Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

W przygotowaniu do post-covidowej rzeczywistości

Posted by Marucha w dniu 2021-10-04 (Poniedziałek)

Jeśli Polska przetrwa, to Jej obywateli czeka organiczna praca od podstaw, w każdej bez wyjątku dziedzinie.

W miarę rozwoju sytuacji z covidową „plandemią”, staje się coraz oczywistszym, że globaliści przegięli pałkę w procesie jej wdrażania. I to nie tylko w Australii, w której panuje obecnie obłąkany reżim teokracji sanitarnej, na podobieństwo państwa islamskiego, lub talibańskiego.

Jakiekolwiek przyrównanie tego państwa do „dyktatury” jest całkowicie nieuzasadnione. Nawet najbardziej zbrodnicze i brutalne dyktatury komunistyczne Lenina, czy Stalina, charakteryzowały się logiką ideologiczną i ładem doń dostosowanym. Nie miały też na celu całkowitej likwidacji populacji, a jedynie jej przystosowanie do celów ideologicznych państwa.

Australia i postępujące jej śladami wiodące anglosaskie reżimy Stanów Zjednoczonych i Kanady, w swych działaniach represyjnych i propagandowych nie pozostawiają cienia wątpliwości każdemu choć trochę myślącemu obywatelowi, że celem posunięć władz nie jest ochrona sanitarna, ale zbrodnia ludobójstwa na globalną skalę.

Pomimo, że w USA i Kandzie nie poluje się jeszcze, wzorem Australii, na ludzi jak na dzikie zwierzęta w parkach, czy na ulicach, to pozbawianie ich pracy z powodu odrzucenia opcji śmiercionośnego zastrzyku, zwanego eufemistycznie „szczepionką”, a nawet odmawianie wypłat tzw. „unemployment insurance”, czyli środków odciągniętych z pensji pracownika na zabezpieczenie ewentualnego okresu bezrobocia, jest najzwyklejszym bezprawiem.

Z rosnącą ostrością zdają sobie z tego sprawę myślący obywatele. Ilu ich jest? Według oficjalnych danych, „szczepienie” odrzuciło 20% zatrudnionych. Zakładając, że „oficjalne statystyki” jeśli nie są totalnym kłamstwem, to przynajmniej retuszem rzeczywistości, można założyć że około jednej trzeciej populacji zaczyna zdawać sobie sprawę z rzeczywistości. Decyzja o rezygnacji z jakichkolwiek dochodów, błaho tym ludziom na pewno nie przychodzi. Wybór może być tylko oczywisty pomiędzy śmiercią i/lub poważną chorobą (szprycą) a nędzą bezrobocia.

Zbrodnicze reżimy, tak udanie, odgrywające do tej pory rolę demokratycznych „sług ludu” zdemaskowały się zupełnie jako sługi globalnej oligarchii finansowej, czyli wyrażając się kolokwialnie, szatana. Dzięki temu sprzężeniu, widać wyraźnie, że celem finansistów nie jest trywialna eksploatacja Ludzkości, ale jej FIZYCZNA LIKWIDACJA.

W tym kontekście można przypuszczać, że sprawą krótkiego czasu będzie pojawienie się iskry w tej beczce prochu.

Przy czym trywialnym jest stwierdzenie, że powyżej opisany cel i mechanizmy doń prowadzące, są IDENTYCZNE prawie we wszystkich państwach świata. Różnice pojawiają się jedynie w poziomie brutalności ich wdrażania.

III RP należy do tych państw, gdzie stosuje się bardziej stonowane metody działania. Zarówno rządzącej koalicji PiS , jaki pseudo opozycji z PO i innych „partii politycznych” zadane zostały IDENTYCZNE cele do wdrożenia. I dlatego jedynym rozwiązaniem jest całkowita ich likwidacja.

Niestety rak globalizmu sięga znacznie głębiej w tkankę społeczną. Nie jest przerysowaniem stwierdzenie, że każda bez wyjątku struktura społeczna jest dogłębnie zdegenerowana. „Służba zdrowia” zamieniona przez globalistów w zbrodniczą maszynę do unicestwiana ludzi, skorumpowany „wymiar sprawiedliwości”, dokumentnie zdegenerowani wysoce utytułowani ignoranci z „uczelni” produkujących masowo pseudo fachowców, itd.

Przy czym najgroźniejsi są globalistyczni „władcy dusz”: propagandziści z mediów głównego nurtu i kler. Nie patrząc daleko w wstecz, wczorajszy „list episkopatu” odczytany w kościołach całej Polski, oprócz pustego bełkotu banałów, zaczynał się ewidentnym kłamstwem, dotyczącym autentycznej „plandemii”. Ci którzy go sygnowali nie mogli nie znać prawdy, kłamiąc i jawnie współpracując od lat z przestępczymi władcami naszej Ojczyzny, sami na siebie wydali wyrok.

Reasumując, jeśli Polska przetrwa, to Jej obywateli czeka organiczna praca od podstaw, w każdej bez wyjątku dziedzinie. I do tego monumentalnego wyzwania powinni się przygotowywać wszyscy uczciwi i myślący Polacy, mając nadzieję na Bożą Łaskę która ich w odpowiednimi momencie poprowadzi.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Od dawna nie ma śladu po niegdyś potężnych imperiach i po wielu narodach. Nikt nie zagwarantuje, że skundlonej i zdechrystianizowanej Polski nie czeka taki sam los.
Admin

Komentarzy 11 do “W przygotowaniu do post-covidowej rzeczywistości”

 1. walerianda said

  Ostrzegałem, proponowałem, nikt nie chciał słuchać nawet. Wszyscy wiedzieli „lepiej”

 2. wewewe said

  https://pbs.twimg.com/media/FAo6h69XsAgVURt?format=jpg&name=small

 3. bardzo said

  Uśmiercenie populacji to jeszcze nic. Tu chodzi o to, aby przedtem pozbawić ludzkość cech człowieczeństwa za pomocą procedury GMO. Wtedy będzie się likwidować rzeczy, a nie ludzi. Zatem po wyszczepienu, w życie pozagrobowe można sobie przestać wierzyć. Vulgo: niebo nie jest dla rzeczy.

  P.S. Miejmy nadzieję że piekło też nie jest.

 4. Ale dlaczego? said

  A.D. Bardzo
  Chyba nie jest tak źle…
  W Apokalipsie św. Jana jest wyraźnie o przyjęciu znamienia bestii na czoło lub prawą dłoń. Czyli chodzi o ŚWIADOME przyjęcie znaku szatana, poddanie się jego władzy, stanięcie po jego stronie w opozycji do ludu bożego, do Boga. A więc to dopiero przed nami…
  Dusza zaś zdaje się jest oddzielona od ciała, jakie ono by nie było.
  Np. ludzie z chrobą lub niedorozwojem umysłowym są ograniczeni przez CIAŁO, mózg, umysł. Dusza zaś zdaje się jest bytem daleko wykraczającym poza umysł i jest całkowicie… „sprawna”.
  Tak sugeruje Biblia, ale też opowieści osób, które doświadczyły wyjścia z ciała podczas śmierci klinicznej.

 5. Greg said

  NIC się nie da już zrobić, plewy oddzielają się same, żadne argumenty kierowane do Szczepanów nie trafiają, są zbywane uśmiechem dziecka !!!
  Nawet wśród znajomych i rodziny, oni wiedzą lepiej !!!
  Jednym słowem – Obłęd.

 6. UZA said

  Uśmiercenie populacji to jeszcze nic. Tu chodzi o to, aby przedtem pozbawić ludzkość cech człowieczeństwa…”

  Też tak sądzę. Nie chodzi tylko o samo uśmiercenie ludzi, o depopulację. W jakiejś przepowiedni mowa jest o tym, że żywi będą zazdrościć umarłym i faktycznie można pozazdrościć tym, którzy zdążyli umrzeć jako ludzie. Kiedyś opłakiwałam bliskich, którzy odeszli, ich odejście odbierałam jak jakąś krzywdę, nieszczęście. Teraz rozumiem, że to była łaska i cieszę się, że nie doczekali tej ohydy.

 7. Greg said

  ,,Tego nie było nawet za komuny w Polsce”

  .https://www.youtube.com/watch?v=pzysQMP9sUA

 8. Mardas said

  Znalazłem to dzisiaj oglądajcie dopóki nie usuną ostatnie pół godziny (około) bardzo ważne.

 9. Greg said

  Cywilizacja jaką znaliśmy paszła w piz…….u !
  Trzeba wszystko budować od NOWA !

 10. Lily said

  „THE WORLD HAS 6.8 BILLION PEOPLE.

  THAT’s HEADED UP TO ABOUTH 9 BILLION

  .NOW IF WE DO A REALLY GREAT JOB.

  * ON NEW VACCINES.
  * HEALTH CARE.
  * REPRODUCTIVE HEALTH SERVICES.

  WE COULD LOWER THAT BY PERHAPS
  10 TO 15 PERCENT”.
  Bill Gates.Member of Bilderberg Group.

  „Ich PLAN To REDUKCJA, o 95 procent”.

 11. wewewe said

  Re 3: „Tu chodzi o to, aby przedtem pozbawić ludzkość cech człowieczeństwa”

  A także o niespodziewaną śmierć dla ludzi nieprzygotowanych do tej śmierci. Bo wyszczepieni myślą, że na Ziemi będą żyć wiecznie. Szczepionka to eliksir życia. Hulaj dusza! A tu …, diabeł się cieszy i wrota otwiera na oścież.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: