Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  mate29 o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Półpolacy
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  Boydar o Półpolacy
  Carlos o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Specjalna jednostka zajmuje się wlepkami przeciwko LGBT

Posted by Marucha w dniu 2021-09-15 (Środa)

Wyspecjalizowana komórka belgijskiej policji zajmuje się poszukiwaniem autorów wlepki krytycznej wobec ruchu LGBT. Miały one pojawić się w Antwerpii oraz na ulicach innych miast Flandrii.

Tamtejsze media twierdzą, że wzór naklejek nawiązuje rzekomo do znajdujących się w Polsce „stref wolnych od LGBT”.

Sprawa wlepek rozklejanych w różnych miejscach Antwerpii zainteresowała tęczowych aktywistów, a także lokalne media. Środowiska dewiantów seksualnych informują, że dostają wiele zgłoszeń na ich temat, zachęcając jednocześnie do powiadamiania o całej sprawie belgijską policję. W jej ramach funkcjonuje zresztą specjalna jednostka do spraw różnorodności.

Funkcjonariusze już zajęli się zresztą sprawą. Wspomniana policyjna komórka zbiera więc skargi dotyczące naklejek, a także prowadzi śledztwo pod kątem przestępstwa z nienawiści oraz aktów wandalizmu. Wlepki są bowiem rozklejane między innymi na witrynach sklepowych i innych budynkach.

Media we Flandrii uważają naklejki za przejaw nienawiści względem społeczności homoseksualistów, transseksualistów, osób biseksualnych i interseksualnych. Ponadto mają one nawiązywać do „stref wolnych od LGBT”, ustanowionych w niektórych polskich województwach i gminach [Niestety, w Polsce NIE MA czegoś takiego… – admin]

Na podstawie: brusselstimes.com
http://autonom.pl/

Naszym zdaniem specjalna jednostka  d/s LGBT to za mało. Powinno się powołać Ministerstwo Pedalstwa.
Admin

Komentarzy 41 do “Specjalna jednostka zajmuje się wlepkami przeciwko LGBT”

 1. Panie Gajowy,
  uprawiasz Pan cenzurę niczym covidowe zbiry, ale czy ta antypolska instytucja, Kościół jest tego wart?

  Niedawno pański Kościół w Polsce radował się z całkowitego zakazu aborcji, którą potępia, ale jednocześnie ten sam pański Kościół zachęca do „wyszczepiania się” preparatami z materiału poaborcyjnego – hipokryzja totalna.
  Bóg to nie Kościół, Panie Gajowy i bronić go nie warto – przecież to ta banda antypolskich pasterzy zaganiała Polaków do UE, do zachodniej pedalskiej demokracji. Po co, do czego, Panu taki Kościół?

 2. AlexSailor said

  To jest fucha w policji. Poszukiwanie bandytów rozlepiających znaczki. Ciekawe, jakie będą wyroki w przypadku złapania sprawcy zbrodni.

 3. zen said

  Religie Babilonu rozpełzły się po świecie, adoptując po drodze pierwotne chrześcijaństwo do roli nadrzędnej nad pogaństwem, czym wypaczyło nauki Chrystusa, bowiem ludzie ci przechodząc do kościoła katolickiego, stosowali stare nawyki – dobitnym przykładem jest Pachamama chołubiony w kościeli Frania, i w ogóle w Ameryce Południowej, żeby pokazać prawdziwe korzenie niektórych nauk kościoła, które były wdrażąne przez wieki.

  „Bramy piekielne nie przemogą kościoła Chrystusa” – jak to się ma do Pachamamy? To nie przypadek – Duch Boży czuwa nad duchowym kościołem Chrystusa, czyj duch kieruje papiestwem, skoro odwołuje się do demonicznych sił z Ameryki Płd. tamta kultura to kultura śmierci i męczęstwa mordowanych ludzi w imię diabła np. wyrywanie serca żywcem, dlatego Bóg w czasie bliskim końca, posłużył się Hiszpanami do rozwalemnia tego krwawego kultu przy pomocy konwistadorów, zreszta pododbnymi metodami.
  Być może to samo dotyczy brutalności Indian prerii, którzy w bestialstwie dorównywali Majom czy Aztekom – Czarne Stopy stosowali metody banderowskie na nieprzyjaciołach. Skoro tak, pomyślmy co czeka „nowoczesnych” morderców zza biurka w białych rękawiczkach? Czasem w pudle dla idiotów jest film „Zbrodnie, które wstrząsnęły światem” – dziwne, że masowe mordowanie na wojnach wywołanych przez tzw. elite nie wstrząsa ludźmi, a przeciecież ich ofiary to setki milionów ludzkich istnień? Mają swoich obszczekiwaczy żurnalistów, podobni do swoich panów, zakłamani rycerze zła i kłamstwa – skończą jak ci, którzy im płacą.

  „Co ma wspólnego prawda objawiona z filozofią” – filozofia to ludzkie dywagacje, nie rozwiązała żadnego ludzkiego problemu, prawdziwe nauki Chrystusa zmieniają diametralnie ludzi do dzisiaj, wystarczy paść na kolana i przyznać się do grzeszności i małości wobec Boga. Pycha nie pozwala? – no to koniec z takim osobnikiem, powtórki nie będzie

 4. Boydar said

  @ (1)

  Kłamca. I głupek.

 5. JanuszT said

  Pisałem kiedyś tutaj Boydarze, żeby go wypie***rdo***lić stąd…🙄

 6. Ad. 5. – @ JanuszT

  Nadajesz się do UE pedale.

 7. Ad.4. – @ Boydar

  Wskaż to kłamstwo prawdomówny katoliku.

 8. Carlos said

  Gajowy dobrze wie ,kogo ma wyrzucic. Znalazlbym 5-ciu innych , ktorzy powinni stad wyleciec, ale bezczelnoscia jest sugerowac cokolwiek Gospodarzowi. Janusz T ,tez omalo nie wylecial,-gdyby nie przeprosiny,ha

 9. Antares said

  #Boydar
  KK potępia aborcję?- ano potępia,
  KK namawia do szprycowania się gównem, które podobno ma w sobie embriony abortowanych? – namawia i o zgrozo organizuje zbiorowe szprycowania na terenie parafi.
  Panie Boydar, zaprzeczasz oczywistym faktom albo jesteś zaślepiony.

  ———-
  Nie KK namawia, lecz zblatowani kapłani pochodzenia głównie korzennego.
  Admin

 10. Marucha said

  Re 1:
  Pisałem o tym już wiele razy, ale – niestety – nie przyjął Pan wówczas do wiadomości rzeczy oczywistych, więc nie przyjmie ich i tym razem. Podejrzewam, że wynika to ze złej woli… (powtarzanie kłamliwej mantry o religii żydokatolickiej).

  Pan nie odróżnia Kościoła Chrystusowego od jego – nazwijmy to po prostacku – funkcjonariuszy. To tak, jakby nie odróżniać nauki zwanej Matematyką od Kółka Matematycznego w Pizdrołach, składającego się z pedałów, złodziei i kurwów. Albo uważać, że nauczyciel-kleptoman Jan Dupęcki jest tożsamy z pedagogiką i ją w zupełności reprezentuje.

 11. Maverick said

  Nie wszyscy ocipieli w tej USA i masochistycznie kochają bez wzajemności „The Whore of Babylon” bo tylko taka referencja jest w stosunku do USA w całej Biblii.

  Ostatnio w pewnym miasteczku w stanie Ohio, poddani rzydziańsko- trockistowskiej subwersji lewacy, coraz bardziej promowali swoje lucyferiańskie ideologie.o każali dzieciom opisywać eksperymenty seksualne rodziców lub swoje. Gdy wiadomość rozeszła się po miasteczku. Burmistrz miasteczka wybrał się do szkoły i zwołał posiedzenie, princypałów i nauczycieli. Najpierw skonsultował się z szeryfem i prokuratorem. Spotkanie było króciutkie, powiedział tym lucyferianom, Macie 2 godziny na rezygnacje z zajmowanych pozycji a gdy tego nie uczynicie wnosimy oskarżenia o szerżenie dziecięcej pornopgrafii. Są jeszcze porządni ludzie w USA. Kiedy w Polsce tak będzie gdzie lewactwo na garniszku SOROSA i lóż masonskich zachowuje się podobnie>>>?????<<<< Ano nigdy bo Polin to wasalski kraj gdzie tylko pokornie wszystko małpują!!!

 12. Ad.10 – @ Marucha

  „Pan nie odróżnia Kościoła Chrystusowego od jego – nazwijmy to po prostacku – funkcjonariuszy.”

  To w takim razie, gdzie był ten pański Kościół Chrystusowy, gdy sternicy instytucjonalnego Kościoła zapędzali nas do UE, gdy w 1939r. zmieniali granice polskich diecezji na rzecz IIIRzeszy, itd., itp. – ?

  ———–
  Wiedziałem, że i tym razem nic Pan nie zrozumie…

  Gdzie była medycyna, gdy prof. Simon pieprzył dyrdymały?
  Admin

 13. JanuszT said

  A ty kosiur, żydzie, chujem parszywym jesteś, kutasie łżący.

 14. JanuszT said

  Nikogo nie przepraszałem tutaj, carlos, był zgrzyt o śp Andrzeja Leppera, nic więcej … Na pewno nie ujadałem jak wściekły pies, jak ty, w wymianie tutaj z gajowym Maruchą. Więc zamknij mordę!

 15. Antares said

  #Admin
  Zblatowani kapłani pochodzenia głównie korzennego to głównie ci na wysokich stanowiskach czyli biskupi. U nas w parafi też organizują cyrk szprycowania ale nic mi nie wiadomo aby których z tych pospolitych kapłanów wyraził zdecydowany szprzeciw. A eskimosami wg mnie nie są. A poza tym zwykły wierny na być posłuszny nauce głoszonej przez KK i nie zadawać pytań. Niewielu jest takich którzy mają swoje zdanie, większość ślepo podąża za pasterzami bo inaczej to grzech, tak są nauczani.

  ——
  G. prawda. Wierni mają być posłuszni magisterium, zwłaszcza zaś tyczy to kapłanów.

  Święta Teresa z Aville
  „Przeklęta taka wierność, która posuwa się aż do sprzeniewierzenia się prawu Bożemu! Jest to przewrotny obyczaj świata” (Księga życia).

  Admin

 16. Boydar said

  „… uprawiasz Pan cenzurę niczym covidowe zbiry …”
  # – nie dość że kłamca to jeszcze analfabeta (https://marucha.wordpress.com/cenzura/)

  „… czy ta antypolska instytucja, Kościół jest tego wart …”
  # głupków szukający sofista

  „… jednocześnie ten sam pański Kościół zachęca do „wyszczepiania się” preparatami z materiału poaborcyjnego …”
  # czy gdyby wyszczepionki produkowano z czystego fenolu (cz.d.a) to byłoby ok ? I czy na pewno Kościół rzymskokatolicki ? Czy może jednak konkretne osoby z konkretnymi nazwiskami ale za to z równie konkretną proweniencją

  „… Bóg to nie Kościół …”
  # odkrycie na miarę Archimedesa, dobrze że ob. Kosiur to zauważył. Jednakowoż, Kościół Katolicki otrzymaliśmy od samego Jezusa Chrystusa w testamencie, rozumiem że z animuszem podjąłby się obywatel unieważnienia tej niewygodnej dla żydów i masonów spuścizny

  „… bronić go nie warto /Kościoła, jak można domniemać/ …”
  # a starą matkę tam do chlewa przy świniach, nic nie robi a tylko jeść woła. To wyście świnia, Kosiur

  „… ta banda antypolskich pasterzy zaganiała Polaków do UE, do zachodniej pedalskiej demokracji …”
  # paradoksalnie, nikt by nie uwierzył w pedalskość zachodnich demokracji gdyby mu nosa w gów’no (jak kotu) nie utytłać; może jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyjść miało

  „… po co, do czego Panu taki Kościół? …”
  # taki zdegenerowany fucktycznie niepotrzebny, i dlatego mus bronić starego, ale przecież ob. Kosiur to wie, to po co głupka udaje ?

  ——–
  Dziękuję Panu.
  Sam już nieraz nie mam cierpliwości…
  Admin

 17. Boydar said

  Niezamaco; a on głupek (chyba) nie jest, raczej

  .https://www.youtube.com/watch?v=FKcEcoxbq7I

 18. wanderer said

  A kiedy Carlos ujadal jak wsciekly pies w wymianie tutaj z Gajowym Marucha, panie JanuszT?

 19. wanderer said

  Ho, ho.. ale sie porobilo…

  Ja osobiscie szanuje Pana Kosiura za jego poglady w wielu tematach. Lecz nie rozumiem dlaczego z takim uporem walczy z Kosciolem. Nie sadze, ze nie rozumie roznicy miedzy Kosciolem a „funkcjonariuszami” jak to kolokwialnie okreslil Pan Gajowy.
  Dlaczego Panie Kosiur wrzuca Pan wszystko i wszystkich do jednego wora? Ogien z woda, dobro ze zlem, judaizm z Chrzescijanstwem? Nie widzi Pan tego ze zydzi robia wszystko zeby zniszczyc nasza wiare i rozsadzaja ja od srodka, podszywaja sie? Nie sadze ze Pan tego nie widzi i nie rozumie. To dlaczego z takim zapamietaniem nas przyzwoitych, pokojowych Chrzescijan usadza pod wspolnym mianownikiem z zydami? Co w Panu siedzi, skad taka zapalczywosc przeciwko nam? Czyz nie powinnismy isc razem ramie w ramie przeciwko wspolnemu wrogowi? Bo chyba nas o niszczenie swiata, wartosci i cywilizacji Pan nie podejrzewa? No wiec w czym rzecz?

 20. JanuszT said

  Nie pamiętam już szczegółów panie Wanderer, ale strasznie ujadał ten cały carlos na starszego człowieka jakim jest czcigodny gajowy Pan Marucha. W ogóle wszędzie się wpier papier, nawet pana pouczał Wandererze, że ma Pan serce i cierpliwość do debili, mając na myśli panów Nicka i Selera. Że pan Nick pana zrobił w ch… z tym numerem telefonu do niego, gdy zwrócił się pan, Wanderer, z prośbą czy by Nick nie pomógł panu rodzicom Wanderer. Potem on, Carlos, dał panu, Wanderer, namiary na leki i porady lekarskie internetowe. A na pana Maruchę bardzo podle ujadał wtedy, jak dosłownie wściekły pies zakażony wścieklizną. Proszę uwierzyć to było w tym roku na gajówce. Mój błąd, że nie zrobiłem screenów z tego. Nie jestem donosicielem i kapusiem, ale nie będę obojętny jak takie jedno nic opluwa kosciół katolicki, a drugie zero pluje mi w twarz i grozi. Najchętniej wyzwalbym ich na pojedynek, ale prawo polskie zabrania tego.

 21. wanderer said

  Panie JanuszuT, jest Pan dobrym, poczciwym czlowiekiem i nie przystoi Panu uzywac tak brzydkich slow czy zwrotow jak „zamknij morde”, czy nazywac kogos „chujami”. Nie wypada. Trzeba sie kontrolowac, wiem, ze czasami to trudne, ale trzeba. Prosze, niech Pan nie obraza wiecej swoich interlokutorow.
  Co do Carlosa, prawda, moze to nie bylo calkiem grzeczne, ale ja do niego pretensji o to nie mam. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i napisac to co czuje. W gruncie rzeczy Carlos to rowniez poczciwy czlowiek, a ze nie jest taki jakbysmy sobie wyobrazali – coz, kazdy czlowiek jest inny i ma inny charakter i temperament. Prosze mi wierzyc. „Znam” go kilka lat i wiem ze nie jest zlym czlowiekiem. A ze „poprztykaliscie” sie troche niczego to nie zmienia i byc moze za jakis czas bedziecie przyjaznie ze soba dyskutowac. Niech sie Pan nie zacietrzewia na Niego. Ja tez kiedys „poprztykalem” sie z Carlosem co nie zmienia faktu ze go szanuje jako czlowieka. Za maly caliber to byl bysmy zostali wrogami. Bynajmniej z mojej strony. (moze kiedys Carlos to zrozumie)
  A teraz glowa do gory i niech Pan juz sie nie denerwuje. Pozdrawiam.

 22. Carlos said

  Ty ujadasz Januszku, od poczatku podpadles mi swoim falszywym ( niby katolickim) wizerunkiem. Do Radia Maryji powinienes pisac. Jak Cie zbesztal Gospodarz ,to szybko na kolana padles – co zreszta jest Twoim emploi

 23. Carlos said

  Dzieki Wanderer, jakkolwiek co do Nicka mam watpliwosci, to Ciebie chcialem tylko przestrzec. Z czystego lenistwa nie chce mi sie wiele rzeczy uzasadniac, wiec pisze krotko. Za stary jestem na tlumaczenie takim jak JanuszT ,niech sami dojda, jesli wogole…

 24. Carlos said

  Jesli zas chodzi o p. Kosiura, to tez go cenie za wiele ciekawych artykulow i pogladow. drazni mnie jego nieodroznianie prawdziwego Kosciola Chrystusowego ,od sprzedajnego Episkopatu, ale mozna sie zrazic ,bedac na dowolnej mszy we wspolczesnym Kosciele. Tyle ,ze od tak inteligentnego komentatora mozna wymagac wiecej. Sam jestem czesto wsciekly ,jakie dyrdymaly opowiadaja ” ksieza” o emigrantach ,szczepionkach i tolerancji.

 25. Doinformowany. said

  ,,Naszym zdaniem specjalna jednostka d/s LGBT to za mało. Powinno się powołać Ministerstwo Pedalstwa.
  Admin”.
  Już są:
  Ministerstwo Prawdy (miniprawd),
  Ministerstwo Miłości (minimiło),
  Ministerstwo Pokoju (minipax),
  Ministerstwo Obfitości (miniobfi).
  (,,Rok 1984″ – George Orwell).

 26. Carlos said

  Ludzie idac do Kosciola ,nie mysla ,ze jest zdominowany przez „wybrancow” . Jesli ksiadz namawia do przyjmowania uchodzcow, do szczepien , a Franciszek daje komunie pedalom, to moze slusznie Kosiur sie wqurwia? Wszyscy wiemy w czym problem, ale polski narod ,raczej nie wie. Wiec ten KK kieruje owieczki na manowce ,a to juz jest powod do krytyki.

 27. Boydar said

  Ty jesteś Piotr [czyli Opoka] i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą (Mt 16,18)

  I właśnie próbują, a prostaczki podniecają się tą smutną farsą jak stonka na wykopki i myślą (chłe chłe „myślą”) że to wszystko to naprawdę.

 28. Carlos said

  Ja nie pamietam ,bym sie poprztykal z Wandererem. Carlos nie musi niczego w przyszlosci rozumiec, panie Wanderer. Ja pana nie obrazilem, zasugerowalem jedynie by nie wierzyc Nickowi, bo on ma zbyt wybujale mniemanie o sobie. Uwaza wiekszosc tu piszacych ,za o tyle glupszych od siebie ,ze moze pozwolic sobie na ich obrazanie. Pozdrawiam…
  Ciekaw jestem czy zdobyl pan lekarstwo dla rodzicow?

 29. Marucha said

  Re 26 i podobne.

  Nie, Kosiur się niesłusznie wkurwia – bo nie na to, co trzeba.
  Poza tym on się nie wkurwia, on korzysta z każdej okazji, by wsadzić Kościołowi nóż pod zebra, niejednokrotnie powtarzając stare klisze, nie mające nic wspólnego z prawdą. A już zupełnym ss-yństwem jest przypisywanie katolicyzmowi żydostwa. Trzeba tu kurewsko złej woli…

  Nigdy nie było problemów z (rzeczową) krytyką poszczególnych kapłanów Kościoła, włącznie z biskupami a nawet papieżem. Jacy oni są – każdy widzi. I jakiego pochodzenia są też na ogół widać. Nie potrzeba nam uzmysławiać, iż wielu sprzedało duszę diabłu albo/i mamonie….

  Natomiast WARA od KOSCIOŁA CHRYSTUSOWEGO. WARA od tej INSTYTUCJI, która przetrwała 2000 lat i przetrwa zarówno swych wrogów, jak i fałszywych przyjaciół, chcących ją „reformować”.

  To jest tylko smutne miasteczko.
  Ono sobie kiedyś pojedzie.

 30. Carlos said

  Optymizm zawsze dobrze widziany. Ja tez mam taka nadzieje, zreszta sam Chrystus zapowiedzial ,ze ” bramy piekielne go nie przemoga”

 31. JanuszT said

  Powiem tak Wędrowiec miałem sąsiada, który zdychał na raka, ale zdychając wielu wokół próbował pociągnąć świadomie ze sobą na dno. Taka moja aluzja. Piszę tak, bo był nic nie wart jako człowiek.

 32. I*** said

  (5) Rozpuścicie nam tu obywatela Boydara do reszty, jak dziadowski bicz, Panie Januszu! :)))

  (20) Prawdę mówiąc, nie przypominam sobie, żeby Pan Carlos kiedykolwiek uchybił naszemu Gospodarzowi… być może źle Pan zinterpretował (odebrał) jakąś, choćby nawet ostrą, ale jednak merytoryczną dyskusję. W każdym razie, nie ma co skakać sobie do oczu, Panie Januszu! 🙂

 33. I*** said

  (6) Gadacie, co wam ślina na język przyniesie, obywatelu Kosiur? :)))
  Z tego, co mi wiadomo, Pan Janusz ma rodzinę i nie jest tu całkiem anonimowy… krótko mówiąc, dajcie sobie na wstrzymanie!

 34. JanuszT said

  Boydar generale ma dużo racji, jego wpisy są niesamowicie merytoryczne. Z nich wynika,z ich podtekstów także, wiele cennej prawdy. Wielu tu z Was, jego „proza” wam nie pasuje, mnie też to czasami bolało, ta Boydarowa wykładnia, ale przejrzałem w porę na oczy i wiem, że Boydar pisze szczerą prawdę, dla niektórych do bólu szczerą, ale tak powinno być na wolnej witrynie czcigodnego Wacława Maruchy, starszego człowieka, którego szanuję i modlę się o jego zdrowie, by nam służył i innym ile Pan Bóg da mu zdrowia i sił witalnych. Wpis ,generale, mój, jest szczery, bez wazeliny i nie obchodzi mnie to jak zostanie odebrany i przyjęty tu i teraz..

 35. JanuszT said

  Gdybym mógł go wezwać na pojedynek, carlosa, to rozszarpałbym go gołymi rękami…

 36. Carlos said

  katolicyzm ,umilowanie blizniego- wrecz wylewa sie z Twoich wypowiedzi

 37. wanderer said

  Panie JanuszT, niech sie Pan ogarnie i nie wygaduje glupot. Ja z Panem Carlosem tez mialem zatarg lata temu, bylo minelo, ale to porzadny gosc. Jezus kazal wybaczac, czyz nie tak? No wiec nawet jesli poczul sie Pan urazony, odpusc Pan.

 38. JanuszT said

  O co panu biega Wanderer? Ja się do nie dowalałem, to on zaczął we mnie i to nie pierwszy raz tutaj. On zaczął. Gra chojraka a jest … Do każdego się przy…pierdala, więc mu odpaliłem.

 39. Carlos said

  Sluchaj rozrabiaczu ! Jesli sugerujesz kogo ma Gospodarz wyrzucic z forum ,to ci przypomnialem, ze sam o malo nie wyleciales. Na Twoj atak odpowiedzialem adekwatnie ,a jak widzisz, sam Gospodarz jakos nie wyrzucil Kosiura, mimo ,iz jest mocno podpadniety. Wiec kto tu zaczal? Zly jestem na siebie ,ze dalem sie wciagnac w dyskusje z Toba. Spadaj dupku…

 40. JanuszT said

  Re 39:

  Fuck you Jewish Wroclaw motherfucker. To the whore of you!

 41. Carlos said

  hmm…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: