Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sąd Najwyższy wskazał wyraźnie: Katolicy to podludzie

Posted by Marucha w dniu 2021-09-15 (Środa)

Istotą tolerancji w świecie postępu, na straży której stoją w Polsce sądy, jest to, iż katolicy muszą tolerować wszelkie zachowania i wypowiedzi, a także prowokacje godzące w ich uczucia, sami zaś nie mogą liczyć, że ktokolwiek będzie przejmował się ich wrażliwością i uczuciami.

Nauczycielka Grażyna J. [Grazyna Juszczyk – admin] z zespołu szkół w Krapkowicach w 2014 r. zdjęła krzyż, wiszący w pokoju nauczycielskim. W szkole z powodu zdjęcia krzyża odbyły się rada pedagogiczna i referendum, w którym 90 proc. nauczycieli opowiedziało się za ponownym powieszeniem krzyża w pokoju nauczycielskim.

Grażyna J. uznała, iż jest dyskryminowana ze względu na swe poglądy i skierowała sprawę do sądu po tym. Jak wskazywała, z powodu jej bezwyznaniowości była mobbingowana m.in. przez kierownictwo szkoły.

We wrześniu 2016 r. Sąd Okręgowy w Opolu orzekł, że nauczycielka była dyskryminowana i przyznał jej 5 tys. zł odszkodowania oraz nakazał opublikowanie przeprosin przez dyrekcję szkoły w lokalnych mediach. W styczniu 2017 r. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu utrzymał ten wyrok i został on już wykonany.

Sąd Najwyższy odrzucił we wtorek skargę nadzwyczajną Prokuratora Generalnego od wyroku ws. dyskryminacji nauczycielki z Krapkowic zasądzającego odszkodowanie i przeprosiny pedagog. Spór kobiety z dyrekcją rozpoczął się po zdjęciu przez nią krzyża ze ściany w pokoju nauczycielskim.

Grażyna J. ewidentnie jest osobą nietolerancyjną, ale w postępowym świecie taka postawa jest promowana. Za to za akt nietolerancji uważa się brak zgody na tego rodzaju akty nienawiści wobec chrześcijan, jakiego dopuściła się Grażyna J.

No cóż, katolicy ewidentne pełnić tu mają rolę podludzi (niem. Untermenschen), podczas gdy wyznawcy ideologii LGBT wyniesieni zostali do roli nadludzi (Übermensch).

/interia.pl/
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 5 do “Sąd Najwyższy wskazał wyraźnie: Katolicy to podludzie”

 1. Maverick said

  Ciemna moc czyli lucyferianie atakują, ponieważ utracili zdolności kognatywne myślenia i moralny osąd czują się pewni zwycięstwa Lucyfera.

 2. Andzia said

  re:1
  Oni są narzędziami Lucyfera. Tu nie ma miejsca na myślenie, bo rozum od Boga pochodzi.

 3. Boydar said

  to z artykułu u Michnika, więc chyba przestępstwa nie popełniam

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24490551,jude-raus-smierc-zdrajcom-takie-napisy-na-biurze-obywateli.html

 4. revers said

  Ta i smitanka Kiepurowa

 5. UZA said

  Czy to jejmości widocznej na zdjęciu przeszkadzał krzyż ? Mogę ją sobie wyobrazić w klasie, nad dziennikiem lekcyjnym. Biedna dziatwa szkolna ! Zważywszy, że wszystko, co stworzył Bóg, jest dobre, przy poczęciu tego ciała pedagogicznego musiał być obecny diabeł . Jest on wielkim spryciarzem i potrafi tak namieszać w głowach swoich ofiar, że , zamiast szukać ratunku tam, gdzie można ten ratunek znaleźć, sami sobie odcinają drogę do jedynego wyjścia. W sumie to żal kobiety i tych niemądrych sędziów też.

  A propos podludzi, to przypomina mi się fragment modlitwy świętego Filipa Neri : ” Chociaż bowiem losy życia układają się różnie, przystoi n a m, k t ó r z y m a m y n a j w i ę k s z e z e w s z y s t k i c h d ó b r, łaskę Bożą i obietnicę wiekuistego szczęścia, aby promieniować radością.” Czy więc ktokolwiek może uczynić chrześcijanina podczłowiekiem ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: