Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Półgłówek Bush dał głos – widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2021-09-15 (Środa)

To kompletne zero moralne i intelektualne, mocno ograniczone na umyśle, mający na swoich rękach śmierć około 11 milionów ludzi, ma czelność mówić, że niezaszczepieni Amerykanie są jak terroryści domowi i są spadkobiercami Al Khaidy.

George W. Bush zdecydowanie najgorszy prezydent w historii USA, zabrał głos z okazji 20 rocznicy wydarzeń określanych jako 9/11. Gorszym mógłby byc tylko jego brat Jeb Bush, oraz John McCain.

Coraz więcej pokazuje się artykułów, powołujących się na dokumenty FBI, że najprawdopodobniej była to robota zewnętrzna Mossadu, oraz neokonów, którzy przejęli władzę wraz z kontrowersyjnym wyborem G.W. Busha na stanowisko prezydenta USA. Mainstream Media będące w rękach żydowskich zapewniały osłonę propagandową.

George Dablju powiedział o obywatelach USA, m.in. o mnie, że osoby niezaszczepione są terrorystami wewnętrznymi stosującymi metody Al- Khaidy.

Gdybym miała do tego typa jakikolwiek szacunek, to by mnie to w jakiś sposób dotknęło, ale ponieważ nie mam dla niego szacunku za grosz, tylko głęboką pogardę, podobnie jak dziesiątki milionów przeciętnych Amerykanów, więc tylko wzruszyłam ramionami na wypowiedź tego ograniczonego na umyśle półgłówka.

Na dzisiaj według rzeczywistych danych, do tej pory zaszczepiło się mniej niż 40% Amerykanów. I są to głównie biali, czarni, oraz Latynosi. Statystyki są uzupełniane przez osoby przebywające nielegalnie, którym to wypuszczoną plotką obiecano, że jak się zaszczepią, to dostaną zielone karty – albo brane z powietrza.

Ekipa przygotowująca największą tragedię Ameryki od czasu wojny secesyjnej, musiała mieć po swojej stronie najważniejszy atut, jakim była osoba prezydenta USA. Trzeba było wybrać taką osobę, mocno ograniczoną umysłowo, którą można by całkowicie i bezpiecznie sterować i który też zaakceptuje każdą podsuniętą mu decyzję bez jakiegokolwiek szemrania, oraz za którą to nie będzie się ponosiło jakiejkolwiek odpowiedzialności.

G.W. Bush spełniał te wszystkie wymagania w stopniu wręcz idealnym. Wmówiono temu mocno ograniczonemu na umyśle chłoptasiowi, że może być najlepszym prezydentem w historii Ameryki, więc to go bardzo podbudowało – i tak zaczął swoja kampanię. Robiono wszystko, by wygrał prawybory partii republikańskiej, a później prezydenckie w bardzo kontrowersyjny sposób.

Spiskowcom chodziło o to, by wciągnąć Amerykę, w wojnę ze światem arabskim, a w szczególności z Iranem. Masowa zbrodnia 9/11 była owocem ciężkiej pracy ogromnego zespołu ludzi, którzy byli zdolni do takiej zbrodni, by wciągnąć w Amerykę w konflikt ze światem arabskim, który jak się okazało, był nie do wygrania. Afganistan był ostatnim akordem do totalnej klęski polityki wojny neokonów ze światem arabskim, prowadzonej wyłącznie w interesie Izraela.

Teraz ekipa Bidena wciąż znajdująca się pod kontrolą neokonów, stara się zwalić winę na Arabię Saudyjską, jako organizatorów tej zbrodni na Ameryce. Nie jestem fachowcem od analizowania faktów wokół 9/11, ale mam znajomego eksperta od wyburzania budynków, który to stwierdził, że zburzenie wież World Trade Center, wyglądało na klasyczne wyburzenie budynków za pomocą materiałów wybuchowych. Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że w miejscu katastrofy nie znaleziono żadnego szczątku samolotu.

Wracając do widowiska sprzed paru dni, to kompletne zero moralne i intelektualne śmie pouczać Amerykanów , że jeśli nie przyjmą dawki szprycy, to będą traktowani jak domowi terroryści. Sam buc doprowadził swoimi decyzjami do największej katastrofy ekonomicznej Ameryki. Co dało się zauważać stopniowo, kiedy pod jego rządami było tylko coraz gorzej, a koniec jego niesławnych rządw z grupą neokonów okazał się największą katastrofą ekonomiczną w historii Ameryki, którą to starał się przykryć sektor finansowy, ten rak na ciele gospodarczym Ameryki.

Na jego rękach jest krew około 11 milionów ludzi, miliony wypędzonych ze swych domostw, miliony kalek, jak również tysiące żołnierzy amerykańskich zabitych w tzw., misji stabilizacyjnej. Byłaby jeszcze większa tragedia dla Ameryki, gdyby dowództwo wojskowe nie powstrzymało tego ograniczonego na umyśle półgłówka od zaatakowania Iranu.

Wiadomo już jest, że wojnę neokonów o tzw. Wielki Izrael wygrał Iran, ogromnym kosztem przede wszystkim amerykańskich podatników, którzy są największymi przegranymi tej wojny. Więc najlepiej byłoby dla tego kompletnego półgłówka, żeby się zamknął na zawsze ze swoimi pouczeniami.

Ślepa Mańka
https://slepamanka.neon24.pl

Komentarzy 13 do “Półgłówek Bush dał głos – widziane z USA”

 1. Maverick said

  Ale Poliniacy patrzeli na nich jak na Bogów, Gdy MC Cain kierował ISIS aby mordowali chrześcijan w Syrii, gdy patalogicznie nienawidził Rosji i na jej granicach wywoływał wojny, Osetia i kolorowa rewolucja na Ukrainie przy pomocy polskich kundli bez IQ,

  Ten półgłówek G.W. B. to oczywiście lucyferian ze Skulls and Bones.
  Członek Deep State to musi gadać jak mu każą.

  Poliniacy są zawsze zdziwieni bo o wszystkim dowiadują się o 200 lat za późno. Amerykę rozumieją tylko na podstawie filmów.

  Nie wiedzą że od czasów gdy zezwolono refusnikom z ZSSR emigrować, to większość z nich wylądowała na uniwerkach nawet na fakultetach nauk słowiańskich,
  No i się zaczęło szkolenie przyszłych komuszków.

  Obama to rasowy komunista, matka żydówka, generał Milley swoją pracę magisterską napisał na temat jak zorganizować rewolucję.
  Wszystkie loże masońskie są pełne komuszków, a wielkie korporacje jak google, Facebook, Amazon, Twitterr sposorują tą rewolucję. Rewolucja potrzebuje wrogów, więc nimi ochrzszczono białych i chrześcijan.
  Jakięś dzieci enkawudzistów wasalące się tej coraz bardziej komuszej Ameryce myślą że złapały Pana Boga za nogi.

  Durnie do potęgi, nawet nie zdają sobie sprawy jak zostaną wystawieni dupą do wiatru.

  Dlatego my biali patrioci, i chrześcijanie nie czekamy aż przyjdą po nas jak CZEKA Dżierżyńskiego czy NKWD Berii zbroimy się i robimy zapasy, szukamy alternatywnych sposobów na przeżycie, Jest tego gnoju w Polsce sporo wysługującego się masonom i globalistom…

  Rosyjski defektor o tym przesztrzegał w latach 70-tych .. https://www.youtube.com/watch?…(link is external)

  Ataki ma wartości chrześcijańskie i rolę małżeństwa było już podminowywane w latach 60 tych ruchem hipisowskim który promował rzydziański Hollywood.
  Teraz już jesteśmy tak że zmienia się język aby udobruchać zboczeńców i genderówców. Antifa i BLM kierowane poprzez trockistów palą miasta ale jest to nazywane pokojowym protestem. Gdy próbowano zaprotestować sfałszowane wybory prezydenckie poprzez DEEP STATE, i to pokojowo to nazwano to zbrojną insurekcją. Ludzie dostają wieloletnie więzienia do 25 lat w izolatakach i konfiskata mienia. Tylko za to że niektórzy przylecieli do Waszyngtonu mają blokowane konta bankowe i są wyrzucani z pracy. Zarówno Trump i Bidem są poprzez kabal kontrolowani. Więc upadek będzie gorszy niż Soviet Union pod rzydziańskim zarządem

  Subwersja Amerykanów jest powolna ale konsekwetna, W Australii odebralii broń lata temu i dlatego tam zamordyzm jak i Nowej Zelandii prześciga już naszego totalitarne demoludy. A Polscy sowieciarze z naszych blogów tacy swoim waslastwem zafascynowani.

 2. Maverick said

  Nie załączyło linku więc spróbuję ponownie.
  Rosyjski agent KGB przestrzega:

 3. Piskorz said

  re 1 Obama to rasowy komunista, matka żydówka, „….a urzędujący prezydent Filipin dobrze wiedział czym zajmowała się matka Obamy i dla kogo pracowała przed laty w jego kraju..! I nazwał ją tak jak nazwał…ale nie w jęz. hiszpańskim. Ale miejscowi znają ten dialekt.

 4. hshsjw said

  „Byłaby jeszcze większa tragedia dla Ameryki, gdyby dowództwo wojskowe nie powstrzymało tego ograniczonego na umyśle półgłówka od zaatakowania Iranu.”

  Nie dowództwo wojskowe tylko Rosjanie.

 5. Carlos said

  Slusznie Hshsjw. Dowodztwo wojskowe realizowalo wszystkie wojny na swiecie.

 6. revers said

  Bush tylko powtarza to o czym mowia szerokie elity globalne, ostatnio reprezentowane przez G20.

  Reakcje psychomotoryczne ma jeszcze dobre jak na bylego studenta Yale, i oficera strategicznych sil powietrznych na B52, skoro uniknal buta
  irackiego dziennikarza, ktory potraktowal Busha jak rekruta w wojsku z buta.

  Za prezydentow usej pisza scenariusze w Pentagonie, i ktory by nie zmienil sie prezydent stanow polityka zewnetrzna stanow pozostaje ta sama przede wszystkim do izraela.

  Cos podobnego jak deklaracja Lecha K. nie szukac daleko tylko na swoim podworku.

  Bylo zobaczyc dokladnie reakcje Busza na Olimpiadzie w Pekinie 2008 roku gdy od kurierow Putina ,i samego Putina otrzymal wiadomosc o napadzie Gruzinow na Osseti na Kaukazie.

  Wojna o azje mniejsza trwa juz dlugo, ofiary nie licza sie. Tak samo ofiary plandemii.

 7. Mano Negra said

 8. cndjdn said

  Carlos nie pamięta już słynnego planu na 6 stycznia, który ujawnili rosyjscy szpiedzy. Polacy nic nie pamiętają.

  A Mano Negra niech tam Trumpa wrzuci na bilbordy. Bo to on się dogadał z Talibami w lutym 2020.

 9. NC said

  Re 8: I dobrze zrobił. Między innymi dlatego Deep State podjął dwukrotnie próby usunięcia go z urzędu. W końcu go się pozbyli.

 10. hzusxu,jisj said

  I tak jest ch-em za 447, lizanie żydom rowa np. uznanie Jerozolimy stolicą, zrzucanie bomb na Syrię itp.

  A co do Talibów to ok. Uważam, że wyzwolili Afganistan spod żydowskiej okupacji.
  Nie wiem tylko czemu wszyscy robią na około z tego jakiś dramat? Bo nie będzie w Afganistanie lgbt, kurestwa i zachodniej dupokracji?

 11. TRAS said

  Ad1:Maverick>POLINIACTWO CAŁY CZAS jest wsłuchane a co więcej>ZAPATRZONE
  w Deep Jewish State>.
  Tak jak kaczory aka ‚patrioci’ dali wyraźny ZNAK poddaństwa (ws ‚przynależności do EU’)
  tak
  całe to ustawodawstwo ‚stan wyjątkowy w służbie zdrowia’ za który Braun – BRUTAL – jak go określił korespondent sejmowy tvPIŚDZIELCÓW
  to COPY-PASTE (kopiuj-wklej) tego co zrobił joe ‚dementia’ biden w USA
  a i tak to ‚patriotom’ aka piśdzielcy nie pomoże>i tak są przeznaczenia do ODSTRZELENIA
  przez Deep Jewish State i będzie się to nazywało ‚PRZESILENIE” w języku p. Michalkiewicza.

 12. jadz said

  .https://www.dailymotion.com/video/xh764f

 13. revers said

  re19
  „Bo nie będzie w Afganistanie lgbt”

  Oj, chyba troche bedzie witualnej mniejszosci seksualnej, bo powstalo ministerstwo ds. mniejszosci seksulanych

  Tylko to wyglada na pokaz dla zagranicy w celu otrzymania srodkow finansowych, co Talibom w pewnym sensie udalo sie bo i unia, i pojedyncze rzady zachodnie sypia milionami euro lub usd dla Talibow.

  Sam min. Talib do spraw mniejszosci ma biurko a na biurku stoi kalach na kilku magazynkach zwiazanych tasma.

  Raczej to wymowny argument ministra Taliba, kalach, ze wyscie z regul gry zachod-azja mniejsza i po serii kaliber 7.62 mm.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: