Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Wywiad z byłym rosyjskim oficerem wywiadu wojskowego

Posted by Marucha w dniu 2021-10-02 (Sobota)

Za niniejszy post zostałem na 24 godz. zbanowany na facebooku. Musi w nim być coś, co wkurzyło „niezależnych weryfikatorów”. Zapomniałem skopiować adres wywiadu, opublikowanego na YouTube.

Prowadzący wywiad: Dziś gościem jest Władimir Kvachkov, pułkownik GRU (oficer wywiadu wojskowego), osoba publiczna, doktor nauk wojskowych.

Vladimir Vasilievich Kvachkov: Dzień dobry.

Tak, dzień dobry, Władimir Wasiliewicz. Wiem, że służył Pan m.in. jako czołowy badacz w Centrum Studiów Obronnych i Strategicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych. Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie, co sądzisz o zjawisku koronawirusa?

– Właśnie z tej perspektywy musisz to zbadać. Nie z perspektywy zdrowia publicznego, epidemiologii itp. Zjawisko koronawirusa, które fałszywie uważają za pandemię, należy zbadać z perspektywy światowych mocarstw. Religijne jego znaczenie, polityczne, finansowe, gospodarcze i narodowe.

Zjawisko koronawirusa, tak zwana pandemia – i powiem wam, że nie ma pandemii, to wszystko jest kłamstwem – należy uznać za globalną, strategiczną operację specjalną. Dokładnie tak musisz o tym myśleć. Są to ćwiczenia dowodzenia i sztabów zakulisowych uprawnień na świecie w zakresie kontrolowania ludzkości. Taki jest cel tego koronawirusa.

Powtórzę to jeszcze raz. Niewiele wierzymy w Boga, a tym bardziej w istnienie Szatana, wroga rodzaju ludzkiego. Tak więc celem zakulisowych syjonistycznych i finansowych potęg jest zmniejszenie światowej populacji. To ich idée fixe.

Uważają, że na świecie jest za dużo nas, zwykłych ludzi. Powinno być około 100 milionów ich rodzaju i maksymalnie 1 miliard ludzi na Ziemi, aby im służyć. Wtedy będą żyć w obfitości tutaj na Ziemi.

Ponieważ my, ludzie, ziemianie – jest nas zbyt wielu dla zakulisowych potęg światowych.

Dlatego koronawirus i kryzys finansowy, który pojawił się niemal natychmiast – są ze sobą nierozerwalnie związane. Celem jest zatrzymanie ruchu ludzi na całym świecie, ograniczenie swobód politycznych.

Z politycznego punktu widzenia byłoby to praktycznie niemożliwe. Istnieją różnice w konstytucjach. Czy są wdrażane, czy nie – to już inna kwestia.

Istnieją jednak pewne prawa polityczne, do których ludzie są przyzwyczajeni i wierzą, że mają je na zawsze.

Pierwsza próba odebrania ludziom tych praw miała miejsce 11 września 2001 roku. Niewielu zdaje się pamiętać, że po tak zwanym ataku na wieże WTC, Pentagon i Biały Dom w USA, ogłoszono światową wojnę z terroryzmem.

Pamiętajmy, aby zrozumieć, czym jest teraz koronawirus, przeanalizujmy tę pierwszą próbę – wypowiedzenie ludzkości wojny pod przykrywką wojny z terroryzmem. To było 19 lat temu. Zakulisowe mocarstwa światowe stworzyły wydarzenia z 11 września 2001 roku.

Teraz potrzebują kolejnej wymówki dla większej kontroli i przejęcia ludzkości. W ten sposób wymyślili koronawirusa. Mówiąc w ten sposób, to nie jest pandemia, nie epidemia.

Nawet teraz dosłownie patrzyłem na dane dziś rano, 300 osób na świecie umiera z tego powodu codziennie. Możesz sobie wyobrazić, jaka to skala.

Oczywiście przepraszam za każdą śmierć, ale 300 osób na 7,5 miliarda ludzi – to w zasadzie nic.

Te zakulisowe ćwiczenia dowódczo-sztabowe zakulisowych mocarstw mają na celu ograniczenie różnych praw politycznych i zastraszenie ludzi. Głupcy już kupują tu jedzenie w sklepach. Kasza jaglana, gryka itp.

Papier toaletowy?

– Tak, nawet papier toaletowy? Pan Bóg! Czemu? Celem jest przestraszenie ludzi. Po raz kolejny są to ćwiczenia dowódczo-sztabowe zakulisowych syjonistycznych i finansowo-liberalnych mocarstw światowych w celu ograniczenia praw politycznych, do których ludzie są w zasadzie przyzwyczajeni, zwłaszcza w Europie Zachodniej. To ich drugi cel.

Pierwszym celem jest zmniejszenie liczby ludności na Ziemi. To jest ich satanistyczny cel.

Drugim, politycznym celem zakulisowych mocarstw światowych jest przejęcie władzy.

Trzeci cel dotyczy finansów i władzy nad gospodarką.

Finansowych, jak już wiemy, przynajmniej ci, którzy są tym zainteresowani… Teraz przy każdym produkcie, który istnieje – proszę o ołówek. W porządku. Powiedzmy, że ten ołówek kosztuje 1 rubel lub 1 dolar – powiedzmy, że to 1 dolar.

Za ten ołówek wydano go 20 razy więcej – w pieniądzu, w wekslach, akcjach i innych finansowych instrumentach pochodnych. Oznacza to, że jeśli weźmiesz pod uwagę rzeczywistą wartość tego ołówka, to jest on wyposażony w 20 różnych papierów, które mają 20 razy większą wartość.

W związku z tym wszystkie relacje finansowe i gospodarcze przeszły z gospodarki realnej do gospodarki wirtualnej. To bańka finansowa, która istnieje teraz i która obejmuje, jak sądzę, 1 biliard i 200 bilionów dolarów. To kompletna bańka finansowa. To musi być spuszczone.

FRS, System Rezerwy Federalnej, dosłownie kilka dni temu, czyli chyba w lutym – wprowadził zerowe oprocentowanie depozytów.

Teraz w wielu krajach jest to nawet ujemna stopa procentowa – to znaczy, że zdeponowałeś 100 dolarów i dostajesz 90 lub 95 dolarów. Ale przynajmniej nadal to dostaniesz. Więc już teraz mamy ujemne oprocentowanie depozytów. Więc to bogactwo musi zostać spuszczone. Jak będzie spłaszczony?

Znowu, przez tę sztuczną międzynarodówkę… widzimy, że gospodarka się załamała, to jest zatem jasne – nie możemy zaspokoić twojego krajowego popytu tak, jak robiliśmy to wcześniej, musisz zacisnąć pasa itp.

Teraz jest bardzo ważny moment. Uwaga, rzekomo zaczęło się w Chinach. Mimo że Chińczycy są teraz nieugięci i donoszą, że koronawirus został stworzony sztucznie. Ma sztuczne pochodzenie – zostało to już udowodnione naukowo.

Oczywiście w każdym wirusie, biorąc pod uwagę, że to najprostszy rodzaj drobnoustroju – o ile pamiętam – mutacje mogą się zdarzyć, ale mają one charakter przypadkowy.

A kiedy weźmiesz cząsteczkę RNA, a nie DNA – mają RNA – i jest część genomu, która została wyraźnie wyrzeźbiona, a w jej miejsce wstawiona inna – i dzieje się to 3 lub 4 razy…

Jest zupełnie oczywiste, że chińscy naukowcy odkryli to – zostało to sztucznie stworzone i celowo rozpowszechnione, początkowo w Wuhan.

Mieli dwa rodzaje, dwa szczepy wirusowe.

A co z Włochami, co się tam wydarzyło? Jak to możliwe, że szczep, który jest jeszcze bardziej niebezpieczny od chińskiego, pojawia się nagle we Włoszech? Myślę, że teraz mają kilka tysięcy zarażonych, a około 1000 już zmarło.

Ale znowu, 100 razy więcej osób umiera we Włoszech z powodu grypy, zapalenia płuc, skrofuły i zapalenia wątroby. Ale o tym nie rozmawiamy. Zamiast tego serwuje się nam specjalną polityczną propagandę informacyjną, propagandę psychoinformacyjną.

Specjalna psycho-informacyjna operacja światowych globalistycznych środków masowego przekazu, która służy zakulisowym syjonistycznym liberalnym siłom, które teraz tworzą ten terror. Dlatego musimy podejść do tego zjawiska jak do operacji specjalnej, prowadzonej w formie ćwiczeń dowódczo-sztabowych. Teraz patrzą – kto jest posłuszny, a kto nie.

W Chinach wprowadzili surowe środki. Ale wtedy towarzysz Xi udał się do Wuhan i umieścił na ich miejscu proamerykańską frakcję partyjną, która wybrała tę drogę.

W Chinach nie wszystko przebiega tak gładko.

Mają, nazwijmy ich tak – prochińską (patriotyczną) frakcję, która jest nam trochę bliska, co kojarzy się z Xi Jinpingiem. I są oczywiście proamerykańscy byli członkowie Komsomołu, którzy są zorientowani na pieniądze lub po prostu – skupiają się na „pieniądze”. I oczywiście próbowali wykorzystać koronawirusa w Wuhan, aby uzyskać pewne korzyści gospodarcze i polityczne.

Towarzysz Xi umieścił ich wszystkich na swoim miejscu iw konsekwencji skończył z wirusem w Chinach. A potem zaczęło się w Europie. W związku z tym my, jako wywiad wojskowy, patrzymy na „kto” (to oczywiste) i „gdzie” (to też oczywiste).

Europa i Chiny to dwaj geoekonomiczni adwersarze USA. I tutaj wstrzyknęli tego wirusa.

Wirus ten ma również czwarty wymiar – ekonomiczny. Pierwsza to religijna – zniszczenie ludzi na Ziemi, zmniejszenie liczebności populacji. Drugim jest ustanowienie politycznej kontroli nad ludzkością.

Trzeci to finansowa deflacja tej gigantycznej bańki finansowej. A czwarty wymiar to eliminacja ich konkurencji geoekonomicznej.

Mówię to z perspektywy oficera Studiów Obronnych i Strategicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych. To jest moja ocena obecnej epidemii.

Władimir Wasiliewicz, mówiłeś jasno, ułożyłeś to w stylu militarnym. Czy możesz nam podać jakieś wojskowe prognozy na najbliższą przyszłość?

W związku z koronawirusem?

Tak. Jak myślisz, które kraje mogą spodziewać się presji w następnej kolejności?

Rosja oczywiście. Na pewno będzie to Rosja. Ponieważ… dla Ameryki Rosja nie jest konkurentem gospodarczym.

Obecnie główne wysiłki zakulisowych mocarstw skupiają się na powodowaniu zakłóceń w Chinach i Europie Zachodniej. A Rosja jest ich celem z dwóch powodów: chcą zredukować naszą populację i oczyścić nasze terytorium. To dopiero nadejdzie. Tak.

Oczywiście chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię na temat praktycznego planu działania, jak postępować, jak się chronić, jakieś zalecenia. Może to nie jest twoja dziedzina wiedzy (co robić), ale może mógłbyś nam coś powiedzieć.

Nie jestem epidemiologiem. Chociaż można powiedzieć, że jestem parazytologiem, bo trzeba nim być, żeby zrozumieć struktury władzy w Rosji. Mówię więc jako lekarz wojskowy – epidemiolog i parazytolog. Dopóki nie będziemy w stanie pozbyć się naszych wewnętrznych pasożytów, które nami rządzą, nie będziemy w stanie poradzić sobie z innymi pasożytami.

PiotrZW
https://piotrzw-neon24-pl.neon24.pl

Komentarzy 6 do “Wywiad z byłym rosyjskim oficerem wywiadu wojskowego”

 1. Parazyty

  „Dopóki nie będziemy w stanie pozbyć się naszych wewnętrznych pasożytów (choćby z tego miotu)

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  , które nami rządzą,

  https://www.gov.pl/web/premier/ludzie2

  nie będziemy w stanie poradzić sobie z innymi pasożytami.”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

 2. Piskorz said

  re art.. / Wywiady z p/ Kwaczkowem to dla mnie nie nowina; ciągle jest z nim coś na http://www.pdsnpsr.ru Warto go słuchać…

 3. walerianda said

  Ad. 1 DOKŁADNIE. Zalecam bezkrytyczną konsolidację, zjednoczenie masowe i pogonienie całego estabiliszmentu aż za Akerman.

 4. Głos Prawdy said

  Bardzo on nie lubi Putina, jak by Putin był jedynym królem, od którego wszystko zależy. A tak to nie źle wypowiada się na różne tematy.

 5. Olo said

  Na podstawie tego wywiadu bardzo ładnie widać, że żydobanderowski reżim dobrej zmiany to płatne pachołki atlantystów i syjonistów.

 6. tras said

  #4>GŁOS PRAWDY
  a gdzie jest mowa, że ten gość ‚nie lubi Putina’??
  Nie wiem. dlaczego miałby nie lubić Putina??
  Tu masz głos faceta, który faktycznie ‚lubi Putina’
  ale musi przyznać, że jest BB sprawnym PREZYDENTEM FR>tak jak XiJinPing w CHRL:
  Russia’s Nationalist Turn
  How Putin Created the Russian National State
  .https://www.unz.com/akarlin/russias-nationalist-turn/
  a co do samego wywiadu>facet mówi OCZYWISTE oczywistości w każdym z poruszanych aspektów ze szczególnym podkreśleniem, że cała operacja Plandemia+4tha Industrial Revolution by WEF=SCHWAB+climate change>
  + jest starannie zaplanowaną operacją DeepJewish State i już kiedyś FD Roosevelt powiedział:
  In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way.
  czyli „w polityce nic nie zdarza się przypadkowo. Jeżeli już się dzieje, możecie się założyć że to zostało zaplanowane
  i
  tylko lokalsom się zdaje,
  że Tusk jest ‚wysłannikiem’ Złotej Pani
  oraz,
  że jaro ‚dementia’kaczor+moraver+błaszczak+maciarewiczom, korwin vel mikke czy braunie, etc ‚coś mogą’ a zwłaszcza, że są ‚patriotami’.
  Jeszcze jeden cytat FDR>>
  ‚He may be an son of bitch, but he’s OUR son of bitch.
  czyli
  ‚on może jest skurwy…synem ale on jest NASZYM skurwy…synem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: