Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Piskorz o Kto wygrał Bitwę Warszaws…
  Maverick o Dwie Ameryki
  UZA o Kaczyński – fałszywy kate…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Mistyfikacja covida; opinia Australijczyka

Posted by Marucha w dniu 2021-09-27 (Poniedziałek)

Dla większości ludzi rok 2020 zostanie zapamiętany jako rok „wirusa”, a rok 2021 zostanie zapamiętany jako rok „szczepionki”.

Robert J. Burrowes
flametree@riseup.net

Dla większości ludzi rok 2020 zostanie zapamiętany jako rok „wirusa”, a rok 2021 zostanie zapamiętany jako rok „szczepionki”.

Większość ludzi prawdopodobnie nigdy się nie dowie, że rok 2021 będzie rokiem, w którym zniszczone zostaną zarówno ludzkość, jak i wolność.
Nie dlatego, że wirus nas zabije, bo wirus nie istnieje. Tylko dwie z niezliczonych manifestacji tego punktu widzenia można znaleźć w artykule „COVID-19: Wirus nie istnieje – jest potwierdzony!” oraz „Oświadczenie w sprawie izolacji wirusów (SOVI)” .

To raczej wstrzykiwany produkt sprzedawany jako „szczepionka” zabije znaczną część populacji ludzkiej – jedno z najprostszych wyjaśnień tego faktu przez trzech wysoko wykwalifikowanych ekspertów (profesor Dolores Cahill, dr Judy Mikovits i dr Sherri Tenpenny) znajduje się tu: „The Truth about the Covid-19 Vaccine” oraz „przetworzenia” większość pozostałych w ludzki relikt, określany technicznie jako „transczłowiek” lub, jeśli wolisz, „cyborg”.

„Strzeżcie się transhumanistów: jak „bycie człowiekiem” jest przeprojektowywane przez zamach stanu Covid-19 elity” .

Podczas gdy środki do wstrzykiwania będą miały niszczycielskie konsekwencje dla populacji ludzkiej i będą musiały być usilnie zwalczane, to ukryte i uzupełniające środki wprowadzane przez kryminalną globalną elitę pod przykrywką „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego zapewnią fundamentalną transformację. życia dla tych ludzi i transludzi, którzy pozostali przy życiu.

Jeśli w to wątpisz, mogę tylko zaprosić Cię do przeczytania, co „Wielki Reset” zapowiada dla ludzkości. Jeśli chcesz przeczytać podsumowanie, zobacz: „Zabicie demokracji raz na zawsze: zamach stanu globalnej elity, który niszczy życie, jakie znamy” .

Zasadniczo, wynikiem netto wielu wdrażanych środków, z których większość jest „ukryta” za odwracaniem uwagi w kierunku nieistniejącego wirusa, będzie znaczne wyludnienie i zniewolenie reszty.
Jesteśmy ludźmi, jesteśmy wolni” .

Opcje oporu

Istnieje wiele opcji opierania się temu, co się dzieje, ale większość znanych jest skazana na porażkę. Oto pokrótce dlaczego.

Jeśli wierzysz, że masowe protesty zmuszą rządy do odpowiedzi na żądania ruchu, aby zaprzestały realizacji ich haniebnego programu, dobrze byłoby, abyś zastanowił się trochę głębiej nad tym, co się dzieje. Po pierwsze, rządy nie kierują „Wielkim Resetem”; to inicjatywa światowej elity, a rządy to po prostu elitarne marionetki.

Aby to osiągnąć, potrzeba połączenia strategicznie ukierunkowanych działań, które podważają władzę elit w promowaniu i wdrażaniu programu „Wielkiego Resetu”, który ma bardzo wiele elementów. Do osiągnięcia tego celu, protesty są po prostu niewłaściwą taktyką (chyba że są wykorzystywane specjalnie do podnoszenia świadomości na temat strategicznych środków przeciwstawiania się „Wielkiemu Resetowi” i związanym z nim środkom w odniesieniu do czwartej rewolucji przemysłowej, eugeniki i transhumanizmu).

Jeśli wierzysz, że „demokratyczne” procesy nas ocalą, przyjmij do wiadomości, że od dawna znajdują się one pod kontrolą światowej elity i po prostu zapewniają wygodny mechanizm dystrybucji „politycznych konfliktów” pośród nieświadomego elektoratu.,
.
A jeśli wierzysz, że działania w ramach systemu prawnego przyniosą nam sprawiedliwość, pamiętaj, że on również został dawno przechwycony przez globalną elitę i jest wykorzystywany do udaremniania niewygodnych dla niej inicjatyw.

W każdym bądź razie nie ma na świecie sądu, który miałby jurysdykcję, do postawienia globalnej elity przed trybunałem.

Wreszcie, jeśli wierzysz, że przemoc, w jakiejkolwiek formie, wydobędzie nas z tego bałaganu, nie bierzesz pod uwagę specyficznej rzeczywistości geopolitycznej naszych czasów: sił zbrojnych pod dowództwem światowej elity, poczynając od wojska narodowego. sił zbrojnych, w tym arsenałów nuklearnych, przydzielonych do Sojuszu NATO; nie wspominając już o siłach policyjnych każdej jurysdykcji.
Tak więc kluczową kwestią strategiczną jest opracowanie odpowiednich sposobów mobilizacji sił wojskowych i policyjnych do wsparcia nas.

Biorąc pod uwagę, że personel wojskowy i policyjny ma znacznie więcej wspólnego ze społecznościami, w których żyje, niż z globalną elitą, historia oferuje wiele przykładów, w których rozważni, pokojowi aktywiści byli w stanie osiągnąć to bardzo skutecznie. Co więcej, chociaż może to być sprzeczne z intuicją, strategiczna walka bez przemocy jest lepsza od przemocy wojskowej, jak wyjaśnia teoria i pokazuje historia:
Strategia obrony bez przemocy: podejście Gandhiego .

Wniosek

W istocie więc, skuteczny opór przeciwko temu elitarnemu puczowi zależy od zmobilizowania wystarczającej liczby „zwykłych” ludzi do podjęcia strategicznie ukierunkowanych działań pokojowych – zasadniczo aktów odmowy współpracy w celu udaremnienia kluczowych inicjatyw elit – które przeniosą władzę z globalnej elity na nas. Żadna inna opcja nie jest naprawdę realistyczna ani nie ma potencjału, by być tak skuteczną.
To, co zdecydujesz się zrobić, w taki czy inny sposób, pomoże ukształtować los ludzkości.

https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Mistyfikacja covida; opinia Australijczyka”

 1. JW said

  No właśnie, tematem jest Australia. Nie wydaje mi się więc, że zapowiedziany tam przymus zaszprycowania się pod groźbą nie tylko zwolnienia z pracy, ale pozbawienia możliwości udziału w życiu gospodarczym, można zwalczać pokojowo. Australijczycy zaczęli fizycznie walczyć o swoje, a nie śpiewać, „Kumbaya, my Lord” i kolorować kredkami chodniki. Jak się ta walka skończy, oczywiście nie wiem, ale życzę zwykłym Australijczykom zwycięstwa, a następnie stosownego rozprawienia się ze swoimi ciemiężcami.

 2. UZA said

  Wielu ludzi uważa, że szalejący obecnie w Australii terror to swoiste ćwiczenia przez akcją globalną – zrobili sobie tam po prostu poligon doświadczalny. Być może tak jest, istnieje też jednak inne wytłumaczenie. Mnie zastanawia to, że programem nie został objęty cały Kraj, tylko wybrane południowo-wschodnie prowincje – akurat te, w których występują najbardziej korzystne warunki do życia. A może to właśnie tam ma być nowa Ziemia Obiecana dla samozwańczych światowych elit i w związku z tym trzeba „oczyścić” teren z obecnych mieszkańców ? Może na półkuli północnej szykuje się coś niedobrego, o czym oni już wiedzą i do czego się przygotowują ? Raczej nie wojna, bo przy dzisiejszych arsenałach atomowych zniszczenia objęłyby całą Planetę. Może więc na przykład wybuch superwulkanu w Europie czy w USA ? A może chcą wywołać jakąś prawdziwą, porządną pandemię i spodziewają się ją bezpiecznie przeczekać na odizolowanym kontynencie ? Wydaje się, że z jakichś powodów zależy im właśnie na izolacji. Dlatego nie wybrali sobie przyjemnej klimatycznie i krajobrazowo Południowej Afryki, bo tam jednak można dojechać czy nawet dojść na piechotę. A do Australii pontonem się nie dopłynie, a ruch lotniczy zawsze można wstrzymać. Nowa Zelandia też się, oczywiście, nadaje, lecz im z jakichś powodów nie wystarcza.

 3. walerianda said

  Polecam Australijczykom stosować znaną Im metodę walki z plagą sympatycznych z widoku królików.

 4. Piskorz said

  re 2 . Mnie zastanawia to, że programem nie został objęty cały Kraj, tylko wybrane południowo-wschodnie prowincje – akurat te,””….b. dobre spostrzeżenie; też o tym myślałem. ps A o obszarach w Argentynie pisałem tu w „G”, gdzie na granicy chyba z Chile wykupili setki ha ze względu na…..olbrzymie zasoby…ropy…NIE WODY PITNEJ !!

 5. No pokażcie wreszcie tego wirusa!

 6. Gum tree said

  UZA

  Nowa Poludniowa Walia a także Wiktoria mialy/maja? bardzo silne kontakty handlowe z Chinami. To przez Wiktorie mial przechodzic chiński szlak jedwabny.
  W innych stanach (odpukac!) nie ma przypadkow zachorowan.
  Australia sie od jakiegos czasu awanturuje z Chinami, to znaczy, robi Chinom awantury.
  To przede wszystkim w Australii przeprowadzano różne badania nad podobno bardzo zakaźnymi nietoperzami (fruit bats) i badano czy może sie taki zarazek przeniesc z nietoperza na ludzi. Australia oskarzyla Chiny o takie właśnie badania.
  Premierem Australii jest taki nawiedzony pentakostalista, któremu podobno Bóg powierzył role premiera.

 7. revers said

  re2,6

  „Podczas australijskiej telewizji w tym tygodniu, znany chiński ekspert Victor Gao, który jest wiceprezesem Centrum Chin i Globalizacji, a kiedyś służył jako tłumacz komunistycznego przywódcy Deng Xiaopinga, przedstawił mrożący krew w żyłach scenariusz i szok dla swojego Australijczyka. publiczność nad kontrowersyjnym paktem obronnym AUKUS między USA, Australią i Wielką Brytanią.
  Gao bez ogródek ostrzegł, że umowa, dzięki której Waszyngton zapewni technologię atomowej łodzi podwodnej Canberra, czyni teraz całą Australię celem ataku nuklearnego:
  „Przełomowym momentem będzie, jeśli Australia zostanie uzbrojona w atomowe okręty podwodne, które będą produkowane lokalnie w Australii, Australia straci ten przywilej, że nie będzie atakowana bronią jądrową przez inne kraje” – ostrzegł Gao.
  Następnie zaapelował do „23 milionów Australijczyków”, którzy będą teraz żyć z tym niepokojem, jeśli umowa zostanie sfinalizowana w nadchodzących latach w sprawie „możliwej wojny nuklearnej” na ich progu i nad ich miastami.
  Gao stwierdził, że stawka jest niewiarygodnie wysoka: „I to powinno być sygnałem ostrzegawczym dla Australijczyków – 23 milionów Australijczyków. Czy naprawdę chcesz być celem ewentualnej wojny nuklearnej? A może chcesz uwolnić się od „zagrożenia nuklearnego” w przyszłości?”
  Oczywiście podtekst, prawie niewiarygodny, jest taki, że Pekin deklaruje, że Australia stanie się uczciwą grą o pierwsze uderzenie nuklearne. Niedowierzający prezenter wiadomości ABC Australia zapytał go następnie: „To niezwykłe, że mówisz o wojnie nuklearnej i atakach na Australię” – powiedział prezenter.
  Następnie pytanie dotyczyło tego, czy to, co mówił Gao, odzwierciedla stanowisko chińskiego rządu, na który odpowiedział…
  Posłuchaj, ponieważ ogólna polityka Australii nie jest obecnie celem głowic nuklearnych… teraz, jeśli rząd australijski chce… przejść na broń nuklearną, z nuklearnymi okrętami podwodnymi, stracą ten przywilej, że nie będą atakowane głowicami nuklearnymi w przyszłości. To takie proste… to najgłębsza konsekwencja.
  Zarzucił, że jest to „rażące naruszenie” traktatu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej przez USA i Wielką Brytanię, podkreślając „konsekwencje” tego dla Australii.
  Prowadzący ABC zapytał bezpośrednio: „Chcesz powiedzieć, że Australia będzie celem Chin? Ostrzegasz, że Australia jest teraz zagrożona?
  Gao powtórzył, że jego słowa były „jasne” – powtarzając, że Chiny będą postrzegać Australię jako naruszającą strefę wolną od broni jądrowej i że będzie to miało poważne konsekwencje. Następnie powtórzył swoją „delikatnie zawoalowaną groźbę, że ogłoszony w zeszłym tygodniu pakt AUKUS jest „rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego”, które będzie miało „głębokie konsekwencje” dla „bezmózgich” Australijczyków”.

  Australia pierwsza idzie do odparowania, takze zostaje jeszcze Greenladia.

  Chiny tez maja pola ryzowe z silosami i ICBM rakietkami, tudziez wlasne okrety podwodne z odpowiednimi wyrzutniami.

 8. […] .https://marucha.wordpress.com/2021/09/27/mistyfikacja-covida-opinia-australijczyka/ .https://marucha.wordpress.com/2021/09/26/fda-agencja-firm-farmaceutycznych/ […]

 9. NC said

  Re 7: „Pekin deklaruje, że Australia stanie się uczciwą grą o pierwsze uderzenie nuklearne”

  Nie rozumiem tego zdania.

  Te łodzie podwodne będą miały napęd nuklearny, a nie uzbrojenie nuklearne.

 10. revers said

  re9
  raczej obydwa warianty napedu lodzi i uzbrojenia lodzi w zaleznosci od rozwoju sytuacji w regionie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: