Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wiarygodny scenariusz – Biskup Ryszard Williamson

Posted by Marucha w dniu 2021-09-26 (Niedziela)

Czy covidowe „szczepionki” naprawdę są zagrożeniem?
Niestety mogą być śmiercionośne!

Amerykański zakonnik brat Aleksy Bugnolo nakreśla w nagraniu wideo, które wielu Czytelników być może już widziało, z którym warto się zapoznać, dramatyczny obraz naszej najbliższej przyszłości. Niekoniecznie wydarzy się dokładnie to, co on przewiduje, ale ale coś podobnego musi się wydarzyć, jeśli tylko spojrzy się na siły, które grają dziś wokół nas.

W minionym wieku grzechy ludzkości były tak wielkie, że „spuściły ze smyczy psy wojny” w czasie dwóch wojen światowych. Od 1945 roku te psy głośno ujadają, ale nie gryzły tak, jak to miało miejsce w latach 1914-1918 oraz 1939-1945.

Nie ulega jednak wątpliwości, że od rewolucyjnych lat sześćdziesiątych XX wieku ludzkość jako całość odwracając się plecami do Pana Boga z pewnością grzeszyła o wiele ciężej, niż kiedykolwiek wcześniej. Zatem o ileż surowsza niż kiedykolwiek wcześniej musi ją spotkać kara? Brat Bugnolo daje nam wyobrażenie o tym poprzez umieszczone poniżej streszczenie jego nagrania:

Twórcy różnych covidowych „szczepionek” znają naukę i nie są głupi, więc doskonale zdają sobie sprawę z tego, że „szczepionki” mogą doprowadzić do śmierci. Faktycznie – stawmy czoła rzeczywistości – zostały one zaprojektowane, aby zabijać, nie natychmiast, ale w perspektywie kilku lat, aby nadal żyjących ludzi można było coraz łatwiej zniewalać i kontrolować. Do chwili obecnej około 40 % światowej populacji otrzymało już co najmniej jedną dawkę covidowej „szczepionki”

Prawdziwy ekspert (a nie jeden z wykreowanych przez media) francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier nazwał masowe szczepienia przeciwko koronawirusowi „czymś nie do pomyślenia” i historyczną pomyłką, która doprowadzi do „tworzenia nowych wariantów” i zwiększy śmiertelność z powodu choroby. Stwierdził on, że mutacje wirusa mogą pojawiać się naturalnie, ale obecnie to sztuczne szczepienia kierują tym procesem: „Nowe warianty są produktem, rezultatem <>. W każdym państwie widzimy to samo i w każdym państwie wzrost krzywej szczepień prowadzi do wzrostu krzywej zgonów”.

W ciągu najbliższych dwóch lat spodziewać się możemy znacznej liczby zgonów wśród osób zaszczepionych, więc lepiej już dziś zacząć się na to przygotowywać duchowo. Wielu ludzi może być bowiem zszokowanych skalą śmierci i może wręcz oszaleć. Inni, dziś wierzący, utracą swoją wiarę. Będą pytać: „Gdzie jest Bóg?” oraz „Dlaczego Bóg temu nie zapobiegł?”.

Ale czy jeśli człowiek skacze z klifu, to czy Pan Bóg jest zobowiązany, by zawiesić prawo grawitacji, by zapobiec jego śmierci? Człowiek sam decyduje, by się zabić. Pan Bóg normalnie nie ingeruje w to, w jaki sposób człowiek korzysta z wolnej woli, którą ma od Boga. W rzeczy samej, Pan Bóg dozwalając na covidowy nonsens jedynie odpowiada na samobójcze pragnienie śmierci nieodłącznie związane z postchrześcijańskim odrzuceniem Chrystusa.

Każdy, to ma rozum, miał wystarczająco dużo czasu, by zbadać kwestię plandemii i przekonać się, że to wszystko jest fałszem. Jako chrześcijanie jesteśmy zobowiązani, by wszystko badać, by stwierdzić, czy mamy do czynienia z prawdą czy nie i by zachowywać tylko to, co jest dobre (1 Tes 5, 21). Jeśli ignorujemy ten obowiązek i jeśli decydujemy się na zaszczepienie po to, by móc jechać na urlop, wówczas jesteśmy idiotami i tchórzami – nie żyjemy zgodnie z prawdą.

Zatem fałszywy pokój, w którym teraz żyjemy, przypomina lato 1914 roku, tuż przed wybuchem I wojny światowej. Nikt wówczas nie przypuszczał, ze w ciągu kolejnych trzech czy czterech lat zostanie zabitych 20 milionów ludzi. To było lato, kiedy ludzie cieszyli się podróżowaniem po żyjącej w pokoju Europie. Kiedy faktycznie niemal wszystkie covidowe kontrole na razie znikają, przynajmniej na północnej półkuli, to niejako zostało nam dane lato, które ma nas zwieść. Oni chcą, żebyśmy myśleli, że nic złego się nie dzieje. Wiedzą, że niedługo zacznie sie fala zgonów wynikająca z wykonanych zastrzyków.

Dla nas, którzy nie dali się zaszczepić, będzie to oznaczać poważne zakłócenia jeśli chodzi o gospodarkę oraz narodowe i lokalne bezpieczeństwo. Zabraknie sanitariuszy i grabarzy, by wynosić ciała zmarłych – wielu z nich się zaszczepiło i sami umrą. Jako chrześcijanie będziemy musieli iść naprzód i wypełnić tę lukę. Każdy powinien kupić kombinezon ochronny – jest bowiem bardzo prawdopodobne, że zostaniemy poproszeniu o pomoc w noszeniu ciał do grobów.

Można się nie zgadzać z bratem Bugnolo jeśli chodzi o zakup kombinezonu, ale o wiele trudniej jest nie zgadzać się z jego ogólną wizją.

Kyrie eleison

Biskup Ryszard Williamson
https://www.bibula.com

Komentarzy 25 do “Wiarygodny scenariusz – Biskup Ryszard Williamson”

 1. UZA said

  Nieraz się nad tym zastanawiałam i – przyjmując hipotezę, że żyjemy w czasach ostatecznych – zadaję sobie pytanie kogo ostatecznie zwiedzie Antychryst. Bo wielkiego ucisku doznają dziś ludzie żyjący prawdą – to oni cierpią nie mogąc się pogodzić z oczywistym absurdem, gwałtem zadawanym rozumowi.

  Głupcom to nie przeszkadza. Ochotnie przydziewają barchany na twarze, podduszają swoje małe dzieci czy wnuczęta, wystawiają ramiona do szprycy. Oni już się urządzili w czarnej d… W końcu pozwolono im chodzić do knajp, wyjeżdżać na wakacje, mają swój ukochany telewizor i sporo śmieciowego żarcia. Czegóż więcej trzeba ? Idiota nie zastanawia się , co jest w kiełbasie czy w „szczepionce”. Skoro w telewizji powiedzieli, że to dobre i bezpieczne, idiota wierzy. W Boga natomiast już prawie nie wierzy, choć czasem, tak z przyzwyczajenia, obejrzy jeszcze mszę w tv.

  Posoborowy Kościół – w osobach wielu hierarchów – przyłączył się do wielkiego kłamstwa. Załóżmy, że teraz przyjdzie Antychryst i zacznie mówić prawdę, choćby część prawdy. Nawet nie musi czynić cudów. Czy nie pociągnie za sobą spragnionych prawdy normalnych ludzi, owiec opuszczonych przez tchórzliwych pasterzy ?

  Biedni głupcy niewątpliwie stracą życie doczesne przez swoją niefrasobliwość. Módlmy się jednak, żebyśmy wszyscy nie stracili szansy na szczęśliwe życie w wieczności. Z tego punktu widzenia wizja brata Bugnolo wydaje mi się optymistyczna. Oby przyszło nam tylko służyć chorym bliźnim i chować umarłych.

 2. Anteas said

  „zostaniemy poproszeniu o pomoc w noszeniu ciał do grobów”
  Których ciał?

  Jedni mówią że ci zaszczepieni będą umierać, inni znowu że ci niezaszczepieni będą umierać. Jak na razie mordercza pandemia trwa sobie w najlepsze, rzec by można za Kochanowskim; „Serce roście patrząc na te czasy”, ale nikt z mojej rodziny, przyjaciół, znajomych, współpracowników, i tych zaszczepionych i nie zaszczepionych nie miał na tyle przyzwoitości żeby umrzeć. Mimo iż wszyscy oni wiedzą że jest pandemia i powinni umierać jak muchy.
  Tylko czasem słyszę że Kowalski nie zaszczepił się i umarł, a Iksiński się zaszczepił i umarł, ale nie sposób zweryfikować tych informacji.
  Tylko obaj moi dziadkowie i babcie umarli, ale tak im się śpieszyło na tamten świat że nawet nie czekali na pandemie, tylko tak sobie umarli.

  ________________________________

  A muchy ni sobie nie robią z tego wszystkiego tylko sobie umierają.

  Jak muchy

  ________________________________

  Na wieki wieków, amen

 3. Marucha said

  Re 2:
  Aby rozwikłać Pańskie dylematy proponuję zastanowić się, kto wygrywa na „pandemii” i „wyszczepianiu”: czy są to przeciwnicy (wyrzucani z pracy, pozbawiani legitymacji lekarskich, szykanowani…) – czy raczej zwolennicy, zarabiający na szerzeniu strachu ciężkie pieniądze.

 4. Greg said

  Project Veritas.
  https://www.cda.pl/video/8460708f4

 5. bryś said

  UZA – Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

  Ewangela Św. Mateusza? To oczywiście po czasie wielkiego ucisku, którego może i początek teraz obserwujemy? Bo już nie raz bywało ciężko, ale jescze nie było takiej ochydy na miejscu KK.

 6. Voodoosch said

  Mamy 4 mozliwe scenariusze:

  1. Szczypawka dziala i szczepany, przestana umierac na grype. Niezaszczepieni umieraja na nowa straszna chorobe.
  2. Szczypawka nie dziala, a wrecz powoduje smierc. Szczepany umieraja masowo.
  3. Szczypawka to tylko trutka, ktora nie zabija, a uzaleznia i podtruwa szczypanego, ktory do konca zycia, bedzie musial ja zazywac dwa razy do roku. Nikt nie umiera.
  4. Szczypawka to placebo i nie robi nic, a szczepany przyjmuja ja dwa razy do roku, bo tak im powiedzial telewizor. Nikt nie umiera.

  Prosze sobie wybrac wlasciwy dla siebie scenariusz.

 7. bryś said

  Anteas –

  Najwyższą bezwzględną liczbę nadmiarowych zgonów odnotowano w Stanach Zjednoczonych. Było ich 458 tys. Druga jest Wielka Brytania – 94,4 tys. nadmiarowych zgonów, Włochy – 89,1 tys. i Hiszpania – 84,1 tys. Smutną pierwszą piątkę zamyka Polska. W naszym kraju odnotowano 60,1 tys. nadmiarowych zgonów (szczegóły analizy dotyczące naszego kraju w dalszej części tekstu). Szczegóły przedstawia poniższa grafika (pierwsza dziesiątka). –

  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,nadmiarowe-zgony-w-2020-roku—raport–polska-w-scislej-czolowce,artykul,49396199.html

  Oczywiście skowytowy bełkot proszę traktować ja tvn i interie, chodziło mi tylko o cyferki.

 8. bryś said

  Anteas –

  W pierwszej połowie tego roku zmarło blisko 30 proc. więcej Polaków niż rok wcześniej w tym okresie – ponad 270 tysięcy. Najtragiczniejsze były marzec i kwiecień. Dane za sam czerwiec są optymistyczniejsze: zgonów było najmniej od września 2020 roku, a te z powodu COVID-19 stanowiły tylko 3,6 procent.

  https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/tragiczne-pierwsze-polrocze-30-procent-wiecej-zgonow-niz-przed-rokiem,1068960.html

  Kto Panu wpisze w kartę zgony że to np. po szczypawce? i kto nie zorientowany w możliwości powikłań skojarzy że ten wylew czy zator to od szczypawy?

 9. revers said

  W stresczeniu do klipu z telegramu „Arcybiskup Viganó ujmuje to jeszcze bardziej dosadnie w tym krótkim filmie: oskarża Bergoglio o udział w masońskim spisku „czwartej rewolucji” zainicjowanej przez Klausa Schwaba i międzynarodowych bankierów, mającej na celu zniszczenie tradycyjnego społeczeństwa i przekształcenie Kościoła w masońską organizację filantropijną. „Nadużywa swojej władzy i współpracuje z Głębokim Państwem, aby zniszczyć Kościół od wewnątrz”. I kończy tymi dosadnymi słowami: „W tym spisku jezuici muszą odegrać decydującą rolę, ponieważ nie może być przypadkiem, że wszystko to dzieje się właśnie wtedy, gdy członek Towarzystwa Jezusowego zasiada na tronie Piotrowym po raz pierwszy w historii.”

 10. wanderer said

  Nie po to powstawaly obozy jak np „fema” z setkami tysiecy trumien (pamietacie lata temu jak zastanawialismy sie po co one?) zeby mialy stac bezczynnie. Oni juz to zaplanowali cale lata wczesniej. Nikt tym bydlakom nie przeszkadzal bo ludzie nie dawali wiary ze to moze byc wykorzystane. A dla kogo to pobudowali? Dla ufoludkow? Ludzie zawsze sie ludza ze to nie bedzie dotyczyc ich.. Dla nas szansa jest taka, ze ci bandyci nie do konca sa w stanie zamknac petle, nie do konca we wszystkich krajach maja na to sile, czekaja az ludzie odpuszcza a to zwiekszy ich szanse. A rozwiazanie na nich jest jedno – eliminowac ich na kazdym kroku, z kazdego miejsca, kazdej dziedziny.
  A jak juz policja, wojsko i sluzby stana po normalnej, zdrowej czesci spoleczenstwa – wylapac ich, osadzic i powywieszac uczac przy tym w szkolach o tym mlode pokolenia, zeby nigdy w przyszlosci nie doszlo do takiej zbrodni.

 11. Zenon_K said

  Dla tych co maja jeszcze jakies zludzenia, marzenia scietej glowy:

  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/09/25/video-polozne-z-uk-i-usa-zagrafenowani-rodzice-plodza-bardzo-dziwne-pandemic-babies/

  Bon appétit !

  Oberek juz sie zaczyna.

  Tak przy okazji : czy oficjanie sa jakiekolwiek przeciwskazania na szprycowanie?

 12. UZA said

  „1. Szczypawka dziala i szczepany, przestana umierac na grype. Niezaszczepieni umieraja na nowa straszna chorobe.”

  Wydaje mi się, że cały problem polega na tym, że my nie wiemy, na co ktoś naprawdę umiera. Wiemy co wpisano w karcie zgonu, ale, jak to się mówi, papier jest cierpliwy… Wystarczy szczepanom, którzy umrą, wpisywać inne przyczyny („no tak, umarł, ale miał zawał albo bakteryjne zapalenie płuc – to nie kowid go zabił”). Tymczasem niezaszczepionym, niezależnie od tego na co w rzeczywistości zejdą, można wpisywać – jako wyłączną przyczynę zgonu – COVID 19. Kto i jak to zweryfikuje ? Skuteczność szczepień okaże się wysoka jak Mount Everest…

  Jedno tylko jest pewne – wszyscy będziemy umierać. Bo wbrew temu, co się szczepanom wydaje, wiadome preparaty nie czynią ich nieśmiertelnymi.

 13. Andzia said

  Ta cała hucpa pokazała brak wiary i rozumu znacznej większości ludzi. Minęło już tyle czasu i dalej zbyt wiele osób zawzięcie wierzy w kowida. Myślę, że ci ludzie wspólpracują ze Złem i należy ich unikać.

 14. żyd z długim nosem said

  Policja i wojsko N I G D Y nie staną po stronie społeczeństwa.

  Dziffka nigdy już nie będzie dziewicą.

  Murzyn nie stanie się biały chodźby sobie zrobił milion operacji jak Jackson.

  SSman nigdy nie sprzeciwił się Hitlerowi.

  Znam policjantów w pip z różnych miast. Żołnierzy miałem w rodzinie.

  To jak podpisanie cyrografu. Jak lobotomia. Jak wstęp do piekła – nie ma odwrotu! Mózg i dusza oddane diabłu!

  Mojej siostrze walczącej z nowotworem odmawiano chemii dopóki się nie zaszprycowała. Koleżance brata, którą czeka operacja to samo.

  Potraficie cofnąć czas? Nie. Bo się k-wa nie da!

  Tak samo księża. Dziś dzban z ambony mówił, że ukraińscy robole budują dobrobyt Polski. Ten sam dzban namawiał do szprycy. Mówił wiosną, że łamię 5 przykazanie bo nie mam szmaty na Mszy.

  Posoborowie – przedsoborowie = o czym wy wyżej dyskutujecie? Taki ksiądz Bańka niby po sem. w Zeitkoffen będzie z you tuba grzmiał, że nie ma żydomasońskiego spisku globalnego. Widzi co się dzieje na świecie, a gada głupoty. Ciekawe co by mu powiedział św. Kolbe gdyby żył?!

  Dla mnie księża to propanadziści polityczni i urzędnicy okupacyjnej władzy.
  A takich kapłanów jak bp. Wiliamson to nawet 0,10 % w skali świata może nawet nie być.

  Prawda to, że w Rosji budują fabryki astra zeneki czy to tylko plotka?

  Wiecie komu ja już tylko ufam? Bogu i swoim możliwościom. Bo tu nie ma już na kogo liczyć.

 15. Anteas said

  AD 3.
  „Aby rozwikłać Pańskie dylematy proponuję zastanowić się, kto wygrywa na „pandemii” i „wyszczepianiu”: czy są to przeciwnicy (wyrzucani z pracy, pozbawiani legitymacji lekarskich, szykanowani…) – czy raczej zwolennicy, zarabiający na szerzeniu strachu ciężkie pieniądze.”
  No na pandemii na pewno nie zarabiają producenci wykałaczek😁

  No ja jak się staje przeciwko władzy, to iza się liczyć z możliwościami represji. Adam i Ewa przekonali się o tym jako pierwsi. i oczywiście nie ma znaczenia to czy władza jest sprawiedliwa (jak władza Pana B.), czy tyrańska (jak na przykład w GG potocznie zwanej RP, z powodów dla mnie niepojętych). Władza powiedziała że pandemia jest to jest! A jak komuś to nie dogadza to na Guantanamo.

  Ad 7.
  „Najwyższą bezwzględną liczbę nadmiarowych zgonów”
  Odnotować to sobie można wszystko, ale czy te dane są prawdziwe to już nie sposób sprawdzić. Niejednokrotnie słyszeliśmy że umarł ktoś na zawał czy w czasie oglądania wiadomości krew go nagła zalała (w brew pozorom częsta przyczyna śmierci w Polsce) a kowid mu wpisali.

  „polska-w-scislej-czolowce,artykull”
  Kolejny sukces rządu😁 No to jesteśmy w ścisłej czołówce w trzech branżach; Eksporcie taniej siły roboczej, ilości umów śmieciowych i umarłych na kowida. Jest się z czego cieszyć.

  Ad 9.
  „Wydaje mi się, że cały problem polega na tym, że my nie wiemy, na co ktoś naprawdę umiera”
  My nawet nie wiemy co wpisano w karcie zgonu, my tylko wiemy co powiedziano w telewizji, czy w gazecie, itd. itp.

 16. UZA said

  „Policja i wojsko N I G D Y nie staną po stronie społeczeństwa.”

  Nie muszą zaraz stawać po naszej stronie. Wystarczy, że się poróżnią z władzą. Wśród bandytów często zdarzają się kłótnie i porachunki. Oni nienawidzą nie tylko nas, ale także siebie nawzajem. Im silniejsi się czują, tym łatwiej o niezgodę. Jednoczy ich bowiem strach przed niebezpieczeństwem, a skoro wydaje się im, że już wygrali, to tylko patrzeć jak się wezmą z łby.

  „Władza powiedziała że pandemia jest to jest! A jak komuś to nie dogadza to na Guantanamo.”

  Kto by tam nas woził tak daleko. Są przecież lokalne ośrodki. Coś się ponoć buduje koło Gdyni. No i ten przybytek w Starych Kiejkutach też chyba jeszcze istnieje.

 17. bryś said

  „Policja i wojsko N I G D Y nie staną po stronie społeczeństwa.” – załatwia się to inaczej – śląsk jedzie do szczecina, szczecin do krakowa, itp. Albo jeszcze inaczej Polacy do Turcji np., albo na Białoruś, a do nas policja z u-krainy. Albo i wojsko. Są też duże korporacje prywatne – pewnie będa się wprawiać teraz w Australii, a potem do Europy, i region po regionie. Z każdym dniem bierności i z każdym kroczkiem – tu koncercik na paszporcik, tu jakaś restauracyjka idą na przód. Tym bardziej że propagandowe szczekaczki nie mają ani chwili odpoczynku. I ryją mózgi, i ryją, i ryją…

 18. revers said

  Prawda to, że w Rosji budują fabryki astra zeneki czy to tylko plotka?

  Buduja fabryki Gatesa ale w Indaich.

  wogole to Indie jakies szizmie podlegaja z Paramatka , to w Brecksicie biora udzial z Chinami, to wystepuja przeciwko Chinom w nowym pakcie oceanicznym AUKUS

  Australia-United Kingdom-United States (AUKUS) , razem z anglosyjonem i Japonia.

  https://www.commondreams.org/news/2021/09/24/global-peace-activists-warn-dangers-us-led-anti-china-pacts?utm_term=Autofeed&utm_campaign=echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3E5ulOoAs6pTgB3iuFk9Z_t1BCA0PdZmGDsYURfSm8G0QzztmPR20tbKE#Echobox=1632550416

  re16

  po to sa ustawki 1060 zeby tubylcze wojska lub policje zneutralizowac.

  prywatne armie i policje tez sa w zasiegu, chocby Azowa lub Sorosa IDS. Polska tez jest prywatna walsnoscia o czy wspominal peres, sam Morawiecki, Tusk czy nasz Dobroczynca Soros.

 19. bryś said

  Anteas – „Odnotować to sobie można wszystko, ale czy te dane są prawdziwe to już nie sposób sprawdzić.” – a to już wyższy stopień paranoi. Może i racja, na razie jednakowoż chyba są jeszcze jacyś polacy w GUS – ie chociażby? Tam nie ma chyba aż takich konfitur czosnkowych?

 20. walerianda said

  Czas się zebrać razem. Kupą mości panowie jak powiadają. Czas na deliberacje się skończył.

 21. żyd z długim nosem said

  Piąty scenariusz – nikt nie umiera, no może nieliczni ale większość zaszczepionych rodzi zdeformowane dzieci albo nie może zajść w ciazi w ogóle. Jest też mnóstwo poronień. Nikt o tym głośno nie mówi ale liczba ludności spada.

 22. revers said

  Patolodzy, którzy jako pierwsi zbadali przypadki śmiertelne po szczepieniu szczpionką na covid19 piszą:. zmarli badani mieli ponad 50 lat.

  Spośród dziesięciu zgonów odkryli, że pięć było bardzo prawdopodobnych, a dwa były prawdopodobnie związane ze szczepionką; Jeden uznali za niejasny, a dwa nie widzieli związku przyczynowego. Jednak to, co ją zaskoczyło, to podobieństwa między przypadkami, które powiązała ze szczepieniem #corona#.

  W trzech przypadkach znaleźli rzadkie choroby autoimmunologiczne. Najbardziej uderzające odkrycie dotyczyło jednak #limfocytów. „Limfocyty wpadają w amok we wszystkich narządach” – powiedział profesor Lang. Pojawiły się również oderwania komórek śródbłonka – komórek gładkich, które tworzą ściany naczyń krwionośnych – skupisk czerwonych krwinek, które ostatecznie wywołują zakrzepicę oraz komórek olbrzymich, które uformowały się wokół uwięzionych ciał obcych.

  Lang powiedział, że nigdy nie widział czegoś takiego jak te skupiska limfocytów w setkach tysięcy patologicznych badań. Normalnie w zapaleniu znajdowałyby się inne białe krwinki zwane granulocytami. W takich przypadkach jednak prawie nie można ich znaleźć, zamiast tego masy limfocytów.

  Konieczne są dalsze badania w celu ustalenia, jaki rodzaj limfocytów jest zaangażowany w ten proces i jak dokładnie jest to wywoływane, aby udowodnić związek ze szczepieniem.

  FOTO: fergregory / Getty

 23. Andzia said

  re:21
  Już zbyt wielu umarło po aplikacji preparatu, aby prognozować, że „nikt nie umiera”. Ciągłe podawanie zastrzyków z niewiadomoczym może spowodować utratę lub mocne nadwyrężenie odporności naturalnej. Coś w rodzaju HIV. Wtedy sanitaryzm dla „populacji”, która przeżyje. będzie konieczny.

 24. […] Trochę Maruchy: .https://marucha.wordpress.com/2021/09/28/dr-zbigniew-halat-mocno-o-segregacji-sanitarnej/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/wielka-histeria-w-noworodka-roczna-sierota-nie-zostala-przebadana-bo-kobieta-nie-przyjela-szprycy/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/dr-sutkowski-zawyzyl-dane-dot-smierci-dzieci-na-covid-19-piecsetkrotnie-dr-witczak-klamstwem-namawiaja-do-szczepienia/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/mistyfikacja-covida-opinia-australijczyka/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/26/fda-agencja-firm-farmaceutycznych/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/26/wiarygodny-scenariusz-biskup-ryszard-williamson/ […]

 25. Krzysztof55 said

  @6 Voodoosch

  Istnieje dużo więcej możliwych scenariuszy niż tylko 4 wymienione przez Ciebie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: