Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy Adolf Hitler był Żydem?

Posted by Marucha w dniu 2021-09-13 (Poniedziałek)

Pierwsze insynuacje o żydowskim pochodzeniu Adolfa Hitlera (a raczej jego ojca Aloisa) pojawiły się jeszcze w XIX wieku. Ich zasięg ograniczył się początkowo do miejscowej ludności austriackiej regionu Waldviertel.

Spekulacje dotyczyły faktu urodzenia w 1837 roku nieślubnego dziecka przez babkę Adolfa Hitlera, chłopkę Annę Marię Schicklgruber ze Stronnes pod Döllersheim. Kobieta ta miała służyć jako kucharka, w domu bogatego Żyda nazwiskiem Frankenberger. W innej wersji, służyła u żydowskiego bankiera Salomona Mayera Rothschilda w Grazu. W obu, to Żyd miał spłodzić Aloisa Schicklgrubera, przyszłego ojca wodza III Rzeszy.

Już po rozwiązaniu, chłopka wzięła ślub z Johannem Georgiem Hiedlerem, który usynowił Aloisa. Plotki o żydowskich korzeniach dziecka częściowo wyjaśnił brytyjski historyk David Lewis, który w swojej pracy pt. „Człowiek, który stworzył Hitlera” napisał, że dopiero jesienią 1876 roku, podeszły już wiekiem Johann Georg Hiedler przyszedł do proboszcza parafii Döllersheim, z wnioskiem o oficjalne dopisanie na świadectwie chrztu Aloisa, że jest jego ojcem. Dlaczego zwlekał z tym ponad 30 lat? Nie wiadomo, ale przykre pochodzenie chłopca mogło być tu znaczącą wskazówką.

Kolejny raz sprawa żydowskich korzeni Adolfa Hitlera wypłynęła na przełomie lat 20. i 30. XX wieku, kiedy to plotki o niemoralnym życiu Anny Marii Schicklgruber, babki przywódcy NSDAP stały się powszechnym obiektem kpin w Republice Weimarskiej.

W ciekawy sposób sprawę opisał zbrodniarz wojenny Hans Frank. Tenże, w opublikowanych w 1953 roku, – już po swej śmierci – wspomnieniach pt. „W obliczu szubienicy”, zawarł ciekawą historię dotyczącą przeszłości Hitlera. Oto w 1930 roku miał on zostać wezwany do biura wodza, który pokazał mu list od krewnego, zawierający szantaż. Członek rodziny, prawdopodobnie William Patrick Hitler miał w nim straszyć idola narodowych socjalistów ujawnieniem publice tajemnicy rodzinnej związanej z żydowskimi korzeniami Aloisa Schicklgrubera/Hiedlera. Pojawiły się też doniesienia, że Frankenberger lub Rotschild, przez wiele lat płacili Annie Marii pokaźne alimenty na nieślubne dziecko.

Pewne rzeczy jednak się tu nie zgadzały, gdyż Frank twierdził, jakoby Alois został oficjalnie uznany przez ojczyma krótko po urodzeniu, a nie ponad 30 lat później, na co są twarde, urzędowe dowody, przechowywane w archiwum starostwa w Mistelbach. Przekręcił też nazwisko nieszczęsnej babki na Schicklgrober i zmienił miejscowość z której pochodziła na Leonding pod Linzem.

Sprawa domniemanych żydowskich korzeni wodza zainteresowała szefa SS Heinricha Himmlera. W 1942 roku zlecił on swoim podkomendnym przeprowadzenie tajnego dochodzenia. Zapewne szukał kompromatów na przełożonego, już wtedy planując przejęcie władzy z jego rąk. Potwierdzenie skandalicznej – z narodowo-socjalistycznego punktu widzenia – historii rodzinnej Hitlera, rzeczywiście mogło doprowadzić do upadku Führera, zwłaszcza w obliczu coraz szybciej mnożących się klęsk na frontach II wojny światowej.

Czy zatem Hitler miał żydowskie korzenie? Moim zdaniem nie. W świetle diasporycznej tradycji żydowskiej, Żydem jest się bowiem tylko po matce żydówce, a ani babka ani matka Adolfa (Klara Pölzl), żydówkami nie były. Wobec tego Hitler nie mógł być Żydem nawet teoretycznie, po przyjęciu za pewnik historii z Frankenbergiem czy Rotschildem.

[Tradycja żydowska nie musi nas obchodzić… – admin]

Poza tym nie ma to większego znaczenia ze względu na to, że o człowieku świadczą jego słowa i czyny, oraz własne poczucie tożsamości narodowej i religijnej, a nie wyłącznie pochodzenie genetyczne czy rodzinne.

Znacznie ciekawszym wydaje się próba odpowiedzi na pytanie, czy Hitler był aryjczykiem, przynajmniej według stworzonej przez własną partię listy idealnych cech fizycznych. Odpowiedź na to pytanie, w humorystyczny sposób podał dowcip krążący po Niemczech w latach 30.:

Prawdziwy Aryjczyk powinien być:
– blondwłosy jak Hitler,
– wysoki jak Goebbles,
– szczupły jak Göring
– cnotliwy jak Röhm

Radosław Patlewicz
https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 20 do “Czy Adolf Hitler był Żydem?”

 1. Dinozaur said

  Ciekawe : W Kamieńcu Podolskim – za cara batiuszki i w okresie międzywojennym żyła starozakonna rodzina Hitlerów – piszących się po rosyjsku przez G = Г .

 2. Myślący said

  Podobno i Hermann Wilhelm Göring, i Heinrich Luitpold Himmler, i Paul Joseph Goebbels, i Ulrich Friedrich Willy Joachim von Ribbentrop, i inni byli z narodu wybranego. W Hamburgu była cała strzeżona dzielnica, w której mieszkały rodziny przywódców. Ale to podobno… .

 3. Kar said

  @2 krec sie krec wrzeciono

  ..i dzisiaj tez, miasto w miescie (City of London) ze swoja niezalezna yidd administracja. genetycznie Kochaja getta, i stad dlatego ciagna do Europy kolorowy insekt-brud, ktory klei sie do kupy w podobne szczurze aglomeracje..

 4. Gdy kongresmeni amerykańscy poprosili Winstona Churchilla o OPINIĘ Preliminarza Pokojowego SS-NKWD z Zakopanego to odpowiedział: NIE WAŻNE CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE czyli Wschodnią granicę Niemiec z Izraelem na Missisipi.
  Fichte nauczał w Akademii Berlińskiej: WCIĄŻ ROŚNIE W SIŁĘ JEDNO PAŃSTWO, KTÓRE NAZYWA SIĘ ŻYDOSTWEM. JEŚLI PRUSY ZGINĄ NIEMCY ZOSTANĄ NIEWOLNIKAMI.

 5. Niemycek said

  Jak by nie patrzeć to wszędzie żydowskie sznurki się przeplatają. Żydowską sraczkę widać prawie wszędzie. Nawet mój pies szczeka idiszowato. Czyli trochę po aszkenazyjsku i trochę po hebrajsku. Czyli niemiecku.

 6. Piskorz said

  re 2 w której mieszkały rodziny przywódców. Ale to podobno… . A NIE PODOBNO TYLKO NA PEWNO…w Berlinie w czasie wojny ichnia wierchuszka wierchuszki..miała się całkiem dobrze.! Nawet ponoć do synagogi chadzali..

 7. Piskorz said

  re 4 SS-NKWD z Zakopanego”…konkretnie na Kalatówkach !! Gdyby się ktoś pytał..

 8. Kwal said

  Ad.7. Piskorz. Te wille stoją do dzisiaj…To „Pan Tadeusz” i „Telimena”…Gestapo – NKWD zorganizowali wiele konferencji chyba w latach 1939–1941, omawiano między innymi zwalczanie polskiego ruchu oporu oraz wymordowanie polskiej inteligencji oraz elit.,,co potem wykonywali.

 9. Piskorz said

  re 8 B. dziękuję, wille widziałem jak tam często bywałem, ale o tym nie miałem pojęcia. Ale na Kalatówkach mieli też spotkanie. Ale oprócz Zakopca bandyci spotkali się w tych latach /1939-41/..w dwóch/ !!!/ innych miejscach, nie pamiętam.!!

 10. jok said

  1. „W świetle diasporycznej tradycji żydowskiej, Żydem jest się bowiem tylko po matce żydówce”
  A co ma piernik do wiatraka (prócz ewentualnie mąki)? Ludzie ze związków mieszanych są ludźmi ze związków mieszanych, nie może być inaczej, a co o tym sądzą Ż, nie zmienia praw genetyki. A chyba sądzą tak, jak jest im wygodnie, zależy od koniunktury, sytuacji…
  Do praw genetyki dochodzi „ciążenie do nacji „władnej”. W każdym razie może niech Autor przekaże Grossowi, że nie jest pochodzenia żydowskiego oraz niech przekona o tym innych.

  2. Wille Zakopane. Ktoś mi – z 10 lat temu gdzieś – pokazał willę Witkacego, „Właściciel” czy ktoś tam, się zainteresował, że spoglądamy. Typ – moim zdaniem – raczej trudny do posądzenia o słowiańskość…

 11. tras said

  Patlewicz>gostek od bakiewicza>licencjonowanego przez PIśdzielców>narodowiec.patriota-‚nie opuszczający IPNu”

 12. St.P. said

  Patlewicz to kamuflująca się w rozmaity sposób antypolska kanalia żyjąca z lizania dupy michnikoidom. M.in. główny autor donosu na dr Huberta Czerniaka, co posłużyło do urządzenia spektaklu sądu kapturowego nad Czerniakiem.

 13. BK said

  Temat jest ograny do bólu. Funkcjonariusze wydziałów historii mówią „nie”, a historycy „tak” albo „oczywiście, że tak”.

  Dolfi miał najwyższe odznaczenie wojenne II Rzeszy: „Pur la Merite”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pour_le_M%C3%A9rite
  Nie otrzymał go w czasie Wielkiej Wojny, bo order otrzymywać wyłącznie żołnierze z jednostek bojowych, a Dolfi był gońcem przy sztabie.
  ALE
  W 1919 komunista Dolfi razem z kochankiem Henrykiem Himmlerem zostali złapani przez likwidujące Bawarską Republikę Rad wojsko, gdy wysiadali z pociągu z Paryża na dworcu w Monachium. Mieli przy sobie czek na okaziciela na 800 000 franków szwajcarskich podpisany przez dziadko-wujka Dolfiego, barona Rotszylda.
  Marszałek Ludendorff czek zabrał – podobno na pokrycie pierwszej raty reparacji wojennych jakie Niemcy byli winni Aliantom. A w nagrodę odpiął od munduru własny order i przypiął go młodemu Dolfiemu.

  Pisał o tym Tomasz Gabiś w 1996 w „Stańczyku”.

  Jak by ktoś nie wiedział to bękartem Rotszyldów w II-gim pokoleniu był Karol Marks, drobny pismak skierowany na odcinek zawłaszczania XIX-wiecznego ruchu socjalistycznego.

 14. W zdobytym przez Armię Czerwona Berlinie włóczyło się po ulicach TYSIĄCE Holokaustów z Gwiazdą Dawida – jakby Berlin był miastem żydowskim ???
  Największa szmalcowniczka, Żydówka, zadenuncjowała półtora tysiąca żydowskich komunistów, za co dostała Rentę.

 15. Ad. 10; CO ZA BZDURY, bo judaizm jest religią NASIENIA, jak Żydzi nazywają spermę jerozolimską choć sperma Nasieniem nie jest.
  To, co pisze Jok jest Masońskim Wyznaniem Wiary – żeby sperma jerozolimska działał jako Tajny Agent kapitału kryminalnego, a gdy się na szalbierstwie Wzbogaci to będzie MÓGŁ ożenić się z Żydówką, która zindoktrynuje talmudycznie żydłaki: że GOJ TO ZWIERZE…
  ŻYD TO PIES ROTSZYLDA a Rotszyld to PIAST z żydowskiego haremu największego wampira seksualnego Augusta Mocnego, toteż Rotszyldom potrzebne jest Masońskie Wyznanie Wiary.

 16. osoba prywatna said

  Sepleniący histeryk patlewicz, jedna z wielu wesz robiąca za patriotę.

 17. Xawery Pafnucy Ostoja-Kuceyko, Prawda ukryta czyli tajemnice komuny, OFFICYNA W-wa 1990

  Polski Pies Wojny znalazł w archiwum portugalskim w Angoli list kominternowca niemieckiego do Ilii Erenburga, który policja francuska znalazła w paryskim mieszkaniu IEr. Za moich czasów firmowym kawałem maturalnym był: ILIA ERENBURG – KOCHANKA HITLERA, ale rzeczony list może świadczyc, że był raczej KOCHANKIEM Hitlera… To na tym Liście dojechał do stołka Genseka Leonid Breżniew.
  Gdy Polacy kazali pitrowcom powiadomić LBr, że nakłady na Kurski Kombinat Matalurgiczny NIE ZWRÓCĄ SIĘ to szlag go trafił i został MANEKINEM. W sobotę o godz 11 jest na cmentarzu Świętej Rodziny POGRZEB Profesora Zdzisława Samsonowicza, który załatwiał MÓJ konwertor na Lokomotywie jako Antytezę nimieckiego COS-u. Najpierw tłumaczono mi, że Konwertor na Lokomotywie dla KATOWIC i KURSKA jest NIEMOŻLIWY, bo nie na Takiego Filtra więc przyniosłem Profesorowi Samsonowiczowi Ryczkowa i Szczełokowa z Magnitogorska. Wobec tego Pan Profesor przemówił mi do Sumienia: NIEMCY PRACOWALI NAD COS-em STO LAT A TU PRZYCHODZI JAKIŚ PRAWDZIC I MÓWI, ŻE TEN GENIUSZ NIEMIECKI JEST DO LUFTU…
  Jeszcze bardziej niesamowite było to w Niemczech, gdzie we Frauenhofergesellschaft próbowano mnie WYŚMIAĆ więc ZELŻYŁEM ICH, że grożą mi knurem masońskim Augustem Mocnym. Konwertor na Lokomotywie redukuje WIELKIE zużycie tlenu o połowę i Wymusza CZYSTĄ metalurgię ze STRATEGICZNĄ obniżką kosztów, eliminując też wypadkowość i zawodność COS-u.

 18. zen said

  Potomstwo upadłych jest podatne na opętania, dlatego Adi (taki prostacki niemicki Bolek) musiał być w jakimś stopniu wybrany przez diabła, z doborowymi genami – to nic nowego pod Słońcem – teraz tacy są przy władzy, plus szabesgoje, zdrajcy własnej rasy, idący na współpracę ze złem, które ma mało czasu – wyobraźmy sobie ich działania rozłożone na dekady? Diabeł jako oszust i kłamca manipuluje nawet swoimi lokajami dając im świecidełka w zamian za niszczenie stworzenia. Jesli ktoś przyłoży się choćby w niewielkim stopniu do niszczenia świata Bożego, lepiej żeby taki nie narodził się.
  Cała wierchuszka dzisiajsza to lizodupcy demonów i diabła, za kasę popełnią każdą podłość, to nie tylko szczepienia, zatruwanie żywności, szczepienia dzieci śmieciami chemicznnymi, kosmetyki, promieniowanie elektromagnetyczne, smog samolotowy, itd……. Oni wiedzą że zadłużanie społeczeństw to element destrukcji, ponieważ ten świat i tak upadnie, dlatego kradną na potęgę, myśląc że kupią sobie iluzoryczny spokój – to poczatek katuszy tych karłów moralnych Lucyfera!
  Subtelność działania wiecznego Boga powoduje ich bezczelność, myślą, że są bezkarni – na ich miejscu zacząłbym się bać!

  „Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego”

 19. Boydar said

  Wuj Adolf żydem być musiał, i nie że z racji wujostwa. Akceptacja dla mordowania Polaków (przy okazji również innych niewygodnych) nie mogła zaistnieć u człowieka z sumieniem. A tylko jedno nacja programowo sumienia nie posiada (wyjątki potwierdzają regułę).

  ———-
  Nie musimy definiować żydostwa (bycia żydem) według zasad judaizmu.
  Żydem jest ten, kto ma geny żydowskie (po matce, czy po ojcu, czy po sąsiedzie) i jest wrogiem polskości i Kościoła.
  Admin

 20. Boydar said

  https://marucha.wordpress.com/2021/09/09/wolne-tematy-61-2021/#comment-969547

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: