Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  mate29 o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Półpolacy
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  Boydar o Półpolacy
  Carlos o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Młodzi Brytyjczycy wezmą leki blokujące dojrzewanie bez zgody rodziców

Posted by Marucha w dniu 2021-09-17 (Piątek)

Sąd Apelacyjny w Wielkiej Brytanii uchylił decyzję Sądu Najwyższego sprzed kilku miesięcy, dotyczącą podawania nieletnim leków hamujących proces dojrzewania. Teraz młodzi Brytyjczycy będą mogli brać je bez zgody rodziców, bo dotychczasowe rozwiązania prawne miały ograniczać prawa dzieci i młodzieży „transpłciowej”.

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii zdecydował w swoim orzeczeniu z grudnia ubiegłego roku, że nieletni poniżej 16. roku życia nie są wystarczająco dojrzałe, aby podejmować samemu decyzję o zmianie swojej płci.

Tym samym w każdym podobnym przypadku kliniki przeprowadzające podobne zabiegi musiały wpierw uzyskać zgodę sądu na dokonanie terapii.

Tamte orzeczenie zostało jednak zakwestionowane przez Sąd Apelacyjny, pozytywnie rozpatrując skargę wniesioną przez jedyną placówkę medyczną w Wielkiej Brytanii zajmującą się zmianą płci u dzieci. Sędziowie uznali, że to lekarze powinni podejmować decyzję, czy konkretna osoba jest na tyle świadoma, żeby móc podjąć decyzję o przyjmowaniu leków blokujących dojrzewanie. W ten sposób utorowano drogę do przeprowadzenia terapii zmiany płci u nastolatków bez pytania o zgodę ich rodziców.

Grupy reprezentujące mniejszości seksualne twierdziły, że ubiegłoroczna decyzja Sądu Najwyższego „stawia w kłopotliwej sytuacji pacjentów, rodziców i lekarzy”. Ponadto miała ona ograniczać prawa dzieci i młodzieży „transpłciowej” do równego traktowania.

Leki blokujące proces dojrzewania podawane są osobom poniżej 18 roku życia. Otrzymują je osoby mające „dysforię płciową”, a więc nie mogące zdecydować się jaką tak naprawdę posiadają płeć. Naukowcy nie ustalili dotychczas jakie długoterminowe skutki dla zdrowia ma zażywanie podobnych leków.

Na podstawie: dailymail.co.uk.
http://autonom.pl/

Komentarzy 6 do “Młodzi Brytyjczycy wezmą leki blokujące dojrzewanie bez zgody rodziców”

 1. Ramirez said

  Nie zdajemy sobie sprawy ze skali masakrowania dzieci przez lewakoidalnych. W latach do 2008 w UK było takich przypadków poniżej 80 rocznie. Po dziesięciu latach prania mózgów małolatów przez lewackich aktywistów liczba popaprańców niewiedzących co im wyrosło wzrosła do ok. 2600. No, jak widać, gdy lewaki wezmą w obroty dostatecznie małe dziecko, mogą ulepić z niego w zasadzie wszystko. Nawet małpkę kucająca z radości na myśl o kastracji. Ale to drobiazg, jak wykazały badania DaliResearch, 16% „europejczyków” 14-29 lat deklaruje że nie jest hetero. Częściej KOBIETY. A jak wiadomo, nieheteroseksualne kobiety mają 2% tyle dzieci niż te normalnie. Przerabianie białych europejczyków na odpad historii idzie pełną parą.
  PS. Nie zapominajmy, że ta patologia w małym stopniu dotyczy ludność pochodzenia azjatyckiego i afrykańskiego. A tych jest już 20% w młodej populacji przed 30-stką.

 2. Anteas said

  za moich czasów dysforię płciową się leczyło. Ojciec brał pasa i dysforia przechodziła jak ręką odjął.
  Jak psycholog weźmie w obroty dziecko, to mu wszystko wmówi, z tego widać że tego Wielka Brytania nie jest normalnym krajem, bo w normalnym kraju psychologami ozdabia się szubienice.

  _________________

  Ja nie mam dzieci i miał nie będę, bo musiał bym być sadystą żeby kazać żyć swojemu dziecku na takim świecie.

 3. Voodoosch said

  Ad Anteas,

  Możesz Pan wychować wojownika.

 4. Dinozaur said

  Hmmm… Dinozaur ( postać , jak sama nazwa wskazuje , mocno starożytna ), pamięta dobrze pewne państwo starożytnej Grecji zajmujące się głównie produkcją wojowników opartą na odgórnie propagowanych homoseksualiźmie i eutanazji ( co nam to przypomina ?).
  Jakie były jednak tego rezultaty ?
  Pisze Lucius Cassius Dio:
  AD 200 ciągnął Septimus Severus przez Ateny na wojnę przeciwko Partom ( dzisiaj Kurdowie ).
  Przyszło mu do głowy zabrać ze sobą przynajmniej symboliczny oddział Spartan – legendarnych gierojów. Udał się do Sparty i zastał tam tylko kilkuset mieszkańców kompletnie zdegenerowanych, ani jeden z nich nie nadawał się do służby wojskowej.

 5. NC said

  „Leki blokujące proces dojrzewania podawane są osobom poniżej 18 roku życia. Otrzymują je osoby mające „dysforię płciową”, a więc nie mogące zdecydować się jaką tak naprawdę posiadają płeć.”

  To nie są moim zdaniem leki, tylko preparaty. Sądzę też, że taką młodzież należy zostawić w spokoju.

 6. zorard said

  Zauważcie, że to dotyczy głównie *białych* dzieci. To jest kampania przeciwko białej rasie, na wszystkich frontach, prowadzona przez Ydów. Sprawdźcie kto wymyślił te wszystkie ‚transgendery’ i kto je propaguje w mediach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: