Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  Boydar o Półpolacy
  Carlos o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
  walerianda o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Półpolacy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Kongresmenka: Ofiary gwałtu nie potrzebują aborcji, ale Glocka 19 w trakcie gwałtu

Posted by Marucha w dniu 2021-09-26 (Niedziela)

Po niedawnym wywołaniu poruszenia swoim publicznym odrzuceniem obowiązku stosowania masek, chrześcijańska kongresmenka Lauren Boebert z Kolorado znów stała się w tym tygodniu viralem, kiedy oświadczyła, że zamiast aborcji ofiary gwałtu potrzebują „miłości”, „wsparcia” i „Glocka 19, kiedy to się stało”.

„Zwolennicy zabijania dzieci pluli kłamstwami i półprawdami [na temat aborcji]” – powiedziała 34.letnia konserwatystka w przemówieniu w Izbie Reprzentantów USA w tym tygodniu.

„Kłamstwo nr 1: aborcja jest dobra dla kobiet. To jakiś fake news CNN. Kobiety, które dokonały aborcji, mają 81% wzrost ryzyka wystąpienia problemów ze zdrowiem psychicznym. Każda aborcja pozostawia jednego martwego i jednego rannego” – powiedziała w przemówieniu, które stało się viralem w środę i przyciągnęło krytykę od postępowych komentatorów.

„Kłamstwo nr 2: ofiary gwałtu potrzebują aborcji. Nieprawda, one potrzebują miłości. Potrzebują wsparcia. Potrzebują bezpieczeństwa i uzdrowienia. Potrzebowały Glocka 19 [pistoletu], kiedy to się stało”.

Dalej argumentowała, że kłamstwem nr 3 jest często powtarzana statystyka, że „aborcja stanowi tylko 3% usług Planned Parenthood”.

Broniąc zakazu aborcji po wykryciu bicia serca, który został uchwalony w konserwatywnych stanach, Boebert dodała, że jest dumna z tego, że „dzieci zapisujące się do szkół podstawowych będą się śmiały i uśmiechały, ponieważ ktoś stanął w obronie pozbawionych głosu”.

Przemówienie Boebert pojawiło się na kilka dni przed tym, jak kontrolowana przez Demokratów Izba przegłosowała w piątek rano 218-211, głównie zgodnie z linią partyjną, aby zatwierdzić Women’s Health Protection Act, znany również jako H.R. 3755.

Ustawa ta ma na celu ochronę dostępu do aborcji w całym kraju poprzez powstrzymanie ustaw i przepisów, takich jak kontrowersyjna teksańska ustawa Senatu nr 2, która zakazuje aborcji w większości przypadków w tym stanie już w szóstym tygodniu ciąży. Ustawa zablokuje również niedawno uchwaloną przez Teksas ustawę Senate Bill 4, która zabrania „dostarczania ciężarnej kobiecie leku wywołującego aborcję bez spełnienia obowiązujących wymogów świadomej zgody na aborcję”.

Boebert argumentowała w niedawnym felietonie napisanym wspólnie z przewodniczącą Students for Life of America Kristan Hawkins, że ustawa H.R. 3755 „zlikwidowałaby prawie każde stanowe ograniczenie aborcji”.

Projekt ustawy Izby, który nie powinien przejść przez Senat, pojawia się w momencie, gdy dziesiątki projektów ustaw pro-life zostały uchwalone na poziomie stanowym w całym kraju w 2021 roku.

„Szeroko wspierane polityki, takie jak obowiązkowe okresy oczekiwania i badania ultrasonograficzne, wymagania dotyczące doradztwa, prawa dotyczące świadomej zgody, limity późnych aborcji, a nawet podstawowe standardy zdrowia i bezpieczeństwa zostałyby unieważnione” – argumentowały.

„Chociaż Women’s Health Protection Act twierdzi, że dostęp do aborcji jest niezbędny do udziału kobiet w ‚społecznym i ekonomicznym życiu narodu’, wiemy, że kobiety nie muszą zabijać swoich przedurodzonych dzieci, aby funkcjonować na równi w społeczeństwie. Wielozadaniowe kobiety są zdolne do wszystkiego, co życie ma do zaoferowania, w tym do realizowania celów edukacyjnych i rozwoju zawodowego równolegle z wychowywaniem dzieci”.

Boerbert i Hawkins twierdzą również, że Ustawa o Ochronie Zdrowia Kobiet jest „zwodniczo nazwana”, ponieważ „ignoruje potrzeby kobiet w zakresie możliwości, edukacji i dostępu do awansu, sprzedając nas krótko poprzez fałszywe twierdzenie, że wszystko, czego potrzebujemy, to więcej aborcji”.

„Kobiety zasługują na coś lepszego, a następne pokolenie zasługuje na nasze wsparcie i ochronę”-  kontynuowały.

Autor: Redakcja
Źródło: christianpost.com
https://prawy.pl

Komentarzy 5 do “Kongresmenka: Ofiary gwałtu nie potrzebują aborcji, ale Glocka 19 w trakcie gwałtu”

 1. bryś said

  Czy świat wiele by stracił gdyby kobiety nie mieszały sie do polityki? I zdały się na opieke rodziny np.?

  ——
  NIC.
  Admin

 2. Zauważcie państwo, jak się czuje kobieta, która sprząta dom… A jak się czuje w takiej samej roli mężczyzna…

 3. AnuLa said

  Nie jestem zwolenniczką jakichś równouprawnień, ponieważ czuję się równa mężczyźnie ale nierówna w płci. Uważam, że ogólnie kobiety są głupie, wredne, niedouczone, żądaniowe, roszczeniowe …….. oj można wymieniać wiele. Niemniej zdarzają się mądre kobiety, ale to wyjątki potwierdzające regułę ! I te kobiety niezależnie od ustrojów, religii, ustaw, przepisów, zakazów i nakazów i tak osiągają swoje cele.
  Poza tym pełną równość zapewnia mi moja wiara. Żadna inna nie dała mi lepszej oferty niż wiara w Boga Jedynego Jezusa Chrystusa, Najświętszą Panienkę i Wszystkich Świętych 🙂

 4. bryś said

  AnuLa – kobiety po prostu mają inne priorytety. Za to kocham Kobiety w swoim życiu i dałbym się za nie pokroić.

  Ale w wieczorne dyskusje o polityce nigdy się nie włączały. Po prostu miały to gdzieś, nawet jeśli miały własne zdanie. Kłótnia z Ciotkami o interpretacje wiadomości lub o teorie spiskowe to był by koszmar.

  Krzysztof M – nikt nie potrafił tak umyć okien jak mój Św. P. Teść.

 5. Ad. 4

  Też potrafię. Ale nie przepadam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: