Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Piskorz o Kto wygrał Bitwę Warszaws…
  Maverick o Dwie Ameryki
  UZA o Kaczyński – fałszywy kate…
  Andzia o Gotowana na twardo globalistyc…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Były komisarz FDA przyznaje: „Dystans społeczny” wziął się nie wiadomo skąd…

Posted by Marucha w dniu 2021-09-21 (Wtorek)

Były komisarz amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności (FDA), dr Scott Gottlieb, w wywiadzie dla stacji CBS przyznał, że obowiązująca w czasie pandemii norma zachowywania odległości, wyznaczona w Stanach Zjednoczonych na 6 stóp (1,83 metra) była ustanowiona „arbitralnie i samorzutnie”, i że „nikt nie wie skąd wzięła się”.

Dr Gottlied dodał, że „jedynym powodem zamknięcia szkół [w USA] było to, że CDC powiedziało, że dzieci muszą zachować dystans 6 stóp. … Jeśli CDC powiedziałoby, że należy zachować 3 stopy, to wiele szkół pozostałoby otwartych.”

Początkowo, CDC przedstawiło Białemu Domowi rekomendacje wprowadzenia dystansu 10 stóp, ale powiedziano, że jest to niemożliwe i strony poszły na kompromis. Wyjaśniając różnice opinii po obu stronach, dr Gottlieb podsumował, że „Oto jak cała sprawa wygląda: na arbitralną i nie popartą naukowo.”

Obecnie CDC rekomenduje utrzymywanie dystansu 3 stóp, co również nie ma żadnych podstaw naukowych.

Wypowiedź dr. Gottlieba [ang. six foot social distancing rule was actually “arbitrary in and of itself,” and “nobody knows where it came from”] pokazuje dobitnie i po raz kolejny, że wszystkie bez najmniejszego wyjątku nakazy i zakazy w czasie tzw. pandemii nie mają żadnego uzasadnienia naukowego i są jedynie elementami kontroli i tresury społecznej.

Listę nonsensów można zacząć od bezskuteczności masek, przyłbic, rękawic, żelów, pleksiglasowych szyb, przez fałszywe i nieprzydatne do zastosowanych celów testy PCR, przez zupełnie nieskuteczne – i groźne dla zdrowia indywidualnego i całych populacji – tzw. szczepionki, aż po wspomniane utrzymywanie dystansu.

Tzw. dystans społeczny, wprowadzony najpierw w Stanach Zjednoczonych, a później skopiowany na całym świecie, stał się nową normą obowiązującą nawet do dzisiaj w wielu miejscach (lotniska, urzędy) jakkolwiek nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej. Jest natomiast skutecznym narzędziem dezintegracji społecznej, budowania wrogości, nieufności i zrywania kontaktów socjalnych, czyli tym o co zabiegają budowniczowie Nowego Porządku Światowego, wraz z lokalnymi Nowymi Ładami.

Cała tzw. pandemia zbudowana została na kłamstwie, a jej celem nie jest nawet wyszczepienie ludzkości – aczkolwiek wskazanym etapem, podczas którego bogaci stają się jeszcze bogatsi, firmy farmaceutyczne mają jeszcze większy wpływ na polityków oraz możliwa jest korekcja liczebności populacji – ale wprowadzenie całkowitej kontroli, m.in. poprzez tzw. paszporty kowidowe, a w przyszłości wszczepiane mikroczipy.

Dr medycyny Scott Gottlieb (ur. 1972) był komisarzem FDA w latach 2017-2019, a obecnie jest „inwestorem” oraz członkiem zarządu koncernu farmaceutycznego Pfizer.

2021-09-20
https://www.bibula.com

Komentarzy 10 do “Były komisarz FDA przyznaje: „Dystans społeczny” wziął się nie wiadomo skąd…”

 1. Dociekliwy said

  Podobno w Rosji, kiedy projektowano linie kolejowe, stwierdzono, że rozstaw szyn musi być większy od (zachodnio)europejskiego, ale o ile to był problem. Zapytany w tej materii car miał odpowiedzieć: ,,O h*j szersze!”. I tak już zostało.

 2. revers said

  Nie tak z nikad sie wzial dystans, bo aktulany soft do rozpoznawania twarzy na kamerkach, dystansy 1,5 m maja pomoc w rozpoznawaniu twarzy i identyfikacji osob przy kazdej okazji, meczow, korzystania z srodkow lokomocji, przekraczaniu granic, lub przy wejsciach na lotniska.

 3. bardzo said

  Panie Reversie, skoro wszyscy muszą nosić tampony na gębach to jak oni mają identyfikować te twarze?

 4. Sowa said

  CDC’s director openly admitting that the booster shots are based on hope, not data. Hope and belief are not science! Wake up people!
  .https://twitter.com/chrischul/status/1439769773844221952
  .

 5. Sowa said

  „Scott Gottlieb” jest pochodzenia znanego, należy dodać.

 6. gnago said

  Z widocznych p. kluczowych twarzy ludzkiej w dodatku maski na gumkach opinają i uwidaczniają te niewidoczne do pomiarów. No i przy dokładności kamer dochodzą tęczówki oczu

 7. Eksperyment MILGRAM

  Gdzieś czytałem przypomnienie eksperymentu Milgram, w grunicie rzeczy realizacja operacji „Pandemia” bazuje na wynikach tego doświadczenia, potwierdzającego, że absolutna większość ludzi jest gotowa znęcać się nad współżyjącymi, jeśli administracja/rząd im każe to robić.

  Potwierdziły to nie tylko prawie wszystkie służby medyczne, ale także liczni konfidenci i agenci covidowi. Oznacza to jednak, że te służby medyczne są gotowe uśmiercić powierzone im osoby, jeśtli takie jest polecenie z góry. Znamy to dobrze z faszyzmu. Ta praktyka jest wdrażana zresztą od lat, lekarze od dawna nie leczą, tylko realizują procedury narzucane przez administrację.

  Himmler może przyjmować różne postacie, raz jest to Arłukowicz, innym razem Radziwiłł, Szumowski czy Niedzielski.

  Módlmy się więc:

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Modl

 8. revers said

  re3

  p.Bardzo zainstalowane przed laty kamerki na dworcu w Berlinie Suedstern rozponawaly twarz w 60-70%, niezadowalajaco dla tamtejszych komisarzy z BKA wskaznik.

  Ten wskaznik nadal moze byc utrzymany nawet przez brwi, kolor skory, czy przy duzymym zomie, zblizeniu teleobiektywu po teczowce z bliskiej odleglosci, a nawet rozpoznania glosu przez podstawione boty.

  A poza tym wprowadzono do krwi obiegu szczepanow, cudowny grafien ktory nie jedno bedzie potrafil, od psucia krwi po rewelacyjne dekodery zlych mysli lub nieporawnych mysli, lub sterowania androidowymi humoidami.

 9. UZA said

  „A poza tym wprowadzono do krwi obiegu szczepanow, cudowny grafien ktory nie jedno bedzie potrafil, od psucia krwi po rewelacyjne dekodery zlych mysli lub nieporawnych mysli, lub sterowania androidowymi humoidami.”

  Czy taki szczepan może mieć jakieś złe (czytaj: niepoprawne) myśli ? Czy ktoś, kto pozwolił sobie wstrzyknąć matrycę do produkcji białka patogenu (według oficjalnej narracji), w ogóle myśli ? A do sterowania takimi osobnikami, to żaden grafen nie jest potrzebny – wystarczy Niedzielski czy Horban w tv.

 10. Zbyszko said

  Jak sama już nazwa wskazuje, dystans społeczny jest szykaną stworzoną w celu wytworzenia tej opisanej w artykule wielowymiarowej dezintegracji społecznej.
  Gdyby chodziło tylko i wyłącznie o jakąś odległość związaną z higieną, to pewnie ten cały dystans nazywałby się tak jak powinien się nazywać, czyli po prostu „odległością”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: