Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Janda marzy o segregacji sanitarnej

Posted by Marucha w dniu 2021-09-23 (Czwartek)

Krystyna Janda w wywiadzie dla „Jastrząb Post” z rozmarzeniem mówiła o segregacji sanitarnej i dyskryminacji osób niezaszczepionych. Swoim starym zwyczajem wspomniała także, jak to wszędzie za granicą jest lepiej, niż w Polsce.

– Wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni już dawno – mówiła Janda w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

– Nawet w najgorszej dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, zadzwonili do nich na początku lipca, żeby przyszli na szczepienie. Są zaszczepieni trzeci raz – powiedziała.

Janda marzy o segregacji sanitarnej:
– Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu – powiedziała.

– Widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj – dodała.

– Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy – zastanawiała się Janda.

Janda w ogóle boi się przebywać blisko ludzi – wynika z wywiadu. – Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – powiedziała.

Przypomnijmy o tym, jak bardzo reżyserce śpieszyło się do szczepienia:
>https://nczas.com/2021/01/05/oszustwa-w-szpitalu-wum-janda-materna-i-miller-jak-salowe-celebryci-rejestrowani-jako-personel-niemedyczny/

Źródło: Jastrząb Post, NCzas
https://nczas.com/

Niespecjalnie nas obchodzi głupia i wredna gudła Janda, a artykuł zamieszczamy tylko dla przypomnienia normalnym ludziom, jaki poziom reprezentują eskimoscy celebryci.
Admin

Komentarzy 31 do “Janda marzy o segregacji sanitarnej”

 1. andrzej said

  Kobita się boi. A to ponoć takie dobre likarstwo.

 2. I*** said

  Nic nie stoi na przeszkodzie, by obywatelka Janda wyniosła się z Polski w czortu – do „lepszych” krajów – i to razem z progeniturą! Płakać po niej nie będziemy… :)))

 3. NyndrO said

  Ale łbem w filmach rzuca fajowo.

 4. Antares said

  To że jest tępa to jedno, a drugie to ma zobowiązania wobec rządzonego gówna które jest u żłoba. Wątpię czy większość tego celebryckiego dziadostwa się zaszprycowała.
  Wielu robi to do kasy ale i utrzymania się na piedestale. Przecież ta szmata jakiś czas temu odstawiła szopkę dla mas z innym eskimosem o nazwisku śpiewak o kolejność szczepienia się.

 5. JanuszT said

  Pamiętam w filmie Bugajskiego- „Przesłuchanie” przez moment stojąc był kadr na jej cipkę (stała nago). Był to rok 1982 stan wojenny w zażydzonym już wtedy Polin. Z tego co wiem to ona była jedną z pierwszych zaszczepiona i przeciw grypie i plandemii świrusa. Powinna zamknąć mordę, bo jej państwo to Izrael i tam jest jej miejsce. Miałem jej trzy tomy Dzienników, ale oddałem je do biblioteki, ludziom których nie stać na zakup książek. Choć jej są do dupy.

 6. Piskorz said

  re 5 . Miałem jej trzy tomy Dzienników,”….A kto czyta takie bzdety…To już M. Dąbrowskiej…Dzienniki… To dopiero lektura..

 7. Kar said

  ..ONA cierpi, bo czas na zegarze nie mozna zepchnac do tylu..Stara, menopauza upokorzona baba. Swiecenie para golych cyckow/golymzadem, to tez juz prahistoria..

  – rekompensuje manko swirowaniem w polityke

 8. UZA said

  „Nic nie stoi na przeszkodzie, by obywatelka Janda wyniosła się z Polski w czortu – do „lepszych” krajów”

  Może do południowo-wschodniej Australii ? A najlepiej byłoby stworzyć im jakąś sterylną bazę na Księżycu albo jeszcze dalej. Tam chodziliby w chełmach i kombinezonach, dostawaliby odpowiednio przygotowaną syntetyczną żywność i szczepionki co pół roku czy co drugi dzień. Nie byłoby żadnych religii ani rodzin, ani sklepów. Każdy miałby czipa i otrzymywałby przyznane mu dobra za pośrednictwem drona – według odgórnych dyspozycji. Żadnych kontaktów, żadnego łażenia. Co kawałek bramka lub punkt kontrolny, żeby sobie nikt nie pozwalał na samowolę.

 9. Piskorz said

  re art Super głupia pinda; czytać tego nie można. !!

 10. baca said

  Janda najwyraźniej w końcu skumała że skoro boi się nieszczepionych to jej szczepionka… NIE DZIAŁA 🙂
  Zabawna idiotka – uodporniła się na zmyśloną przez współplemieńców chorobę i teraz ludzi zdrowych na głowę się boi… a jej wrodzona paranoja szybuje już wyżej niż Everest.
  Gdybym nie miał do niej tak daleko to bym poszedł jakiś spektakl, sprawdzić telefonem czy Janda reaguje na bluetoth tzn. czy ma już osobisty numer bestii….
  Jeśli by nie miała to znaczy że wzięła lipna szczepionkę żeby wyszarpać paszport covidioty, a jeśli jest już otagowana to i tak do wiosny nie dociągnie…
  W jednym i drugim przypadku pieprzyć tępą szmatę.

 11. Kar said

  Był to rok 1982 stan wojenny w zażydzonym już wtedy Polin..@5
  ________________________

  – szczerze, to obsmialem ci sie jak pszczola..

  Z tego zazydzenia w „rok” 1982. .ma sie rozumiec

  Siedza jak u Pana Boga za piecem od niepamietnych czasow..Mozna tylko uderzyc w zgaduj-zgadule probujac wyluskac (+/-) rocznice nalotu na ten jakze nieszczesliwy Polin lad..

 12. JanuszT said

  O tak panie Piskorzu, gdzie jej do pani Marii Dąbrowskiej i jej 13. tomów Dzienników. Ma pan rację panie Piskorzu.

 13. revers said

  re8

  Pani Janda zdjej sie cos miala w nieruchpomosciach w ukochanej I ojczyznie wloskiej Toskanii, ale moze cos jej wyszlo.

  niemniej w czlowiekach z marmurow umila pyskowac rowno jako dziennikarka i bronic murarza, dzis to juz nie trendy bronic lbtq, divoka, sztana, czarna madonne to tak cymes.

  Widac 400 mln to malo dla pandemicnej sztuki, moze wpadnie drogi zastryzk gotowki przez patronow Brono Schulza i jego Cymanonowej Klepsydry z c19..

 14. Piskorz said

  re p. Janusz. Ja też tylko niektóre tomy czytałem; wszystkiego nie dałem rady. I już nie wrócę do- tego. Doba ma tylko 24 godz.

 15. NC said

  O tworzeniu systemu kastowego w USA (po angielsku)
  .https://rumble.com/vmvad7-americas-covid-caste-system.html

  Janda nie rozumie, że jeśli chce sie być członkiem „elity”, to nie można mieszać się z pospólstwem.w jakichś tam sklepach, a służbie się nakazuje, by była zaszczepiona i zamaskowana.

 16. Kura domowa said

  Mój znajomy w sklepie był bez maski. Zaatakowała go jedna kowidianka ok. 50 lat. Zakuta jak pies w kagańcu. Znajomy skwitował bardzo grzecznie: jeśli pani się boi, proszę zostać w domu!

 17. AlexSailor said

  Przypomnę, że to coś żyje sobie fajnie od dziesiątek lat z dotacji państwowych, które transferują do niej pieniądze zerwane pod groźbą kary śmierci z podatników.
  Bo jak ktoś nie zapłaci, to przyjdą mu zabrać mienie lub wsadzą, a jeśli będzie się bronił, to go zamordują.

 18. Rob Veggett said

  Janda to jędza, a ona na pewno się nie dała zaszczepić trującą dawką, lecz nic nie wzięła bądź tylko zwykle placebo czy sól fizjologiczną. Polacy, szanujcie się i przestańcie chodzić do kin i płacić za filmy tych polskojęzycznych zakamuflowanych nie-Polaków!

 19. Olo said

  Tylko świnie siedzą w poliniackim kinie.

 20. Marek said

  Wolna droga.
  Po co się tu męczysz koszerny mopie?

 21. Marek said

  W Hajfie dostaniesz już czwartą igłę.

 22. Andzia said

  Popiera linię rządową, pewnie sypnęli jej z tzw. tarczy. W ubiegłym roku narzekała, że na swoje dwa przybytki dostała 1.8mln zł, a chciała 5,8 mln,zł https://kultura.dziennik.pl/news/artykuly/8008735,krystyna-janda-dotacja-rzad-fundusz-wsparcia-kultury.html Za chałturę, jaką tam propaguje nie powinna dostać nic. ale -zdaniem kurdupli- jej przybytki są niezbędne na obecnym etapie rozwoju ludzkości. Od czlowieka z żelaza do człowieka z żelazem i z maską.

 23. Peryskop said

  Na szczęście po Jandzie ostro przejechała się korona-sceptyczna Viola Kołakowska, sugerując sprawdzenie głowy.

  https://www.radiozet.pl/amp/full/287559/Rozrywka/Plotki/Viola-Kolakowska-uderza-w-Krystyne-Jande-Jak-pani-nie-wstyd-Polecila-jej-zbadac-glowe

 24. Enya said

  Nie chcę bronić Jandy, ale dużo ludzi jest spanikowanych. To wpływ intensywnej propagandy, ale chyba też ogromnego lęku tych ludzi przed śmiercią. Ulegają iluzji, że jak się zaszczepią, to nie zachorują. Stały się modne sanifikatory, czyli takie psikacze, które dezynfekują powietrze w pomieszczeniu. Pewne gałęzie przemysłu chemicznego osiągają chyba dziś największe finansowe zyski. Pewne rzeczy są dobre, np. to, że ludzie zaczęli dbać o czystość rąk, w końcu to stary nawyk higieniczny. Ale siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu, wypsikanym jakimś świństwem, nasączonym chemią – now way.

 25. Marucha said

  Re 24:
  I słusznie, niech Pani nie broni Jandy. Jej głupota i chamstwo przekraczają granice tolerancji. Nie tylko w sprawie wyszczepionek.

 26. Peryskop said

  Ludzie się boją, bo są straszeni zgodnie z planem :

  2015 dr zoologii Peter Daszak : „Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych środków zaradczych, takich jak powszechny program szczepień na koronawirusa. Kluczową siłą napędową są media, a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę, by przejść do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się, gdy zobaczą możliwość zysku na końcu procesu.

  Ten cytat przytoczył dwukrotnie (!) dr David Martin w rozmowie nt patentów na SARS COVID-19 (napisy PL) September 14th, 2021 1:23

  https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f

  2004 Merck : „Nowa normalność”

  w latach 2008-2019 w USA przyznano 73 patenty związane z SARS COVID-19

 27. Enya said

  Panie Gajowy, ja nie sądzę, żeby ktoś słuchał jej na serio. Ona się dość mocno skompromitowała tych pchaniem się w styczniu do szczepionki, poza kolejką. I potem udawanie głupa. A już najbardziej byli na nią rozeźleni właśnie proszczepionkowi.
  Mnie interesuje to zjawisko nakręcania tej spirali strachu przed covidem. To jest szczególnie widoczne na social mediach. Musiałam kilku znajomych wywalić z grona znajomych, bo taką siali panikę. Z dumą opowiadali, jak dopieprzali innym za brak maski w sklepie, czy inne takie rzeczy. Niby najwięksi demokraci, ale opowiadali się za największym zamordyzmem – w imię niezachorowania, oczywiście.
  Jestem dość wyrozumiała wobec ludzi, ale miałam wrażenie, że pandemia uruchomiła w nim socjofobię (to sie chyba tak nazywa), którą byli w istocie od zawsze podszyci, a covid był tutaj tylko katalizatorem – i wyszło szydło z worka.

 28. Peryskop said

  Ludzie się boją, bo są straszeni zgodnie z planem :

  2015 dr zoologii Peter Daszak : „Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych środków zaradczych, takich jak powszechny program szczepień na koronawirusa. Kluczową siłą napędową są media, a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę, by przejść do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się, gdy zobaczą możliwość zysku na końcu procesu.”

  Ten cytat przytoczył dwukrotnie (!) dr David Martin w rozmowie nt patentów na SARS COVID-19 (napisy PL) September 14th, 2021 1:23

  https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f

  Już w 2004 Merck obwieścił: „Nowa normalność”

  M.in. w jej ramach w latach 2008-2019 w USA przyznano 73 patenty związane z SARS COVID-19

 29. Iwet said

  Ze swoją mentalnością, to by się bardzo nadawała do tej niemieckiej wsi, gdzie mieszka jej rodzina…

 30. Tadeusz said

  zwyczajna kłamczucha https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chorwacja-dania-rumunia-szwecja-i-norwegia-rezygnuja-z-segregacji-sanitarnej

 31. Ale dlaczego? said

  Czuję niejakie obrzydzenie do takich „chorych” ludzi. A to że to Eskimoska daje kolejny przykład „miłości” przedstawicieli tego narodu do innych, wśród których pasożytują…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: