Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Nigdy w historii medycyny…

Posted by Marucha w dniu 2021-09-30 (Czwartek)

Sekcje zostały wykonane na formalną prośbę rodzin. Na dziesięć zgonów siedem jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepieniami, z których pięć jest związanych „bardzo prawdopodobnie”. Z trzech pozostałych przypadków jeden pozostaje do oceny, inny wydaje się „przypadkowy”, a powiązanie ostatniego jest „możliwe, ale niepewne”.

W menu na dziś danie konferencyjne. W pierwszym przypadku to spotkanie prasowe z udziałem naukowców z Niemiec i Austrii dotyczące wyników badań osób zmarłych w kontekście powikłań po szczepieniach przeciw covid. Drugi materiał to wystąpienie biologa molekularnego na temat eksperymentu genetycznego jakiemu poddawana jest ludzkość wbrew swojej woli.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

Niemcy: Na 10 autopsji 7 zgonów jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepionkami

Niemcy: na dziesięć sekcji zwłok pięć zgonów byłoby „bardzo prawdopodobnie” związanych ze szczepionkami

Wspierany przez profesorów Sucharita Bhakdiego, Stefana Homburga i ‘Corona Ausschuss’ Reinera Fuellmicha, nowy instytut medycyny sądowej, zorganizował w poniedziałek pierwszą konferencję prasową, aby przedstawić dostępne obecnie dowody na temat śmiertelnych wypadków, które mogły być skutkiem tak zwanych szczepionek przeciw covid.

Według raportu zamieszczonego w niemieckim biuletynie Corona Transition, kryminalistycy prof. Arne Burkhardt i prof. Walter Lang w poniedziałek 20 września, w Reutlingen, przedstawili wyniki dziesięciu sekcji zwłok sześciu Niemców i czterech Austriaków, z których wszyscy zmarli w wyniku szczepień. Sekcje zwłok były wynikiem wspólnych wysiłków kilku ekspertów medycyny sądowej w Austrii i Niemczech. Wyniki innych autopsji są nadal analizowane.

Sekcje zostały wykonane na formalną prośbę rodzin. Na dziesięć zgonów siedem jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepieniami, z których pięć jest związanych „bardzo prawdopodobnie”. Z trzech pozostałych przypadków jeden pozostaje do oceny, inny wydaje się „przypadkowy”, a powiązanie ostatniego jest „możliwe, ale niepewne”.

„Kryzys szaleństwa limfocytów”

W towarzystwie prof. Wernera Bergholza, eksperta ds. jakości odpowiedzialnego za monitorowanie ich pracy w Reutlingen, prof. Burkhardt i prof. Lang podsumowali konsekwencje zastrzyków jako „kryzys szaleństwa limfocytów” [niem. Lymphozyten-Amok]. Limfocyty to podzbiór białych krwinek związanych z odpowiedzią immunologiczną.

Głównymi czynnikami tego szaleństwa limfocytów, które zaobserwowali, były:

 • Nadmierna odpowiedź immunologiczna z ryzykiem choroby autoimmunologicznej (atak autoimmunologiczny),
 • Nadmierna produkcja limfocytów (hiperplazja).
 • Pojawienie się węzłów chłonnych w narządach tam, gdzie nie powinno ich być, chyba że są niszczące (w wątrobie, płucach, macicy, tarczycy, gruczołach ślinowych itp.),
 • A także „wyszczuplanie” [niem. Entspeicherung] narządów limfatycznych, co zmniejsza zewnętrzne zdolności odpornościowe.

Podczas tych sekcji dwóch lekarzy medycyny sądowej natknęło się na profile chorób, które do tej pory były dla nich nieznane. Chociaż nie można stwierdzić, że szczepienie było jedyną przyczyną zgonu – ponieważ śmierć jest zawsze wieloczynnikowa, to według profesora Burkhardta „ani jeden organ, ani jedna funkcja organizmu nie są nienaruszone” po inokulacji.

Trzy niezwykle rzadkie choroby autoimmunologiczne

Szczególnie dziwne i nieoczekiwane było to, że podczas autopsji dr Arne Burkhardt odkrył trzy niezwykle rzadkie choroby autoimmunologiczne: zespół Sjögrena, leukoklazmiczne zapalenie naczyń skóry i chorobę Hashimoto.

Co do limfocytarnego zapalenia mięśnia sercowego, najczęstszej diagnozy, jest to trudne do wykrycia nawet pod mikroskopem i często jest interpretowane jako zwykły zawał. Obecnie badane: ryzyko zgonu poszczepiennego z powodu patologii śródbłonka, zapalenia naczyń, zapalenia okołonaczyniowego i aglutynacji erytrocytów.

Prof. Bergholz, ekspert ds. jakości [badań], wyjaśnił, jak należy rozumieć pojęcie „prawdopodobieństwa” w tym konkretnym kontekście. W ostatnich latach tylko 20 zgonów w Niemczech było powiązanych ze szczepieniami. W przeciwieństwie do tego, między styczniem a lipcem 2021r., tj. od początku kampanii przeciwko covid, w Niemczech podano 80 do 90 milionów dawek, a w następstwie pojawiło się 1230 doniesień o zgonach jako wypadki związane ze szczepionką. To co najmniej dziesięć razy więcej zgonów w porównaniu ze szczepionkami konwencjonalnymi, nie wspominając o dziesiątkach tysięcy przypadków szczepień, które nie skutkowały natychmiastową śmiercią.

„Nigdy w historii medycyny…”

Naukowcy z dziedziny medycyny sądowej zauważyli, że Instytut Paula Ehrlicha, który jest odpowiedzialny za rejestrowanie wypadków poszczepiennych w Niemczech, sprawia, że ​​dostęp do dokładnych danych jest bardzo uciążliwy nawet dla specjalistów, w przeciwieństwie do norweskiego czy angielskiego nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii. Eksperci sądowi pokazali wiele slajdów, z których niektóre przedstawiały ciała obce osadzone w tkance, takie jak stal. Producenci odpowiadali, że uważają za niedopuszczalne by do wytwarzania protez używać stali.

Jednym z pierwszych, który przeprowadził sekcję zwłok był prof. Klaus Püschel z Hamburga: doszedł do wniosku, że zdecydowana większość osób poddanych sekcji zwłok, które teoretycznie zmarły na „Covid-19”, w rzeczywistości zmarła na inne choroby.

Wspierany przez prof. dr Sucharita Bhakdi i ‘Corona Ausschuss’ Reinera Fuellmicha, prof. Burkhardt zgodził się w lipcu 2021r. poprowadzić te prace w ramach organizacji non-profit [‘association loi de 1901‘] Mediziner und Wissenschaftler für Gesundheit, Freiheit und Demokratie, eV” (MWGFD – Lekarze i Naukowcy dla Zdrowia, Wolności i Demokracji), ponieważ „nigdy w historii medycyny (…) nie było tylu poważnych powikłań i zgonów związanych ze szczepieniami”. Koszty sekcji zwłok pokrywa stowarzyszenie, którym kieruje prof. dr Stefan Homburg, emerytowany profesor finansów publicznych Leibnitz Universitaet Hannover.

[Konferencja prasowa: wideo z serwisu Odysee z tłumaczeniem angielskim. Dla Czytelników niemieckojęzycznych chcących obejrzeć materiał w oryginale:
>https://odysee.com/@de:d/Pressekonferenz–Tod-durch-Impfung-Undeklarierte-Bestandteile-der-COVID-19-Impfstoffe:b ]

[Video jest w oryginalnym artykule na portalu ekspedyt.org – admin]

Germany: Out of 10 Autopsies, 7 Deaths are ‘Probably’ Linked to the Vaccines, September 24, 2021

Coraz większa świadomość dot. szczepień: biolog molekularna zabiera głos

Zacznę od tego, że w poniższym materiale, który zamierzasz obejrzeć, jest bardzo niewiele, jeśli w ogóle cokolwiek, z czym się nie zgadzam. Za chwilę usłyszysz Biolog Molekularną na posiedzeniu Rady Miejskiej, która stwierdza prawdę odnoszącą się do Plandemii (jej słowa). To nie jest 30-sekundowa diatryba o szkodliwości szczepionki… NIE… To rozbicie w pył eksperymentu genetycznego narzucanego ludzkości, wbrew woli szybko rosnącej liczby przebudzonych i świadomych… bo sami widzą, co wychodzi na jaw.

Poprzednia szczepionka, która przysparzała poważnych problemów, stosowana była w 1976 roku gdy doszło do 32 zgonów z powodu szczepień przeciwko świńskiej grypie, co zatrzymało cały program… Jednak ta liczba jest tak daleka od COVID, że jest zaledwie słabym wspomnieniem.

Rzeczywiste liczby (ekstrapolując liczby deklarowane przez VAERS i publiczne doniesienia to zaledwie około 1-10% reprezentacji) w samych Stanach Zjednoczonych mogą z łatwością wynosić od setek tysięcy do ponad miliona… A NIE 32 ZGONY. A jednak jesteś zmuszany lub nakłaniany w coraz szybszym i coraz bardziej szaleńczym tempie, do przyjęcia zastrzyku lub patrzenia, jak twoje życie jest celowo niszczone… Dlaczego??? Jaka poprawka [do konstytucji -tłum.] daje rządowi prawo zmuszać nas do gry w Rosyjską Ruletkę? Czyż to nie pachnie Norymbergą!

Patrzymy na coś, co z dnia na dzień staje się coraz bardziej oczywiste i było od samego początku i szczegółowo zaplanowane. Patrzymy również na genetyczną restrukturyzację wszystkich, którzy są szczepieni… i ich dzieci … i ich dzieci … Kto do diabła dał im pozwolenie na MODYFIKACJĘ LUDZKOŚCI lub wręcz LUDOBÓJSTWO?

Posłuchaj, jak ta kobieta z całą otwartością mówi na temat, co do którego ma odpowiednie kwalifikacje. Posłuchaj, jak emocje w wystąpieniu wpływają na jej głos i zachowanie. To nie jest przyjemny film, ale to nieco ponad 10 minut surowej rzeczywistości, którą musisz znać.

Biolog molekularna przemawia na posiedzeniu Rady Miasta Dawson Creek [możliwość włączenia polskich napisów].

Osobiście spędziłem ogromną ilość czasu na badaniu wszystkich wyżej wymienionych kwestii, a także powiązaniach politycznych i finansowych ramion tej ośmiornicy zniszczenia. To, co widzę, to ogromny plan skumulowanej arogancji i egocentryzmu elitarnej kasty, która naprawdę wierzy, że ma prawo nie tylko rządzić ludzkością… ale także użyć przycisku resetowania, gdy sprawy zaczynają zbaczać z ustalonej ścieżki… Bez względu na wpływ jaki ma to na nas, nędznych, bezużytecznych zjadaczy. Bądź naocznym świadkiem Wielkiego Resetu (ponieważ stajemy się zbyt rozbudzeni i odważni).

Getting More Jab-Wise: A Molecular Biologist Speaks Out, Roger Landry (TLB), September 25, 2021

Uzupełnienia:

Szczepionki: potrzeba, skuteczność, bezpieczeństwo i… cenzura
Dlatego skuteczności szczepionki nie można ocenić, ponieważ nie ustaliliśmy jeszcze, jak ją mierzyć. ### W przypadku szczepionek mRNA, praktycznie gwarantuje to, że ryzyko wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych będzie wzrastać z […]

Norymberga 2.0 czyli którędy droga
Tragedią ludzkości jest to, że jeśli ludzie się teraz nie obudzą, mogą na czas nie zdać sobie sprawy z zagrożenia, aż znajdą się w środku koszmaru, w którym niczego nie […]

Zanim “TO” zrobisz…
Ale w przypadku Covid-19 nie ma dowodów na to, że szczepienie uodparnia każdego na wirusa SARS-CoV-2. Szczepienie Covid-19 nie może odgrywać żadnej znaczącej roli w dążeniu do uzyskania odporności stadnej, […]

https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 7 do “Nigdy w historii medycyny…”

 1. wewewe said

  CDC wycofuje testy PCR z testowania na covida z końcem roku:

  07/21/2021: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
  After December 31, 2021, CDC will withdraw the request to the U.S. Food and Drug Administration (FDA) for Emergency Use Authorization (EUA) of the CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, the assay first introduced in February 2020 for detection of SARS-CoV-2 only. CDC is providing this advance notice for clinical laboratories to have adequate time to select and implement one of the many FDA-authorized alternatives.

  https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

 2. Maverick said

  Takie scenki w polskim banku:

 3. walerianda said

  Gdyby Polacy cenili sobie tylko własną godność, nie wspominając nawet o honorze czy zapomnianym PATRIOTYŹMIE TO BEZ ŻADNEGO NARAŻANIA
  się po prawie 2 latach poniewierania we własnym kraju nikt by nie odważył się wymuszać na Polakach nakładania tak uwłaczających szmat na twarze, zwanych kagańcami, namordnikami, etc ograniczającymi dopływ życiodajnego tlenu do krwioobiegu i wywołujących inne uboczne skutki szkodliwe dla zdrowia. Wystarczy aby SOLIDARNIE NIKT nie wchodził do takich „przybytków” nigdy więcej po wsze czasy. OCH wymaga to trochę poświęcenia no
  i czasu, w banku trochę dłużej zapewne ale w supermarkecie spożywczym, gdzie sprzedają chemizowane żarcie po 7 dniach by pękli, po 10 ogłosili
  przeceny a po 3 tygodniach zamknęli by ten przybytek. Nie byłoby Auchen, Biedronki, Lidla, Rotmansa i innych. Ale do tego trzeba mieć GODNOŚĆ
  osobistą.

 4. wanderer said

  Pelna zgoda Panie Walerianda. Wystarczy solidarnie ograniczyc korzystanie z takich przybytkow.

 5. bryś said

  Wanderer, Walerianda – za późno. Nie ma alternatywy. „małe sklepiki osiedlowe” też się tam zaopatrują, i tylko pośredniczą, żeby nie trzeba jechać po jedną śmietanę, co sie zapomniało.

 6. UZA said

  „Gdyby Polacy cenili sobie tylko własną godność, nie wspominając nawet o honorze czy zapomnianym PATRIOTYŹMIE…”

  Pan Walerianda ma rację – gdyby Polacy dziś okazali się tak godni i solidarni, jak w czasach niemieckiej okupacji, to nie mielibyśmy tu żadnej „plandemii”, żadnych namordników ani szpryc. Niestety, duża część porządnych ludzi wtedy wyginęła, a szmalcownicy i folksdojcze bardzo się rozmnożyli. To oni , nie bez udziału obcego elementu, zarazili wielu etnicznych Polaków tchórzostwem, cwaniactwem i kultem pieniądza. Mamy więc teraz, niestety, inne społeczeństwo. Może faktycznie jest już za późno na ratunek – przynajmniej o własnych siłach, bo u Boga wszystko zawsze jest możliwe, także przywrócenie w świecie normalności.

 7. Kar said

  -..pani UZO @6, prosze nie mieszac nie robic sciemy..nic sie samo tutaj nie „rozmnozylo”..! W 44 w lubelskich krzakach czailo ich sie multum-krocie (lacznie z tym sowieckim kolaborantem lobuzem Gomulka + szpica Szoken).

  Wszystko z premedytacja perfekcyjnie skalkulowane.

  Te gnidy pookraglowego stolu sa do dzisiaj aktywni. Smierdzi od nich czerwona padlina na odleglosc.

  Wystarczy tez ogladnac tylko jedna (szt. x) odslone Polin-sejmu..dech w plucach zapiera, i dlon wsciekle szuka, zeby szarpnac zawleczka odlamkowego

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: