Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Upadek cywilizacyjny Polski
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ten kraj sąsiaduje z Polską i wprowadza totalną segregację niezaszczepionych!

Posted by Marucha w dniu 2021-09-15 (Środa)

Od 13 września osoby niezaszczepione na Litwie nie mogą trafić do centrów handlowych i lokali gastronomicznych, a także korzystać z większości usług – pisze portal l24.lt.

Wobec posiadaczy tzw. paszportu możliwości, który jest odpowiednikiem certyfikatu szczepień, nie będą stosowane żadne ograniczenia, ale maseczki, zachowanie bezpiecznej odległości i dezynfekowanie rąk – są dalej zalecane.

Handel

Osoby, którym przez cały okres pandemii udało się uniknąć zachorowania na koronawirusa bądź podjęły one decyzję o nieszczepieniu się, nie będą mogły wejść do sklepów, centrów handlowych i targowisk, których powierzchnia handlowa przekracza 1500 metrów kwadratowych. Osoby takie nie będą mogły korzystać z usług piękności, chodzić na siłownię czy też brać udział w wydarzeniach, których liczba uczestników przekracza 500.

Osoby bez paszportu możliwości od 13 września mogą:

– robić zakupy w sklepach, o ile mają one osobne wejście z zewnątrz, a ich powierzchnia handlowa nie przekracza 1500 mkw. oraz których główną działalnością jest sprzedaż artykułów spożywczych, weterynaryjnych, paszowych, farmaceutycznych, optycznych oraz ortopedycznego sprzętu technicznego

– spożywać napoje i jedzenie na tarasach kawiarni i barów. Jednakże osoby bez paszportu możliwości nie będą mogły wejść do lokalu, by, dla przykładu, umyć ręce czy uregulować rachunek

– wejść na stacje paliwowe

– osoby bez paszportu będą mogły zamówić drobne naprawy, jeśli kontakt usługobiorcy z usługodawcą trwa nie dłużej niż 15 minut

– wejść do muzeów, bibliotek i na wystawy, takie osoby będą mogły korzystać m.in. z usług socjalnych i prawnych świadczonych przez urzędy państwowe i samorządowe

– odwiedzać pacjentów w stanie terminalnym, osoby nieletnie i kobiety w ciąży

Komunikacja

– korzystać z usług komunikacji publicznej (miejskiej, podmiejskiej, międzymiejskiej)

Edukacja

Osoby bez paszportu możliwości będą mogły:

– korzystać z usług edukacji przedszkolnej, zerówkowej, początkowej, podstawowej, średniej, wstępnej zawodowej i pozaformalnej

– korzystać z usług edukacji ustawicznej zawodowej, szkolnictwa wyższego i kontaktowej edukacji pozaformalnej osób dorosłych, ale osoby będą musiały testować się (do 16 października – (nieodpłatnie)

Ochrona zdrowia

Pomoc lekarska będzie udzielana bez paszportu. Podczas świadczenia planowych usług stacjonarnych będzie konieczne wykonanie testu pod kątem obecności koronawirusa. Taki test będzie nieodpłatny.

Paszport możliwości

Paszport możliwości mogą na Litwie uzyskać ozdrowieńcy, osoby zaszczepione oraz osoby z negatywnym testem na obecność koronawirusa.

Na Litwie odbyły się dwie ogromne pikiety, które zgromadziły tysiące przeciwników polityki covidowej obecnego rządu.

https://prawy.pl/

Komentarzy 17 do “Ten kraj sąsiaduje z Polską i wprowadza totalną segregację niezaszczepionych!”

 1. bryś said

  To dopiero początek. Kreatywność zakazów nie ma granic. A już na pewno nikt nie będzie kierował sie rozsądkiem.

 2. Wladca said

  Pazdziernik to sezon na kaczki?…

 3. Olo said

  W Polsce, na Ukrainie i na Litwie, wszędzie tam za mordę wszystko trzyma żydobanderyzm na usługach anglosyjonizmu. Tylko Białoruś się obroniła. Jak Syria na Bliskim Wschodzie. Ale Polinu nie będzie bez Białorusi, więc bez wojny się nie obejdzie. A wojna wyzwoli nas wszystkich.

 4. Tylko faszystowskie qurwy wprowadzają dyskryminację – piszę to będąc nieprawomocnie skazanym przez sąd IIIŻydo-RP/Polin, na podstawie doniesienia syjonistycznej kreatury, M.Gumkowskiego z OR, na 1,5 roku więzienia za propagowanie faszyzmu.

 5. Anteas said

  Nie bardzo rozumiem w czym problem. Przecież gdyby niezaszczepionych wieszać, to było by to z korzyścią dla społeczeństwa, bo nikogo by nie zarazili. i również z korzyścią dla samych niezaszczepionych, bo po powieszeniu nie umarli by na pandemie. Więc uważam że niezaszczepionych iza wieszać. Oczywiście pro publico bono.

  Pro publico bono

 6. bryś said

  W Australi podobno wojsko chodzi po domach i szczepi i szuka niezaszczepionych. Dobrze że spisali nas wszystkich z adresami i peselami współ mieszkańców. Chcieli chyba pokazać że nie tylko zuckerberg potrafi.

 7. Olo said

  Re. 4

  Faszyzm to zaledwie podglebie żydobanderyzmu, ideologii w imię której dojdzie do próby całkowitego zniszczenia Słowiańszczyzny.

 8. Lolek said

  1. Nie wpuszczą, to nie zarobią.
  2. Nie zarobią, to podniosą ceny dla wyrównania strat.
  3. Podniosą ceny, to wkurzą zaszczepionych.
  4. Zaszczepieni w protestach sami wymuszą wpuszczanie niezaszczepionych dla obniżenia cen.
  5. Niezaszczepieni przez wszystkie powyższe punkty będą pękać ze śmiechu i głaskać po kwadratowej główce pomysłodawców bzdurnych przepisów.

  Zyskają mniejsze sklepy, powstaną podziemie bary jak za czasów prohibicji oraz sprzedaż od zaplecza jak u Laksowika i Smolenia.

  Żyjemy w ciekawych czasach…

 9. revers said

  A w Slowacji co sie dzieje? Chyba wyprzecdzili litwiakow o lata swietlne w wypenianiu unijnych doswiadczalnych dyrektyw na covid.

  Tam najwczesniej wszystkich unijnie przetestowali na covid pcr, tam daja 200 euro za wyszczepke i dziala to, jak i codzienna tv media propaganda.

 10. Olo said

  Re. 8.

  Opisany przez Pana plan nie zgadza się od punktu 4. A będzie on wyglądał tak:

  4. Zaszczepieni w protestach domagają się obniżenia cen i zaczynają mordować niezaszczepionych, winiąc ich za wszystko.

  5. Niezaszczepieni bronią się przed zaszczepionymi i też ich mordują.

  A żydobanderowska gnida stoi z boku i zaciera swoje pulchne paluszki, czekając aż Polacy sami się zneutralizują w ramach sprowokowanej w ten sposób wojny domowej. Czy to coś nowego?

 11. revers said

  No na slowenii lepiej wlasniee benzyna tylko dla wyszczepionych

  https://www.o2.pl/biznes/slowenia-kierowcy-musza-przedstawic-certyfikat-szczepienny-aby-zatankowac-samochod-6683584842553856a

  potem gaz, i doopa i rosyjska zzupa Orakutana, co to wie jak hhhh ..e sie kreskuje.

 12. revers said

  re6

  https://www.onscenebondi.com.au/index.php/219-police-helicopter-called-in-to-search-for-gathering-in-bondi?fbclid=IwAR06PtQIPDUHf8siUvewYvJdgncpYSWcGT_RgSCWxwxDHZqZIuSoKU16WQA

  w australi to po plazach, klifach, okolicznych wzgorzch chodzi sie i aresztuje ludzi, niby na covid19 i to coraz mlodszych.

 13. wanderer said

  re 11,12

  Przecieram oczy ze zdumienia i wydaje mi sie, ze sie nie obudzilem, ze to tylko koszmarny sen.

  Zycze tym squrwielom ktorzy sa organizatorami calej tej wojny z ludzkoscia oraz tym ktorzy im sluza i wykonuja ich polecenia zeby zdechli w najciezszych meczarniach a ich czyny nigdy nie zostaly im zapomniane.

 14. Voodoosch said

  Dania zdjęła restrykcje i segregację po osiągnięciu 70% zaszczepienia społeczeństwa. UK zrobiło to samo kilka miesięcy wcześniej. Sytuacja sprawiła, że wszystko w rękach kretynów, którzy biegną po szczypawki. Mi tam ich nie szkoda, a mogą pomóc wrócić choć na chwilę do normalności. Pożyteczni idioci istnieją od zawsze.

 15. UZA said

  „Opisany przez Pana plan nie zgadza się od punktu 4. A będzie on wyglądał tak:
  4. Zaszczepieni w protestach domagają się obniżenia cen i zaczynają mordować niezaszczepionych, winiąc ich za wszystko.
  5. Niezaszczepieni bronią się przed zaszczepionymi i też ich mordują.”

  Chyba zbyt czarno Pan to widzi. Szczepanom wmówiono, że stanowią intelektualną elitę, że są tymi lepszymi i mądrzejszymi – ze światopoglądem naukowym, a reszta to niebezpieczni płaskoziemcy i szury a do tego – terroryści. Elitom (choćby tylko samozwańczym) nie wypada uciekać się do fizycznej przemocy, zwłaszcza, że ich przedstawiciele nie są szczególnie odważni, owszem – nie mieliby nic przeciwko temu, żeby siepacze Systemu nas mordowali, ale sami się nie odważą. Z kolei siepacze są odważni tylko wobec pokojowo nastawionych, bezbronnych staruszek, ale przed sprawnym mężczyzną, uzbrojonym chociażby w siekierę, czy nawet energiczną, postawną kobietą , będą uciekać jak zające. Nie bójmy się więc i wytrwajmy. To musi upaść z wielkim hukiem. Nieprzyjaciel o tym wie i dlatego tak się śpieszy.

 16. wanderer said

  Voodoosch, zniesli restrykcje bo ktos musi przetrwac i odbudowac swiat. Im chodzi tylko o zmniejszenie populacji. Jesli osiagneli zadany przed szatanistow poziom – zadanie wykonane, mozna „luzowac”

 17. Olo said

  Re. 15.

  Obawiam się, że w ogóle nie przesadzam. U nas będzie znacznie gorzej niż w innych państwach, bo tu o wszystkim decydują nienawidzący Polski frankiści, których ostatecznym celem jest zniszczenie Polski. Dążą do tego od co najmniej XVIII wieku, a nie tylko od czasów kowidowych. Lepiej rób Pan zapasy żywności, przynajmniej pożyjesz Pan dłużej od innych…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: