Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  mate29 o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  Boydar o Półpolacy
  Carlos o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
  walerianda o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Globaliści wzmagają agresję na Ludzkość

Posted by Marucha w dniu 2021-09-16 (Czwartek)

Nadchodząca na północnej półkuli jesień, stanowi bodziec do rozpoczęcia kolejnego etapu depopulacji.
Jednak zanim kinetyczny element tego ataku nastąpi, globaliści uporządkowali problemy prawne związane ze „szczepionką”.

Ponieważ zarzucano im, że wstrzykiwana masowo obywatelom trucizna nie spełnia definicji „szczepionki”….zmienili ją na bardziej odpowiednią.

Na zamieszczonej rycinie przestawione są definicje „szczepienia”, akceptowane przez CDC, w przeszłości i tej, która obowiązuje od września tego roku:

Według tradycyjnej definicji, za szczepienie uznaje się zastrzyk osłabionych infekcyjnych patogenów w celu zapobieżenia potencjalnej chorobie. Obecnie „szczepienie” to akt inokulacji w celu wytworzenia zabezpieczenia przed specyficzna chorobą.

Można więc już swobodnie uznać każdy zastrzyk za „szczepionkę”, którego intencją jest ochrona przed chorobą. Przy czym nie powinniśmy wątpić, że zamiary Kill Gatesa i jego spółki złożonej z administracji poszczególnych państw świata, tego właśnie dla nas pragną!

Otwartą kwestią pozostaje natomiast dylemat, czy im się te życzenia ziszczą?!

Pozostawiając dylematy filozofom, globaliści ruszyli do akcji w „przodującym państwie świata”. Poniżej tłumaczenie fragmentu artykułu na ten temat.

Biden wydaje federalny zrządzenie nakładające obowiązek „szczepienia”:
>https://healthimpactnews.com/2021/we-are-living-through-the-greatest-scam-and-cover-up-in-human-history-are-you-prepared-for-what-comes-next/:

„W tym tygodniu administracja Bidena zrobiła coś, czego nie zrobił żaden inny prezydent w historii Stanów Zjednoczonych: wydał federalne rozporządzenie wymagające od ludzi otrzymania „szczepionki” jako warunku zatrudnienia. Jego zarządzenie obejmowało pracowników federalnych i prywatne firmy zatrudniające ponad 100 pracowników.

Jednak niektóre korporacyjne organizacje medialne twierdzą, że owo rozporządzenie zawiera pewne wyjątki, nie oparte na zwolnieniach religijnych lub medycznych, ale najwyraźniej oparte na uprzywilejowanym statusie politycznym.

Ponadto sekretarz prasowy Białego Domu przyznał, że rozporządzenie nie dotyczy nielegalnych imigrantów przechodzących przez granicę. Jest więc oczywiste, że nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym i ma wszystko wspólne z zaspokojeniem wymagań globalistów z Wall Street i Wielkiej Farmacji.

Dotychczas przepisy i zarządzenia dotyczące szczepień były kwestią stanową.

Należy zauważyć, że jest to zarządzenie wykonawcze, a nie prawo. Jest wysoce nieprawdopodobne, aby taka ustawa została kiedykolwiek przegłosowana przez Kongres.

Byłoby naiwnością oczekiwać, że zostanie to obalone przez sądy. Niektóre sądy mogą to zrobić, ale Sąd Najwyższy jest pod ścisłą kontrolą korporacyjnych miliarderów i bankierów, którzy faktycznie rządzą tym krajem.

Prawie wszystkie posunięcia związane z COVID-19 były nielegalne.

To, czego jesteśmy dziś świadkami i przez co przechodzimy, jest największym oszustwem w historii ludzkości, które teraz również przekształca się w największą zbrodnię, ponieważ ludzie poszkodowani przez szczepionkę, którzy wzięli eksperymentalne zastrzyki terapii genowej, wypełniają nasze szpitale, podczas gdy rząd i media okłamują amerykańską opinię publiczną i obwiniają za to nieszczepionych.

Ostatnie dane z rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych dotyczących szczepień (VAERS) miał miejsce wczoraj (9.10.21):

Z ograniczonych danych, które CDC jest skłonne ujawnić, obecnie zarejestrowano 14 506 zgonów po szczepieniu COVID-19, co stanowi ponad dwa razy więcej zgonów odnotowanych po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.

Podczas gdy niektórzy ludzie zaczynają się teraz budzić i zdawać sobie sprawę, że cała narracja na temat COVID była oszustwem i że są okłamywani w odniesieniu do rzekomego bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków COVID, większość ludzi najwyraźniej wciąż nie wie o tym, że politycy są marionetkami do realizacji tego programu eugenicznego globalistów.
Jest to kampania eugeniczna mająca na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata i znacznego zmniejszenia światowej populacji, i nie jest to już teoria spiskowa, ponieważ otwarcie opublikowali ten program dla każdego, kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania.

Ale to, co dziś jest szczególnie niepokojące, to to, co się dzieje i co jest planowane dla naszych dzieci. Dzieci w wieku od 12 do 15 lat zostały już zatwierdzone do otrzymywania tych niebezpiecznych zastrzyków terapii genowej.”

Sytuacja ta powoduje coraz większy rozłam pośród poszczególnych stanów. Załączona mapka ukazuje w kolorze czerwonym te spośród nich, które są w opozycji do zarządzenia Bidena.

Niedługi czas pokaże, czy ten krok waszyngtońskiej administracji stanie się przysłowiową kroplą przepełniającą czarę goryczy i spowoduje rozpad USA na poszczególne stany, lub ich grupy.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 23 do “Globaliści wzmagają agresję na Ludzkość”

 1. revers said

  Bill Gates: „Przed końcem pandemii Covid-19 będą jeszcze miliony zgonów”
  PRZEPOWIEDNIA WSPÓŁZAŁOŻYCIELA MICROSOFTU: UMRZEMY Z POWODU PRZECIĄŻENIA SYSTEMÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAJACH BIEDNYCH I ROZWIJAJĄCYCH SIĘ. „MASOWA PRODUKCJA SZCZEPIONKI DO KOŃCA 2021 R
  „Przed końcem pandemii Covid-19 będą jeszcze miliony zgonów”. Taka jest prognoza Billa Gatesa w wywiadzie dla The Economist . Według współzałożyciela firmy Microsoft i filantropa Fundacji Billa i Melindy Gatesów, który przekazał już ponad 350 milionów dolarów na walkę z pandemią, „większość tych zgonów nie byłaby spowodowana chorobą jako taką, ale przeciążeniem systemy opieki zdrowotnej i już zestresowane gospodarki, zwłaszcza w krajach biednych i rozwijających się ”.
  Zdaniem Gatesa, który krytykuje upolitycznienie amerykańskiej odpowiedzi na wirusa, a także rozpowszechnianie teorii spiskowych, „do końca 2021 r. Rozpocznie się masowa produkcja wystarczająco skutecznej szczepionki, która uodporni wystarczającą część ludzkości na blokowanie pandemia. Ale to nie wystarczy: wszyscy musimy wydać miliardy, aby otrzymać szczepionkę, aby uniknąć bilionów szkód, jakie pandemia wyrządza gospodarce.https://www.huffingtonpost.it/amp/entry/bill-gates-ci-saranno-ancora-milioni-di-morti-prima-della-fine-della-pandemia-di-covid-19_it_5f3e0f5dc5b663461580a27f/?fbclid=IwAR0hiS0rkKypdjZ3UO6DQ8AYBxtuxrWteTvI4qPOveKzQAUPL8tPHrT4uYou

  Plandemicznie miliony do piach

 2. Maverick said

  Tutaj fragmencik ZOOM rozmowy jak potrzymywać panikę.

 3. Mają rozmach sku.wisyny.Ciekawe co na to Pan Bóg odpowie?

 4. Olo said

  Ci którzy posłusznie wykonują polecenia anglosyjonu muszą niestety umrzeć, bo przestali być ludźmi, więc lepiej jak ich w ogóle nie będzie. Niech się szczepią i eliminują. W jak największej ilości.

 5. Uhall said

  Wszystkie rzady tak zwane w codzyslowie To pracownicy ;;;swiatowych terorystow (;;;zydow;;;).Ktorzy maca i maca i Beda macic.Bo ich celem jest .;;;;;zapakowanie wszystkich GOIOW SWIATA CALEGO do piekla….Ktore juz dzis mamy;;;(kryzysy=wojny=zatrute powietrze Covidy 19 =trucie ludzi poprzez zmuszanie ich mentalnie Do przyjecia szczepionki Ktora w gruncie rzeczy jest ;;;;Trucizna;;;;.Co trzeba zrobic z tymi H……ami.
  Poprostu USUNAC ICH ;;;;;;;;;;sila;;;;Tu zadne dyskusje polemiki i dialogi Nic nie daja. Gdyz dla nich Spoleczenstwo to ;;;Bydlo;;;;.
  Takze nie Spoleczenstwo powinno byc do eksterminacji;;;,………..Ale banda H…i ;;;;;;;;;;;;;;;Do ODSTRZALU.

  ——
  Po co te bezsensowne średniki wtykane na chybił-trafił w tekst?
  Admin

 6. JanuszT said

  Człowiek tutaj, w Polin, „Uhall”, traktowany jest przez okupantów żydowskich, jak: – ścierwo, odpad, kawałek gów**na, bo pozwoliliśmy sobie na takie traktowanie rdzenni Polacy przez NICH. Braun powiedział prawdę, jak Żyd Żydowi, że będziesz Mordechaj wisiał, ale większego posłuchu tego w polactfu nie odnotowałem. PolacTFU można srać na głowy i splunąć im w pysk, to oni i tak powiedzą, że pada deszcz z… wkładką😳🙄😳.

 7. W lesie nasrał…
  Już to wiecie przecież.

  Centrum Kontroli Chorób (CDC) wew Szatanach Zjeboczonych ujawniło się jako głęboko skorumpowana agencja zdrowia publicznego, której kłamstwa, zniekształcenia, oszustwa, czyli szwyndle doprowadziły do „polityki covidowej”, która z dnia na dzień coraz bardziej dewastuje zdrowie i majątki hamerykanów i poprzez wysyłanie poleceń szczurzymi kanałami do posrańców na całym bożym świecie — rujnuje życie wszystkim ludziom.

  Co najmniej sześciu, a być może dziesięciu lub chyba jeszcze więcej najwyższych użydników CDC to une zarazy.

  Przede wszystkimi je to dyrechtorka CDC Rochelle Walensky, której skandaliczne kłamstwa i szarlataneria medyczna są dobrze udokumentowane. Generuje una ogromne zyski, zwane u unych geszeftamy dla ychnich producentów szczypionek (tak… innych ni ma), jednocześnie dziesiątkując zdrowie ogromnej liczby durniów z gatunku wciąż ludzkiego na calutkim świecie.

  Jak wykazały poprzednie badania lata temu, a nowsze badania ujawniły, wpływ ychniej kóńcepcji Tikkun Olam, „naprawianie świata” może i napędza obłąkańcze i niebezpieczne zachowanie pociotków Neandertalczyka zorganizowanych w różne szczurze klany, w tym to wysrane w ciemnym lesie przez wiadomo kogo CDC.

  https://stateofthenation.co/?p=83625

  Taaak… to je to srajonce po krzakach plemniem.

  A kto dyrechtoruje wew Fajcerze, Asrazenece, Mondernie, Dżonsonie i jeszcze jednym Dżonsonie, nawet wew Spustniku? Że tylko o tych wspomnę. Oczywiście! Brawo wy!

  To je ta una Roszelka, czy jak tam jej naprawdę, zez całkem nowymy zembamy.

 8. Ale dlaczego? said

  Teraz Włochy robią to samo co Biden.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wlochy-wprowadza-wkrotce-obowiazkowa-przepustke-covid-owa-dla-wszystkich-pracownikow

  No cóż, szykuje się konfrontacja albo coś gorszego.

 9. Piskorz said

  re art i spowoduje rozpad USA na poszczególne stany, lub ich grupy.”…Lub stany białych, stany czarnych i stany wąsatych z sombrero na łbie.!!

 10. pamiętający said

  Dokładnie tak samo zmieniali definicję pandemii. Najpierw była to niebezpieczna choroba zakaźna rozprzestrzeniająca się po całym świecie. Z 6 lat temu zmieniono definicję na: choroba zakaźna rozprzestrzeniająca się po całym świecie, a więc nie musiała być niebezpieczna. WHO mogło więc zastosować tę nową definicję do mitycznego cov ida. Jednak okazało się, że nawet ta definicja nie wystarcza, bo korona wirusy są endemiczne i trudno mówić o ich globalnym rozprzestrzenianiu, skoro wszędzie są. Zatem jeszcze raz zmieniono definicję.
  Te zmiany znaczeń są charakterystyczne dla … komunizmu. Stalin był kiedyś nazywany „WIELKIM LINGWISTĄ” bo tak potrafił manipulować znaczeniami. Dzisiaj jednak mamy pandemię Stalinów.

 11. Ale dlaczego? said

  Widziałem wcześniejszy wpis niejakiego Jarka.
  Typowy opłacany troll szczepionkowy.
  I dobrze, że Gospodarz wywala takie szumowiny na zbity pysk 🙂
  Rzygać się chce od tej satanistycznej propagandy.

  Ja osobiście nie dam się zaszprycować czymś, co nie jest szczepionką.
  I nie wiadomo czym jest naprawdę.
  I chyba powoli zacznę rozglądać się za ew. nową pracą…

  Czy to już?
  „I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  Tu jest [potrzebna] mądrość.
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka.
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 12. Greg said

  Re.Ale dlaczego?
  ,,I nie wiadomo czym jest naprawdę”

  WIADOMO !!!

  https://www.bitchute.com/video/DtctpTeYS3PW/

 13. Ale dlaczego? said

  A.D. 12
  Jeszcze nie jestem pewien żadnej wersji.
  Za mało informacji.
  Pewne jest, że nie chodzi o zdrowie ludzi.
  I że szatan istnieje.
  Jak i Bóg.

 14. Ale dlaczego? said

  Panie Greg.
  Film widziałem.
  Lubię kanał Georgina Orwell PL, bo jest tam sporo ciekawych materiałów.
  No i okazuje się, że jest nowy, bardzo ciekawy. Który potwierdza niektóre tezy, warty obejrzenia:
  Jennifer Arcuri o sytuacji w Wielkiej Brytanii(a głównie o Borisie Johnsonie i tego, co się dzieje)
  https://www.bitchute.com/video/4knnfGnEXWW8/

 15. Jack Ravenno said

  @11 ALE DLACZEGO?

  Nie to jeszcze nie już. Nie objawił się antychryst (chyba, że coś mnie ominęło), a to musi się stać najpierw.

 16. Ale dlaczego? said

  Czyli… „za chwilę”?
  😉

 17. Olo said

  Nie odczuwam agresji globalistów, a agresję żydobanderowsko-kaczystowskiej skurwysyneri z reżimu dobrej zmiany. To są moi ciemiężcy. To są okupanci. To są zbrodniarze i kryminaliści.

 18. Marucha said

  Ktoś tu w gajówce napisał – mniej więcej – że dowodem na udział Chin w spisku NWO jest pojawienie się „koronawirusa” właśnie w Chinach.

  Koronawirus nie jest ŻADNYM problemem. Problemem jest tzw. WALKA z nim i wszystko, co ona oznacza: trucie ludzi „szczepionkami”, lockdowny, terror społeczeństwa, represje itd.

  Gdyby nie „walka” z covidem, już dawno byśmy o nim zapomnieli.

 19. JanuszT said

  Choćby za Wołyń naszych bestialsko zamordowanych braci i sióstr, za wpuszczenie do Polski 5. milionów żydobanderowskich s*q*r*wysynów należy im poderżnąć gardła i wypatroszyć ich ścierwa Olo.

 20. revers said

  Dzisiaj znowu ktos popelnil smaobojstwo w Bialym Miasteczku, z protestem przeciwko odmowy, przeciagania leczenia onkologicznego, o czym zatwitowalo RadioZET.

  W przypadku nowotwora zawalila nie tylko tzw ochrona zdrowia, skupiona na robieniu lodow na wirusie c19, ale tez media o czym dali znac komentatorzy takiemu RaiuZet, co to nie jedna kampanie szczepionkowa, pro pandemiczna reklamowal w radiu i na blogach.

  Za to nasz wspanialy transantlatyk Radek S. po 3 szczepionce placebo zadowolony oznamia ze jeszcze chipa gatesa nie otrzymal w szczepionce..

  Wychodzi na to ze i tak wyjdzie na obowiazkowe szczepienia, do obowiazkosci szczepien ma posluzyc ustawa 1449 polaczona z inna ustawa ktora taki obowiazek szczepien przewiduje.

 21. revers said

  Robi sie niebezpiecznie, unych ONZ zarzadal od czlonkow Rady Bezpieczenstwa swiadectw szczepienia.

  Przedstawiciel Rosji skomentowal to odpowiednio …

  https://snanews.de/20210916/russland-impfpflicht-vollversammlung-3605307.html

 22. wanderer said

  No nic, trzeba bedzie zaczac bronic siebie i rodzine i zarzynac ich jak swinie jak wprowadza obowiazek. Trudno, nie chce tego robic, ale jak przyjda po mie nie zawaham sie.
  Do tego ruszy wojna na calego bo ludzie juz nie beda mieli nic do stracenia, tak bedzie we wszystkich krajach i wtedy nastanie kres tych sqrwysynow, pomiotow szatana.

 23. manjur said

  Chiny właśnie tak robiły jako pierwsze. Siłą zabierani ludzi z domu do izolatek na tzw. kwarantannę, wymazy z dцpy itp.
  A koronawirus nie istnieje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: