Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Marek o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Piskorz o Kto wygrał Bitwę Warszaws…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Izrael wciąż domaga się zmiany polskiego prawa

Posted by Marucha w dniu 2021-09-16 (Czwartek)

Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie ustaje w staraniach dotyczących wycofania się naszego kraju z nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego. Tel Awiw oczekuje więc od Warszawy zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym. Tymczasem zmiany w prawie przegłosowane przez Sejm w czerwcu właśnie weszły w życie.

Nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego rozpoczęła nowy kryzys w relacjach Polski z państwem syjonistycznym. Przewiduje ona bowiem, że po upływie 30 lat od wydania decyzji administracyjnej niemożliwe będzie postępowanie w celu jej zakwestionowania.

W ten sposób umorzone zostaną głównie sprawy związane z mieniem bezspadkowym i decyzjami o wywłaszczeniach podjętymi w czasach komunistycznych.

Zmiany prawne przyjęte w czerwcu przez polski parlament wywołały wściekłą relację izraelskiego rządu i tamtejszych polityków. Składały się na nie standardowe oskarżenia o współudział Polaków w Holokauście, nie wspominając już o rzekomo zakorzenionym w naszym kraju „antysemityzmie”. Na radykalne wypowiedzi pozwalał sobie zwłaszcza syjonistyczny minister spraw zagranicznych, Jair Lapid.

Kierowany przez niego resort nie ustaje zresztą w staraniach na rzecz wycofania się polskiego rządu ze wspomnianej nowelizacji. Rzecznik syjonistycznego MSZ, Lior Haiat, w rozmowie z Onetem przyznał, że Warszawa i Tel Awiw nie zamierzają zmieniać swojego dotychczasowego stanowiska. Izrael utrzymuje więc swoje dotychczasowe twierdzenia o „negatywnym efekcie dla ocalałych z Holokaustu i ich rodzin”.

Według Haiata, powinno jednak powstać rozwiązanie, które „pozwoli ocalałym z Holokaustu, do bycia uprawnionymi do swojej pamięci, do bycia powiązanymi z życiem, które wiedli w Polsce przed czasami Holokaustu”. Jednoznacznie potwierdza on jednak, że syjoniści oczekują po prostu wycofania zmian w Kodeksie postępowania administracyjnego.

Na razie nie ma jednak na co liczyć. Nowela właśnie weszła bowiem w życie. W ten sposób kończy się choćby niepewność mieszkańców wielu nieruchomości, którzy z powodu poszukiwań ich spadkobierców nie wiedzieli jak długo będą jeszcze mogli je użytkować.

Na podstawie: rmf24.pl, onet.pl.

Zobacz również:

http://autonom.pl

Nie wiem, po jaką cholerę utrzymujemy stosunki dyplomatyczne z bandyckim i łajdackim państwem Izrael. Co one nam dają?
Admin

Komentarzy 7 do “Izrael wciąż domaga się zmiany polskiego prawa”

 1. pokrzywa said

  Ale polski rząd wcześniej czy później z Izraelem ‚na lewo’ się dogada i wypłaci Izraelowi stosowne i uzgodnione po kryjomu odszkodowanie. Jestem tego pewien. Więc w kogo nowelizacja kpa uderzy de facto w Polaków, potomków dawnych właścicieli. Na reprywatyzacji skorzystali wyłącznie oszuści i politycy. Taka fałszywa reprywatyzacja trwała kilka lat do czasu aż ci którzy mieli skorzystać – skorzystali. A na przykład warszawiakom można zaproponować mirabelki i miskę ryżu. Nowelizacja kpa to przykład haniebnego manipulowania prawem. Złamano podstawowe zasady prawa jak choćby zasadę, że prawo nie działa wstecz, złamano konstytucję niby chroniącą własnośc wszystkich obywateli itd. iid.

 2. Andzia said

  To jest tzw. bicie piany celem pokazania obłudnych do granic pisiorów jako partii broniącej polskich interesów przed bezprawnymi żądaniami Żydów. Tutaj obszernie wyjaśnia to mec.Modzelewska.https://www.youtube.com/watch?v=HCH7pH1hTRE
  Grzanie przez merdia wypowiedzi osób trzecich zainteresowanych wyłudzeniami ma za zadanie podkreślanie, że pisory tego okrężnie nie robią, aktualność żądań.

  ———-
  Nie każde poparcie akurat jednego wybranego tematu musi oznaczać „bicie piany celem pokazania obłudnych do granic pisiorów jako partii broniącej polskich interesów”
  Admin

 3. JADAM said

  Ad 2) W.Sz.Pani Andzia.
  Swięta prawda , Sz. Pani. Ta „ustawka” ma na celu wyłuskanie majątków , które onegdaj należały do Polaków . Starozakonne
  cały czas sobie radzą . Przykładem jest sprawa ” majątku pożydowskiego” w Krakowie . Żeby to ruszyć jest potrzebny organizator
  pokroju Pana Banasia , a nie młodzież ( porobili kariery na warsiawce , i koniec ).
  Z majątku własnego i nadań królewskich postała Ordynacja Zamoyskich ( prawie 200 000 ha gruntów , z lasami oraz infrastrukturą.) Gdyby nie mieli napletków ,- w try miga dostaliby wszystko z powrotem , i to jeszcze z odszkodowaniami .
  A tu zong – na majątku Maurycego mógł normalnie egzystować w Paryżu Komitet Narodowy Polski Ignacego Paderewskiego
  i Romana Dmowskiego , – i w finale ,to za Jego pracą „Ojca Chrzestnego” – powstała na Kongresie Wersalskim II Rzeczpospolita.
  Wszyscy wiedzą o reformie Grabskiego – „uzdrowienia ” waluty Polskiej , po wymianie Marki na Złotówkę.
  A KTO WIE , – ŻE TO Z A M O Y S K I ZASTAWIŁ CAŁY SWÓJ MAJĄTEK , NA POKRYCIE WPROWADZANEJ WALUTY ???
  Za to dzisiaj ma ostatnie „dziękuję” . Trzydzieści lat temu dostał z powrotem tyle , co dziś mają setki Polskich farmerów –
  – kilkaset ha . I to NA TERAZ WSZYSTKO .
  Ile ludzi (Polaków), poza rodziną Zamoyskich tak , lub w podobny sposób zostało załatwionych , – najpierw przez czerwonych w
  ’44=’45 a potem przez nowych czerwonych („liberałów „) w ’89- ’92 ?

 4. zen said

  „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym” – ten najwyższy to chyba Lucyfer bo owocem działania żydowskiego jest śmierć i destrukcja świata kosztem nieżydów – widać to po tym jak ukradli ziemię Palestyńczykom mordując ich – to tylko współczesna powojenna obserwacja. Grunt im się pali pod stopami, nawet wody brak tym wyznawcom innego boga, dlatago szukaja żywiciela.
  Biblijny Bóg dał zasady Hebrajczykom jak mają traktować obcego przybysza, Żyd, czyli fałszywy Izraelita, nie pomoże nikomu, to ludzie naszprycowani talmudyczną nienawiścia tak jak Niemcy nazizmem – objaw tej piekielnej nienawiści wypali Chrystus, ponieważ ten świat spłonie w ogniu z powodu min.GMO, czyli hybrydyzacji organizmów, które stworzył Bóg.

  Dziwne jest to, że tak nienawidzą tego Dobrego Bożego Człowieka, bowiem dla zdecydowanej większości ludzi ten Człowiek to marzenie o spokoju, braterstwie, przyjaźni i pojednaniu, a dlaczego nie dla nich? – nawet niektórzy ateiści akceptują człowieczeństwo Chrystusa.

  Żyda kupisz za pieniądze, właściwie większość ludzi, i wbrew temu co mówi pani „profesor” (co drugi żyd to profesor, tylko z inteligencją gorzej, patrz; Sikorski po „Oxfordzie” oraz ranking polskich uczelni), to ich duch jest chory, chciwość żydowska na dobra materialne pokazuje, że to im kończą im się marzenie o potędze w chwili śmierci, ponieważ to są dzieci innego boga, tylko tu i teraz mogą sie realizować, goniąc za mamoną za wszelką cenę, nie oglądając się na opinie o sobie. Oni sa inną rasą, sami o tym mówią, pośrednio przyznając się do pochodzenia szatańskiego. Pamietajmy – ojcem kłamstwa jest diabeł, a na tym święcie nawet kalendarz kłamie.

  „Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata, w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. Wiemy jak dominować masy. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo proletariatu. Wszelka własność prywatna stanie się własnością książat Izraela – do nich należeć będzie bogactwo całej ziemi. W ten sposób zrealizujemy obietnicę Talmudu, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata
  – Baruch Levy do Karola Marksa.
  Tak wygląda diabelska megalomania – stawianie się na równi z Mesjaszem znaczy bezwzględną śmierć, ale zaślepieni kłamstwami swojego guru i chwilowym powodzeniem, nie widzą drogi na zatracenie.
  „Gromadźcie skarby w niebie, gdzie mól i rdza nie zżera”

  „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy” – Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla za terroryzm. Gdzie ten „bóg” Begin teraz jest, w niebie szatana?

  ttp://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Wywiad-z-H-W-Rosenthalem-z-1976-r-opublikowany-przez-C-H-Weismana-w-1992r-Jakimi-sposobami-Zydzi-zdobywaja-wladze-nad-swiatem-389

 5. gnago said

  O to może przywrócimy majątki zabrane po powstaniu listopadowym, styczniowym.

 6. JADAM said

  Ad 5) Sz. P. Gnago .
  Włości Zamoyskich , Tarnowskich , czy Ostrowskich nawet podczas okupacji hitlerowskiej nie były przejęte , tylko opodatkowane na rzecz Berlina . Marzenia lenina spełniły się najpierw w ’44 , a ostatni etap zakończyła warsiawka z
  ul. wiejskiej kilka dni temu .
  A z tymi zagrabionymi majątkami rodzin powstańców , to talmudyści wyślą niedobitki ( lwia część wylądowała na Syberii ,
  w Chinach itd ) do Cara Wszechrosji , lub Keizera w Berlinie po odszkodowania.

 7. ella said

  oni już nie raz dostali odszkodowania raz w erze bidnej Polski kiedy brakowało na sznurek do snopowiązałek,

  a każdy Polak zaś miał g… i po równo

  Polska wypłaciła wysokie odszkodowanie dla obywateli pochodzenia rzymskiego

  w tym dla Stanów Zjednoczonych 40 mln dolarów amerykańskich w 20 ratach, tzw. umowy indemnizacyjne,

  przy czym od tego czasu kurs się zdewaluował ileśtam razy toteż kiedyś były to kwoty może i do 10 x większe niż dzisiaj nominalnie,

  do tego za ową wypłatą nie poszły zmiany we wpisach w hipotekach i księgach wieczystych, czego zapewne czosnkowi sobie skrupulatnie dopilnowali, tradycyjnie już obsiadając sznurki pociągające w tym resorcie czy to w legislacji gdzie diabeł tkwi w szczegółach a nie w butnym chlapaniu hasłami na prawo i lewo,

  więc czosnkowi raz wtedy wzięli
  ( w sumie bezprawnie, skoro pojęcie mienia bezspadkowego – czyli po osobach, których majątek w braku spadkobierców przechodzi na Skarb Państwa było absurdalne tak samo jak i dzisiaj )

  i jednocześnie sobie zagwarantowali brakiem w/w zmian, że następna generacja znów się upasie na tym samym numerze „odzyskując” mienie w drodze pozwów indywidualnych, wskazując na treść tych wpisów wiszących w KW od czasów przedwojennych

  never edning story można rzec,

  w tym czasie wartość odbudowanych kamienic i gruntów skoczyła w górę jak ciśnienie starej babie, że się naprawdę to stało opłacalne

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: