Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  mate29 o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  UZA o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Półpolacy
  skompostowane zwłoki o Półpolacy
  lewarek.pl o Czy chcą nas zabić?
  Olo o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  Boydar o Półpolacy
  Carlos o Półpolacy
  Lily o Półpolacy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci na Covid-19 pięćsetkrotnie. Dr Witczak: Kłamstwem namawiają do szczepienia.

Posted by Marucha w dniu 2021-09-27 (Poniedziałek)

Dr Michał Sutkowski w RMF FM przekonywał, że 0,1 proc. dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Piotr Witczak przytacza kilka niezależnych od siebie badań, z których wynika, że śmiertelność dzieci z powodu choroby koronawirusowej wynosi 0,0002-0,0003 proc.. Oznacza to, że dr Sutkowski zawyżył dane pięćsetkrotnie.

Jeden z internautów zamieścił w sieci fragment rozmowy w RMF FM Roberta Mazurka z drem Sutkowskim. Ten przekonywał, że 5-letnie dzieci „nie do końca” łagodnie przechodzą kontakt z koronawirusem SARS-CoV-2.

– W USA w ciągu tygodnia 250 tys. zakażonych [chodzi o pozytywne wyniki testów – red. Kr]. Bardzo dużo z tych dzieci choruje na Covid, long-Covid, mają zespół PIMS, bardzo dużo powikłań. Oczywiście, dzieci żyją po przechorowaniu tego koronawirusa, ale jedno na tysiąc umiera. To nie są takie sobie drobiazgi, jedno na tysiąc, prawda? – twierdził dr Sutkowski.

Biolog medyczny i immunolog, dr Piotr Witczak sprostował ogromne kłamstwo dra Sutkowskiego. – Dr Sutkowski: 0,1% dzieci umiera na C19; Nauka: 0,0002-0,003% – napisał dr Witczak. Umieścił przy tym trzy niezależne od siebie badania wskazujące na ten przedział procentowy.

Oznacza to, że nie jedno na tysiąc, ale dwoje lub troje na milion dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Sutkowski zawyżył więc nawet pięćsetkrotnie liczbę dzieci, która miałaby umrzeć z powodu koronawirusa.

– Już wiecie dlaczego społeczeństwo przestaje ufać covido-celebrytom? Kłamstwem namawiają do szczepień – podsumował dr Witczak.

[Sutkowski, jako psychopata, przyłapany na kłamstwie nawet się nie zarumieni. ani nie spotkają go absolutnie żadne przykrości. A społeczeństwo w olbrzymiej większości ufa celebrytom,  telewizji, rzadzącym i każdemu, kto mu wciska kit. – admin]

http://kontrrewolucja.net

Komentarzy 9 do “Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci na Covid-19 pięćsetkrotnie. Dr Witczak: Kłamstwem namawiają do szczepienia.”

 1. Ale dlaczego? said

  Kłamstwo. Narzędzie szatana…

  Tacy ludzie powinni odpowiedzieć za śmierć tysięcy ludzi spowodowaną ich dziaĺalnością i kłamstwami. Już ponad 200tys. Polaków.

 2. UZA said

  Mówią, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. To jest jednak manifest kłamcy. Kłamstwo bowiem nigdy nie stanie się prawdą i jeśli chcemy ocaleć, to musimy się trzymać prawdy. Niech sobie gadają …

 3. walerianda said

  Bez przejęcia władzy wszyscy będą niewolnikami.

 4. JerzyS said

  Zanim prawda ubierze buty,
  kłamstwo trzy razy obiegnie świat!

 5. Isreal said

  lekarstwem „sznur i gałąź pod ciężarem zgięta”

 6. Piskorz said

  !!!! Berlin/Karlsruhe. Der Fall der Berliner Opernsängerin Bettina Ranch bewegt die Gemüter. Die Sängerin hatte sich vor einigen Wochen gegen Corona impfen lassen. Seitdem leidet sie unter so schweren Nebenwirkungen, daß sie alle Auftritte absagen muß Krótko, B. R. od tej pory cierpi ona na ciężkie skutki uboczne, że musiała odwołać wszystkie występy. ps Śpiewaczka operowa/; reszta na http://www.zuerst.de

 7. friko said

  Dlaczego w niezależnych mediach musimy czytać o skretyniałych „onych”, którzy mają na uwadze tylko forsę. Nie można ich pominąć i nie interesować się nimi wcale. Przecież takie internetowe przekazy niczego nie wnoszą.

 8. […] .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/dr-sutkowski-zawyzyl-dane-dot-smierci-dzieci-na-covid-19-pi… .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/mistyfikacja-covida-opinia-australijczyka/ […]

 9. Kwal said

  Te Sutkowski to musi być wyjątkowa kanalia, dla portalu http://www.abczdrowie.pl mówi o zakażeniach wariantem Delta:
  „Objawy mogą być różne, łącznie z brakiem dolegliwości. (…) w zdecydowanej większości przypadków nie da się odróżnić czy to COVID, przeziębienie, czy grypa jedynie na podstawie badania w gabinecie”.
  Walczymy systemowo z wariantem Delta wywołującym KATAR, BÓL GARDŁA, SRACZKĘ I OBJAWY GRYPOPODOBNE.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: