Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Piskorz o Kto wygrał Bitwę Warszaws…
  Maverick o Dwie Ameryki
  UZA o Kaczyński – fałszywy kate…
  Andzia o Gotowana na twardo globalistyc…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Nadmiarowe zgony

Posted by Marucha w dniu 2021-09-19 (Niedziela)

Termin ten – ludobójstwo – został stworzony przez polskiego prawnika pochodzenia żydowskiego Rafała Łemkina. Dzięki jego staraniom Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło w grudniu 1948 roku Konwencję w Sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa.

Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.

Ostatnie zdanie: „Stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie”, śledząc naszą polską historię po 1989 r. nabiera szczególnego znaczenia.

Wszystko zaczęło się równolegle: Wprowadzenie Limitów NFZ (w żadnym innym państwie nie istnieje nawet taki termin) Likwidacja przemysłu, gospodarki, która gwarantowała nam trwanie, niezależność oraz godne warunki pracownicze, następnie wykluczenie wbrew Konstytucji grupy Polaków szukających pracy na własną rękę (przymus rejestracji w Urzędzie Pracy) przebijającym wszystko w ramach depopulacji było wprowadzenie do obiegu polskiego tak zwanych „śmieciówek”.

Praca na śmieciówkach często przebiega bez żadnego zabezpieczenia w momencie choroby, nie respektuje nie tylko praw pracowniczych ale i praw człowieka. Takim typowym przykładem jest obca firma pt. Amazon. Razem z dojazdem ludzie są w pracy koło 15 godzin na dobę. W Amazonie trzeba wyrobić normę prócz czasu pracy – znajomej po dwóch tygodniach nocek w tejże firmie poszła krew z nosa. O transporcie tych ludzi do miejsca pracy nie wspomnę – bez ogrzewania czy klimatyzacji. Gospodarz przewożąc w takich warunkach bydło zapewne dostałby wysoką karę.

Nie lepiej jest w „specjalnych strefach ekonomicznych” tam ludzie pracują po 50/60 godzin tygodniowo za minimalną stawkę z czego państwo i im odbiera 70% wypracowanego rzeczywistego dochodu w zamian nie dając nic.

Wszyscy Ci ludzie stopniowo byli odcinani od dostępu do opieki medycznej oraz w razie zdarzeń losowych od pomocy socjalnej. Nie lepiej się ma siła robocza na eksport. Na terenie unii warunki życia dla rodaków są poniżej godności – są bez praw na terenie danego kraju. Prócz wyniszczenia fizycznego mordercy zarządzający nasza Polską fundują nam terror psychiczny – w czasach obecnych w wyniku samobójstw umiera więcej ludzi jak w wypadkach samochodowych.

Kiedyś czytałam książkę w której autor analizował potrzeby i możliwości człowieka. Podzielił cykl doby wedle, którego funkcjonujemy i doszedł do wniosku, że: Człowiek biorąc pod uwagę naszą biologiczną wydolność jest w stanie bez szkody dla własnego życia, zdrowia i wydajności pracy, pracować 6 godzin na dobę. Pozostały czas to czas snu, relacji z rodziną oraz własnych zainteresowań.

Dzisiaj rano przy kawie na Internecie rzuciło mi się w oczy hasło: Nadmiarowe zgony i problem z miejscem na pochówek (Polska)

Werka131
https://werka.neon24.pl

Komentarzy 27 do “Nadmiarowe zgony”

 1. Bezpartyjna said

  Nadmiarowe i niestety, co gorsza zaplanowane z zimną krwią niepotrzebne oraz przedwczesne zgony.

 2. Aaron Blumblemblaum said

  Trzeba zapytać się „malinowego don pedro, szakala niedzielskiego” jaka jest definicja łódziobujstwa

 3. Jack Ravenno said

  Szubieniczny syntezator czeka już w kolejce do piekła przebierając nóżkami.

 4. Anucha said

  Depopulacja w toku.
  Biorąc pod uwagę nadmiarowe zgony.
  Szczepienia które prawdopodobnie przyczynią się do zmniejszenia płodności i postawa Blumsztajna który zapowiedział , że kur. a nie będzie rodził.

 5. AlexSailor said

  W tym temacie nieco humorystycznie, ale po „ukaraniu” G.Brauna przez „prezydium sejmu” karą 60tys. zł za oczywistą i prostą wypowiedź w stosunku do zbrodniarza, zorganizowano zbiórkę pieniędzy.
  „Na realizację celów Grzegorza Brauna”.
  W ciągu 2 dni zebrano ponad 120 tys. zł.
  Jednym z celów jest dokumentacja zbrodni, w tym zbieranie i zabezpieczanie dowodów.
  W tym kontekście „będzie pan wisiał” nabiera jakże wyrazistego i proroczego charakteru.
  W skrócie, już kilka tysięcy ludzi poparło czynnie program „będziesz pan wisiał”, co na pewno nie ujdzie uwagi rządzących.

 6. AlexSailor said

  Zwrócę jeszcze uwagę, że obecnie opodatkowanie (niezależnie od nazw podatków) w skali powyżej 80% (biedni 95%) społeczeństwa, w pełni wyczerpuje definicję ludobójstwa.
  Kolejną sprawą jest opodatkowywanie przez kilkadziesiąt lat ludzi z urzędowo stwierdzonym dochodem nie pozwalającym na przeżycie.
  Już władze się kapnęły i starają się z tego wyjść, ale co się stało, jest w papierach, i miejmy nadzieję, że po Norymberdze 2, będzie zapotrzebowanie na zawód kata.
  Tylko i wyłącznie tylko z tego powodu podnoszona teraz jest kwota „wolna od podatku” – ale tylko dochodowego, bo nie od wydatków na życie np. objętych VATem.

 7. Olo said

  To co się żydobanderowcom nie udało w ramach Rzezi Wołyńskiej, z powodzeniem teraz im wychodzi, w ramach rzezi Służby Zdrowia. Ludzie umierają jak muchy. Polaków jest coraz mniej, a Kurdupel z Ochrzczonym w Niedzielę zacierają swoje frankijskie łapska. Niedługo cały Izrael będzie mógł się przenieść do POLIN. Plan zostanie wykonany w 100 procentach.

 8. Marucha said

  Polacy już się urządzili w czarnej dupie, aprobują terror i nagminne łamanie prawa przez organy władzy, a nieliczni sprzeciwiający się – są eliminowani.

 9. revers said

  jak juz koszerny CDC pozwala wpisywac szpitalom w akt zgonu co chce najlepiej zgon na c19

  https://straznicywolnosci.pl/calkowite-oszustwo-cdc-pozwala-szpitalom-klasyfikowac-zmarle-osoby-zaszne-jako-zgony-nieszne/

  to bwdea jescze wieksze wskazniki nadmiarow

 10. UZA said

  „Polacy już się urządzili w czarnej dupie, aprobują terror i nagminne łamanie prawa…”

  Właśnie w tym problem, że się nawet nie urządzili, bo system tak działa, żeby nie mogli się urządzić. Oni tylko nie wyzbyli się nadziei, że władza odpuści, kiedy wszyscy okażą się posłuszni. Podejrzewam, że ludzie już wcale nie liczą na to, że szpryca ich przed czymkolwiek ochroni (tak było może jeszcze na początku roku, wtedy niektórych naprawdę wystraszyła propaganda), teraz chodzi o to, żeby się wreszcie od nas odczepili i dali żyć. Kiedy my tłumaczymy, że się nie odczepią i nie pozwolą żyć, bo właśnie o to idzie żebyśmy wymarli, ludzie nie chcą słuchać, bo też ta prawda jest potworna i trudno jej stawić czoło. Nasi przodkowie nie uwierzyli, że arbeit macht frei, bo to byli twardzi ludzie, zdolni do tego, żeby spojrzeć strasznej prawdzie w oczy. Dzisiaj ludzie są w większości słabi i bezbronni – nie chcą wiedzieć jak jest naprawdę , nie mają śmiałości.

 11. Piskorz said

  re 10 Za kilka dni mija termin Spisku Narodowego; a tymczasem max 50% rodaków uległo temu przymusowi.! ps Może się mylę; w sieci miałem info /daty nie pamiętam/, że tylko 40%.

 12. Andzia said

  re: 9
  To jak w przypadku abp-a Hosera: po pierwszej dawce „zachorował na kowid”, potem na powikłania pokowidowe. I umarł na kowid.

 13. Marucha said

  Re 10:
  Polacy nie protestują, godzą się potulnie na największe absurdy i draństwa – a więc akceptują pobyt w czarnej dupie.
  Więcej zwolenników mają marsze pedalstwa, niż protesty przeciwko terrorowi psychopatów.
  Co by władza z nimi potem nie zrobiła – nie ma dla nich znaczenia.

 14. Głos Prawdy said

  Polacy nie protestują, bo dali się nabrać. Zbrodniczego koranawirusa, którego oczywiście nie ma, boją się bardziej niż sprycy. do tego świecie wierzą PIS. Na czym w tej samej sytuacji polega różnica pomiędzy Polakami a Rosjanami? Ano w tym, że prawdopodobnie Polacy więcej przesiadują przed telewizorami i wierzą tym u władzy, którzy pobożnie przyjmują Komunię Św.
  A jakże inaczej, skoro prezydent jest wierzący, jak mu nie uwierzyć..

 15. JerzyS said

  Bierzmy przykład ze Słowienii i wyszczepmy nawet ozdrowieńców z anyciałami!

  W Polsce od razu powstałyby firmy „TANKOWACZ”

  Przed stacją benzynową oddajesz jej samochód i zlecenie usługę zatankowania.

  Po wykonaniu usługi płacisz i odjeżdżasz!

  Ile stacji benzynowych , tyle nowych miejsc pracy!

  =========================================================
  Niezaszczepieni NIE ZATANKUJĄ samochodu. Nowy zakaz
  Maria Olsza
  16.09.2021 15:25
  Słowenia: Niezaszczepieni i obostrzenia

  Osoby niezaszczepione w dobie zbliżającej się czwartej fali pandemii koronawirusa stwarzają większe zagrożenie. Dlatego właśnie wiele krajów nakłada na nich zakazy, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i tym samym zachęcają do przyjęcia szczepionki. Tak właśnie stało się w Słowenii.

  Rząd Słowenii postanowił twardo potraktować osoby niezaszczepione na Covid-19. Właśnie wydano zaostrzenie epidemiologiczne, które tamtejsi obywatele przyjęli dość łagodnie. Gdyby to samo działo się w Polsce, z pewnością mielibyśmy tu piekło na ziemii.

  W Słowenii kierowcy samochodów muszą być zaszczepieni i posiadać certyfikat szczepienny lub świadczący o wyzdrowieniu, by zatankować samochód. Inaczej nie ma mowy o dalszej podróży.

  Większość dostawców benzyny, w tym firma Petrol z Lublany, która obsługuje najwięcej stacji benzynowych w kraju, rygorystycznie stosuje nowe ograniczenia, przyjęte w sobotę. Kierowcy słoweńscy raczej bez słowa stosują się do tego, co zarządził rząd.

  Technicznie wygląda to tak, że dystrybutory z paliwem uruchamiają się dopiero po przedstawieniu przez kierowcę zaświadczenia o wyzdrowieniu, zaszczepieniu lub posiadaniu negatywnego wyniku testu.

  Jak stwierdzili tamtejsi pracownicy stacji benzynowych, pierwszego dnia obowiązywania nowych ograniczeń nie było żadnych opóźnień, a w Brezicach zgłoszono tylko jeden incydent. Kierowców pracujących w transporcie międzynarodowym nie dotyczą te ograniczenia.

  Obecnie w kraju tym liczba zakażeń i hospitalizacji lawinowo rośnie (podobnie jak w Polsce). Rząd nie wyklucza wprowadzenia kolejnych obostrzeń i twardych zasad, jeśli sytuacja szybko nie zacznie się poprawiać.
  Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Niezaszczepieni-NIE-ZATANKUJA-samochodu.-Nowy-zakaz-16-09-2021?fbclid=IwAR3-le5yydAQMNPU5uY1TjsAMXsMTmsEytEfKUXGOA8ZK0CSzRhcs2WA0j4

 16. JerzyS said

  Ciekawe , czy taki w niedzielę ochrzczony
  i skazany choćby tylko na 6 miesięcy więzienia ,
  nie powiesi się pod kocem na prześcieradle,
  na tydzień przed końcem wyroku,
  przy niepracujących kamerach?

 17. Ale dlaczego? said

  A.D. 14
  Teściu powiedział ostatnio mojemu dziecku, że jak się nie „zaszczepi”, to niech do nich nie przyjeżdża…

  A dziś rozmawiałem z jednym, u którego w kuchni zazwyczaj jest włączony TVN24 (czyli opcja anty-PIS). Wspomniałem, że to co się dzieje w kwestii covida, to jest jakaś masakra.
  Powiedział, że jest zadowolony, „bo się zaszczepił i dizeci i był na wakacjach, itd. I nie chce słuchać moich teorii”. W domyśle innych niż w telewizorni, oficjalnych. Facet… na poziomie, po polibudzie, dobrze sobie radzi w życiu…
  Uciekł, na szczęście z uśmiechem. Gdyby to był ktoś obcy, jaka była by reakcja? Tyle w kwestii wpływania na to co POLACY myślą…

  Nie mam złudzeń. Trzeba myśleć o sobie i najbliższej rodzinie…
  Może… może jeszcze można rozmawiać z ludźmi, którzy się nie zaszprycowali. Wahają się…

 18. Ale dlaczego? said

  Jak łatwo policzyć, w Izraelu zwyżka covidowa zaczęła się pod koniec czerwca. Czyli około pół roku po 2 dawce. Czyli u nas zacznie się w październiku i listopadzie.
  A czy wiąże się to z osłabieniem układu odpornościowego po zaszprycowaniu, czy wychodzą skutki uboczne, to kwestia drugorzędna. A zapewne i jedno i drugie, choć bardziej chyba to pierwsze.

 19. JerzyS said

  KORONAWIRUS wg GERMAŃSKIEJ MEDYCYNY

  Ważny wstęp, który pozwala zrozumieć, czym spowodowana jest choroba
  Germańska Medycyna pozwala nam zrozumieć procesy, mające miejsce w organizmie. Jest medyczną systematyką, która przyporządkowuje nasze odczucia do pracy narządów. Wiele dziś mówi się o tym, że stres jest podłożem chorób, jednak dopiero Germańska Medycyna szczegółowo precyzuje, co to konkretnie znaczy. Dzieli ogólnie rozumiany stres na konkretne odczucia. Jeśli w trudnej, życiowej sytuacji wystąpi jakiś rodzaj biologicznego stresu, zmienia się praca narządów. Jeśli na przykład ktoś odczuwa „niemożność wyznaczenia granic swojego rewiru”, czyli nie może w swoim rewirze, w swoim gospodarstwie wprowadzić swoich zasad – reagują np. drogi moczowe czy pęcherz moczowy. W momencie tego odczucia powiększa się objętość pęcherza moczowego, poszerza się światło moczowodów. Po co to się dzieje? Jeśli nie mogę wyznaczyć granic swojego rewiru, Natura dzięki temu narządowemu mechanizmowi, daje mi możliwość wyprodukowania i wydalenia większej ilości moczu, żeby nim ten rewir wyznaczyć. Jest to biologiczna pomoc, która ma nas ułatwić załatwienie tej sprawy w rewirze. Podstawą Germańskiej jest etologia czyli nauka o zachowaniach zwierząt w naturze. Zwierzęta znakują swój teren moczem, kałem, zapachem. Dokładnie tak samo, na poziomie biologicznym, reagują ludzie. I choć może się nam wydawać, że mamy mało wspólnego dziś ze światem zwierząt, ponieważ mamy dużo techniki i sprzętu, to w momencie biologicznego zagrożenia reagujemy według tych ewolucyjnie wypracowanych procesów.

  Dobre zrozumienie, jak dochodzi do chorobowego procesu, jest podstawą zrozumienia, czym jest każdy wirus czy mikrob i jaka jest jego rola w organizmie. Jeśli np. biologiczna reakcja zaczyna się w jelicie, a dzieje się to na skutek odczucia „złości nie do strawienia”, to biologiczną pomocą jest zwiększenie możliwości opracowania tego kęsa, pomniejszenia go, rozmiękczenia, by mógł zostać wydalony z organizmu. Od tego momentu ma miejsce przyrost komórek o właściwościach wydzielniczych w jakiejś części jelita. Kęs – którym jest złoszcząca nas sprawa lub osoba, utknął. Dodatkowa tkanka, wydzielająca substancje niezbędna do strawienia, jest potrzebna. Tak będzie się działo aż do załatwienia tej sprawy czyli do zakończenia aktywności konfliktu. Jednocześnie z rozpoczęciem procesu przyrostów ma miejsce namnażanie odpowiednich mikrobów. Będą one miały ważną funkcję w organizmie. Ich zadaniem będzie zredukowanie tkanki, gdy nie będzie ona już potrzebna. I faktycznie, gdy dochodzi do zakończenia aktywności konfliktu, czyli do zakończenia naszego reagowania złością na jakąś sprawę lub człowieka, w jelicie zaczyna się proces odwrotny. Skoro „kęs” został strawiony, należy zredukować nadmiar niepotrzebnej już tkanki. I to jest właśnie rola mikrobów. Dr Hamer, twórca Germańskiej Medycyny, sformułował 5 Praw Natury, które opisują w sposób prosty i logiczny prawidłowości wszystkich zachorowań. Jedno z tych praw, czwarte Prawo Natury, mówi o ontogenetycznie uwarunkowanym systemie mikrobów. Mikroby czyli grzyby, mykobakterie, prątki gruźlicy, bakterie i tzw. wirusy, a w rzeczywistości mikroskopijne łańcuchy białkowe są standardowym elementem, obecnym w organizmie podczas fazy wycofywania zmian narządowych, które miały miejsce w aktywności konfliktu. W niektórych organach w fazie aktywnej, gdy silnie odczuwamy stres biologiczny, ma miejsce przyrost komórek, które wspomagają pracę tego organu. Gdy zakończymy aktywność konfliktu i wchodzimy w fazę wycofywania niepotrzebnych już przyrostów, mikroby pełnią funkcję redukcyjną. W innych z kolei narządach, w których w aktywności konfliktu miały miejsce ubytki tkanki, jak we wspomnianych moczowodach czy pęcherzu moczowym, po jej zakończeniu ma miejsce odbudowa tkanki, również przy udziale budowniczych – mikrobów. Tak więc wszelkie mikroby towarzyszą naturalnemu procesowi wycofywania pomocy Natury, co w Germańskiej nazywamy fazą wagotoniczną, inaczej fazą zdrowienia.

  Objawy fazy zdrowienia
  Faza zdrowienia ma swoje standardowe objawy: zmęczenie, podwyższoną temperaturę, niekiedy gorączkę, ciepłe dłonie i stopy, dobry apetyt oraz możliwe są zapalenie, obrzęk i ból. Te objawy medycyna konwencjonalna kwalifikuje jako tzw. chorobę. Podczas aktywności konfliktu organizm był zmobilizowany do działania, teraz, po załatwieniu sprawy, musi odpocząć. Można tę sytuację przyrównać do skaleczenia, po którym następuje gojenie, ból, gorąco. A gdy rana była znacząca albo wielokrotnie zadana, proces gojenia nie przebiega gładko. Tak samo jest w narządzie. W momencie zakończenia aktywności konfliktu i wejścia w fazę zdrowienia, rozpoczyna się aktywna praca mikrobów i w wynikach laboratoryjnych widoczna jest ich obecność. Ale to nie te mikroby są przyczyną choroby, tylko są elementem towarzyszącym fazie zdrowienia, po przeżyciu biologicznego konfliktu. Jednak medycyna konwencjonalna widzi to inaczej. Doktor Hamer używał tutaj następującego porównania: jeśli pokazalibyśmy jakiejś osobie, nie znającej naszego świata i porządku w nim panującego, typowy obrazek, w którym straż pożarna gasi pożar, osoba ta mogłaby wyciągnąć wniosek, że strażacy i pożar są ze sobą powiązani, a nawet, że straż wywołuje pożar. Przecież za każdym razem, gdy występował pożar, była obecna straż pożarna. Tak samo jest z mikrobami, bakteriami i tzw. wirusami. Nie one są przyczyną chorób, są wyłącznie elementem towarzyszącym biologicznemu procesowi narządowemu. Ich rola w organizmie jest ważna, a obecność konieczna. Wiele osób, które przeżywają nawroty aktywności konfliktu, a potem wiele razy wchodzą w proces zdrowienia, próbuje nieskutecznie wytępić jakieś mikroby. Dopóki jednak nie wyeliminuje się prawdziwej przyczyny choroby czyli tego szczególnego stresu biologicznego, mikroby będą powracać, ponieważ po każdej aktywności konfliktu powraca faza zdrowienia z aktywnymi mikrobami.

  Epidemia
  Koronawirus uderza w drogi oddechowe. Wywołuje objawy grypowe oraz może prowadzić do niewydolności oddechowej. Jeśli ktoś słyszy takie informacje w mediach i zaczyna się bać epidemii, to w zasadzie boi się, że umrze albo boi się o swój rewir. Obawia się, jak będzie funkcjonowała jego firma, praca, dom, rodzina. W przypadku, gdy boi się, że umrze, czyli przeżywa biologiczny konflikt o treści „strach przed śmiercią”, to wtedy reagują pęcherzyki płucne. W fazie zdrowienia wystąpią następujące objawy: infekcja grypowa, kaszel, gruźlicza, zakażenie grzybicze, zapalenie płuc, rozedma płuc, mukowiscydoza. Może dojść do niewydolności oddechowej. Mikrobami obecnymi w tej fazie będą prątki gruźlicy. Nasilenie objawów zależy od intensywności tego strachu. Jeśli natomiast ktoś odczuje w tej sytuacji „strach o rewir”, a organem reagującym w tym konflikcie są oskrzela, to objawami w fazie zdrowienia będą: grypa, kaszel, zapalenie dróg oddechowych, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, obrzęk płuc, niedodma płuc. Tu z kolei pojawią się mikroby zwane przez medycynę wirusami. Każdy, kto przeżyje strach o rewir, w procesie zdrowienia będzie miał mniej lub bardziej nasilone objawy chorobowe. Wystąpią one nie dlatego, że z innego organizmu zostały przejęte wirusy, tylko dlatego, że przeżył strach o rewir, a w tym biologicznym konflikcie reagują oskrzela.
  Ciekawa rzecz jest w tym, że ostatnie epidemie objawiały się reakcją ze strony układu oddechowego. W kontekście medycyny germańskiej ma to sens, ponieważ zapewnia epidemii sukces. Jeśli na przykład epidemia miałaby objawić się w postaci wirusa wywołującego choroby dróg moczowych, to nie mogłoby dojść do lawinowych zachorowań tego samego typu, co jest charakterystyczne dla epidemii. Dlaczego? Ktoś słyszy w telewizji o zagrożeniu wirusem powodującym śmiertelną chorobę dróg moczowych. Na skutek tych informacji przeżywa strach o swój rewir: dom, pracę, rodzinę. Do tego odczucia konfliktowego przyporządkowany jest narząd: oskrzela. Zachoruje więc na chorobę objawiającą się w pracy oskrzeli. Nigdy nie będą to drogi moczowe, ponieważ te reagują w konflikcie „nie móc wyznaczyć granic swojego rewiru”, „jakaś osoba wkracza do mojego rewiru i próbuje narzucić mi swoją wolę”. W takim scenariuszu epidemia nie zadziałałaby, ponieważ nie wystąpi lawinowy wzrost zachorowań jednego typu. Jedyna epidemia, jaka może mieć dziś, w sterowanym świecie miejsce, jest epidemią odnoszącą się do dróg oddechowych.

  Bać się czy nie?
  Znajomość wiedzy Germańskiej daje nam możliwość zachowania spokoju i pewność, że wszystko, co dzieje się w naszym organizmie ma sens i służy nam, a nie jest wymierzone przeciwko nam. Dorośli reagują na trudności dnia codziennego, boją się o swój rewir. Jeśli na przykład jakaś osoba boi się, że w obecnej chwili z powodu zagrożenia epidemią nie będzie mogła normalnie pracować albo boi się, że jej bliscy zachorują, może uruchomić program oskrzelowy czyli „strach o rewir” – i będzie miała objawy, o których tyle dziś się mówi w mediach. To, co jest rzeczywiście niebezpieczne, to strach i panika, ponieważ te odczucia powodują wystartowanie kolejnych narządowych zmian w organizmie. Ważne jest, by zachować spokój, a tym samym ograniczyć strach. Mamy realny wpływ na to, co dzieje się w naszym organizmie. Nasze emocje są niczym przycisk enter, który uruchamia program. To od nas samych zależy, czy go wciśniemy.

  Autor: Małgorzata Lorenz

 20. wanderer said

  Panie Ale Dlaczego, ja juz z ponad polowa rodziny nie rozmawiam. Gro moich znajomych tez juz nie odbiera telefonow albo zwyklych „co u ciebie?” na telegramie. Innym juz nie spieszno przychodzic do mojego domu w odwiedziny, choc do tej pory przez lata przychodzili i trudno bylo im wracac do siebie tak im bylo dobrze. Niestety.

  Pieprzyc to. Nie zabiegam o znajomych. Troche to smutne ale co zrobic? Te sqrwysyny podzielily spoleczenstwo i rodziny tak, ze przez lata nie bedzie sie dalo tego naprawic. Skutki sa i beda gorsze od drugiej wojny swiatowej. Zniszczenia miedzyludzkie sa straszne.

  Tylko wojna, niestety teraz to chyba znow swiatowa, bedzie w stanie wszystko przywrocic do normy. Z drugiej strony musimy miec na uwadze, ze te sqrwysyny wlasnie tego chca zeby doszlo do wojny, bo to jest czescia ich planu by wprowadzic swiatowy rzad. Ale tylko wojna da szanse wyrzniecia jak najwiekszej ilosci tych bydlakow i wszystkich ktorzy tym bydlakom sprzyjali i z nimi wspolpracowali. Nie widze innej drogi aby oczyscic to szambo. Wszystko poszlo za daleko, oni juz sie z nami nie licza, maja w glebokim niepowazaniu nasze protesty, apele, wystapienia, oni sie od dawna do tego przygotowywali. Pamieta Pan jak dziwilismy sie po co policja kupuje tyle sprzetu, niektore takie, ktore sa nielegalne i nie moga ich urzywac, do rozpedzania tlumow, po co im to wszystko jest? Teraz wiemy po co. To wszystko bylo dokladnie zaplanowane.

  Teraz nie pozostaje nic innego jak otwarta wojna przeciwko ciemiezycielom.

  Chyba ze stanie sie cud i Bog cos odmieni.

 21. UZA said

  „Tylko wojna, niestety teraz to chyba znow swiatowa, bedzie w stanie wszystko przywrocic do normy (…) Chyba ze stanie sie cud i Bog cos odmieni.”

  Ja liczę właśnie na cud. Wojna jest czymś okropnym – zwłaszcza wojna światowa – i raczej niczego nie przywraca do normy, wręcz przeciwnie. Co dobrego wynikło z I i II ? Ja wiem, że wielu naiwnych Polaków modliło się kiedyś o światową wojnę i liczyło na to, że właśnie ona da nam własne państwo. Czy jednak efemeryczna II Rzeczpospolita była rzeczywiście państwem Polaków ? Wojna, jeżeli będzie, pozwoli globalnym psychopatom dopiąć ich zbrodniczy system . Tylko w Bogu nadzieja !

 22. Carlos said

  Zacznijmy moze najpierw wojne z naszymi ciemiezycielami, jak slusznie zauwaza p. UZA. Panie Wanderer , mnie uwazaja za zdziwaczalego dziadka (67), ktory – niewiadomo skad- znajduje jakies dziwaczne linki antyszczepionkowe. Znajomych juz dawno nie mam (jest kilku , nowych z tej samej gwardii co my ) ale , to nie sa tacy ,co nas odwiedzaja, a starzy poodpadali. Rodzina obrazila sie na nas , za to chyba, ze bylismy 20 lat w USA. W sumie to ja nie chcialem sie spotykac z przyjaciolmi z przed 25 lat, jak zobaczylem, jaki prezentuja poziom intelektualny. Nie chce grac zarozumialca, ale – dla mnie – oni zatrzymali sie w rozwoju ,wlasnie 25 lat temu. Raz sie z nimi spotkalem i ….mi wystarczylo. Pani UZA ma racje , bo to wlasnie ” wlasciciele” Ziemi daza do pernamentnej wojny na wszystkich frontach. Rewolucje ,”majdany” oplacane przewroty, to ich domena. I chyba jedyna nadzieja w Bogu, choc opor powinnismy stawiac sami , by Mu pomoc.

 23. JanuszT said

  Ad.5 i 6. Marynarz

  Prawda …

  Tylko i wyłącznie tylko z tego powodu podnoszona teraz jest kwota „wolna od podatku” – ale tylko dochodowego, bo nie od wydatków na życie np. objętych VATem.

  … i Prawda

  „Na realizację celów Grzegorza Brauna”.
  W ciągu 2 dni zebrano ponad 120 tys. zł.

  Pełna zgoda Marynarzu, ale jakie będą tego efekty? To jest tej „walki” żyda Grzegorza Brauna z nową żydokomuną i efekt „żydowskiego wału”, który jest w powijakach, a i tak nie jest wiadome, czy nowa żydokomuna ostatecznie mu da rzeczywiste „życie” i wprowadzi go w Polin… ???

 24. JanuszT said

  Ad.7. Olo

  Twoje słowo „Rzezi” (Wołyńskiej i Służby Zdrowia) zastąpiłbym słowem: L U D O B Ó J S T W E M, będzie to dosadniej brzmiało i prawdziwiej. W 2020 r „nadmiarowo” reżym żydobanderowski zamordował od 70 do 140 tys rdzennych Polaków, a na Wołyniu, Galicji wschodniej, Lubelszczyźnie – Kresach wschodnich, siepscze żydobanderowsy ukatrupiły w latach 1938-1952 nawet 250 tys naszych braci i sióstr. Czy My rdzenni Polacy ich kiedyś pomścimy?

 25. Andzia said

  re:23
  Już obiecał, że za te pieniądze wynajmie zespół prawników:)) Wziąłby jednego, dobrego – byłoby taniej i efekt lepszy, bo gdzie zespół, tam mało odpowiedzialności. Może mu służby podsuną ten zespół. Pamiętacie wybory w Gdańsku? Prawnik (obecnie nieboszczyk) tak mu doradzał, że ten naiwnie przegrał. Chłop z rozumem lepiej by doradził.

 26. JanuszT said

  Dokładnie 😚Andzia🌹, droga rodaczko👍🤟…

 27. gd-ap said

  Czyli … z tego co czytam w komentarzach , Grzegorz Braun nie jest pozytywną postacią w polskim sejmie?

  Ten incydent ze słowami „będziesz pan wisiał” pomijam , ale wydaje mi się , ze to aktywny poseł oraz ze rzetelnie wypełnia swój poselski mandat.

  Naiwnie mogę się mylić w swojej ocenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: