Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Marek o Jak Łukaszenka walczy z p…
  JanuszT o Wolne tematy (71 – …
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  walerianda o Jak Łukaszenka walczy z p…
  prostopopolsku o Jak Łukaszenka walczy z p…
  revers o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  mate29 o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Półpolacy
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Poznaj swojego chochoła, czyli jak system zrobił z ciebie kukłę

Posted by Marucha w dniu 2021-09-17 (Piątek)

(Nie)rząd kocha Cię i chce, abyś był bezpieczny i zdrowy. Chce nawet ułatwić ci płacenie podatków, grzywien, mandatów i kosztów sądowy. W jaki sposób? Musisz poznać swojego „Chochoła”. Urodził się tego samego dnia, co Ty i wygląda jak Ty, mieszka w twoim domu, ale Ty nigdy nie wiedziałeś, że istnieje! Płacisz nawet jego mandaty za parkowanie lub podatki!

Z każdego aktu urodzenia tworzona jest „osobowość prawna” lub „fikcja prawna” z rozszerzeniem, to samo imię, aby zmylić staruszkę, myśląc, że to Ty!

Więc istnieje człowiek z krwi i kości – Ty i papier – Ty, czyli twój Chochoł.

Więc kiedy wydaje się, że mówią urzędnicy rządowi, urzędnicy sądowi lub policja, mówią zrozumiałym językiem polskim lub angielskim?

Nie, nie mówią. Używają języka prawniczego, zaprojektowanego tak, abyś zgadzał się na ustne i pisemne umowy, nawet o tym nie wiedząc.

Wszystko zaczerpnięte w przypadku języka angielskiego ze słownika Blacka.

Na przykład, gdy powie policja: „czy rozumiesz?”, Odpowiesz „tak”. I tak naprawdę mówią, ale to nie jest test na IQ, oni pytają: „czy uznajesz naszą władzę”, jeśli powiedziałeś „tak”, to właśnie utworzyłeś ustną umowę z nimi.

Czy wiesz, że za każdym razem, gdy rejestrujesz, przekazujesz tytuł osobie, którą posiadasz, zarejestrować to wy…? [Nie rozumiem tego zdania – admin]

Zgadza się! Za każdym razem, gdy coś rejestrujesz rządowym urzędzie: telewizor, urodziny dziecka, zakup ziemi, konia czy samochód lub cokolwiek innego, zakładają, że Ty uważasz, że należy to do nich!

Zarejestrowałeś swój samochód – wspaniale!

Teraz jesteś zarejestrowanym „opiekunem”, jeśli nie zapłacisz podatków za twój „Chochoł”, oni tobie coś zabiorą, samochód lub co innego.

Wychodzisz za mąż, żenisz się, to miło, musisz zarejestrować ten związek, dostarczając odpis aktu urodzenia.

Teraz mogą zacząć proces od nowa, za chwilę, gdy pojawi się dziecko, pobiegniesz po akt urodzenia i stworzysz nowego Chochoła dla swojego maleństwa.

Twoje dziecko jest pod Twoją opieką, ale nie należy do ciebie, to oni zachowują się jak właściciel i nakazują, co, kiedy masz robić z ich własnością: akt urodzenia, numer pesel, szczepienia, przedszkole, zerówka, szkoła podstawowa, legitymacja szkolna. Wszystko wykonałeś?

Dobrze, bo kiedy rządowi się nie spodoba to, co robisz, lub twoje metody, np. dasz klapsa lub głośno, publicznie go zrugasz, mogą ci odebrać dziecko I znajdą innego opiekuna.

Czyż to nie wspaniała opieka?

Więc kiedy junior dorośnie, będzie mógł generować dochód tak jak ty, co najmniej przez 40 lat.

Kiedy dostaniesz rachunek, zostanie on wysłany do ciebie, ale należy do twojego Chochoła, nie do ciebie.

Dlatego rachunki, Grzywny, wezwania zaczynają się od Pan / Pani / Państwo, niekiedy zobaczysz swoje nazwisko WIELKIMI LITERAMI jak na nagrobku to dlatego, bo twój Chochoł po prostu nigdy nie żył, bo to sztucznie stworzona Słomiana Kukła, a tak głupia kartka Papieru, którą mógłbyś nawet zrozumieć, była stworzona wcześniej.

Kiedy idziesz do sądu, reprezentujesz swojego Chochoła. Więc Ty, naturalny żywy człowiek, bierzesz na siebie wszystkie koszty, opłaty, podatki, Grzywny związane z twoim awatarem.

Człowiek nie musi im płacić, ale zawarłeś umowę z sądem, występując w imieniu osobowości prawnej – Chochoła. Rząd wiedział, że to zrobisz, jesteś zmieszany?

Nie martw się, rząd nie chcę, żebyś wiedział; gdybyś wiedział, przestałbyś płacić takie rzeczy, jak podatek dochodowy czy opłaty parkingowe.

Ponieważ kiedy idziesz do sądu, reprezentujesz Chochoła, a ty jesteś żywym naturalnym człowiekiem z krwi i kości.

Twój Chochoł lub „osobowość prawna” to kartka papieru stworzona na podstawie innej kartki – twojego aktu urodzenia, a Ty myślisz, że to ty, głupi Jasiu.

Sztuczna „osoba” prawna to martwy podmiot.

Jest to legalna fikcja „Persona” w „teatrze handlu” i podlega zagranicznej jurysdykcji morskiej Administracji, międzynarodowemu „Prawo Morza”.

W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie, rodzisz się w swojej suwerennej posiadłości ciała, umysł i duszę.

Jako świadomy mężczyzna lub kobieta mieszkasz w suwerennej jurysdykcji prawa zwyczajowego, zgodnie z krajowym „prawem kraju”.

„Prawo powszechne” jest zgodne z „prawem naturalnym”, żywe systemem „prawa lub sprawiedliwości”, który uważamy za wspólny dla wszystkich ludzi i wywodzący się raczej z natury, niż z reguł społecznych.

W „prawie naturalnym” wszyscy ludzie rodzą się równi i obdarzeni niezbywalnymi prawami.

Twoja suwerena jurysdykcja, w tym wrodzone niezbywalne prawa, nie mogą zostać Ci odebrane bez twojej w pełni świadomy i dobrowolnej zgody!

„Osoby” prawne, „aktorzy” dla zarejestrowanych rządów, banku w i wszystkich podmiotów korporacyjnych muszą zawierać umowy z nimi „podmiotami” prawnymi w celu wydobycia ich „energii komercyjnej”.

Ci prawni „aktorzy” zakładają, że „działasz” również w „roli osoby prawnej” w handlu „fikcją prawniczą”, dlatego starają się o „wykonanie umowy”.

ZAWSZE chcą, aby NAZWA i często data utworzenia „osoby prawnej” ustanowiły „łącznika”, tworząc „umowę adhezyjną”.

POTRZEBUJĄ „OSOBY”, ponieważ nie ma absolutnie żadnego sposobu, aby zawrzeć umowę bezpośrednio z żyjącym mężczyzną lub kobietą.

Potrzebują mężczyzny lub kobiety, aby ZGODZIĆ SIĘ NA PRZYJĘCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI W SPRAWIE „OSOBA”, nieświadomie lub świadomie, czyli POŁĄCZENIE.

Źródło: Książka „Jesteś człowiekiem nie osobą” by Ar_jan,

Książkę tą możesz zamówić pod tym linkiem:
>https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/

https://www.odkrywamyzakryte.com/

Komentarze 3 do “Poznaj swojego chochoła, czyli jak system zrobił z ciebie kukłę”

 1. Anteas said

  Eee…
  Czy ktoś może mi powiedzieć o czym jest… o co w tym chodzi?

 2. mosze agitentow said

  Dlatego dobrze jest otworzyć korporację a samemu zniknąć.

 3. Raynold said

  Wow, takie wywrotowe rzeczy u Maruchy 🙂 Przecie nad obowiązującym wszystkich prawem morskim czuwa trzy światowe korporacje: London of City (odpowiedzialny za finanse światowe), Waszyngton City (odpowiedzialny za wojny, spiski) i Watykan City (odpowiedziany za naukę, sztukę, religje ) i nadzorujący pozostałych.

  ————
  Pan tu całkiem nowy z tym swoim zdumieniem?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: