Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Fale koronawirusa i wścieklizny

Posted by Marucha w dniu 2021-10-02 (Sobota)

Czwarta fala epidemii zbrodniczego koronawirusa wzbiera, niczym kształtna pierś Wielce Czcigodnej posłanki Klaudii Jachiry, co to pojawiła się na polsko-białoruskiej granicy za potrzebą.

Wszystko rozwija się zgodnie z planem nakreślonym jeszcze latem przez rząd, również w tym zakresie, że zbrodniczy koronawirus szczególnie uwziął się na województwa, w których najmniej obywateli się “wyszczepiło”.

Tym razem padło na województwo lubelskie, co niezmiernie zasmuca pana ministra Niedzielskiego, chociaż powinno go raczej radować, bo jakże tu się nie cieszyć, kiedy przynajmniej w kwestii zakażeń i zgonów rządowi “dobrej zmiany” wszystko się udaje? Owszem, cieszyć się można, ale na osobności, a przynajmniej w gronie osób zaufanych, chociaż tutaj wskazana jest daleko posunięta ostrożność. Skoro nawet ministerialne żony, spragnione celebryckiej sławy, puszczają farbę na temat swego życia intymnego z ministrem, to jakiemu właściwie gronu można jeszcze zaufać?

Tedy pan minister Niedzielski plusy dodatnie tej sytuacji pomija dyskretnym milczeniem, eksponując plusy ujemne w przekonaniu, że przy pomocy telewizji rządowej i nierządnej można będzie skłonić zatwardziałych obywateli, by się “wyszczepiali” – a wtedy zbrodniczy koronawirus przeniesie się z czwartą falą do jakiegoś innego województwa, a wysiłki w dziedzinie “wyszczepiania” zostaną zauważone i nagrodzone przez kogo trzeba.

Żeby jednak obywatele nie popadli w zwątpienie, rząd postanowił obsypać ich złotem w ramach “Polskiego Ładu”. Czy to będzie to samo złoto, które ostatnio na wyścigi kupuje prezes Narodowego Banku Polskiego, pan Glapiński, czy po prostu zamiast złota rząd zacznie obsypywać obywateli dopiero co wydrukowanymi banknotami – tak czy owak przychyli nam nieba.

Właśnie Sejm uchwalił ustawę podatkową, na której zyskają wszyscy obywatele – oczywiście z wyjątkiem tych, którzy nie zyskają, ale – po pierwsze – jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, a po drugie – jeśli już wszystkim dogodzić nie można, to przynajmniej chociaż niektórym. Którym “niektórym”? Tego jeszcze nie wiemy, bo ustawa liczy ponad 200 stron, więc jest pewne, że taki jeden z drugim zwykły obywatel jej nie przeczyta, a jeśli nawet podjąłby się tego desperackiego czynu – to niczego nie zrozumie, bo są tam tak zwane “algorytmy”, które odczytywać mogą tylko osoby wtajemniczone.

Ale już wiadomo, że rząd przeznaczy wielkie sumy na dzieci, bo okazało się, że 500 złotych to jednak za mało. Za takie pieniądze przyrost naturalny powinien skoczyć w górę i wskaźniki demograficzne się poprawią bez konieczności sprowadzania dzieci z Iraku, Syrii, czy innych egzotycznych krajów. Toteż rząd, ku oburzeniu autorytetów moralnych, między innymi pani reżyserowej Agnieszki Holland, nie przepuszcza przez granicę polsko-białoruską nawet dzieci, od czego będą one miały traumy jeszcze gorsze, niż ofiary molestowania seksualnego.

Tymczasem ledwo Donaldu Tusku przeszedł jeden atak wścieklizny po biesiadach swoich pretorianów ze znienawidzonymi “kaczystami” i nawet zdegradował z tego powodu Wielce Czcigodnego posła Pupkę, to znowu chwycił go nowy atak, tym razem z powodu Wielce Czcigodnych posłów Poncyliusza i Kowala, którzy w tajemnicy pracowali nad ustawą o związkach partnerskich, to znaczy – o podniesieniu na wyższy poziom zawieranych między zboczeńcami płciowymi umów o wzajemne świadczenie usług seksualnych.

Z jednej strony trudno mu się dziwić, zwłaszcza po niedawnym łaszeniu się do katolików ale jeśli te ataki będą się powtarzały, to nie jest wykluczone, że Donald Tusk będzie musiał być odwieziony do jakichś infirmerów. Biorąc pod uwagę, że Nasza Złota Pani, która w sprawach polskich musi być nieźle zorientowana dzięki rzeszom tubylczych folksdojczów, nie mówiąc już o starych kiejkutach, to można nabrać podejrzeń czy przypadkiem nie chciałaby w ten oto sposób pozbyć się Donalda Tuska, podobnie jak imperatorowa Katarzyna pozbywała się swoich naturalnych przyjaciół? W takiej sytuacji kto wie, czy pomogłaby nawet interwencja teściowej, która najwyraźniej musi być osobą niezwykle wpływową, jak pan red. Robert Mazurek, czy nawet sam pan Jonatan Daniels.

Panowie Poncyliusz i Kowal najwyraźniej chcieli w tajemnicy nie tylko podlizać się sodomitom i w ten sposób wyjąć panu Biedroniowi i panu Śmiszkowi cały wiatr z żagli, ale przede wszystkim – pokazać protektorom sodomitów z Unii Europejskiej, że lepiej postawić na nich, niż nadal futrować Donalda Tuska, który najwyraźniej zatacza się od ściany do ściany, między postępową nowoczesnością i katolickim wstecznictwem.

Wprawdzie zdymisjonowanie Wielce Czcigodnego posła Pupki wskazywałoby na to, że Donald Tusk trzyma Platformę Obywatelską w garści, ale przecież sam nie wie, czy nasz Nowy Złoty Pan, który wyłoni się w Niemczech dzięki udanym “rozmowom programowym”, nadal sobie w nim szczególnie upodoba, czy też obróci swoje oczy na jakichś nowych faworytów.

Nawiasem mówiąc, nie bardzo rozumiem, jakie jeszcze uprawnienia sodomici chcieliby uzyskać w naszym nieszczęśliwym kraju. Jak wiadomo, od roku 1932 homoseksualizm w Polsce nie jest karalny. Umowę o wzajemne świadczenie usług seksualnych każdy z nich może zawrzeć, podobnie jak i od niej odstąpić. W testamencie mogą zapisać sobie nawzajem majątki, a możliwość zasięgania informacji o stanie zdrowia załatwić sobie przy pomocy odpowiedniego pełnomocnictwa. Najwyraźniej ich “dyskryminacja” jest tylko pretekstem, przy pomocy którego Niemcy próbują sztorcować nasz nieszczęśliwy kraj, by go wreszcie odpowiednio wytresować.

Tymczasem pan minister Kurtyka właśnie oświadczył, że rozmowy z Czechami w sprawie kopalni Turów właśnie się zakończyły bez żadnego rezultatu. Z punktu widzenia Czechów to nie tragedia, bo te wody gruntowe to takie makagigi, żeby wyciągnąć od Polski trochę szmalcu, ale w sytuacji, gdy Europejski Trybunał Sprawiedliwości przysolił Polsce pół miliona euro kary dziennie, to z naszego punktu widzenia sprawa dobrze nie wygląda.

Być może w porównaniu z sumami, które Polska będzie musiała zapłacić, to znaczy – które będą przez Komisję Europejską potrącane z subwencji budżetowej dla Polski – lepiej opłacałoby się wykupić te wszystkie okoliczne zagrody, skorygować granicę i po krzyku. Tak zrobił Mieczysław Jałowiecki, wykupując od Senatu Wolnego Miasta Gdańska teren Westerplatte, dzięki czemu dzisiaj dulczessa Wolnego Miasta Gdańska toczyć może spory z rządem polskim – chyba, że w ramach “Polskiego Ładu” rząd obsypałby złotem także i ją.

Stanisław Michalkiewicz
https://prawy.pl

Komentarzy 7 do “Fale koronawirusa i wścieklizny”

 1. walerianda said

  Dziwi mnie bierność ludzi wobec walącego się jak domek z kart oszustwa Plandemii, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.
  Jakoś też przygasły gwiazdy podstawionych udawaczy grających awangardę opozycji. Czyżby wreszcie dotarło do nich ,
  że za dywersję kiedyś najmocniej oberwa z litery Prawa?

  ———
  Nikt za nic nie „oberwie”.
  Admin

 2. Maverick said

  To jest parodia obecnych czasów ponieważ, już nadszedł rok 1984 o którym pisał Orwell, i nie możemy o wszystkim bezpośrednio mówić. Przyszedł trochę póżniej niż zapowiadany, bo komunizm a właściwie nowy reset ma być coś pomiędzy komunizmem a feudalizmem. Gdzie ty będziesz nic nie posiadał i będziesz szczęśliwy, a właścicielami wszystkeigo będzie nowa szlachta jerozolinska a może talmudyczna. Więc możemy Niedzielskiego i Gadowskiego porównać do sprzedawcy tych kamizelek ratunkowych.

 3. piwowar said

  U Orwella prolka śpiewała sobie beztrosko wieszając bieliznę na sznurze. U nas nikt nie śpiewa.

 4. Ale dlaczego? said

  Świetna praca Georginii Orwell.
  Pokazujcie to tym niedowiarkom, jeśli jeszcze da się z nimi rozmawiać…
  W pierwszej części tv z Australii.

  Pozwolę sobie zacytować komentarz Georginii pod filmem:

  Pierwsza część kompilacji reportaży i wywiadów jakie ukazały się w ciągu ostatnich miesięcy w mediach głównego nurtu.
  Na pierwszy ogień idzie Australia i Nowa Zelandia. Postanowiłam rozbić ten materiał na 3 części, bo jednym ciągiem nie dałoby się tego po prostu oglądać – chyba nikt nie byłby w stanie wytrzymać takiego zalewu kłamstw, manipulacji, jadu i idiotyzmów naraz.
  Ja podczas tłumaczenia na przemian miałam ochotę wybuchnąć a to śmiechem, a to gorzkim płaczem. Podejrzewam, że podobne emocje mogą towarzyszyć Wam podczas oglądania tego.

  Wróćcie pamięcią do początku roku 2020, gdy rządy całego świata zakomunikowały: „Wprowadźmy lockdown, dajmy sobie 2 tygodnie na wypłaszczenie krzywej zachorowań”.
  Potem zmieniło się to w „Trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, aż sytuacja się wyklaruje”.
  Potem zmieniło się to w „To potrwa jeszcze trochę, dopóki nie spadnie ilość zakażeń”.
  Potem w „Jeszcze trochę, dopóki szpitale nie będą przepełnione”.
  Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie pojawi się szczepionka”.
  Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie podamy szczepionki ludziom z grupy największego ryzyka”.
  Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie zaszczepimy wszystkich podwójną dawką”.
  Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie upewnimy się, ze szczepionka działa”.
  Potem w „Jeszcze trochę, bo teraz pojawił się wariant Delta”.
  Potem w „Jeszcze trochę, bo teraz pojawił się wariant Mu”.
  A ludzie nadal w to wierzą, nadal w to brną…..

  To już ten zapowiedziany ucisk, za chwilę może być tak u nas:
  https://www.bitchute.com/video/vmUE6D0I3kss/

 5. UZA said

  ad.2)

  Zabawny i pouczający ten filmik. Wątpię, czy przekona idiotów, ale przynajmniej można obejrzeć bez bólu.

  ad.4) „… chyba nikt nie byłby w stanie wytrzymać takiego zalewu kłamstw, manipulacji, jadu i idiotyzmów naraz”.

  Ja nawet odcinka nie byłam w stanie wytrzymać. Tym większy żywię szacunek dla Autorki, że wytrzymuje oraz działa i tym bardziej współczuję Australijczykom. Tak, Ich już chyba dopadł apokaliptyczny ucisk. Możemy się tylko modlić, żeby ta straszna próba została skrócona.

 6. NICK said

  Uza.Tu nie chodzi o współczucie.

  Ale Dlaczego. (4)
  Link „australijski”.
  Dziękuję.

  KAŻDY winien to obejrzeć!!!

  Do Pana Boga marsz!
  Wszystkie dusze otępiałe… .

 7. Kar said

  Nikt za nic nie „oberwie”.
  Admin
  ____________

  – niezaprzeczalny fakt, ta sama bumble buzz mantra – krec sie krec wrzeciono..WTF, i dalej beda wywozic swoje corcie pociechy na…..OXFORDY

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: