Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yagiel o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Abp Viganò prosi katolików o wsparcie dla prześladowanych duchownych, ostrzega przed „dziejowym konfliktem” w Kościele

Posted by Marucha w dniu 2021-09-26 (Niedziela)

Bracia w kapłaństwie,
Drodzy Bracia i Siostry,

Gdy mówię, że Kościół Chrystusowy przechodzi bardzo poważny kryzys, a Hierarchia Katolicka nie wywiązała się z poważnych zobowiązań swojej misji apostolskiej i jest w dużej części skorumpowana, nie mówię wam wszystkim niczego, czego byście już nie wiedzieli.

Przyczyny tego kryzysu i apostazji są teraz widoczne nawet dla najbardziej umiarkowanych obserwatorów. Polegają one na chęci dostosowania się Kościoła do mentalności świata, którego księciem, nie zapominajmy, jest szatan: princeps mundi hujus (J 12, 31).

Jako katolicy wiemy i wierzymy, że Kościół Święty jest nieskazitelny, to znaczy, że nie mogą go pokonać bramy piekielne, zgodnie z obietnicą naszego Pana: portæ inferi non prævalebunt (Mt 16, 18). Ale to, co widzimy, ukazuje nam rzeczywistość straszliwej sytuacji, w której skorumpowana część Hierarchii – którą dla zwięzłości nazywam głębokim Kościołem – całkowicie poddała się głębokiemu państwu.

Jest to zdrada, która stawia Pasterzy i najwyższe szczeble Kościoła przed bardzo poważną odpowiedzialnością moralną i wymaga od kapłanów i świeckich odważnych wyborów, które w innych czasach byłyby trudne do przyjęcia i usprawiedliwienia. Stoimy w obliczu wojny, dziejowego konfliktu, w którym nasi generałowie nie tylko nie prowadzą armii do stawienia czoła wrogowi, ale wręcz nakazują jej złożenie broni i bezwarunkową kapitulację, odsuwając najodważniejszych żołnierzy i karząc najbardziej lojalnych urzędników.

Cały sztab generalny Kościoła katolickiego ujawnił się jako sprzymierzeniec wroga i sam jest wrogiem tych, których powinien bronić, wrogiem Chrystusa i tych, którzy chlubią się służbą pod Jego sztandarem.

Jak możemy zrozumieć w świetle Objawienia tę sytuację, która jest niezwykła i jedyna w całej historii Kościoła? Musimy uzyskać przede wszystkim nadprzyrodzony ogląd sytuacji, który pozwoli nam zrozumieć, że obecne wydarzenia są dozwolone przez Boga i że w żadnym wypadku nie zdołają one obezwładnić Kościoła.

Wielka apostazja została przepowiedziana w Piśmie Świętym. Oświeceni Apokalipsą Św. Jana i objawieniami prywatnymi nie powinniśmy być zaskoczeni i rozumieć, że czasy ostateczne są konieczne, aby ostatecznie oddzielić pszenicę od chwastów, pozwalając nam rozpoznać, kto stoi po stronie Chrystusa, a kto przeciwko Niemu. Musimy również zrozumieć, że ucisk, którego doznajemy, jest również sprawiedliwą karą za dziesiątki lat – śmiem twierdzić, że nawet wieki – niewierności katolików i części Hierarchii: niewierności prywatnej i publicznej, zakorzenionej w ludzkiej pysze, strachu, w moralnych i doktrynalnych odchyleniach, w kompromisach z mentalnością świecką i z wrogami naszego Pana.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Rewolucja Francuska była karą Bożą za to, że Ludwik XIV nie poświęcił Mu insygniów królestwa, dobrze rozumiemy konsekwencje nieposłuszeństwa króla Francji dla przyszłości Europy.

Przypomnijmy sobie orędzie, które nasz Pan powierzył Świętej Małgorzacie Marii Alacoque w 1689 roku, z zadaniem przekazania go królowi Francji Ludwikowi XIV:

Spraw, aby najstarszy syn mojego Najświętszego Serca wiedział, że tak jak Jego doczesne narodziny zostały uzyskane dzięki nabożeństwu do zasług Mojego Najświętszego Dzieciątka, tak Jego narodziny do łaski i wiecznej chwały zostaną uzyskane dzięki poświęceniu, które uczyni z siebie Mojemu Czcigodnemu Sercu, które pragnie zatriumfować nad Jego sercem, a przez to nad sercami wielkich tej ziemi.

Najświętsze Serce chce królować w Jego pałacu, być przedstawione na Jego sztandarach i wyryte na Jego ramionach, aby uczynić Go zwycięzcą nad wszystkimi Jego wrogami, kładąc Jego dumnych i wyniosłych wrogów u Jego stóp, aby uczynić Go triumfatorem nad wszystkimi wrogami Kościoła.

Najświętsze Serce pragnie wejść z przepychem i wspaniałością do pałaców książąt i królów, aby być dzisiaj tak samo czczone, jak było poniewierane, poniżone i wzgardzone podczas Jego Męki. Pragnie, aby wielcy tej ziemi zostali u Jego stóp poniżeni i upokorzeni, tak jak Ono zostało wtedy zniweczone.

Jeżeli jednak ponad trzy wieki temu nieposłuszeństwo tych, którzy rządzili sprawami publicznymi, zasłużyło na surową karę Króla królów, to wyobraźmy sobie, jakie nieszczęścia może wywołać nieposłuszeństwo tych, którzy rządzą Kościołem.

Tak więc, jeżeli wraz z rewolucją francuską społeczeństwo obywatelskie odsunęło Powszechnego Króla od Jego Boskiego panowania, aby uzurpować sobie Jego Prawo i szerzyć błędy liberalizmu i socjalizmu, to wraz z rewolucją soborową papieże i biskupi zdjęli potrójną koronę z Głowy Mistycznego Ciała i Jego Wikariusza, czyniąc z Kościoła Chrystusowego coś w rodzaju republiki parlamentarnej w imię kolegialności i synodalności.

Zwróćmy uwagę: Nasz Pan Jezus Chrystus nie tylko nie jest już uznawany za Suwerena narodów. Teraz nie jest już uznawany nawet za suwerena swojego Kościoła, w którym cel chwały Bożej i zbawienia dusz został zastąpiony chwałą człowieka i wynikającym z niej potępieniem dusz. To, co wczoraj było wadą, dziś jest cnotą; to, co wczoraj było cnotą, dziś jest wadą: wszystkie obecne działania modernistycznej sekty, która infekuje Watykan, diecezje i zakony, charakteryzują się obalaniem tego, co zostało nam wyłożone i przekazane.

W kontekście tego buntu i niewierności, ci, którzy pozostają wierni i starają się kontynuować to, co zawsze robili, stają się obiektem prawdziwego i realnego prześladowania. Zaczęło się od ośmieszania tradycjonalistów, określania ich jako lefebrystów lub przedsoborowców.

Następnie, zgodnie z praktyką, której stosowanie widzieliśmy w reżimach totalitarnych, dobrzy katolicy zostali określeni jako szaleni lub chorzy – co socjologowie nazywają patologizacją sprzeciwu. Nie myślcie, że używam przesadnych określeń: zaledwie kilka dni temu pewien ksiądz z Kostaryki został zawieszony w posłudze i zmuszony do poddania się leczeniu psychiatrycznemu tylko dlatego, że odprawił Mszę Pawła VI po łacinie, pomimo zakazu swojego biskupa, bpa Bartolomé Buiguesa.

Dzisiaj jesteśmy świadkami kryminalizacji dysydentów i jeśli jeszcze nie widzimy ich fizycznej eliminacji, to wiemy jak wielu z nich jest zawieszonych a divinis, pozbawionych środków do życia i wyrzuconych z życia kościelnego. Dzieje się to podczas gdy w tym samym czasie skandaliści i wszelkiego rodzaju cudzołożnicy nie tylko nie są karani i wydalani z posługi, ale nawet promowani i uwieczniani na zdjęciach, stojąc obok Bergoglio, który trzyma ich blisko, ponieważ wie, że może ich wykorzystać w dowolny sposób jaki mu odpowiada.

Zrozummy więc dlaczego korupcja hierarchów jest instrumentalna dla planu sekty soborowej. Ich błędy są doskonałym środkiem do uzyskania ich posłuszeństwa i współudziału w przeprowadzaniu najgorszych okrucieństw przeciwko Kościołowi i wiernym.

Inicjatywa Koalicji na rzecz Odwołanych Księży jest z pewnością odpowiedzią na to, co się dzieje, ponieważ projekt ten ma na celu niesienie pomocy księżom, którzy są ofiarami prześladowań i nadużyć kanonicznych ze strony niewiernych i renegackich biskupów. Ich władza, uzurpowana jest po to, by czynić zło, zamiast mądrze i z miłością zarządzać powierzoną im trzodą. Ta władza znika w chwili, gdy używają jej wbrew celowi, dla którego została ustanowiona. To prawda, że posiadają oni władzę: ale władza ta jest tyrańskim nadużyciem, wobec którego nie można i nie wolno milczeć.

Naszym obowiązkiem jest podnieść głos, aby stanowczo potępić bezprawne działania pasterzy, którzy okazali się najemnikami, jeśli nie drapieżnymi wilkami. Naszym prawem jest nie tylko nie słuchać rozkazów, które są bezprawne, nieważne i puste, ale także dokonywać aktów sprzeciwu sumienia i tworzyć inicjatywy mające na celu ochronę ofiar tych wilków w owczej skórze.

Pozwolę sobie również zasugerować, że wraz z tą godną pochwały inicjatywą, powinna zostać założona międzynarodowa fundacja, która mogłaby zbierać ofiary i datki od wiernych, przekierowując je z parafii i diecezji, które współpracują z obecnym reżimem bergogliańskim. Kiedy biskupi zobaczą, że otrzymują cios na swoich kontach bankowych, prawdopodobnie dadzą się przekonać do złagodzenia swojego podejścia do ostracyzmu wobec dobrych księży. Kiedy ciała, cywilne lub kościelne, staną po stronie prześladowanych, ich prześladowcy będą prawdopodobnie bardziej ostrożni w nadużywaniu swojej władzy, a w międzyczasie inicjatywy takie jak Koalicja na rzecz Odwołanych Księży i inne podobne projekty, stworzą okazję do praktykowania dzieł miłosierdzia i zdobywania zasług przed Bogiem.

Każdy z nas, w miarę swoich możliwości, może wnieść konkretny wkład. Niekoniecznie tylko finansowy, choćby poprzez zwykłe przeznaczenie swoich ofiar dla tych, którzy na nie zasługują, a nie dla tych, którzy wykorzystują je do gnębienia dobrych duchownych.

Nie zapominajmy jednak, że oprócz pomocy materialnej, wszyscy jesteśmy wezwani do odkrywania poczucia wspólnoty, o którym hierarchia soborowa uwielbia mówić, nigdy nie wprowadzając go w życie w sensie katolickim. Jeśli jesteście prawdziwie braćmi w Chrystusie, to jako bracia chciejcie pomagać sobie nawzajem także poprzez przyjmowanie naszych księży, oferowanie im miejsca do zamieszkania, przygotowywanie domowego ołtarza, wokół którego będziemy mogli gromadzić naszych przyjaciół.

Powinniśmy ofiarować nasze zdolności i naszą posługę, nawet najbardziej skromną, jak umiejętność gotowania, murowania czy naprawiania dachu, tym, którzy dzisiaj zostali wyrzuceni z plebanii i znaleźli się na ulicy. Musimy myśleć także o młodych mężczyznach, którzy wielkodusznie odpowiedzieli na powołanie kapłańskie lub zakonne w duchu Tradycji, a dziś widzą, że ich święcenia lub profesja zakonna są zagrożone, jeśli nie zaakceptują doktrynalnych i moralnych wypaczeń, które są obecnie narzucane przez sektę soborową.

Musimy jasno powiedzieć tym nielicznym biskupom i kardynałom, którzy pozostają wierni Magisterium, że nie ma możliwości dialogu z tymi, którzy dobitnie pokazali, że są sprzymierzeni z wrogiem. Musimy modlić się do Boskiego Majestatu, za wstawiennictwem Królowej Nieba i Matki Kapłaństwa, prosząc, aby zechciała przyjąć nasze cierpienia i cierpienia tych dobrych kapłanów, dla nawrócenia hierarchii, która jest dziś skorumpowana od góry do dołu.

Do licznych kapłanów, zakonników i kleryków, nie zapominając o zakonnicach, kieruję moją czułą pamięć, dzieląc ich cierpienia i wzywając ich wszystkich, by złożyli siebie jako ofiarę przebłagalną za grzechy, za nasze grzechy i za grzechy sług Kościoła. Zjednoczcie się w Świętej Ofierze Mszy Świętej, przez ofiarowanie Boskiej, Czystej, Świętej i Niepokalanej Ofiary. Niech wasze życie będzie ofiarą miłą Bogu, w prawdziwym, kapłańskim duchu, i wszyscy powtarzajcie przed końcem waszych dni słowa kantyku Symeona: Qui viderunt oculi mei, salutare tuum.

Przypomniałem powyżej przyczynę obecnego zła: bunt przeciwko powszechnemu królowaniu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Poświęcenie każdego z nas, rodziny, wspólnoty, narodu i Kościoła Świętego, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi, jest w stanie poruszyć Trójcę Przenajświętszą do współczucia i położyć kres tej straszliwej pladze, a przynajmniej skrócić ją i przyspieszyć triumf Króla Królów nad wrogiem rodzaju ludzkiego.

To jest moje najszczersze życzenie. To jest szlachetna intencja, która musi ożywiać każde nasze działanie. To jest fundament dla ogromnego i nieuchronnego końca planu szatana.

Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat.

+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Tłum. Sławomir Soja
Źródło: Lifesitenews (Sep 24, 2021) – [Org. tytuł: «Abp. Viganò asks Catholics to support persecuted clergy, warns of ‘epochal clash’ in Church»]

https://www.bibula.com

Komentarzy 21 do “Abp Viganò prosi katolików o wsparcie dla prześladowanych duchownych, ostrzega przed „dziejowym konfliktem” w Kościele”

 1. I*** said

  Powinno być: princeps mundi huius…

  ——
  Nie jestem łacinnikiem, ale widziałem obydwie pisownie w druku.
  Admin

 2. revers said

  Era szatana i szatanizmu juz jest zapoczaatkowana … . przyspieszy z Great resetem

  https://www.bitchute.com/video/sx02lOxYIx9c/?fbclid=IwAR3HB-B1aU0vl8Yib92gL–nbf9bZT1jZFtBYx0xvI3nMw56BRJC-GXH_nU

  Do tego kolejne zle znaki, kosciol w La Palma pochlonela wulkaniczna lawa.

 3. Przerażony. said

  A co z kapłanami (i gontynami, i wyznawcami) wyznań przedchrześcijańskich na ziemiach obecnej Rzeczypospolitej Polskiej ,,prześladowanych” [,,…aby nie pozostał kamień na kamieniu…”] po których nie zachował się żaden ślad na polskiej ziemi ?
  Np. Ślęża, Łysiec, tzw. Jasna Góra, Wawel, Radogoszcz, Arkona, itd. .

  ——–
  Chyba jakiś ślad pozostał, skoro Pan o nich wie.
  Admin

 4. Maverick said

  Australia jest zdominowana poprzez lewactwo a owoce tego widać:

 5. Maverick said

  G. Brown zapowiada Norymbergę 2.

 6. Boydar said

  Coś ten biskup metła, znaczy się makaron, na uszy. Nie mógłby prosto powiedzieć co jest grane, z kim i o co kaman ? Widać jeszcze nie; ale czy w ogóle, też pewności nie mam.

  ——
  Co jeszcze ma powiedzieć??
  Admin

 7. Maverick said

  Abp. Vigano ostrzega przed szybko zbliżającym się lucyferianizmem.
  Ponoć nawet się ukrywa przed agentami Franciszka.
  On robi co może ostrzega. Pamiętajmy wysłał sławne listy do Trumpa a ten je zignorował, bo sam jest wyznawcą Bahometa, i sekty Lubowitz.

 8. Maverick said

  Amerykański emerytowany wojskowy także ostrzega:

 9. Zenon_K said

  „Pozwolę sobie również zasugerować, że wraz z tą godną pochwały inicjatywą, powinna zostać założona międzynarodowa fundacja, która mogłaby zbierać ofiary i datki od wiernych, przekierowując je z parafii i diecezji, które współpracują z obecnym reżimem bergogliańskim”.

  Jaki reżim bergogliańskim? Przecierz to trwa od soboru W. II. Od tamtego czasu mamy « papierzy » na papierze. Wszyscy papieze od lat 60-tych nad upadkiem Kosciola ciezko sie napracowali, nad zniszczeniem Wiary. Nawiecej sie napocil nad tym dzielem amator kremowek bo przeciez panowal (nie milosciwie) najdluzej – 27 lat czy jakos tak. Wykopali oni Msze Sw. pozmieniali obrzedy Sakaramentow Sw. , swiecenia biskupie najprawdopodobniej nie juz wazne od 1968.

  https://gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/6527-calkowicie-niewazne-i-pozbawione-znaczenia-swiecenia-biskupie-wedlug-obrzedu-z-1968-roku

  Czyli ksieza przez nich « wyswieceni » pozostaja zwyklymi obywatelami tego swiata a nie posrednikami miedzy Bogiem i czlowiekim (jedynie w Naszej Religii istnieje taka funkcja- ktora wlasnie chce sie zniszczyc (juz zniszczono ?) by wprowadzic « religie noachicka « – tam tymi posrednikami beda talmudysci)

  Jezeli wiec biskupi i kaplani nimi juz nie sa to co z reszta sakramentow przez nich szafowanych ?

  Zreszta wystarczy posluchac wielu « biskupow » i « ksiezy » (w wiekszosci nawet nie udaja bo ubrani sa w zwykle ciuchy) jak gawedza bez zadnej inspiracji Ducha Swietego.
  Chyba wiec to jest ta ochyda spustoszenia.

  Mowienie o Mr Dziendobrek nie ma sensu, bo ten czlowiek wlasnie nie jest nawet biskupem (swiecenie niewazne), nie mowiac o papiezu. Jest zwyklym, malym wypierdkkiem, przebierancem na ktorego nie zwraca sie uwagi.

  Jesli to wszysko jest prawda, to dlaczego nik o tym nie mowi : Abp Viganò, wpolnota St piusa X czy ktokolwiek inny z Kosciola.

  Moze wszyscy oni boja sie ppowiedziec prawdy?

  O czym mowi III-cia tajemnica fatimska?

 10. Zenon_K said

  Ad 5 „G. Brown zapowiada Norymbergę 2”

  Prosze nie wklejac tej geby bo wywoluje ona odruchy wymiotne. Niech lepiej zapowie swoj wyjazd na Madagaskar.

  Zanim jednak tam sie uda niech wytlumaczy nam swoj udzial wyborach w Gdansku – prawdziwy cymes.

 11. Maverick said

  Panie Zenonie incjatywa dobra, czy tylko coś tego wyjdzie poza skasowaniem kasy naiwnych ?

 12. I*** said

  (1) Nie może być dowolności w pisowni (odmiany) zaimka wskazującego…

  Poza tym, publikacja pochodzi ze strony http://www.bibuła.com – i tam podano prawidłowy zapis!

  ———
  Nie upieram się.
  Admin

 13. I*** said

  (12) http://www.bibula.com – źródło widnieje pod tekstem… :)))

 14. Olo said

  Podobno już 180 tys. Polaków ma na swoim koncie frankista Niedzielski…

 15. as said

  Prezydent Siemianowic Śląskich mówi NIE segregacji. „Czas wstać, za pół roku będzie za późno”

 16. Zaskoczony said

  Ad.3. ,,Chyba jakiś ślad pozostał, skoro Pan o nich wie.
  Admin”
  To są miejsca (oprócz Radogoszczy i Arkony), na których stoją potężne kościoły katolickie z ,, zabudowaniami”.
  Ps. Gontyny były budowane z drzewa (głównie)dębowego, dlatego dąb (szczególnie ze Świętą Jemiołą), jak i inne drzewa ze Świętych Gajów był/y wycinane razem z korzeniami). ,,…Ludy celtyckie i słowiańskie także musiały być pod wrażeniem okazałości dębów, gdyż lokalizowały swoje miejsca kultu przeważnie w starych dąbrowach…” – Wikipedia.
  Zarówno na Ślęży, na Wawelu, i innych miejscach przedchrześcijańskich władze kk zabraniają czynnie jakichkolejek innych praktyk religijnych niż jedynie słusznego wyznania.

 17. plausi said

  Organizacja zbrodni pod hasłem „pandemii”

  Szczególną rolę w organizacji tej zbrodni wobec ludzkości odgrywa sieć macek Bill & Melinda Gates Fondation, obejmuje ona globalnie swym morderczym uściskiem niezliczone rządy, organizacje, osoby określane jako naukowcy i eksperci, którzy opłacani przez nią są na jej usługach, patrz administracja III: RP od marca 2020. Ten dokument obrazuje tysiące lobbystycznych powiązań tej siejącej mord meduzy:

  https://clubderklarenworte.de/wp-content/uploads/2021/09/Netzwerkanalyse-Corona-Komplex.pdf

  „Total Grants by Bill & Melinda Gates Foundation (1994-2021) – Top 50 Rows ” (Total Grants Bill & Melinda Gates Foundation (1994-2021) – najwyższe 50 dotacji)

  poz. 50 do Polski przekazała BMGF 30 milionów dolarów, kto z Was o tym słyszał, a tym bardziej kto te łapówki otrzymał i w jakim celu ?

  „Wynalazca” testu Covid-19 prof. Drosten z Charite w Berlinie jest niejako prywatnym pracownikiem Gatesa.

  Przy okazji tzw. „pandemii”, która nie istnieje i nigdy nie istniała, wprowadziła agentura wskazanej wyżej meduzy o tysiącach macek reżym totalitarny, przygotowywany i testowany zresztą przez wiele lat a nawet dziesięcioleci. Chodzi o globalny atak miliarderów na ludzkość i podporządkowanie jej ich wyłącznej reglamentacji i samowoli

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Oficjalne dane o przygotowaniu operacji „Pandemia” można znaleźć także w powyższym linku.

  Cała operacja „Pandemia” jest organizowana przez media nie tylko tradycyjne ale także sieciowe, przypominamy, że B. Gates jest nie tylko sprzedawcą systemu Windows, stosowanego do inwigilacji użytkowników, ale także ważnym aktorem w sieci internetowej, przy czym kooperuje on stale z takimi filarami tej sieci jak google, facebook i innymi. Microsoft, google, facebook, twitter zostały zidentyfikowane jako narzędzia służb inwigilacji USA, nie zmieniło się od tego czasu nic, są nadal. Służby inwigilacji są od swego zarania w pierwszym rzędzie posługaczami najbogatszych.

  Wobec tego należy ogłosić bojkot wszystkich wielkich oferentów usług sieciowych n.p. na okres jednego tygodnia, jednocześnie należałoby stworzyć niezależną infrastrukturę komunikacji, która nie podlegała by reglamentacji firm big data. Infrastrukturę Big Data należałoby wykorzystywać wyłącznie do popularyzacji wiadomości ale nie do przechowywania jakichkolwiek danych czy dokumentów.

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że miliarderzy prowadzą wojnę przeciwko ludzkości, patrz link wyżej „Demon wojny: Buffett”, wojna nie zna żadnego zmiłowania i jej głównym celem jest mord i rabunek, bo oszustwo nie wystarcza:

  https://marucha.wordpress.com/2021/09/25/ukraina-pieniadze-z-zachodu-krasc-mozna-bezkarnie/#comment-971364

  ta wojna jest bezlitosna, tym bardziej, że jest prowadzona przez satanistyczne środowiska miliarderów.

  Naturalnie to nie jest żadna pandemia, to jest rzeź masowa ! na razie dokonywana przez służby głównie medyczne, które odmawiają pomocy lekarskiej pod płaszczykiem przygotowania środków przeciwko jakiejś „pandemii”. Bez większych trudności i sprzeciwu zorganizowano służby medyczne w szwadrony śmierci.

  Nie należy oczekiwać żadnego wsparcia ze strony oprawców kościelnych, które zostały opanowane przez dewiantów na usługach lichwiarzy, weźmy choćby ten dumny polski przykład:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  ad 15, As

  Prezydent ma rację, zbliża się decydująca bitwa w tej wojnie, miliarderzy, to gatunek stworzeń żywych, które są dla ludzkości zupełnie zbędne, wręcz przeciwnie, to jest stałe źródło zarazy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

 18. plausi said

  Oddzielanie chwastów

  „aby ostatecznie oddzielić pszenicę od chwastów”

  czy śmiercionośne preparaty genetyczne RNA/DNA nazywane tu „szczepionką” będą działały tak selektywnie, że wybiją wszystkie chwasty ? Wyszczepieńcy powinni to sobie rozważyć.

  „nie ma możliwości dialogu z tymi, którzy dobitnie pokazali, że są sprzymierzeni” ze zbrodnią, por. powyżej 17, Plausi link z „usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech”. Każdy z nas powinien być strażnikiem wiary i jej kanonu i nie ograniczać się tylko do bezkrytycznego postępowania za kapłanami, każdy z nich może być czarcim kapłanem.

  https://marucha.wordpress.com/2021/08/29/ludobojstwo-co-wiemy/#comment-968210

 19. revers said

  A kosciolki od Kanady przez najasniejsza po stolice Piotrowa w Watykanie az przecigaja sie w zakazie brania udzialu bez zaszczepienia w sw. mszy w kociolach bez szczepienia

  Do tego coraz wiecej politykow zwazanych z komisjami zdrowia przy parlamentach unijnych jak Erwin Ruedel z CSU mowi dosadnie ze do Marca 2022 roku niezsczepieni maja byc poddani eksterminacji w stylu ostaecznego rozwiazania! sic jak z II wojny swiatowej na niby wybrancach.

  Takze maja panstwo 5 m-cy zycia na wyszczepienie sie bo potem franksisci nasi lub z zagranicy wezma sie za „oczyszczenie” jak mawia eufemistycznie swiatek koscielny z kregow p.Franka B. lub ekstermizm jak mawiaja dawni budowniczowie obozow zaglady z ww2, dzisiaj to zapewne osrodki bwzterminowej kwaranatanny w uni, tzn. do wielokrotnego wyszczepu i smierci.

 20. Maverick said

  https://www.bitchute.com/embed/sx02lOxYIx9c/

  Oto co nadchodzi.

 21. Marucha said

  Re 16:
  Panie „Zaskoczony”., najuprzejmiej proszę nie pieprzyć farmazonów.
  W Polsce istnieje mnóstwo wyznań i mają dużą (nieraz aż za dużą) swobodę uprawiania swoich kultów. Wliczając w to nielicznych wyznawców religii pogańskich.
  Myślę, że to forum nie jest dla Pana.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: