Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Marek o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kowidianizm przybiera postać religijnej nienawiści

Posted by Marucha w dniu 2021-09-16 (Czwartek)

Przegląd stron internetowych pokazuje, że rośnie histeryczna nienawiść wobec niezaszczepionych. Oto kilka przykładów z zagranicy, bo póki co, nie wiadomo jak długo, nasza chata z kraja.

Brytyjski rząd kiedyś określił „paszporty szczepionkowe” jako teorię spiskową, a teraz twierdzi, że każdy będzie musiał świadectwo szczepienia, aby mógł żyć. Brytyjczycy będą musieli je mieć przy wstępie do nocnych klubów, przedsiębiorstw, itd.

Minister od szczepień Nadhim Zahawi planuje zmusić do szczepień ludzi, którzy zechcą się bawić. Przedsiębiorcom, którzy nie podporządkują się nakazowi grozi zamknięcie. Zahawi zamierza kontrolować, czy przy drzwiach będą sprawdzane paszporty szczepionkowe. „Ponieważ są dowody, które wam przedkładamy, chcemy zapobiec, aby przemysł nie musiał przejść na strategię typu (otwarte-zamknięte) i sprawnie do końca września zaszczepić wszystkie osoby powyżej 18 lat dwoma dawkami szczepionki” – powiedział Zahawi podający się za naukowca.

„Jedno, czegoś my się nauczyli to to, że w wielkich skupiskach ludzi, czy w zamkniętych przestrzeniach, wirus ma tendencję szybkiego wzrostu i rozszerzania”. Już w styczniu na „Twitterze” Zahawi napisał, że brytyjska władza „nie planuje wprowadzenia paszportów szczepionkowych”, co określił jako „dyskryminację”. Na pytanie, czy dotrzyma tego przyrzeczenia Zahawi potwierdził, że tak.

Wielka Brytania idzie tą samą drogą co Francja, która niedawno wprowadziła ściślejszy system szczepionkowych paszportów, wymagający dowodu szczepienia nawet w przypadku drobnych zakupów w sklepie spożywczym. Podobno brytyjska władza wycofuje się z tego projektu, nie wiemy jednak, czy naprawdę, czy ty tylko „przegrupowanie” taktyczne.

Przeciwko rozporządzeniu wydanemu przez Emmanuela Macrona jako sposobu „zrównania krzywej” tzw. „wariantu delta” wystąpiło tysiące ludzi w wielu miastach Francji.

W USA kilka miast z Nowym Jorkiem i Nowym Orleanem na czele również wprowadziło wymóg dokumentów potwierdzających iniekcję przy wstępie do niektórych firm. Powstaje dwustopniowa społeczność apartheidu między „w pełni zaszczepionymi” a „niezaszczepionymi”, z różnymi prawami.

Fundacja ds. Wolności Elektronicznej (EFF) opublikowała obszerny artykuł, w którym opisuje serie „błędnych kroków” rządu jako „złą drogę”, a „może to się jeszcze pogorszyć”, jeśli ludzie na to pozwolą. „(…) wymuszenie takich systemów na świecie zablokuje setki milionów ludzi, którzy nie będą w stanie uzyskać wizy lub nawet podróżować” – zauważa fundacja. „Te nowe systemy powstałe na zaufaniu, będą automatycznie dyskwalifikować ludzi, którzy cierpieli skutki szczepień, prowadzących do groźnych następstw na wiele lat naprzód”.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest, aby mieszkańcy całego świata przeciwstawili się z całą mocą tej tyranii. Lekarskim faszystom nie przejdą ich plany z paszportami szczepień, dopóki im, My Ludzie, powiemy wprost: NIE. Niech zostanie co jest. „Opór jest konieczny!” – napisał jeden z komentatorów w „The Epoch Times”. „Przeciwstawcie się tyranii”.

Student z uniwersytetu Rutgers twierdzi, że zabrania mu się uczestnictwa na wirtualnych kursach, bo nie jest zaszczepiony. Logan Hollar wstąpił w 2020 roku na uniwersytet Rutgers, gdzie pierwszy rok wirtualnej nauki zaliczył ze swego domu w Sandyston w hrabstwie Sussex, odległego o ponad 70 mil od kampusu w New Brunswicku. W tym roku zdecydował się zapisać na wszystkie wirtualne kursy. Szczepionki przeciw COVID nie przyjął i przyjąć nie chce. „Nie jestem w wiekowej grupie ryzyka. Jestem zdrowy i ćwiczę. Szczepionka COVID nie jest mi potrzebna” – powiedział 22-letni Hollar. „Jeżeli ktoś chce się szczepić, to mi nie przeszkadza, ale nie uważam, abym był zmuszony do tego”.

Latem zeszłego roku Rutgers jako pierwszy uniwersytet w kraju zarządził szczepienia studentów na wszystkich swoich kampusach, ale nie wymagał tego dla studentów online. Dlatego 6 sierpnia Hollar zgłosił się na studia. Wypełnił stosowny kwestionariusz o szczepieniu zaznaczając, że jego to nie dotyczy i uznał sprawę za zakończoną. Okazało się, że tak to nie jest.

27 sierpnia chciał przez komputer zapłacić czesne, ale jego e-mail wrócił z informacją, że jego konto zostało zablokowane. Zadzwonił na uniwersytecką gorącą linię i dowiedział się, że musi się zaszczepić. Kilkakrotnie próbował dowiedzieć się, dlaczego musi to robić, mimo że nie jest na kampusie i ktoś mu poradził, aby zwrócił się z wnioskiem o potraktowanie go jako wyjątku, co też zrobił. Po kilku dniach oczekiwania na odpowiedź ponownie zadzwonił i dowiedział się, że zdecydowano, że nie będzie udzielony wyjątek nikomu, kto się o to zwrócił po 23 sierpnia, chociaż wcześniej termin upływał 27 sierpnia.

Premier australijskiego stanu Victoria Dan Andrews oznajmił, że dotychczasowe sankcje przeciw koronawirusa Wuhan (Covid-19) już nie wystarczają dla „delta wariantu“. Teraz „niezaszczepieni” będą musieli zostać zamknięci/odizolowani od reszty społeczeństwa. Andrews, który przed kilkoma tygodniami kłamał, że w australijskiej kanalizacji znajdują się chińskie bakterie, w swoim wystąpieniu zaproponował, aby odmawiający zaszczepienia byli uznani za obywateli drugiej kategorii. „Abyśmy obronili system zdrowotny musimy wszystkich zamknąć” – powiedział o dodał, że nie będzie bezpieczne otworzyć społeczeństwo dopóki ludzie, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą mogli dowolnie przemieszczać się po kraju. „Tymczasem zamknęliśmy wszystko i wszystkich. Znajdujemy się w sytuacji gdy… będziemy ZAMYKAĆ tylko ludzi, którzy są niezaszczepieni”.

Kowidianizm powoli staje się religią z jednej, a rewolucją z drugiej strony, co wcale nie jest niczym nowym – rewolucje religijne bywały i wcześniej wcale nierzadko. Religia musi mieć: dogmaty, swoisty język, święte miejsca, święte teksty, kałanów, świątynie, mit założycielski, heretyków i zasięg globalny.

Kowidianizm większość tych cech ma. Ma dogmaty, znosi ogólne, obowiązujące dotąd ludzkie wartości, ma zasięg globalny, ma mit założycielski jako wydarzenie wyjątkowe w historii, gorszym niż czarna śmierć w średniowieczu, czy grypa hiszpanka. Ma też drogę zbawienia poprzez szczepionki. Ma ofiary, bardziej wirtualne niż rzeczywiste, ma też heretyków. Niewierzący, lub heretyk, powinien zostać napiętnowany, oczerniony, stracić dobrą reputację, pracę majątek, a nawet fizycznie eksterminowany.

Są nawet kapłani. Na funkcję „ papieża” pretenduje Anthony Fauci, ale nie jest to przesądzone. U nas konkurencja jest spora, prym wiedzie prof. Horban, z prof. Simonem, a wtórują mu pretendenci drobniejszego płazu, nie jest więc jeszcze rozstrzygnięte kto w naszym bantustanie zostanie kapłanem, kto arcykapłanem, kto prorokiem, a kto prorokiem mniejszym,.

Podsumowując ten wątek: ta zlaicyzowana religia państwowa odnosi się do przeznaczenia. Znosi ofiarę Chrystusa stawiając życie ludzkie jako najwyższą wartość. Rewolucja ma również charakter doktrynalny, w tym przypadku taki sam. Nie znosi sprzeciwu i nie przewiduje dyskusji na temat założeń, w związku z własna działalnością. Również ma charakter globalny i jest najazdem zewnętrznym, tajemnym.

Celem głównym rewolucji jest przejęcie środków usług i produkcji, oraz zmianę stosunków własnościowych i utworzenie taniej siły roboczej. Żeby jednak cele te osiągnąć musi sięgnąć wprost do dyktatury, co się niniejszym dzieje.

Jak widzimy, kowidianizm, jako nowa świecka religia oraz rewolucja, wszystkie te kryteria spełnia.

Co z tego wynika dla nas?

Nie jest wiadomo, czy ścieżką tyranii pójdą inne kraje. Bo nie chodzi już tylko o profity Wielkiej Farmacji, co jest na pierwszym miejscu, ale o coś jeszcze innego. Widać jakąś palącą potrzebę, aby to świństwo w nas wstrzyknąć za jakąkolwiek cenę i w jak najkrótszym czasie, bo inaczej będzie źle. Grają va bank i wiedzą to.

Jeszcze nigdy w historii cywilizacji nie był wykonany tak brutalny atak na wszystkich ludzi na świecie. Będzie to wymagało ogromnej odwagi i zdecydowania, ale może przynajmniej niektórym z nas uda się pozostać czystym. Ci inni grają o Nagrodę Darwina. A gdy to zrozumieją, będzie za późno. Bóg z nami, spokój, rozwaga i odwaga.

Autorstwo: Marek Mróz
Źródło: NEon24.pl
https://wolnemedia.net/

Komentarzy 19 do “Kowidianizm przybiera postać religijnej nienawiści”

 1. JADAM said

  ” Wielka Brytania idzie tą samą drogą co Francja, która niedawno wprowadziła ściślejszy system szczepionkowych paszportów, wymagający dowodu szczepienia nawet w przypadku drobnych zakupów w sklepie spożywczym. ” Informacja cokolwiek trefna .
  W wiele letnich weekend’ów Londyńczycy wielokrotnie gromadząc się gromko „pozdrawiali” rozczochranego premiera. Od kilku
  miesięcy są otwarte puby, – i każdy wie , że tam jest forum polityczne , a nie w BBC tv. Żabojady borykają się makaronem , ale
  gościu ma wybory , – i może spłynąć , a władzę przejmie M-me Le Pen. Londyn wprowadzając „książeczki/certyfikaty ” doprowadzi do ultrabardaku . Wystarczy , że reszta Europy patrzy na każde potknięcie Angoli.
  Tą propagandę widać w PL . ” Puste pólki , drożyzna itd. , Prawie jak pod koniec Gierka”. A tymczasem NIC . Wszystko wraca do
  normy . Nikt z brukselki nie każe jeżdzić prawą stroną , nikt nie pier…i o pedałach i lesbach ,zoo – ,czy nekrofilach . Jest wreszcie
  NORMALNIE (w sklepach jest to co potrzeba , NHS funkcjonuje , straszenie hiper/ultrainflacją nie istnieje , i nikt nie opowiada
  o podwyżce cen gazu , czy prądu o 30% – 50%. )

 2. wanderer said

  „Jeszcze nigdy w historii cywilizacji nie był wykonany tak brutalny atak na wszystkich ludzi na świecie.”

  Tak to prawda. Jeszcze nigdy w historii cywilizacji une nie czuly sie tak dobrze, rozbestwione i poza kontrola.

 3. wanderer said

  1 Jadam.

  Potwierdzam.

  Co prawda ogol tepych ludzi sam ochoczo nosi szmaty na pyskach ale nie ma zadnego przymusu. Chce zaznaczyc ze jeszcze nikt z mojej rodziny ani ja od poczatku tego szalenstwa nie byl zmuszony czy tylko poproszony o zalozenie szmaty. Nigdy i nigdzie. Co nie znaczy nie widzimy powagi sytuacji i nie jestesmy tym wiecej niz poirytowani. Ale jak narazie dobry Bog obchodzi sie z nami laskawie.

 4. Boydar said

  „… celem głównym rewolucji jest …” – artykuł

  Jeszcze się nie zdarzyło aby jakakolwiek dotychczas rewolucja dała poznać publice swoje główne cele. I ta teraz też nie da. Się dopiero okaże.

 5. ? said

  Chyba są jakieś inne regiony w Polsce z inmymi ludźmi. Naoglądałem się awantur i interwencji policji pod sklepami, na dworcach, w przychodni bo ktoś tam się stawiał nie chcąc zakładać namordnika.
  Może na Podkarpaciu albo na Podhalu jest inna mentalność albo w Białymstoku? Albo na małej wsi? Bo zabór pruski to już pod batem jest na maksa.

  ——
  W górach, w odciętych od świata przysiółkach…
  Admin

 6. wanderer said

  re ?

  Szkocja.

 7. Jarek said

  „Szmaty na pyskach”? „Szmaty” to jeszcze rozumiem, ale czym różnią się twarze ludzi noszących maski i tych nienoszących. Raczej niczym, a zatem te drugie również wypadałoby nazywać pyskami.

  A na tym blogu szykanuje się raczej niezaszczepionych.

  Ps. Ja się zaszczepiłem. Pewnie wielu z Was również, ale się nie przyznacie, bo jakoś trzeba nadskakiwać dziadkowi ze Szwecji.

 8. bóbr said

  Wg znajomych z Australii zachodnie wybrzeże Australii jest wolne od obostrzeń sanitarnych.

  No to jak to jest z tym terrorem sanitarnym? Są jacyś (inni) Australijczycy „na Gajówce”?

 9. Maverick said

  Targalski już umiera od lucyferiańskiej szczepionki, ten komuch jak Judasz judził do wojen, a teraz Bóg oddziela ziarno od plew jak Tarczyński.

 10. Olo said

  Żydobanderowiec targalski zdycha? Jest co prawda piątek przed południem, ale warto to uczcić kieliszkiem szampana.

 11. Marucha said

  Re 9
  Ale o modlitwę (do kogo?) proszą…

 12. Wanderer said

  „A na tym blogu szykanuje sie raczej niezaszczepionych”

  A ten tu chyba stracil orientacje?

 13. Kar said

  jarek/7

  – znaczy sie (z calym szacunkiem, Jarek) dales porzadnie doopy na calej linii..bos namaszczony szczepan…, i jestes workiem strachu w samym sobie czekajac na wyrok

 14. Marucha said

  Re 7:
  Panie Jarek, szczep Pan się nawet dziesięć razy. Będzie mniej dupków na świecie :-).
  Dla pewności załóż Pan trzy maseczki na dupę

  PS: „czym różnią się twarze ludzi noszących maski i tych nienoszących.”
  Tym się różnią, że ci drudzy mają mózg, a ci pierwsi gówno rzadkie.

 15. Syriusz said

  Mieszkam w QLD, blisko Bundaberg. Na moim terenie niemal wszystko bez zmian, jakoby swirusa nie bylo. Nie odczuwamy zadnych ograniczen ale tam na dole to maja przeje..ne. Ale tam rzadziciele to ponoc ‚gorole’. Chociaz u nas tez gorolka rzadzi ale klimat cieplejszy to nie moga tak chlostac tubylcow ale w Brisbane musza nosic namordniki w sklepach.
  Pozdrawiam

 16. JerzyS said

  „Ci którzy czytają książki,
  zawsze będą rządzić tymi
  co oglądają telewizje.”

  „Kochaj książki, a będziesz w kontakcie z wielkimi ludźmi przeszłości.
  Ty będziesz mówił do nich, a oni do Ciebie.
  Usłyszą Cię, a Ty usłyszysz Ich i będziesz z tego czerpał wielką przyjemność”.
  – św. Bernardyn

  „Kto kontroluje przeszłość kontroluje przyszłość:
  kto kontroluje teraźniejszość kontroluje przeszłość.” George Orwell

  „Dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni.
  A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować,
  musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji.”
  – Niccolo Machiavelli

  „Bóg szanuje twoją głupotę.
  I tworzy dla ciebie świat na twoją miarę.”

  …być może jest to dowód na rzetelność powyższego twierdzenia i
  właśnie otwiera się ten świat na tę skromną miarę i mam się
  powinność ustosunkować. A może i nie…

  „Są dwa sposoby w jakie człowiek może dać się ogłupić.
  Pierwszy to uwierzyć w rzeczy nieprawdziwe.
  Drugi, to nie wierzyć w prawdziwe.

  Ogłupianie to wielka i doniosła sztuka (nauka?), którą zajmuje
  się od zawsze nieskończona liczba wysoko kształconych demagogów.
  Za szczególnym nasileniem pracuje się nad tym od kilkudziesięciu
  lat. Aktualnie doszło do sytuacji, że ogół populacji zatracił
  nawet zrozumienie oryginalnego znaczenia podstawowych pojęć i na
  pytanie o definicję odpowiadamy jakimś emocjonalnym bełkotem,
  udając że wiemy o co chodzi, bo jakżesz nie, no co ty sobie
  wyobrażasz!

  „Bóg szanuje twoją głupotę.
  I tworzy dla ciebie świat na twoją miarę.”

  Narodowcami nazywamy ludzi, KTÓRZY ŻYJĄ DLA POLSKI I POLAKÓW.
  Tym się różnią od unych, KTÓRZY ŻYJĄ Z POLSKI I POLAKÓW.

  „Są dwa sposoby w jakie człowiek może dać się ogłupić.
  Pierwszy to uwierzyć w rzeczy nieprawdziwe.
  Drugi, to nie wierzyć w prawdziwe.

 17. Voodoosch said

  Też potwierdzam, że w UK (poza Londynem) od paru miesięcy jest (w miarę) normalnie. Nikt w pracy nie wymaga szczypawek i jak na razie nikt o tym nie wspomina. Do pubów, klubów, restauracji wchodzi się bez okazywania czegokolwiek. Przyklejone są wszędzie „kiu ar” kody, które powinno się piknąć przez aplikację w telefonie ale nikt tego nie wymaga. Głupie Bryty same pikają, a później zdziwieni, że prześledzeni lądują na samoizolacji.
  Są plusy mieszkania w kompletnie ogłupiałym społeczeństwie.
  Jakby chcieli wszystkich uszczypnąć to nie widzę co stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć, że ta szczypawka jest obowiązkowa.

 18. Powokator said

  Nie wiem za wiele o p. Targalskim i co on tam narobił, ale skoro proszą o modlitwę, to chrześcijanin _powinien_ się pomodlić.

 19. revers said

  re8

  australijki pisza, ze australia jako calosc wrocila do koloni karnej

  australia nie ma podpisanej karty praw czlekow, tak ze mozna robic co sie chce tam z ludzmi.

  I faktycznie niektore obrazki z australi, pokazuja ze prlowskie zomo to bylo przedszkole w zamordyzmie w porownaniu z australijskimi oprawcami.

  A ta pozatym une cchca australie przeciwko chinom ustawic, nagle Francja traci kotrakt na budowe lodzi atomowych, czasc amerykanow z Afganistanu laaduje w Australii.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: