Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Warszawa otworzyła hostel LGBT. Szczecin następny w kolejce.

Posted by Marucha w dniu 2021-09-23 (Czwartek)

W Warszawie działalność rozpoczął pierwszy hostel interwencyjny przeznaczony dla przedstawicieli mniejszości seksualnych. Za pieniądze z budżetu miasta będzie go prowadzić jedna z czołowych organizacji LGBTQWERTY w Polsce.

Plany otwarcia w przyszłym roku podobnej placówki ma Szczecin, już w tej chwili przekazujący wspomnianym środowiskom „mieszkania chronione”.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski już w lutym 2019 roku podpisał „Warszawską Deklarację LGBT+”. Zobowiązał się w niej do realizacji szeregu postulatów podnoszonych przez dewiantów seksualnych. Wśród nich dominowały wezwania do otwarcia wspomnianego hostelu, mechanizmu szybkiej pomocy dla ruchu LGBTQWERTY czy też prowadzenie w mieście „warsztatów antydyskryminacyjnych”.

Jeden z liderów Platformy Obywatelskiej właśnie realizuje pierwszy ze wspomnianych wyżej postulatów. W Warszawie zaczął więc działalność „hostel interwencyjny dla osób LGBT znajdujących się w kryzysie bezdomności”, a wraz z nim także „mieszkania szkoleniowe”. Przetarg na prowadzenie obu projektów wygrało Stowarzyszenie Lambda Warszawa, czyli jedna z głównych organizacji grupujących aktywistów mniejszości seksualnych.

Do otwarcia „hostelu interwencyjnego” przymierzają się również liberalne władze Szczecina. Placówka miałaby powstać już w przyszłym roku, bo tęczowi aktywiści mieli już poczynić ustalenia z miejskimi władzami w sprawie przyszłego roku budżetowego. Także w tej projekt zamieszane jest Stowarzyszenie Lambda, a dokładniej jego szczeciński oddział.

W tej chwili w Szczecinie dewianci mogą liczyć na udostępnianie im przez miasto „mieszkań chronionych”. Mieszkańcy nie otrzymali jednak na ich temat zbyt wielu informacji. Zarówno ich liczba jak i liczba ich lokatorów są bowiem utajnione. Wiadomo jedynie, że mają one na celu dawać tymczasowe schronienie homoseksualistom znajdującym się w „kryzysie bezdomności”.

[Czyli otwiera się burdele dla zboczeńców, za pieniądze podatników – admin]

Na podstawie: wpolityce.pl, wszczecinie.pl
http://autonom.pl

Komentarzy 10 do “Warszawa otworzyła hostel LGBT. Szczecin następny w kolejce.”

 1. NyndrO said

  Ale bedzie jebanina. Hostel ” Oko Saurona.” . Albo ” Rozwarta membrana” . Sory, ale ta cała banda lgbtitd i ich sponsorów jest tylko po to. Do normalnych zboczków nic nie mam.

 2. novick said

  sorry @Nyndr0 ale „rozwarta membrana” ma zbyt staroświecki wydźwięk .moim zdaniem „jama kloaczna” bardziej by korespondowała z tą nowomowom Lpg

 3. revers said

  E tam tylko burdele? w Petersburgu na dniach wpadli do takiego hostelu z zachodnioafrykanczykami z kasa na 800k$, prali pieniadze dla wlochow, szly narkotyki, bukmacherka zakladow sportowych. Jednego afroludka musieli ratowac specnazowcy, bo wisial na oknie 10 pietra, na zewnatrz budynku.

  Obrazki z dzlanosci afroteczakow.mozna zoabaczyc na telegramie w roznych kanalach straznicach i wiciach polskich, z wylizwaniem Rekturma wylacznie.

  Po co maja sie gzdidzic w pociagach miedzynarodowych Amsterdam-Szczecin-Warszawa stacyjkach, jak moga w hotelach bez lockdownowych, chronionych przed covidem, hivem inaczej.

  Wracajac do telgramu to i tam zaczyna pojawiac sie censura, gina wpisy z 9 wrzesnia wstecz.

  przezorni adminowie wstawiaja juz proxy adresy na inne chwilowo wolniejsze serwery lub inne kanaly.

  Polskojezyczni Straznicy wolnosci moga dalej fruwac w oblokach obludzy i wlasnych banow i botow, nawet dzwiekowych az do totalnej cenzury Telegramu via facebook..

 4. Bodzio said

  Pora przegonić sk…ysyna Krzystka i jego ferajnę.

 5. bardzo said

  Co to jest ten hostel interwencyjny?

  P.S. Nie Warszawa otworzyła tylko Trzaskowski.

  ——–
  Zwykły burdel dla pedałów.
  Admin

 6. Witold said

  o!
  Tam się będzie działo!
  W Opolu przejdą LGBT pod patronatem „bezpartyjnego” prezydenta.
  Poszukuje wyborców, utraconej klasy robotniczo- chłopskiej
  Jak mówią ” czym skorupka za młodu nasiąknie…”

  https://niezlomni.com/resortowe-dziecko-chce-stac-na-strazy-tradycji-festiwalu-w-opolu-historia-ojca-i-dziadka-prezydenta-miasta-chluby-mu-nie-przynosi/

 7. Kura domowa said

  Panie Witoldzie, ja spod Opola jestem.
  Wiśniewski bodajże 3 lata temu zorganizował w Opolu w tym samym dniu Festyn Rodzinny oraz Paradę zboczeńców nazywanych LGBT.
  Celowa robota.

 8. novick said

  no proszę jak wszyscy tutaj obecni chwytają w lot tą nowomowę.
  już nie , broń panieboże, zboczeńcy, dewianci itp tylko wszyscy wyraźnie i dużymi literami piszą – *L*G*B*T*
  co jest kuhwa?

  ——
  Tytuł artykułu nie był nadany przez gajówkowiczów.
  Admin

 9. revers said

  A z Hostelow to wszystko sie rozplynie po miescie i bedzie jak w Los Angels, dwoch gejow nakrecalo sie w wejsciu kosciola pod flaga teczy, no moze kosciola baptystow.

  Ale pewnie beda mieli czas i zajecie na nastepne fiki miki w wejsciach do kosciolow, zalslaniajac sie przez poswiecona flaga teczy p.Franka podczes orgii, orali i nali wejciokoscielnych..

 10. Isreal said

  któś tego kutaska wybrał ….

  elektor jest po.je.bany jak ta lala …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: