Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu po słowach do min. Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!”

Posted by Marucha w dniu 2021-09-16 (Czwartek)

Będziesz pan wisiał!powiedział z mównicy sejmowej poseł Konfederacji Grzegorz Braun do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Poseł został wykluczony z obrad.

[I słusznie. Przecież w Polsce nikt za nic nie będzie wisiał – admin]

W czwartek Sejm kontynuuje posiedzenie. Posłowie wysłuchali m.in informacji bieżącej w sprawie stanu wyjątkowego w służbie zdrowia. W trakcie debaty poseł Grzegorz Braun zapowiedział postawienie ministra zdrowia przed Trybunałem Stanu „kiedy Rzeczpospolita wróci z całą swoją mocą i majestatem”.

– Ten akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysięcy zgonach nadmiarowych, będzie też mówił, że o 30 proc. wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami wojennymi – powiedział przedstawiciel Konfederacji.

– Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich, to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylice i spychają ich do dołu z wapnem w Palmirach, czy w Katyniu. To w myśl Kodeksu karnego są ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A oni giną masowo – mówił.

Kiedy posłowi skończył się czas wypowiedzi, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska wyłączyła mu mikrofon. Wtedy Braun zaczął grozić ministrowi Niedzielskiemu. – Będziesz pan wisiał! – mówił.

– Panie pośle jak się pan w sejmie zachowuje, to jest wielki skandal – zareagowała wicemarszałek Kidawa-Błońska i wykluczyła polityka z obrad Sejmu.

/TVP Info/
https://www.magnapolonia.org/grzegorz-braun-wykluczony-z-obrad-sejmu-po-slowach-do-min-niedzielskiego-bedziesz-pan-wisial/

Marszałek Witek składa zawiadomienie do prokuratury na Grzegorza Brauna

„Poseł Grzegorz Braun przekroczył dzisiaj kolejną granicę. Nie ma miejsca na groźby karalne w polskim Parlamencie, ani w całej przestrzeni publicznej; składam zawiadomienie do prokuratury – napisała na twitterze marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

[To nie była, naszym zdaniem, żadna „groźba”, tylko próba dokonania prognozy. – admin]

Posłowie wysłuchali dziś m.in informacji bieżącej w sprawie stanu wyjątkowego w służbie zdrowia. W trakcie debaty poseł Grzegorz Braun zapowiedział postawienie ministra zdrowia przed Trybunałem Stanu „kiedy Rzeczpospolita wróci do z całą swoją mocą i majestatem”, a na koniec powiedział do ministra zdrowia: „Będziesz pan wisiał!”.

https://www.magnapolonia.org/marszalek-witek-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-grzegorza-brauna/

Komentarze 53 do “Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu po słowach do min. Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał!””

 1. Komu nie podoba się wypowiedź G.Brauna niech wyjaśni, jak należy mówić i postępować ze zbrodniarzami – a mamy do czynienia z przestępstwem ludobójstwa funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP na polskim narodzie!!!

 2. DanaLem. said

  Moze kiedys , ¨ministra jednej choroby¨, odwiedzi ¨seryjny samobojca¨….pomarzyc mozna! (a towarzystwo ,niby, zdziwione,tzn. marszalkinie Sejmu)!

 3. Wladca said

  Ten czlowiek jest Tak Samo glupi jak julka w tramwaju,lub sklepie,Co Kaze Ci naciagnac maseczke na nos,jak siostra w szpitalu,jak Lekarz konowal,jak sokista w pociagu,lub policjant na ulicy i t d.
  Ale jest ZLY,ktory do tego doprowadzil,to parszywy narod zydowski(Nie ludzie pojedynczy,ale caly narod w calosci,swiatowe zydostwo.On ukradl Pismo i przywlaszczyl sobie tzw.Jahwe w pismach oraz stworzyl talmud,smierdzaca ksiege przestepstw,z ktora mein kampf Adolfa,to Lektura dla grzecznych dzieci.Adolf w swym szalenstwie tez padl ich ofiara.Tylko geniusz Wladcy moze ich Pokonac,wyrwawszy z ciemnej Nory jakiegos rotshilda albo innego gnoja.Wtedy posypie sie wszystko jak köstlich domina.Cierpliwosci.

 4. bryś said

  braun może zamiast od wieszania, zaczął by od jakichś interpelacji poselskich, pozwów sądowych, badania zgodności ograniczeń z konstytucją? Ma od tego ludzi, roboty kupa, a ten sobie jaja robi? Na co on liczył? Że przyjdzie kat i powiesi?

 5. wanderer said

  Dobrze mu powiedzial. I tak go odjeb..ia i tak. Nigdzie sie nie skryje.
  A wtedy otworze szampana.

 6. Zenon_K said

  No i Braun znowu cos tam powiedzial, ale mu przylozyl!!!

  Zrobil to bo mial taki rozkaz.

  Jaki bedzie tego wynik : jak zwykle zero czyli nic.

  Chyba, ze tym razem chodzi o wypromowanie Gregorza B. by go wzniesc na poziom jego przodka Bronka G.

 7. Aaron Blumblemblaum said

  Uwolnić Brunona K !

 8. Andzia said

  re: 4
  A Bryś przynajmniej od sprawdzenia interpelacji Brauna: https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=RLISTAINT&NrKadencji=9&Nrl=34&Typ=INT&Czyb=T

 9. Andzia said

  Wczoraj za to zgodnie linią Niedzielskiego poseł PSL, niejaki Klimczak zjechał rząd za słabe „wyszczepianie” Polaków oraz brak kontroli niewyszczepionych. Żalił się, że nikt nie żądał od niego papieru (a powinien) jako dowodu szczepienia.Pochwalił kolegę Kamysza za list do Episkopatu w tej sprawie, zganił policję za brak reakcji na przezwiska w Karpaczu. Przzeciwników tego spędu nazwał anyszczepionkowcami, bo przezywali przecież zaszczepionych. Ciekawe co w większym stopniu zadziałało na Klimczaka: preparat czy argument finansowy,

 10. wanderer said

  Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem. Brawo Panie Braun. Miliony to odslucha, wreszcie lawina przyspieszy.

 11. Kar said

  Braun, brawo dla jego cywilnej odwagi. Wiecej Braunow mniej tej komuszej postsalinowskiej stechlizny-zakagancowanej sejmowej zarazy.

  Te babuchy-pacynki, skorumpowane-lewackie wydry (marszalki) wyleca z hukiem wspanialym kwiecistym lobem niczym mozdzierzowy pocisk na powietrze swieze. Juz wkrotce. , juz niedlugo

 12. kasik said

  MK TV o szmatach z Konfederacji pod skrzydłami pisu i trollu braunie

 13. kologa said

  braun to projekt dla głupich gojów. to tylko cyrk za którym nic nie idzie tak jak inne gadowskie realu24 itd

  Gdzie yude Macierewicz nie może, tam yude Brauna pośle…

 14. bryś said

  Andzia – jak na środki i ludzi jakimi dysponuje konfederacja to wszystko??? Paręset osób w prawie 2 lata tyle tylko wydało z siebie?

  Jak by co, ja mogę za kierowcę.

 15. revers said

  Mocne

 16. Wiedzący said

  ,,Kasik said
  2021-09-16 (Czwartek) @ 20:11:43
  MK TV o szmatach z Konfederacji pod skrzydłami pisu i trollu braunie…”
  1:11Ani garnitur 3-5-10-io rzędowy nie jest strojem Narodu Polskiego.
  Garnitur to ubranie robocze The City of London Corporation.

 17. zen said

  Kimkolwiek jest Konfederacja, gdyż nie do końca nazywa sprawy po imienu, ale mówi o problemach o których milczą pozostali „nasi herosi”.
  W polityce mogę podważyć wszystko, słowa większości ludzi są jak wiatr. Sejm dzisiaj to klub dyskusyjny z możliwością głosowania, ale decyzje zapadają w lożach Synów Przymierza

  https://gloria.tv/post/MJdJMyMFWNFB1HQbPN2E4kGPN

 18. Andzia said

  re:14
  Braun to nie cała Konfederacja. Interpelacje składają posłowie osobiście a nie w imieniu partii, czy ugrupowań. I jakie paręset osób, tam jest jedenaście osób. Jeśli Bryś odnosi to to do wyborców konfederacji, to co to jest paręset wobec milionów?
  Braun osobiście został ukarany przez prezydium knesejmu (Witek, Czarzasty, Gosiewska, Kiawa-Błońska, Terlecki, Zgorzelski)karą obniżenia o połowę uposażenia poselskiego przez 6 m-cy i pozbawienia diety poselskiej w całości na 6 m-cy. Pies z kulawą nogą nie stanie w jego obronie a przeciwnicy w internetach jeszcze mu d…obrobią.
  Taki kurdupel, który formalnie ustawia na stołkach i rządzi ma święty spokój i wszelkie możliwe apanaże. Nikt nie widzi związku kurdupli z tym, co dzieje się w Polsce. Sondażownie dają nawet duże poparcie moravieckim, niedzielskim, dudom.

 19. karlik said

  Ja zauważyłem , że pan Braun powiedział te słowa, gdy został mu wyłączony mikrofon, Niejako po czasie i nie publicznie. Stosując skojarzenia sportowe, niejako po gongu. Czyli był cios , ale po czasie i nie powinien się liczyć.

 20. brys said

  Andzia.

  Sami sobie kampanie zrobili? W 11? I sami podejmują wszystkie decyzje przy głosowaniach? Ryczałt na biuro poselskie – 17 000. Można z 3 osoby zatrudnić. Czyli mamy już 44 osoby. Do tego wolentariusze, ludzie którzy chcą się dorobić, pomóc, wypromować – mnóstwo. Do tego ludzie ukarani mandatami – za szmaty na ryjach, na sanepidy, kwarantany i inne – jeszcze więcej ludzi. Czyli z tych mnóstwa ludzi niech kazdy kogoś pozwie, konkretnego urzędnika, konkretną decyzję – oczywiście można robić kopiuj wklej w podobnych sprawach, i to wszystko razy 700 dni – to jaki wynik wyjdzie?

  Jak ja prosty człowiek tak to ogarniam, to co konkretnego zrobili moi PRZEDSTAWICIELE przez 2 lata? Bez jaj.

 21. bryś said

  Andzia.

  Sami sobie kampanie zrobili? W 11? I sami podejmują wszystkie decyzje przy głosowaniach? Ryczałt na biuro poselskie – 17 000. Można z 3 osoby zatrudnić. Czyli mamy już 44 osoby. Do tego wolentariusze, ludzie którzy chcą się dorobić, pomóc, wypromować – mnóstwo. Do tego ludzie ukarani mandatami – za szmaty na ryjach, na sanepidy, kwarantany i inne – jeszcze więcej ludzi. Czyli z tych mnóstwa ludzi niech kazdy kogoś pozwie, konkretnego urzędnika, konkretną decyzję – oczywiście można robić kopiuj wklej w podobnych sprawach, i to wszystko razy 700 dni – to jaki wynik wyjdzie?

  Jak ja prosty człowiek tak to ogarniam, to co konkretnego zrobili moi PRZEDSTAWICIELE przez 2 lata? Bez jaj.

 22. bryś said

  I uprzedzając standardowy argument: a co ty zrobieś? Wiąże koniec z końcem, a i tak zawsze mówię, w miarę moich możliwości mogę za kierowcę.

 23. bryś said

  I jescze ma dostęp do mediów, kontakty – ludzie poszkodowani sami by się do niego zgłaszali – wystarczy że ogłosił by tylko taki pomysł, inicjatywę i sądze że nawt potem przez 2 sekundy by sobie nie musiał tym głowy zawracać, mnóstwo osób chciało by przy nim pracować.

 24. bryś said

  W pewnym momencie Janusz Korwin-Mikke odpowiedział drugiemu gościowi programu, Dariuszowi Klimaczkowi (PSL). – Pan powiedział, że (Grzegorz Braun – red.) użył błędnego zdania. Błędne będzie takie, jeżeli w ciągu pięciu lat wielce czcigodny pan minister nie będzie powieszony – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

  Jeszcze drugi najuszanowańszy obrońca Polski i Polaków sie znalazł. Przecież to najzwyklejsza w świecie prowokacja. Maja tyle legalnych jeszcze możliwości pomocy poszkodowanym, ale nie. Lepiej błyszczeć, i zgywać wariata. Komu w ten sposób naprawdę pomagają?

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-janusz-korwin-mikke-grzegorz-braun-nie-grozil-ministrowi-zdr,nId,5487990

 25. JanuszT said

  Rozprowadzajcie ten filmik spod 12 i 13 Kasik i Kologi, gdzie tylko się da. Gościu na nim obnaża hipokryzję onuc żydowskich spod Konfederacji „RP”. Braun będzie wieszał Mordechaja Niedzielskiego w kneSSejmie polińskim, a jak wyjdą na miasto to wytrąbią razem gorzałę i będą dalej głosować razem dalej przeciw rdzennym Polakom, a nie poliniakom.

 26. JanuszT said

  Re 17: zen

  I cóż z tego, że te onuce konfederackie mówią i mówią o sprawach, co niby nikt ich nie porusza, jak zaś głosują tak samo jak pozostała żydokomuna kneSSetsejmowa, bo mają dobrze. Nie widzę tu żadnego związku. Absolutnie!

 27. Zenon_K said

  Marcin Bustowski : Konfederacja wentylu je środowiska. To wentyle. Widać to po poparci stanu wyjątkowego i davos

 28. bryś said

  Andzia – w sejmie zaczyna się debata nad 600 stronami projektów PODATKOWYCH. Że niby taki poseł nauczyciel, reżyser, scenarzysta, czy lekarz samodzielnie to ogarnia? Kto zmajstrował te 600 stron, zbadał zgodność ze wcześniejszymi ustawami, rozporządzeniami, czy cholera wie czym tam jeszcze? Kto wymyślił te wszystkie przepisy, ograniczenia, nowelizacjie? Tam jest na prawdę od cholery ludzi potrzebnych do pracy. I to nie głupich.Myśli Pani ż że scenarzysta publicysta Braun sam to wszystko ogarnia?

 29. bryś said

  O proszę. Da się? Da! Konfederacja: Reagujemy na bezprawne działania sanepidu!

  Jeszcze 7000 takich spraw łącznie z pociągnieciem do odpowiedzialności szmat które to wprowadzają:

 30. Zenon_K said

  Ten Winnicki to ten specjalista od miedzi. Przed oddaniem polskich zloz rud miedzi (prawie za darmo) oswiadczyl, ze miedz nie ma przyszlosci na rynku swiatowym. Kim jest ten przyglup, jakie ma wyksztalcenie, czy gdziekolwiek kiedys pracowal?
  Podobnie jest z innymi : Braun rezyser (no to ma kwalifikacje do teatrzyku szkolnego), Bosak – tez zero aboslutne (bez wykszlacenia, bez jakiegokolwiek doswiadzcenia zawodowgo).

  Sa tez b. nedznymi aktorami jako politycy. Ich stekanie i cedzenie slow warate sa podkresielenia.

  Wszelkie rekordy w tej dziedzinie bije Braun : stekacz, bujacz, kiwacz.

  Dziwne to czyzby mysleli innaczej niz my, Polacy. Miszkam od 40-lat poza Polska i mowie o wiele plynniej (a zona nie jest Polka i w domu nie mowimy po polsku), naturalniej niz ta cala banda razem wzieta.

  Jesli ktos nie kuma o czym pisze to prosze sobie posluchac sposob mowienia Polaka np. Slawomira Zakrzewskiego ze stekaniem powyzej wymienionych.

 31. Marucha said

  Re 30:
  To fakt. Dukanie po polsku to cecha b. wielu polskojęzycznych polityków.

 32. I*** said

  (30) Braun w szczególności „celebruje” słowa! W ten sposób można gadać godzinami… :)))

 33. Kar said

  @32

  – wygodniej jest nie celebrowac lub czekac na objawienie laski panskiej z nieba..lub alternatywnie „ciagnac” druta na granicy ..(wg Michalkiewicza)

 34. MatkaPolka said

  WSPÓŁCZEŚNI POLITYCY
  Podejmują i głoszą taką narracje – wirus grypy jest niebezpieczny i śmiertelny – jest zagrożeniem dla świata i ludzkości, jedynym ratunkiem są szczepionki.
  Zupełnie pomijają realia i fakty – Sezonowa grypa lub przeziębienie to niemal stan normalny – ludzie przechodzą grypę (katar, przeziębienie) i zdrowieją; wzmacniają system odpornościowy. System odpornościowy człowieka jest najlepszym lekarstwem – 99% zdrowieje – 1% może mieć powikłania – uleczalne.
  Żadne szczepionki nie są potrzebne – są skuteczne lekarstwa na grypę,

  Odwrotnie – to tzw. „szczepionki” mRNA są śmiercionośne. Bill Gates mówi otwarcie – chce wymordować 20% populacji właśnie szczepionkami. 7,5 mld : 5 = 1,5 mld

  POLITYCY, którzy forsują „szczepionki” – zmuszają ludzi do szczepionek – wprowadzają restrykcje, ograniczenia, prześladują „myślących inaczej”, zamykają szpitale, zamykają ekonomie, rujnuja kraj i ludzi… SĄ MORDERCAMI – realizują agendę DEPOPULACJI – skierowaną na swoje własne społeczeństwa – swoich wyborców, swoich obywateli.
  Nie robią tego za darmo, są opłacani – przez BigPharma i przez tych z Davos – którzy planują redukcję populacji To morderstwo z premedytacją –

  Wideo animacja – Wideo animacja – jak tworzą się zatory (blood clots) po otrzymaniu szczepionki

  How mRNA Vaccine Affects Cells: Dr. Charles Hoffe
  https://concernedamericandad.com/2021/08/21/how-mrna-vaccine-affects-cells-dr-charles-hoffe/

  CDC admits that “fully vaccinated” Americans are super-spreaders carrying deadly variants and high viral loads

  Amerykańskie Centrum do Kontroli I Zapobiegania Chorób Zakaźnych
  W pełni zaszczepieni są najlepszymi roznosicielami śmiertelnych wirusów

  https://newstarget.com/2021-08-01-cdc-vaccinated-superspreaders-carrying-deadly-variants-virus.html

  It is official: The biggest public health threat right now are “fully vaccinated” people, whom the U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) now warns are super-spreaders polluting society with Wuhan coronavirus (Covid-19) “variants

 35. MatkaPolka said

  Sezonowa grypa lub przeziębienie to niemal stan normalny – nikt z tego nigdy nie robił paniki, ani pandemii. Są i były tradycyjne lekarstwa; teraz nawet znaleźli nawet lekarstwa, – stare i sprawdzone i te nowe, które pomagają leczyć grypę.
  Żadne szczepionki nie są potrzebne – są skuteczne lekarstwa na grypę, a z reguły nawet w ogóle lekarstwa nie są potrzebne.
  Owszem, bywa tak, że czasami u niektórych grypa ma ostrzejszy przebieg – lub powikłania, ale wg. mnie to bardzo mały procent przypadków. Każda choroba, nie tylko grypa, może mieć ostrzejszy przebieg i powikłania.

  Tak więc – kto wymyślił pandemie, kto wymyślił szczepionki na wirusa grypy, – wg. mnie nie ma to najmniejszego sensu – wirus zawsze mutuje w ciągu ok. 3 miesięcy to już inny wirus.

  Może istnieje inny wirus – ten modyfikowany w laboratorium, i który jest niebezpieczny i śmiertelny – ale w tym przypadku mamy doczynienia z zupełnie innym zagadnieniem – z bronią biologiczną skierowaną na cywilne społeczeństwo w celu zabijania – ograniczania populacji – bo ponoć jest za dużo ludzi na świecie.

  To chora idea psychopaty Kill Gates’a, który otwarcie mowi o konieczności redukcji populacji, czyli wymordowania ok. 20% ludzi 7,5 mld : 5 = 1,5 mld – tyle ludzi na planecie Ziemia chce wymordować szczepionkami psychopata Gates.

  Wszyskie przypadki kwalifikują sie na śledztwo – i wysunięcie poważnych oskarżeń przeciw rządowi – przygotowanie do takich procesów prowadzi np. Reiner Fuellmich przygotowanie procesu Norymberga 2.0 – Zbrodnie przeciw ludzkości

  Wszyscy politycy uwierzyli w to, że grypa jest niebezpieczna i zabija i jedynym zbawieniem jest szczepienie – ZBAWIENIE PRZEZ SZCZEPINIE – to jakaś nowa religia.

  Takie przekonania głoszą wszyscy politycy wszystkich partii od lewa do prawa – tu w Polsce ( i na świecie)
  Co może być przyczyną głoszenia takich glupot – o epidemi śmiertelnego wirusa i konieczności zwalczania epidemi śmiertelną szczepionką – Głupota czy Przekupstwo

  Obie przyczyny dyskwalifikują tych polityków – polityk nie może być głupi, polityk nie może być przekupny.
  Polityk reprezentant wyborcy powinien bronić wyborcę, swój naród, swój kraj,swoich ludzi, ich interes, ich bezpieczeństwo.

  Politycy postępują odwrotnie – wprowadzają „reżym sanitarny” (bez najmniejszych podstaw medycznych i naukowych – nie słuchają i tłumią głosy ekspertów),rujnują kraj i gospodarkę, występują przeciwko – narodowi, wyborcom, ludziom ich interesowi i ich bezpieczeństwu.
  Niszczą kraj i przekonują, że to dla dobra kraju i obywateli – to aroganckie kłamstwo
  Reprezentują interesy jakichś sił zewnętrznych, dla wiekszości nieznanych, sprzeczny z interesem społecznym – wyborców i ludzi, państwa i kraju; niszczą ekonomię, odbierają podstawowe wolności i prawa obywatelskie .. i można tą litanię konynuować, społeczeństwo jest eksploatowane (przymusem szczepionek i testów). Skandal goni skandal, bzdura goni bzdurę.

 36. MatkaPolka said

  DLA KRYTYKÓW GRZEGORZA BRAUNA

  Zróbcie tyle co Braun. Jeśli uważacie, że robi to źle – ZRÓBCIE LEPIEJ

 37. bryś said

  Ktos jest stolarzem, ktoś hydraulikiem, ktoś uczy matematyki! On jest k….wa posłem (politykiem) i bierze kase za to co OBIECAŁ!!!!! Rozliczaj mnie z mojej pracy jak musisz. Jak spieprze komuś np. szafe to co? Pokaż Pan że umiesz lepiej?

 38. bryś said

  Ma narzędzia, immunitet, radców, doradców, współpracowników, kumpli z klubu, pokazują go w mediach – ma dastęp do informacji, z tym że ze mną żaden profesor nie będzie gadał, więc co ja niby mam zrobić lepiej? Kiedy? Gdzie? Z kim? Przecież to oni administrują tym krajem, nie ja?

 39. I*** said

  (33) Co, konkretnie (namacalnie), zwojował poseł Braun?
  Poza lansowaniem swojej osoby (jako „opozycjonisty”, „Polaka” etc.) i bezproduktywnym gadaniem (z jakim namaszczeniem), czyli udziałem w teatrzyku politycznym dla etnicznych Polaków… :)))

 40. Kar said

  @39

  ..a co Wasc moglbys „zwojowac” zaproponowac bedac w jego butach.., ale tak szczerze i od serca ?

  1 vs 460, reszta to totally useless stinky shit. Lacznie z tym starym super przeostroznym capem Mikke.

  i w ogole, Co mozna zwojowac solo… Jego grupowe kumple rozpierzchly sie w poplochu w obawie utraty gnata z panskiego stolu..

  kwoka-marszalek yidd ma bacznie na caloksztalt sprawy..Ma pod lapami na pulpicie do przyciskania te czarodziejskie guziki do ktorych zostala upowazniona z racji odpowiednich genow

 41. bryś said

  Kar – ja coś wymyśliłem we wpisie 20 na przykład. Znaczy się nie wiem czy wyśliłem, czy gdzies mi wpadło w oko. Nikt z nich nie jest sam, a przynajmniej nie musi, a jak się nie nadaje do liderowania czy do organizowania, nich poprze kogoś takiego i odda mu mandat.

 42. JerzyS said

  Poseł Braun nie groził Niedzielskiemu.

  Gdyby powiedział : Niedzielski powieszę cię kanalio ”

  To byłaby groźba i jednocześnie pomówienie
  i aby tak powiedzieć, musiałby mieć wyrok niezawisłego sąd
  ( sędziów którzy nie zawiśli)
  wyrok
  „Niedzielski , to kanalia”!

  Poseł Braun, tylko prorokował, a prorokować może każdy.

  Prorokowanie nie jest karalne!

  Po czasie okaże się czy proroctwo się sprawdziło.

  Nikt nie wie co zrobi INS – Instytucja Nieznanych Sprawców.

  Czy Niedzielskiego powiesi, czy utopi?

 43. Weterynarz said

  @Bryś Powinieneś się zaszczepić. Przeciw wściekliźnie.

 44. cjtjfdced said

  To teraz wejdźcie tu:

  https://m.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/2177880505851881/?refsrc=deprecated&_rdr

  i przeczytajcie całość.

 45. Maverick said

  W wolnym i suwerennym kraju obywatele mają prawo do sądów obywatelskich i osądzać zbrodniarzy jak Niedzielski czy Szumowski, nie pomijając Morawieckiego czy Dudę. To chyba że ta demokracja to fikcja a rządzą nami masońskie gangi podstawiane do nas zniewalania. Jakoś nie mają takiego daru przekonywania obcych polityków gdy ci pomawiają nas o roszczenia. Błońskiej też by się przydał sąd obywatelski.

 46. Maverick said

  Polska za szczekanie na Rosję dostaje to na co zasługuje, I teraz będzie atakowana na cztery fronty.
  1. USA Biden już powiedział że Polską rządzą thugs. I potraktował Dudziana jak wsze na spotkaniu w Brukselii.
  2, Dudzian w swojej paranoji i nieuleczalnej psychozie z powodu Północnego Potoku nie osiągnął nic i Polacy będą płacić 660 dolarów za tonę gazu USA gdy Niemcy zapłacą mniej niż 250 dolcy. A niby taki zatroskany klimatem ten Dudzian banderowski Ukrainiec. Przy każdej okazji pomawia Rosję swoimi urojeniami, co jest cechą każego bezdusznego chazara. Z tego powodu naruszył protokół dyplomatyczny i nie spotkał się z Makrelą on jej good bye tour.

  3 Z powodu plucia na Rosję i rzucania jej kłód pod nogi, Rosjanie zaczną nas także obwiniać za holocaust i rozpętanie wojny, Bo niszczenie pomników jest elementem prowokacji. Wspieranie zamachu na Białorusii, rewolucji na Ukrainie, czy wspieranie napadu na Osetię poprzez Gruzję przyjdzie cena zapłaty.

  4, Front jest najważniejszy bo może kosztować nas rozbiory albo upadek państwa a co gorsza wieczne zniewolenie rzydziaskimi roszczeniami. Wszyscy wasale Izraela jak sępy przystąpią do nas pomawiania.
  Co już w USA czynił nie tylko Trump i Pimpeo, a teraz Bilken i Biden stawiają to jako główny cel, który pomoże mu odbudować u syjonistów powoli upadająca Amerykę bo przecież w końcu oni kontrolują media i nie tylko społecznościowe, ale wszystkie a także FED.

 47. Maverick said

  Ciekawy link: nawrócony żyd obnaża plany lucyferianów.

  Aby uruchomić te plany konieczne będzie zmuszenie Polaków do zapłacenia za to i o to chodzi w tych roszczeniach aby Izraela stał siedzibą NWO i rządów Lucyfera.

  https://iconnectfx.com/view/37c8b3ae-2318-ec11-9969-0050568299de?mcvalc=en

 48. Lily said

  P.Braun zakladajac partie,dostal sie do koryta.
  CZY nie lepiej sprawdzac JAK GLOSUJE?.
  CZY czyny ida za slowami?. D.m.J.Nie.W.

 49. Milan said

  Widzę, że sporo rzydków w przebraniu polskich patriotów tu się pojawiło, żeby opluwać jedynego tak naprawdę opozycyjnego posła. Nie zawszemi po drodze z Braunem, ale szacunek dla niego za to, co robi.

 50. JanuszT said

  36. MatkaPolka

  Co zrobił Grzegorz Braun? A nic nie zrobił i nic nie zrobi dla rdzennej Polski. To kolejny zadaniowiec systemu po 1989r. Głosuje tak samo jak nierząd p i s… z d y, choćby za oddaniem obcym polskich złóż miedzi i srebra, gdzie dwa te surowce są strategicznymi metalami, wykorzystywanymi w produkcji przemysłowej. Są to metale bardzo opłacalne w wydobyciu, ich rudy. Braun głosował także za stanem wyjątkowym. Jest przeciwny Rosji i Białorusi i ich sąsiedzkich relacji z rdzenną Polską. Jego zagrywka z Mordechajem Niedzielskim jest propagandowa, obliczona na poklask, pijarowa niźli rzeczywiście potępiająca tego żydowskiego zbrodniarza. Można by od Brauna zdziałać o wiele więcej, gdyby nie ta polińska, totalitarna ustawa wyborcza, tak skonstruowana, żebyśmy MY z ulicy nie mogli się przebić do tej władzy rzeczywistej, wykonawczej; to jest prawnie usankcjonowane dla partiokracji z progiem wyborczym od 5% wzwyż, żeby się tam dostać do kneSSejmu (jeszcze) i tej wydmuszki sejmowej bis – senatu, a następnie, żeby móc stworzyć rząd i rozdawać karty na prawo i lewo.

 51. Andzia said

  re: Bryś
  Masz swojego posła z miejsca, gdzie mieszkasz. Jeśli chcesz na coś wpływać w polityce, zaczynaj od siebie. Zawracaj mu głowę wraz z rodziną i kumplami, żeby ruszył 4 litery i wreszcie zajął się waszymi sprawami jak należy. Ktoś tam u was pewnie chodzi na wybory?Szwagrów wybieracie? Bo wygląda na to, że w knesejmie najlepiej jest nie wychylać się. Niech szwagry demokratycznie i bez niepotrzebnego rozgłosu przyjmują, co im podsuną. A jak nie głosujesz to zrób chociaż akcję przed wyborami, aby inni też nie brali udziału. W ramach swoich możliwości też możesz coś zrobić. Pan Bóg nie będzie ciebie rozliczał z grzechów Brauna ale własnych. Ja widzę dużą dysproporcję w bezpardonowej krytyce posła, który posłem jest w pierwszej kadencji, stara się coś robić i za to obrywa. Żaden „zawodowy” poseł przez 30 lat żerujący na Polakach jak dosłowny pasożyt tyle po łbe nie dostał..Nawet sobie Brysiu nie zdajesz sprawy z tego, czyje łapska zacierają się z uciechy na takie reakcje.

 52. Carlos said

  Matka Polka -nie bron Brauna , bo od poczatku jego kariery ,wiedzialem ,kim jest. Robi zadyme wokol siebie i w ten sposob dostal sie do sejmu. Przedtem wystepujac z zydowka Stankiewicz na wroclawskim Rynku , rozpowiadajac ze Putin stracil samolot z prezydentem wszystkich zydow. Karierowicz , zyd udajacy Polaka. Quj z nim. I z Konfederacja tez. Jak zwykle po dostaniu sie na gorke, robia szum ,nic nie dajacy. Pisalem do nich w sprawie laczenia emerytur i…cisza. A sami wyskoczyli z tym tematem w kuluarach Sejmu dla poklasku. Nic ,NIC nie zrobia ,bo sa tak samo systemowcami jak POPIS

 53. Boydar said

  Niedzielskiemu (nie tylko jemu) kiedyś będą tawiać pomniki. Dzięki jego/ich wysiłkom aktorskim przynajmniej dziesięć milionów popaprańców przekwalifikowało się na zombiewyszczepieńców. A że przy okazji trochę Polaków ubogich na rozumie ? Się mówi trudno, na wojnie jak to wojnie, straty być muszą, czasem w ludziach, czasem w sprzęcie. Tym razem najcenniejsi (mądrzejsi od innych) nie zginęli, w przeciwieństwie do większości historycznych „przypadków”. Cała akcja jest, moim zdaniem, perfekcyjna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: