunkach, są całkowicie bezpieczne.
  http://www.kuradomowa.info/2018/02/szczepionki-przeznaczone-do-utylizacji.html

  Syn był szczepiony wg kalendarza szczepioną 6w1.

  Myślałam że wybierając płatną szczepionkę wybieram tą lepszą a do tego zaoszczędzę mu kłuć. Myliłam się. Nigdy nie interesowałam się szczepieniami, chyba jak większość rodziców nie czytałam ulotek, bo nastawiłam się że szczepienie to „coś dobrego”.

  Syn miał krzyk mózgowy, wtedy nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Mówiąc do lekarki że syn płakał przez 13 godzin a ja razem z nim bo nie wiedziałam co mu jest odpowiedziała że jej wnuczka też płacze i wyrośnie z tego. Ponadto zniszczone jelita. Dopiero teraz po kilku latach wyszliśmy na prostą.

  =========
  Mówię do niej czy mam wtedy przyjść i zgłosić NOP. Ona na mnie wielkie oczy i mówi z krzykiem że nie.

  Ja mówię do niej że przeczytałam ulotkę i wiem co jest nopem a nopy się zgłasza. Każde pogorszenie stanu zdrowia do 28 dni po szczepieniu wg rozporządzenia jest nopem. Ona do mnie że widzę że się Pani dobrze przygotowała. Byliśmy ostatnimi do szczepienia więc pogawędka trwała prawie godzinę.

  Przyznała że prawie co 10 dziecko ma odrę poszczepienną.

  Na koniec powiedziałam że rezygnuję już z pneumokoków Prevenar 13, bo widzę że odkąd są obowiązkowe to wzrosły nopy o 100%. Powiedziała że to przecież po tej darmowej Synflorix a ja mam tą bezpieczniejszą płatną. Pomyślałam tylko Ty głupia babo.

  ============
  Mój tata przeszedł operację na sercu. Kazao mu się szczepić na grypę, więc tak robił.

  Za każdym razem gdy tylko się zaszczepił po kilku dniach przychodziła grypa, którą przechodził gorzej niż zwykle.

  W końcu po kilku latach przestał się szczepić na grypę i przestał chorować na grypę.
  http://www.kuradomowa.info/2018/03/strach-przed-szczepieniem-i-powikania.html

  szczepienia białaczka

  ==========
  odra
  Dla wszystkich, którzy się boją, że ta „epidemia” to jakieś zagrożenie, że trzeba brać nogi zapas i szybciutko szczepić siebie i dzieci – otóż w 2018 roku, w okresie 1.01.2018 – 31.03.2018, zanotowano całe 31 (słownie trzydzieści jeden) przypadków zachorowań, co daje zapadalność 0,08 na 100 tysięcy osób…

  Dla porównania – w tym samym okresie było już 6268 zachorowań na szkarlatynę, czyli płonicę, co daje zapadalność 16,31 na 100 tysięcy osób..
  .
  Dlaczego zatem media nie straszą nas tą przerażająca szkarlatyną? Przecież to także „groźna choroba”… A no tak, nie ma na nią szczepionki!

  ===================

  Lekarka przepadała, wysłuchała mojej historii i powiedziała od razu, odrobaczamy. Jak to nie pomoże to przyjechać i da skierowanie do szpitala pod kątem refluksu. Młody dostał na robale Zentel a po trzech tygodniach mieliśmy powtórzyć Pyrantelum.
  http://www.kuradomowa.info/2018/02/dlaczego-moje-dzieci-pakay-po-nocach_11.html

  Dr Mikołajewicz a wcześniej Dr Wartałowska były pierwszymi lekarzami, którzy tak otwarcie mówili o powiązaniach pomiędzy zakażenia pasożytami i różnymi postaciami alergii i innych przewlekłych chorób.

  10. Robale nie cierpią: babki lancetowatej , granatów, bazylii, mięty, czosnku, grapefruitów, oregano, lawendy, dyni (pestek i oleju), kocanki, macierzanki, szałwi, rumianku, tataraku, łopianu, tymianku, piołunu, wrotyczu, omanu, łupin czarnego orzecha, goździków, piołunu, tranu, oleju z wątroby rekina, niektórych ryb np. soli.
  http://www.kuradomowa.info/2020/04/list-otwarty-dr-wojciecha-ozimka-autora.html

 244. Boydar said

  „… lekarze jedną z głównych przyczyn zgonów …” (240)

  „uczyńcie zatem synów swoich lekarzami i aptekarzami aby i oni mogli zabijać bez kary …”

 245. revers said

  Spurek likiduje hodowle, lowiectwo zierzyny a nawet wedkarstwo

  z twitta spurek

  Sylwia Spurek (@SylwiaSpurek) Tweeted:
  1️⃣2023: zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, delfinariach + zakaz polowań, w tym wędkarstwa
  2️⃣2025: zakaz otwierania nowych hodowli 3️⃣2030: zakaz badań z wykorzystaniem zwierząt
  4️⃣ 2040: 100% zakaz hodowli zwierząt 5️⃣TERAZ: ochrona zwierząt w Konstytucji #Nowa5dlaZwierząt https://twitter.com/SylwiaSpurek/status/1437686796234764288?s=20

  Twitter (https://twitter.com/SylwiaSpurek/status/1437686796234764288?s=20)
  Sylwia Spurek
  1️⃣2023: zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, delfinariach + zakaz polowań, w tym wędkarstwa 2️⃣2025: zakaz otwierania nowych hodowli 3️⃣2030: zakaz badań z wykorzysta

  No upadla baba na glowe.

  Kiedy zakaz jezdzenia limunyzami z skorzanymi fotelami z zwierzat w tym spurkowych Nissan Suwow.

  Kiedy zakaz posadania mebbli z obiciem skorzanym.

  O ile pamietam to spurkwe jak wyjezdzaly kiedys na stale na zachod to pierwsze co robily to zakup mebli skorzanych.

  Kiedy zakaz noszenia butow skorzanych, paskow skorzanych, torebek damskich ze skory, szczegolnie cenionych z skory krokodyla.

  No i z\kaz spozywania warzywek, juz jak byc vega to do konca, wazywka tez czuja ze je ktos niewlasciwie spozywa w duzych ilosciach, przy czym wzrasta jeszcze bardziej ilosc CO2 z prostej przyczyny ze ubywa roslinek potrebnych do fotosyntezy tlenu w atmosfeerze.

 246. Ola said

  no i qa huj, zaczipowalam sie . Bo juz mnie to wykanczalo.

  ——
  A kolczyk w nosie też Pani założono? I wypalono znak na pośladku?
  Admin

 247. revers said

  Na zdrowie, zyczyc wypada duzo update, i upgrade chipow i preparatow do tego.

  A w Berlinie wystartowlo demo klimatyczne, mlodzi gniewni niemcy wystepuja przeciwko naglym zmianom klimatu.

  Talkich demonstracji klimaycznych nie zabrania sie z paragafu i poprawnosci politycznej w przeciwienstwie do demonstracji przeciwko lockdownom, paszportom szczepionkowym , czy szczepieniu dzieci.

 248. Adrem said

  Podczaszy ad 242

  Jeszcze dużo tego ujrzy światło dzienne. Grudziądz wcale nie jest jedyny.

  Panowie doktorzy brali kasę od koncernów za testowanie nowych leków w DPS-ach i w innych miejscach, gdzie tylko byli ludzie, za którymi nikt się nie ujmie.

  Mam stryjeczną siostrę, która była pielęgniarką w takim DPS-ie.
  Zrezygnowała przez to całkiem z zawodu na 4 lata przed emeryturą i pracuje poza służbą zdrowia. Powiedziała, że nigdy już w tzw „służbie zdrowia” pracować nie będzie. Tyle się napatrzyła, że już jej wystarczy do końca życia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: